>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP => US OPEN <= (USA) [28.08.2006-10.09.2006]

Status
Zamknięty.
czakinio 0

czakinio

Użytkownik
Roddick - Federer 4.50 (bwin)
Od poczatku wierzylem w Roddicka po obejrzeniu jego zmyuslnej i pewnej gry w New Haven i w kolejnych rundach US Open. Federera da sie pokonac o czym swiadczy zwyciestwo nad nim Murraya jakies 2 tygodnie temu. Wiele przemawia za Amerykaninem: gra na podworku, udana zmiana trenera, atomowy serwis, forma sprzed lat. A Federer? Rosche zostanie zjedzony przez nowojorska publicznosc.
 
strzalkas 0

strzalkas

Użytkownik
Roddick - Federer 2
Niestety musze sie nie zgodzic z moim przedmowca ja rozumiem ze Roddick jest w swietnej formie ze jego serwisy po 135 mil per hour sa zabojcze ale nie dla wielkiego Federera ! Przykro mi to stwierdzic ale wszystkie statystyky przemawiaja przeciwko milemu amerykaninowi ktory w ostatnich 4 latach tylko raz pokonal Federera i to wlasnie 4 lata temu :p Nie to ze opieram sie tylko na statystykach ogladalem wiele meczy obu zawodnikow i powiem ze Federer nie mial zadnych problemow z pokonywaniem bardzo utytulowanych zawodnikow jak Henman Gicquel Davidenko oraz J.Blake kotry jako jedyny w tym turnieju urwal Federerowi jednego seta. Roger pewnie zmierza po kolejny zwyciestwo wielkiego szlema i na pewno Roddick nie jest w stanie mu w tym przeszkodzic co najwyżej może urwać mu jednego seta, a wydaje mi się, że ta porażka Rogera z moim ulubinecem Murray&#39;em dwa tygodnie temu podrażniła jego ambicje wiec chce wszystkim pokazać, że nadal jest wielkim Federminatorem.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Również stawiam w meczu Roddick-Federer na Roddicka. Gość po kilku latach ma szansę wygrać jako Amerykanin przed własną publiką. Rok temu bliski tego był Agassi. W meczu z Youhznym pisałem na shout boxie Ronniemu że będzie 3-1 w setach i było ;).
Teraz stawiam na 3-2 dla Roddicka choć będzie bardzo cieżko. Jedyne co sprawia że Roddicka ma większe szanse jest niesamowita publika oraz to że Fred nie jest w najwyższej formie i ma momenty krytyczne-jak to wykorzysta Roddick i jeszcze zbombarduje go atomowym serwisem to Fred będzie musiał skapitulować.
 
T 0

tszzst

Użytkownik
ja w finale stawiam zdecydowanie na federera. nie wiem co takiego widzicie w grze roddicka. wczoraj w polfinale popelnial nieraz takie bledy jak junior, szczegolnie przy siatce, techniki w porownaniu do federera to wogole nie ma, jedyny jego atut to serwis, dzieki ktoremu moze uda mu sie 1 seta wygrac.
 
mickey 0

mickey

Użytkownik
ja w finale stawiam zdecydowanie na federera. nie wiem co takiego widzicie w grze roddicka. wczoraj w polfinale popelnial nieraz takie bledy jak junior, szczegolnie przy siatce, techniki w porownaniu do federera to wogole nie ma, jedyny jego atut to serwis, dzieki ktoremu moze uda mu sie 1 seta wygrac.
Chłopie jak słysze takich jak ty mi sie nie dobrze robi :x

Jak masz dalej pisać takie głupoty to mam do Ciebie prośbe daj sobie lepiej spokój!!!

Bo jeśli ty niczego nie widzisz w grze Roddicka to albo jesteś ślepy albo kompletnie nie znasz się na tym sporcie tak więc uspokój się :x
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
I mamy zwycięzce!! Oczywiście wygrał faworyt tego meczu Roger Federer. W pierwszym secie nie dał żadnych szans Roddickowi. Mógł tego seta skończyć wynikiem 6:1, tylko że za bardzo się rozluznił i po kilku błędać Roddick go przełamał przy stanie 5:1. W drugim secie dość szybko ANdy przełamał, i co najważniejsze utrzymał jedno przełamanie i wygrał set 6:4. No ale kolejne dwa wygrane sety Szwajacara i mecz się zakończył stosunkiem 3:1. Oczywiście ten turniej wygrał zdecydowany faworyt, który prezentował najwyższą klase, i nie pozowlił sobie na nawet jeden pięcisetowy mecz. Oczywiście wszyscy myśleli że w finale spotka się z Nadalem. Jednak widać było przed tym turnijem że Nadal nie jest dobrze przygotowany do US Open. W turnieju mężczyzn za niespodzianke trzeba uznać nie tylko Łukasza Kubota, który się zaprezentował wspaniale w tym turnieju ale także Youznhy. Moim zdaniem miał najgorszą drabinke turniejową a mimo wszystko doszedł do półfinału. Mam nadzieje że to nie będzie tylko jeden udany turniej, tylko swoją wspaniałą gre będzie pokazywał na innych kortach. Największym rozczarowaniem, było chyba odpadnięcie Chorwata Ivana Ljubicica w pierwszej rundzie z przeciętnym Felicianem Lopezem. Lopez pożegnał się z turniejem już w drugiej rundzie. Wielki zawód przeżyli kibice w USA, ponieważ napewno liczyli na zwycięstwo debla meżczyzn, braci Braynów. Byli to najwięksi faworyci tym bardziej grając u siebie. W turnieju pań była bardziej zacięta walka. Wielkie faworytki Mouresmo oraz Henin, nie zachwycały w tym turnieju. Wygrała Sharapova, udawadniając że jest w bardzo wysokiej formie i powierzchnia Hard nie jest jest jej obca. Swoją doskonałą dyspozycje potwirdziła także Jankovic, która otarła sie o finał. W deblu pań także niespodzianka. Nierostawione Dechy/Zvonareva zwyciężyły w finale pokonując rozstawione z numerem ósmym Safine/Srebotnik. Myśle że tegoroczny US Open był pełen emocji. Mam nadzieje że w następnym sezonie takze będziemy oglądać wspaniałe mecze.
 
T 0

tszzst

Użytkownik
ja w finale stawiam zdecydowanie na federera. nie wiem co takiego widzicie w grze roddicka. wczoraj w polfinale popelnial nieraz takie bledy jak junior, szczegolnie przy siatce, techniki w porownaniu do federera to wogole nie ma, jedyny jego atut to serwis, dzieki ktoremu moze uda mu sie 1 seta wygrac.
Chłopie jak słysze takich jak ty mi sie nie dobrze robi :x

Jak masz dalej pisać takie głupoty to mam do Ciebie prośbe daj sobie lepiej spokój!!!

Bo jeśli ty niczego nie widzisz w grze Roddicka to albo jesteś ślepy albo kompletnie nie znasz się na tym sporcie tak więc uspokój się :x

no i kto mial racje kolego, roddick nie mial szans w tym meczu choc gral lepiej niz w polfinale. jego wygrany set to bylo wszytsko na co pozwolil mu federer ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom