>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Wielki Szlem: US Open 2018 - turniej główny - 27.08-9.09.2018

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ogląda ktoś z Was Rogera od początku ? Ja ogladam od stanu 2-1 dla Millmana i nie poznaje Fedexa. Nie wiem czy cos mu dolega ale gra jak Kyrgios, zamiast konczyc proste pilki to w co drugim zagraniu gra skróty , nie biega do pilek odbitych przez Millamana.. wyglada jakby naprawdę nie chcial tego meczu wygrać. Powaznie , czuje sie jakbym oglądał Nicka a nie Federrera
70 nie wymuszonych błędów Szwajcara a jesZcze nie ma 5 seta ????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Jak Szwajcar mógł tak zle zagrac?? Jesli mial kontuzje czemu nie skreczowal?? Z Paire i Kyrgiosem byl nie do ruszsnia na serwisie i przez dwa dni mu sie rozregulowalo wszystko i stracil forme? Bo Millman na niego presje za dużą wywarl swoją regularnoscia?? Bal sie Djokovica??
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Jak Szwajcar mógł tak zle zagrac?? Jesli mial kontuzje czemu nie skreczowal?? Z Paire i Kyrgiosem byl nie do ruszsnia na serwisie i przez dwa dni mu sie rozregulowalo wszystko i stracil forme? Bo Millman na niego presje za dużą wywarl swoją regularnoscia?? Bal sie Djokovica??
O! Może to ostatnie?
Skoro Roger wiedział, że coś mu jest coś dolega, że nie zagra z Novakiem na sto procent to może tak pomyślał...
W takiej formie obu to Djoko by go mógł ograć w trzech setach typu do 3,5,4 i byłoby nie wesoło.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Juan Martin Del Potro - John Isner over 41.5 1.74 Fortuna ✅✅✅ WSZYSTKO BARDZO ŁATWO :cash:
Tak jak Juan w 4 poprzednich rundach wygrywał 3:0 tak dzisiaj takiego wyniku nie widzę. Do tej pory nie grał jeszcze z nikim lepszym zarówno jeden jak i drugi. Oboje świetnie serwują co pewnie wszyscy wiedzą i spodziewam się tutaj co najmniej 2 tie-breaków z których 1 na pewno pójdzie na konto Johna. Isner przełamany 4 razy, DelPo 5. Amerykanin ogrywał już go w tym roku na hardzie w Miami czy w poprzednim we Francji, nie sugerowałbym się wynikiem 3:0 z FO bo wszyscy wiedzą jak słaby jest Isner na ziemi. Reasumując chyba nie trzeba się rozpisywać przy tym typie wystarczy, że obaj panowie wygrają po jednym secie i nie wierzę wtedy w nie pokrycie overa i powtórkę z Isner-Rao.
Rafa (-2.5 seta) - Dominic Thiem 1.47 ✅✅✅
Straty seta z Basilem czy Chaczanowem (a tu mógł stracić ich więcej) pokazują, że Hiszpan nie jest w najlepszej dyspozycji. Czego nie można powiedzieć o Thiemie, który jest w świetnej formie, który już zrobił tu życiówkę. Dominic to jeden z tych graczy, którzy nie boją się Rafy co pokazuje jego bilans z nim 6-3 w tym i poprzednich 2 sezonach. Hiszpan w tym roku przegrał ledwie 3 mecze z Djokerem na Wimbledonie, Ciliciem na AO (krecz) i właśnie Thiemem w Madrycie. Jak dla mnie to może być nawet jego porażka numer 4 bo nie wygląda tutaj za pewnie a kurs na zwycięstwo jednego seta przez Austriaka to dla mnie promocja.
Kubot/Melo 1.35 ✅✅✅
Jeśli chcą wrócić na szczyt takich ogórów deblowych muszą gładko pokonywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Juan Martin Del Potro - John Isner over 41.5 1.74 Fortuna
Tak jak Juan w 4 poprzednich rundach wygrywał 3:0 tak dzisiaj takiego wyniku nie widzę. Do tej pory nie grał jeszcze z nikim lepszym zarówno jeden jak i drugi. Oboje świetnie serwują co pewnie wszyscy wiedzą i spodziewam się tutaj co najmniej 2 tie-breaków z których 1 na pewno pójdzie na konto Johna. Isner przełamany 4 razy, DelPo 5. Amerykanin ogrywał już go w tym roku na hardzie w Miami czy w poprzednim we Francji, nie sugerowałbym się wynikiem 3:0 z FO bo wszyscy wiedzą jak słaby jest Isner na ziemi. Reasumując chyba nie trzeba się rozpisywać przy tym typie wystarczy, że obaj panowie wygrają po jednym secie i nie wierzę wtedy w nie pokrycie overa i powtórkę z Isner-Rao.
Rafa (-2.5 seta) - Dominic Thiem 1.47
Straty seta z Basilem czy Chaczanowem (a tu mógł stracić ich więcej) pokazują, że Hiszpan nie jest w najlepszej dyspozycji. Czego nie można powiedzieć o Thiemie, który jest w świetnej formie, który już zrobił tu życiówkę. Dominic to jeden z tych graczy, którzy nie boją się Rafy co pokazuje jego bilans z nim 6-3 w tym i poprzednich 2 sezonach. Hiszpan w tym roku przegrał ledwie 3 mecze z Djokerem na Wimbledonie, Ciliciem na AO (krecz) i właśnie Thiemem w Madrycie. Jak dla mnie to może być nawet jego porażka numer 4 bo nie wygląda tutaj za pewnie a kurs na zwycięstwo jednego seta przez Austriaka to dla mnie promocja.
Kubot/Melo 1.35
Jeśli chcą wrócić na szczyt takich ogórów deblowych muszą gładko pokonywać.
Ja uwazam calkiem na odwrót . Isner wcale rewelacyjnie nie gra. Delpo swoimi plaskimiw bombami go wykończy. Jesli Raonic bez problemów go lamal to Delpo tym bardziej to zrobi. Sciany niby za Isnerem ale Potro jest lubiany na calym świecie więc myślę , ze bedzie tez słychać duzo okrzykow radości po jego wygranych wymianach.
Kolejna sprawa jest taka , ze Argentyńczyk bedzie chcial jak najszybciej to skonczyc by w polfinale miec sporo siły na Nadala (ewentualnie Thiema) którzy beda dobiegac do wszystkiego.
3-0 Del Potro ⛔
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
J.M. Del Potro - J. Isner (+1.5 seta) 1 @1.62 milenium ✅
Zgadzam się z użytkownikiem Bukovina co do spotkania Delpo z Isnerem. Moim zdaniem Isner nie ma szans w tym pojedynku, maksimum jego możliwości to wygranie seta. W meczu z Raoniciem Isner miał przebłyski, ale to w zasadzie wszystko. Dawał się łamać nawet do zera, a umówmy się, że na returnie Milos nie jest jakimś wybitnym specjalistą. Delpo będzie grał swój mocny, płaski tenis, a Isner nie będzie wiedział co się dzieje. Swoje szanse John może upatrywać w tie breakach, ale i tam Del Potro nie jest bez szans.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - US Open - 1/4 finału
Godzina: 19:30
Spotkanie: Juan Martin Del Potro - John Isner
Typ: Set z najmniejszą liczbą punktów powyżej 8.5
Kurs: 2.06 ⛔
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Powariowali z tym kursem i wchodze w to zdecydowanie. Od wczoraj polowalem na to zdarzenie i czekalem az w koncu dodadza do oferty to zdarzenie ale spodziewalem sie, ze kurs bedzie max 1.30 przez co bede musial zrezygnowac z grania tego. Okazuje sie jednak, ze wystawili tutaj kursik ktory jest dla mnie nie lada gratka z czego skorzystam. Dwoch serwismenow ktorych bedzie bardzo ciezko tutaj przelamac a co dopiero zeby w jednym secie takich przelamac bylo az dwa? Moim zdaniem malo prawdopodobne. Bomby na serwisie beda leciec jedna za druga bowiem obaj Panowie mierza odpowiednio Del Potro - 1.98m a Isner - 2.08m i sa typowymi graczami ktorzy opieraja swoja gre na wielkiej mocy serwisu i na asach. Zeby typ nie wszedl to ktorys set musi zakonczyc sie wygrana ktoregos z nich roznica dwoch przelaman. Na to sie jednak nie zanosi. Dla przykladu na over 1.5 tie-breaków w meczu mamy kurs 1.66 a o wysokich overach gemowych nawet nie wspomne dlatego gram moim zdaniem o wiele bezpieczniejszy typ.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Dla tych co oglądali Federera i oglądają tenisa nieco więcej. Najbardziej ciekawi mnie ile osób oglądających live stawiało na Millmana pomimo słabej gry Rogera. Przy przełamaniu Millmana i stanie 2-1 w setach i 3-4 w gemach kurs był powyżej 2 zł na Millmana. Bardzo wysoko.
Chciałbym się dowiedzieć na przyszłość ile % przypadków jest takich, że faworyt nagle odzyskuje formę i wygrywa mecz dajmy na to 3-2, a ile takich jak dzisiaj to miało miejsce z Federerem.
Podobnie było z Khachanovem, tylko, że wg mnie rusek jest o wiele lepszym tenisistą niż Millman, to samo Zverev, czyli ogólnie rzecz ujmując każdy przegrał sam ze sobą xD
Co do dzisiejszego Del Potro, to ugranie seta przez Amerykanina prawdopodobne, jak również więcej asów po jego stronie. 3-2 będzie niespodzianką, wygrana Isnera sensacją.
Nadal - Thiem bym odpuścił nawet do taśmy, chyba ze ktoś wierzy w Austriaka (+2,5 handi). Andersona po prostu zniszczył.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Nadal vs Thiem typ -1.5 seta Betsson @1.5 ⛔
Nadal się męczy, traci sety , a ile razy tak było ? We wczesnych rundach często mu się przytrafiają takie mecze, a kiedy trzeba grać to wznosi się na wyżyny. Thiem gra nadzwyczaj dobrze biorąc pod uwagę nawierzchnię. Kolejny raz odegra tutaj rolę BH Thiema, który zostanie zniwelowany przez top spin Rafy. Świdry Hiszpana to zabójstwo jednoręcznego BH. Daje maks 1 seta dla Dominika, uważam to za bezpieczny typ.
Ale mecz! Szkoda że w 4 Rafa nie domknął, albo w 1 w ogóle nie wyszedł ????
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Ja uwazam calkiem na odwrót . Isner wcale rewelacyjnie nie gra. Delpo swoimi plaskimiw bombami go wykończy. Jesli Raonic bez problemów go lamal to Delpo tym bardziej to zrobi. Sciany niby za Isnerem ale Potro jest lubiany na calym świecie więc myślę , ze bedzie tez słychać duzo okrzykow radości po jego wygranych wymianach.
Kolejna sprawa jest taka , ze Argentyńczyk bedzie chcial jak najszybciej to skonczyc by w polfinale miec sporo siły na Nadala (ewentualnie Thiema) którzy beda dobiegac do wszystkiego.
3-0 Del Potro @2,65
Raonic łamał go bez problemów? Ile razy go tak bez problemu złamał? Poza 1 setem gdzie miał 5 brejków a złamał go raz w pozostałych 4 setach miał AŻ 1 BREJKA . Mogę podać podobny argument skoro Delpo łamali po 2 razy mierni Young czy Verdasco to czemu nie Isner? I to chyba normalne że każdy chce skoczyć swój mecz jak najszybciej żeby się nie zmęczyć więc to działa w obie strony . Podczas ostatnich 2 meczy na hardzie obu panów przez łącznie 26 gemów serwisowych Isnera Del Potro nie miał żadnej szansy na przełamanie . Szans Isnera tak czy tak upatruję w tajbrekach .
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Nadal-Thiem 1 ✅

Tak jak doceniam Thiema to jednak zagrac dobry mecz, a wygrac z Nadalem to jednak dwie rozne sprawy.
Nadal ostatnio znakomity mecz z Khachanovem, zreszta kto ogladal ten wie. Thiem gra bardzo dobrze, ale 4 typy w strone Thiema z mojej strony chyba wystarcza. Niby troche myslalem czy oplaca sie brac Nadala przy tym kursie w tym meczu. Stwierdzam, ze nie do konca, ale mimo wszystko bralbym ten typ do wiekszego skladaka z 3-4 zdarzeniami. Nadal jest glownym faworytem do wygrania calego turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Raonic łamał go bez problemów? Ile razy go tak bez problemu złamał? Poza 1 setem gdzie miał 5 brejków a złamał go raz w pozostałych 4 setach miał AŻ 1 BREJKA . Mogę podać podobny argument skoro Delpo łamali po 2 razy mierni Young czy Verdasco to czemu nie Isner? I to chyba normalne że każdy chce skoczyć swój mecz jak najszybciej żeby się nie zmęczyć więc to działa w obie strony . Podczas ostatnich 2 meczy na hardzie obu panów przez łącznie 26 gemów serwisowych Isnera Del Potro nie miał żadnej szansy na przełamanie . Szans Isnera tak czy tak upatruję w tajbrekach .
Chodzilo mi o to , ze return Raonica nie ma podjazdu do Potro. Tie Break to juz jest loteria i moglbym bez końca wymieniać serwis-menow , którzy wymiekali w tej fazie seta. To cos jak rzuty karne w piłce nożnej.. w trakcie meczu latwiej wykonac jedenastke niz w serii rzutów karnych. W wymianach Del Potro nie powinien zostawic złudzeń Isnerowi . Jesli nie skończy się to w 3 setach dla Delpo to tez nie bede ubolewal bo bedzie ciekawy mecz, a szkoda bedzie mi tylko moich pieniędzy ???? . Masz racje kazdy chce skonczyc jak najszybciej, ale to Potro ma tutaj przewage prawie w kazdym aspekcie dlatego nie widze w tym meczu Big Johna , ktoremu taki maczny Jarry potrafił urwac 2 sety.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Widze ze padly tu typy na del potro ze wygra us open. Wszystko fajnie, ale w mojej opini bedzie tak jak na wimbledonie. W polfinale spotkaja sie nadal z del potro, zagraja 5 setowy wymeczajacy bój, a w finale djoker wezmie mecz z ktoryms z nich góra w 4 setach. Troche jest to denerwujace, ze chlop ma czesti farta do losowan i dzieki temu wygrywa te szlemy.
Djoko nie wygrywa szlemów dlatego bo Nadal gra w polfinale 5 setow. Pomysl co Ty w ogole napisales ????
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Para Krajicek/Sandgren ogory deblowe? No nie wiem, skoro wszystkie trzy rundy wygrali bez straty seta. I to nie byle z kim. Deble Mektic/Melzer czy Peralta/Zeballos to uznane firmy. A Łukasz z Marcelo dość często toczą mecze na dystansie trzech setów. Miewaja dużo przestojow. Ja myślę że minimum set dla amerykańskiego duetu jest bardzo prawdopodobny, a kurs 1,75 w stsie pobieram śmiało!!!
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Para Krajicek/Sandgren ogory deblowe? No nie wiem, skoro wszystkie trzy rundy wygrali bez straty seta. I to nie byle z kim. Deble Mektic/Melzer czy Peralta/Zeballos to uznane firmy. A Łukasz z Marcelo dość często toczą mecze na dystansie trzech setów. Miewaja dużo przestojow. Ja myślę że minimum set dla amerykańskiego duetu jest bardzo prawdopodobny, a kurs 1,75 w stsie pobieram śmiało!!!
Nie no bądźmy poważni ???? .
Ale dobrze, Krajicek który jest w rankingu na 78 miejscu w rankingu deblistów, w życiu nie wygrał turnieju rangi ATP nawet 250 najwyżej w rankingu był na 61 miejscu 3 lata temu, challengerowiec, w obecnym roku zagrał w 5 turniejach rangi ATP z bilansem 6-5 (z czego 3 zwycięstwa z jakimiś leszczami w Ekwadorze), w Wielkim Szlemie pierwszy raz wyszedł poza 2 rundę.
Drugi z nich to Sandgren 677 W RANKINGU DEBLOWYM przed US Open w 2018 roku zagrał w debla kosmiczną liczbę meczy 5 z których 4 przegrał. W rankingu deblistów nigdy nie wszedł nawet do 100. Przed obecnym rokiem nigdy nie zagrał nawet meczu na poziomie ATP w debla (raz w 2014 dostał tylko dziką kartę w US Open ale odpadł od razu), w tym zagrał owe 5 meczy. Gdyby nie świetny jednorazowy występ na AO w singlu również grałby w chellkach.
To teraz spójrzmy kogo pokonali: Erlich/Qureshi - dwójka dziadków mających razem prawie 80 lat, Pakistańczyk to już nie ten sam zawodnik co kilka lat temu, Erlich podobnie. Peralta/Zeballos - dwójka ziemniaków, którzy na twardej nigdy nie imponowali, przed US Open w 2018 roku na twardej zagrali 1 mecz!. Mektic/Melzer - o ile Mektic w ostatnich 2/3 latach zaliczył ogromny postęp i pnie się w górę rankingu to Melzer z roku na rok stopniowo spada w rankingu i jest obecnie na 262 miejscu. Oboje również wolą ziemię jak poprzednia para. I nigdy wcześniej ze sobą nie grali.
Myślę, że wyraźnie wszystko rozpisałem i jeżeli dla Ciebie oni nie są ogórami deblowymi i jeżeli te pary, które pokonali to wielki wyczyn to chyba nie bardzo interesujesz się tą dyscypliną. Nie mówię, że Kuboty nie stracą seta bo to może się zawsze zdażyć to jednak dla mnie nie ma szans, żeby ten mecz przegrali.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Odnośnie meczu Nadal - Thiem:
&lt;&lt;
Der Schlüssel ist, wirklich schnell und mit Power zu spielen. Aber das ist sehr riskant, weil ich könnte dann auch zu viele Fehler begehen, und dann schaut es schwarz aus“, sagte Thiem.
Geht er es zu defensiv an, dann ist das aber auch ein Schuss nach hinten.&gt;&gt;
,,Kluczem w tym spotkaniu jest granie na pelnym ryzyku z Power, aczkolwiek jest to bardzo ryzykowne poniewaz moge popelniac wiele błedów ale innego wyjścia nie mam poniewaz, gdz bede grac defensywnie(jak w Monte Carlo) to tez bedzie to krok w tył &quot; -&gt; Widać że Thiem nie ma wiecej zamairu grac defensywnie przeciwko Rafie. Odnośnie meczu Panowie spotykaja sie pierwszy raz na kortach twardych. Rafa to Rafa, ale jesli Gruzin lub Rusek dali rade z nim grac jak rowny z równym to Thiem jest badz co badz pólke wyzej jak ostatni przeciwnicy Rafy. Mam watpliwosci co do Formy Hiszpana ...v
W tym meczu ide na zwyciestwo Austriaka po kursie 4.20 za drobne.
Szykuje sie naprawde dobry mecz.
Grając moje typy lub posługując się wyższą analizą, są to tylko moje przemyslenia jak kazdego z nas tutaj. Ja po prostu ide w tym meczu na zwyciestwo Austriaka poniewaz juz na tym turnieju nie takie rzeczy sie dzialy ...
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
US Open w tym roku to dla mnie najlepszy szlem. Dzis rano przy kawie ogladalem jeszcze na Eurosporcie koncowke 5 seta w NYC miedzy Nadalem, a Thiemem. Nie mozna powiedziec, ze Nadal byl lepszy. Nadal mial wiecej spokoju i chyba doswiadczenia. Widac, ze los ciagle laczy ich w szlemach kolo polfinalu i mysle, ze Dominic coraz blizej jest dojechania Rafy ????
Dzis ide w strone Chorwata w AKO z Murray/Soares + WIN Osaka to razem daje AKO 2,95 forbet ⛔

Osobiscie bardzo mi sie podoba tenis Kei&#39;a. Dla mnie jego styl poruszania sie po korcie to cos pieknego do ogladania.W meczu ze Schwarzmanem byl moment, ze myslalem, ze Japonczyk poleci. Kolbe ogarnal latwo, ale dzis nie widze jego awansu. Cilic konsekwentny do bolu, wykonuje kawal dobrej roboty serwisem i widac, ze jest u niego forma. Panowie grali ze soba tutaj w finale w 2014 roku i Cilic to ogarnal lekko 3:0. Co prawda w H2H dosc duzo razy na hardzie wygral Kei, ale mam wrazenie, ze z biegiem lat to Cilic jest mocniejszy, a Japonczyk przetyrany kontuzjami i dlatego gram win Chorwata.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
W zupełności zgadzam się z kolegą wyżej. Oglądałem końcówkę meczu Nishikoriego z Kolbą i Japończyk tam zdychał pod koniec meczu a dzisiaj będą grali w podobnej temperaturze i jak dla mnie Nishi nie wytrzyma tego fizycznie. Gdyby ten mecz odbywał się półtora roku temu to miałbym wątpliwości co do tego meczu jednak Japończyk po kontuzji to już nie ten sam zawodnik. Jeśli Cilić wreszcie nie prześpi początku meczu tak jak z Copilem, De Minaurem czy Goffinem to odda według mnie max jednego seta bo jak widać czasem potrzebuje czasu żeby wejść w mecz a z biegiem czasu Japończyk będzie znacząco słabł fizycznie Marin Cilić 1.66 Fortuna ⛔
Murray/Soares 1.22 ⛔ lub 2:0 1.63. ⛔
Tutaj podobnie jak wczoraj z Kubotami, nie wiem co Albot z Jazirim robią w tej fazie turnieju bo powinni już polecieć z Rojerami, ale nie róbmy sobie jaj, że wejdą do półfinału. Murray z Soaresem wygrali ostatnio turnieje w Cincinnati i Waszyngton i tutaj również jak dla mnie idą po finał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom