>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open - turniej główny - 31.08.2020-13.09.2020

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Co do Thiem-Medvedev no nie wiem 3,5+ wygląda na papierze na "pewniaczka" ale jak ktoś trafi z formą to może pogonić i 3:0 w 2019 w Montrealu Danil pogonił Thiema 6:3 6:1 chociaż to pewnie żaden argument a co do 2 spotkania tu już bardziej widzę dłuższy pojedynek no ale nie zdziwi mnie jak Saszka pogoni przeciwnika 3:0. Choć te bety na overki setowe wydają się fajne to ja osobiście bym "grubo" nie wchodził ale to tylko moja opinia a najpewniejszy typ na te półfinały to dla mnie zwycięstwo Osaki.
 
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Co do Thiem-Medvedev no nie wiem 3,5+ wygląda na papierze na "pewniaczka" ale jak ktoś trafi z formą to może pogonić i 3:0 w 2019 w Montrealu Danil pogonił Thiema 6:3 6:1 chociaż to pewnie żaden argument a co do 2 spotkania tu już bardziej widzę dłuższy pojedynek no ale nie zdziwi mnie jak Saszka pogoni przeciwnika 3:0. Choć te bety na overki setowe wydają się fajne to ja osobiście bym "grubo" nie wchodził ale to tylko moja opinia a najpewniejszy typ na te półfinały to dla mnie zwycięstwo Osaki.
dzięki za opinię, ale kobiet to ja nie obstawiam, zbyt duze ryzyko ;d
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Carreno Busta win @3,25 Fortuna
7/10

Jak dla mnie must bet na jutro. Widziałem tutaj w Nowym Jorku dwa spotkania Busty i dwa Zvereva. Na podstawie tych czterech spotkań jestem w stanie przedstawić argumenty które przemawiają za moim typem.
1. Presja. Nikt przed turniejem nie myślał o tym, że Busta zagra w półfinale, za to od Sashy oczekiwano właśnie minimum półfinału.Od dyskwalifikacji Nole, to właśnie na nim i innych dwóch panach, którzy zagrają w drugim półfinale oczekuje się tutaj końcowego triumfu.
2. Głowa. Ze wszystkich półfinalistów i to Zverev ma najsłabsza głowę i póki co to zaszedł tak daleko dlatego, że serwis bardzo mu pomagał w kluczowych momentach. Jednak tutaj już może nie być tak łatwo ponieważ Busta świetnie returnuje.
3. Regularność. Hiszpan jest bardzo regularny i to może mu tutaj bardzo pomoc, bo Zverev tej cechy nie ma. Sasha tutaj miał wiele poważnych przestojów, gdzie rywale nie potrafili wykorzystać szans na to by go dobić.
4. Wymiany. Busta potrafi przebijać w nieskończoność. Świetnie zmienia kierunki i jednym backhandem przechodzi z defensywy do ofensywy.
Tak naprawdę za Rosyjskim Niemcem przemawia tylko Serwis i Siła, a to może być za mało na Hiszpana. Po takim kursie zdecydowanie go zagram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Witam wszystkich, dziś znów chciałem się poradzić. CO myślicie o tym ze w obu jutrzejszych meczach padnie over 3,5 seta. Ja uważam to za niemal pewne i mysle ze warto wejsc w to grubo.
THiem z ROsjaninem to moze być nawet 5 setówka, a co do ZVerava to wątpie,że utrzyma koncentrację zeby wygrac do zera z Bustą który nawet z Djoko mógł ugrać 1 seta gdyby nie wiadomo co xd
Ten dubel na STS-ie ma kurs 2,06.
Tak jak mówilłem na początku czuje ze to spokojnie wejdzie, pytanie tylko czy warto wchodzić za grubą sume czy raczej z pewnym dystansem, Co o tym myślicie.
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi
Wypowiem się co do meczu Thiem Medvedev Obaj Gracze są w niesamowitej formie do tej pory niszczą swoich przeciwników Thiem Doskonale się porusza. Rosjanin niesamowicie serwuje i bombarduje z linii końcowej. będę bardzo zdzwiony jeśli to będzie krótki mecz. i raczej 3-0 wykluczam ale wiadomo to tylko tenis

Dlatego polecam moim zdaniem dobry typ do dołożenia do jakiegoś AKO
Thiem Medvedev over 3.5 seta w meczu
Kurs 1.43
Bukmacher Forbet
Akurat nie oglądałem meczu ale wynik mocno mnie zaskoczył
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP US Open
Godzina : 22:00
Spotkanie: Carreno-Busta - Zverev
Typ: Powyżej 3.5 seta
Kurs: 1.57
Bukmacher : ETOTO
Analiza: Jak dla mnie jeden z pewniejszych typów na dzisiaj, którego na tym etapie turnieju nie mogło zabraknąć. Panowie jak narazie wyglądają bardzo dobrze, pod każdym wzgledem ich gra się podoba i to nie ulega wątpliwości. Mecz powinien być zacięty i raczej żaden nie pokusi się na 3:0 bo zwyczajnie forma przeciwnika na to nie pozwoli. Hiszpan mimo wzlotów i upakdow w meczu przeciwko Shapovalovi, potrafił się zmotywować i awansować do ćwierć finału. Niemiec mimo wielu wpadek w pierwszym secie, wyciągnął wnioski i wrócił do swojego optymalnego poziomu który prezentuje na codzień. Zverev na 5 spotkań 4 razy tracił seta, uważam że dziś również go straci a być może Carreno-Busta będzie dalej zaskakiwał i odprawi z turnieju 7 rakietę świata.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
To lipa musiała jakoś w tym tygodniu się ta promocja skończyć, bo rzeczywiście czekam i czekam i nie ma tego happy hours... W takim razie gram na totolotku @2,46 E191D69A-70E1-4FCE-9645-336079115858.png
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Medvedev @1,94
1xbet

na tym poziomie dwukrotnie serwując po seta i nie wygrać żadnego to nie można wygrać też meczu.

Jak dla mnie przedwczesny finał. Uważam że wygrany tego meczu bierze też szlema. Idę w kierunku Rosjanina bo bardziej mnie przekonuje w tym turnieju swoją grą. Thiem miewa okresy gry gdzie wydaje się jakby był rozkojarzony. Medvedev wygląda na bardzo skoncentrowanego na celu, czyli wygraniu szlema i zapisanau się w historii jako pierwszy z tej nowej fali oraz przerwania dominacji wielkiej trójki w ostatnich latach. Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek, na pewno zobaczymy długie wymiany bo żaden z zawodników nie będzie kończył akcji w 3-4 uderzeniach. Danil już przed rokiem pokazał w finale z samym Nadalem że potrafi doskonale wytrzymywać długie wymiany i kończyć je zwycięsko. Mecz z Rublowem jeszcze mnie tylko utwierdził bo grał tenis na bardzo wysokim poziomie, zwłaszcza w trudnych sytuacjach jak choćby tb 1 seta. Thiem też wysoka forma i widać że z meczu na mecz sie rozkręca. Jednak wyżej cenię Medvedeva po tym co widziałem w ich meczach i tak też stawiam.

dodatkowo
Medvedev - Thiem dwa przełamania pod rząd NIE @1,85
Zverev u80,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Medvedev- Thiem
Ilości asów powyżej 19.5 1.80 E efortuna



Nie znam się kompletnie na tenisie i to jest typ, który gram bo tutaj jest najkorzystniejsza linia.
Po pierwsze sporo ludzi gra/ obstawia over 3.5 setów, ja pojde troche dalej, bo jak beda 4 sety to ten over raczej wejdzie, chociaz ostatni mecz Medvedeva to tylko 3 sety i aż 26 asów serwisowych!!!
Dwoch zawodniów sporo tych asów co mecz zdobywa, ale jak narazie praktycznie kazdy mecz to 3 setowe pojedynki, więc siłą rzeczy tych asów nie mogło się uzbierać za duzo.
Linie i kursy u innych bukow:
Betclik- pow 20.5 kurs 1.53
Ewinner- pow 20.5 kurs 1.85
Totalbet pow 22.5 kurs 1.65
Sts daje linie na 1 zawodnika 15.5, na drugiego 11.5, wiec opłaca się brac linie 19.5 asów.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
🎾 Daniil Medvedev - Dominick Thiem | Thiem @2,10 2:6 6:7 6:7

Unibet




🎾 Daniil Medvedev - Dominick Thiem | Thiem -1.5 seta @2,80 2:6 6:7 6:7

Unibet


Postawiłem już wcześniej, i jednak podtrzymuje. Bardzo ciężki półfinał w Nowym Jorku. Ktoś kto tutaj przejdzie powinien wygrać cały turniej chyba, że aż tyle będzie go kosztowała dzisiejsza potyczka. Stawiam na austriaka głównie przez jeden, ale bardzo ważny aspekt. Mianowicie fizyczność. Thiem wygląda tutaj jak czołg. Biega, walczy i nic absolutnie nie wskazuje na jakiekolwiek problemy fizyczne w jego grze. Pomimo małych zastojów w grze szczególnie w meczu z De Minaurem to wygląda tutaj idealnie. Był już w finałach wielkoszlemowych i doskonale zdaje sobię sprawę, że przy nieobecności wielkiej trójki to jest jego szansa i moment na wzniesienie pucharu. Normalnie stawiałbym na regularność Medvedeva, ale patrząc na to jak pomimo porażki potrafił go zdeprymować Rublev, to tutaj walczący do samego końca i o każdą piłkę Dominick Thiem powinien przechylić szalę na swoją korzyść. Bardzo ważnym momentem w meczu dwóch Rosjan było wzięcie przez Medvedeva medicala w trzecim secie. Wszyscy chyba wiedzą, że dzisiaj szykuje się morderczy mecz i jeśli Daniil miał jakiekolwiek problemy fizyczne wcześniej, to musi dzisiaj wyjść. Thiem słynie ze świetnej taktyki ułożonej pod przeciwnika i na pewno wykorzysta każdy słaby punkt Rosjanina. Boję się troche o te płaskie piłki rzucane przez Medvedeva na backhand Thiema, ale jeśli nie będzie się w stanie temu przeciwstawić to nie może marzyć o wygranej w turnieju. Medvedev nazywany komputerem, przez swoją regularność jednak zawodził w tym aspekcie z Rublevem i zdarzało się wyrzucać piłki za kort. A przecież jego rodak grał bardzo bezpiecznie i płasko w porównaniu z tym co zaaplikuje mu dzisiaj Austriak. Mordercze crossy szczególnie z forehandu z potężną rotacją awansującą i ja widzę tutaj problem dla Medvedeva. To jest dokładnie to czym wygrał mecz Nadal właśnie z Medvedevem w finale. Rosjanin nie psuje, ale jeśli ma czas się dobrze ustawić. Tutaj czasu nie będzie, a każdą piłkę trzeba będzie oddać na końcową linię, bo jak Thiem dostanie krótszą piłkę to ją wykończy 9 na 10 przypadków. Biorąc wszystkie aspekty pod uwagę, dzisiaj stawiam na końcowe zwycięstwo Thiema, pewnie po bardzo zaciętym meczu. Handi setowe trochę na wyrost ale nie wykluczam też łatwiejszego meczu dla Dominicka w przypadku wygrania np dwóch tie breaków. Medvedev przegrywał już 5-1 w jednym z nich z Rublevem. Wyszedł przez nieudolność rodaka, takich prezentów Thiem mu nie da. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Medvedev wygra szlem @2.35
Jak już gramy ruska to polecam betować na zwycięzce turnieju większe value.
Osobiście tak pograłem i pozostaje czekać, na takim dystansie z takim przeciwnikiem Thiem będzie popełniał więcej błędów w mojej opinii, Danil jest baardzo regularny, skoncentrowany i z głową wszystko w porządku z tego co widać tu można przytoczyć właśnie finał z Nadalem. No nie wiem z mojego punktu widzenia Danil ma więcej argumentów za sobą.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Rusek gra bardzo solidny tenis broni się zajebiście wali tak jak kolega mówi bardzo mocno z końcowych linii ale thiem wszedł na hardzie w tym w tamtym roku na bardzo wysoki poziom myślę że na maczce w tym momencie już by nadal miał z nim bardzo ciezko , thiem jest nie do zajebania w tym momencie , poszedł bardzo do góry i dzisiaj odpali Daniego ciekawy jestem tylko czy wygra ze szwabem bo moim zdaniem on jeszcze nie pokazał 70% gra nawet czasami śmiesznie od nie chcenia , busta dzisiaj nie ma nawet podjazdu bo to półfinał i Sasza już się pokażę z konkretniejszej strony
Mnie cały czas dziwi to, jak niedoceniany jest Carreno-Busta. To, że jest to półfinał bardziej działa na niekorzyść Niemca właśnie, bo presja większa, a on w Szlemach takiego runu jeszcze nie zaliczył. Hiszpan będzie go denerwował swoją regularnością, a czy zamęczy, to się dopiero okaże. Dodatkowo spędził najmniej czasu na korcie, więc w teorii będzie bardziej świeży, jeśli mecz się będzie przedłużał.
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Mnie cały czas dziwi to, jak niedoceniany jest Carreno-Busta. To, że jest to półfinał bardziej działa na niekorzyść Niemca właśnie, bo presja większa, a on w Szlemach takiego runu jeszcze nie zaliczył. Hiszpan będzie go denerwował swoją regularnością, a czy zamęczy, to się dopiero okaże. Dodatkowo spędził najmniej czasu na korcie, więc w teorii będzie bardziej świeży, jeśli mecz się będzie przedłużał.
No właśnie też mnie korci kurs na Hiszpana, szczególnie że bardzo dobrze grał z Novakiem w tym jednym secie, wyszedł na kort bardzo pewny i bez presji. Zverev czasem gra jak kot, a czasem robi się strasznie niecierpliwy i zaczyna mu się gotować pod kopułą, a wtedy Carreno-Busta może go dobić regularnością. Jak dla mnie 50/50 mecz więc pieniądze położyłbym na Hiszpana.
 
dudolkusz 91

dudolkusz

Użytkownik
A dla mnie jego presja była w pierwszych fazach kiedy najczęściej odpadał odpadał , wygrywał te mecze chociaż wyglądało to jakby nie dawał z siebie za dużo a kiedy ktoś go porządnie wkurwił walił takie asy że nie było co zbierać , że szwaba zeszła już presja nie ma kibiców nie ma kto go wkurwic on wie że to jego turniej i dzisiaj nie będzie się już pierdolil tak jak wcześniej
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Alexander Zverev - Pablo Carreno Busta @3,36

Kto gra na Zvereva ten kompletnie nie ma pojęcia o tenisie. To raz. Dwa kto to ten Zvarev? Ten co męczy bułe w każdym szlemie i prawie odpada w 1 rundzie albo odpada? Po trzecie Busta tak zniszczył psyche Djoko regularnością, że walnął babe piłką na ruska bo to jednak rusek nie szwab wystarczy 10% z tego. Mega mega mega typ na dzisiejszy piąktowy deserek i myślę, że Hiszpan zamknie to w 3 setach.
 
Czarnuckas 744

Czarnuckas

Użytkownik
Luźna propozycja z oferty EWINNER:
A.Zverev over 16.5 asa @1.85 ✅✅
Według mnie fajny kursik pod takie zdarzenie, linia nie jest zbyt wymagająca. Na pewno atut mijania przeciwników Busta mu odbiera, gdyż bardzo niechętnie wyrusza do siatki. Shapovalov wyserwował 22 asy w poprzednim pojedynku, a Sasha dysponuje w moim mniemaniu, jednak lepszym podaniem, odejmując jedynie faktor wyrzucającego leworęcznego serwisu, którego z resztą Kanadyjczyk niemalże nie używa. Busta jest dość mobilnym graczem, jednak przy gwoździu do na linię, po prostu nie zareaguje, zwłaszcza że nowa nawierzchnia na US Open, jest znacząco szybsza, co premiuje nieco typ. Wiadomo, że Zverev będzie bił dużo podwójnych i znacząco musi polegać na pierwszym serwisie, ale też pomoże to, że zaczął bić drugie podanie bez kalkulacji, co przy trafieniu również może skutkować asem. Sasha jest generalnie nie do zatrzymania przy funkcjonującym pierwszym podaniu i liczę, że i on jest świadomy, że bez tego nie ogra Hiszpana, który z resztą powinien ustrzelić, minimum seta, a osobiście uważam, że zobaczymy długi pojedynek.
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Szwabik(Zverev) beznadziejnie gra , sam sie przelamuje , jak mozna mniec taki potencjal w serwisie , dwac sie przelamywac , widac ze slabiutko do tego podwojne bledy przy srewiscie , Busta dobrze gra dobrze na wymianach , wystarczy ze trzyma wymiane im dluzej tym niemiec podjemuje bledne decyzje , miejmy nadzieje ze Niemiec nie wroci do meczu bo po 2,17 na Live zlapalem.

6-3,4-0 tak tylko Zverev moze oddac mecz , owszem Busta jest waleczny i zawziety i gra madrze trzymajac wymiane bo podanie slabe ale wystarczy aby trzymac pilke w korcie. - nie zdziwie sie jak sie skonczy 3-0 dla busty ale wiekszosc polecialaby tu z Overami.
Ale on meczy tego Zvereva - zszedlem na dol zrobic Herbate a ten dalej przy swoim podaniu sie meczy hehe
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
nie zdziwie sie jak sie skonczy 3-0 dla busty ale wiekszosc polecialaby tu z Overami.
Dla mnie wtedy byłaby nauczka, że myśląc, że Carreno-Busta może nawet wygrać mecz, postawiłem over 3,5 seta, a nie, że Hiszpan wygra seta. Dla mnie niezrozumiałe, jak można na takim poziomie, na takim etapie turnieju nie wprowadzać piłki w kort robiąc podwójne błędy w takiej ilości. Jeszcze tylko bajgla tu brakuje i jest blisko 🙉🤣
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Co ten Zverev robi przeciez on od poczatku wyglada jakby mial w dupie ten mecz
Zverev gra ponizej oczekiwan , jakbym nie widzial meczu i teraz wlaczy TV - bym powiedzial - Ale ten Busta za....gra a prawda jest taka ze Busta gra swoje a Zverev nawet na serwisie po trafi zrobic dwa podwojne bledy w jednym gemie to raz a dwa jak busta trzyma wymiane to ten straci cierpliwosc i beznadziejnie za atakuje lub busta go zmeczy i go skonczy.- Niemiec slabo gra, fakt ze busta gra madrze. 2-0 w du...
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom