>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Walencja & Bazylea, 30.10-06.11.2011

Status
Zamknięty.
duo 303

duo

Użytkownik
-
&amp;
-

Nicolas Mahut - Guillermo Garcia-Lopez oraz Viktor Troicki - Marcos Baghdatis
Jak dla mnie bardzo ciekawy i mocny dubel. Garcia-Lopez u siebie w Hiszpanii podejmować będzie będącego ostatnio bez formy Mahuta. Typ na Guillermo w zasadzie mógłbym zagrać nawet 10/10 bo jeżeli Francuz u siebie w Orleanie czy Rennes przegrywa w dwóch setach z Dustinem Brownem czy Roberto Bautista-Agutem, to na co on może liczyć grając z rywalem lepszym i to na jego terenie? Hiszpan w ostatnim czasie osiąga całkiem przyzwoite rezultaty. W Wiedniu pokonał będącego w dobrej formie Blake&#39;a, w Sztokholmie odpadł w pierwszej rundzie ale przegrał dopiero po dwóch tb z mocnym Andersonem. Dzisiaj wspierany przez kibiców kibiców powinien gładko przejechać się po Francuzie. W Bazylei natomiast zmierzą się ze sobą Viktor Troicki i Marcos Baghdatis. Tu o wynik obawiam się nieco bardziej aczkolwiek powinno być dobrze. Baghdatis ostatnio gra naprawdę solidnie, pomimo iż w 3 ostatnich turniejach odpadał w początkowej fazie. Przyjrzyjmy się jego rywalom. Najpierw był Murray, którego przedstawiać nie trzeba. Mimo, że rywal z najwyższej półki to Cypryjczyk walczył naprawdę dzielnie. Pierwszego seta przegrał dopiero w tb, drugiego wygrał 6:2, a trzeciego przegrał 4:6. Następnie przegrał z także trudnym rywalem - Raoniciem i tu też dał radę urwać seta.W Wiedniu poległ z dobrze dysponowanym Andersonem. Marcos nie zagrał wtedy złego meczu, poprostu Anderson zagrał bardzo dobrze. Troickiemu natomiast jesień chyba nie służy. Najlepszy przeciwnik jakiego pokonał to Bogomolov, choć wygrał tam w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach (Amerykanin w 3 secie prowadził już 4:0 aby przegrać go 6:7). Przegrywał natomiast niemal z każdym coś potrafiącym grajkiem. Czy to z Harrisonem w 2 setach, czy Tomicem także 0:2, a wcześniej w Kuala Lumpur dokładnie 1 października grał właśnie z Baghdatisem. Cypryjczyk nie dał szans wyżej sklasyfikowanemu Serbowi i wygrał 6:3 6:1. Dziś scenariusz może być podobny.
TYP: Garcia-Lopez + Baghdatis
KURS: @2.46
STAWKA: 9/10
TYP: Garcia-Lopez 2-0 + Baghdatis 2-0
KURS: @6.25
STAWKA: 5/10​
 
R 0

rocn

Użytkownik
ATP Bazylea

Kamke - Kubot 2 @1.91

Obydwaj przeszli przez kwalifikacje, wprawdzie Tobias stracił tylko jednego seta, a Łukasz dwa, jednak uważam, że Polak odniesie w tym meczu zwycięstwo. Niemiec nie przekonuje mnie w swojej grze. Słaby serwis, jeszcze słabsza psychika, u Kubota to też nie są jakieś wielkie atuty, ale uważam, że po zaciętym meczu nasz reprezentant zejdzie z kortu jako zwycięzca.

Ljubicic - Llodra 2 @1.94

W tym meczu zmierzą się ze sobą dwaj zawodnicy, którzy bardzo dobrze radzą sobie na kortach halowych. Obydwaj dysponują świetnymi serwisami, Ljubicic ma w mojej opinii trochę lepszy, Michael z kolei po podaniu regularnie biega do siatki, gdzie moim zdaniem radzi sobie najlepiej na świecie (zakładając, że jest w formie). Szczerze mówiąc szansę w tym meczu oceniam 50/50, jednak Llodra ma w perspektywie obronę półfinału w Bercy i na pewno chce trochę punktów nadrobić, więc liczę na 100% zaangażowanie z jego strony, a jeśli tak będzie ma szanse wygrać.

Zgadzam się oczywiście z typem na Baghdatisa.;)
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Obaj gracze posiadają bardzo dobre podanie, więc myślę że potencjalnie mecz będzie bardzo zacięty, prawdopodobnie jakiś tiebreak. Poza tym Isnera rezultaty w hali nie są zbyt zadowalające, szczególnie poza jego krajem i myślę że Pospisil ma tutaj dużą szansę. Ponadto John po US Open w ogóle nie grywał przez kontuzję, więc bardzo możliwe że nie będzie dzisiaj w 100% dyspozycji. Pospisil przeszedł kwalifikacje pokonując w dwóch setach Roger-Vasselina oraz Pere Ribe, co na pewno powinno dodać mu trochę pewności siebie.

Vasek Pospisil +3,5 - John Isner @1,72 / Pinnacle ✅
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Vasek Pospisil - John Isner 1 @ 3.40 B365 ✅
Znów zgodzę się z Lutek89, Vasek nabrał pewności, kolejny z młodej gwardii, który wdziera się powoli do czołowej 100. Isner to oczywiście młotek, także potrafi pięknie skończyć z końcowej linii, nie wspominając o siatce, ale o dziwo nie najlepiej wiedzie mu się w hali, jak wspomniał kolega. Najlepszym rezultatem są ćwierćfinał małych imprez (nie licząc Memphis). Dodatkowo Amerykanin wraca po kontuzji i może mieć problem z wejściem od początku dobrze w ten mecz. Nie zamierzam bawić się tu w handicapy, bo jeśli Isner wygra to zapewne nie 7:6 7:6, ale liczę na to, że młody Kanadyjczyk powalczy także o break-pointy ;)
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dla Travera jak i Fogininiego twarde, szybsze nawierzchnie nie należą do ulubionych uwzględniając ich wyniki w tym roku. Patrząc jednak na ostatnią formę obu panów, to Hiszpan plasuje się o wiele lepiej: w 4 ostatnich turniejach challengerowych osiągnął 2 razy półfinał, raz doszedł do finału i raz wygrał cały event, także jest graczem na pewno bardziej regularnym niż Włoch. Poza tym Daniel to gracz własnie z Valencii i w tamtym roku zdołał pokonać tutaj nawet Nicolasa Almagro. Fabio z koleji na poewno jest grajkiem utalentowanym, jednak stawianie na niego na wszystkich nawierzchniach poza Clayem to według mnie ryzyko, poza tym jest bardzo słaby mentalnie, często się poddaje kiedy sprawy nie idą po jego myśli. Pozwolę postawić sobie więc na Hiszpana, który gra praktycznie &quot;u siebie&quot; i na pewno przychylność ze strony kibiców oraz jego ostatnie dobre wyniki będą miały duże znaczenie w tym spotkaniu.

Daniel Gimeno Traver - Fabio Fognini @2,01 / Pinnacle ⛔⛔⛔
To w jaki sposób przegrał Traver ten mecz pozostawia wiele do życzenia. Kompletna klapa. Jeden lepszy od drugiego...
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Traver na tym szybki korcie zły
Fognini niewiele lepszy
jak Fognini trafi na jakiegoś słabego średniaka, ale co ma trochę pojęcia o agresywniejszej grze na boki, to polegnie bez szemrania moim zdaniem
Mahut ogrywa właśnie Garcie Lopeza - moje zdanie na temat Mahuta: gra rewelacyjnie ... on uwielbia takie szybkie halowe korty, podobnie świetnie mu szło miesiąc temu we Francji bodajże ... na prawde będzie groźny jeżeli trafi na średniaka w kolejnej rundzie - nie patrzyłem jeszcze na rozpiskę
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
zatem w 2 rundzie Mahut vs Davidenko
Davidenko oglądałem z Simonem - gra dobrze, serwis przeciętny, wymiany poprawne
Mahuta serwis rewelacyjny. Zgniótł dużo lepiej grającego niż Simon, Garcie Lopeza.
W wymianach bedą raczej podobni.
Warto się przyglądnąć szczególnie na lajfie, mecz w środę.
Kurs 2.8 na Mahuta moim zdaniem czysto REWELACYJNY (totalne nieporozumienie buka)
(kurs ten wynika z przegranej 3:0 w Australli, jednak na szczescie nie uwzględnia hali)
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Lammer nie tak dawno jeszcze grał bardzo słaby tenis, ale widać że tutaj na turnieju w Bazyleii jest na misji, którą zaczął od samych kwalifikacji jako outsider pokonując młodego Tomica i swojego rodaka Chiudinelliego. Oba mecze wygrał w bardzo ładnym stylu. Tomic był do tej pory w bardzo dobrej formie, więc tymbardziej ta wygrana ma duże znaczenie dla Szwajcara. Youzhny na pewno jest faworytem, jednak jest graczem niezbyt regularnym, co udowadniają wyniki z całego roku. W ostatnim tygodniu dość przyzwoicie radził sobie w turnieju w swoim kraju, ale ostatecznie trafił na Cilica, który zdominował go przez większość spotkania. Uważam więc, że Rosjaninowi na pewno łatwo nie będzie i bardzo prawdopodobne, że mecz skończy się nawet po trzech setach.

Mikhail Youzhny - Michael Lammer +5 @2,10 / Pinnacle ✅

ATP Basel II runda.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
W wymianach bedą raczej podobni.
Mam co do tego spore wątpliwośći. Davydenko dziś grał solidnie z głębi kortu, utrzymywał dobrą głębię uderzeń (obijał końcową linię aż miło). Mahut słabo sobie radzi z takimi głębokimi piłkami. W wymianach Denko powinien zdecydowanie przeważać.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Hmm, grzeczny tenis Simona pozwala na zabawy z odbiciami seryjnymi na linię ... ale z Mahutem ktory uderza mocniej będzie moim zdaniem dużo więcej problemu z precyzją :&gt;
we Francji Mahut zrobił na mnie dobre wrażenie ale nie aż takie jak wczoraj w Valencii - we Francji był podobnie szybki kort i na prawdę Mahut narobił tam zamieszania
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Hmm, grzeczny tenis Simona pozwala na zabawy z odbiciami seryjnymi na linię ... ale z Mahutem ktory uderza mocniej będzie moim zdaniem dużo więcej problemu z precyzją :&gt;

we Francji Mahut zrobił na mnie dobre wrażenie ale nie aż takie jak wczoraj w Valencii - we Francji był podobnie szybki kort i na prawdę Mahut narobił tam zamieszania
ja też byłem zaskoczony postawą Mahuta, ale to nie zmienia faktu, że popełniał sporo naprawdę prostych błędów (zwłaszcza w pierwszym secie zdarzało mu się wyrzucać prościutkie piłki z forehandu, nie wspominając już o backhandzie).
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
pytanie podstawowe: jak grał Garcia ?
moim zdaniem duzo lepiej od Simona
biegał po korcie i na prawde starał się coś urozmajcać, ale jednak był bezsilny
w każdym razie kurs 2.0 na to że Dawydenko nie wygra 2:0 jest bardzo dobry, lub także +4.5 gema Mohut
 
koper 29

koper

Użytkownik
Co sądzicie o tym meczu: Berdych T. - Nishikori K. ? Czy Berdych wygra 2-0? Bo tak obstawiłem a teraz się martwię?
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Kevin Anderson - Martin Klizan 2 @ 5.50 B365
Wiem, że typ na pierwszy rzut oka wydaje się bezpodstawny. W końcu Anderson ustabilizował formę, wskoczył do czołowej 30 ATP, a w dodatku ma wszelkie predyspozycje do gry w hali (świetne podanie, solidna siatka i niewiele błędów z końcowej linii). Mimo to ja liczę na Słowaka i nie zamierzam bawić się w handicapy, bo jeśli zagra super mecz (a stać go na to, bo ma duży talent i możliwości, których na ogół jednak nie pokazuje) to ma szansę wygrać, a jeśli w swoim stylu będzie się fochał, obrażał i łapał przestoje to może się to skończyć bardzo szybko. Klizan dopiero wchodzi w turnieje ATP, tu jest po kwalifikacjach, ograny i w pełni zmobilizowany zagra z reprezentantem RPA - Kevinem Andersonem. Wiele przemawia za faworytem - lepsze podanie, solidność z końcowej linii, ale mnie najbardziej do tego typu skłania to, że Kevin od 5 tygodni wciąż jest w podróży - Chiny, Szwecja, Austria, gdzie jeszcze w sobotę grał bardzo ciężki mecz z Del Potro. Niby chłopak ustabilizował formę, stał się dużo lepszym graczem niż przed rokiem, ale taka ilość gier może się na nim odbić. Dodajmy jeszcze tylko, że Klizan drugi raz w tym sezonie zagra w turnieju ATP, więc powinien być mocno skoncentrowany i myślę, że nie pozostaje bez szans. Nawierzchnia w Valencii jest specyficzna, Słowak miał już okazję zagrać tu dwa mecze, jej&quot;szybkość&quot; także dodaje szans młodemu Klizanowi.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Nieminen końcówkę sezonu może uznać za bardzo udaną: w Sztokholmie osiągnął finał, gdzie po dość wyrównanym meczu przegrał z Monfilsem, później w Wiedniu odpadł w drugiej rundzie, jednak trafił na Tsongę - mimo wszystko zdołał urwać mu seta. Bellucci z koleji preferuje zdecydowanie grę na clayu, co świadczy po jego ostatnich wynikach. Nieminen co prawda nabawił się jakiegos lekkiego urazu, ale myślę ,że już wszystko okej i dzisiaj powinien wygrać z Brazylijczykiem, od którego na pewno lepiej spisuje się w hali.

Ferrer dochodził chwilę do siebie po przebytej kontuzji, ale ostatnio z meczu na mecz grywał coraz lepiej i skuteczniej. Poprawił swój serwis, co uświadczył na turnieju w Szanghaju, gdzie poziomem swojego podania rywalizował na równi m.in z Roddickiem lub Lopezem. Przegrał dopiero w finale z Murrayem. Turniej w Valencji dla Ferrera na pewno będzie bardzo ważny, ponieważ gra u siebie i przeciwko swojemu rodakowi - Verdasco.
Co do Verdasco, to jego ostatnie występy nie może zaliczyć do udanych, ogólnie ma problem ze swoją dyspozycją. Poza tym rok temu odpadł tutaj już w drugiej rundzie z Simonem. Dobry serwis oraz gra z głębi kortu na pewno przysporzą dzisiaj dużych problemów Verdzie i w mojej opinii David bez problemu powinien uporać się ze swoim rodakiem, bowiem rok temu tutaj wygrał i ma dużo punktów do obronienia.

Nieminen &amp; Ferrer @2,09 / Bet365 ✅

-----------------------------------------------------------------------

Faktem jest, że Dolgo jak i Granollers w ostatnich tygodniach nie zachwycali, nie mniej jednak większe szansę daję w tym spotkaniu Alexandrowi, który na twardszych nawierzchniach jest lepszym zawodnikiem i w swojej optymalnej formie bez problemu jest w stanie wygrać z Marcelem własnie na tej nawierzchnii. Ponadto, lepiej serwuje,
lepiej gra z głębi oraz porusza się na korcie. Szansę według bukmacherów są wyrównanę, ale liczę ,że po ostatnich wpadkach młodego Ukraińca w końcu odnajdzie się w dzisiejszym meczu i upora się z równie nieregularnym ostatnio Hiszpanem.

Alexandr Dolgopolov - Marcel Granollers @2,00 / Pinnacle ⛔

-----------------------------------------------------------------------

Almagro wciąż jest w rywalizacji o udział na turnieju w Londynie i na pewno to jego główna motywacja, by ugrać w tym turnieju jak najwięcej. Ostatnie jego występy na hardzie na pewno nie powinien uznać do udanych, jednak na twardych nawierzchniach grać mimo wszystko potrafi
(4 runda Australian Open, ćwierćfinał w Montealu oraz w Kuala Lumpur) Monaco również preferuje clay, jednak własnie na mączce rozegrali ze sobą 6 spotkań, z czego 5 wygrał Almagro, więc sposób na Argentyńczyka na pewno ma. Uważam więc ,że motywacja jaka ciąży na Hiszpanie oraz
gra przed własną publicznością doda mu skrzydeł i będzie w stanie dziś wygrać.

Nicolas Almagro -2,5 - Juan Monaco @1,93 / Pinnacle ⛔

-----------------------------------------------------------------------

A tutaj tradycyjne szukanie niespodzianki. Dodig w dołku, sczególnie jego dwa ostatnie mecze to totalna klapa. Nie mniej jednak umiejętności ma i w swojej optymalnej formie mógłby pokusić się nawet o zwycięstwo ze Szwajcarem. Wawrinka na pewno jest tutaj faworytem, poza tym gra u siebie, ale jak powszechnie wiadomo w tenisie różne rzeczy się zdarzały.

Ivan Dodig - Stanislas Wawrinka @3,80 / Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Bardzo szybka wygrana zapewnił Blake w spotkaniu z Fishem. Nie wiem jakim cudem nie zauważyłem wcześniej tego spotkania bo kurs w granicach 3 na Jamesa był na prawdę warty gry.
A co się w ogóle stało z Rybką, że tak szybko skreczował? Stara kontuzja? Czy się &quot;przekręcił&quot; się podczas swojego pierwszego gema serwisowego?
 
nas 78

nas

Użytkownik
Bardzo szybka wygrana zapewnił Blake w spotkaniu z Fishem. Nie wiem jakim cudem nie zauważyłem wcześniej tego spotkania bo kurs w granicach 3 na Jamesa był na prawdę warty gry.
A co się w ogóle stało z Rybką, że tak szybko skreczował? Stara kontuzja? Czy się &quot;przekręcił&quot; się podczas swojego pierwszego gema serwisowego?
Też ciekawi mnie co się stało. Obstawiłem to spotkanie. Mimo tego, że blake wygrał betsson uniewaznił to spotkanie po fakcie. Czy tak powinno być ?
//
już wyczytałem w regulaminie betsson, wszystko zgodnie z nim.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis DEBEL Atp Valencia 18:30 1.11.2011r
Isner/Anderson - Lindstedt/Tecau
typ: 2
1.70
Betsafe

Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju deblowego atp w valencii John Isner w parze z Kevinem Andersonem spotkaja sie z Lindstedtem i Horią Tecau. Para Lindstedt/Tecau to etatowa para deblowa, walczaca o miejsce w czolowej osemce na koniec sezonu i udzial w turnieju masters. Aktualnie para ta zajmuje 5. miejsce w rankingu i ma praktycznie pewny awans do turnieju mistrzow. Piata pozycje tego debla nie jest przypadkowa, ma on na swoim koncie wiele sukcesow. Osiagnieli oni w tym roku m.in. cwiercfinal US Open czy final w Pekinie, to osiagniecia tylko z ostatniego czasu. Anderson i Isner to przede wszystkim singlisci. Dla nich bedzie to pierwszy turniej deblowy razem, napewno wiec obaj moga miec problemy z komunikacja na korcie, nie sa zgrani. O ile Isner grywa dosyc czesto w deblach, to Anderson praktycznie wogole. Reprezentant Republiki Poludniowej Afryki gra tylko i wylacznie singla, nie zbyt dobrze radzi sobie przy siatce. Ponadto Amerykanin Isner odpadl juz wczoraj z gry singlowej, watpie wiec aby John chcial zostac w Valencii tylko na debla. Mysle, ze bedzie chcial jak najszybciej spadkowac walizki i wrocic do domu. Nie widze tutaj innego wyjscia niz pewne zwyciestwo 5. pary rankingu deblowego ATP.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom