>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Winston-Salem, 23.08-30.08.2015

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Miejsce: WINSTON-SALEM, NC, U.S.A.
Data rozgrywania: 23.08.2015 - 30.08.2015
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $695,515
Oficjalna strona turnieju: http://www.winstonsalemopen.com/
Lista Startowa: http://www.menstennisforums.com/showthread.php?t=670713
Drabinka: http://www.protennislive.com/posting/2015/6242/mds.pdf
Plan gier: http://www.protennislive.com/posting/2015/6242/op.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-winston-salem/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Herbert-Coppejans 1 @1.48
Ten turniej bezposrednio przed szlemem to raczej taki nie bardzo do typowania, czasem zawodnicy graja tutaj jeden-dwa mecze i pasuja, takze dziwnych rozstzrcygneic bywa sporo, ale na etapei kwalifkacji dopiero jestesmy. Pierre Hughes Herbert dostal dziak karte na US Open do francuskiej federacji tenisowej, takze wypadaloby cos pokazac i na pewno przydaloby mu sie przetarice z jakims lepszym rywalem i to najlepiej w turnieju glownym. Kimmer Coppejans na pewno utalentowany tenisistka jezle iwygrywala juniroski French Open, ale ostatnio bez jaksi lepszych rezlutatow. Herbert gral jzu w Montrealu, gdzie poknala Kokkinakisa i przegral z Youzhnym, tazke tutaj forma jest niezla. Juz kiedys Herbert byl blisko US Open w kwalifkacjach, teraz zagra juz tam na bank i wypda sie pokazac. Serwis Herberta tez pownien zrobci roznice w tym meczu,wiec typuej wygrana Francuza.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Shane R. - Fratangelo B. 2 ✅ 2-6 6-7
Klizan M. - Quigley E. 1 ✅ 6-4 6-2
Thompson C. - Harrison R. 2 ✅ 7-6 6-7 0-6
AKO: 1,51 @ Bet365 ✅
Turniej w Winston-Salem jest jak dla mnie trochę śmieszny. ATP 250, pula nagród prawie 700k $, a obsada mówiąc szczerze jest po prostu beznadziejna. Sam fakt, że Janowicz znowu się ślizga i jest rozstawiony z 16, a wszyscy rozstawieni mają wolny los w 1 rundzie, mówi sam za siebie. Ale do rzeczy.
Klizan rozstawiony z 1 w kwalifikacjach i powinien zrobić z tego użytek. Samo to, że taki zawodnik jak Martin musi lecieć przez kwale jest dość dziwaczny. 1 runda i dostaje Quigleya, który poza serwisem i FH nie ma nic do zaoferowania. Gość jest słaby, czasem ogra np. Sugite w dość dziwnym meczu, ale ogólnie poziom na słabe challengery. Słowak powinien spokojnie sobie poradzić, bo z głębi kortu będzie niszczyć Amerykanina.
Harrison w tym sezonie nic wielkiego nie pokazuje i głównie cieniuje. Teraz ma naprawdę świetną szansę na wejście do głównej drabinki, bo rywali ma spokojnie w swoim zasięgu. Na początek dostaje Thompsona, który prezentuje poziom z Futeres&#39;ów. Clay jest studentem UCLA i poza tenis uniwersytecki raczej póki co się nie wybije. Ryan&#39;a widziałem kilka razy w ciągu ostatniego miesiąca i nie wyglądał jakoś beznadziejnie. Głównie dostawał naprawdę solidnych rywali. Tutaj ciężko mi sobie wyobrazić porażkę w 1 rundzie.
Fratangelo złapał naprawdę dobrą formę w ostatnich tygodniach przed US Open. Nie liczę występu w Sock&#39;em w Cincinnati, bo Jacek to jednak wyższa półka. Fajnie gra z FH i BH pod samą linie, dużo cross&#39;ów, serwis też potrafi pomóc, szybko porusza się po korcie. Taki turniej idealnie do podbicia rankingu i wejścia do pierwszej 100. W drabince ma na koniec Klizana, ale aż do finału nie ma praktycznie przeszkód. Kim jest Ryan Shane? Zwycięzcą NCAA Championship, gdzie pokonał w finale Noah Rubina i dzięki temu dostał WC do głównej drabinki US Open, czyli kolejny tenisowy studenciak. Forma Bjorna ostatnimi czasy wydaje się być dobra i z tego co widziałem w tych challengerach prezentował się solidnie. Kimś musieli zapełnić drabinkę w kwalifikacjach, ale nie sądzę, aby były jakieś wielkie niespodzianki i studenciaki miały wygrywać z gośćmi, którzy już są ograni w tourze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dzumhur+Harrison 1,45 bet365⛔ po tym co odwalil Bosniak odechciewa sie grac...????????????????????

Nie rozumiem tak wysokiego kursu na Dzumhura. Wiadomo typowy challangerowiec najlepiej gra na cegle, ale na hardzie w tym roku 9/6, final challka. Solidny zawodnik, nie ma mowy o odpuszczaniu przed US OPEN itp malo kiedy ma okazje zagrac w turniejach ATP i zrobi wszystko aby tutaj mu sie to udalo, 1r musi przejsc bo rywala ma po prostu mega slabego. Przegrywa w 1r ITF, ostanio np przegral z rasowym deblista Hueyem a to po prostu kompromitacja. Jak Bosniak tego nie wygra to sie osmieszny i tyle, kurs powinien byc 1,15 maks a nie 1,25...

Harrison na podbitke, kazdy go chyba tutaj zna, wielki talent kiedys kiedys... o wielkiej karierze moze zapomniec ale nadal to solidny grajek. Rywal cos tam pogrywa, ale na poziomie ITF takich tywali jak ma dzisiaj np Bosniak to ogrywa, ale jak ma juz kogos ogarnietego to nie ma zazwyczaj szans. Ostatnio dwie porazki, z Kingiem i Rubinem, chyba nie musze dodawac ze Ryan jest od nich o klase lepszy....
 
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Dzumhur+Harrison 1,45 bet365
Nie rozumiem tak wysokiego kursu na Dzumhura. Wiadomo typowy challangerowiec najlepiej gra na cegle, ale na hardzie w tym roku 9/6, final challka. Solidny zawodnik, nie ma mowy o odpuszczaniu przed US OPEN itp malo kiedy ma okazje zagrac w turniejach ATP i zrobi wszystko aby tutaj mu sie to udalo, 1r musi przejsc bo rywala ma po prostu mega slabego. Przegrywa w 1r ITF, ostanio np przegral z rasowym deblista Hueyem a to po prostu kompromitacja. Jak Bosniak tego nie wygra to sie osmieszny i tyle, kurs powinien byc 1,15 maks a nie 1,25...
Harrison na podbitke, kazdy go chyba tutaj zna, wielki talent kiedys kiedys... o wielkiej karierze moze zapomniec ale nadal to solidny grajek. Rywal cos tam pogrywa, ale na poziomie ITF takich tywali jak ma dzisiaj np Bosniak to ogrywa, ale jak ma juz kogos ogarnietego to nie ma zazwyczaj szans. Ostatnio dwie porazki, z Kingiem i Rubinem, chyba nie musze dodawac ze Ryan jest od nich o klase lepszy....
Tutaj są wysokie kursy z racji tego, że zarówno Ryan jak i Damir od wtorku zapewne będą grać w kwalach US open i jest niewiadomą kiedy się ulotnią z tego turnieju może i w pierwszym meczu kwali może potem. ;)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tutaj są wysokie kursy z racji tego, że zarówno Ryan jak i Damir od wtorku zapewne będą grać w kwalach US open i jest niewiadomą kiedy się ulotnią z tego turnieju może i w pierwszym meczu kwali może potem. ;)
nie rozsmieszaj mnie. Grali by w kwalach do turnieju i we mieli by zaczac kwale do innego turnieju? No prosze Cie... Ted juz Cie poprawil. Nastepnym razem jak cos tu napiszesz sprawdz swoje info....
 
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
nie rozsmieszaj mnie. Grali by w kwalach do turnieju i we mieli by zaczac kwale do innego turnieju? No prosze Cie... Ted juz Cie poprawil. Nastepnym razem jak cos tu napiszesz sprawdz swoje info....
Nie rozśmieszam.Miałem wgląd jedynie na listę zgłoszonych zawodników a nie na drabinke kwali bo jej jeszcze nie znalazłem więc nie miałem pewności czy grają w kwalach czy w głównym od razu ale sytuacja taka mogła być. No a co w tym dziwnego mało to cyrków mamy w ATP? To uważasz że nikt nigdy nie oddał meczu w kwalach turnieju bo za 2 dni miał kwale do szlema? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Jelinek ma ciut racji, pamietam jak Pavic grał kwale do turnieju przed Wimbledonem, w ktorych przegral by grac kwale w szlemie

Dzumhur to juz jest standart, chlop zadomowil sie w top100 na fejsie co chwile wkleja zdjecia ze swoja pusta blond dupa , zwiedza swiat, gosci na players party i w kwalach dostaje od leszczy ktorzy nie powinni miec rakiety w rekach
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie ma racji. Gdyby przeszedl kwale to by nie zagral w kwalach do wimbledonu na bank. Taki Pavic nie wiem kiedy gral w turnieju ATP i jak udaloby mu sie awansowac na pewno by nie odpuszczal dla kwali gdzie mial by mega ciezko cos zdzialac. Takie moje zdanie.
Odpuszczanie, odawanie meczy w tenisie to standart tak sam jak takie wyniki jak dzisiaj Bosniak, przeszedl obok meczu mial totalnie wyj**, zdarza sie sam sie osmiesza takimi wynikami i tyle... takich zawodnik sie nie szanuje no ale tenis na tym polega caly rok grania wiec takie glupki odpuszczaja co jakis czas mecz. trzeba sie modlic zeby sie nie nadziac na taka mine, ja juz tyle w tym siedze ze juz mnie to po prostu smieszy ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Powyższa dyskusja przypomniała mi sytuację z tegorocznego okresu przed French Open gdzie Govortsova wiedziała, że będzie musiała grać eliminacje do Rolanda a jednak zagrała w eliminacjach do turnieju w Strasburgu(turniej główny rozgrywany w tym samym czasie co eliminacje do FO). Część ludzi z innego forum zauważyła, że rok wcześniej, w 2014, była w takiej samej sytuacji i po przejściue eliminacji oddała łatwo pierwszy mecz z turnieju głównego by pojechać na eliminacje Rolanda. W tym roku ta sama sytuacja - przeszła eliminacje w Strasburgu - i duża część osób grała na jej porażke w R1 turnieju głównego żeby mogła się zmyć na kwale szlema. Kursy leciały w dół, a ona po trzech gemach gdzie prowadziła 2*-1 wzięła medicala i skreczowała by dwa dni później móc się mordować w pierwszej rundzie eliminacji i ostatecznie ulec 6-8 w trzecim secie.
Z innych typowo odpuszczanych meczów z tego sezonu przypomina mi się debel Struff/Brown gdzie obaj przegrali swoje mecze w turnieju głównym w Casablance. Młodszy Niemiec miał okazję jechać na kwale do Mastersa no a i Brownowi nie było po co siedzieć w Maroku, a tym bardziej, że grali przeciwko dwóm miejscowym graczom w tym legendzie tamtejszych kortów - Ouahabowi, kursy z ponad 4.00 leciały ostro w dół aż do jakichś 2.30 no i w pierwszym secie walka, górą miejscowi, w drugim Niemcy pokazali im miejsce w szeregu, a w STB Struff się nie pierd**olił i siatka/aut i wysokie zwycięstwo. No i każdy zadowolony - miejscowi grają dalej, Niemcy i tak na deblu kokosów nie zarobią, a jest opcja zakwalifikowania się do Mastersa w Monte Carlo bodajże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Turnieje przed wielkimi szlemami rządzą się swoimi prawami i kto wie co tam zawodnicy mają w planach na Winston-Salem. Gra tutaj Tsonga, Simon, Bedene ???? (od razu gram na jego porażkę po rozlosowaniu zawodników z kwalifikacji), Troicki który od Wimbledonu sprzedaje mecze itd. Jest kilka smaczków już na starcie.
Taka ciekawostka, rok temu Jerzy Janowicz doszedł do 2 finału ATP w karierze (ma na koncie 3, pierwszy to był Masters w Paryżu 2012, a w tym roku doszedł w Montpellier gdzie skreczował po bodajże 3 gemach) mając później 2 niewykorzystane piłki meczowe z Lukasem Rosolem. Tak szczerze to od końca lat &#39;80 nikt nie wygrał z Polaków turnieju ATP od czasów Fibaka, dlatego te wyczyny Janowicza co by nie mówić są sukcesem.
Gimeno-Traver vs. Schwartzman - dwóch totalnych ziemniaków którzy niewiele mają wspólnego z hardami, do tego Schwartzman ma 170 cm wzrostu czyli serwis kuleje. Jeden drugiego warty, typowy no bet.
Dzisiejszej nocy myślę, że grając w każdym meczu meczu z głównej drabinki na doga będziemy zarobieni. Na Chunga 1,20 jakby był Murrayem jakimś itd. Fajnie by było jakby ktoś wkleił kwalifikantów do US Open ???? .
Lu Y.H. - Haase R.
Haase R. +1,5 seta ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
H2H 0:1 z 2011 roku na turnieju z nawierzchnią ziemną. Lu grał dwa Mastersy pod rząd, a tutaj zaraz zbliża się wielkimi krokami US Open. Być może w Winston-Salem zrobi sobie przerwę odpadając już w pierwszej rundzie turnieju.
Robin Haase podobnie jak rok temu nie brał udziału w dwóch ostatnich Mastersach, ale gra tutaj, przypadek? Nie sądzę, już rok temu coś tam powalczył na tym turnieju. Oczywiście ze stawką nie szaleje z wiadomych względów. 1 runda, turniej przed wielkim szlemem, Haase = forma znak zapytania.
Wynik: 7:6(4) 6:2
Mahut N. - Kukushkin M.
Mahut N. +1,5 seta ::: 1,64 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
H2H 1:1 z lat 2008-2014. Na mączce wygrał Kazach, ale jak dobrze wiemy to Mahut piekielnie słabo gra na ziemi, a tym bardziej na stare lata. Dla mnie ten mecz to jest typowy 50% na 50% szans, liczę tylko na seta dla Francuza. Coś tam na US Open Series próbował grać i cały czas próbuje, widać, że mu zależy. Kukushkin wygrał jakiś Challenger i to by było na tyle z jego strony. Francuz rok temu powalczył w tym turnieju.
Wynik: 4:6 7:6(4) 0:6
Groth S. - Donaldson J.
Groth S. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅

H2H 1:0 z 2014 roku, po dwóch setach wygrał Groth. Tak powiem szczerze, że długo zastanawiałem się nad tym typem i jednak zaufam Grothowi. Niby w następnej rundzie czeka już Steve Johnson i to byłby fajny mecz dla Amerykanów czyli 18 letni Donaldson vs. bardziej doświadczony Steve. Pomimo to i dzikiej karty jaką dostał, Groth umiejętnie odpuścił dwa Mastersy, ale warto przypomnieć, że podczas turnieju w Waszyngtonie grał całkiem niezły tenis - pokonał Bellucciego, Troickiego, Lopeza i przegrał dopiero ze zwycięzcą turnieju Nishikorim. Jared D. to jeszcze młody rzezimieszek, jakoś nie do końca mu ufam pomimo, że szarpał coś tam z Janowiczem.
Wynik: (4)6:7 7:6(8) 7:6(5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
M 676

mmichael83

Użytkownik
Herbert Pierre-Hugues Stakhovsky Sergiy

Pinnacle Sports 1,78 ⛔⛔⛔ 6:3,6:2 dzizusie...

Pierwsza runda przedszlemowego turnieju rangi 250 gdzie jest masa dziwnych i niezrozumiałych wyników z racji tureniju wielkiego szlema. Ale mi coś tu nie gra z tymi kursami, Ukrainiec moim zdaniem jest zdecydowanie lepszym tenisistą,bardziej doświadczonym,gra głównie w ATP, owszem sezon ma słaby póki co ale jest nadal nr 60, ostatnie mecze to przegrane po walce z Tomicem(3:6.4:6) oraz Nadalem6:7.3:6 , , więc gołym okiem widac ze przed US Open nie ma takiej tragedii. Nie wiem natomiast co mam napisać o młodym ( juz 24 lata ) franzucie który głównie grywa w Chalangerach, poza tym w tym roku w lutym złapał kontuzje ktora wykluczyła go na kilka msc. Jedynie fakt ze grał w deblu z mamutem( Mahut) przez kilka turnieji w atp, nawet wygrali turniej w Queen&#39;s daje mu jakies szanse w tym meczu, tak mysla buki, moim zdaniem są w duzym błedzie,owszem posiada dobry serwis,mierzony ktory daje mu mase pkt ale w returnie nie specjalnie go widze podczas gdy Ukrainiec bedzie grał agresywnie i biegal do siatki, mysle ze taka obierze taktyke.

Bet dnia
stawka 7/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Bolelli + Haas @ 2,35 Pinnacle ⛔
Simone Bolelli zagra z Federico Delbonisem. Bolelli to dość wszechstronny tenisista, który radzi sobie dobrze nie tylko na clayu, ale też na hardzie i pokazywał to w tym roku grając dobre spotkania na tej nawierzchni. Ostatnio tego ogrania na hardzie za wiele nie było, ale to samo można powiedzieć o jego przeciwniku - Delbonisie. Argentyńczyk to typowy ziemniak, który kompletnie nie potrafi się odnaleźć na innej nawierzchni. O ile na zawodach niższej rangi w przeszłości ugrał sobie dość dobry jak na niego bilans na hardzie to w zawodach rangi ATP Tour wygląda to już słabo. Bolelli powinien chcieć wygrać ten mecz, bo zapewne wie, że na US Open za wiele nie zdziała, przydałoby się ogranie na hardzie, więc po co się oszczędzać.
Drugi mecz to Tommy Haas vs Carreno-Busta. Podobna sytuacja gdzie gra typowy ziemniak z graczem potrafiącym grać na hardzie. Haas to był niegdyś świetny tenisista, który pewnie będzie niebawem kończył karierę. Ostatnio wielkich wyników nie miał, no ale forma i zdrowie już nie to co kiedyś. Carreno-Busta jednak gry na nawierzchni twardej unika, a poza tym to zawodnik z pogranicza challenger - ATP Tour, więc jest w zasięgu Haasa. Jeśli Niemiec chce zrobić jakiś przyzwoity wynik w USA to właśnie teraz jest na to najlepsza okazja podczas mniejszego turnieju przed US Open.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Coric ✅@ 1,57 PinnacleSports

Na dzisiaj wybrałem starcie między młodym Borną a słynnym kolumbijskim przebijaką czyli Giraldo. Wydaje mi się, że w przypadku graczy młodych i ambitnych a za takiego można uznać Corica nie będzie mowy o sprzedawaniu spotkań. Giraldo, co by o nim nie mówić, jest na hardzie graczem przeciętnym. Osiągnął ostatnio dwa zwycięstwa - nad Smyczkiem, który jest bez formy, i po dwóch gemach i kreczu Belga nad Darcisem. Teraz przed nim zdecydowanie trudniejsze zadanie. Młody Chorwat jest w dobrej formie, do tego pomimo, że uważa clay za ulubioną nawierzchnię na hardzie wykręca całkiem niezłe wyniki (chociażby tegoroczny Dubaj). Myślę, że będzie chciał ugrać w Winston Salem także co nieco, bo tego turnieju w tamtym roku na rozkładzie nie ma, być może w późniejszej fazie trenerzy doradzą mu, aby oszczędzał siły i zobaczymy coś dziwnego w jego grze, ale mamy dopiero poniedziałek i do US Open czasu wiele, stąd dosyć pewnie stawiam na młodego Chorwata.

Bolelli ✅@ 1,5 PinnacleSports

Tutaj z kolei starcie Bolelliego z Delbonisem. Obaj ostatnio na twardej nawierzchni nie grają zbyt wiele, dlatego uważam, że przed US Open będą chcieli wczuć się w klimat harda (wirtuozami tej nawierzchni nie są, jednak Simone gra na niej lepiej od rywala). Śledząc wyniki można zauważyć, że Delbonis na hardzie odpadał ostatnio z : Ferrerem, Andersonem czy Mannarino z kolei Bolelli z: Troickim, Raonicem czy Berdychem. Nie są to więc nieznani gracze, warto przy tym zauważyć, że Federico ma na hardzie bilans 2/4 w tym sezonie, z kolei w ciągu ostatnich dwóch lat 5/16. Lekko lepiej wygląda ta statystyka u Włocha, który legitymuje się bilansem 7/6 w tym roku i 13/11 w ciągu ostatnich dwóch lat. Dla mnie faworytem w tym meczu, podobnie jak u bukmacherów jest Bolelli. Włoch czasami potrafi solidnie zirytować swoją grą, jednak Delbonis jest w tym roku bez formy a powszechnie wiadomo, że to clayowiec, toteż i na hardzie gra mu się zdecydowanie ciężej (obaj mają z tą nawierzchnią problemy, jednak Włoch jest bardziej wszechstronnym tenisistą). O ile Bolelli czegoś nie przysłowiowo ,,nie odwali&#39;&#39;, powinien tutaj dość gładko poradzić sobie z Argentyńczykiem, na nawierzchni twardej cenię go jako tenisistę wyżej, dlatego też idę dzisiaj w jego stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Herbert-Stakhovsky 2 @1.75
O Pierre Hugheus Herbercie juz pisalem wyzej ze wystartuje z przyznana przez francuska federacje dzika karta na US Open i Francuz na pewno dobrze sie spisal w kwalifkacjach. Na pewno duza zaleta Francuza jest bardzo mocne podanie. W tym meczu szukalbym jedna kwygranej Stakhovsky&#39;ego. Juz mowilem, ze wiele spekulacji przy tego typu turniejach przed szlemem. Czemu tak ? Stakhovsky moze nie osiaga az tak dobrych wynikow jak jeszcze z 4-5 lat temu. Zanim ten turniej zostal przenisesiony do Winston-Salem to panowie tak jak panie grali rownolegle w New Haven. Winston jest wiec niejako spadkobierca poprzednich edycji turniejowych. Stakhovsky wygrywal w New Haven jeszcze, ale w nastepnych seoznach tez wypadal w Winston dobrze, a porazki przychodzily raczej z bardzo dobrymi zawodnikami. Stakhovsky jakos tam wygladal w Montrealu, moze troche lepsza forma, ale licze na motywacje i ze w kluczowym momentach Ukrainiec bedzie lepszy. Mimo spekulacji mam dobre przeczucia co do Stakhovsky&#39;ego, a kurs jest dobry do grania mimo wszystko.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
w cincy może i szedł jak burza, ale to już jest &quot;tylko&quot; 250, a za tydzień USO. co mu siedzi w głowie nie wie nikt, ja bym się wstrzymał i ew na live coś próbował grać jak już
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Delbonis Federico-Bolelli Simone 2, Pinnacle Sports 1.53

4:6, 3:6. ✅ . ✅ . ✅

Piszę z telefonu. Moim zdaniem jest to jeden z najpewniejszych meczów na dzisiaj. Turniej przed wielkim szlemem to zawsze szansa na zarobek oraz skok w rankingu dla niżej notowanych tenisistów. Delbonis to aktualnie 63 rakieta świata, najlepiej czuje się na ziemnych kortach. W tym roku na hardzie rozegral tylko 6 meczów z czego 4 przegrał. Argentyńczyk to solidny tenisista i jak wpadnie w trans serwisowy to trudno go przełamać. Lecz mimo wszystko szybsze nawierzchnie mu nie służą. Bollelli natomiast to obecnie 62 rakieta globu, lecz w przeszłości był znacznie wyżej. Włoch również czuje się najlepiej na clayu lecz on w porównaniu do Delbonisa jest bardzo uniwersalnym graczem który potrafi grać i bardzo dobrze na hali. Dodatkowo Simone to znakomity deblista czego nie mozna powiedzieć o rywalu. Włoch również jest dobrze wyszkolony technicznie lecz w jego grze jest więcej polotu, piękna i zmysłu technicznego. Moim zdaniem to właśnie Bolleli wygra ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Cecchinato M. - Bedene A. 1 (+1,5 seta) @ 2,16 Pinnacle ⛔
Cecchinato M. - Bedene A. 1 @ 3,92 MarathonBet
⛔
Na wstępie zaznaczę, że po analizie dzisiejszych spotkać upatrzyłem ten mecz jako potencjalną niespodziankę. Jakie ku temu są przesłanki? Mecz wg tego co zobaczyłem nie będzie pod kamerami, co od razu może dać do myślenia. Turniej beznadziejnie obsadzony i nawet taki Janowicz jest rozstawiony, dzięki czemu ma wolny los w 1 rundzie. Za tydzień rusza US Open i wątpię, aby wszyscy zawodnicy, którzy tu startują mieliby wypruwać sobie flaki. Taki Bedene w sierpniu praktycznie nie grał i tak naprawdę nie wiem kiedy przyleciał do USA i co tam robił. To dla Niego 1 turniej w US Series i może go potraktować lajtowo. W ciągu ostatnich 3 lat zagrał chyba tylko 1 mecz przed US Open, więc to raczej ścieżka przed tym turniejem. Już nawet ostatnia wtopa z Novakiem w Austrii daje do myślenia, że nie zawsze podchodzi profesjonalnie. Co można powiedzieć o jego rywalu? Włoch jak to Włoch, gra głównie na clay&#39;u. Z tego co widziałem go w challengerach to ma naprawdę niezły serwis i FH, więc takim zwykłym baloniarzem nie jest. W Winston-Salem pokonał już 3 rywali, ale to były raczej pachołki, a nie gracze na poziomie. Patrzyłem statystyki w tych meczach i serwis Marco wyglądał naprawdę bardzo dobrze, dużo asów, wysoki % 1 i 2 podania. Samym serwisem powinien utrzymywać się w tym meczu. Jak wspomniałem na początku upatruje tu niespodzianki. Dodatkowo widzę, że &#39;&#39;publika&#39;&#39; pakuje się w Bedene i kurs już zaczyna spadać. Na pewno warto spróbować po takich kursach zagrać w stronę Marco.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom