>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Australian Open 2019 - turniej główny - 14.01-27.01.2019

Status
Zamknięty.
drexler 570

drexler

Użytkownik
Gazowany spokojnie. W Wimbledonie gdzie dużo gorzej prezentował się i był po morderczym półfinale z Del Po 7-5 6-7 4-6 6-4 6-4 postawił się Serbowi i miał nawet przełamanie 4-2 w piątym secie to tutaj tym bardziej powalczy. A pisanie,że profesor Djokovic pokazał mu miejsce w szeregu jest po prostu śmieszne...To są dwaj godni siebie rywale i póki co to prędzej Nadal jest profesorem przy Serbie bo w tytułach wielkoszlemowych jest z tego co pamiętam 17-14 dla Hiszpana w pojedynkach bezpośrednich chyba 25-27. W ich pojedynkach decydują często detale, pojedyńcze piłki, dyspozycja dnia więc takie lekceważace podejście do Hiszpana chyba nie tylko mnie irytuje. Djokovica pamiętam przed wieloma laty jak wyglądał w wielkim szlemie jak Nishikori czyli w 4-5 rundzie zdychał i nie był w stanie kończyć turniejów. Potem nagle stal się robotem by wszystko nagle prysło wraz z aferą Szarapovej dotyczącej meldonium. Nie jest wielką tajemnicą,że Novak tez je stosował. Potem dziwny spadek formy, baty od lamusów, wymyślanie kontuzji, przerwy i kombinowanie jak wyjść z kłopotliwej sytuacji. Nadal przez cała karierę zawsze prezentował wysoka formę i nie miał takich zjazdów formy mimo licznych kontuzji. Umie pięknie wygrywać ale i przegrywać godnie a do tego zawsze walczy i nigdy nie kombinuje na korcie. I dlatego ma u mnie taki szacunek za całokształt kariery. Djokovic nie jest i nigdy nie będzie przy nim profesorem bo do klasy Rafy mimo wszystko sporo mu brakuje nie tylko pod względem sportowym.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Tutaj krótko.
Herbert /Mahut idą jak burza i myślę, że w finale obejrzymy ich z parą Finsko - Australijska . Widziałem Harrisona z Querreyem w akcji i patrząc na to co czasami robi Harrison to naprawdę nie wiem co oni robią w półfinale. Gdyby wczoraj w drugim Secie Kubot nie dostał jakiegoś &quot;udaru&quot; to pewnie dziś on z Zeballosem byliby na miejscu swoich wczorajszych przeciwników. Nie widze kompletnie żadnych argumentów po stronie Amerykańskiej pary deblowej dlatego gram gładkie zwycięstwo Francuzów.
Herbert /Mahut DW 2-0 @2,22 Fortuna✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
L 39

luquu

Użytkownik
A tak wlasciwie to czemu Nadal gra jutro czyli ma 1 dzien wiecej odpoczynku?
co jwst wogole dziwne bo to lider powinien miec jakis boost.
Czy tak zawsze bylo bo wydaje mi sie ze zawsze polfinaly 2 byly w piatek final pan w sobote i w niedziele final atp?
Chyba ze tak tylko w Australii jest
Na AO chyba zawsze tak było. Pamiętam jak w 2009 roku po 5 godzinnej batali z Verdasco Nadal miał tylko jeden dzień odpoczynku i miał spuchnąć jak Nishikori wczoraj. Skończyło się kolejną 5 setówką z fedexem wygraną przez Hiszpana.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Z jednej strony jeden ma więcej o jeden dzień odpoczynku przed półfinalem za to jeśli wygra o jeden dzień mniej przed finałem.
Każdy kij ma 2 końce. Decyduje ten co ustala grafik a on się kieruje oglądalnością i cenami reklam.
JAK POWIEDZIAŁ JOHN MACKENROW W ZESZŁYM ROKU :
To Roger jest złotą gęsią tenisa a nie Novak dlatego gra wieczorami w Prime Taim.
HISZPANÓW JEST SPORO WIĘCEJ NIŻ SERBÓW. A LUDZI HISZPANSKOJEZYCZNYCH , SPORO WIĘCEJ NIŻ W PAŃSTWACH BYŁEJ JUGOSŁAWI.
CZEGO BY NIE NAWYWIJAL Novak Djokovic
I tak dla pewnych ludzi będzie tylko Słowianinem.
Naszym bratem.
A RAFA TO LATYNOS!Cała Ameryka łacińska mu kibicuje.
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Tsitsipas vs Nadal
Nadal -8.5 gema @4 czy Tsistipas +4,5 @2.89 ?
To pytanie mocno mnie meczy od wczoraj, bo albo Grek sie postawi i bedzie dobre grał serwisem albo brak serwisu sprawi ze Rafa go &quot;dojedzie&quot; lekko mówiąc...
Ogladałem cale spotkania Rafy i mimo tego ze dobrze serwuje, jest do złamania 2-3 razy w meczu spokojnie przez gracza pokroju Tsitsipasa, na returnie nie najgorzej - choć taki Tiafoe wczorajszy gdyby był troche bardziej pobudzony i nie bał sie przeciwnika móglby spokojnie do tie-breaków dochodzić, a tak łamał sie w swoich pierwszych gemach serwisowich i pozniej juz mu sie odechciewało gry.
Tsitsipasa oglądałem mało, więcej ze skrótów meczowych i powiem ze jest w gazie, jak mu serwis dobrze siedzi to konczy szybko wymiany i nie boi sie zagrać agresywnie, wirtuazyjnie - to może go zgubić jeśli będzie miał słabszy dzień i wtedy dostanie łomot od hiszpana, ALE jeśli będzie mu szło tak jak w meczu z Fedexem to może to nawet wygrać, jeśli tak jak w meczu z Agutem to handicap może pokryje, ALE jeśli bedzie mu szło podobnie jak z Troickim czu &quot;Bashilaszwilim&quot; to Nadal bedzie miał proste zadanie.
Ja zdecydowałem się jednak na HC+4.5 Tsitsipas 2.89 ⛔ 1xbet i licze na mega widowisiko.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Hmm często ktoś tu podkreśla,że gdyby Tiafoe nie łamał się w pierwszym gemie każdego seta to by było to czy tamto a nikomu nie przyszło do głowy,że Rafa gra tu ekonomicznie i nie biega jak wcześniej do każdej piłki bo nie ma takiej potrzeby?Gdyby trzeba było to połamałby Tiafoe i dwa a może i trzy razy w secie ale najzwyczajniej nie było takiej potrzeby.Tak jak nieraz Fed holował swoje przewagę przełamania.
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Z jednej strony jeden ma więcej o jeden dzień odpoczynku przed półfinalem za to jeśli wygra o jeden dzień mniej przed finałem.
Każdy kij ma 2 końce. Decyduje ten co ustala grafik a on się kieruje oglądalnością i cenami reklam.
JAK POWIEDZIAŁ JOHN MACKENROW W ZESZŁYM ROKU :
To Roger jest złotą gęsią tenisa a nie Novak dlatego gra wieczorami w Prime Taim.
HISZPANÓW JEST SPORO WIĘCEJ NIŻ SERBÓW. A LUDZI HISZPANSKOJEZYCZNYCH , SPORO WIĘCEJ NIŻ W PAŃSTWACH BYŁEJ JUGOSŁAWI.
CZEGO BY NIE NAWYWIJAL Novak Djokovic
I tak dla pewnych ludzi będzie tylko Słowianinem.
Naszym bratem.
A RAFA TO LATYNOS!Cała Ameryka łacińska mu kibicuje.
Przed polfinalem obaj maja tyle samo czyli 2 dni przerwy.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Ograc federera i nie wierzyc w final. Co ci ludzie tu wypisuja to glowa mala. Cos niski ten handicap moze z -10 ?
Chyba wypadałoby przeprosić kolegę i podbić mu reputę...Chciałeś -10 to masz nawet -11. Starcie profesora z uczniem, zderzył się młody ze ścianą. Nadal zdrowy to Nadal zwycięski.
Miał tu Grek sety wygrywać a może i mecze a rzeczywistość okazała się brutalna. Pewnie niektórzy zdziwieni bo przecież ograł Federera a tu nawet seta nie powąchał..Polecam jeszcze raz oglądać mecze a nie śledzić livescory.
Under 34,5 ✅ under 15,5 gema Tsitsi ✅ z duuuuużym zapasem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Uważam, iż jeszcze nie wiadomo czy Novak będzie grał w finale. Obserwowałem Pouille&#39;a przez 3 rundy no i gra naprawdę fajnie. Czy da radę Djokoviciowi nie wiem, ale Serb nie musi mieć łatwego spotkania. Nie przeceniałbym też dzisiejszego zwycięstwa Nadala. Grek jest młodym zawodnikiem, który jeszcze dwa lata temu grał chellengery. Aby wygrać Szlema trzeba nieco więcej mieć doświadczenia, zwłaszcza przy takich zawodnikach jak Nadal czy Djoković. Grek zrobił swoje, ograł Rogera i brakło mocy aby chociaż powalczyć. Osobiście kibicuję Serbowi, ale nie koniecznie musi ogrywać Francuza. Wstrzymajmy się do wyłonienia pary finałowej. Novaka bukmacherzy bardzo faworyzują, a ja spróbuję za drobne zagrać coś w stronę Francuza liczba wygranych gemów +10,5 kurs z fortuny 1,56. ⛔
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Uważam, iż jeszcze nie wiadomo czy Novak będzie grał w finale. Obserwowałem Pouille&#39;a przez 3 rundy no i gra naprawdę fajnie. Czy da radę Djokoviciowi nie wiem, ale Serb nie musi mieć łatwego spotkania. Nie przeceniałbym też dzisiejszego zwycięstwa Nadala. Grek jest młodym zawodnikiem, który jeszcze dwa lata temu grał chellengery. Aby wygrać Szlema trzeba nieco więcej mieć doświadczenia, zwłaszcza przy takich zawodnikach jak Nadal czy Djoković. Grek zrobił swoje, ograł Rogera i brakło mocy aby chociaż powalczyć. Osobiście kibicuję Serbowi, ale nie koniecznie musi ogrywać Francuza. Wstrzymajmy się do wyłonienia pary finałowej. Novaka bukmacherzy bardzo faworyzują, a ja spróbuję za drobne zagrać coś w stronę Francuza liczba wygranych gemów +10,5 kurs z fortuny 1,56.
Jasne. Myślę podobnie. Serb wcale nie musi mieć łatwo ale jakbym miał grac to mimo wszystko szybkie 3-0.Wie kto na niego czek a w finale i musi się mocno spiąć żeby ten półfinał się niepotrzebnie nie przeciągnął. A w finale wszystko się może zdarzyć, będzie zacięty piękny mecz.Novak na 100% wskoczy na wyższy level niż do tej pory a czy to wystarczy na rozpędzonego, pewnego siebie Nadala. Hiszpan powiedział po meczu, że z kim bym nie grał w finale nie boi się przeciwnika, nie będzie się stresował bo był w takich sytuacjach wiele razy oraz,że zamierza się cieszyć udziałem w wielkim finale. Co ważne wszedł do niego świeży i w świetnej formie. Na chwile obecną jak dla mnie ze wskazaniem na Nadala.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Jeszcze nie wystawiono widzę kursów, ale w finale miksta warto będzie postawić na parę Sharma/Smith. Robią tu furore, pokonują znacznie mocniejsze pary , a kursy cały czas swietne na nich. Również w finale z mikstem Krejcikova/Ram kurs powinien być 2,50 minimum. Po takim naprawdę warto będzie polozyc kase na reprezentantow gospodarzy!
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Jeszcze nie wystawiono widzę kursów, ale w finale miksta warto będzie postawić na parę Sharma/Smith. Robią tu furore, pokonują znacznie mocniejsze pary , a kursy cały czas swietne na nich. Również w finale z mikstem Krejcikova/Ram kurs powinien być 2,50 minimum. Po takim naprawdę warto będzie polozyc kase na reprezentantow gospodarzy!
Kurs @2.70 na nich w finale. Uważasz, że warto w to iść? ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ogladam Rafe w tym turnieju i wyglada lepiej od Nolasa. Fakt Nolas tez nie odpusci. Bedzie mega ciekawie i wygra lepszy . na pewno obaj po secie zdobędą a potem nie wiem . Rafa świetny walczak, Nole nie lubi przegrywac z hiszpanem i umie z nim grać. finał znowu bedzie mega widowiskiem i trudno wskazac faworyta.
Co do meczu Novaka z Pouillem , Djokovic go weźmie w 3 max 4 setach .
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Jedyne czego się można obawiac to presja finału i szansa na wielki triumf. Jednak Krejcikova i Ram mają już takie mecze za sobą. Ale ze względu na to że Sharma i Smith pokonali już w tym turnieju lepsze pary to ide w ich stronę i przewiduję sensacje!
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Djokovic - Pouille -1,5 seta✅✅✅
Jak juz pisalem, widac ze Serb sie oszczedza na final a i tak gra bardziej eniz przyzwoicie. Serwis sie zgadza. Malo bledow wlasnych. A Francuz to chimeryk. Pondato co najwazniejsze brakuje mu konczacego podania. Umie jedynie wykorzystywac technike, co jak Goffin. Wniosek jest prosty. Djokovic bedzie dzielil i rzadzil. Wystawa pod technike a potem strzal konczacy. Miejmy nadzieje, ze tej analizy mod nie skasuje, bo jeszcze ktos zarobi pieniadze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Najbardziej mnie śmieszy, że już dzielicie skóre na niedźwiedziu, wymiana argumentów, historia, temperatura itp itd, GazowanaSmietana już elaborat pisze, kij że bez żadnych konkretów, ale analiza finału, a tymczasem.... nie wiadomo czy w ogóle Novak w finale będzie ;D
Z chociażby tego prostego powodu, aż korci by pograć jego porażkę w półfinale....
Tak czy inaczej nawet gdyby zagrał w finale, to jeśli ktoś widział mecze, to wie ze na pewno nie jest 55:45 dla Novaka. Nadal ten turniej wygra i to z zapasem.
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Pamiętajcie Panowie, finały są do oglądania a nie obstawiania ????
Kopalnia złota jest do pewnego etapu a potem należy już oglądać i cieszyć się widowiskiem. Ci którzy obstawili Djoko lub Nadala na wczesnym etapie rozgrywek po fajnych kursach niech się cieszą i liczą na wygraną. To jest typowy mecz 50/50 i granie tu na zwycięstwo któregoś jest bez sensu. Każdy wypowiadający się na temat Rafy i Djoko ma swoje racje i argumenty ale tu zdecydują detale. Równie dobrze można postawić czy liczba gemów w meczu będzie parzysta czy nieparzysta xD
Turniej powoli się kończy, ja ze swojej strony dziękuję wszystkim, którzy mają szeroką wiedzę z zakresu tenisa i dzielili się na tym forum swoimi propozycjami i przemyśleniami. Udało się dzięki Wam zarobić trochę pieniążków ????

Powodzenia wszystkim !
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
I
Najbardziej mnie śmieszy, że już dzielicie skóre na niedźwiedziu, wymiana argumentów, historia, temperatura itp itd, GazowanaSmietana już elaborat pisze, kij że bez żadnych konkretów, ale analiza finału, a tymczasem.... nie wiadomo czy w ogóle Novak w finale będzie ;D
Z chociażby tego prostego powodu, aż korci by pograć jego porażkę w półfinale....
Tak czy inaczej nawet gdyby zagrał w finale, to jeśli ktoś widział mecze, to wie ze na pewno nie jest 55:45 dla Novaka. Nadal ten turniej wygra i to z zapasem.
kto tu dzieli skore na niedzwiedziu piszac ze Nadal wygra na pewno.
Nie wygral od jakis 5 lat z Novakiem na hardzie ale tu wygra na pewno.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
i co z tego? jak z nim 5 lat nie wygrał to już nigdy nie wygra czy co ?
Dalej paplasz o Novaku podczas gdy wcale nie mowie ze z nim zagra. Tak samo analizujecie mecze jak czytacie tekst...
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Jako , że Nolas w finale z Rafa bo Pluj raczej nie zagrozi nie ma co brać Novaka po 1,07 kursie. Ja proponuje wziąć Djokovic ponad 65 % skutecznosci 1 serwisu . 1,84 fortuna ✅ A wiec po 1 serwisie wygranie 65 % dla Novaka nie powinno byc problemem jako ze w calym turnieju w kazdym meczu ponad 70 80 % łapie . Pouille nie jestem jakimś dobrym returnerem, wrecz przeciwnie, francuz bazuje na swoim serwisie a na returnie jest tragedią. Nie wiem jak to się stało ze Raonica łamał jak zapałkę, może Rao popił trochę za dużo wina po ograniu Alexa . Tak czy owak Djoko bierze i mecz i % wygranych piłek po pierwszym serwisie tez powinien mieć na poziomie 70 % .
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom