>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Winston-Salem 2014

Status
Zamknięty.
M 135

mhm

Użytkownik
o ile popieram typ na Lu to -3,5 to jest duza linia. Lu nie gral az tak dobrze z Seppim. Bylo 2:0 latwe ale gra nie wygladala dobrze. Seppi to krol uderzen w siatke i dlatego poszlo gladko. Lu bronil pare razy po 2 break w gemach, ostatecznie wybronil. Rosol ma troche fantazji, moze zlamac Lu a wtedy ciezko o handicap. Raczej popieram wygrana ale handicap jest ryzykowny.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Sousa i Mergea to para stworzona na ten turniej. Nie wiadomo co się z nimi stanie po turnieju, czy przystąpią do US Open razem do gry podwójnej, nikt tego na razie nie wie, no chyba, że są już zgłoszeni. W pierwszych dwóch rundach w Salem pokonywali pary Gonzalez/Marach i Young/Monroe, czyli nie jakichś wybitnych deblistów, no może oprócz Maracha. W obu pojedynkach stracili seta, a te mecze, to były ich 2 pierwsze na hardzie.
Nie mogę nigdzie znaleźć informacji, żeby potwierdzić moje słowa, ale wydaje mi się, że Sousa i Mergea są parą sklejoną na szybko, ponieważ inna para wycofała się z turnieju. Tym bardziej przypadkowe jest to, że są jeszcze w turnieju i moim zdaniem Cabale powinni dzisiaj z nimi wygrać. Myślę, że mogłeś jeszcze wspomnieć, że w przerwie, gdy nie grali ze sobą, Cabal próbował swoich sił w rozgrywkach ATP z innymi partnerami, zaś Farah ciułał się po Challengerach z bardzo przeciętnymi partnerami.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Nie mogę nigdzie znaleźć informacji, żeby potwierdzić moje słowa, ale wydaje mi się, że Sousa i Mergea są parą sklejoną na szybko, ponieważ inna para wycofała się z turnieju.
dokładnie tak jak mówisz, huey/inglot się wycofali i oni wskoczyli za nich do głównej drabinki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Witam Państwa
Na dziś proponuję państwu spotkanie Janowicz - Querrey. Obaj panowie serwują wyśmienicie w tym turnieju, Jurek w wywiadach przyznaje,że czuje się bardzo pewnie przy drugim serwisie, w meczu z Goffinem nie popełnił żadnego podwójnego błędu ( co przy średnim wyniku ok. 8 na set w tym sezonie wygląda bardzo, bardzo dobrze). Janowicz bez wątpienia returnuje lepiej niż Hamerykaniec, ale z drugiej strony, serwis Sama zdaje się być bardziej solidny. Dobra, nie będę owijał w bawełnę - mój typ jest prosty:
Tie-break w meczu? TAK @1,70 Betsson
Cały mecz będzie opierał się na serwisie, jeśli tylko to zagranie będzie im wychodziło równie dobrze, jak do tej pory, to o moje pieniądze powinienem być spokojny.
PS: Roger w tym roku zdobędzie swój 18. GS
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Janowicz J. - Querrey S. Powyżej 9,5 gema w 1 secie @ 1,53 Bet365 ✅ 4-6
Obu Panów widziałem we wcześniejszych meczach. Querrey z Hiszpanem trzymał swój serwis, w 3 setach zaserwował grubo ponad 20 asów i ostatecznie wygrał. Janowicz jaki ma serwis każdy wie. Mimo wszystko popełnia więcej podwójnych błędów niż Amerykanin. Sam stara się wrzucać wysokie piłki z końcowej linii, próbuje kończyć wymiany winner&#39;ami, czasem jakiś skrót. Jurek ma podobny styl, jednak uderza bardziej płasko i stosuje więcej drop shot&#39;ów. Obaj zawodnicy to service man&#39;i i starają się trzymać swoje podanie, dlatego upatruje tutaj minimalnej ilości przełamań. Bardziej nastawiam się na TB, ale nie pogardzę wynikiem 6-4 lub 4-6.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Rosol L. - Lu Y.H.
Lu Y.H. ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 1/10
Lu Y.H. -1,5 seta ::: 2,36 ::: Pinnacle ::: 1/10
Lukas Rosol bez wątpienia jest największym farciarzem z 4 półfinalistów. Wczoraj cały mecz poddał John Isner, o przebiegu spotkania Czecha z Andujarem nie warto wspominać. Lukas Rosol zapewne pokusi się tutaj o zwycięstwo skoro miał tak łatwo, to jednak bezsprzecznym faworytem spotkania jest tutaj Tajwańczyk Lu. Który już od Mastersów w Toronto i Cincinnati pokazał się z dobrej strony. H2H 0:1, bardzo pewne zwycięstwo z przed roku na hali w Bangkoku.
Wynik: 7:5 4:6 6:4 ⛔
???? Janowicz J. - Querrey S.
Querrey S. ::: 1,72 ::: Pinnacle ::: 1/10
Querrey S. -1,5 seta ::: 2,84 ::: Pinnacle ::: 1/10
Bez wątpienia bardzo ciekawy półfinał, ale ja tutaj stawiam wyraźnie na Amerykanina, który od kilku lat w Winston-Salem gra na świetnym poziomie. Serwis, zagrania, dosłownie wszystko wchodzi. To zaowocowało przejściem przez cały turniej bez większych problemów. Nie zdziwię się jak to on wygra cały turniej, choć i Lu może tutaj sporo namieszać.
Polak to jest jeden z trzech tenisistów obok Vaska Pospisila i Benoita Paire którzy nie wygrali jeszcze turnieju choćby ATP 250. Cała masa zawodników w podobnym wieku już wygrała (i to nie jeden turniej): Raonic, Kei, Dimitrov, Tomic, Delbonis, Goffin, Gulbis, Sousa, Dologpolov, Klizan.
Tutaj w Winston-Salem miał ogromną masę szczęścia, że nie odpadł już w drugiej rundzie z Sousą. Goffin wczoraj był już chyba zmęczony po 25 zwycięstwach z rzędu. Querrey w Winston-Salem to jednak poziom wyżej. Choć życzę Polakowi jak najlepiej i wierzę, że w końcu wygra jakiś mniejszy turniej, to jednak może w Kuala-Lumpur po US Open? W Winston-Salem Querrey gra zbyt dobrze jak na Janowicza.
Wynik: 4:6 7:5 6:4 ⛔
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Janowicz-Querrey 2 @1.7
Stawiam na Querrerya. Jest to trzeci z rzedu polfinal Amerykanina w Winston-Salem i licze, ze tym razem zamelduje sie w finale. Widzialem ostanio mecz Garcia-Lopeza z Youngiem, takze wygrana wczorajsza Querreya nad Hiszpanem to plus, a poza tym 22 asy Querreya tez swiadcza ze dobrze sie zawodnik z USA czuje na tutejszych kortach. Janowicz spory progeres, tez gra dobrze, ale jednak stawiam ze minimalnie lepszy bedzie Amerykanin i w koncu uda mu sie wykrecic ten final, troche w mysl zasady &quot;do 3 razy sztuka&quot; niech bedzie.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dziwi mnie panowie ze gracie przeciwko Jerzemu naprawde po tym zalosnym kursie stawiać na hamburgera? Janowicz +1.5 seta po 1.50 w porównaniu do winu amerykanina.Smiech na sali grać przeciwko Jerzemu ale wasze pieniądze.Argument ze Polak nie wygrał jeszcze 250 śmieszy mnie.Szopa wygra ten turniej ostrzegam zeby nie grać przeciwko niemu innych bo bedzie potem lament.Kim jest ten Querrey?Kursy takie bo gospodarz dorzucam Janowicz win 2.25 ✅
Jaśmin ja nie podam żadnych argumentów bo jestem za cienki w tenisie aby cos tam przytaczać ale Jerzy poradził sobie rok temu z Big Samem a takie stawianie przeciwko Polakowi bo on nigdy nie wygrał 250 i pewnie dalej nie wygra to co to za argument? Widocznie zawsze musi byc ten pierwszy raz i moim zdaniem teraz Jurek po tych pomyjach jest w stanie wygrać ten turniej.Mecz typowe 50/50 to trzeba pograć Szopę po wyższym kursie.
Śmiesznie spojrzałem na wynik w nocy a tam 4:6 4:5 dla Hamburgera ???? Brawo dla Jerzego mysle ze finał jego.
 
jasmin_bogow 3,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Dziwi mnie panowie ze gracie przeciwko Jerzemu naprawde po tym zalosnym kursie stawiać na hamburgera? Janowicz +1.5 seta po 1.50 w porównaniu do winu amerykanina.Smiech na sali grać przeciwko Jerzemu ale wasze pieniądze.Argument ze Polak nie wygrał jeszcze 250 śmieszy mnie.Szopa wygra ten turniej ostrzegam zeby nie grać przeciwko niemu innych bo bedzie potem lament.Kim jest ten Querrey?Kursy takie bo gospodarz dorzucam Janowicz win 2.25
????
Sam natomiast podajesz niesamowite argumenty za wygrana Janowicza. Naprawde, niesamowite.
Zeby nie byl off-topic mecz zapowiada sie ciekawie, ale nie do konca moga sie wypowiedziec, bo dotychczas meczu Janowicza nie ruszalem i za kazdym razem wieszczyłem jego porażkę...:razz:
Querrey to taki smieszny zawodnik ktory przez caly sezon moze grac slabo, ale wyskoczy z forma przez dwa turnieje w roku i je wygra. Tutaj nie ma ciezkiej drabinki, Jerzy nie jest zawodnikiem nie do pokonania.
Janowicz zagral fajny mecz z Goffinem - bede go tu bronil, jak ktos mowi, ze wygral tylko dlatego ze Goffin byl zmeczony to troche sie osmiesza - wystarczy nawet na statystyki spojrzec, m.in dfow Polaka. Jerzy zagral naprawde dobry mecz, chyba swoj najlepszy w tym turnieju.
Mecz bedzie ciekawy i wyrownany. Querrey gra u siebie, wiec to ta przewaga, a o wszystkim zadecyduje dyspozycja dnia Polaka. Ja nie stawiam.
 
E 89

encys

Użytkownik
zgodzę się z kolegą wyżej. Janowicz wczoraj pokazał kawał dobrego tenisa. kombinował i czytał grę. wiele fajnych dropszot, które nieźle dały w kość Goffinowi, a samemu Jerzykowi ustawiały łatwego winnera. Serwis również nadzwyczaj dobry i backhand siedział, czesto nawet na granicy ryzyka. widać, że ta gra już jest lepsza i w głowie nawet tak nie waliło Polakowi. co prawda spotkan Querreya nie widziałem i za wiele się nie wypowiem, w sumie też dlatego tutaj nic nie stawiam, aczkolwiek jeśli JJ zagra jak z Goffinem to dlaczego miałby nie wygrać? przy takiej grze na pewno może namieszać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 45

macqu007

Użytkownik
Janowicz + 1,5seta - Querrey 1.53 betsson✅

Uważam ze stać tutaj Janowicz na wygranie meczu ale róznie to z nim bywało w tym sezonie wiec zabezpieczę się handicapem bo kurs całkiem całkiem a zawsze lepsza wygrana niż nic ???? Dodatkowo nasz król działu tenisa dx2 (wszyscy go oczywiście znamy bo w przeciwieństwie do mnie dzień w dzień dzieli się z nami swoim geniuszem, co prawda większość przegrywa ale liczy się że 28 typów w ciągu dnia napisał i został zauważony!) gra Querrey więc nie pozostaje nam nic jak grać przeciwnie! Pozdrawiam
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Janowicz - Querrey o23,5g @ 1,83✅
Bet365

Ciężko to jakoś ogarnąć kto tu jest faworytem. Niby Querrey u siebie, ale Janowicz bardzo chce i bardzo potrzebuje dobrego wyniku, po pierwsze to ranking po drugie złapanie dobrego rytmu przed USO. Wiadomo, że żaden z nich nie ma szans na jakiś niesamowity wyczyn na Szlemie, więc o odpuszczaniu raczej mowy nie ma.
Wiadomo, że obaj dobry serwis, wymiany dla Jurka i technicznie także Polak ma przewagę. W 3 secie jeśli do niego dojdzie, a Jurek będzie nękał drop-shotami to wynik jest mi znany. Ja idę w over, gdyż obaj serwują tutaj dobrze i ciężko to będzie połamać. Nawet przy dwóch długich setach typ wchodzi, więc gram śmiało i polecam.
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Murray/Peers - Andujar-Alba/Granollers-Pujol
Murray/Peers @ 1,50 Unibet

5:7 6:2 10:7✅✅✅
W tym pojedynku stawiam na zrozumienie i zgranie w parze, czyli na Murraya z Peersem. Kurs nie zachwyca, jednak myślę, że warte ryzyka za grubszą stawkę.
Australijczyk z Walijczykiem to para grająca razem bez przerwy od 2 lat. W tym czasie zdołali już sporo osiągnąć, bo jakby nie patrzeć, to pod względem wieku są dość młodą parą. W tym sezonie wygrali chociażby turniej w Monachium, a także byli w finale na kortach trawiastych w Queen&#39;s. Obaj tenisiści skupiają się wyłącznie na grze deblowej. W Winston Salem pokonali już pary takie jak Garcia/Lopez, i polski akcent, czyli Fyrstenberg/Matkowski. W tym sezonie na hardzie rozegrali już 15 meczy, z czego przegrali ponad połowę, bo 8, jednak myślę, że ten turniej obecny jest przeprawą już do samego US Open.
Ich przeciwnikami będzie para &#39;dobierana&#39;. Granollers to doświadczony deblista, Andujar natomiast więcej grywa w singlu. Marcel w swojej karierze był już na 4 pozycji w rankingu w grze podwójnej. Na pewno będzie graczem bardziej wyróżniającym się z pary. Na pewno nie można mówić tutaj o zgraniu tych dwóch tenisistów, mimo tego, że obaj są Hiszpanami. W Salem pokonali już Rosola z Melzerem, a także Grotha z Guccione, czyli żadnej z dość doświadczonych z gry razem par.
Dla mnie faworytami są Murray z Peersem, czyli para dobrze się rozumiejąca i zgrana. 1,50 to nie jest rewelacja, jednak zarobić można.
 
M 135

mhm

Użytkownik
przewidzialem nieoplacalnosc gry -3,5 na Lu. Teraz pojde w nastepna analize. Nie warto grac Janowicza po takim kursie, Querrey jest naprawde dobry. Technicznie JJ nie jest lepszy, to sa jakies bajki pisane pod typ a nie na odwrot. Ja ten mecz odpuszczam bo nie warto tykac 2 serwujacych ale nie mozna mowic, ze Janowicz bedzie dropami nekal. Querrey ma dobra technike, potrafi rozrzucic po korcie. Dwa ostatnie mecze zagral bardzo solidnie z zawodnikami lepszymi niz Janowicz.
Jurek mial latwa drabinke. Sam musial walczyc z solidnymi zawodnikami z harda, JJ dostal clayowcow.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie ma co się oszukiwać, ale kto się spodziewał przed turniejem, że w ścisłym finale znajdzie się w nim Lukas Rosol i Jerzy Janowicz. Obaj zawodnicy mieli dość dziwną drabinkę w turnieju, każdy chyba pamięta mecz Andujara i Rosola, później Isner kreczował, a wczoraj w 1 secie świetny Lu wypuścił prowadzenie z rąk. Janowicz spisywany nie raz przeze mnie na straty znalazł się jednak w finale. Choć dobrze pamiętamy jego dramatyczny mecz z Sousą.
H2H 2:1 dla Polaka. Chciałbym, aby w końcu Polak wygrał swój pierwszy turniej ATP, bo bardzo mu tego potrzeba. Rosol już od czasów Challengeru w Pradze/ewentualnie Wimbledonie gra na bardzo przyzwoitym poziomie. To jednak bezsprzecznie pokonanie:
- Querreya
- Goffina
- Vasselina
Stawia w roli faworyta i to całkiem słusznie jako Polaka w tym meczu. Mecz o 18:30 naszego czasu więc obecność na streamach obowiązkowa! Janowicz po 1 tytuł w karierze! Oby nie zawiodła go tylko głowa!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Murray/Peers-Cabal/Farah
23.08.2014 20:30
Typ:Cabal/Farah 1.85 betsson
✅✅✅

Para Cabal/Farah jest bardziej doświadczona i zgrana. Co prawda dopiero na tym turnieju wrócili do siebie, jednak przed rozejściem się i grą z innymi partnerami prezentowali wysoki poziom. Na tym turnieju pokazują, że przerwa we wspólnych startach była dobrym pomysłem. Dzięki temu ich gra wróciła do starego poziomu. Na Turnieju Winstom-Salem ograli bezproblemowo mocną parę Bopanna/Nestor. Każdy swój mecz wygrywali gładko 2:0. Ich przeciwnicy ostatnio zawsze występują razem. Od początku gry na twardej nawierzchni w USA prezentują mocno średnią formę. Przed turniejem w Winston przegrali 3 z 4 spotkań, ulegając przeciętnym parom na tej nawierzchni(Erlich/Ram,Granollers/Lopez,Lindstedt/Matkowski). Do tego ostatniej nocy stracili seta z Marcelem Granollersem i Pablo Andujarem, którzy myślami byli już w Nowym Jorku.
Garść statystyk:
Cabal/Farah
Ogólnie 122/59 Na twardej 38/16 W tym sezonie 29/13 Ten sezon twarda 10/4
Murray/Peers
Ogólnie 68/38 Na twardej 18/12 W tym sezonie 29/18 Ten sezon twarda 8/8
Maćko18
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Z relacji tekstowych wynika, że Jerzemu znowu zaczęła dokuczać stopa. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć na ten temat, szczególnie jak widzą to osoby, które oglądały mecz z Querreyem?
Brał medicala w połowie trzeciego seta, ale to bardziej było taktycznie, by obmyślić plan kolejnych drop shotów.
A tak na poważnie, to jego przerwa trwała może z 10 min, wymasował mu stopę i tyle. Nie było widać jakiś poważnych problemów w dalszej części seta. Chyba, że JJ dobrze to maskował. Z drugiej jednak strony &#39;sam Sam&#39; był tak drewniany, że aż tak Jurek nabiegać się nie musiał.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Brał medicala w połowie trzeciego seta, ale to bardziej było taktycznie, by obmyślić plan kolejnych drop shotów.
A tak na poważnie, to jego przerwa trwała może z 10 min, wymasował mu stopę i tyle. Nie było widać jakiś poważnych problemów w dalszej części seta. Chyba, że JJ dobrze to maskował. Z drugiej jednak strony &#39;sam Sam&#39; był tak drewniany, że aż tak Jurek nabiegać się nie musiał.
Ajax coś obiecałeś jak trafisz to @11 ???? Miałeś się nie śmiać już z JJ :cool:

Jerzy Janowicz vs. Lukas Rosol
Spotkanie, które Jerzyk może zapamiętać na długo. Zdobędzie swój pierwszy tytuł na kortach ATP, czy może polegnie i będzie w marnej formie psychicznej przed US Open? Kto widział półfinały ten wie, że żadnemu zawodnikowi na pewno finał się nie należał. Zarówno Janowicz jak i Rosol dostali prezenty od swoich rywali i są gdzie są. Jurek wyciągnął mecz z tragicznego stanu, ale jego gra woła o pomstę do nieba, tak słabego spotkania jak to nocne nie widziałem nigdy w życiu. Wcześniej widziałem również pojedynek Czecha z Lu i też poziomem dużo nie odbiegał od tego nocnego. Pełno błędów, piękne akcje można wyliczyć na palcach jednej ręki. Kto tutaj zwycięży? Wszystko zależeć będzie od tego komu włączy się pierwsza kontuzja mózgu. Może teraz większość z Was skończy czytać analizę ale taka jest prawda. Obaj tenisiści są tak słabo psychiczni, że jedna piłka może zadecydować tutaj o tytule. Większe umiejętności ma niewątpliwie Janowicz, ale co z tym zrobi to się okaże o 18:30 czasu polskiego. Ja pewnie znów zaufam Polakowi, ale pogram pewnie coś na live jak w nocy, gdzie udało się złapać @4 na czysty win, a niektórzy połapali więcej. Nic tylko się cieszyć, ale śmiechu co było to było ???? :cool:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik

HOW MANY TIMES?
???? Rosol L. - Janowicz J.
Janowicz J. ::: 1,666 ::: Pinnacle ::: 2/10
Janowicz J. -2 gemy ::: 1,99 ::: Pinnacle ::: 1/10
Janowicz J. -1,5 seta ::: 2,70 ::: Pinnacle ::: 1/10
Janowicz J. +1,5 seta ::: 1,303 ::: Pinnacle ::: 1/10
Zapowiada się niezwykle ciekawy i wyrównany finał, ale słusznym faworytem meczu jest tutaj Jerzy Janowicz. Pewne zwycięstwo nad Carlosem Berlocqu, później dramatyczny mecz z Sousą gdzie w 3 secie Polak w gemach przegrywał 3:5, ale wyciągnął mecz w dramatycznych okolicznościach i widać, że to go mocno podbudowało. Wygrał z Rogerem-Vasselinem w trzech setach, później zatrzymał Belga Goffina który zanotował passę 25 meczów wygranych z rzędu. Dzisiaj w nocy rozprawił się z Amerykaninem Samem Querreyem który grał dość dobrze w tym turnieju, lecz nigdy nie przeszedł dalej niż półfinał tego turnieju.
Rosol:
- Pierwszy set przegrany z Harrisonem 3:6. Później w drugim przy stanie 2:1 walkower.
- Pablo Andujar, wygrał 1 set do 1 gema. Później wygrał zaledwie 4 gemy w dwóch setach.
- Isner = walkower.
- Rosol zagrał dobry mecz z Lu, ale obaj zawodnicy mieli po tyle samo wygranych punktów w meczu 101-101. Rosol często ratował się serwisem, zresztą podobnie jak i Janowicz.

H2H 1:2 dla Janowicza. Lukas Rosol wygrał raz w Pradze u siebie w ojczyźnie 2011 roku. Janowicz pewnie rok temu w Marsylii oddając tylko 6 gemów. Dla Polaka jest to walka o pierwszy turniej w karierze. Grał już w półfinale Wimbledonu, finale Mastersa, najwyższy czas by dołączył do grona zwycięzców turnieju ATP, bo poza nim, Paire i Vaskiem Pospisilem wszyscy w podobnym wieku co i Janowicz wygrali już swój pierwszy turniej. Kibicujmy dzisiaj Polakowi, napiszmy szybką petycję do TVP z prośbą o transmisję finału w głównym kanale. To byłaby świetna promocja tenisa w Polsce.
Proszę wysłać e-mail:
[email protected]
Temat:
JERZY JANOWICZ FINAŁ 18:30 23.08.2014
W wiadomości:
CHCE FINAŁ JERZEGO JANOWICZA NIŻ SUPERPUCHAR HISZPANII.
Wynik: 3:6 7:6(3) 7:5 ⛔ @Edit: Janowicz miał 2 match pointy.
 
thecopro 157

thecopro

Użytkownik
Ajax coś obiecałeś jak trafisz to @11 ???? Miałeś się nie śmiać już z JJ :cool:


Jerzy Janowicz vs. Lukas Rosol
Spotkanie, które Jerzyk może zapamiętać na długo. Zdobędzie swój pierwszy tytuł na kortach ATP, czy może polegnie i będzie w marnej formie psychicznej przed US Open? Kto widział półfinały ten wie, że żadnemu zawodnikowi na pewno finał się nie należał. Zarówno Janowicz jak i Rosol dostali prezenty od swoich rywali i są gdzie są. Jurek wyciągnął mecz z tragicznego stanu, ale jego gra woła o pomstę do nieba, tak słabego spotkania jak to nocne nie widziałem nigdy w życiu. Wcześniej widziałem również pojedynek Czecha z Lu i też poziomem dużo nie odbiegał od tego nocnego. Pełno błędów, piękne akcje można wyliczyć na palcach jednej ręki. Kto tutaj zwycięży? Wszystko zależeć będzie od tego komu włączy się pierwsza kontuzja mózgu. Może teraz większość z Was skończy czytać analizę ale taka jest prawda. Obaj tenisiści są tak słabo psychiczni, że jedna piłka może zadecydować tutaj o tytule. Większe umiejętności ma niewątpliwie Janowicz, ale co z tym zrobi to się okaże o 18:30 czasu polskiego. Ja pewnie znów zaufam Polakowi, ale pogram pewnie coś na live jak w nocy, gdzie udało się złapać @4 na czysty win, a niektórzy połapali więcej. Nic tylko się cieszyć, ale śmiechu co było to było ???? :cool:
Nie wiem czy oglądaliśmy ten sam mecz, ale na pewno nie nazwałbym go tak tragicznie słabym. Były momenty przestojów i głupich błędów, ale ogólnie całe spotkanie na dobrym wyrównanym poziomie. Jurek pokazał charakter i zimną głowę w dwóch kluczowych momentach odłamań, które zadecydowały o wyniku meczu. Amerykanin w końcówce nie wytrzymał presji i całkiem odpuścił.

Co do dzisiejszego spotkania, Rosol ma w tym turnieju sporo szczęścia, ale czy trafił do finału przez przypadek? Zwycięstwo nad dobrze dysponowanym ostatnio Lu zmieniło trochę obraz Czecha &quot;lucky boy&#39;a&quot; na jego korzyść. Jednak zwycięzcę turnieju upatruję w Polaku, który z meczu na mecz coraz bardziej się rozkręcał - poprawił gorsze elementy swojej gry i jego tenis na dzień dzisiejszy wygląda całkiem solidnie. Ale z drugiej strony, Jurek dawno tak wysoko nie zaszedł i może pojawić się ciśnienie, które uniemożliwi zaprezentowanie całego spektrum jego umiejętności. Miejmy nadzieję, że będzie wręcz odwrotnie, pełna mobilizacja i koncentracja na korcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom