>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - US Open (29.08.2022 - 11.09.2022)

Status
Zamknięty.
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Djere - Rublew o26,5 @1,25
Dimitrov - Johnson o31,5 @1,3
Martinez - Eubanks o31,5 @1,24
Kubler - Ymer o29,5 @1,21
ako: 2,44
fortuna
Johnson nie dojechał na mecz

Djere dośc nieprzyjemny zawodnik. Mimo że lepiej czuje się na kortach ziemnych to na hardzie też potrafi pokazać się z dobrej strony. W ubiegłym tygodniu finał w Winston- Salem. Ograny Gasquet czy Goffin. Rublew forma w kratkę, lepsze mecze przeplata słabszymi. Dlatego widzę szansę dla Serba do nawiązania walki z Rosjaninem a może nawet pokusi się na urwanie seta. Linia nie jest za wysoka i nawet w 3 setach spokojnie do pokrycia.

W pozostałych spotkaniach liczę na mecze które nie skończą się w 3 setach. Johnson u siebie powinien się postawić Dimitrovowi, który kreczował w ostatnim pojedynku z Thiemem, Bułgar często miewa problemy zdrowotne przez co musi poddawać mecze. Amerykanin obdarzony dobrym serwisem, powinien trochę łatwych punktów przy serwisie zdobyć.
Podobna sytuacja u drugiego amerykanina czyli Eubanksa, który swoja grę tez opiera na podaniu. Bardzo często sety kończą sie w tb. Nie spodziewam sie by któryś z graczy łatwo wygrał to spotkanie.
Kupon na podwojenie kapitału.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +201
L 0

Lakersfan86

Użytkownik
Djere - Rublew o26,5 @1,25
Dimitrov - Johnson o31,5 @1,3
Martinez - Eubanks o31,5 @1,24
Kubler - Ymer o29,5 @1,21
ako: 2,44
fortuna

Djere dośc nieprzyjemny zawodnik. Mimo że lepiej czuje się na kortach ziemnych to na hardzie też potrafi pokazać się z dobrej strony. W ubiegłym tygodniu finał w Winston- Salem. Ograny Gasquet czy Goffin. Rublew forma w kratkę, lepsze mecze przeplata słabszymi. Dlatego widzę szansę dla Serba do nawiązania walki z Rosjaninem a może nawet pokusi się na urwanie seta. Linia nie jest za wysoka i nawet w 3 setach spokojnie do pokrycia.

W pozostałych spotkaniach liczę na mecze które nie skończą się w 3 setach. Johnson u siebie powinien się postawić Dimitrovowi, który kreczował w ostatnim pojedynku z Thiemem, Bułgar często miewa problemy zdrowotne przez co musi poddawać mecze. Amerykanin obdarzony dobrym serwisem, powinien trochę łatwych punktów przy serwisie zdobyć.
Podobna sytuacja u drugiego amerykanina czyli Eubanksa, który swoja grę tez opiera na podaniu. Bardzo często sety kończą sie w tb. Nie spodziewam sie by któryś z graczy łatwo wygrał to spotkanie.
Kupon na podwojenie kapitału.
Część. Chciałęm zagrać ale niestety w superbecie nie ma takich linii które podałeś poza djere z rublevem, natomiast są trochu wyższe a mianowicie takie Dimitrov - Johnson o 34,5 po 1,55zl, Martinez - Eubanks o 35,5 po 1,53zl oraz Kubler - Ymer o 33,5 po 1,55zł. Co o nich myślisz? dzieki za odpowiedz :)
 
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Część. Chciałęm zagrać ale niestety w superbecie nie ma takich linii które podałeś poza djere z rublevem, natomiast są trochu wyższe a mianowicie takie Dimitrov - Johnson o 34,5 po 1,55zl, Martinez - Eubanks o 35,5 po 1,53zl oraz Kubler - Ymer o 33,5 po 1,55zł. Co o nich myślisz? dzieki za odpowiedz :)
Jeżeli będą min 4 sety w tych spotkaniach to linie powinni pokryć. Ja zagrałem bardziej bezpiecznej, nawet w przypadku 3 setów wyrównanych z np 1 Tb linie powinni pokryć. Zawsze możesz zagrać dubla rublewa z meczem kubler- Ymer i ako powinno być ok 2 bo w tym meczu linia wydaje mi się względnie mała.
I kursy nie podaje się w jednostkach np zł czy euro. :)
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP US open
godzina 17.30 moze ulec
P.Gojowczyk - H.Rune
Typ P.Gojowczyk
kurs 3.9 forbet
Analiza:
W h2h jeden mecz dość świerzy z tegorocznego Madrytu wygrana 2:1 Rune 7:5 w deciderze.Rune był objawieniem tegorocznego sezonu na mączce , zwłaszcza ćwierćfinał French Open zrobił duże wrażenie stąd jego ranking i kursy w tym meczu.Ale Rune to 19 latek który dopiero wkroczył w poważny tenis owszem jest bardzo groźny na mączce ale na twardych nawierzchniach dopiero łapie swoje szlify .
Po drugiej stronie siatki 33 letni bardzo doświadczony Niemiec , który w ubiegłorocznym US Open przeszedł eliminacje i doszedł do czwartej rundy .Osttatnio typowałem go w meczu z Lehecką i nie zawiodłem się.Wiadomo dzisiaj młody Duńzyk to trudniejsze zadanie ale mom zdaniem mecz blisko 50/50 i pojdę ponownie w kierunku kursu na doga.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Obejrzałem wczoraj kilka meczów i 2-3 słowa o nich powiem:

Korda - Bagnic
Coś złego dzieje się z tenisem Kordy. Wyglądał wczoraj fatalnie. Cudem uniknął 0-2 w setach (5-7 5-6*). Popełniał dużo prostych błędów, dodatkowo w meczu z Isnerem miał masowane ramie i mam wrażenie, że tam jest grubszy problem, bo niewiele piłek grał "normalnie", często uciekał do pchania uderzenia czy grania balonikiem. Bardzo nienaturalnie to wyglądało. Ten wynik może być mylny, bo po wygraniu tb drugiego seta w trzecim lekko się rozluźnił i trafiał pierwszym, były asy, wygrywające serwisy. Przełamał na *4-3 i miał serwis na seta i z...30-0 zrobiły się cięzary. Znów proste błędy, piłka lądowała w pół siatki i męczarnie. Później Bagnis już nie wytrzymał fizycznie, bo popełniał błędy, a po 3 secie wskazywał na problemy z plecami i czwarty to była formalność.
Uważałbym na niego.

Paul-Zapata Miralles
Tym wynikiem jestem zdziwiony. Pierwszego seta nie widziałem, ale od drugiego już oglądałem ten mecz na przemian z w/w i po początkowych problemach przy swoim serwisie Amerykanin ogarnął tenis, przełamał Hiszpana i doprowadził do wyrównania. Na dzień dobry w trzecim przełamanie, wyjście na 2-0 i... stanął. Zrobiło się 2-6. Wizyta w szatni i wrócił kompletnie odmieniony Tommy. Muszę przyznać, że dawno nie widziałem takiej dominacji w jednym secie jaką zaprezentował Paul. Oddał rywalowi zaledwie 7 punktów. W piątym secie wojna nerwów, pierwszy szanse na przełamanie miał Hiszpan, ale nie wykorzystał ich, później Tommy zrobił w 9 gemie to co powinien był zrobić w 3, moooże 4 szybkich setach, ale i tu oddał. Od 5-5 podobna historia co w meczu Korda-Bagnis.

Obaj Panowie zagrają razem i jeżeli miałbym coś stawiać w tym meczu to byłby to tylko i wyłącznie over setowy 3,5. Reszta to dla mnie loteria.

Murray-Cerundolo.
Jednym okiem spoglądałem na ten mecz i w sumie bez większych problemów wygrał Murray, poza pojedynczymi rozprężęniami w ważnych momentach (*5-3 w pierwszym, *5-1 w drugim i *5-2 w trzecim) to Argentyńczyk nie za wiele zrobił. Murray za to po meczu wyglądał na mocno zmęczonego. Pogoda i nie najlepsza forma fizyczna w US Open Series powodują, że w kolejnej rundzie nie spodziewałbym się gładkiej wygranej z Navą. Bezpiecznie będzie zagrać +2,5 seta na młodego, bo 1,20 na Murraya to jakiś niesmaczny żart.

Shelton-Borges
Ben zapłacił frycowe w wielkich turniejach. Nie za bardzo wiem jak wygrał tego czwartego seta, bo od początku wyglądał fizycznie z każdą minutą coraz gorzej, a i tak wygrał. W piątym już brakło totalnie paliwa i ambicja nie wystarczyła. Lewa ręka, dobry serwis, płaskie granie, dobry technicznie jak na ten wzrost. Będą z niego ludzie. Borges? Co najwyżej solidny. To Shelton rozdawał karty w tym meczu, po prostu jak kilka piłek wracało to brakowało doświadczenia i się gubił. Yu nie widziałem z Gruzinem, ale po tym co Borges pokazywał to wydaje mi się, że set to max co Nuno będzie w stanie ugrać.

i... później usnąłem, a te późniejsze wyniki Tsitsipasa, Fritza czy Trevisan to jakieś jaja.

Z dzisiejszych meczów to Griekspoor powinien przerobić na drobne Corie, który jest do bólu przeciętny. 3:0 wygląda fajnie do jakiejś taśmy.

Na kogo bym uważał? Mannarino, niestety Hurkacz, Rune, Coric, Munar czy Schwartzman.

Nie będę tego rozliczał na zielono czy czerwono. To moje luźne spostrzeżenia, może ktoś je wykorzysta albo ma inne zdanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +634
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Giron-Tiafoe 2 @1.45

Giron nie gra ostatnio zle, zlapal forme jestregularny, ale jakos mimo wszystko Taifoe powinien stanac tu na wysokosci zadania. Tiafoe jednak umie podjac rekawice z tymi najlepszymi w duzcyh turniejach, gdy jest w formie. Dobry wystep Foe w ubieglym roku, wiec mysle, ze bedzie podobnie i Giron mimo dobrej gry jednak go nie zatrzyma.

Carreno B.-Bublik 1 @1.33

Carreno po prostu wyborna forme zlapal, co pokazal w Montrealu, gdzie gral wspaniale. Hiszpan przebrnal pierwsza runde, wiec powinien isc dalej. Carreno dwukrotnie byl juz polfinalista US Open i z taka forma pewnie bedzie walczyc i ma szanse znalezc sie w drugim tygodniu szlema.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +459
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jeśli Tsitsipas przegrywa i to wcale nie na styku z Galanem-Riverosem, to ja przestaję wierzyć w ten turniej. Co mu niby zaszkodziło? Wysoka temperatura? Grekowi? Może kebab na ostrym?
Poważnie, ktoś coś wie co się stało Cipasowi, że ogrywa go ziemniak? Przecież była forma i wszystko. Nie grałem go, ale ten wynik to jakiś wyjątkowo kiepski żart.
 
hazardzista93 353

hazardzista93

Użytkownik
Jeśli Tsitsipas przegrywa i to wcale nie na styku z Galanem-Riverosem, to ja przestaję wierzyć w ten turniej. Co mu niby zaszkodziło? Wysoka temperatura? Grekowi? Może kebab na ostrym?
Poważnie, ktoś coś wie co się stało Cipasowi, że ogrywa go ziemniak? Przecież była forma i wszystko. Nie grałem go, ale ten wynik to jakiś wyjątkowo kiepski żart.
No tragedia... Serio jak wstałem rano do pracy i to zobaczylem + jeszcze Fritza to zadziałało na mnie jak kawa... Cicipas boli mnie tym bardziej bo tydzień temu mi zepsuł z Medem gruby kupon na 6k, a dziś przegrywa z Galanem... Dajcie sił 😒
 
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jeśli Tsitsipas przegrywa i to wcale nie na styku z Galanem-Riverosem, to ja przestaję wierzyć w ten turniej. Co mu niby zaszkodziło? Wysoka temperatura? Grekowi? Może kebab na ostrym?
Poważnie, ktoś coś wie co się stało Cipasowi, że ogrywa go ziemniak? Przecież była forma i wszystko. Nie grałem go, ale ten wynik to jakiś wyjątkowo kiepski żart.
Tsitsipas miał kilkukrotnie masowaną prawa rękę i brał tabletki. Możliwe że nabawił się jakiejś kontuzji przed US Open. Galan zagral dobry mecz. Grek starał się szybko kończyć akcje i ryzykował co powodowało dużą ilość błędów. Miał ich 57 przy 28 winnerach
 
Otrzymane punkty reputacji: +226
I 24,7K

iti

Użytkownik
Tsitsipas miał kilkukrotnie masowaną prawa rękę i brał tabletki. Możliwe że nabawił się jakiejś kontuzji przed US Open. Galan zagral dobry mecz. Grek starał się szybko kończyć akcje i ryzykował co powodowało dużą ilość błędów. Miał ich 57 przy 28 winnerach
Dodatkowo Tsitsipas pod koniec meczu z Coricem nie biegał do piłek, które były obok niego, ale tu zwyczajnie widziałbym bardziej jego focha z racji tego, że wszystko wracało. 0-6 1-6 nie robi zawodnik z czołówki z challengerowcem. Najwidoczniej uraz ręki/ramienia mu się odnowił, przez który dobre pare miesięcy temu była obawa, że będzie musiał poddać się operacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +226
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Moutet - Van den Zanschulp o30,5@1,27
Murray @1,21
Van Rijthoven - Ruud o28,5 @1,30
Paul - Korda o31,5 @1,21
ako:2,42
fortuna

Andy doświadczony w turniejach WS, młody Nava dopiero zaczyna swoją przygodę w meczach do 3 setów. W 1R grał 4h z Millmanem. Murray 3 sety z Cerundolo. Miał Szkot ten mecz pod kontrolą i nawet przez chwilę jego wygrana nie była zagrożona. Sądzę że swoim doświadczeniem i lepszymi umiejętnościami Murray ten mecz wygra. Ten pierwszy mecz powinien odbić się na dyspozycji Navy, w NY ciężkie warunki do gry. Duża wilgotność nie pomaga zawodnikom.

Odnośnie reszty spotkań to licze na zacięte mecze zwłaszcza w spotkaniu dwóch reprezentantów USA. Na papierze nie wydaje sie by któryś wygrał w 3 setach, jednak jak już pokazała 1 runda że kort wszystko weryfikuje.
W meczu Holendra z Ruudem jeden wyrównany set np. 7:6 lub 7:5 powinien pozwolić pokryć linie nawet w 3 setach. Tim odwrócił losy meczu, który wydawał sie być już przegrany więc myśle że dziś wyjdzie na kort i bez spiny będzie chciał zaprezentowac się z jak najlepszej strony, a Ruud nie jest tak groźny na hardzie jak na cegle.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +372
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Wolf -1,5 seta 1,62
Tabilo jest ziemniakiem to raz. Jest też challengerowcem to dwa. Nie gra u siebie to trzy. No i nie jest obeznany najlepiej z hardem to cztery. Majchrzaka mógł sobie pokonać, bo Majchrzak nie prezentuje teraz zbyt dobrej formy. Wolf powalczył. Wolf odprawił przyzwoitego na hardzie Bautistę i to 3:0. Wolf gra u siebie. Jedyne co przemawia za Tabilo to h2h i jego wygrana z tego roku w challengerze w amerykańskiej Sarasocie, tylko że na ziemnej i jak już wspomniane był to challenger, jego królestwo. W turniejach wyższej rangi już tak dobrze sobie nie radzi. A więc Wolf z handicapem, ponieważ powinien sobie poradzić z Chilijczykiem podobnie jak sobie poradził z Hiszpanem. Oczywiście może być jakieś rozprężenie i straci tego seta. Oby nie przesadził i nie stracił dwóch.
 
Otrzymane punkty reputacji: +320
deepred 675K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Nic mi nie siedzi ostatnio, więc grajcie odwrotnie.

Holt ograł na starcie Fritza, a raczej Fritz sam się ograł. Nie był w ogóle sobą, znowu mu przeszkadzała wysoka wilgotność, z powodu której kreczował w Waszyngtonie (wg informacji Eurosportu na niektórych miejscach na korcie odczuwalna temperatura miała osiągać do 60 stopni). Mimo wszystko Brandon grał całkiem fajnie, dobrze trzymał serwis i nieźle trzymał się w wymianach. Nie jest to jednak tenisowy magik, przegrywał sety w każdym meczu w kwalifikacjach i to świadczy o spadkach poziomu gry, czy koncentracji.

Cachin w pierwszej rundzie trafił na Bedene, który miał miesięczną przerwę. Argentyńczyk mógł spokojnie wygrać 3-0 w setach, ale w trzeciej partii role niespodziewanie się odwróciły, i Cachin wygrał dopiero w TB piątego seta. Jak na typowego ziemniaka to zaprezentował sporo atutów, agresywny serwis i dużo akcji w których starał się przejmować inicjatywę. Pojawiały się błędy, ale koniec końców w kluczowym momencie utrzymał koncentrację.

Dla mnie mecz typowo 50/50, stawiam na Argentyńczyka po wyższym kursie, a dwa, bardzo często po ograniu zdecydowanego faworyta underdog przegrywa następny mecz, zobaczymy czy ta teoria tym razem się sprawdzi.

Cachin 2,5


Botic gra słabo, ledwo ograł Machaca i szczerze mówiąc zastanawiałem się, czy dorzucać go do taśmy. Stawiam jednak na niego, bo gorzej nie zagra, po drugiej stronie karakan Moutet, który ograł Wawrinkę, ale w sumie to Stan strzelił focha i zszedł z kortu. Przez dwa sety tylko 1BP z Moutetem? Serio Stan? Tragedia, Francuz serwuje na poziomie Radwańskiej, ciężko nie wypracować sobie przynajmniej 3-4 BP na seta.

Rudy Andy ograł w pierwszej rundzie Cerundolo, i był niedoceniany przez buków, 1,66 w starciu z Argentyńczykiem, który w sumie nic wielkiego jeszcze w tenisie nie osiągnął. Zgoda, Andy już dawno jest po drugiej stronie rzeki, ale w starciu z Navą, który jest na poziomie challenger jest zdecydowanym faworytem i powinien to na spokojnie wygrać.

Wolf w trzech setach poskładał Aguta. Mega dobry serwis i agresja, Wolf powinien zdominować Tabilo, który wygrał z Majchrzakiem w pierwszej rundzie. Dla mnie to żadne zaskoczenie, Kamil od dawna bez formy + ostatnio miał problemy ze ścięgnem. Ziemniak trafił na przeciętniaka i po prostu trafiał.

Spotkanie dwóch czajników, nie postawię tutaj overa gemowego, bo nigdy nie wiadomo, co któremu odpali. Paul ostatnio mega się męczył z Zapatą, ale jednak dał radę, widać było, że po meczu zeszło z niego duże ciśnienie. Koda męczył się z kartoflem Bagnisem, mogło i powinno być 0-2 w setach, potem Bagnis brał medicale i zdecydowanie osłabł, co zostało przez Kordę wykorzystane. Moim zdaniem Paul jest jednak bardziej przewidywalny i po prostu nie widzę Kordy wygrywającego do zera.

Botic 1,44 chłop co się skompromitował w tym meczu do głowa mała.
Murray 1,2
Wolf 1,33
Paul set 1,18

AKO: 2,73
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +708
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jest w takim samym stopniu challengerowcem jak Wolf. To żaden argument faworyzujący Wolfa. Na 50spotkan w tym roku Tabilo zagral w całych dwóch challengerach
W sumie masz rację. Wow. Nawet policzyłeś. Nie zmienia to faktu, że Wolf wygląda lepiej i Tabilo zrobiłby wielką niespodziankę, jakby to wygrał.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Van Rijthoven - Ruud
Typ:eek:ver 33.5 gema
Kurs: 1.8
Fortuna

Nic innego na dzis nie przychodzi do głowy, Holender jak wiemy uciekł spod toporu ze stanu 0-2 i tiebreaku w 3secie, napewno umocni go to mentalnie, doda pewnosci siebie, ciezko przelamac ten piekielnie mocny serwis, do tego dochodzi nawierzchnia poki co jeszcze nie najlepsza dla Ruuda i pomimo 3-0 to wcale tak super jednostronnie nie bylo z przecietniakiem, dlatego ta linia wydaje mi sie super do pokrycia, nawet w 3setach, choc juz dluzszych, najlepiej jakby Tim wygral jednego wtedy juz mamy praktycznie 100pewnosci do pokrycia, fajny typ ale nie za wielka kase, pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +227
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Cachin-Moutet 2 @1.52

W
ydaje mi sie, ze Moutet bedzie coraz to wiekszym faworytem i bedzie przewartosciowanie kursu z czasem, wiec juz teraz zaczynam kombinowac z czym to zagrac by nie czekac do jutra. Cachin duzo ugral, 2 runda szlema to dla niego duzy wyczyn. Moutet jednak mozliwosci ma wieksze, te kwalifikacje wyszly mu na dobre, niby tam przegral decydujaca runde kwalifikacji, ale byl tam wysoko rozstawiony w decydujacej rundzie, wiec juz prawdodpdobnie kolejnosc lucky loserow byla rozlosowana i Frnacuz wiedzial wiecej, wiec na ta porazke w kwalfikacjach biore poprawke.

Pamietam Mouteta z tegorocznego AO, gdy gral z Korda. Mialem wtedy na Korde i ogladalem druga polowe tego spotkania. Moutet byl tam bardzo blisko wygrania 3-1 w setach, nawet chyba serwowal po mecz w czwartym secie, byl lepszy, a jednak ostatecznie przegral w pieciu setach. Niby mnie ta wygrana ucieszyla z powodu trafionego typu, ale mialem spory niesmak, bo Francuz byl w tym meczu lepszy. Co sie odwlecze jednak ... Wydaje mi sie, ze Moutet tym razem zrobi wynik, dla zwyciezcy bedzie to 4 runda szlema juz, wiec to juz wyczyn, a wieksze szanse daje Francuzowi. Los niejednokrotnie z czasem oddaje to co zabral w przeszlosci i moze Moutetowi odda teraz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +443
K 4,3K

kobe251606

Użytkownik
Dimitrov - Nakashima
TYP: Dimitrov 1,7 (n)


Nadspodziewanie łatwo Dimitrov uporał się w poprzedniej rundzie z Johnsonem ale przy tak świetnie serwującym Bułgarze Steve był kompletnie bezradny bez żadnych szans na przełamanie. Dimitrov zagrał bardzo dobre spotkanie. Jeśli chodzi o Nakashime to też w 1 rundzie łatwo uporał się z Kotovem. Dla młodego Amerykanina ten sezon jest dużo gorszy niż dwa poprzednie gdzie grał bardzo dobrze. W tym sezonie jakby się coś zacięło. Sezon trawiasty może zaliczyć do udanych ale już występy przygotowujące do US Open były bardzo słabe. Myślę,że w tym spotkaniu powinno zadecydować dużo większe ogranie i doświadczenie Dimitrova. Mam również nadzieję, że Bułgar podtrzyma swoją świetną dyspozycję na serwisie z pierwszego meczu.

Kubler - Tiafoe
TYP: over 3,5 seta 1,52 (n)
Kubler wygra min jednego seta 1,3 (n)


Australijczyk w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze i legitymuje się bilansem 46/15. Bardzo dobra gra w kilku challengerach a następnie udane kwalifikacje na Roland Garros i odpadnięcie w 2 rundzie z Norrie, potem świetne kwalifikacje w jego wykonaniu na Wimbledonie i odpadnięcie dopiero w 4 rundzie z Fritzem. Jason zrobił niesamowity postęp jeśli chodzi o swoją grę. Potrafi dobrze trzymać swój serwis co pokazał w meczu z Ymerem. Tiafoe jak to on jeśli na korcie jest pełna koncentracja to jest to zawodnik który tak naprawdę może spokojnie powalczyć z najlepszymi w tourze. Frances miewa dość często przestoje w swojej grze i tutaj właśnie upatruję szansę dla Kublera który powinien to wykorzystać.

Coric - Brooksby
TYP: over 3,5 seta 1,5 (n) < Coric dramat widać, że po turnieju w Winston Salem jest zajechany>(n)


Pytanie czym spowodowana była tak słaba dyspozycja Chorwat w meczu z Francuzem w 1 rundzie? Czyżby po tak długiej przerwie spowodowanej kontuzją wychodziło zmęczenie u Borny po ostatnim świetnym zwycięstwie w turnieju w Cincinnati czy może poprostu słaby dzień? Przekonamy się w 2 rundzie jak to u niego będzie wyglądać pod względem przygotowania fizycznego po tak długiej przerwie. Świetny turniej w wykonaniu Coricia powinno się przełożyć tutaj na dobrą grę. Brooksby to nowa nadzieja amerykańskiego tennisa. Ten sezon ma zdecydowanie gorszy od poprzedniego ale tutaj gra u siebie przed własną publicznością która na każdym kroku bardzo wspiera swoich rodaków chociaż i tak pewnie wszyscy największe wiązali tutaj z występem Fritza a ten już niespodziewanie odpadł to może teraz właśnie czas na Brooksbego. Ciężko jest wskazać w tym spotkaniu zwycięzce dlatego wybieram ten typ który podałem.

Hurkacz - Ivashka
TYP: Hurkacz 1,3 (n) <bez komentarza> tu nic się nie zmieni Hubert jest jednak za słaby na duże turnieje...coś w stylu Augera


Mimo, że nie lubię stawiać na Huberta w turniejach Wielkiego Szlema bo on tam zawsze w tych pierwszych rundach potrafi odpaść z dużo niżej notowanym rywalem tak tutaj zaryzykuję. Hubert w tym sezonie na kortach twardych spisuje się bardzo dobrze czego dowodem była gra w finale w Montrealu z będącym ostatnio w świetnej dyspozycji Carreno Bustą. Dla mnie osobiście Białorusin poza mocnym serwisem nie za bardzo ma się czym przeciwstawić takim zawodnikom jak Hubert. Liczę, że Hurkacz w końcu zdejmie tą klątwe z turniejów Wielkoszlemowych i awansuje dalej niż tylko do II rundy.


Z pozostałych rzeczy gram jeszcze

Evans 1,25 (y)
Cilic 1,2 (y)
Alcaraz 0:3 1,25 (y)
Brouwer wygra min jednego seta 1,4 (y)
Brouwer - Musetti over 3,5 seta 1,57 (y)
Shapovalov 1,2 (y)
Kecmanovic - Gasquet over 3,5 seta 1,5 (y)(y)
Carreno Busta - De Minaur over 3,5 seta 1,52
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +551
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Rysio Gasquet chyba powinien chociaz jednego seta ugrać, nie mówię o wiecej ale tak mi chodzi po glowie zagranie tego... co Wy na to?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom