>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Wielki Szlem: Wimbledon (28.06.2021 - 11.07.2021)

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Nie no ja w to nie wierze.Gralem przed meczem 1set Shapo no I elegancko prowadzil az do 5 4.Serwuje na seta I sie lamie Djokovic wygrywa 5 punktow w tym gemie I wszystkie po bledach Kanadyjczyka.W tie breaku przegrywa do 3, gdzie ma 5 serwisow I wszystkie przerznal po bledach,to jest jakis kosmos.Mentalnie jednak on sie poprawil ale tylko odrobine, zeby grac w wielkich turniejach,z top 10 to musi mega duzo pracowac na sali u psychologa a nie na korcie.Nic dziwne go, ze niby taki potencjal a tylko 1 turniej wygrany.Djoko teraz go zje, choc gra bez szalu albo tylko robic zaslone.Zenada
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
To jest bolesne do oglądania strasznie. Shapovalov gra lepiej od Djoko i przegrywa 0:2 w setach. Djokovic mial rację ze tenis to przede wszystkim głowa a potem umiejętności. Shapovalov lepszy tenis owo ale przegra 0:3 . ten mecz powinni pokazywać młodym adeptom tenisa żeby mieli swiadomosc jak wazna jest głowa i waga kluczowych/ decydujacych punktów. Serb pokazuje jak mozna grac solidnie i konsekwetnie swoje i nawet ponizej poziomu przeciwnika jezeli chodzi o efektownosc ale wygrywasz 2-3 najwazniejsze w secie punkty i wystarczy
 
Ostatnia edycja:
typer86 2,2K

typer86

Użytkownik
Właśnie że boost na betfan dosyć często siada jak legia ostatnio i pare razy siadły tam fajne pieniądze, i 3.5 na hurkacza szału nie robi ale jeśli ktoś gra tylko ten mecz to lepiej po tym kursie niż 2.6
To chyba masz inne boosty 🤣🤣 kolejny wchodzi na odwrót w przeciągu kilku dni , pomocna jest to promocja i kilka dobrych stów na + 🍻
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Matteo Berrettini - Novak Djokovic over 3.5 seta 1.74 Unibet

Pobieram juz teraz, wydaje mi sie, ze kurs moze spadac. Wloch gra zyciowke, idzie jak burza przed nim najtrudniejszy rywal i wielki final.
Djoko jest faworytem, dla mnie tez, ale uwazam, ze Matteo moze jutro napsuc sporo krwi Novakowi. Nie spodziewam sie w tym spotkaniu pelnej dominacji Serba i mysle, ze zobaczymy dobre, zaciete spotkanie. Wloch powinien spokojnie trzymac swoje podanie i liczyc na bledy Novaka. Kurs bardzo przyjemny na to wiec pobieram.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Novak Djokovic - Matteo Berrettini
Typ: powyżej 35,5 gema
@1.74 ETOTO

Obydwaj Panowie mierzyli się już w tym roku podczas ćwierćfinału na French Open i górą był oczywiście Serb, wygrywając 3:1, lecz pojedynek był naprawdę zacięty i Panowie rozegrali aż 42 gemy. Teraz znów się spotykają podczas turnieju Wielkiego Szlema, lecz na innej nawierzchni i to w wielkim finale. Berrettini znakomicie spisuje się w tym roku na trawie. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej niż na kortach ziemnych. Włoch wygrał turniej ATP w Londynie na trawie przed rozpoczęciem Wimbledonu. Notuje on obecnie serię 11-tu kolejnych wygranych pojedynków na trawie! W tym czasie stracił tylko 4 sety. Djokovica nie trzeba nikomu przedstawiać. Czy uda mu się zgarnąć 3-ciego Wielkiego Szlema w tym sezonie? Wszystko zależy od tego jak Włoch podejdzie do tego spotkania i jak poradzi sobie z emocjami. Jeśli zagra swój najlepszy tenis oraz będzie serwował takie bomby jak w pojedynku z Hurkaczem to Djokovic może mieć naprawdę spore problemy aby odnieść tu zwycięstwo. Wcale się nie zdziwię jak zobaczymy tu 5-setowy pojedynek, lecz dla bezpieczeństwa gram tutaj małego overa gemowego, który patrząc na dyspozycję obydwu Panów powinien być pokryty bez problemu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Berrettini u7,5 uderzeń kończących z backhandu @1,85 8
Po 3 setach miał 4.

1xbet

Matteo z backhandu głównie gra slajs. Rzadko uzywa top spina. Jego główna bronią jest serwis i potężny forehand. Do tej pory w żadnym meczu tej linii nie przekroczył.
Jeżeli już zdobywa punkty z backhandu to po zagraniach volleyowych. Zapowiada się długi wyrównany mecz. Jednak sądzę że przy defensywnej grze Serba nie uda mu się uzyskać min 8 winnerow.
 
Ostatnia edycja:
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Berrettini u7,5 uderzeń kończących z backhandu @1,85
1xbet

Matteo z backhandu głównie gra slajs. Rzadko uzywa top spina. Jego główna bronią jest serwis i potężny forehand. Do tej pory w żadnym meczu tej linii nie przekroczył.
Jeżeli już zdobywa punkty z backhandu to po zagraniach volleyowych. Zapowiada się długi wyrównany mecz. Jednak sądzę że przy defensywnej grze Serba nie uda mu się uzyskać min 8 winnerow.
Czy ktoś wie czy w którymś z polskich buków znajdę taki zakład?
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Berrettini u7,5 uderzeń kończących z backhandu @1,85
1xbet

Matteo z backhandu głównie gra slajs. Rzadko uzywa top spina. Jego główna bronią jest serwis i potężny forehand. Do tej pory w żadnym meczu tej linii nie przekroczył.
Jeżeli już zdobywa punkty z backhandu to po zagraniach volleyowych. Zapowiada się długi wyrównany mecz. Jednak sądzę że przy defensywnej grze Serba nie uda mu się uzyskać min 8 winnerow.
A ja mam pytanie gdzie takie statystyki sprawdzasz?
 
F 4,8K

FoxInvestor

Użytkownik
Nowak Djokovic - Mateo Berrettini
Typ: Djokovic powyżej 9,5 asów
Kurs: 2,0
Bukmacher: Noblebet


⛔⛔⛔

Edit: Niestety, liczba setów się zgadzała jednak asów wybitnie głodowo, jedynie 5...

Na wstępie zaznaczę, że żadnym specjalistą od tenisa nie jestem, poza rekreacyjnym graniem, oglądaniem i obstawianiem od czasu do czasu ;)
Dzisiaj jednak dla dodatkowego uatrakcyjnienia sobie widowiska jakie czeka nas za nieco ponad 2h, przeglądając ofertę na ten mecz w oczy rzucił mi się jeden typ, a mianowicie liczba asów serwisowych Novaka. Oczywiście, więcej asów zapewne będzie miał na koniec meczu Włoch jednak linia 9,5 na Serba wydaje mi się być atrakcyjna, przynajmniej na tyle by się skusić.
Typ opiera się na jednym podstawowym założeniu - nie wydaje mi się by Djokovica czekała łatwa przeprawa, przy dobrej dyspozycji serwisowej Berrettiniego. Co za tym idzie liczę osobiście na dłuższe niż 3 setowe starcie.
Dotychczasowe statystyki Djokovica w turnieju:
- Draper - 25 asów - 4 sety - 17 gemów serwisowych Novaka
- Anderson - 9 asów - 3 sety - 14 gemów serwisowych Novaka
- Kudla - 8 asów - 3 sety - 16 gemów serwisowych Novaka
- Garin - 9 asów - 3 sety - 13 gemów serwisowych Novaka
- Fuscovics - 4 asy - 3 sety - 15 gemów serwisowych Novaka
- Shapovalov - 8 asów - 3 sety - 19* gemów serwisowych Novaka (*18 faktycznych gemów + 1 TB, w pierwszym secie)

Jak widać mamy 2 mocno niestandardowe wyniki jeśli chodzi o liczbę asów - mecz z Fuscovicsem oraz z Draperem. W jednym z nich jedynie 4 asy, w innym kosmiczne wręcz 25 asów. Głównie jednak bezpiecznie można założyć, że Novak notuje około 9 asów na mecz, pomijając te dwie skrajności. Pomijając całkowicie tylko największą anomalię czyli pierwszy mecz z Draperem mielibyśmy wynik:
- 38 asów Novaka
- 15 setów
- 77 gemów serwisowych
Od strony statystyki dałoby to więc średnio:
- 2,53 asa / set
- 0,49 asa / gem serwisowy
Teoretycznie więc aby pokryć linię potrzebujemy 4 setów lub 20 gemów serwisowych Novaka, np 2 wyrównane sety 7:6 oraz jeden 7:5). Tyle mówi nam statystyka. Logika mi podpowiada dodatkowo, że mówimy o finale, gdzie skupienie powinno być jeszcze większe niż zazwyczaj. Mecz rozgrywa się w głowie a mental u Novaka jest kosmiczny. W razie potrzeby powinien być w stanie uciekać się do maksymalnej koncentracji przy serwisie (choć to może nieco życzeniowe przemyślenie ;)).
Podsumowując - moim zdaniem typ do gry, początkowo rozważałem over 3,5 setów ale tu mamy wyższy kurs (2 vs 1,75/1,80) a sam typ może wejść również przy 3 naprawdę bliskich setach.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czy ktoś wie czy w którymś z polskich buków znajdę taki zakład?
Nie, taki zakład to jest typowy dla ruskiego buka 😉 oni tam mają tego typu zakłady, jak właśnie ten 😎
Post automatycznie złączony:

Nowak Djokovic - Mateo Berrettini
Typ: Djokovic powyżej 9,5 asów
Kurs: 2,0
Bukmacher: Noblebet
Ciekawy typ faktycznie, ale kurs można wyłapać dużo wyższy - Superbet ma to zdarzenie po 2,55 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
F 4,8K

FoxInvestor

Użytkownik
Ciekawy typ faktycznie, ale kurs można wyłapać dużo wyższy - Superbet ma to zdarzenie po 2,55 😉
O kurcze :eek:
Aż nie wierzę :D nie zajrzałem do nich, jak na złość dzisiaj chciałem zerknąć (60 tys zł do podziału za podanie typów na dzisiejszy finał ME - kartki, bramki itp) ale po kilku miesiącach okazało się, że konto które tam założyłem zostało zablokowane za brak pełnej weryfikacji, wysłałem rano maila aby mi odblokowali jednak nie sądziłem że przy niedzieli cokolwiek zdziałają, tymczasem teraz sprawdziłem maila i 12 min temu ogarnęli temat... Cóż, trzeba w takim razie dołożyć ;) Dzięki za info!
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Berrettini zdobędzie więcej asów 1,18 Totalbet

Świetny typ. Na zagranicznych nigdzie nie widziałem tego typu. Na polskich może gdzieś są jeszcze, ale z podatkiem 12% to tylko do AKO się nadaje. To jest prawie tak pewne jak podatki.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom