>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Sztokholm & Moskwa, 18-24.10.2010

Status
Zamknięty.
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Roger Federer - Stanislas Wawrinka
Typ: Stanislas Wawrinka +4,5 gemów; @2,130
PinnacleSports


Wszystko będzie oczywiście zależało od serwisu Stasia. Jeżeli będzie na przyzwoitym procencie, to takie handi może być pokryte. Na temat H2H lepiej nie wspominać, bo Wawinka ma je takie jak większości tenisistów z Fedem - tragiczne. Stachowi udało się raz wygrać z Fedem, a w pozostałych meczach nie ugrał nawet seta. Liczę, że dziś będzie w miarę wyrównane spotkanie i mniej utytułowany ze Szwajcarów pokryje handi +4,5 gemów.
polemizowałbym z argumentacją, Wawrinka nie jest serwismanem żeby jego występ zależał w tak dużym stopniu od serwisu, ma wystarczająco dużo argumentów z głębi kortu
 
gju 134

gju

Użytkownik
Federer - Liubicic under 21 (1.9) (21gemów - ZWROT)
Fed w dobrej formie, a to oznacza, że Ljuba dużo nie ugra w tym meczu. Szyybiutko uporał się Szwajcar ze swoim rodakiem, szybko upora się też z łyskiem. niezły serwis i świetna gra przy siatce to za mało na starego wyjadacza.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Federer - Liubicic under 21 (1.9)
Fed w dobrej formie, a to oznacza, że Ljuba dużo nie ugra w tym meczu. Szyybiutko uporał się Szwajcar ze swoim rodakiem, szybko upora się też z łyskiem. niezły serwis i świetna gra przy siatce to za mało na starego wyjadacza.
Czy ja wiem czy tak szybciutko ? Mecz nie trwał dwa sety tylko 3. Do tego Ferdek w pierwszym był bodajże 3 razy przełamany, a przy serwisie Wawrinki nie miał nic do powiedzenia. W drugim również, początek to break dla niżej klasyfikowanego Szwajcara.
 
gju 134

gju

Użytkownik
mój błąd. zawiódł mnie komórkowy sprawdzacz wyników. wczoraj sprawdzałem wynik i pokazało mi się 2-0. 6:3 6:2. przepraszam za wprowadzenie w błąd.
przy typie obstaje dalej.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Roger Federer - Florian Mayer (+5,5) 1,52 ✅
Myślę, że warto zaryzykować. Ferdek w tym turnieju nie zachwyca, a często szokuje. Dziś prawie przegrał pierwszego seta, wcześniej z Wawrinką w pierwszym secie poległ 6:2, w drugim przełamania. Wszystko zależy w jakiej formie będzie Roger. Dla odważniejszych polecam zagrać czystą 2 po kursie 7,55. Stawka oczywiście 1/10.
2:0 (6:4,6:3) ✅
 
villa16 32

villa16

Użytkownik
Troicki V. (Srb) - Baghdatis M. (Cyp)
Typ dokładny wynik 2-1
Kurs 4zl
Buk : Bet 365
O godzinie 13 polskiego czasu rozpocznie się finał w Moskwie rozgrywany na nawierzchni tzw dywan (hala).
Moim faworytem jest Troicki który złapał wiatr w żagle,ostatnio bardzo dobra forma.
Jego gra na tej nawierzchni wygląda pozytywnie,pokonał po koleji gracza gospodarza tursunova 2-1,tsonge 2-1,zeballosa 2-0 i wczoraj cuevas 2-0 który nie spodziewanie doszedł do półfinału.
Zmierzajac do finału dla mnie marcos tzw bagietka nie gra juz na swoim dawnym poziomie wczoraj fartownie wygrał bo w 3 secie przełamał go istomin i miał swoje podanie przy stanie 6-5 i niestety dał sie przełamać a w taj brejku przegrał jednoznacznie z baghdadisem .
Myśle że 1 seta wygra Victor, 2 pewnie marcos i w decydującej parti troicki pociśnie i wygra z Cypryjskim zawodnikiem :grin:
Jazda Troicki $$$$$ Vamoss Troicki$$$$$$✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom