>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP => US OPEN <= (USA) [28.08.2006-10.09.2006]

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja wybrałem sobie takie typki na jeden kuponik ako 2.0 :p

Mianowicie :

M.Baghdatis-A.Waske 1
F.Serra-A.Roddick 2
L.Hewitt-A.Montanes 1
M.Fish-S.Greul 1
A.Pavel-A.Agassi 2

Kurs łączny = 2.07 . Sam zagram to za stówkę :p

Analiza

Postawiłem na AMerykanów , bo sądzę że u siebie nie zawiodą w 1 rundzie . Bagieta to klasa światowa , więc nie powinien mieć kłopotów z Waske a Hewitt no cóż ja wciąż widzę w nim mistrza :p
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Wszystkie suche typy, będą usuwane. Prosze podawać mecze wraz z analizami. Nie muszą być to długie analizy, choćiaż po kilka zdań.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Hrbaty, D - Youzhny, M 1,94 ✅

Chyba najbardziej zaciente spotkanie dzisiejszego dnia, zdecydowałem sie tak zagrac ponieważ Hrbaty wygrał z nim tylko raz i miało to miejsce... PIĘC lat temu!!! Od tamtej pory Youzhny wygrywał z nim za kazdym razem. Obaj panowie prezentuja podobna forme w swoich ostatnich turniejach odpadli z Ljubicicem...o wygranej zapewne zadecyduje dysopzycja dnia, ale kurs bardzo, bardzo kuszaczcy :wink:

Srichaphan, P - Acasuso, J 1,85 ✅

Kolejne spotkanie z wiekszym kursem. Taj prezentuje naprawde bardzo dobra forme, w ostatnim turnieju pokonał zawsze groznego Wawrinke po trzech setach...Acusaso na pewno stań na wiele ale raczej nie na tej nawieszchni! Na hardzie specem jest Srichaphan, który w tym miesiacy rozgrywał nawet b. wyrownane spotkanie Federerem.


Lopez, F - Ljubicic, I 1,22 :zy3ou:

Lopez to zalicza sie na pewno do grona tych dobrych tenisistów(taka II liga) wiec raczej nie odpadał w I rundzie ale tutaj przyjdzie mu walczyc z samym Ljubo, który miał ostatniodrobne problemy z ramieniem, ale juz na pewno wszytko jest OK! Kurs troche mały moim zdaniem bo Lopeza na pewno stań na sprawienie niespodzianki...

Novak, J - Clement, A 1,20 :zy3ou:

Kurs na mojego faworyta jest naprawde mały, Novak juz nie raz pokazywał, ze potrafi grac z najlepszymi, Celment jest w dobrej formie,lecz mimo wszytko oczekuje wyrownanego spotkania. Nie radze dawac tego spotkania do tak zwanego &quot;pewnego kuponu&quot; ????

Pozostałe dwa typy które zagrałem:

Karlovic, I - Söderling, R 1,27 ✅

Massu, N - Sanguinetti, D 1 1,42 ✅
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Kohlschreiber F. - Querrey S. 2 1.8

Postawiłem na Sama ze względu na warunki fizyczne, które wskazują że ten mecz będzie raczej jednostronny. Kohlba mógłby wygrać z amerykaninem na clay&#39;u, trawie ale na hardzie nie ma szans :]

Chela - Wawrinka 1 1.7 ⛔ :zy3ou:

Myśle że Chela powinien pokonać Wawrinke, niektórzy zapowiadają tu niespodzianke ale myśle że Stanislas moze urwać najwyżej 1 seta :roll:

Mayer F. - Koubek S. 1 1.4

Tak jak z Querreyem ... również postawiłem na warunki , pozatym Koubek rozegrał w tym sezonie tylko 11 meczy, żadnego na hardzie - Mayer 34 mecze, 13 na hardzie

Do tego zagrałem jescze spotkania których nie bede komentował bo albo są zbyt oczywiste, albo strona atp nie pozwoliła na sprawdzenie statów ;)

Lee H. T. - Ramirez Hidalgo 1 1.45 ✅
Fish M. - Greul S. 1 1.25 ✅ :mrgreen:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Agustin Calleri v Carlos Moya 1.57

Spotkanie dwóch weteranów. Calleri ostatni prezentuje dobrą forme, dochodząc do finału w Haven, przegrywając tam dopiero z Davydenko. Obaj zawodnicy grali se sobą już pięć razy. Cztery spotkania padły łupem Carlosa, a jedno Calleriego. ALe to nie ma większego znaczenie, ponieważ Hiszpan wygrywał swoje spotkania, gdy był w czołówce światowej, a nie w tym sezonie. Myśle że Calleri chce się pokazać na tym turnieju jak najlepiej i wygrć ten mecz, dlatego stawiam na niego.

Alejandro Falla v Juan Martin Del Potro 1.60

Spotkanie dwóch przeciętnych tenisistów, którzy jedyne sukcesy osiągają w challengerach. Falla miał w tym sezonie dwa finały, a Del Potro wygrał dwa challengery i ten najbardziej rozstawiony w Segovi. Więc myśle że Argeńtynczyk pokona Falle, ale po zaciętym spotkaniu. Tie-breki nie są wykluczone.

Olivier Patience v Olivier Rochus 1.45

Belg wraca do tenisa po kontuzji. W pierwszym swoim turnieju w ktróym wzioł udział po wyleczeniu urazu, spisał się dość dobrze. W pierwszej rundzie pokonał Monfilisa, oraz innych dobrych graczy. Ostatecznie Rochus doszedł do ćwierć finału. Myśle że jest taki wysoki kurs na Belga ponieważ długo nie grał w tenisa i niewiadomo w jakiej jest formie. Tym bardziej iż Oliver to jest przeciętny tenisista. Myśle jednak że Belg sprosta Francuzowi i go pokona.

Sebastien Grosjean v Thomas Johansson 1.65

CHyba najciekawszy pojedynek dzisiejszego dnia. Spotaknie dwóch tenisistów o wyrównanych umiejętnościach, grających podobnymi stylami. Thomas w przygotowaniach do US Open spisywał sie bardzo dobrze. Dla mnie najbradziej istotne jest to ze obaj tenisiści spotkali się cztery razy, i kazdy z nich wygrał po dwa. Ale istotne jest to ze Grosjean wygrał swoje spotkania na Hardzie. Świadczy to o tym że ta powierzchnia nei jest mu obca. Pokonał Szweda dwa razy na Hardzie w wielkich szlemach w 2005 oraz w 2003. Myśle że i tym razem Johansson polegnie i Francuz awansuje do drugiej rundy.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Zaczne od dzisiejszego (mam do tego wątpliwości ;) ) spotkania:

Mardy Fish vs. Novak Djokovic

Moim zdaniem bukmacherzy powinni wystawić równe kursy jak to zrobił Profesjonał po 1.80. Bardzo wyrównany mecz... (bordzo chcę je obejrzeć) gdyż zmierzą się ze sobą dwaj bardzo dobrzi tenisiści. Myślę, że na pozycje lekkiego faworyta wysówa się Novak. ,,Ryba&quot; grał poprzednie spotkanie z Greul&#39;em słabo 3 set... Nietsety powódów nie znam... Novak tez przegrał seta, ale pierwszego ze słabszym (moim zdaniem) przeciwnkiem... Przegrał, ale potem wgniótł rywala w kort! Uwielbiam obu tenisistów, gdyz ich gra jest dobra... moim zdaniem Jeżeli ktoś przegra (a musi) to z walką daje wynik 3:2 dla jednego z graczy... mecz może trwać ponad 2-3 godziny i myślę że nie będizemy oglądać tutaj pogromów do 0-1 czy do 2. lecz bardzo wyrównanych partii. Mniej więcej 6:4, 7:5 7:6 inne wyniki to juz tylko 6:3. Innych moim zdaniem nie będzie... choć w piątym może iść do jeszcze wyzej (przypomne w 5 secie nie ma tie-breaku) i będziemy oglądać wspaniały pojedynek. Mój typ: NO BET ( ;) ) neich wygra lepszy!

Zmienmy temat meczy na... ogólny temat US OPEN.


Niestety organizatorzy nie mają do dyspozycji obiektów zadaszonych... Więc jeżeli pada to wsyztskie korty idą ,,spać&quot; Niestety... wczoraj padało praktycznie cały dzień i w wynikach nei zobaczyliśmy żadnego gracza w nastepnej rundzie... Gdyż turnieje są specyficzne i trawja od do w tym przypadku od 28.08.2006 do 10.09.2006... Bardzo trudno ejst nadrobić stracony jeden dzień, gdyż... mamy dopiero połowe rozegranych meczy z 1-rundy singlowej: pań i panów. Ale też nei możemy zapomnieC o innych spotkaniach takich jak: deble (panie i panowie), mixy, i rozgrywki juniorskie (panie i panowie). Teraz mamy straszny problem... GTW turnieju musi przyspieszyc to tak aby 10 września był rozegrany finał. Niestety to bardzo trudne zadanie. Przeciez to też ludzie... dizsiaj patrze na pogodę na stronie interii i niestety pada oczywiście deszcz się zmneijsza i nie wiem czy zaczneimy grać o 17:00 naszego zcasu, lecz po 18:00 albo i później. Niestety New York jest maistem takim i takim można było się tego spodziewać tak jak i w Wimbledonie. Wimbledon nadrobil straty, czy US OPEN powtórzy sukces ludiz z Wielkiej Brytanii? Mam nadzieje że tak.

Ja zagrałem duuużego węża jak i również moim zdnaiem pewną kartkę ;) A oto mecze:

Federer vs. Wang | 1 | 1.02 ✅
Bjorkman vs. Jenkins | 1 | 1.47 ✅
Ginepri vs. Benneteau | 1 | 1.33 ✅
Davydenko vs. Delgado | 1 | 1.07 ✅
Verdasco vs. Santoro | 1 | 1.57 ✅
Hewitt vs. Montanes | 1 | 1.05 ✅

Mirnyi vs. Moodie | 1 | 1.45 ⛔ :zy3ou:
F. Mayer vs. Koubek | 1 | 1.35 ✅
P. Mathieu vs. Goodall | 1 | 1.22 ✅
Goldstein vs. Witten | 1 | 1.36 ✅
F. Gonzalez vs. Vanek | 1 | 1.06 ✅
Monfils vs. Russel | 1 | 1.31 ✅
Shaughnessy vs. Vinci | 1 | 1.38 ✅
Hantuchova vs. Mattek | 1 | 1.22 ✅
S. Williams vs. Dom. Lino | 1 | 1.10 ✅
Ivanovic vs. Duchevina | 1 | 1.13 ✅
Gajdosova vs. Glatch | 1 | 1.55 ✅
Hingis vs. Peng | 1 | 1.06 ✅
Likhovtseva vs. Sun | 1 | 1.50 ✅
A. Bondarenko vs. Rolle | 1 | 1.27 ✅
Chakvetadze vs. Sucha | 1 | 1.25 ✅

Zheng vs. Rodionova | 1 | 1.16
Zvonareva vs. Craybas | 1 | 1.20
Schnyder vs. Arvidsson | 1 | 1.25
Schiavone vs. Mirza | 1 | 1.31
Sugiyama vs. Garbin | 1 | 1.20
Henin vs. King | 1 | 1.02 ✅
Mauresmo vs. Barrois | 1 | 1.03 ✅
Safina vs. Beygelzmimer | 1 | 1.11 ✅

Voskoboeva vs. Birnerova | 1 | 1.63 ⛔ :zy3ou:
Petrova vs. Fernandez | 1 | 1.16 ✅
Gasquet vs. Simon | 1 | 1.13
F. Lopez vs. Chiudinel. | 1 | 1.27
Mallise vs. Phau | 1 | 1.20
Srichaphan vs. Novak | 1 | 1.46

Stawka: 2zł.
Kurs: 2405.44
EW: 3869.80

Pewna:

Ivanovic vs. Dushevina | 1 | 1.13 ✅
Kanepi vs. Foretz | 1 | 1.67 ✅
Chakvetadze vs. Sucha | 1 | 1.25 ✅
A Radwańska vs. Yan | 1 | 1.54 ✅
Federer vs. Wang | 1 | 1.02 ✅
Berdych vs. Paschanski | 1 | 1.05 ✅
Tursunov vs. Kunitsyn | 1 | 1.12 ✅
Nalbadian vs Berrer | 1 | 1.06 ✅

Mirnyi vs. Moodie | 1 | 1.45 ⛔ :zy3ou:
Ferrero vs. Bastl | 1 | 1.18 ✅
Goldstein vs. Witten | 1 | 1.36 ✅
F. Gonzalez vs. Vanek | 1 | 1.06 ✅


Stawka: 3zł.
Kurs: 11.41
EW: 30.80

Pzdr. Ale żem się napisał ???? Drago
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Mardy Fish vs. Novak Djokovic ⛔

Ja stawiam na Fisha(ale oczywiscie nie gram tego spotkania) poniewaz jest ostatnio w dobrej formie wyniki Vivaka jakos nie zapadly mi w pamiec...Na pewno czeka nas wyrownane spotkanie, ale nie przesadzajmy! Watpie ze bedzie 5 setów itp...

Co do pogody...Ech prawie niemożliwe jest aby finały (pań i panów) zostały rozegrane w planie! Wczoraj nie zostało zakończone ani jedno spotkanie. Dzisiaj tez nie wiadomo czy zakoncza sie wszytko, jezeli tak to i tak bedzie caly dzien do tylu...Ale dla nas to chyba nie ma roznicy? Nie jest wazne kiedy rozegrany zostanie finał, wazne aby go dobrze wytypowac ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
Kurde dwa mnei wywaliły ????

Mirnyi and Voskoboeva :[

Tak ich dopingowałem a oni ciała dali :/

Voskoboeva ze stanu 2:5 w drugim secie wyciagneła na 7:5!! i wygrała 6 gemów z rzędu... ale ta gra nie wystarczyła i w 5 secie przegrała :/


Mirnyi... w 4 tie-break wygrał a 5 przegrał 4:6... a mówiłem nie graj nei graj! Moodie jest dobry... nie wsadziłem bo kurs z 1.55 spadł na 1.45 :/

Powiedizałem w Profie jeszcze że wejdzie 33/35 ???? jak wejdą mi pozostałe (9) meczy to się wkurze mogłem powiedizeć że trafie 35 ????


Pzdr. Drago
 
mickey 0

mickey

Użytkownik
N.Djokovic - M. Fish 1 @1,61 Pinnacle

Pojedynek amerykana z serbem.Młodziutki serb nie miał za dużo czasu aby przygotować sie do US Open!Jeśli chodzi o jego występy w tym roku na hardzie to jest ich raptem 8!Po kontuzji jakiej doznał w finale w Umag gdzie jego przeciwnikiem był Wawrinka zagrał tylko dwa razy na turnieju w Cinncinatti gdzie pokonał fina Jarko Nieminema a następnie przegrał w dwóch setach z Serrą.Serb na Us Open debiutował rok temu, gdzie pokonał o wiele gorzej jeszcze spisującego się Monfilsa w 5 setach w drugiej rundzie pokonał chorwata Ancica a trzecia runda okazała sie ostatnią ponieważ musiał uznać wyższość rywala z Hiszpani pana Verdasco.Fish to człowiek, którego ulubioną nawierzchnia jest własnie Hard.Na początku tego roku zagrał kilka turniejów gdzie nie wypadł najlepiej odpadając w pierwszej bądz drugiej rundzie.Na przełomie marca i kwietnia znowu nie pokazał nic wielkiego mimo iż jego bilans meczy w tym czasie wynosi 8-2 to zwyciestwa zostały odnoszone w kwalifikacjach!( w turnieju gdzie zreszta odpadł w drugiej rundzie) lub w słabo obsadzonym turniej Tallahassee.Tuż przed turniejem w US Open w grach na kortach w New Haven i Cinncintti znów nie dawał rady przejść do trzeciej rundy odpadając z dobrze grajacym w tym okresie Gonzalesem!Jeśli chodzi o kariere amerykana na jego krajowych kortach to też nie rzuca nas na kolana:rok temu pierwsza runda dwa lata temu druga i porażka z kwalifikantem Tabarrą, we wcześniejszych latach również nigdy nie miał okazi przebić się przez sito drugiej rundy.

Sorki za pierwszy zły post ale musze się jeszcze troche zapoznać z nowym forum ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Stary swietna analiza! MAM NADZIEJE, ZE BEDZIESZ REGULARNIE PISAŁ ANALIZY! LICZE NA TO! Wiec teraz moja kolej:

Baghdatis, M - Agassi, A 1.50 ⛔

Jak dobrze wiemy to ostatni sezon Amerykanina w zawodowym tenisie i ostatni trurniej wielkiego szlema...W pierwszej rundzie ku uciesze publiki pokonał po 4-setowej walce Pavela...Cypryjczyk zas pokonał zawsze groznego Waske 7-6 7-6 6-3. Spotkanie na pewno bedzie wyrownane, ale zapewne do pewnego momentu. Watpie, zeby Agassi dał rade mlodszemu przeciwnikowi tym bardziej, iż ma problemy z kolenem wczoraj kilka godzin spedził w szpitalu...Jezeli spotkanie potrwa 4,5 setow Agassi nie ma szans, jednak wszyscy wiemy na co stac Agassiego....!

Chiudinelli, M - Lopez, F 1.22 ⛔

Lopez w pierwszej rundzie spotkał sie z samym Ljubiciem. Rozegrał chyba najlepsze spotkanie w sezonie!!! Wygrał z numerem trzy na swiecie bez straty seta i w drugim secie przy własnym serwisie nie stracił ZADNEGO PUNKTU! Ja takiego czegos jeszcze nie widzialem...Jeli Lopze zagra nawet 60% tego co w poniedział to i tak pewnieda sobie rade ze słabym Chiudinellim,który w tym sezonie zadko przechodził II runde...

Monfils, G - Moodie, W 1.33 ⛔

Moodie sprawił wczoraj nie mała niespodzianke pokonujac Mirnego po 5-setowej walce...Trudny tego spotkania beda miec ogromne znaczenie...Nonfils rozegrał 4 sety ale jest niesamowicie silny i na pewno byl by wstanie roazegrac dzisiaj 5 setów na najwyzszym poziomie. Spotkanie zapewne bedzie dluzsze nic 3 sety...Lecz Francuz powinnien wygrac.
 
mickey 0

mickey

Użytkownik
G. Monfils - W.Moddie 1 @1,4 GB

Młody Francuz w ostatnim czasie gra bardzo dobrze.Przed US Open wystąpił w dwóch turniejach na twardej nawierzchni chodzi o korty w Cinncinatii gdzie pokonał w pierwszej rundzie rosjanina Marata Safina i przegrał z cypryjczykiem Marco Baghdatisem po walce w trzech setach.Drugi turniej to walka na kortach w New Haven gdzie w pierwszej rundzie ograł bez problemów kwalifikanta Marca Giquela a następnie w drugiej rundzie musiał uznać wyższość O.Rochusa.Pierwsza runda w US Open nie przyniosła mu wiele problemów pokonał amerykanina M.Russela.Tak jak widać Geal nie zrobił w turniejach poprzedzających wielki szlem nic nadzwyczajnego ale pare miesięcy wczęsniej zaliczył kilka naprawde dobrych występów chodzi tutaj o inny turniej wielkiego szlema czyli French Open oraz turniej z Cyklu ATP masters series w Romie, z dobrej strony pokazał sie równiez na trawie Queens Club gdzie doszedł do ćwierćfinału lecz tam na dalsze zwycięstwa nie pozwoliła kontuzja.Jeśli dzisiaj zagra tak jak przed kontuzja to nie powinien miec wiekszych problemów z Moddie. Moddie to gracz lubiacy grać na twaredej nawierzchni ale jego występy w ostatnim czasie są dosyć mizerne New Haven pierwsza runda, Cincinnati pierwsza runda w Washingtonie ćwierćfinał ale nikogo swa grą na kolana nie rzucił!Francuz w US Open zagrał tylo raz rok temu odpadając z innym młodym zawodnikiem Djokovicem.Jeśli chce być zawodnikeim większego formatu to nie może w tak ważnym turnieju zatrzymywać sie w drugiej rundzie, tym bardziej iz rywal jest naprawde w zasiegu jego umiejętności
 
mickey 0

mickey

Użytkownik
J.Novak - P.Srichaphan 2 @1,613 Pinnacle

Czech po dokładnie roku przerwy wrócił na kort twardy!Dokładnie rok temu grał w US Open jednak niczego wielkiego nie pokazał po pierwszej rundzie gdzie pokonał Dicka Normana a następnie skreczował w meczu z Nicola Massu.W wcześniejszych edycjach US Open czech grał dobrze w 2001, 2002, 2003 i 2004 roku dotarł do trzeciej rundy i to były jego najlepsze wyniki na kortach w US open.Jiri już przed roczna przerwą nie umiał odnależ wysokiej formy i na kortach za oceanem nie umiał uzyskiwac dobrych wyników w turniejach w Indianie czy Miami nic wielkiego nie pokazal i odpadał bardzo szybko.Jeśli chodzi o Tajlandczyka to przygotowania do Us Open odbywał w New Haven i Cinncinatti ale miał naprawde dużego pecha w pierwszym z tych turnieji trafił na rakiete numer jeden Rogera Federrera a w drugim turnieju po przejściu pierwszej rundy z trafił na rozstawionego z numer drugim Nikolya Davydenko.W pierwszej połowie 2006 roku w jednym z występów w Indian Wells zagrał bardzo dobrze dopiero w pół finale musiał uznacć klase Rogera Federrera.Jeśli chodzi o przygotowania do tego turnieju oraz obecna forme stawiam zdecydowanie Tajlandczyka.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Nalbandian D. v Safin M. 1.95 1.77


Wybrałem to spotkanie ponieważ myśle że jest to najcekawsze spotkanie w turnieju mężczyzn. David po pierwszej bardzo udanej połowie sezonu, w drugiej spisuje się poniżej oczekiwań. W ostatnim turnieju w jakim brał udział, czyli w Cincinnati odpadł w drugiej rundzie po przegranej w meczu z Satnislawem Wawrinką. W canadzie miał jeszcze gorszy występ, ponieważ odpadł już po pierwszej rundzie z Sanguettim, który go rozniósł pokonując go 6-1 6-2. Ale zawsze ten zawodnik umiał naszykować forme na wielki szlem.W tym sezonie półfinał w Australian Open oraz Roland Garros. Na kortach Wimbledonu nie było już tak pieknie ponieważ odpadł w trzeciej rundzie z Verdasco, ale po bardzo zaciętm meczu. W pierwszej rundzie obecnego turnieju miał duże problemy, mało co aby się pożegnał z turniejem. Przegrał dwa pierwsze sety, ale zdołał wygrać trzeci. Pózniej jego przeciwnikowi zabrakło sił co spowodowało że david wygrał mecz 3:2. Obaj zawodnicy spotykali się aż sześć razy. I aż pięć razy wygrał Safin przy jednej wygranej Nalbandiana. Safin ostatnie dwa turnieje miał kompletnie nie udane, odpadał on w pierwszych rundach z bardzo dobrymi tenisistami. W cinncinati odpadł z Francuzem Monfilsem który już odpadł z US Open. Natomiast w Canadzie, przegrał z Hiszapnem Tommy robredo po trzysetowym meczu. Safin w tym sezonie praktycznie spisuje się słabo. Jedyne turnieje gdzie spisywał się dobrze to turniej w valenci gdzie doszedł do Pófinału i w Washington, gdzie również doszedł do połfinału. Moim zdaniem w tym meczu, wygra Nalbandian. Mimo że miał problemy w pierwszej rundzie, ale w tym meczu pokaże że nieprzypadkowo ma czwarte miejsce w rankingu ATP.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nalbandian D. v Safin M. 1.77

Nie zgadzam sie tutaj z toba. Safin moim zdaniem wygra te spotkanie! Nalbandian nie jest w najlepszej formie pokazało to ostatnie spotkanie. Safin na takie spotkania sie niezwykle motywuje i gra wspaniale co pokazuje historia spotakań miedzy tymi tenisistami(jest oczywiscie na korzyść Rosjanina) Safin wykorzysta dolek przeciwnika i wygra...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Robredo T. - Wawrinka S. 1.35 ✅

Szwajcar ostatnio nie prezentuje najwyzszej dyspozycji. Robredo troche meczył sie w spotkaniu II rundy,ale to nie oznacza, iz jest w słabej formie!Wawrinka ma za soba 5 setówke to na pewnie bedzie odczuwalne dzisiaj...Obaj panowie spotkali sie dwa razy i zawsze wygrywał Robredo...Dzisiaj bedzie podobnie
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Sobotnie popoudnie...Kasa na koncie juz sie skonczyła, ale mimo to postanowiłem wytypowac wszytkie dzisiejsze mecze...zobaczymy jaka bedzie skutecznosc :|

M. Youzhny vs (11) D. Ferrer ⛔

Youzhny dobrze radzi sobie w tym turnieju, juz w pierwszej rundzie miał bardzo trudnego rywala- Hrbatego z którym poradził sobie w 3-setach pozniej przyszedł czas na Messu, który był bardzo wymagajacaym rywalem i pokonał go po 5-setach... Ferrer nie miał zbyt wymagajacych rywali, nie stracił jeszcze seta! Prawdziwy sprawdzian czeka go dzisiaj...

(22) F. Verdascovs (9) A. Roddick

Amerykanin w ostatnich tygodniach gra naprawde wspaniale, dobra forme potwierdza równiez na US OPEN. Kurs na Roddicka jest b. mały, nie polecał bym tego grac bo spotkanie na pewno bedzie b. wyrownane, ale kto wyobraza sobie,iz Andy mogł byc przegrac ????

(wc) R. Sweeting vs (26) O.Rochus ✅

Ech to chyba najsłabsza para....wiec rowniez najmniej moge powiedziec na ich temat, stawiam jednak na Rochusa. . Sweeting w tym sezonie jeszcze niczego nie pokazał....

A. Agassi (Q) vs B. Becker ✅

To prawda,ze Andre zagrał b. dobre spotkanie z Baghdatisem,prawda ze wygladał momentami jak miałby 7 lat mniej...Ale miał równiez duzo szczescia. Ma grubo ponad 30 lat i po modrerczym 5-setowym pojedynku nie ma prawa wygrać z solidnym Beckerem,ktory w 3 setach pokonał samego Grosjeana(który mecz wczesniej rowniez grał 5 setów)

(25) R. Gasquet vs (Q) M. Chiudinelli

Gasquet nie stracił jeszcze seta, Chiudinelli to nie jest zawodik który powinnien przejsc do kolejnej rudny. Lecz to właśnie On sprawił b. duża niespodzianke pokonując po 5- setach Lopeza, który wygrał z Ljubicicem....Ale juz zrobił wszytko co mogł w tym turnieju.

(15) L. Hewitt vs (20) N. Djokovic ✅

Hewitt ma pewne problemy zdrowotne, lecz w tym turnieju radzi sobie b. dobrze nie stracił seta...Dzisiaj moze nie wygra 3:0, ale młody Serb raczej nie powinnien sprawić niespodzianki...

X. Malisse vs J. Novak

W ich bezpośrednich spotkaniach jest remis 2:2, lecz ostatnie dwa mecze wygrał właśnie Melisse,który w tym turnieju nie stracił jeszcze seta...Novak sprawił niespodzianke pokonując speca od Hardu Srichaphan po 4-setach. Dzisiaj Novak na pewno podejmie wyrownana walke...

W. Moodie vs (2) R. Nadal

Nadal od jakiego czasu nie imponuja formą, ale Moddie raczej nie zostanie jego pogramca. Moodie w pierwszej rundzie rozegrał 5 setów a w drugiej czetry sety. Na pewno jest zmeczony. Nadal stracił seta w poprzednej rundzie w spotkaniu z Horną. Ale mimo wszytko nie schodzi ponizej pewnego poziomu...
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Robredo T. v Wawrinka S. 1.37 2.85

Jest to znakomity sezon Robredo. Obecnie zajmuje on piąta pozycje w światowym rankingu ATP. Trzeba przyznać że pierwszą połowe sezonu nie miał zbyt udaną, odpadał w wpierszych lub drugich rundach. Myśle ze przełomowym dal niego turniejem był turniej ATP Masters Series w Monte Carlo, gdzie doszedł do ćwierćinału. Od tamtego czasu spisywa się znakomicie, wygrywając dwa turnieje. W ostatnim turnieju na hardzie w jakim brał udział, spisyał się bardzo dobrze. W Cinncinati miał bardzo trudną drabinke, w pierwszej rundzie trafił na niesamowitego Gasguet, którego pokonał w dwóch setach. W kolejnych rundach wyeliminował Mirnyi, Serre oraz Chorwata Ljubicica. Przegrał dopiero w półfinale z Ferrero. Myśle że i w tym turnijeu nie powiedział jezce ostatniego słowa. Wawrnika oprócz, ostatnich turnieji gdzie spisywał się dobrze, miał dość słaby sezon. Ale sprawił wielką niespodzianke pokonując Chele, oraz Szweda Soderlinga chociaż już przegrywał dwa zero. Te mecz musiały być bardzo męczące, i nie wiem czy szwajcar wytrzyma je kondycyjnie. Oni już grali ze soba dwa razy i oba spotkania łatwo wygrał Hiszpan. Myśle że Robredo poczuł wielką szanse, ponieważ jeżeliby wygrał to spotkanie to trafi najwyrazniej na swojego rodaka Davida ferrera. Tommy jest w bardzo wysokiej formie i myśle że powinnien spokojnie pokonać Wawrinke.


Youzhny M. v Ferrer D. 2.60 1.45

Następny Hiszpan rozgrywa na Amerykańskich kortach bardzo dobre spotkania. Oczywiście Ferrer jest to czołówka światowa. Ten zawodnik ma zazwyczaj problemy zdojściem dalej niż ćwierfinał. W tym sezonie miał aż sześć ćwierćfinałów. Jest również w bardzo wysokiej formie. W Cinncinati doszedł aż ćwierćfinału, przegrywając tam dopeiro w ćwierćfinale z świetnym Gonzalezem, w dwóch setach. W US Open nie starcił jeszce seta, mimo iż miał na swojej drodze dość dobrych tenisistów. I pokonując ich bez problemu. Ale nie można do końca przekreslać szans Rosjanina, chociaż są one bardzo małe. Hiszpan w tym turnieju jest w doskonałej dyspozycji, i nie ma problemu z pokonywaniem przeciwników. Trzeba takze podkreślić że nie jest on podmęczony. Jego spotkania były krótkie. Rosjanin ostatni mecz miał dość ciężki. masuu to nie był łatwy przeciwnik i to spotkanie musił odczuć. Więc myśle że Hiszpan pokona w tym meczu Rosjanina i w czwartej rundzie się zmierzy z Robredo.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Nie zgodzę się z Wami. Sam zagrałem na Wawrinkę, który pokazał klasę w dwóch poprzednich spotkaniach i na niedocenianego Youzhnego. Wawrinka przegrał z Robredo dwa razy, ale to nie było na hardzie, natomist Ferrer pokonał raz Youzhnego na hardzie ale to było trzy lata temu. Reasumując, polecam dzisiaj granie na niefaworytów, na razie dwóch, zobaczę czy więcej ich zagram :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom