>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open 2018 - turniej główny - 27.08-9.09.2018

Status
Zamknięty.
adik1992 407,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ostatnie typy w tym dziale, mam nadzieję że okażą się trafne. Powodzenia
Federer -1,5 seta @1,53✅
Goffin - Struff o31,5 @1,51⛔ mial 6:5 i serwis w 3 secie
Roger jak do tej pory rozegrał dwa treningowe mecze, dzis jednak nie da się wprowadzić Kyrgiosowi w jego gierki i powinie poskładać Australijczyka, może odda mu seta w przypływie chwilowej gorszej gry. W takich meczach Roger gra na pełnej koncentracji i nie wyobrażam sobie innego wyniku niz jego wygrana.
Goffin jeszcze nie jest w szczytowej formie, miewa przestoje w meczach które trwają kilka gemów i myślę że Niemiec to wykorzysta i jednego seta ugra to co pozwoli pokryć over.
Mikst
Rosolska/Mektic @1,34✅
Melichar/Marach @1,73✅
Dabrowski/Pavic @1,3⛔
kursy z fotuna
lekko mozna spróbowac o1,5 brejka w 1 secie u Rogera @2,8⛔
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Wystarczyło obejrzeć pierwszy mecz z Harrisonem gdzie w trzecim secie Kevin coś tam źle stanął i później mieliśmy medical i słanianie się na nogach czego Harrison nie wykorzystał. Oglądałem wczoraj z ciekawości półtorej seta meczu Afrykanera i nic po nim nie widziałem. To niby była kontuzja lewej nogi czyli ważniejszej przy serwisie praworęcznego ale.poki co w ostatnim meczu był.spokoj. Jak się nic nie będzie dziać to Kevin to bierze bo jednak wytrzymał 5 setów z młodzikiem(póki co bez mózgu) ale zawsze. Mecz Kevina Z Thiemem tylko do gry na live bo niby sztab Andersona maskuje kontuzje i póki co dobrze ją leczy ale nigdy nic nie wiadomo bo.Thiem go może i ma czym wsiąść na przetrzymanie. Prawdopodobnie najważniejsza rzecz to granie jak największej liczby piłek na ciało a Andersona bo wtedy ma największe.klopoty..
Na dzisiaj po Najmniejszej linii oporu
Roger+Goffin Ako 1,52 za tysiaka Unibet ✅
Na prawdę ciężko coś.dzisiaj znaleźć. Mamy albo spotkania gdzie jest wielki faworyt albo takie gdzie nikt by się nie spodziewal , że takie będą.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Kyrgios - Federer 1.28 [wzb milenium] ✅ 3 typy i 3 trafione! :movember:
To samo co z Medvedevem i Tsisipasem. Pisaliscie co niektorzy, ze ruski sie nie zmieni a grecki dalej rozwija. Wyczuwacie analogie? Federer juz sie nie zmieni a Kyrgios moze rozwinac. No wlasnie... I CO Z TEGO? Starszy wygral tam starszy pewnie wygra tu. Drugi z Grekow jest strasznie przereklamowany. Grywa dobrze, bo ma fantazje po ziole. To tyle. Mistrz contra kaprysny dzieciak. Kto wygra? Pozdrawiam fanow Kyrgiosa + Wawrinki czyli 3/4 forum. I znowu wygra demokracja, nie? ;)
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Kyrgios - Federer 1.28 [wzb milenium]
To samo co z Medvedevem i Tsisipasem. Pisaliscie co niektorzy, ze ruski sie nie zmieni a grecki dalej rozwija. Wyczuwacie analogie? Federer juz sie nie zmieni a Kyrgios moze rozwinac. No wlasnie... I CO Z TEGO? Starszy wygral tam starszy pewnie wygra tu. Drugi z Grekow jest strasznie przereklamowany. Grywa dobrze, bo ma fantazje po ziole. To tyle. Mistrz contra kaprysny dzieciak. Kto wygra? Pozdrawiam fanow Kyrgiosa + Wawrinki czyli 3/4 forum. I znowu wygra demokracja, nie? ;)
Co Ty chłopie porównujesz?
Przecież Kyrgios ma takie umiejętności, że on nie musi się w ogóle rozwijać a poskladałby w każdym meczu wszystkich tak od miejsca 10 w górę do zera!!! Problem ma w głowie i to jest jego jedyny ale najważniejszy mankament.
Dodatkowo zobacz sobie na h2h, zawsze Kyrgios się postawił Federerowi i nie pajacuje.
Dla mnie to będzie mecz albo łatwo dla Federera 3:0, albo Kyrgiosowi się zachce i po długim meczu będzie mala niespodzianka w postaci wygranej Australijczyka. Dlaczego mała? A no dlatego że ja osobiście uwielbiam Federera, ale patrzę też obiektywnie i tak grać jak rok temu to Rodzer grać nie będzie. Miał już kilka wpadek w tym roku no i uciekaly mu wygrane mecze, co jeszcze w 2017 roku było nie do pomyślenia.
Czy jeśli wygra 3:0 Federer to będę zdziwiony? Nie.
Czy jeśli wygra 3:2/3:1 Kyrgios to będę zdziwiony? Też nie.
Mecz piękny do oglądania, gorszy do obstawiania.
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
A myślisz, że buki dlaczego dali kurs 1.50 na Pouille, skoro jest murowanym faworytem? Bo gość nadal jest daleki od formy. Przed us open odpadł z kudla i mayerem z mastersow. Już na samym us open zagrał z Madenem, którego umiejętność gry na hardzie jest bardzo mała i z zupelnie nieprzygotowanym kondycyjnie do szlema starym baghdatisem, którego problemu z poruszaniem zaczęły się w drugim secie gdy prowadził 4:2 I miał wszystko w swoich rękach by wyserwowac seta i wygrywać 2:0 już. Nie zrobił tego i potem z czasem gasnął na korcie.
Nie twierdzę, że Lucas tego nie wygra, ale na pewno nie jest to jego najlepsza gra i są spore braki. Choć i tak ma większe umiejętności od Portugalczyka, mimo wszystko.
Właśnie dlatego napisałem, że przed turniejem nie grzeszył formą ale że umiejętnościami bije Souze żeby ludzi nie wprowadzać w błąd. Dzisiaj można ogólnie ładne AKO stworzyć Kerber, Roger, Garcia...zobaczymy jak to będzie. Pozdrawiam !
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
DeMinaur vs Cilic . DeMinaur 4.8 fortuna ⛔
Struff vs Goffin . Struff 4.8 fortuna ⛔
Schwartzman vs Kei . Diego 2.9 fortuna ⛔

DeMinaur zawsze groźny , Cilic potrafi grac w krate , na mecz z Hurkaczem nie patrze bo Hurkacz zagral dno .
Goffin narzekal na kontuzje przed US , a nawet jesli nie lubie Belga bo to przebijacz i nie lubi on grac z silnie grajacymi zawodnikami , licze ze dzis Struff odpali i beda mu wchodzic petardy z FH i BH a Goffin pokaze ze jest sredniakiem tenisowym .
No i Diego . Kei niby forma ale weźcie mi ten kurs. Prawie 3.0 na walecznego Diego , ktory zameczyl Nadala w Australii w tym roku tak ze z Cilicem Nadal juz sil nie mial i poddal mecz ?? Diego wg mnie bierze to 3:1 albo nawet 3:2 ale wygra.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Pikarafa no litości może i kurs na JL spory ale bez jaj to.jjest totalny przeciętniak i Goffin go.sklada nawet będąc w 50proc.swojej najlepszej dyspozycji. Nie szukajmy jakiś dużych kursów na siłę na prawdę bo to się mija z celem. Dla JL dzisiaj jeden taj brek to będzie max. Podałeś typy życzeniowe i tylko w Diego.mozna by tutaj wchodzic...
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Zgadzam się co do tych wyższych kursów Diego wygląda dobrze
A.Zverev - Kolba 3:0 @1.72 ⛔
Kolba nic ciekawego z Hanfmannem nic ciekawego z Ebdenem oba mecze wygrał 3:1 tracąc po secie w Cinncinati, w Austrii czy nawet w Hamburgu dostał baty w takiej formie Zverev go zmasakruje moim zdaniem na USO się nawet nie spocił dobrze wątpie żeby Philipp urwał chociaż seta.
Pouille - Sousa over 3,5seta @1.5 ✅
Panowie ostatnio grali ze sobą w 2013 nie wiedzą czego się spodziewać po sobie do końca, nutka nie przewidywalności do tego Lucas jakby grał trochę lepiej chociaż dalej to nic nadzwyczajnego ale umiejętności ma Joao po batalii z Bustą zameldował się w kolejnej rundzie grać potrafi swoje może ugrać nie widzi mi się ten mecz w 3 setach a kurs do dubla przyjemny.
kursy z efortuny.
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Murray/Soares-Daniell/Koolhof 1 ✅

Nie czuje sie w deblach mocno, ale nie umiem nic wymyslic na dzisiejsze wieczor. Taki typ kontrolowany do skladaka. Widze, ze Murray i Soares wygrali US Open w sezonie 2016. Ponadto obydwaj grali jeszcze tu w finale na Flushing Meadows z innymi. Przed USO para brytyjsko-brazylijska wygrala chyba Cincinnati. Sadze, ze takie mecze powinni wygrywac. Tyle.
 
bruce07 177

bruce07

Użytkownik
Thiem-K.Anderson 1

dx2 jakiś czas temu pisałeś, że poziom niektórych analiz jest żenujący i musisz z innymi podciągnąć poziom tematu. Duży szacunek do tego co robisz w temacie, ale chciałbym przedstawić kilka uwag odnośnie Twojej analizy i mam nadzieję, że bez spiny i uszczypliwości odpowiesz na moje uwagi.
...Poza tym Anderson zagral w finale Wimbledonu i to moze miec negatywne odbicie teraz na USO i wcale bym tej zaleznosci nie lekcewazyl&quot;...

Możesz wyjaśnić o jaką zależność Ci chodzi? Jeśli tenisista jest w formie to jest w finale Wimbledonu i dwa miesiące później może być w finale US Open. Djokovic też był w finale Wimbledonu i rozumiem, że w jego przypadku też jest jakaś zależność?
Anderson wcale nie zachwyca, a podobno mogl go ograc Harrison, a gramy przeciez best-of-five...

Podobno mógł go ograć? Analiza na podstawie stwierdzeń podobno? Podobno jakby Hurkacz więcej trenował to ugrałby więcej gemów z Cilicem. Gdybanie? Tak mógł wygrać, ale Harrisonowi zabrakło doświadczenia i umiejętności. Kevin wygrał to spotkanie swoim doświadczeniem.
Thiem w zeszlym roku byl w 4 rundzie i przegral horror wtedy z del Potro. Tam byl jeden z najbardziej niesamowitych powrotow w historii tenisa w wykonaniu del Potro, ktory zaczynal wtedy ten mecz z goraczka (del Potro obronil dwie pilki meczowe...zreszta ciezko to krotko opisac i trzeba zobaczyc przebieg 4-ego seta by zrozumiec).
Argentynczyk ostatecznie ten mecz wygral, ale jesli Thiem moze wygrac z del Potro to tym bardziej moze wygrac z Andersonem w sredniej dyspozycji.
Argument na Thiema to mecz z zeszłego roku? Ja w zeszłym roku biegałem 10km poniżej 50minut, a w tym roku ledwo godzinę łamię.
Ja meczów nie obstawiam, bo skończyłem z bukmacherką ponad rok temu, ale patrząc na chłodno i z boku zwycięstwa Thiema nie neguję, bo swoje argumenty będzie mieć w tym spotkaniu, ale według mnie nie takie jak przedstawiłeś.
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Wklejam tutaj swoją analizę z typów dnia.Nie ma co się rozpisywać ze spotkaniem. Uważam, że Raonic wygra a typ 3-1 to wiadomo trochę loteria. Z fartem !
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 20:30
Spotkanie: Isner-Raonic
Typ: Dokładny wynik 3-1 dla Ranic&#39;a ⛔
Kurs: 4,6
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś naprzeciw siebie stanie dwóch tenisistów którzy swoją grę opierają w dużej mierze na serwisie. Isner jak na razie odprawił na turnieju Klahna 3-0, Jarrego 3-2 oraz Lajovica 3-1 natomiast kanadyjczyk odesłał do domu Berlocqa 3-1 ,a później nie pozostawił złudzeń Simonowi i Wawrince i oba spotkania wygrał 3-0. Zdziwiła mnie najbardziej wygrana z Wawrinką tak gładko ponieważ ostatnio szwajcar wraca po kontuzji i zaczynał prezentować dobrą formę.Widać Milos jest w dobrej formie i dlatego typuję jego zwycięstwo. W meczu nie powinno zabraknąć tie-breaka i mam nadzieję któryś padnie łupem Isnera. Panowie grali ze sobą 5 razy i tylko jeden pojedynek wygrał Milos. Ostatnio 3-1 na Wimbledonie wygrał Isner ale dziś liczę na odwrócenie wyniku.
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Uwazam, ze mecz bedzie wyrownany. A skoro mecz bedzie wyrowany to moze wygrac rowniez Thiem. Logiczne. Czy Thiem wygra nie wiem, ale Thiem zagral dobre mecze z amerykanskimi tenisistami.
Nie mam zamiaru sie tlumaczyc. Korzystam ze swojego prawa do oddania typu i tak robie.
W ogole uwazam, ze troche paranoja na tym forum panuje. Typujacy potrafia nie trafic tutaj 3 meczow w jeden dzien, a nastepnego dnia pouczaja innych co jak i gdzie maja typowac. Jakby z dnia na dzien ktos im pamiec wykasowal i nagle zostali wieszczami tenisa z nowym dniem. A mam nieodparte wrazenie, ze te same osoby z kolei pozniej oczekuja 100 % skutecznosci od mojej osoby. To dopiero paradoks. Jak kogos bardziej zaczyna interesowac typowanie innych niz wlasne, to juz jest sygnal, ze jest zle.
O tych zaleznosciach i niektorych wynikach, jakbym sie zaczal rozpisywac to musialbym z przykladami podac zalozyc chyba nowy watek. Cykl tenisowy nie konczy sie na jednym nazwisku Novak Djokovic i ostatnich dwoch miesiacach (czerwiec-sierpien). A jak Rafael Nadal wygrywal French Open, a pozniej kilkukrotnie odpadal w 1 czy 2 rundzie Wimbledonu to slaby przyklad? Ten sam Djokovic o ktorym wspominasz wygral French Open w 2016 roku, a na Wimbledonie przegral w 3 rundzie z Samem Querreyem. W tym samym 2016 roku, Marin Cilic byl o krok w cwiercfinale Wimbledonu od pokonania Federera, pozniej wygral turniej w Cincinnati, pokonujac w finale Murraya i mial przed soba teoretycznie swietlana przyszlosc na USO, po czym przegral tam bodajze w 2 czy 3 rundzie z Jackiem Sockiem w ... ledwo 3 setach.
Wczoraj z turniejem pozegnala sie Angelique Kerber, ktora wygrala w czerwcu Wimbledon.
To sa wlasnei te &quot;zaleznosci&quot; o ktorych mowie, tylko trzeba na to spojrzec przekrojowo, a nie przez pryzmat 1 nazwiska na przestrzeni 2 miesiecy. Jakbym chcial o takich przypadkach moglbym napisac caly referat.
Simona Halep byla w takiej formie w Montrealu I Cincinnati i grala tak wspaniale, ze na papierze powinna byc w finale USO z urzedu. Dlaczego tak sie nie stalo? Bo zawodowy sport to mnostwo wyrzeczen i czasem eksploatacja organizmu nie pozwola na kolejny super wynik. Zeby w sporcie odniesc sukces to trzeba wiele poswiecic w sferze mentalnej i fizycznej. Najlepsi zawodnicy daza do perfekcji, ale nikt nie jest robotem i w niektorych momentach pewnych granic wysilkowych nie da sie przeskoczyc.
Oczywiscie tych nazwisk z przykladami mozna podac dziesiatki, ale ja juz ograniczylem to do meritum i tych najwiekszych nazwisk. Przeciez ja tu moge sypac przykladami Cilica, Muguruzy itd., gdzie po wybitnym wyniku w szlemie, w nastepnym szlemie przychodzila szybka i bardzo czesto zaskakujaca porazka na wczesnym etapie.
Na pytanie o znaczenie i zwiazek ubieglorocznego wystepu z tegorocznym najlepiej odpowie sam ... Dominik Thiem. Meritum to mniej wiecej 3 pierwsze minuty konferencji.


P.S. &quot;Ja w zeszłym roku biegałem 10km poniżej 50minut, a w tym roku ledwo godzinę łamię.&quot;
To zdanie to juz chyba 3 razy sie pojawialo na tym forum, to widocznie jakies cuda i niesamowita zbieznosc nickow. Mowisz, ze od roku nie grasz. Ok, byc moze te typy w ubieglotygodniowych watkach byly rekreacyjne. Nie wiem nie bede tego dochodzic, bo do niczego mi to niepotrzebne.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
11:3 bilans typowania USO
Raonic - Isner TB w 1 secie @1.62 fortuna ⛔
Dwóch serwismenów wszystkie pierwsze sety na USO Isnera kończył się na TB natomiast tylko z Simonem Milos nie grał TB w 1 secie mało tego nawet od 2015 roku czy w Miami czy w Cincinnati czy na Wimbledonie 1 sety obu panów to były TB. Bet według mnie jest bardzo solidny.
 
bruce07 177

bruce07

Użytkownik
P.S. &quot;Ja w zeszłym roku biegałem 10km poniżej 50minut, a w tym roku ledwo godzinę łamię.
To zdanie to juz chyba 3 razy sie pojawialo na tym forum, to widocznie jakies cuda i niesamowita zbieznosc nickow. Mowisz, ze od roku nie grasz. Ok, byc moze te typy w ubieglotygodniowych watkach byly rekreacyjne. Nie wiem nie bede tego dochodzic, bo do niczego mi to niepotrzebne.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/uwaga-uzaleznienie-od-hazardu.144351/
Powyżej jest temat, gdzie w zeszłym roku zakończyłem przygodę z bukmacherką, więc nie wiem o jakich typach w ogóle mówisz?...
Poprosiłem, abyś wyjaśnił kwestie, gdzie miałem swoje uwagi i zrobiłeś to za co Ci dziękuję. Nie odbieraj każdego wpisu jako atak na Ciebie. Rób dalej swoje i nie przejmuj się innymi. Powodzenia ????
 
adik1992 407,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Uwazam, ze mecz bedzie wyrownany. A skoro mecz bedzie wyrowany to moze wygrac rowniez Thiem. Logiczne. Czy Thiem wygra nie wiem, ale Thiem zagral dobre mecze z amerykanskimi tenisistami.
Nie mam zamiaru sie tlumaczyc. Korzystam ze swojego prawa do oddania typu i tak robie.
W ogole uwazam, ze troche paranoja na tym forum panuje. Typujacy potrafia nie trafic tutaj 3 meczow w jeden dzien, a nastepnego dnia pouczaja innych co jak i gdzie maja typowac. Jakby z dnia na dzien ktos im pamiec wykasowal i nagle zostali wieszczami tenisa z nowym dniem. A mam nieodparte wrazenie, ze te same osoby z kolei pozniej oczekuja 100 % skutecznosci od mojej osoby. To dopiero paradoks. Jak kogos bardziej zaczyna interesowac typowanie innych niz wlasne, to juz jest sygnal, ze jest zle.
O tych zaleznosciach i niektorych wynikach, jakbym sie zaczal rozpisywac to musialbym z przykladami podac zalozyc chyba nowy watek. Cykl tenisowy nie konczy sie na jednym nazwisku Novak Djokovic i ostatnich dwoch miesiacach (czerwiec-sierpien). A jak Rafael Nadal wygrywal French Open, a pozniej kilkukrotnie odpadal w 1 czy 2 rundzie Wimbledonu to slaby przyklad? Ten sam Djokovic o ktorym wspominasz wygral French Open w 2016 roku, a na Wimbledonie przegral w 3 rundzie z Samem Querreyem. W tym samym 2016 roku, Marin Cilic byl o krok w cwiercfinale Wimbledonu od pokonania Federera, pozniej wygral turniej w Cincinnati, pokonujac w finale Murraya i mial przed soba teoretycznie swietlana przyszlosc na USO, po czym przegral tam bodajze w 2 czy 3 rundzie z Jackiem Sockiem w ... ledwo 3 setach.
Wczoraj z turniejem pozegnala sie Angelique Kerber, ktora wygrala w czerwcu Wimbledon.
To sa wlasnei te &quot;zaleznosci&quot; o ktorych mowie, tylko trzeba na to spojrzec przekrojowo, a nie przez pryzmat 1 nazwiska na przestrzeni 2 miesiecy. Jakbym chcial o takich przypadkach moglbym napisac caly referat.
Simona Halep byla w takiej formie w Montrealu I Cincinnati i grala tak wspaniale, ze na papierze powinna byc w finale USO z urzedu. Dlaczego tak sie nie stalo? Bo zawodowy sport to mnostwo wyrzeczen i czasem eksploatacja organizmu nie pozwola na kolejny super wynik. Zeby w sporcie odniesc sukces to trzeba wiele poswiecic w sferze mentalnej i fizycznej. Najlepsi zawodnicy daza do perfekcji, ale nikt nie jest robotem i w niektorych momentach pewnych granic wysilkowych nie da sie przeskoczyc.
Oczywiscie tych nazwisk z przykladami mozna podac dziesiatki, ale ja juz ograniczylem to do meritum i tych najwiekszych nazwisk. Przeciez ja tu moge sypac przykladami Cilica, Muguruzy itd., gdzie po wybitnym wyniku w szlemie, w nastepnym szlemie przychodzila szybka i bardzo czesto zaskakujaca porazka na wczesnym etapie.
Na pytanie o znaczenie i zwiazek ubieglorocznego wystepu z tegorocznym najlepiej odpowie sam ... Dominik Thiem. Meritum to mniej wiecej 3 pierwsze minuty konferencji.


P.S. &quot;Ja w zeszłym roku biegałem 10km poniżej 50minut, a w tym roku ledwo godzinę łamię.&quot;
To zdanie to juz chyba 3 razy sie pojawialo na tym forum, to widocznie jakies cuda i niesamowita zbieznosc nickow. Mowisz, ze od roku nie grasz. Ok, byc moze te typy w ubieglotygodniowych watkach byly rekreacyjne. Nie wiem nie bede tego dochodzic, bo do niczego mi to niepotrzebne.
Szanuje Twoje typy jak i analizy ale analiza do meczu Thiema jest dosc slaba i argumenty nietrafione. Piszesz ze Dominik zagral dobre mecze z amerykanami. Czy ogladales te mecze w calosci czy patrzysz na statystyki i jakis skrot video.
Ja akurat ogladalem bo mialem pogranego austryjaka. Powiem delikatnie ze oczy krwawily ogladajac jego gre. W meczu z Johnsonem wygral kondycyjnie bo steve siadl od 4 seta. Do tego doszedl uraz nadgarstka ktorego nabawil sie podczas wywrotki w jednej z wymian. Dominik gral slabo na returnie. W wymianach spieszyl sie i psul latwe pilki. Ale to i tak nic w porownaniu z mecze z Fritezem. Gosc wygladal jakby gral za kare. Bledow juniorskich zrobil mase. Lamal sie co drugi gem i to nie za sprawa Fritza bo on tylko stal po drugiej stronie. Thiem serwujac po mecz przegrywa gem z 30:0 konczac 2 df. Oczywiscie byly przeblyski, zagrania w jego stylu ale gral bardzo slabo. Nie postawilbym zlotowki na niego. Jedyna szansa to rzekoma kontuzja kolana kevina. Co do Twoich porownan to szybciej bedzie jak podasz jaki zawodnik w ostatnim czasie odegral duza role na dwoch szlemach z rzedu. Przyklady ktore podales sa nietrafione. Nawet Roger po wygraniu Wimbledonu miewa problem by dojsc do 1/2 us open. Z kobiet w ostatnich 10 latach to tylko serena wiec zadnej zaleznosci nie widze. Piszesz o Nadalu ze po wygraniu RG odpadal na Wimbledonie. Teraz zobie zestaw ile znaczy nadal na ziemi a na trawie. To tak jakbys pisal ze legia wygrywa co rok lige polska to czemu nie wygrywa w europie.
Koncze bo sie mecz zaczyna i niech wygra lepszy. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J.Isner vs M.Raonic
Total Tie-breaks: Over 2.5 @ 2.02 ⛔ to wielkoludy się popisały.. Ten mecz to był jakiś wybryk natury, przez 5 setów łamali się jak Radwańska z Cibulkową...
Total Aces: Over 57.5 @ 1.85 ⛔
Marathon
Na US Open warto grać overy tiebreaków, bo to jedyny z Wielkich Szlemów gdzie decydujące sety mogą być rozstrzygane w dogrywce tiebreakowej. Widać amerykański czas antenowy jest zbyt drogi żeby telewizje mogły sobie pozwolić na wielogodzinne mecze. Z tego względu dostajemy o jeden set więcej na tiebreaka, co przy zaciętych meczach atomowych serwisów może mieć znaczenie. A dzisiaj właśnie będzie wielkie strzelanie z lini serwisowej, Dwóch dwumetrowców, każdy wbija po 30 asów na mecz, zwłaszcza jeśli mecz potrwa te 3-4 sety. A dzisiaj to może mieć miejsce. Dlatego typy na over tiebreaków jak i asów jak najbardziej do gry.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
11:3 bilans typowania USO
Raonic - Isner TB w 1 secie @1.62 fortuna
Dwóch serwismenów wszystkie pierwsze sety na USO Isnera kończył się na TB natomiast tylko z Simonem Milos nie grał TB w 1 secie mało tego nawet od 2015 roku czy w Miami czy w Cincinnati czy na Wimbledonie 1 sety obu panów to były TB. Bet według mnie jest bardzo solidny.
Dodajmy do tego,że Ci panowie grali ze sobą do tej pory 5razy i za każdym razem był.taj brek w ich pierwszych setach także typ.do.gry jak nic.
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
S Czy ogladales te mecze w calosci czy patrzysz na statystyki i jakis skrot video.
Powiem delikatnie ze oczy krwawily ogladajac jego gre. Lamal sie co drugi gem i to nie za sprawa Fritza bo on tylko stal po drugiej stronie. Thiem serwujac po mecz przegrywa gem z 30:0 konczac 2 df. Oczywiscie byly przeblyski, zagrania w jego stylu ale gral bardzo slabo.
Odpowiedzi...
1. Tak, ogladalem mecze Thiema zarowno z Johnsonem i Fritzem.
2. A wedlug mnie Thiem i jego rywale Johnson i Fritz grali wiecej niz bardzo dobrze. A czy ktos sie zgadza czy nie to tak mnie to interesuje jak ubiegloroczny snieg. Gram w tenisa czasem amatorsko i polegam na wlasnej ocenie meczow, jesli ogladam. Jakbym sluchal chomikow albo Filipkow 96 tutaj, to na pewno daleko bym zaszedl.
3. Ilosc przelaman to nie jest wykladnik slabego meczu. Na tym forum generalnie jak ktos widzi przelamania i jak nie wygra 3:0 tylko 3:2 to juz zwyciezca jest slaby bla bal bla. A ja zawsze powtarzam, ze poziom meczu jest wazniejszy niz 3:0 na papierze.
I tyle. Nie bede sie dalej rozowdzil, bo i po co, a moderator powie znowu, ze prowokuje ludzi itd. Wszystko co chcialem przekazac zawarlem we wczesniejszym wywodzie.
Po prostu ogladajcie sie na siebie. Proponuje kazdemu pisac wlasne indywidualne analizy, a nie cytowac polowe czyis analiz z komentarzem co mu sie nie podoba a co nie.
 
adik1992 407,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Odpowiedzi...
1. Tak, ogladalem mecze Thiema zarowno z Johnsonem i Fritzem.
2. A wedlug mnie Thiem i jego rywale Johnson i Fritz grali wiecej niz bardzo dobrze. A czy ktos sie zgadza czy nie to tak mnie to interesuje jak ubiegloroczny snieg. Gram w tenisa czasem amatorsko i polegam na wlasnej ocenie meczow, jesli ogladam. Jabym sluchal chomikow albo filipkow 96 tutaj, to na pewno daleko bym zaszedl.
3. Ilosc przelaman to nie jest wykladnik slabego meczu. Na tym forum generalnie jak ktos widzi przelamania i jak nie wygra 3:0 tylko 3:2 to juz zwyciezca jest slaby bla bal bla. A ja zawsze powtarzam, ze poziom meczu jest wazniejszy niz 3:0 na papierze.
I tyle. Nie bede sie dalej rozowdzil, bo i po co, a moderator powie znowu, ze prowokuje ludzi itd. Wsyzsko co chcialem przekazac zawarlem we wczesniejszym wywodzie.
Po prostu ogladajcie sie na siebie. Proponuje kazdemu pisac wlasne indywidualne analizy, a nie cytowac polowe czyis analiz z komentarzem co mu sie nie podoba a co nie.
Tylko czekalem na odpowiedz po zakonczonym meczu. Ostatnie pytanie czy uwazasz ze Anderson byl w pelni sprawny i thiem wygral ten mecz czysto sportowo? Tyle ode mnie. Zycze dalej wygranych. Pozdrawiam.
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
A dlaczego 95 % tenisistow, ktorzy kreczuja, kreczuje lub (bierze przerwe medyczna) gdy przegrywa mecz, tylko niewielki odsetek kreczuje gdy w meczu prowadzi ? Tak, wygral sportowo, bo przeciez nie przy zielonym stoliku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom