>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: French Open (30.05.2021 - 13.06.2021)

Status
Zamknięty.
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Bałem się żeby się nie skończyło jak w październiku a tu proszę Novak w czterech. Jazda Nole po szlema i jako pierwszy tenisista w historii wygrania po 2 szlemy w każdym turnieju a potem po kalendarzowego szlema 💪
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Djokovic-Tsitsipas 1 @1.32

Po wczorajszym pofinale i swietnym boju Djokovicia z Nadalem to nie moze byc tu innego faworyta. Jak sam Djokovic powiedzial to byl najlepszy jego mecz na cegle w calej karierze, wiec niewykorzystanie tej szansy to byloby jak wyrzucenie calego wysilku do lamusa. Co prawda raz sie tak zdarzylo, ze w finale French Open spotkali sie Djokovic i Wawrinka i wtedy zaskaujaco triumfowal Wawrinka, ale teraz Djokovic jest z pewnoscia bardziej swiadomy uciekajacego czasu i jak wazny jest ten tytul, bo przeciez tylko raz wczesniej zaledwie mu sie tutaj wygrac caly turniej na paryskich kortach.

Gonil Serb ta wygrana nad Nadalem od sezonu bodajze 2015, nieraz przegrywal z innymi rywalami i nie docieral nawet do finalu z Hiszpanem (dwukrotnie z Thiemem, raz z Cecchinato) i w koncu po 6 dlugich latach sie udalo wygrac w Paryzu z Hiszpanem drugi raz. Tym razem troche madrzej to w tym roku zrobil Djokovic w tym roku, bo w tamtym roku musial laczyc USO i French Open po przesunieciach w kalendarzu rozgrywke i wtedy Nadal go wrecz zdemolowal. Satysfakcje z pewnoscia odczuwa Serb niesamowita, ale niewatpliwie byl wczoraj lepszym graczem i odniosl zasluzone zwyciestwo. 108 meczow Nadala na FO w sumie, 105 zwyciestw, wiec byc wsrod tych ktorzy tego dokonali i ograli go nie wymaga komentarza.

Dla Tsitsipasa to pierwszy final szlemowy w karierze, wiec to tez bedzie trudne. Z takich waznych meczow miedzy nimi na cegle to dwukrotnie wygral Djokovic. Raz w finale w Madrycie dwa sezony temu i w tym roku w Rzymie, gdzie Tsitsipas dwukrotnie prowadzil w setach, ale i tak ostatecznie wygral Serb. Tym razem trzeba postawiac przyslowowa kropke nad "i" po wczorajszym polfinale i powinno sie to udac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
FINAŁ ROLAND GARROS
Novak Djokovic - Stefanos Tsitsipas

typ: DW 3:1
@3.85 Fortuna

Starcie dwóch generacji w finale w Paryżu na kortach ziemnych. 34-letni Serb, będący numerem jeden światowego rankingu zmierzy się z 22-letnim Grekiem obecnie sklasyfikowanym na 5 miejscu w rankingu ATP. Czy na Roland Garros nastąpi zmiana warty w męskim tenisie? Osobiście bardzo w to wątpię. Djokovic zagra po raz 29-ty w finale Wielkiego Szlema. Dla Tsitsipasa będzie to z kolei pierwszy występ w meczu o tytuł wielkoszlemowy. O Serbie można powiedzieć, że w półfinale zdobył swój tenisowy Mount Everest, wygrywając z królem kortów ziemnych i Paryża - Rafą Nadalem. Serb i Grak w ciągu ostatnich 3 lat mierzyli się 3 razy i wszystkie te pojedynki wygrał Djoko. W 2018 roku w finale w Madrycie wygrał 6:3, 6:4. W 2019 roku w półfinale French Open rozegrali 5 -setowy pojedynek: 6:3, 6:2, 5:7, 4:6, 6:1, gdzie Serb prowadził już 2:0 w setach, lecz Grek wykorzystał problemy zdrowotne Djoko i doprowadził do 5 seta, w którym jednak już musiał uznać wyższość mistrza. W obecnym sezonie Panowie spotkali się w Rzymie, gdzie pierwszego seta wygrał Tsitsipas 4:6, lecz w dwóch następnych setach lepszy okazał się Djoko, wygrywając po 7:5. W obecnym turnieju w Paryżu obaj zawodnicy prezentują swój najlepszy tenis. Tsitsipas w półfinale po 5-setowym pojedynku ograł Zvereva. Wątpię jednak aby był w stanie pokonać tak dysponowanego Serba. Do tego dodatkowo u Greka mogą pojawić się nerwy związane z pierwszym występem w finale Wielkiego Szlema. Ponadto Serb zjednał sobie publiczność w Paryżu, mówiąc po francusku. Djokovic mając więc po swojej stronie kibiców będzie jeszcze cięższym rywalem dla Greka. Stawiam jednak, że będzie go stać na urwanie seta Serbowi i mecz zakończy się wynikiem 3:1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +46
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis French Open
Godzina: 15:00
Spotkanie: Tsitsipas - Djokovic
Typ: Tsitsipas handicap +1.5 seta
Kurs: 2.28
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Djokovic był skazywany na pożarcie w meczu z Nadalem ale wygrał 3:1 i tym samym udowodnił ze numer 1 w rankingu jak najbardziej mu się należy. Pytanie czy to naprawdę był taki piękny mecz w wykonaniu Serba? W mojej ocenie Nadal zupełnie nie miał swojego dnia i popełniał sporo błędów przez co Djokovic może mówić o dużym szczęściu. Tsitsipas w ostatnim meczu przeciwko Zeverevowi, trochę się zdekoncentrowal i oddał 2 sety ale wczesniej żadnemu przeciwnikowi nie pozostawił złudzeń kto jest lepszy. Musetti mimo bardzo młodego wieku i znikomego doświadczenia, pokazał że Serb wcale nie musi z każdym dominować. Owszem dziś przeciwnik z najwyżej półki i Djokovic musi od początku wyjść na 100% ale wysokie miejsce Tsitsipasa i jego 10 meczów bez przegranej nie jest przypadkiem. Takie Finały rządzą się swoimi prawami, nie wiem czy stać Greka na niespodziankę ale wystraczy że ugra 2 sety i Typ wchodzi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +215
I 24,7K

iti

Użytkownik
Znowu nie podam typu, znowu odniose się do przeszłości.
Mianowicie ten mecz przypomina mi finał tegorocznego AO, gdzie Medvedev miał stawić czoła, być może nawet pokonać Novaka, a dostał lekcje tenisa. Dla Tsitsipasa to debiut w finale GS, z pewnością debiut wiąże się z nerwami. Niby miał Nole na widelcu w Rzymie, ale jak przyszło co do czego to Serb wziął to co jego, że tak powiem. Nie spodziewam się sensacji, może Tsitsipas urwie seta, ale nie sądzę żeby na więcej pozwolił mu Djokovic. Jeszcze stara gwardia nie odchodzi w zapomnienie i w GS będzie częściej niż rzadziej pokonywać młodzików.


Dyscyplina: Tenis French Open
Godzina: 15:00
Spotkanie: Tsitsipas - Djokovic
Typ: Tsitsipas handicap +1.5 seta
Kurs: 2.28
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Djokovic był skazywany na pożarcie w meczu z Nadalem ale wygrał 3:1 i tym samym udowodnił ze numer 1 w rankingu jak najbardziej mu się należy. Pytanie czy to naprawdę był taki piękny mecz w wykonaniu Serba? W mojej ocenie Nadal zupełnie nie miał swojego dnia i popełniał sporo błędów przez co Djokovic może mówić o dużym szczęściu. Tsitsipas w ostatnim meczu przeciwko Zeverevowi, trochę się zdekoncentrowal i oddał 2 sety ale wczesniej żadnemu przeciwnikowi nie pozostawił złudzeń kto jest lepszy. Musetti mimo bardzo młodego wieku i znikomego doświadczenia, pokazał że Serb wcale nie musi z każdym dominować. Owszem dziś przeciwnik z najwyżej półki i Djokovic musi od początku wyjść na 100% ale wysokie miejsce Tsitsipasa i jego 10 meczów bez przegranej nie jest przypadkiem. Takie Finały rządzą się swoimi prawami, nie wiem czy stać Greka na niespodziankę ale wystraczy że ugra 2 sety i Typ wchodzi.
Pozwole sobie skomentować typ kolegi. Nole grał bardzo dziwnie przez dwa pierwsze sety z Musettim, jakby grał na (max) 60% możliwości, a jak włączył wyższe obroty to Musetti był bezradny i musiał uciec z kortu (bo sam przyznał, że nie było kontuzji i zwyczajnie nie był w stanie wygrać punktu). Dalej pisanie, że Novak zagrał przeciętny mecz z Nadalem jest wierutnym kłamstwem i nadużyciem. To był najlepszy mecz ostatnich kilku miesięcy, żeby nie powiedzieć lat. Najlepszy w wykonaniu obu, bo Nadal moim zdaniem wygrałby ten mecz gdyby nie ten skrót Nole przy setowej w trzecim. Typ może i wejdzie (chociaż mocno w to wątpie), ale analiza wygląda na nieco pisaną na kolanie, pod typ, niekoniecznie mającą potwierdzenie w rzeczywistości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Nie musisz kolego się zgadzać z moim typem ale pokaż mi proszę w którym miejscu napisałem że Djokovic zagrał przecietny mecz z Nadalem? No wlasnie nie napisałem tak więc nie przekręcaj moich słów i nie zarzucaj mi kłamstwa. Nadal popełnił 55 błędów niewymuszonych co od razu mówi że to nie był jego dzień. To że nie napisałem epopei na temat tego spotkania nie znaczy że analiza była pisana na kolanie, bo zawarłem w niej kilka faktów które w mojej opini mogą mieć wpływ na końcowy wynik. To czy typ wejdzie, zweryfikuje kort. Ja przestawiłem swój pogląd co do tego meczu a Ty wcale nie musisz się z nim zgadzać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Djokovic Novak - Tsitsipas Stefanos

3:0, Fortuna 2.75

O Djokovicu pisałem przed meczem z Nadalem, więc skopiuje swoje słowa żeby nie pisać jeszcze raz tego samego.

"W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Serb 29:28, na kortach ziemnych oczywiście Hiszpan 18:7 jeśli dobrze policzyłem. Można pisać godzinami na temat historii pojedynków tych tenisistów. Ostatni raz spotkali się w tegorocznym turnieju w Rzymie gdzie wygrał Nadal 7:5, 1:6, 6:3. Tam typowałem wygraną Nadala, udało się zobaczymy co będzie tym razem. Ile ludzi tyle opinii, więc hejty zawsze się znajdą do tej analizy.

Rafa wygrał tutaj 13 razy, w tym roku bilans 24/3, w tym 19/2 na cegle. Początek sezonu na tych kortach nie miał udanego, przegrał z Rublovem w trzech setach, później wygrał w trzech setach z Tsitsipasem w Barcelonie. W Madrycie przegrał 2:0 ze Zvierevem, no i później wygrał w Rzymie w trzech setach właśnie z Djoko. Nie ma co się oszukiwać, ale w tym turnieju naprawdę jeszcze nie miał godnego rywala, a jakieś tam zastoje miał. Pierwsza runda, 3 set z Popyrinem, kangur miał dwie setowe i pierwszą ze smecza wali w aut, druga stu procentowa sytuacja podobnie. Druga runda, drugi set z Gasquetem 5:4 serwis, zaczyna od 0:40 i daje się złamać. Z Sinnerem pierwszy set był mocno zagrożony, ale wyszedł z opresji. Ze Schwartzmanem stracił seta. Wiem, że to są szczegóły, ale może bardzo ważne? Jeśli tacy rywale gdzieś tam trochę postawi to wiadomo, że Djoko tym bardziej ma szanse. Hiszpan w Rolland Garros ma serię 28 meczów wygranych z rzędu, stracił tylko 3 sety? Czy kiedykolwiek odpadł tutaj w półfinale? Nigdy! Miał kilka trudniejszych meczów czy odpadał sensacyjnie, ale o takiej historii to pisać nie będę.

Tsitsipas, Djokovic to są tenisiści którzy aktualnie mogą powalczyć z Hiszpanem na mączce. Dokonania Serba w tym roku to 26/3, clay 16:3. Przed rozpoczęciem tego szlema napisałem, że wątpię iż Novak wygra ten turniej. Pisałem tak po marnym występie w Belgradzie gdzie męczył się z kelnerami, po tym jak sensacyjnie odpadł z Evansem czy Karatsevem. Ta wygrana w Belgradzie nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia a wręcz przeciwnie, byłem zażenowany postawą gospodarza. Aczkolwiek co innego marna 250 tka a co innego Rolland Garros. Nole miał najcięższy mecz z Musettim gdzie wyciągnął mecz ze stanu 0:2 na 2:2 i kontuzje rywala. Dwa pierwsze sety, bardzo dobry i wyrównany mecz, później Djokovic rozgromił Włocha. Ćwierćfinał z Berrettinim 3:1 i tam lider światowego rankingu pokazał dlaczego jest numerem jeden, mimo straconego seta rozegrał fenomenalny mecz.

Pamiętajmy to jest tylko sport, od 4 rundy wygrywają tylko faworyci.....Zobaczymy czy to będzie kolejny pogrom króla mączki czy numer jeden światowego rankingu wyjdzie zwycięsko. Nadal miał mniejsze zastoje, Djokovic większe. Kieruję się przeczuciem, zobaczymy."


Po czym Djokovic w kapitalnym stylu wyszedł ze stanu 0:1 na 3:0, czyli wygrał z królem mączki 3 sety z rzędu. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Serb 5:3, ostatni raz grali w Rzymie tego roku gdzie wygrał Nole 2:1. Tsitsipas kapitalny sezon na clayu jak na młodego tenisiste 22:3, pierwszy finał Rolland Garros. Tylko kogo on tutaj pokonał? Miediedieva, który nie ogarnia za bardzo gry na kortach ziemnych? No i Zvierev, 3:2 to był jedyny godny przeciwnik. Gdzie Tsitsipas prowadził 2:0 i zrobiło się po 2. Moim zdaniem Djoko bierze ten mecz bardzo pewnie, Stef będzie miał swoje szanse ale wielki mistrz nie pozwoli sobie po pokonaniu Nadala na wtopę w finale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom