>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Umag, Kitzbuhel, Gstaad, Washington - 18.07-24.07.2016

Status
Zamknięty.
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Zverev Alexander - Monfils Gael
Pinnacle Sports 0:2, 2.47

4:6, 0:6 ✅Łatwiutko ;)
Na szybkiego, bo nie mam czasu. O Francuzie pisałem wczoraj więc przytoczę moje słowa
Faworytem w tym spotkaniu według faworytów jest Monfils. Nie można się temu dziwić, ponieważ obecny sezon może jak na razie zaliczyć do dobrych. Na 29 meczów wygrał 23 w tym 12/3 ma na hardzie. Na pierwszy rzut oka to bardzo dobra statystyka, ale przypatrzmy się temu bliżej. W Australian Open doszedł do ćwierćfinału przegrywając tam z Raoncem pokonując po drodze Sugitę, Mahuta, Roberta i Kuznietzova. W Indian Wells ćwierćfinał i wygrana z Carreno Bustą, Ramosem Vinolasem i Delbonisem. Ćwierćfinał w Miami i pokonanie Ito, Ceuvasa i Dimitrova. No i? Stracił tylko dwa sety to się rzuca w oczy. Ale ja nie o tym....nie pokonał on nikogo znaczącego, kto miał mu zagrozić Dimitrov, który jest bez formy i właśnie urwał seta czy jakieś Delbonisy? Soryy...ale nie pokonał nikogo znaczącego. A przegrywał dwa razy z Ronicem i raz z Nishikori. W obecnym turnieju pokonał Lu oraz Corcia, czyli gości, którzy są w jego zasięgu. Jego najlepszy występ w tym sezonie to finał z Monte Carlo gdzie przegrał z Nadalem a mógł tam wygrać, ale brakło paliwa, ale zostawiam tamten turniej, bo to inna nawierzchnia. Francuz to oczywiście wielki talent i niestety jeden z największych niespełnionych talentów. Gość ma wszystko, aby wygrywać w wielkim szlemie i co? Żadnego finału, tylko jeden półfinał z 2008 roku w Paryżu. Od wielu lat Gael świrował pawiana na korcie i przez to przegrywał mecze, od dłuższego czasu to się zmieniło na szczęście. Niestety mimo wspaniałych warunków fizycznych, wyszkolenia technicznego, mega szybkości i gibkości to często najważniejsze mecze przegrywał ot, tak obok nich przechodził. Aha i jeszcze jedno.... Kurs na Francuza w mojej opinii śmierdzi na kilometr....Z Lu wystawili na niego 1.50, z Coricem 1.40 i teraz z Querreyem 1.55? Czyli buki stawiają umiejętności obecnie na tej samej linii Lu z Querreyem czy z Coricem. Dla mnie to maga niezrozumiałe.
Po tym wszystkim pokonał Sama 6:4m 3:6, 6:1. Nie oglądałem tego meczu, bo zasnąłem, ale tak jak przewidywałem, iż to nie będzie jednostronny pojedynek. Dzisiaj rywalem Gaela będzie młody i utalentowany Zverev, który jest w życiowej formie, na 27 pozycji ATP. Niemiec w tym roku odniósł dużo zwycięstw nad znakomitymi tenisistami np. Simon x3, Dimitrov, Goffin, Federer. Oczywiście miał wiele wtop, ale to można tłumaczyć młodością i takich meczów będzie miał sporo. W tym turnieju pokonał Fritza 6:4, 6:2 czyli również rewelację młodzieńczą, Jazirego 6:2, 6:7, 6:2 gdzie Tunezyjczyk czasem potrafi być nieobliczalny w pozytywnym stopniu i Paire 6:1, 6:3 gdzie Benuła potrafi wygrać z każdym i przegrać z każdym. Alexander jeśli dobrze pójdzie to będzie wygrywał turnieje dzięsiątkami, ale do tego trzeba jeszcze czasu. Na razie bardzo dobrze rokuje, wszystko idzie w dobrym kierunku. Ma serwis, wytrzymuje długie wymiany, ma uderzenie kończące uderzenie i często w ważnych momentach psychika nie zawodzi. Przepis na sukces! Ale jak wspomnąłem wcześniej, to jeszcze młody gracz i będzie miał sporo zastojów. Z Gaelem grał dwa razy pod dachem i dwa razy przegrał 2:0 gdzie ostatnio grali w Rotterdamie bieżącego roku. To jest decydująca faza rozgrywek i moim zdaniem Monfils jest w stanie pokonać znacznie mniej doświadczonego rywala i tak stawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
A czy nie sadzisz, ze fakt, iz Zverev jest w zyciowej formie nada jego grze polotu i finezji z Monfilsem?
Wydaje mi sie, ze mlodosc tu jednak cos ugra, wydaje mi sie, ze zobaczymy 3 sety i sam chce zagrac over gemowy, jakies przeciwskazania?
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
A czy nie sadzisz, ze fakt, iz Zverev jest w zyciowej formie nada jego grze polotu i finezji z Monfilsem?
Wydaje mi sie, ze mlodosc tu jednak cos ugra, wydaje mi sie, ze zobaczymy 3 sety i sam chce zagrac over gemowy, jakies przeciwskazania?

Wszystko się może zdarzyć. W życiowej formie jest gdzie pokonał Federera i przegrał w Hamburgu 7:5, 7:6 Cervantes-Huegunem. Monfils tak naprawdę ma bardzo dobry sezon, może wygrać gładko 6:3, 6:3 a i też może przegrać w trzech setach. Zapowiada się dobry mecz ???? Moja intuicja podpowiedziała mi taki typ. Pozdro
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
A czy nie sadzisz, ze fakt, iz Zverev jest w zyciowej formie nada jego grze polotu i finezji z Monfilsem?
Wydaje mi sie, ze mlodosc tu jednak cos ugra, wydaje mi sie, ze zobaczymy 3 sety i sam chce zagrac over gemowy, jakies przeciwskazania?
W życiowej formie, ale zaraz zaraz. On gra dopiero 2 sezon, więc to nie dziwne. To tak jak powiedzieć, że 6 latek miał ciekawe życie. Ten mecz nie jest do jednej bramki, więc ciężko powiedzieć co się stanie. Ja mimo wszystko stawiam na Monfilsa i przeczuwam, że jak jego skuteczność serwisowa nie pogorszy się z dnia na dzień to Zverev nie da rady nic zrobić.
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Zverev Alexander - Monfils Gael
Pinnacle Sports 0:2, 2.47


Na szybkiego, bo nie mam czasu. O Francuzie pisałem wczoraj więc przytoczę moje słowa

Po tym wszystkim pokonał Sama 6:4m 3:6, 6:1. Nie oglądałem tego meczu, bo zasnąłem, ale tak jak przewidywałem, iż to nie będzie jednostronny pojedynek. Dzisiaj rywalem Gaela będzie młody i utalentowany Zverev, który jest w życiowej formie, na 27 pozycji ATP. Niemiec w tym roku odniósł dużo zwycięstw nad znakomitymi tenisistami np. Simon x3, Dimitrov, Goffin, Federer. Oczywiście miał wiele wtop, ale to można tłumaczyć młodością i takich meczów będzie miał sporo. W tym turnieju pokonał Fritza 6:4, 6:2 czyli również rewelację młodzieńczą, Jazirego 6:2, 6:7, 6:2 gdzie Tunezyjczyk czasem potrafi być nieobliczalny w pozytywnym stopniu i Paire 6:1, 6:3 gdzie Benuła potrafi wygrać z każdym i przegrać z każdym. Alexander jeśli dobrze pójdzie to będzie wygrywał turnieje dzięsiątkami, ale do tego trzeba jeszcze czasu. Na razie bardzo dobrze rokuje, wszystko idzie w dobrym kierunku. Ma serwis, wytrzymuje długie wymiany, ma uderzenie kończące uderzenie i często w ważnych momentach psychika nie zawodzi. Przepis na sukces! Ale jak wspomnąłem wcześniej, to jeszcze młody gracz i będzie miał sporo zastojów. Z Gaelem grał dwa razy pod dachem i dwa razy przegrał 2:0 gdzie ostatnio grali w Rotterdamie bieżącego roku. To jest decydująca faza rozgrywek i moim zdaniem Monfils jest w stanie pokonać znacznie mniej doświadczonego rywala i tak stawiam.

Typ faktycznie intuicyjny :)
Monfils był moim faworytem do wygrania turnieju ale wczoraj zauważyłem u niego symptomy nie bycia w trybie turniejowym, meczowym czy jak kto woli to nazwać. Jeśli młody go zacznie agresywnie ganiać po korcie to Monfils moim zdaniem spuchnie. Może tak być że jedną czy drugą piłką ostudzi grę Zvereva ale...
Dla mnie dzisiaj no bet
Johnson też świetnie wyglądał w poprzednich meczach a jednak...

W życiowej formie, ale zaraz zaraz. On gra dopiero 2 sezon, więc to nie dziwne. To tak jak powiedzieć, że 6 latek miał ciekawe życie. Ten mecz nie jest do jednej bramki, więc ciężko powiedzieć co się stanie. Ja mimo wszystko stawiam na Monfilsa i przeczuwam, że jak jego skuteczność serwisowa nie pogorszy się z dnia na dzień to Zverev nie da rady nic zrobić.
Jeśłi będzie wychodziła Zverevovi jego agresywna gra to Monfils nie da rady nic zrobić :) Za dużo w tym meczu &quot;jeśli&quot; nie uważacie??? :)
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
A co do debli to według mnie mega pewny typ i zapraszam do dyskusji:
Kubot/Peya vs Kontinen/Peers - 2 - 1.83 - Bet365

Jestem w ciężkim szoku i moje zażenowanie sięgnęło zenitu. To tak jak by biec na 100 metrów i wyjebać się na 95...
Takie babole uczą, aby zamykać zakład obojętnie co by się nie działo jak już jest spory plus. Ale i też nie potrafię zrozumieć jakim cudem w najtrudniejszych momentach meczu serwis Kubota z Peyą był bezbłędny, a przez resztę meczu nie trafiali pierwszego wcale.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Robin @2.37 - szkoda, ze wczoraj nie bylo czasu, bo bylo ponad 2.60,a to bylo spore value, choc dalej uwazam, ze warto grac...
Mysle, ze juz czas na Feliciano, nie jest on moim ulubionym tenisista, zreszta nie lubie zadnego tenisisty co gra ciagle slajsy z bh ;/, a Holender wydaje sie byc w formie, ogladalem go wczoraj z Mathieu i pozycja serwisowa bardzo przyzwoita, sporo asow jak na ta nawierzchnie, choc wiem, ze Francuz to nie top tenisowy - mecz sie ogladalo bardzo fajnie, Lopez po 3 setach z Czarnoskorym, ktory tez gral jak na niego niezly tenis, ale wiemy jak on gra na maczce... Psychicznie Robin jest mocny, co pokazaly wczorajsze 2 tb, podanie stracil tylko raz w tym meczu, wiec tak jak powiedzialem jest bardzo przyzwoicie, Lopez jak to Lopez, serwis bedzie, lewa reka (ten aspekt mnei niepokoi najbardziej), ale on na maczce nie taki straszny, te slajsy nie wyrzadzaja tyle krzywdy, co np na trawce ;) obaj maja w nogach sporo, ale to jednak Robin jest specjalista na tej nawierzchni, potrafi grac, jak sie nie spali przed meczem to powinno pojsc latwo i przyjemnie, zagram rowniez na 2:0 Robin @3.75!

- zeby bylo smieszniej, obaj wczoraj zaserwowali po 50 razy pierwszym podaniem ???? - lepszy jednak o kilka % wynik Robina, trzymamy kciuki! poza tym uwazam, ze duzo lepiej returnujacym byl Francuz, a nizeli Dustin... ????
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Karlovic-Monfils
Witam kursy na Ivo 2.60.W całym turnieju spisuje się bdb kursy wysokie na niego bo Monfils ograł Zvereva co o tym sądzicie?
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Robin @2.37 - szkoda, ze wczoraj nie bylo czasu, bo bylo ponad 2.60,a to bylo spore value, choc dalej uwazam, ze warto grac...

Mysle, ze juz czas na Feliciano, nie jest on moim ulubionym tenisista, zreszta nie lubie zadnego tenisisty co gra ciagle slajsy z bh ;/, a Holender wydaje sie byc w formie, ogladalem go wczoraj z Mathieu i pozycja serwisowa bardzo przyzwoita, sporo asow jak na ta nawierzchnie, choc wiem, ze Francuz to nie top tenisowy - mecz sie ogladalo bardzo fajnie, Lopez po 3 setach z Czarnoskorym, ktory tez gral jak na niego niezly tenis, ale wiemy jak on gra na maczce... Psychicznie Robin jest mocny, co pokazaly wczorajsze 2 tb, podanie stracil tylko raz w tym meczu, wiec tak jak powiedzialem jest bardzo przyzwoicie, Lopez jak to Lopez, serwis bedzie, lewa reka (ten aspekt mnei niepokoi najbardziej), ale on na maczce nie taki straszny, te slajsy nie wyrzadzaja tyle krzywdy, co np na trawce ;) obaj maja w nogach sporo, ale to jednak Robin jest specjalista na tej nawierzchni, potrafi grac, jak sie nie spali przed meczem to powinno pojsc latwo i przyjemnie, zagram rowniez na 2:0 Robin @3.75!


- zeby bylo smieszniej, obaj wczoraj zaserwowali po 50 razy pierwszym podaniem ???? - lepszy jednak o kilka % wynik Robina, trzymamy kciuki! poza tym uwazam, ze duzo lepiej returnujacym byl Francuz, a nizeli Dustin... ????
Podzielam zdanie. Ja zdążyłem dać na Haase po kursie 2.50. Zdecydowanie lubi ten turniej, w przeciwieństwie do Lopeza, który w każdym meczu musiał się trochę pomęczyć i dzięki łatwej drabince awansował do finału.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Karlovic-Monfils
Witam kursy na Ivo 2.60.W całym turnieju spisuje się bdb kursy wysokie na niego bo Monfils ograł Zvereva co o tym sądzicie?
Kursy są cholernie dziwnie wystawione. Po wczorajszym meczu powinienem bez zastanowienia dawać na Karlovica, który dosłownie niszczy serwisem i psychicznie dobija rywali, którzy patrzą bezradnie jak dzieci we mgle jak naparza kolejne asy albo wygrywające serwisy i to obojętnie czy z pierwszego czy drugiego podania. ALE............
No właśnie czy Ivo będzie chciał koniecznie wygrać 2 turniej z rzędu? Ma do tego świetną okazję, ale perspektywa obrony tylu pkt rankingowych w przyszłym roku nie wygląda za ciekawie. Chociaż w sumie jakby nie chciał ich bronić to odpadł by w poprzednich rundach bo przeciwników miał bardzo dobrych, a jednak doszedł do finału. Moim zdaniem Monfils w formie to czołowy tenisista świata i mógłby i pokonać Świętą Trójcę. Ale czy Johnson nie grał na tym turnieju lepiej od Monfilsa i poległ taktycznie i psychicznie z Chorwatem? Wiele znaków zapytania, o wiele więcej niż w poprzednich meczach
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Kursy są cholernie dziwnie wystawione. Po wczorajszym meczu powinienem bez zastanowienia dawać na Karlovica, który dosłownie niszczy serwisem i psychicznie dobija rywali, którzy patrzą bezradnie jak dzieci we mgle jak naparza kolejne asy albo wygrywające serwisy i to obojętnie czy z pierwszego czy drugiego podania. ALE............
No właśnie czy Ivo będzie chciał koniecznie wygrać 2 turniej z rzędu? Ma do tego świetną okazję, ale perspektywa obrony tylu pkt rankingowych w przyszłym roku nie wygląda za ciekawie. Chociaż w sumie jakby nie chciał ich bronić to odpadł by w poprzednich rundach bo przeciwników miał bardzo dobrych, a jednak doszedł do finału. Moim zdaniem Monfils w formie to czołowy tenisista świata i mógłby i pokonać Świętą Trójcę. Ale czy Johnson nie grał na tym turnieju lepiej od Monfilsa i poległ taktycznie i psychicznie z Chorwatem? Wiele znaków zapytania, o wiele więcej niż w poprzednich meczach
Ja myślę że mnie ma co szukać czegoś w jedną bądź drugą stronę, bo już każdy był pewny zwycięstwa Johnsona wczoraj, tak też zagrałem i tylko to na kuponie nie weszło. Karlović nie przegrał ANI JEDNEGO seriwsu jeszscze w tym turnieju, nikt go nie przełamał, Molfils swoje podanie oddał tylko raz Querreyowi w 2 secie, Tu nie będzie przełamań i to jest najpewniejszy typ, ja bym tu typowal:

tie break w 1 secie - @2 Fortuna
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Ja myślę że mnie ma co szukać czegoś w jedną bądź drugą stronę, bo już każdy był pewny zwycięstwa Johnsona wczoraj, tak też zagrałem i tylko to na kuponie nie weszło. Karlović nie przegrał ANI JEDNEGO seriwsu jeszscze w tym turnieju, nikt go nie przełamał, Molfils swoje podanie oddał tylko raz Querreyowi w 2 secie, Tu nie będzie przełamań i to jest najpewniejszy typ, ja bym tu typowal:

tie break w 1 secie - @2 Fortuna
Johnson do wczoraj bodajże, też nie stracił serwisu i nikt by nie pomyślał, że zagra tak taktycznie. Nie wiem co on chciał zrobić tym ciętym pierwszym serwisem, ale chyba domagał się zabójczego returnu. Ja byłem sceptycznie nastawiony do Ivo podczas całego turnieju, ale po tym co zobaczyłem to chyba on jest faworytem w tym meczu. Chodzi mi tylko o to czy on na pewno chce wygrać ten turniej i to mnie najbardziej martwi
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Johnson do wczoraj bodajże, też nie stracił serwisu i nikt by nie pomyślał, że zagra tak taktycznie. Nie wiem co on chciał zrobić tym ciętym pierwszym serwisem, ale chyba domagał się zabójczego returnu. Ja byłem sceptycznie nastawiony do Ivo podczas całego turnieju, ale po tym co zobaczyłem to chyba on jest faworytem w tym meczu. Chodzi mi tylko o to czy on na pewno chce wygrać ten turniej i to mnie najbardziej martwi
na pewno chce, ile mu zostało gry? pół roku? rok, dwa?? każdy kolejny triumf w kolejnym meczu to kolejna kasa, punkty do obrony? gdybym miał się sugerować takim czymś to nigdy na nikogo bym nie zagrał bo bym pomyślał że za rok będzie musiał odrabiać te punty, to chyba logiczne i zawsze tak jest, Karlović ma 38 lat i pójście jeszcze wyżej w rankingu to dla niego nobilitacja, zrobi wszystko żeby wygrać, tylko właśnie chodzi że tu może być wszystko dlatego gram over gemowy w 1 secie.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Ja osobiscie uwazam, ze Gael to ogarnie, mimo tego, ze to pajac i sie na niego nie gra, gdy jest faworytem, bo zaraz zacznie sie cyrkowanie, zamiast grania, a to u niego norma to nie sadze, zeby dziadek Ivo to ogarnal... nie mozna pominac faktu, ze Gael to swietny return i super defensywa, a to spokojnie powinno wystarczyc, bo na serwisie Francuza dziadek nie bedzie w stanie zrobic nic, jedyne co to to bedzie atakowal drugi serwis, ale ile mozna? nie wierze w doktora i jestem swiecie przekonany, ze przepierdzieli :p
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Ja osobiscie uwazam, ze Gael to ogarnie, mimo tego, ze to pajac i sie na niego nie gra, gdy jest faworytem, bo zaraz zacznie sie cyrkowanie, zamiast grania, a to u niego norma to nie sadze, zeby dziadek Ivo to ogarnal... nie mozna pominac faktu, ze Gael to swietny return i super defensywa, a to spokojnie powinno wystarczyc, bo na serwisie Francuza dziadek nie bedzie w stanie zrobic nic, jedyne co to to bedzie atakowal drugi serwis, ale ile mozna? nie wierze w doktora i jestem swiecie przekonany, ze przepierdzieli :p
to stawiaj wszystko na Monfilsa:p wiesz, po 1 nie uzywał bym raczej slowa dziadek bo trzeba doceniac ze do tego wieku ciagle gra i jest dosc wysoko w rankingu, po 2, na serwisie KArlovicia do tej pory nikt nie mogl nic zrobic tak samo, mowie, over gemow
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
to stawiaj wszystko na Monfilsa:p wiesz, po 1 nie uzywał bym raczej slowa dziadek bo trzeba doceniac ze do tego wieku ciagle gra i jest dosc wysoko w rankingu, po 2, na serwisie KArlovicia do tej pory nikt nie mogl nic zrobic tak samo, mowie, over gemow
Wg Mnie Monfils go przełamie a jeśli go przełamie to wygra mecz...Karlovic w ćwierćfinale i półfinale nie oszukujmy sie grał z drewnami jak Skarpeta i Dżonson który jest idiotą i serwował Karlovicovi do Forhandu...Drabinka Gaela cięższa dużo cięższa choć też wygrał z drewnianym Samem. H2h dosyć odległe i ciężko się na nim wzorować ale myślę że Karlovic w każdym secie ma chwile słabości i Francuz jest w stanie to wykorzystać a mijać to on potrafi kątowo z każdej sytuacji nie to co wychwalany czasami pod niebiosa na tym forum drewniak Johnson...
Kurs 1,50 śmieszny i lepiej takie mecze odpuścić i usiąść wygodnie w fotelu i oglądać.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
to stawiaj wszystko na Monfilsa:p wiesz, po 1 nie uzywał bym raczej slowa dziadek bo trzeba doceniac ze do tego wieku ciagle gra i jest dosc wysoko w rankingu, po 2, na serwisie KArlovicia do tej pory nikt nie mogl nic zrobic tak samo, mowie, over gemow
Ale czemu myślisz, że over gemowy to pewne? Na mecze Karlovica wystawiają ogromne linie, często trzeba je pokryć jedynie dwoma tie-breakami lub 3 setami. Taje to loteria i jeden mini-break kosztuje seta. Równie dobrze może być 2:0 dla Karlo i 2:0 dla Monfilsa. Też myślałem, że Johnsona nikt nie jest w stanie przełamać, a połamał się dwa razy. Oglądając mecze Monfilsa zauważyłem, że przy wyniku 30:0 w swoim gemie serwisowym występuje u niego rozprężenie i bardzo często musi walić drugim serwisem, a to szansa dla Ivo. To samo wczoraj ze Zverevem gdzie miał sytuacje jak młody prowadził już 40:15 i mimo tego nie wykorzystał szansy. Ten mecz mi śmierdzi pod wieloma względami, ale jak już miałbym stawiać to czysty win Karlovica
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Ale czemu myślisz, że over gemowy to pewne? Na mecze Karlovica wystawiają ogromne linie, często trzeba je pokryć jedynie dwoma tie-breakami lub 3 setami. Taje to loteria i jeden mini-break kosztuje seta. Równie dobrze może być 2:0 dla Karlo i 2:0 dla Monfilsa. Też myślałem, że Johnsona nikt nie jest w stanie przełamać, a połamał się dwa razy. Oglądając mecze Monfilsa zauważyłem, że przy wyniku 30:0 w swoim gemie serwisowym występuje u niego rozprężenie i bardzo często musi walić drugim serwisem, a to szansa dla Ivo. To samo wczoraj ze Zverevem gdzie miał sytuacje jak młody prowadził już 40:15 i mimo tego nie wykorzystał szansy. Ten mecz mi śmierdzi pod wieloma względami, ale jak już miałbym stawiać to czysty win Karlovica
ale widzisz, jeden mowi tak, drugi mowi ze wszystkie pieniadze stawia na Monfilsa, i co tu zagrac? takie wrozenie z fusow, moze zlicze ile na tego stawia osob a ile na tamtego i na tego co bedzie wiecej, dlatego dla mnie najpewniejszym to over gemowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nestor/Roger-Vaselin 1,71 Bah✅✅✅

Stawiam w tym spotkaniu na parę w moim odczuciu lepszą, w lepszej dyspozycji i po prostu lepszych deblistów, Kontinen/Peers dostali wczoraj zaćmienia w końcówce meczu, moim zdaniem poczuli sie zbyt pewnie a para Kubot/Peya poczuła że może to wykorzystać i wykorzystała, Nestor tutaj bije na głowe Kubota czy Peye w każdym elemencie tenisowego rzemiosła może poza podaniem, Francuz w formie bardzo dobrej już na Wimbledonie świetnie returnował i serwował, para Kanadyjsko Francuzka grała ze sobą więcej meczy na nawierzchni hard i wczorajsze pokonanie Rumunów bez straty seta to bardzo dobry prognostyk przed dzisiejszym mecze, Peya wg moich obserwacji słabo wytrzymuje finały i mecze pod presją będzie tutaj najsłabszym ogniwem i jego podanie będzie dostarczycielem przełamań dla Daniela i Eduarda, podsumowując kurs bardzo fajny i ja gram w stronę Nestorów.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Wróżenie z fusów. Jak go przełamie i wygra seta, to pozostają jeszcze dwa a łatwo nie będzie. Czytam i oczom nie wierzę. Czy oglądaliście mecze Ivo ? Jego serwis powala na kolana i działa mocno deprymująca na zawodników. Uważam, że Monfils może sobie zabrać popcorn na ten pokaz petard. Nie wierze w bajki o świetnym returnie. Powodzenia
Nie wierzysz? Otóż Skarpeta i Johnson to drewna i nie mają dobrych returnów to jak chcieli wygrac mecz z Karlovicem woła o pomstę do nieba jeden slajs dojście do siatki i te popierdółki nie potrafią minąć takiego słupa.. Monfils to jest top5 w tourze najlepszych returnów,potrafi minąć gościa przy siatce z niewyobrazalnych dla innych zawodników sytuacji... Graj jak uważasz możesz próbowac Karlovica jeśli tak czujesz ale na Twoim miejscu zabezpieczyłbym się handicapem... Ja tego meczu nie typuje wyraziłem swoje zdanie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom