>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: Australian Open (08.02.2021 - 20.02.2021)

Status
Zamknięty.
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Djokovic - Miedwiediew
Typ: 2 @2.03 1xbet

Finał! Aż dziwne że nikt się jeszcze nie zdecydował zagrać ruska?! Fakt finał rządzi się swoimi prawami... Bla bla bla.
Ale prawda jest taka że Djokovic nie wygląda dobrze na tym turnieju - Fritz, a szczególnie Zverev mógł odesłać Serba do domu i jest jedno ALE! Jeśli psychika wytrzyma Rosjanowi (ciekawe za kim będzie publiczność?) to obecnie tym co pokazuje zjada tutaj Djokovica i boję się myśleć o innych zakładach typu czas trwania meczu, asy itp bo kto wie czy nie będzie tu 3:0 dla Miedwiediewa. Serwis , gra po liniach, długie płaskie piłki no nie widzę aspektu gdzie jest słabość Ruska... A Nole? Poprawił serwis ale gra mocno na fali - potrafi łatwo przegrać swoje podanie a na returnie z tak dobrze serwującym Daniłem będzie piekielnie trudno. Ogólnie myślę że Djokovic nie jest tutaj do końca zdrowy i te problemu z mięśniami brzucha dają i sobie znać.
Głowa, głowa i jeszcze raz głowa! Jeśli to wytrzyma , AO jest jego.
 
Ostatnia edycja:
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ja dałem Over 36,5 gema, po obu półfinałach i w sumie całym turnieju uważałem że to jest najpewniejszy typ, ale im bliżej meczu nachodzą mnie różne warianty rozwoju meczu, nawet do tego że Med pęknie i Djoko szybko weźmie finał jak z Nadałem chyba dwa lata temu. Wtedy też wszyscy zachwycali się Nadałem, że super forma, że klma szansę ugryzc Djoka, że Set Nadala to pewniak a Serb się po nim przejechał. Wiem że teraz na przestrzeni turnieju Djoko prezentował się słabiej. Zverev jak zwykle nie wytrzymał ciśnienia ale to już norma, w półfinale dostał kelnera, z drugiej strony Rosjanin który mluci wszystkich od ATP finals łącznie właśnie z Djokiem. Grał juz raz w finale szlema wtedy głową wytrzymała ale padł kondycyjnie w 5 secie. W teorii powinien Med wziąć bo wyglądał lepiej ale z doswiadczenia wiem że Djoko na finał może zagrać kosmos a wystarczy że Med zagra kaszankę jak z Krajanem albo jak rok temu z Wawrinka gdy miał mecz ma wykonczeniu a ostatecznie slanial się na nogach w 4 i 5 secie. Takze jeśli nie załatwi Djokera w 3 setach a Djoko będzie bez kontuzji to Djoko weźmie finał. Dlatego nie ma co stawiać na zwycięstwo bo wariantów jest wiele i dyspozycja z turnieju może mieć tu małe znaczenie. Najpewniejszy Over gemowy ale i to może paść jeśli któryś po prostu na finał nie dojedzie. Mimo wszystko licze na kosmiczny mecz podobny jak te z ostatnich latach finały Wimbledon Djoko Fedex, Aus Open Djoko Thiem czy US Open Thiem Zverev.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Novak Djokovic - Daniil Medvedev
Typ: Djokovic @1,90
Unibet

Stawka maksymalna, ale Novak tutaj zasłużył na to. Ośmiokrotnie tu wygrywał. Nie będę się rozpisywał bo może rzeczywiście Rosjanin obecnie ma więcej atutów czystko tenisowych. Ale stawiam, że Djoko jak wąż gdzieś się wsliznie znowu, uda kontuzje, znajdzie złoty sposób do zdobywania punktów. Cokolwiek, ale znajdzie sposób żeby wygrać dziewiąty tytuł. W zeszlym roku przegrywał już z thiemem 2:1, znowu pojawił się fizjoterapeuta, zmiana rytmu meczu i wyciągnął. Tutaj podobnie, jak nie idzie to przerwa, zmiana taktyki,no warto moim zdaniem po takich wynikach tutaj w historii zaufać że Serb jakoś to zrobi, pomimo tego że Daniil jest młodszy i obecnie lepszy. Przecież Djoko to najlepszy zawodnik w historii Australian Open i to akurat sie nie zmieni przez przynajmniej kilkanaście lat, a pewnie dużo dłużej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ja też zagrałem Djoko obaj mega groźni ale Novak turniejowo bardzo stabilny wejdzie na swoje 100% i weźmie finał jak poprzednie.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Nieźle buki pod puściły z kursami Medvedev podpuścił wszystkich swoją dobrą grą a Novak przeciętną 😀😀 3:0 dla Novaka chyba malo kto obstawiał
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ja też zagrałem Djoko obaj mega groźni ale Novak turniejowo bardzo stabilny wejdzie na swoje 100% i weźmie finał jak poprzednie.
Można nie lubić Djokovica ale dalej nie ma na niego mocnego klasa, trzeba pamiętać żeby nie grać przeciwko Nole w finałach :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom