>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wiedeń, Bazylea ( 24.10.2022 - 30.10.2022)

Status
Zamknięty.
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Auger Aliassime vs Rune @ DW 2-1 Jednak Aliassime bez straty seta

Spróbujemy pozytywnie zakończyć zmagania we Wiedniu biorąc na tapetę finał w którym wystąpi dwóch zawodników znajdujących się topowej dyspozycji. Obaj notują niesamowity dla nich miesiąc gdzie dla jednego i drugiego będzie to 3 z rzędu finał. Obaj bardzo dobrze serwują, mocno i celnie uderzają ale i również dłużej potrafią utrzymać piłkę w korcie i budować swoje akcje, poza tym fizycznie i kondycyjnie również wyglądają bardzo podobnie więc to wszystko powinno być naprawdę na zbliżonym poziomie. Więc prawdopodobnie jakieś detale mogą być tu decydujące ewentualnie jakiś nagły spadek formy, gorsza dyspozycja dnia bądź po prostu głowa i psychika w kluczowych momentach i punktach. Stawiam na większe doświadczenie i ogranie Kanadyjczyka (mimo, że nie jednokrotnie się na nim przejechałem). Nie widać u niego kryzysowych chwil, gra pewnie i skutecznie, zachowuje spokój i niemal pokerową twarz choć nie zawsze jest to twarz zwycięzcy, z kolei Rune ciągle ze sobą dyskutuje, pobudza miedzy punktami i niejednokrotnie irytuje po przegranych punktach i błędach więc zobaczymy jak zniesie momenty w których będzie mocniej naciskany i to będą punkty z gatunku tych "ciężkich" gdzie nie będzie już marginesu błędu. Zobaczymy jak to się wszystko i dla kogo ułoży, niemniej jednak celuję w 2-1 dla Augera.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Bazylea gra podwójna finał
Godzina 13.00
Dodig/Krajicek - Mahut/Vasselin
Typ Mahut/Vasselin 2:1
Kurs 4.4
Williamhill
Analiza:
Pierwotnie kursy były 1.9 na obie pary
Dzisiaj jest 1.7 na Dodig/Krajicek
2.1 na Francuzów. Niewielkie różnice i ten mecz dokładnie 50/50 .
W h2h 3 mecze z tego roku 2;1 dla Francuzów ale na Wimbledonie Dodig i Krajicek oddali mecz walkowerem.
Więc w zasadzie 1:1 na trawie w Easborn 2:0 7:5 6:2 dla pary chorwacko amerykańskiej a dwa tygodnie temu we Florencji 2:0 na hardzie dla Francuzów
7:6 (7:4 )6:3.
Trzeci mecz w tym roku 3 sety jeszcze nie padły i to mały argument by szukać dziś seta z obu stron ale również waga meczu poziom , klasa i doświadczenie graczy.Myslę że mecz rozstrzygnie się w tajbreku a zadecydują detale i minibrejki .
Pójdę w kierunku wyższego kursu , finał w Szwajcarskiej Bazylei i Francuzi powinni mieć też trochę pomocy od publiczności.
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 326,8K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Felix Auger Aliassime - Holger Rune
Holger Rune wygrana (+1.5 seta)
@1.75
TOTALbet

Holger Rune zgodnie z moimi nadziejami i przewidywaniami dotarł do finału w Bazylei, z czego bardzo się cieszę. Młody Duńczyk tydzień temu wygrał finał na hali w Sztokholmie. Jest aktualnie w fenomenalnej dyspozycji. Liczę na to, że finał będzie zacięty bo przecież Rune trafia na równie świetnie dysponowanego w tym roku, a przede wszystkim na hali Felixa Aliassime. Wczorajsze zwycięstwo, gładkie 6-3 6-2 z Carlosem Alcarazem tylko potwierdziły, że Kanadyjczyk jest świetnie dysponowany i idzie po swój kolejny tytuł, tym razem w Szwajcarii. Obaj zawodnicy mają świetną passę wygranych spotkań. Rune nie został przełamany przez cały tydzień mając 11 BP, natomiast Auger Aliassime dopuścił tylko jednego BP, którego wybronił - te wyniki naprawdę imponują. Ponadto, trzeba zaznaczyć, że Auger Aliassime również rozgrywa ten turniej świeżo po wygranej w Antwerp. Zatem apetyty obu zawodników są ogromne.

Mecz będzie pełen mocnych serwów i uderzeń po ziemi, zawodników którzy lubią szybkie i twarde korty. Z pewnością zobaczymy w tym spotkaniu TB. Wierzę w to, że każdy z zawodników jest w stanie utrzymać swój serw w finale, a o wygranych w poszczególnych setach zdecydują detale. Mimo iż, sercem jestem za Rune, to nie mogę przejść obojętnie widząc Felixa po drugiej stronie kortu. Wolę zagrać bezpiecznie i pobrać dobry kurs na seta Duńczyka.
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Ja tam sadze, ze Auger wygra ten mecz, ale ten kurs jest nie do grania. Wahalem sie, bo czasami i na maly kurs mozna sie skusic w kombinacyjnym, ale tu chyba faktycznie stosunek ryzyka do kursu jest nieadekwatny.

Rune nie jest Norwegem tak na marginesie to dwa, ale to akurat nie ma znaczenia dla typu.


Auger w tym turnieju jeszcze ani razu nieprzelamany. Baaa... On w calym turnieju dal rywalom w ogole jedna szanse na przelamanie (wczoraj Alcarazowi, a stan byl wtedy 5-2 i Auger serwowal po seta z podwojnym przelamianiem). Na ten moment Kandayjczyk byl nie do ruszenia w drodze do finalu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +269
jaroslav_ 326,8K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Wybaczcie błąd. Swoją drogą, abstrahując od flagi, oglądałem sporo jego spotkań i nawet nie zwróciłem uwagi na to, że przy imieniu i nazwisku jest wyraźnie napisane, że jest z Danii. Nie mam pojęcia czemu, ale od początku myślałem/pisałem, że jest Norwegiem :D Być może z Ruudem mi się pomieszało, a na flagę nawet uwagi nie zwracałem. Niemniej, narodowość nie gra :)
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Felix Auger-Aliassime - Holger Rune
Holger Rune wygra przynajmniej jeden set: Nie @ 2.05 6-3 7-5
Betfan

Październik 2022 to zdecydowanie najlepszy czas dla Auger-Aliassime. Młody Kanadyjczyk gra świetny tenis, chyba nie ma wątpliwości że to najlepszy obecnie tenisista świata i chyba tylko Djokovic w najlepszej formie może mu zagrozić. Za kosmiczną grą idą wyniki: 2 z rzędu wygrane turnieje we Florencji i Antwerpii i dzisiaj stoi przed szansą na hatricka i trzeci tytuł w ciągu 3 tygodni. I moim zdaniem tak się właśnie stanie, bo wprawdzie Rune tez notuje świetny czas, ale to jednak nie ta półka. Wystarczy obejrzeć wczorajszy mecz Kanadyjczyka z nr 1 rankingu, niedawnym triumfatorem US Open, Alcarazem. Hiszpan grał naprawdę dobrze a i tak wyglądał jak junior przy Felixie, myślę, że nawet końcowy wynik mimo że wysoki (6-3 6-2) nie oddaje dominacji jaka biła z kortu. Rune jest w formie, ale ilość breakpointów jakie dawał wczoraj Bautiście i jak się wczoraj z nim męczył (7-6 7-6) może podziękować rywalowi że nie obudził się w trzecim secie bo setbole w tiebreaku były. Na szczęście dla niego Bautista nie potrafił wykorzystać żadnej z szans na przełamanie (0/7), a końcówka drugiego tb tylko dopełniła całości: od stanu 6-2 przegrał 4 piłki setowe z rzędu a potem jeszcze dwie kończąc mecz sekwencją 6 punktów przegranych z rzędu, z 6-2 na 6-8 w tb w męskim tenisie nie zdarza się często. No więc, taka gra Duńczyka, dawanie tylu szans przeciwko Auger-Aliassime to przepis na efektowne tenisowe samobójstwo. I to raczej szybkie dwusetowe. Stąd mój typ. Jedyną przeciwnością jaką można znaleźć to zmęczenie po tylu meczach w obrębie kilku tygodni, ale jakoś po Kanadyjczyku nie widać zmęczenia, widać młody organizm jest dobrze przygotowany, a poza tym Rune ma za za sobą podobny maraton gier.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +893
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czy Auger-Alliasime nie przypomina wam trochę Djokovicia?

Nie wiem czy się wzoruje na Djoko, ale jak się popatrzy na jego ustawienie do odbioru serwu to identyko jak u Serba. Oczywiście, teraz łatwiej dostrzec te podobieństwa bo zaczął zbliżać się do niego poziomem również jeśli chodzi o poziom gry. Mam nadzieję, że Djoker na ATP Finals przywiezie swoją formę, bo fajnie będzie tego Felixa z nim skonfrontować.

Bo kto inny miałby im zagrozić?
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Wygral trzy turnieje pod rzad, ale poza Alcarazem, to zadne nazwisko nie robi wrazenia.Pierwszym testem w Paryzu moze byc Fritz, jak Amerykanin cos pokaze.Drugim ewentualnym testem Medvedev, ktory juz go odesle do domu.Djokovic pozniej, w drabince, ale po Laverze by go zjadl
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ciekawe Pytanie ostatni mecz półfinałowy w Kazachstanie w którym Medvedev skreczował przy stanie po 1:1 w setach z Djokovicem na pewno pokazał że nie mozna Danila lekcewarzyc , z Aguerem Aliassimem tez ma Medvedev korzystne H 2 H , równierz do Nadala Aliassime nie ma podejscia uważam jesli Rafę jeszcze wogule zobaczymy , Zverev chyba ciągle jeszcze leczy kontuzję , hm jest jeszcze jeden gracz z potencjałem ale nie gra obecnie nie wiem czy wróci nazywa się Heyon Chung wywaliłł raz Djokovica z Australian Open gdyby wrócił i odbudował formę ale chyba ma lepsze rzeczy do Robienia .Ale przykład Borny Corrica pokazuje ze mozna wrócic !!!!
Największe zaskoczenie i progres w Rankingu w tym roku i to chyba nie jest ostatnie słowo , Rune na pewno tez bedzie jeszcze lepszy .
A u Aliassime widac rekę Tonego Nadala i też jeszcze powinno byc tylko lepiej.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Chung chyba cos ostatnio pykal, w Azji, jak dobrze pamietam.Moze na 2023 sie odbuduje, choc troche.Co do Auguera, to nie jest zawodnik, wg mnie dlugofalowy.Wg mnie jesli dojdzie, tu do SF, to bedzie wielki sukces i mocno sie zdziwie.3 wygrane turnieje, podczas, gdy wiekszosc sezonu nic nie gral? Mentalnie chlop odpadnie wg mnie. Nadal to w Paryzu sie nie liczy, ja w to nie wierze.Djokovic albo Danil.

Taki Shapo to z Cerundolo moze i odpasc.Berretini bez formy, no chyba, ze Hurkacz zagra niczym kiedys Janowicz
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tak Chung ostatnio w Seulu zagrał w debla z Kwonem i chyba nawet doszli do finału czy pólfinału ale chyba nie ma ochoty wracać do zawodowego tenisa , Kyrgiosowi tez się coś w tym roku w łepetynce poprostowało no i Careno Busta ostatnio pozamiatał Hurkacza a w Tokio na Igrzyskach w zeszłym roku Djokovica w meczu o brązowy medal . Ciekawie się robi bedzie walka "postu z karnawałem "
idzie nowe ale stare jeszcze jare:))) dwa szlemy Nadal jeden Djokovic i jeden Alcaraz , Kyrgios Australian Open w deblu i finał Wimbledonu też nie kiepsko chociaz finał dostał w prezencie .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom