>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Winston-Salem 2014

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zastanawiam się czy widzieliście kiedyś mecz Rosola że nazywacie go drewnianym , dla mnie mecz 50/50 Rosol nie bedzie co drugiej piłki wywalać jak Sammi a jak Jurkiem troche porzuca po korcie to i stopa się może odezwać
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Wczoraj Rosol zagrał przeciętnie, przeplatał dobre wymiany słabszymi, drewniany na pewno nie jest, ale umiejętności ma słabsze niż Janowicz. Mecz 50/50 na pewno nie jest Ted. Przewagę ma JJ i kursy są odpowiednio wystawione. Polak powinien ogarnąć, jeżeli tylko się nie spali psychicznie już na starcie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jurek jest takim zawodnikiem, że go napedzają zwyciestwa, trudne mecze swoje lepsze/gorsze momenty. Tak było w pamietnym turnieju w Paryzu i tak samo jest tutaj. Dobrze tu gra od początku. W meczu z Goffinem świetno 0 DF, wczoraj znowu serwis zawodzi, Sam miał 20bp! Jurek oddał pierwszego seta w mega frajerski sposób, ale się ogarnał i wygrał. Jurek po meczu powiedział, że dało mu to mega pewności siebie po słabym sezonie serii porażek ten turniej to zbawienie dla niego i został ostatni krok. Wszystko w mojej opinie w głowię Jurka jak serwis będzie dobrze działać ograniczy dropy do minimum to będzie dobrze. Rosol solidny zawodnik. Na pewno podobna klasa zawodników, ale siła gry po stronie Jurka i należy się chłopakowi z jego potecjałem pierwszy tytuł mega mu to pomoże. VAMOS JANOWICZ!
Szkoda, ze mecz finałowy znowu na POLSAT SPORT EXTRA. A nie jak piszą na stronie PS, że mecz na POLSACIE SPORT. TAK SAMO NAS ROBIĄ W BALONA JAK WCZORAJ. Wolą powtórke bosku, ech Polska...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
type-man 458

type-man

Użytkownik
Lukas Rosol vs Jerzy Janowicz Typ: Rosol @2,30 bet365✅✅✅ 3:6, 7:6, 7:5
Przeglądając dzisiejsze doniesienia z forum nie sposób nie zauważyć, że patriotyczne emocje obudziły się. U mnie podobnie. Dlaczego zatem Rosol?
W moim odczuciu kurs wystawiony na Janowicza jest zaniżony. 1,60 przy tylu niewiadomych jest nieporozumieniem. Po pierwsze głowa. Pozostawie to bez komentarza bo wszyscy interesujący się tenisem doskonale wiedzą o co chodzi. Finał = dodatkowe nerwy,emocje. Po drugie kontuzja stopy. W meczu z amerykaninem medical time nie był brany z powodu bólu pleców czy łokcia ale bólu stopy. Pozwole sobie tylko przypomnieć, że to właśnie kontuzja stopy wykluczyła go na kilka tygodni z gry na optymalnym komforcie fizycznym. Po spotkaniu z Lajovicem pojawiło się nawet widmo, że Janowicz może pauzować już do końca sezonu. Jednak nie było to aż tak groźne jak wyglądało. Teraz ta sama stopa znowu się odzywa. Od poniedziałku rozpoczynamy wielki szlem, 2000 pkt do zdobycia, pula nagród 18 mln $$. Czy jeśli stopa znowu się odezwie Jerzy będzie stawiał wszystko na szali za 250 pkt do rankingu w turnieju, w którym pula nagród wynosi około 30xmniej niż na Wielkim Szlemie? Pomijam prestiż tych imprez. Być może tak a być może nie. Według mnie raczej to drugie. Przynajmniej w moim odczuciu tak zrobiłby profesjonalista.
Dlatego uważam, że jest zbyt dużo niewiadomych żeby Janowicz był aż takim faworytem.
Analizy powyżej przytaczają ścieżkę do finału czecha. Wskazują na krecze jego przeciwników i fakt, że powinno go nie być już dawno w turnieju. Jednak znalazł się w finale. Dla mnie jest to plusem a nie minusem gdyż może być bardziej wypoczęty niż Janowicz. Umiejętności serwisowe podobne - może lekka przewaga Janowicza. Przepaści nie ma również w moim odczuciu w umiejętnościach. Za to przepaść jest w kursach. Za wygraną czecha możemy zgarnąć ponad 100% więcej niż za wygraną Janowicza. Chłodna głowa może mieć dzisiaj dużo większe znaczenie niż mała różnica w umiejętnościach a tutaj według mnie przewagę ma Rosol.
Jeszcze tylko dodam, że ilość break pointów jaką sobie Querrey stworzył może budzić niepokój. Jeśli dzisiaj JJ będzie serwował równie słabo jak wczoraj spotkanie będzie na styku i wygrana Polaka nie jest aż tak pewna by wystawiać na niego kurs około 1,60. Poza tym seria wygranych 5 spotkań z rzędu u Jurka jest wręcz dziwna (żart:wink ???? ...
Przed wielkim szlemem nie zamierzam tego grać bardzo mocno ale dla lepszego oglądania wejdę w to spotkanie za 0,5 jednostki. Zobaczymy jak będzie...
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 14

kuba83bb

Użytkownik
???? Lukas Rosol - Jerzy Janowicz (szopa) ✅
Typ: Liczba setów powyżej 2,5
Kurs: 2.31
Stawka: 1/10
Betsafe


Jako że typy bez analizy są usuwane, to analiza będzie, chociaż moim zdaniem nawet analiza na całą stronę nie jest w stanie zapewnić wygranej dla danego typu, więc to takie trochę lanie wody, ale ok.

Obaj zawodnicy w dobrej formie, potwierdzają to wcześniejsze spotkania z solidnymi zawodnikami, samo dotarcie do tego momentu rozgrywek to już sukces, liczę na wyrównany mecz, szanse oceniam na 50/50, jak chyba w większości nieprzewidywalnych meczów tenisa ;) jak już w wielu przypadkach się zdarzyło, kursy nie odzwierciedlają realnej dyspozycji zawodnika.

Liczę na zaciętą walkę w 3 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Jerzy Janowicz vs. Lukas Rosol @1.61 ⛔

Wspaniała szansa przed Janowiczem na zdobycie tytułu. Myślę, że z taką grą w innych turniejach nie przebrnąłby nawet II rundy, ale wiadomo, że imprezy przed Szlemami rządzą się swoimi prawami. Słabo obsadzone Winston Salem Open i finał Polaka. W dotychczasowych meczach pochwalić go można tylko za występ z Goffinem. Z Berlocqiem także spisał się w miarę przyzwoicie, w reszcie meczy trzeba szczerze przyznać bardzo nierówno i zawdzięcza awans rywalom. Z Sousą - dobry pierwszy set, z Rogerem-Vasselinem - dobry trzeci set, drugi przyzwoity, z Querrey&#39;m - nie wiem czy tutaj można znaleźć jakieś wielkie pozytywy. Serwis w meczu z Amerykaninem nie był najgorszy patrząc na statystyki, chociaż oglądając mecz wydawało się, że podanie było na miernym poziomie (wcale tak nie było, pierwszy serwis powyżej 70%). Dużo błędów, to się na pewno rzuciło w oczy i przede wszystkim 20 break pointów dla rywala. Dawno, a może nigdy nie widziałem takiej komedii na korcie. Ale wracając do analizy, jeśli serwis będzie na przyzwoitym poziomie Jurek powinien łatwo ograć rywala.
Co do Rosola. Pewnie niektórzy już sobie poczytali kilka analiz i wiedzą, że Czech jest tutaj dzięki prezentom od rywali. II runda i krecz Harrisona, który wygrał pierwszego seta (6:3), III runda i nagły comeback Lukasa po przegranej pierwszej partii (1:6) z Andujarem, nie widziałem meczu ale z tego co słyszałem Hiszpan zaczął popełniać bardzo proste błędy. W ćwierćfinale walkower od Isnera, a w półfinale w awansie pomógł mu Lu. Na pewno najlepszy mecz na turnieju Rosol zagrał właśnie z reprezentantem Tajwanu. Dlaczego? Potrafił wykorzystać niedyspozycję Yen-Hsuna i zamienić to na łatwe punkty, sam oczywiście popełniał też błędy, ale nie było ich jakoś strasznie dużo (nie licząc drugiej partii). Serwis był na przyzwoitym poziomie, ale nie to cechuje Czecha. Lukas potrafi grać w wymianach, rozrzucać rywala i jak ma dzień to trafia dosłownie wszystko. Dawno takie spotkanie mu się nie trafiło i wątpię, że akurat będzie to w finale w Winston Salem, ale kto wie.
Krótko podsumowując, serwis po stronie Janowicza, wymiany myślę, że można uznać za wyrównane i tutaj po prostu będą decydować szczegóły. Psychika? Zaangażowanie? Zagadka nie do rozwiązania, co strzeli obu zawodnikom do głowy tego nie wie nikt (zaraz mi się kojarzy piosenka o Piechniczku :cool ???? . Mam nadzieję, że Jerzyk jednak dojrzał i wyciągnął wnioski z nocnego pojedynku z Jankesem i dzisiaj przystąpi skoncentrowany od samego początku. Pewnie zastanawia Was dlaczego nic nie wspomniałem o kontuzji JJ? Moim zdaniem było to zagranie taktyczne, by odpocząć. Łodzianin wrócił na kort i grał tak jak przed medicalem, nie było widać różnicy w wymianach/bieganiu. Wiadomo jednak, że być może w tych kilku gemach można było nic nie zauważyć, a dzisiaj po prostu będzie to bardziej dolegać. Nie czytałem żadnych konferencji po meczu, więc nie wiem czy JJ coś tam wspomniał o swojej stopie. Oby Janowicz wreszcie zdobył swój pierwszy tytuł w ATP Tour i pokazał się z dobrej strony na US Open, a ma szansę.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Janowicz - Rosol 1 @1.61 Bet365 1-2 ⛔
Od razu mówię, że nie miałem okazji oglądać spotkań obu zawodników. Analizować też już wiele nie muszę, wszystko zostało napisane już wcześniej. OD siebie dodam jedynie, że Rosol dostał finał trochę w prezencie, a Janowicz pokonał po drodze lepszych graczy niż Rosol. No, wyjątkiem tu może jest Lu, ale on też nie jest jakimś wirtuozem. Jerzyk ma spore szanse na wygranie turnieju i wierzę, że mu się to uda.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
ATP Winston-Salem Open
Lukas Rosol vs Jerzy Janowicz
Finals Sets Betting: Will Jerzy Janowicz Win 2-1?
Yes vs No
KURS: 3.920
PinnacleSports

Witam po dłuższej przerwie ????
Mecz finałowy, których w zasadzie nie powinno się typować, gdyż finały zwykle rządzą się swoimi prawami, no ale delikatnie można spróbować (&quot;żeby się lepiej oglądało&quot;) na dokładny wynik po fajnym kursie.
Jerzyk w końcu osiągnął finał imprezy ATP. Sezon jak na razie słabiutki a tutaj pojawia się duża szansa, aby w końcu wygrać turniej rangi ATP! Przeciwnik jak najbardziej do pokonania i myślę, że po tych wszystkich &quot;przygodach&quot; Janowicza i zwrotach akcji w tym turnieju będziemy się cieszyć z wygranej naszego zawodnika. O Jerzyku nie ma wiele co pisać, jest na tyle znaną postacią w świadku tenisowym, że dla &quot;siedzących&quot; w tenisie minusy i plusy tego &quot;grajka&quot; są jasne. Minusem na pewno jest chimeryczność i niestabilność. Jerzyk po fantastycznym gemie potrafi zagrać straszną padakę popełniając w następnym gemie np. dwa DF oraz dwa UE próbując po raz kolejny swoich już znanych i nieskutecznych dropshotów. Nawet wczoraj z stosunkowo słabo biegającym Samem nie były one żadnym zagrożeniem, ba! ile razy Janowicz grał dropshota to tracił punkt i po kilkunastu nieskutecznych próbach zaniechał kolejnych. Niestety ta chimeryczność jest &quot;hamulcem ręcznym&quot; kariery Jurka, no ale to już temat na inną rozmowę... W tej jednak nieregularności widzę małą szansę dla Rosola, który moim zdaniem postawi się dziś Jerzykowi i wcale nie będzie to łatwy mecz dla Polaka. Z Lu Rosol był skazany na porażkę a jednak powalczył i wygrał to spotkanie. Owszem miał sporo szczęścia w związku z tym, że w drodze do finału kreczowali Harrison i Isner, nie zmienia to jednak faktu że jest gdzie jest i na pewno się Janowiczowi &quot;nie położy na korcie&quot; ????
Podsumowując, moim zdaniem Rosol jest w stanie ugrać seta z Janowiczem, ale jednak finał moim zdaniem ostatecznie po walce wygra Jerzyk - stąd moja propozycja na dokładny wynik.
 
jrb 21

jrb

Użytkownik
Rosol L.-Janowicz J.
23.08.2014 18:30

  • win JANOWICZ 2-0 -2,30 betpakc jednak ma coś z łbem nie tak!!!

Tak jak sie spowdziewłem Jurek dotarł do finału i ma okazje do pierwszego zwycięstwa w turnieju w tym roku.Moim zdaniem Jurek złapał stabilną forme miewa okresy że gra super czasem zdarzają mu proste błedy ale jakoś wychodzi z opresji.Zostało juz napisane troche o tym spotkaniu i doszedłem do wniosku ze może zakończyć się szybko spotkanie na korzysć NASZEGO RODAKA .IM DŁUZEJ BEDZIE ONO trwać tym bedzie na niekorzyść Janowicza ponieważ ma już kilka 3 setówek za sobą i moze mu zabraknąć pary.Musi od początku sie skupić i wybijać z rytmu Rosoła który mam nadzieje się dziś ugotuje a Janowicz go zjee ???? powodzenia
 
P 87

plmati

Użytkownik
Przykro to stwierdzac, ale Jurek ze swoją psychiką nigdy niczego nie wygra.... To co zrobił w 2 secie i pod koniec 3 jest niewytłumaczalne... Szkoda, bo przegrał wygrany mecz i czuję, że długo taka okazja się nie powtórzy
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Tak jak większość użytkowników forum dałem się złapać na tym meczu, taka prawda że Janowicz nie ma głowy do tenisa, wybiera złe rozwiązania nie myśli na korcie, cały czas gra te debilne skróty, powinien już odpaść z Jao Sousą a to co zrobil drewniany Sam woła o pomste do nieba,Szop Janowicz jest cienki materiał na zawodnika top 50 nic więcej, nigdy nie wygra turnieju ATP jak nie potrafi wygrać z taką niemotą jak Lukas Rosol...
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Lukas Rosol vs Jerzy Janowicz Typ: Rosol @2,30 bet365✅✅✅ 3:6, 7:6, 7:5
P
Ja chciałbym tylko stwierdzić, że pierwszy i najważniejszy mój argument został potwierdzony. Po zmarnowanych szansach nerwy wzieły górę. Jeżeli Jeżyk tego nie wyeliminuje nigdy nie będzie należał do tych najlepszych. Mało tego, backhand czy forehand można poprawić szybciej niż człowiek myśli, a nerwy to bardzo poważny problem który być może nigdy nie zostanie wyeliminowany. Podobnie jak nasza Aga w moim odczuciu prawdopodobnie nigdy nie będzie nr 1, tak Janowiczowi bardzo ciężko będzie wskoczyć do najlepszej 10. Bo co jak co ale czy to Raonic, czy dobrze zapowiadający się Nishikori, czy Ferrer takich problemów jak on nie mają. Nie wspominając o Djokovicu, Federerze czy Nadalu którzy w takich momentach dodatkowo jeszcze bardziej się koncentrują.
Mimo wszystko chciałbym zobaczyć kiedykolwiek, nie ważne czy za rok czy za 2 czy może za 5 lat, Polaka na zakończenie sezonu w najlepszej 8 sezonu. Mam nadzieję że tak się stania.
pozdrawiam i zapraszam do walki od poniedziałku w US Open;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Dzięki za wywiad. Ciekawy na swoj sposob. Wytnę meritum. Swoj komentarz zachowam dla siebie, poniewaz ostatnio sami pseudodyskutancii, a tak dobrze, ze Fibak nie jest na uzytkownikiem forum, bo juz zlecieli by sie Ci tzw. &quot;hejterzy&quot; (Nie znam sie na jezyku wywodzacym sie z gimnazjum, ale chyba termin dobry). Mozecie sobie ewentualnie &quot;powiescic psy&quot; na Fibaku.

- W Winston-Salem w niesamowity sposób odwrócił losy półfinału z Samem Querreyem, a wcześniej pojedynku z Joao Sousą.

- No właśnie, sport bywa przewrotny. Jerzy w tym turnieju przegrane mecze wygrał, a wygrany przegrał. Moja ocena jest jednak krótka: Polak ma bardzo pozytywne nastawienie niezbędne na zawodowych kortach. Nie czuje strachu. Oczywiście, nie wykorzystuje też meczboli, jak w finale z Rosolem czy w maju z Kohlchreiberem w Rzymie, ale przecież to się zdarza największym. Gdyby policzyć, ile wygranych spotkań przegrał w karierze Federer, bardzo byśmy się wszyscy zdziwili. Z Safinem w finale w Australian Open, z del Potro w finale US Open, dwukrotnie w półfinałach US Open z Djokoviciem, w finale Mastersa z Nalbandianem... Wymieniłem z głowy kilka tych ważnych, ale było przecież mnóstwo, mnóstwo innych. Janowicz podoba mi się pod tym względem, że nigdy nie odpuszcza. Przeciwnik czuje, że w decydujących momentach nie może nawet na chwilę się rozluźnić, bo jeśli popełni błąd, przegra. Jerzy nie ma słabej psychiki. Z Rosolem nie wykorzystał wielkiej szansy przy stanie 5:5 w drugim secie, lecz później nie poddał się i miał kolejne okazje. Ci, którzy myślą, że ma słabą głowę, nie rozumieją zawodowego tenisa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom