>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Wiedeń, Bazylea ( 24.10.2022 - 30.10.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
EBO_Logo_Allgemein_b640px.png

Miejsce: Wiedeń, Austria
Data rozgrywania: 24.10.2022 - 30.10.2022
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €2,489,935
Oficjalna strona turnieju: https://www.erstebank-open.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/vienna
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/vienna/337/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/vienna/337/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
A. Zverev
Zwycięzcy debla 2021: J. Cabal / R. Farah


Swiss_Indoors_logo.svg.png

Miejsce: Bazylea, Szwajcaria
Data rozgrywania: 24.10.2022 - 30.10.2022
Nawierzchnia: Hard (indoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €2,276,105
Oficjalna strona turnieju: https://www.swissindoorsbasel.ch/en/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/basel
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/basel/328/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/basel/328/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
Zwycięzcy debla 2021:



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Czemu taki wysoki kurs na Alcaraza?
Ponownie jedzie na wycieczkę sobie pozwiedzać jak to miało miejsce w Kazachstanie gdzie odpadł z Goffinem w 1 rundzie?
Tak teraz ma zamiar sobie przegrać z Draperem?
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Czemu taki wysoki kurs na Alcaraza?
Ponownie jedzie na wycieczkę sobie pozwiedzać jak to miało miejsce w Kazachstanie gdzie odpadł z Goffinem w 1 rundzie?
Tak teraz ma zamiar sobie przegrać z Draperem?
To, że Alcaraz wygrał szlema i został nr 1 nie oznacza że stał się odrazu dominatorem w tourze jak Djokovic czy Nadal by dawać w każdym meczu na niego kursy 1,05. Wykorzystał korzystną drabinkę oraz zagrał dobry turniej w Nowym Jorku. Jest mega utalentowany i przyszłością ATP ale jest jeszcze młody i będzie miał wahania formy na przestrzeni całego sezonu i jeszcze nie raz odpadnie w 2,3 rundzie WS.
Do tego końcówka sezonu i dochodzi zmęczenie całym sezonem, Alcaraz zagrał w tym roku 65 spotkań. Za chwilę turniej Masters w Paryżu i ATP Finals więc nie wiadomo czy będzie się zarzynał i walczył do upadłego w tym turnieju, do tego Draper z dobrym serwisem i w hali mocny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +365
Pablito91 402,3K

Pablito91

Użytkownik
Ja mimo wszystko uważam, że warto postawić na Alcaraza. Wątpię by znowu odpadł w 1 rundzie. Trochę odpoczął i myślę, że będzie chciał wrócić do rytmu meczowego by przygotować się do finałów ATP. Druga sprawa to nie wiadomo jak sytuacja z Draperem. Kto oglądał jego spotkanie z Hurkaczem to wie, że chłop w 3 secie serwował bez wyskoku i nie biegał. A było to raptem kilka dni temu. Biorąc to wszystko pod uwagę taki kurs to spora promocja.
 
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Molcan vs McDonald @ 2

Mam nadzieję, że McDonald podtrzyma dobrą dyspozycję z przed kilku dni i ta forma nagle nie uleciała. Mecz z Bautistą Agutem przed kilkoma dniami, który miałem okazję oglądać był dla mnie kapitalny w jego wykonaniu i głównie na tym opieram swój typ. Mc Donald nie powinien być wypompowany i zmęczony turniejem w Napoli, zresztą miał 2-3 dni na "oddech" więc ciągle liczę na dobrą kondycję i dobrą dyspozycję. Molcan wyżej w rankingu, zagrali ze sobą do tej pory jeden jedyny raz w Monrealu gdzie górą był Słowak ale od tamtej pory niewiele grał i głównie przegrywał, więc powinno brakować rytmu, regularności dobrej dyspozycji dlatego McDonald ma bardzo dobrą okazję do tego by się zrehabilitować.

Safiullin vs Murray @ Safiullin wygra przynajmniej jeden set

Myślę, że Rosjanina stać na to aby wygrać tutaj przynajmniej seta. Przeszedł bezproblemowo kwalifikacje, w pierwszej rundzie przed nim mega duże nazwisko jakim jest Andy Murray więc to powinna być dodatkowa pozytywna motywacja a nie jakiś paraliżujący stres gdyż stawał już na przeciwko Szkota i potrafił z nim nawiązać walkę i wygrać więc świadomość tego jest tutaj dodatkowym atutem. Andy to Andy uwielbiam go oglądać na korcie aczkolwiek nie oszukujmy się, wiek i te jego problemy zdrowotne nie sprawiają, że się rozwija a walczy o to by nie stracić za dużo tego co jeszcze ma i co potrafi. Na ten moment ma jeszcze wiele do pokazania by to spotkanie oczywiście wygrać ale liczę, że gdzieś to podejście, koncentracja i wejście w mecz nie będzie na 100% i Rosjanin to wykorzysta.

Dimitrov vs Monteiro @ 1

Potencjał i umiejętności zdecydowanie po stronie Bułgara, który w tym sezonie rzadko kiedy to pokazywał i grał znacznie poniżej tego co potrafi. Myślę, że to ostatnie chwile gdzie może poprawić swój bilans gier i zakończyć sezon w lepszym nastroju przed przygotowaniami do następnego. Ktoś powie, że kurs na Monteiro przy obecnej dyspozycji Dimitrova to value ale ja jednak jakoś tego nie czuję i wierzę w zwycięstwo Grigora być może po niezbyt dużym i wartym ryzyka kursie.

Ponadto myslę, że warto spróbowac...
Sonego +1,5 seta
Sticker +1,5 seta
Thiem win klasa Thiem, klasa!
Carreno Busta win
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +421
jaroslav_ 286,6K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Roman Safiullin - Andy Murray
Roman Safiullin wygrana (+1.5 seta)
@1.46

Roman Safiullin zmierzył się do tej pory z Andym Murrayem tylko raz i to właśnie na hali gdzie wygrał w trzech setach w zeszłym roku. Rosjanin w tym roku sporo spędził na kortach twardych i hali notując zadowalające wyniki (szczególnie na krytych kortach), dochodząc do półfinałów w trzech turniejach, odpadając min. z Djoko czy Auger Aliassime - więc wstydu nie ma. Zdaję sobie sprawę, że Andy pomimo upływu lat, wciąż jest świetnym zawodnikiem, co potwierdza jego tegoroczny rekord. Natomiast, z uwagi na fakt, iż rozegrał na hali w tym sezonie małą ilość spotkań, przegrał na tej nawierzchni rok temu z Rosjaniniem, skłaniam się ku temu żeby zagrać Safiullina z handi +1.5 seta. Wierzę w to, że Rosjanin utrzyma serw w jednym z setów i pokryje typ.

Stan Wawrinka - Casper Ruud
Casper Ruud wygrana
@1.41

Bardzo ciekawe spotkanie na sam początek turnieju, gdzie zobaczymy zdarzenie doświadczenia z młodością. Po tym jak oglądałem Ruuda podczas US Open, a przede wszystkim w finale przeciwko wyśmienicie grającemu Alcarazowi, przekonałem się, że jest to chłopak z dużym talentem i mnóstwem motywacji do gry. Pomimo 67 rozegranych spotkaniach w tym roku, liczę na to, że Ruud dalej posiada sporo paliwa w swoim baku i powalczy o zwycięstwa na koniec tego roku. Stana przedstawiać nikomu nie trzeba, niegdyś świetny, silny i solidny gracz. Niemniej, jego kondycja fizyczna z uwagi na dłuższe przerwy spowodowane kontuzjami oraz wiek staje pod sporym znakiem zapytania. W tym sezonie zaledwie 22 rozegrane spotkania, z czego aż 14 zakończone porażkami, często z rywalami wydaje się gorszymi od Ruuda. Liczę na to, że Ruud jest o wiele sprawniejszy od Szwajcara i odniesie zwycięstwo w tym meczu.

Oscar Otte - Daniel Evans
Daniel Evans wygrana
@1.43

Spotyka się dwóch graczy, którzy lubią grać na hali i widać to po historii ich występów. Otte trafił do turnieju wylosowany jako szczęśliwy przegrany. Niemiec, pomimo dobrej historii gry na hali w tym roku przy 10 spotkaniach, zanotował zaledwie 3 zwycięstwa, a obecny sezon nie należy do jego najlepszych - zarówno na kortach twardych jak i na hali często odpadał po pierwszej rundzie turnieju, często też z rywalami słabszymi od siebie. Evans natomiast ma przyzwoity sezon, który w większości przegrał na kortach twardych, gdzie w Montrealu doszedł do półfinału pokonując min. Fritza czy Rubleva. Wydaje mi się, że dyspozycja Brytyjczyka w tym sezonie, jak również na kortach twardych, jest lepsza i odniesie tu zwycięstwo.

PZBUk
 
Ostatnia edycja:
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Sonego-Ruusuvuori 1 @2.3

Sonego wygral w ubieglym miesiacu turniej halowy w Metz, ale ostatnie dwa turnieje we Wloszech we Florencji i Napolu.
Mysle, ze moze tu nastapic taki przelom.

Sonego dwa seozny temu w Wiediu zaliczyl polfinal,a w cwiercfinale ogral Djokovica 6-2 6-1. Wystep Serba byl wtedy kontrowersyjny, bo powiedzial cos w stylu ze musial dotrzec do tej rundy by zostac numerem 1 na koneic roku (takei chyba byly okolicznosci). Niemniej jednak polfinal to bardzo dobry wynik.

Ruusuvuori po udanym turnieju w Sztokholmie i polfinale. Wydaje mi sie, ze Sonego moze znowu dobrze zagrac, wiec kusi ten kurs.
 
jaroslav_ 286,6K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Stan Wawrinka - Casper Ruud
Casper Ruud wygrana
@1.41

Bardzo ciekawe spotkanie na sam początek turnieju, gdzie zobaczymy zdarzenie doświadczenia z młodością. Po tym jak oglądałem Ruuda podczas US Open, a przede wszystkim w finale przeciwko wyśmienicie grającemu Alcarazowi, przekonałem się, że jest to chłopak z dużym talentem i mnóstwem motywacji do gry. Pomimo 67 rozegranych spotkaniach w tym roku, liczę na to, że Ruud dalej posiada sporo paliwa w swoim baku i powalczy o zwycięstwa na koniec tego roku. Stana przedstawiać nikomu nie trzeba, niegdyś świetny, silny i solidny gracz. Niemniej, jego kondycja fizyczna z uwagi na dłuższe przerwy spowodowane kontuzjami oraz wiek staje pod sporym znakiem zapytania. W tym sezonie zaledwie 22 rozegrane spotkania, z czego aż 14 zakończone porażkami, często z rywalami wydaje się gorszymi od Ruuda. Liczę na to, że Ruud jest o wiele sprawniejszy od Szwajcara i odniesie zwycięstwo w tym meczu.
To jest po prostu niesamowite. Ruud wygrywa w pierwszym secie 3 gemy z rzędu do zera i w czwartym przegrywa swoje podanie. W drugim secie wygrywa 4 gemy do zera i w piątym przegrywa swoje podanie. Efekt? 6:4 6:4 dla Szwajcara. Nie wiem co Norweg miał na myśli.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Molcan-Rinderknech 2 @1.62

Mimo ze nie jestem wielkim fanem gry prezentowanej przez Rinderknecha to jednak ostatnio i forma mu dopisuje i wymiany wygladaja calkiem dobrze. Mial bardzo dobry turniej w hiszpanskim Gijon, gdzie pokonal po drodze do polfinalu Carreno w dramatycznym meczu, a tu tez jak wyszedl z kwalfikacji to utrzymal sie w turnieju, a rywali po drodze mial trudnych: Kublera, Lestienne'a oraz w poniedzialek w glownym juz Cilica. Wiadomo ze serwis odgrywa glowna role u Rinderknecha, ale w meczu Cilicem to o dziwo Francuz mial wyzsze procenty wygranych pilek po 2-gim podaniu. Ok, Cilic pewnie w Paryzu zagra lepiej, ale wiadomo ze po taki dlugim meczu obydwaj chciel ina koniec wygrac.
Przede wszystkim Rinderknech caly czas w formie meczowej i dobrymi wynikami.

Molcan gra dobrze pierwsze pol roku, a ostatnio troche zaginal. Z takich wystepow to przyszla poazka na US Open z Thiago Monteiro, co tez raczej znaczy o slabszej dyspozycji. Mysle, ze w tej dyspozycji i po takim przetarciu, gdzie Francuz musial starac sie poki co w kazdym meczu tutaj, to Rinderknech bedzie jednak gora w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +491
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Auger czasem dzisiaj nie jest do wyrzucenia? Gość w formie, goni mastersa ale po tym co grał w ostatnich tygodniach jest już naprawde blisko. I teraz kwestia wyboru - czy tłuczemy dalej na oparach (od 13 października już 8 spotkań) czy też złapanie oddechu i koncentracja w pełni na zaczynajacyn się w poniedziałek tysieczniku w Paryzu. Chcącym grać Kanadyjczyka podaje to do przemyślenia
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
De Minaur @1,7
1xbet

Typ po części przeciw Rune, który wygrał w niedzielę turniej w Sztokholmie. Często grywam właśnie przeciwko triumfatorom turniejów z poprzedniego tygodnia. Norweg zagrał naprawdę dobry turniej. W finale nie dał szans Tsitsipasowi, ale czy będzie w stanie utrzymać tak dobrą dyspozycje na kolejny turniej? Panowie spotkali się kilka dni temu, właśnie w 1/2 turnieju i Rune okazał się minimalnie lepszy, wygrywając 7:5 w 3 secie. Sądzę, że dziś możemy być świadkami udanego rewanżu ze strony kangura. De Minaur to świetna defensywa i przejście do kontry. Rune bardziej ryzykuje w swojej grze co pokazują statystyki z ich meczu gdzie Norweg miał dwa razy więcej uderzeń kończących. Jednak łatwo się denerwuje gdy gra mu się nie układa. Licze na spokój i opanowanie Alexa.

Griekspoor +1,5 seta @1,43
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +170
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Nakashima-Wawrinka 2 @2
Wawrinka +2,5 gema @1.6

Bedzie dobrze po tym co pokazal Wawrinka w 1 rundzie. Jest duza mobilizacja i duze wsparcie kibicow. Po meczu bylo widac, ze Wawrinka byl z siebie zadowolony, wskazujac w strone telebimu, gdzie byl prezentowany po meczu. Sadze, ze przyszly sezon moze byc ostatnim w karierze Wawrinki. Roznie w przeszlosci sie w Bazylei spisywal Stan, nieraz zegnal sie szybko z turniejem, ale bywal tez w poflinalach czy naciskal Djokovica, gdy Serb wygral tu jedna z edycji. Bazylea to jednak byl turniej Federera bez watpienia, ale byly edycje ze Wawrinka gral tez rownie dobrze.

Niby te wyniki Wawrinki w tym roku slabe, ale jest co raz wiecej meczow i nie tak dawno zdarzyl sie polfinal w Metz, ale w Antwerpii tez Szawajca zagral bardzo dobry 3-etowy mecz z Gasquetem, ktory zagral bardzo dobry turniej przeciez. Docelowo jednak najlepszy wystep moze byc tutaj w Bazylei. Poza tym Wawrinka jest tak doswiadczonym graczem, ze emanuje wielkim spokojem, umei zareturnowac nawet szybkie pilki tym swoim blokowanym uderzeniem.

Nakashima w bardzo dobrej formie, znakomity US Open, a w tym turnieju ogranei Goffina. Bardzo to uniwersalny gracz, dobry serwis, forehand i backhand. Mi tu szykuje sie ciekawy mecz. Stawiam na Stana, ale jak ktos ma w planei bardziej asekuracyjnie to proponuje nieduzy hc gemowy w stroen Wawrinki, tu naprawde powinno byc blisko, a wciaz twierdze ze Stan przy tych kibicach moze predzej wytrzymac presje niz Nakashima.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +369
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Bautista Agut vs Murray @ 1

Z niecierpliwością czekam na ten pojedynek dwóch weteranów. Oczywiście chciałbym dalej zobaczyć w tym turnieju Andy'ego aczkolwiek wydaje mi się, że przeszkoda jaką jest Hiszpan okaże się dziś nie do przejścia. Myślę, że możemy zobaczyć tutaj dużo kombinacyjnej i wyczerpującej gry, którą lepiej zniesie właśnie Bautista. Murray odwrócił losy trzeciego seta z Safiulinem aczkolwiek myślę, że przełamywać Aguta czy też bronić własnych breaków będzie dziś znacznie trudniej. Obaj mają wielkie umiejętności lecz największą rolę może mieć dziś dyspozycja fizyczna i nerwy na wodzy w ważnych piłkach, których nie powinno dziś brakować bo nie widzę dziś tu gładkich gemów do 0 czy 15 przy swoim serwisie.

Bublik vs Ramos @ 1

Tutaj nie powinno być niespodzianki jaką było by zwycięstwo Ramosa. Bublik ze swoim serwisem, mocą zagrania i też kombinacyjną grą o ile ma "swój" dzień powinien ganiać Hiszpana po korcie i w miarę szybko i gładko kończyć swoje akcje. Jak dla mnie Ramos ma niewiele żeby był w stanie zagrozić dziś Kazachowi. Bardziej Bublik może przegrać sam ze sobą niż Ramos to wygrać bo będzie w wielu aspektach po prostu gorszy. Na hali nie bardzo ma czym nadrobić i zaskońxczyć Bublika.

Hurkacz vs Ruusuvuori @ 1

Stawiam na Huberta, mimo, że jego przeciwnik gra w tym miesiącu bardzo dobrze, gdzie przegrywał jedynie z Miedwidewem czy Tsitsipasem. Hubert miał w pierwszym meczu ciężką przeszkodę jaką był Francis Tiafoe i potrafił ją pokonać, więc takie nazwisko jak Ruusuvuori nie powinno wywoływać u Huberta więcej nerwów i jakichś niepotrzebnych obaw. Mam nadzieję, że Hubert dziś wyjdzie i zrobi swoje a jego serwis będzie dobrze funkcjonował i dawał dużo punktów. Hurkacz ma o co grać, potrzebuje punktów by spróbować znaleźć się w turniju Finals.

Ponadto :

Humbert +1,5 seta
Nakashima +1,5 seta
Norrie win
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1436
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Dimitrov-Giron 1 @1.49

Caly ten rok nie byl udany dla Dmitrova, slabiutko w szlemach i ze znaczacych turniejow to plusy mozna zalczyc polfinal w Monte Carlo i cwiercfinal Indian Wells. Ogolnie to kazdy chyba widzi reges wynikow bulgarskiego tenisisty od sezonu covidowego 2020. Jezeli chodzi o wystepy w tegorocznym sezonie halowym po USO to porazka w 1 rundzie w Sofii z Ivashka i porazka w 1 rundzie w Sztokholmie z Lehecka, ogolnie tragicznie i nic nie zwiastowaloby poprawy, a tu nagle dzis "Dimitrov with amazing hitting". Niesamoiwicie dzis uderzal Bulgar, tu lezy mu wszystko od podania po uderzenia w wymianach i to z taka sila, ze czasami szczeka opadala. Raz w sumie Dimitrov przelamany na poczatku 1 seta, a pozniej juz nie do ruszenia. Ledwo dwa punkty oddane w calym meczu na 1 podaniu. Ta z ciekawsci spojrzalem na jego statystyki z meczu 1 rundy z Monteiro i tam podobnie, tyle ze rywal duzo mniej miarodajny. Najlepszy mecz Dimitrova w roku mozna zalozyc i a szanse, ze cos sie z tego urodzi przez te dwa turnieje we Wiedniu i Paryzu.
 
jaroslav_ 286,6K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Grigor Dimitrov - Marcos Giron
Grigor Dimitrov wygrana
@1.44

Grigor Dimitrov rozegrał wczoraj świetny mecz przeciwko Rublevowi odnosząc drugie w tym sezonie zwycięstwo na hali przeciwko zawodnikowi z pierwszej dziesiątki ATP. Wczoraj Bułgar w krótkim meczu nawrzucał 8 asów i popełnił zaledwie 5 niewymuszonych błędów. W pierwszym secie dał się raz przełamać, poza tym cały mecz świetnie trzymał swój serwis nie dając dojść do słowa Rosjaninowi. Giron natomiast sprawił ogromną, według mnie, niespodziankę wygrywając z świetnie spisującym się w tym sezonie Norrie. Pomimo, że obaj zawodnicy mają w tym sezonie podobne rezultaty, to wczorajsze spotkania przekonały mnie w tym, że Dimitrov posiada bardzo dobrą równą obronę i potrafi świetnie utrzymać swój serwis. Liczę dzisiaj na jego zwycięstwo, zwłaszcza po pokonaniu świetnie dysponowanego Rubleva.

Daniil Medvedev - Jannik Sinner
Daniil Medvedev wygrana
@1.41

Obaj gracze wracają po kontuzjach, przy czym Jannik Sinner, kilka tygodni temu doznał mocnego skręcenia kostki w półfinale turnieju w Sofii. Jak widać wrócił na korty, ale na pewno w głowie ma jakieś ograniczenia z tym związane (brak mocniejszych wślizgów, zahamowań, zmian tempa gry). Przy bardzo twardej i szybkiej grze Medvedeva może być to dzisiaj problem dla Sinnera. Medvedev gra szybki i do bólu konsekwentny tenis. Liczę na to, że Sinner po odbytej kontuzji nie da rady biegać po korcie od lewej do prawej i ganiać mocne zagrania Rosjanina.

Arthur Rinderknech - Holger Rune
Holger Rune wygrana
@1.31

Ahhh Rune to Rune. Jest młody, ambitny, wybiegany, a przy tym wszystkim bardzo cierpliwy - co rzadko zdarza się u młodych graczy. Oglądałem sporo jego spotkań i jak widać po typach w temacie, sporo na niego stawiałem. Dla mnie gra aktualnie świetny tenis i wydaje się być w najlepszej formie. Zresztą wygrana w Sztokholmie w zeszłym tygodniu z takimi postaciami jak Norrie, De Minarur (również w tym turnieju 2-0 oraz fenomenalnie grający Tsitsipas, pokazuje jasno formę młodego Duńczyka. Arthur Rinderknech w tym sezonie spisuje się dobrze jak na jego poziom. W Challengerach na twardej potrafił dojść nawet do finału w Kanadzie czy Australii (na początku sezonu). Natomiast w turniejach ATP przechodzi pewnie kwalifikację czy pierwszą rundę, ale w momencie pojawienia się prawdziwego zagrożenia w postaci graczy pokroju Rune odpada. Dzisiaj gram na Rune, bo wierzę w talent młodego Duńczyka.

TOTALbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1030
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Dimitrov vs Giron @ 3 sety w meczu

Mecz za chwilę. Sporo już zostało o nim napisane aczkolwiek nie widzę Girona w tym meczu bez szans pod warunkiem, że zaprezentuje to co widziałem wczoraj z Norrie'm. Ktoś wspominał już o tym, że od kilku spotkań jest w wyśmienitej formie, wygrywa i potrafi urywać sety z dobrymi nazwiskami. Myślę, że jest i dziś w stanie nawiązać walkę i zrobić to ponownie z Grigorem, który fakt wygląda mega dobrze na "papierze" i szkoda, że nie miałem okazji obejrzeć żadnego meczu bo suche liczby nie mówią nigdy do końca wszystkiego. Mimo całej sympatii do tenisa Bułgara, zobaczymy czy to przebłyski czy faktycznie wysoka i przede wszystkim równa forma. Celuję mimo wszystko w regularność Girona i to, że ten mecz nie będzie jednostronny ani krótki i zakończy się na dystansie 3 setów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1434
R 5,8K

Richard_Feynman

Użytkownik
Hurkacz vs Coric
1 set/mecz --> Hurkacz/Coric
@9 Etoto
Typ niby na czuja, lecz nie do końca. Opieram go na powierzchownej analizie h2h.
Do rzeczy. Hurkacz na 4 ostatnie mecze wygrywał 1 set, a mecz kończył się po 3 setach, w tym raz przegrał 1-2. Coric w dwóch ostatnich pojedynkach przegrywał 1 set, lecz wychodził z meczu zwycięsko.
Niejednokrotnie taki łamak z udziałem Hubcia dał mi profit.
Zdaję sobie sprawę, że jest to mocno średnia analiza i pewnie zostanę zlinczowany, ale postanowiłem zaryzykować i podzielić się z Wami moją czujką.
 
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Bautista vs Wawrinka @ Wawrinka wygra 1 set Wawrinka nie miał w tym spotkaniu zbyt wiele do powiedzenia, mecz niby na styku aczkolwiek Bautista był pewny i niezagrożony przez całe spotkanie, doskonale je kontrolując.
Gram pierwszego seta w kierunku gospodarza, który powinien być tutaj zmotywowany myślę nieco bardziej by zameldować się w półfinale. Chcąc to zrobić to od początku powinien grać na najwyższych obrotach by nie musieć wyrazie czego odrabiać strat a raczej powinien celować w to by zamknąć to 2:0. Czy jest to możliwe? To zależy od wielu czynników, taktyki i ogólnie tego jak ten mecz się ułoży. Nie mniej jednak myślę, że u Wawrinki motywacji nie będzie brakować i przynajmniej tego seta dziś ugra i mam nadzieję, że będzie to set pierwszy.

Evans vs Shapovalov @ 1

Próbuje w kierunku Brytyjczyka który jest nieco bardziej wszechstronnym graczem i jego skuteczność nie jest uzależniona od dobrego serwisu tak jak w przypadku Shapovalova. Siła fizyczna, serwis, moc uderzenia po stronie Kanadyjczyka ale Evans grał już tutaj z tenisistami o podobnej charakterystyce i potrafił znaleźć na nich sposób. Mam nadzieję, że i dziś będzie podobnie.

Rune vs Rinderknech @ Rinderknech wygra przynajmniej set

Nie wiem czy to dobry pomysł szukać czegoś przeciwko Rune w takiej formie aczkolwiek Rinderknech wydaje się wartą opcją przy tych kursach. Od dłuższego czasu gra równo, przyzwoicie, momentami bardzo dobrze wygrywając od sierpnia sporo meczów gdzie wygrał z kilkoma ciekawymi nazwiskami a ulegał Medwiedewowi czy Kordzie. Rune chyba odpoczął w poprzednich dwóch meczach po turnieju w Sztokholmie ale może przyjdzie słabszy moment a Francuz postawi trudne warunki przynajmniej w jednym secie.
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 286,6K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Holger Rune - Roberto Bautista-Agut
Holger Rune wygrana
@1.50
TOTALbet

Oglądałem wszystkie mecze od ATP w Sztokholmie młodego 19-letniego Duńczyka i jestem zachwycony jego grą. Rune gra obecnie najlepszy tenis w swojej w sumie młodej karierze, wygrywając 12 z ostatnich 13 meczów. W ośmiu meczach przegrał tylko dwa sety! Młody Duńczyk doskonale czuje się na twardej i szybkiej nawierzchni, jest wybiegany, dochodzący do każdej nawet skrajnej piłki. Ponadto cechuje go cierpliwość w przebijaniu, potrafi ugrywać długie wymiany, a przy tym bardzo dobrze trzyma pierwszy serwis i swoje podanie. Według mnie, aktualnie na hali jest jednym z najlepszych grajków ATP. Oczywiście Roberto Bautista-Agut jest również bardzo solidnym grajkiem i zapewne przedstawiać go nie trzeba. Niemniej, po raz kolejny w ostatnich typach mamy tutaj zderzenie młodego zawodnika z weteranem. Wczoraj Hiszpan musiał sporo namęczyć się z będącym u schyłku kariery Stanem Wawrinką, który miał nawet okazję urwać seta. Istotną rolę dzisiaj odegra dyspozycja fizyczna i nerwy na wodzy w ważnych piłkach, a tutaj bardziej skłaniam się ku Rune. Według mnie Duńczyk jest w wyśmienitej formie i wybiega sobie ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Shapovalov vs Coric @ 3 sety w meczu Cóż Coric wszystko co miał pokazał w pierwszym secie, gdzie obaj panowie szli łeb w łeb. W tie breaku Chorwatowi nie pykło i w drugim secie był już tylko tłem dla Shapo.

Teoretycznie Shapovalov powinien wziąć to spotkanie z kilku powodów. Wygrał z nim nie tak dawno w Tokio a tutaj swoje mecze wygrywa raczej gładko nie zostawiając na parkiecie wiele zdrowia i energii. Co innego z kolei Coric, który miał wymagających przeciwników z którymi toczył długie pojedynki na dystansie 3 setów. Mam nadzieję, że i to spotkanie zakończy się trzema setami. Coric myślę, będzie chciał wziąć rewanż za Tokio. Shapo jest tutaj mocny, ma świadomość, że przeciwnikowi może z czasem brakować "świeżości" więc zobaczymy jak sprawy się potoczą, kto jak zacznie pierwszego myślę bardzo ważnego seta i może jakiś element taktyki?Początkowo miałem celować w zwycięstwo Coricia bo bardziej przemawiają za mną jego poprzednie zwycięstwa lecz myślę, ze zmęczenie może mieć tutaj dość istotny wpływ dlatego próbuję +2,5 seta w mevczu.

Na sucho:
Alcaraz vs Aliasimme @ +2,5 seta w meczu
Bautista Agut wygra przynajmniej set Hiszpan poza pierwszymi dwoma gemami grał naprawdę dobrze, pewnie i skutecznie nie popełniając za wiele błędów. Dwa tie breaki gdzie w drugim secie był o "włos" od wyrównania i kto wie jak to się mogło skończyć. Nie mniej jednak kolejny z rzędu nie trafiony typ
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom