>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP Tour - Walencja & Bazylea, 30.10-06.11.2011

Status
Zamknięty.
mozi 552

mozi

Użytkownik
David Ferrer - Fernando Verdasco 1 set 2 @ 2.75
Krótko, bo mecz właściwie się zaczyna. Verdasco to tenisista o wielkim potencjale ofensywnym, co w zestawieniu z solidnością daje nam bardzo solidnego tenisistę. Wyniki ostatnio bardzo przeciętne, ale w Valencii Fernando da z siebie na 100% wszystko, a atmosferę podkręci też fakt, że jego rywalem jest inny Hiszpan (#2 w kraju) David Ferrer. Moim zdaniem wyniki Ferrera w ostatnich tygodniach są aż za dobre i jego gra wcale takiego ideału nie przypomina. Co prawda broni tytułu z przed roku i mobilizacji także mu nie zabraknie, ale uważam że na tej nawierzchni może to być bardzo wyrównany mecz. Ferrer jest solidniejszy, więc gram tylko na zwycięstwo w pierwszym secie. Jeśli David go przegra to wciąż będzie faworytem spotkania, jeśli wygra to wątpię by Verdasco był w stanie się otrząsnąć i grać lepiej w kolejnym.
Więcej typów (m.in. z challengerów) znajdziecie w moim temacie (link w podpisie) ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
który na twardszych nawierzchniach jest lepszym zawodnikiem i w swojej optymalnej formie bez problemu jest w stanie wygrać z Marcelem własnie na tej nawierzchnii.
Na jakiej podstawie piszesz, ze na twardym korcie Ukrainiec jest na tyle lepszym graczem aby ograc gospodarza bez problemu? To buki chyba oszalaly z tymi kursami, Dolgo taki geniusz a kurs ponad 1,80 - cos tu nie gra. Przeciez sam piszesz, ze AD nie jest w optymalnej formie wiec conajmniej dziwne. Problem w tym, ze Dolgopolov jest daleko nawet od sredniej formy a co dopiero optymalnej.

Ponadto, lepiej serwuje,
lepiej gra z głębi oraz porusza się na korcie.
Glupota kolejna. Serwis Marcela jest na wysokim poziomie i nie ustepuje Ukraincowi. Poruszanie sie po korcie podobne. Naciagasz co sie da aby wyszlo, ze Ukr jest pewniakiem a to fikcja. Wieksze szanse na wygrana ma Granollers. Forma Ukrainca jest tragiczna, szarpie gra, przegrywa gladko z kim sie da. Ostatnie dwa turnieje to pierwsze rundy i nawet brak wygraneg seta w Moskwie i St.Petersburgu. To gdzie ten serwis, poruszanie sie? Gdzie te atuty ktore maja zniszczyc Marcela? 4 gemy z Sela Cie przekonuja?
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Na jakiej podstawie piszesz, ze na twardym korcie Ukrainiec jest na tyle lepszym graczem aby ograc gospodarza bez problemu? To buki chyba oszalaly z tymi kursami, Dolgo taki geniusz a kurs ponad 1,80 - cos tu nie gra. Przeciez sam piszesz, ze AD nie jest w optymalnej formie wiec conajmniej dziwne. Problem w tym, ze Dolgopolov jest daleko nawet od sredniej formy a co dopiero optymalnej.



Glupota kolejna. Serwis Marcela jest na wysokim poziomie i nie ustepuje Ukraincowi. Poruszanie sie po korcie podobne. Naciagasz co sie da aby wyszlo, ze Ukr jest pewniakiem a to fikcja. Wieksze szanse na wygrana ma Granollers. Forma Ukrainca jest tragiczna, szarpie gra, przegrywa gladko z kim sie da. Ostatnie dwa turnieje to pierwsze rundy i nawet brak wygraneg seta w Moskwie i St.Petersburgu. To gdzie ten serwis, poruszanie sie? Gdzie te atuty ktore maja zniszczyc Marcela? 4 gemy z Sela Cie przekonuja?
Troszeczkę źle mnie zrozumiałeś. Miałem na myśli ,że Ukrainiec &quot;gdyby&quot; był w optymalnej formie, to bez problemu mógłby wygrać z Granollersem na tej własnie nawierzchni i podkreśliłem również ,że obaj są w dołku i że &quot;liczę na poprawę w tym meczu&quot;. I mimo wszystko uważam ,że Ukrainiec słynie z lepszego podania i urozmaicenia w swojej grze w porównaniu do Marcela.

Jak będzie to się przekonamy, typując ten mecz liczyłem przedewszystkim ,że Ukrainiec w końcu się podniesie i zacznie grać jak powinien.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wojas 11

wojas

Użytkownik
Ostrzegam przed graniem na Dolgo, który lubi olać/odpuścić mecz jak nie ma dnia. Ostatnio to dosyć często nie ma dnia. Pierwsze rundy, szybka wtopa, skasować startowe i do domu. Tu może być podobnie. Trochę późno, ale może ktoś jeszcze będzie próbował na live. Prosze bardzo,1 set, męczarnie przy swoim podaniu. Granollers szybciutko. 3-6. Moim zdaniem to on nie traktuje tenisa zbyt poważnie. Kto widział parę filmików w towarzystwie panienek wie o czym mówię. To nie jest profesjonalista pełną gębą... Albo z głową coś nie tak. Jedyne co przychodzi namyśl to zagranie na win Granollers w 2 secie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Almagro - Monaco 2 2,2 (bwin) ✅
Almagro coś dolega, nie wiadomo czy w ogóle wyjdzie do meczu, dlatego warto zagrać u bukmachera, gdzie krecz od pierwszej piłki oznacza porażkę.
Jeszcze taka informacja, Almagro triumfował w Walencji dwukrotnie (2006-2007), ale wtedy ten turniej był rozgrywany na clayu.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Giraldo - Stepanek 1 (2.6)⛔⛔
Zastanawia tak wysoki kurs. Ja rozumiem, że Stepanek to numer 25 a Giraldo 45 i rozumiem, że Stepanek w tamtym roku wygrał w 3 setach w Basel z Santiago w 3setach...ale biorąc pod uwagę ostatnią formę obu panów to jest duże prawdopodobieństwo, że Radziu sobie nie poradzi jutro. Giraldo jak się w strzeli w swoją grę tak jak w Azji to Czech będzie pod niezłym bombardowankiem i śmiem wątpić czy sobie poradzi. Ostatnie wyczyny nie szokują u Stepanka. Przegrana z Brandsem w pierwszej rundzie tylko to podkreśla.
Kamke - Kubot 1 (1.65)⛔⛔
Kamke ostatnio wszedł w dobrą formę. Turniej w Sztokholmie bardzo obiecujący. Zdrowo się zdziwiłem jak zobaczyłem co wyprawia z Nieminenem, na którego wówczas stawiałem. Całe szczęście nie dał rady, ale grał tenis więcej niż solidny w tym spotkaniu. W kwalkach uporał się z Miszą Berrerem wracającym do swojej formy i Lukim Lacko więc wygląda na to, że nagle forma uciekła zupełnie w las. Kubot cały czas nie wrócił jeszcze do tenisa z przed kontuzji. Chciałbym, żeby odnalazł się w Szwajcarii, ale rozum podpowiada co innego. H2H 1-1.
Zagram też Lopeza. Do Orleans przejechał się chyba tylko po wpisowe i wierze, że forma przed własną publiką będzie podobna do tego co było w Szanghaju, a wtedy średni Bogo szybko zejdzie pokonany z kortu. Zagram Raonica. Duże wrażenie zrobił na mnie w Sztokholmie, a Cilic kompletnie nie, i nie wiem jakim cudem wygrał w St.Peter. i chyba pójdzie typ na Mayera. Wypoczęty, ostatnio w dużym gazie, a Tipsa w finale wyglądał na wrak.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Granollers/Lopez - Anderson/Isner 1 2,47

Zdecydowane value. Granollers/Lopez to dobra para deblowa, obaj potrafią bardzo dobrze prezentować się w tych rozgrywkach.
Anderson i Isner to świetni singliści, obaj mają wielkie predyspozycje i warunki do gry deblowej, ale traktują to jako dodatek do singla.
Isner już odpadł i zapewne chciałby w spokoju przygotowywać się do Mastersa w Paryżu.
Nawierzchnia w Walencji nie jest super szybka, co jest plusem dla Hiszpanów.
Myślę, że grając u siebie będę zmobilizowani na 100%.
------------
Nieminen - Federer powyżej 19,5 gema 1,72

Nieminen przed turniejem w Szwajcarii doznał drobnej kontuzji, ale jak sam twierdzi zdarzył się wykurować. Myślę, że można mu wierzyć, dziś stoczył długi, ciężki mecz z Belluccim. Fin jest w dobrej formie, myślę, że jest w stanie spokojnie urwać Federerowi 8 gemów.
 
Z 96

znafca

Użytkownik
Tenis, ATP Bazylea
02.11.2011 15:00
Spotkanie: Baghdatis M. - Lammer M.
Typ: Lammer M.
Kurs: 4.50
Bukmacher: bet365
Spotkanie drugiej rundy na turnieju w Bazylei pomiędzy kwalifikantem - Michaelem Lammerem i faworyzowanym w tym meczu Cypryjczykiem Baaghdatisem. Bukmacherzy nie dają Szwajcarowi zbyt dużych szans w tym pojedynku, ale według mnie nie stoi on na straconej pozycji. Lammer dokonał w kwalifikacjach wielkiej rzeczy, otóż wyeliminował 42. w światowym rankingu Bernarda Tomica, a następnie swojego rodaka Marco Chiudinellego. Awans Lammera do turnieju głównego był największym zaskoczeniem, ale Szwajcar udowodnił, że jego występ w turnieju nie jest przypadkiem i w pierwszej rundzie odprawił do domu Jużnego nie tracąc seta. Dzisiaj po drugiej stronie siatki stanie według mnie dysponowany gorzej od Rosjanina Bagiet, zatem uważam, że wczorajszy wynik w meczu z Jużnym może się dzisiaj powtórzyć. Bagiet pokonał w pierwszej rundzie Troickiego po niesamowitych emocjach i przy udziale dużego szczęścia, mimo że u Troickiego praktycznie nie funkcjonował pierwszy serwis to sprawił on ogromne trudności Cypryjczykowi. Proponowałbym odłożyć w tym pojedynku ranking obu panów na bok i spojrzeć na mecz z innej strony, bo biorąc pod uwagę występy w Szwajcarii zdecydowanie lepiej wygląda Lammer, a kursy są dość rozbieżne żeby zaryzykować właśnie na występującego w roli outsidera Szwajcara.
 
gju 134

gju

Użytkownik
a co w tym jest dziwnego? Cilic ledwo wygrał z Devvermanem, ledwo z Seppim, w półfinale trafił na Misze, który psuł na ultra potęgę, a w jakiej jest formie to widać po ostatnich wynikach, w tym 1 rundy tutaj - przegrnaje z Lammerem i w finale zwycięstwo z dogorywającym Tipsą. Raonic za to ostatnio pokazywał się z bardzo dobrej strony pomimo gorszych rezultatów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marian78 20

marian78

Użytkownik
Najlepszy wczoraj zdecydowanie był Berdych
najpierw 6:3 wygrywa seta, później 2:3 dla Nishikoriego w drugim secie no i kurs zadziwiający na japonczyka: 5,
wszyscy rzucili się na Berdycha jak hieny - kursy na niego szalały, widać było że mało kto stawiał na Nishikoriego - kursy na niego były bardzo spokojne.
No i wziąłem kurs 5.
Później Nishikori wygrywa seta.
To ja przerzucam środki na wygraną Berdycha.
Na szczęście zostawiłem trochę ugrania na Nishikoriego i coś ugrałem ... ale Berdych to jest beztalencie techniczne przy Nishikorim, kiedy mu nie leży serwis leży i kwiczy.
Nishikori gra na prawdę bardzo dobrze ostatnio, choć niedawno w półfinale doznał druzgocącej klęski od Murraya (wcześniej jednak grał bardzo dobrze). Tutaj właśnie widać jaka jest różnica między nr 4. Murrayem a nr 7. Berdychem - bardzo duża.
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik
Marin Cilic - Milos Raonic 1 @ 1.80 Bet365 ✅ 64 64

Obydwaj ostatnio w formie , Cilic wygral turniej w Rosji natomiast Raonic w Szwecji doszedl az do finalu. Zaskakujaco wysoki kurs na Chorwata zwazywszy ze jego serwis nie jest duzo gorszy od Raonica a w polu Marin bije Kanadyjczyka na glowe. Doswiadczenie tez po stronie Cilica i nie sadze aby mial on juz odpadac w 1 rundzie. Turniej prestizowy Cilic zdobyl ostatnio tytul i bedzie chcial kontynuowac zwyciescka passe a rywala ma spokojnie do ogrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Popieram kolegę powyżej. Cilic powinien tutaj wygrać. Kurs w Unibecie - 1,90 na tą chwilę.
Dla tych którzy lubią ryzyko polecam 2-0 Cilic po kursie 3,00, a dla graczy asekuracyjnych polecam +1,5 seta za 1,35.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Cilic - M Raonic

Dzisiaj pomimo różnch pochlebnych opini na Roanica stawiałbym w tym turnieju raczej na M. Cilica który nie mimo słabego wrażenia dzisiaj powienien swoje ugrać. Chorwat rzadko robi falstart. Ostatni takowy zanotowałem z A. Ramos&#39;em-Vinolas&#39;em na nawierzchni twardej. Dzisiaj spotkanie na hali. M. Cilic rozegrał 17 spotkań na tej nawierzchni 14 wygrywając. Roanic rozegrał ich nieco mniej, bodajże 12.. i dwa przegrał. Wygrana Raonica z Monfilsem nie przekonuje mnie. Wcześniej bez walki większej przegrał z R. Nadalem. M. Cilic w ubiegłym miesiąu przegrał po batali z R. Federerem czy T. Berdychem. Każdy ma tutaj swoje zdanie jednak spodziewam się tutaj zwycięstwa Chorwata, który po ostatnim zwycięstwie w Petersburgu na hali będzie zmotywowany.

M. Cilic - M. Raonic - 1
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Podobnie jak wczoraj, zamierzam dzisiaj dać trochę szans w postaci handicapu bardzo dobrze prezentującemu się Szwajcarowi. Baghdatis może być dzisiaj ostateczną przeszkodą, ale jestem przekonany, że nie będzie miał łatwo a wygrane Lammera nad Tomicem, Chiudinellim oraz wczoraj Youzhnym dodały mu na pewno ogromnej pewności siebie, do tego komfort, jakim jest gra u siebie w kraju - przed własną publicznością.

Michael Lammer +4,5 - Marcos Baghdatis @1,90 / Bet365 ✅

-----------------------------------------------------------------------

Vasek ładnie przeszedł kwalifikacje, później wyeliminował Isnera - co na pewno jeszcze bardziej go podbudowało i sądze, że w dzisiejszym meczu z Ferrerem zdoła nawiązać walkę i zobaczymy dość wyrównany mecz. Ferrer najprawdopodobniej wygra w dwóch setach, jednak dość dobrze serwujący Knadyjczyk jesli tylko będzie starał się podtrzymać swoje podanie, to HC 5,5+ jest jak najbardziej w zasięgu.

David Ferrer - Vasek Pospisil +5,5 @2,10 / Bet365 ⛔

//Brakło 1 gema..

-----------------------------------------------------------------------

Giraldo jak i Stepanek grali ze sobą do tej pory tylko raz, dokładnie rok temu własnie na tym turnieju - w Bazyleii. Czech wygrał wówczas 2:1, nie mniej jednak od tamtej pory w grze Kolumbijczyka nastąpił mały przełom i końcówkę sezonu możę uznać za udaną. Osiągał ostatnio dobre wyniki na twardych kortach; m.in w Tokio i Szanghaju, można również dodać, że hard nie jest jego preferowaną nawierzchnią a mimo wszystko dobrze sobie radzi. Stepanek można powiedzieć że z pozytywnej strony pokazał się w Ameryce, osiągnął nawet jeden tytuł eliminując Monfilsa
w finale turnieju w Waszyngtonie. Później od turnieju US Open, gdzie odpadł już w drugiej rundzie po kreczu - jego forma nieco przygasła i kolejno: słaby występ w Tokyo, w Szanghaju i ostatnio odpadnięcie już z pierwszej rundy w Wiedniu z Danielem Brandsem. Bukmacherzy nad wyraz faworyzują tutaj Czecha, a według mnie Kolumbijczyk
ma tutaj spore szansę biorąc pod uwagę ostatnie wyniki obu graczy, do tego jest bardzo waleczny co pokazał w kilku swoich ostatnich meczach, gdzie wychodził z opresji przegrywając po pierwszym secie.

Santiago Giraldo - Radek Stepanek @2,68 / Pinnacle

-----------------------------------------------------------------------

A tutaj postanowiłem zagrać dość nietypowy dla mnie typ na wygranie przynajmniej jednego seta. Kurs wysoki, a na pewno z szansą wejścia. Fakt faktem, biedny Jarkko przegrał 11 meczów z Fedexem na 11 możliwych, i stracił wszystkie możliwe 21 setów, które grali (!). Jednak przełom musi w końcu nastąpić i dobrze się składa, ponieważ Fin ma ku temu duże szansę: ostatnio bardzo dobrze sobie poczynia w hali, urywał sety m.in Monfilsowi oraz Tsondze, i ogólnie jego gra wygląda bardzo solidnie. Fed jak Fed, jak wspominałem przedwczoraj - długo nie grał i odrazu było widać to w jego pierwszym meczu, gdzie musiał się trochę napracować z Potito Starace, który doprowadził do tiebreaka w I secie. Nieminen to gracz na pewno lepszy od Starace i uważam, że może również mieć swoją szansę w dzisiejszym meczu i w końcu możliwość przełamania złej passy i zdobycie w końcu (przynajmniej) upragnionego seta z Federerem.

Jarkko Nieminen +1,5set - Roger Federer @3,74 / Pinnacle ✅
 
S 7

stary_karabin

Użytkownik
nie rozumiem grania na Giraldo który jest zapisany na piątkowe kwalifikacje do Paryża tak samo nasz Łukasz Kubot który dziś pakuję się i spada również na kwalifikacje.
Radek @1.6 + Kamke @1.70
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Pozwolę sobie tutaj postawić na zwycięstwo Kubota, który mam nadzieję, że powoli będzie powracał do swojej dyspozycji chociażby z Wimbledonu i Stuttgartu. Niestety późniejsza kontuzja trochę przytłumiła jego formę. Kamke z koleji złapał dyg pod koniec sezonu, dobrze zaprezentował się w Sztokholmie i w kwalifikacjach do tego turnieju. Ogółem nieźle radzi sobie w hali. Łukasz to typowy &quot;serve &amp; volley&quot;, jednak serwis ostatnio trochę kuleję, ale mimo wszystko widzę w nim odradzający się na nowo potencjał i uważam, że dzisiaj będzie miał duże szansę by wygrać z Kamke.

Tobias Kamke - Łukasz Kubot @2,27 / Pinnacle ✅
 
D 570

duff999

Użytkownik
Jak najbardziej zgadzam się z możliwością odpuszczenia turnieju w tej czy następnej rundzie. Ostatni Masters w sezonie o tym należy pamiętać do tego nie jeden raz ktoś odpuszczał i odpuszczać będzie. Taka jest prawda i nie mówcie ,że nigdy nie sprawdzaliście rozpiski kwali i nie kierowaliście się tym przy obstawianiu zawsze ma to jakiś sens przynajmniej zapobiegawczy pozniejszemu skomleniu &quot;oj w ogóle nie powalczył&quot;. Co do typu to Kubot jest bez formy ,a Kamke zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie podczas turnieju w stolicy Szwecji mecz z Nieminenem stał na bardzo dobrym poziomie.Jeśli zagra choć 60 % tego z Łukaszem to na takiego Polaka powinno wystarczyć ,więcej o tym meczu nie ma sensu się rozpisywać.
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Również zgadzam się z teorią &#39;pieniężną&#39;, grają tu, żeby nie siedziec bezczynnie i zarobic przy okazji troche $, ale przychodzi odpowiedni czas, zbliza sie ten ważniejszy turniej i sie pakują, zawsze tak było i będzie.
Kamke po @1,8 jaknajbardziej do grania, Kubot pakuje walizy. Co do meczu Gilardo to dla mnie no bet, jesli jednak mialbym cos grac to przeciwko niemu, zgodnie z teorią &#39;spiskową&#39; ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom