>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Sztokholm & Moskwa, 18-24.10.2010

Status
Zamknięty.
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Filip Prpic - Nikola Metkic @ 1,65 ✅ 2/6 6/3 6/4
Przyznaję, że Metkicia nigdy na oczy nie widziałem i nie wiem na co go stać, ale patrząc na wyniki widać, że potencjał ma dość średni, wygrywa głównie z noname&#39;ami, nie licząc zwycięstwa z Piotrem Łuczakiem i Andrianem Ungurem. Prpić zawodnik dobrze znany, doświadczony challengerowiec, powinien u siebie w Sztokholmie wejść chociaż do turnieju głównego.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Tipsarevic - Zeballos 1 1.2
Nie szukałbym tu niespodzianki. Zeballos w ostatnich meczach ma bilans 1-9. Dostał w dupe od Mischy Zvereva ktory nie odstaje poziomem od Tipsy. Na dodatek przegrał nawet z dziadkiem Clementem... Tipsarevic dużo nie gra, ale utrzymuje poziom. Pokonał dobrze dysponowanego Golubeva, walczył z Soderlingiem. W davis cupie pokonał zarówno Stepanka jak i Berdycha. Nie sądzę, aby Zeballos był w stanie nawiązać jakąkolwiek walkę.
Kurs niski, ale lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu ???? .
Dodałem sobie do zakładu Troickiego i wyszło już 1.86.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Bellucci - Blake @ 1,66 ⛔ 6/3 4/6 4/6
Przestałem wierzyć już w powrót Blake&#39;a do światowego Topu. Jego zdrowie, a raczej jego brak nie daje mu wykorzystywać jego umiejętności. Thomaz gra dobrze kątowo, będzie rozrzucał Jamesa po korcie, a ten przy swojej ograniczonej sprawności ruchowej będzie dużo psuł.

Nieminen
- Berrer @ 1.68 ✅ 4/6 6/1 6/4
Nie potrafię jakoś polubić tego Michaela. Zawsze kojarzył mi się z bylejakością i psuciem.
Nieminen z kolei odwrotnie, solidna fińska ściana, którą bardzo trudno rozkruszyć. Zobaczymy co pokażą, ale ja stawiam na Jarka ;)
Stakhovsky - Russell @ 1.34 ✅ 6/4 3/6 7/5
Serhij po serii naprawdę dobrych występów trochę pod formą, jednak nie sądzę, żeby grał tak słabo, by dał się ograć Michaelowi Russelowi, który ten sezon ma bardzo nieudany - wtapia prawie ze wszystkimi nawet w słabo obsadzonych turniejach.
Ryderstedt - Gimeno Traver @ 4,55 ✅ 7/6 6/3
Widzę tu spore value, bo nie oszukujmy się, ale Hiszpan nigdy nic na hardzie nie ugra, a pochodzący z polskojęzycznej rodziny dwumetrowiec ze Sztokholmu ma wszelkie predyspozycje do tego, żeby &quot;wyserwować&quot; sobie zwycięstwo w tym spotkaniu. Wielkich wyników chłop nie robi, ale po takim kursie, biorąc pod uwagę, że gra u siebie, spróbować trzeba.
 
G 0

gorgon123

Użytkownik
Chardy-Kukushkin @1.55
kurs na chardego cud miód orzeszki osobiscie bede stawial na chardego iz bedzie wygrywal wlasne servisy gdyz wiecej hajsu idzie wyciagnac
jednak wygrana chardego w tym meczu nie ulega watpliwosci polecam bardzo ten kurs jest to naprawde mega bardzo prawdopodobne iz chardy wygra

nieminen-berrer @1.66
nieminen rowniez zaskakuje dobra forma w ostatnich turniejach na twardej nawierzchni typ godny polecenia naprawde warto
 
L 77

low

Użytkownik
Jarkko Nieminen - Michael Berrer @ 1.55 ✅

Fin zawsze tu spisywał się dobrze, po za tym mówi że bardzo lubi tu grać. Forma dopisuje, po gorączce z Japonii nie ma śladu i jest gotowy do kolejnych zwycięstw. Berrer w przyzwoitej formie, ale to za mało by pokonać solidnego Fina.
 
P 13

pipel

Użytkownik
Stakhovsky ostatnio by przegrał z Russelem bo ten w 2 secie przy 5:3 serwował na mecz ale finalnie przegrał więc ja bym sie bał grać na niego, Belluci też jakoś formą ostatnio nie powala, nie mówię że nie odnośnie tych typów ale jak dla mnie dość duże ryzyko.
Ja dodam od siebie
Ilia Marchenko v Denis Istomin 1,57 ✅
Bet365
Praktycznie pojedynek dwóch krajanów, w tamtym roku w tym turnieju krecz Denisa z powodu infekcji. Oboje obecnie jakoś formą nie powalają ale myślę że rewanż za tamten rok jest jak najbardziej możliwy. W tym roku 1:0 dla Istomina i teraz też powinien sobie wyserwować zwycięstwo.
 
K 0

korzonekk

Użytkownik
Tursunov - Troicki
Co myślicie o graniu na Viktora? Moim zdaniem chłopak ma ostatnio bardzo stabilną i solidną formę, gdyby nie fakt że gramy w Rosji brał bym kurs: 1.50 z pocałowaniem ręki.
A wy jak przewidujecie ten mecz?
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
pipel - jak się boisz to nie graj, nic prostszego.

co do meczu Tursunova z Troickim to jest to dla mnie typowy no bet.
Dima to naprawdę wielki talent rosyjskiego tenisa, zwłaszcza na trawie prezentował się kilka lat temu znakomicie, jednak notoryczne kontuzje sprawiły, że popadł w przeciętność. Ostatnio podłapał jednak trochę dobrej formy, ładnie ograł Gulbisa i Gasqueta, więc czemu nie miałby pokonać Viktora?
 
D 8

dyniek89

Użytkownik
Też bym uważał z tym Tursunovem.

Ja za to spróbuję Floriana Mayera z Feliciano Lopezem. Mayer nieźle się zaprezentował w Szanghaju a kurs zachęcający.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Kurde , a mnie właśnie kusi żeby dać Lopeza w tej hali . Mayer mimo warunków fizycznych nie ma super serwisu . Natomiast Lopez wiadomo, głównie serwis i gra przy siatce. Mayer raczej lubi dłuższe wymiany, a myślę , że Lopez będzie skracał jutro meczyk . Ja chyba spróbuję zagrać sobie Lopeza.
Dla mnie dobry bet to Rochus . Rok temu był tutaj w finale więc broni dużo punktów. Ma za rywala Clementa który co dopiero skończył udział w hali u siebie we Francji i wielkiej furory tam nie zrobił. Myślę , że Rochus nie polegnie na 1 rundzie.
 
gju 134

gju

Użytkownik
kolejne turnieje i znowu nadzieje na mało &quot;nieprzewidywalnych niespodzianek&quot; ;)
Ryderstedt - Gimeno 0:2 (1.50) (⛔KONTUZJA pleców Gimeno)
Nie lubię się specjalnie odnosić do autonomicznych typów innych użytkowników i nie będę robił tego też w tym wypadku. chodzi mi tylko o komentarz Phillipsa o Gimeno. Inaczej trochę widzę grę Hiszpana i jego wyniki na hardzie. Hiszpan w tym roku potrafił wygrać challenger na hardzie, później pokonać Chardyego, Nieminena, Golubeva czy Schwanka. Ryderstedt (ma 188cm) a jego wyniki są przeraźliwie ubogie w stosunku do Gimeno. poza dwoma czy trzema wyskokami kiedy wygrał w tym sezonie z kimś z 3 i 4 setki to zazwyczaj rywale tego pokroju już nie dają szans Szwedowi. Nie sądzę, żeby Gimeno (60) nie poradził sobie szybko z Michałem nawet pomimo własnych ścian i wyjątkowej mobilizacji.
----
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Mam nadzieje że Michał jutro pokona Denta i zagra w końcu z Federerem.Jak dla mnie pewniakiem jutro jest Brands na hali trzeba dobrze serwować a 2 serwis urugwajczyka jest tragiczny.Kursy na mecz śmieszne po 1.85.Istomin też ostatnio troche przegrywał także też powinien coś wygrać Marchenko jak najbardziej do ogrania 1.7.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Gimeno ma niby nadwyrężone plecy więc może być ciekawie w jego meczu kurs już spadł trochę ogólnie.
pan michalek jutro dostaje od denta 2-0 i pakuje sie do domciu potrenowac z maszyna do wyrzucania pilek
Ja nie wiem jaki jest sens takowych pseudo wypowiedzi... Czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl? Dlaczego uważasz że będzie 2:0? A twój zbitek słów, ktore uważasz za wypowiedź na poziomie kończy się po pierwszym zdaniu. Darujcie sobie jakieś prorocze wizje o formie naszych reprezentantów. Chcesz kogoś krytykować,to chociaż zrób to na poziomie takim aby inni mogli coś z tego wywnioskować, a nie walisz jakieś slogany jak dziecko z pierwszej klasy.
Masz jakiś news odnośnie tych nadwyrężonych pleców? Podaj źródło!!! Bo ja nie wiem czy to jakaś plotka czy może miałeś sen, że Gimeno schodzi z kortu z kontuzją.

Tego się czytać nie da, tych pseudo zdaniowych haseł nie wnoszących niczego do rozmowy na temat tenisa.
Napisz jeden z drugim jakąś sensowną analizę, a jak nie to dla dobra mojego i innych nie udzielaj się w temacie skoro nie potrafisz utrzymać pewnego poziomu wypowiedzi
e: bardzo prosiłbym moderatora działu o zrobienie porządku i usunięcie niektórych postów, nabijanych przez osoby a nie wnoszących niczego do dyskusji
mam za mało postów więc prv
Ty chyba naprawdę masz problem ze zrozumieniem prostej sprawy, którą poruszyłem... Czy cały dział musi wiedzieć że masz mało postów? Jaki związek ma to co napisałeś z turniejem w Sztokholmie czy w Moskwie?
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Lopez - Mayer @ 1.97 ⛔ 2/6 2/6
Widziałem Mayera w meczu przeciwko Tsondze i szczerze powiedziawszy, nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia. Dużo błędów, cieniutki wolej. Feliciano ma ten sezon bardzo słaby, ale według mnie jest tenisistą w każdym elemencie gry lepszym. Myślę, że dobra dyspozycja serwisowa będzie kluczem do zwycięstwa.
Chardy - Kukushkin @ 1,55 ⛔ 2/6 4/6
Jeremy to zawodnik co najmniej o klasę lepszy od Kukushkina. Kazach jest dla mnie graczem prezentującym poziom co najwyżej solidnego challengerowca, natomiast Francuz od dłuższego czasu prezentuje się bardzo dobrze.
Kunitsyn/Tursunov - Polasek/Zelenay @ 2,05
Stawiam na Słowaków, bo pograli ostatnio trochę ze sobą i to z całkiem dobrym skutkiem (wygrali nieźle obsadzony challenger w Mons), natomiast Rosjanie nie wyszli razem na kort od Wimbledonu. Potencjał zbiżony, więc zgranie może mieć decydujące znaczenie.
Bopanna/Qureshi - Friedl/Hanescu @ 1,45 ✅ 6/1 4/6 10/8
Indo-Pak znowu w grze. Rywale co najwyżej przeciętni, więc po raz kolejny nie powinienem się na nich zawieść. Można grać też 2:0
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie: ???? Bellucci T. - Blake J. ⛔⛔
Typ : 1
Kurs: 1,62
Buk : Betclic
Analiza:

We wotek późnym popołudniem w Sztokholmie w turnieju z serii ATP spotka się brazylijczyk Thomaz Bellucci z amerykaninem Jamesem Blakiem. Faworyt wydaje się oczywisty - Thomaz Bellucci. Do tej pory zawodnicy Ci spotkali się raz ze sobą. Było to w marcu 2010 roku na turnieju w USA w Miami. Wygrał Bellucci 2-1. Wg również jutro Thomaz Bellucci odniesie zwycięstwo. W rankingu dzieli ich spora różnica. Bellucci jest na 27 miejscu a Blake dopiero na 135. W zdobytych punktach w rankingu wygląda to następująco: 1430 do 405. Bellucci ostatnich turniejów co prawda nie może zaliczyć do udanych. Dlatego też możliwe, że będą 3 sety, ale zwycięzcą wg mnie okaże się jednak Bellucci. Blake to już nie ten sam tenisista co kiedyś. Przegrywa z reguły najbardziej ze swoim własnym zdrowiem. Ostatnio szczególnie narzekał na kolana. Po US Open myślał nawet nad zakończeniem kariery z powodu zdrowia. Także - niestety - jesteśmy raczej świadkami po mału kończącego się Blake&#39;a. Nie widzę większych szans, żeby mógł wygrać jutrzejszy pojedynek. Za najlepszych czasów Blake&#39;a typ na pewno byłby odwrotny, ale obecnie jest jak jest. Przewiduję zwycięstwo Bellucciego.
Dla odważniejszych:
???? Bellucci T. - Blake J. --&gt; 2-1 --&gt; 3,75 ⛔⛔⛔
Trzeba było postawić, że będą 3 sety ;]
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Spotkanie: C.Kas/M.Kohlman - D.Gimeno Traver/A.Seppi
Typ: 1
Kurs: 1,52
Buk: Tobet

Analiza: Jutro na szwedzkich kortach w Sztokholmie dojdzie do ciekawego spotkania deblowego. C.Kas/M.Kohlman kontra D.Gimeno Traver/A.Seppi. Oba deble nie są etatowymi deblami. C.Kas gra często w deblu ale z P.Kohlschreiberem a z M.Kohlmanem grał tylko raz i było to 4 miesiące temu i przegrali. D.Gimeno i A.Seppi grali dziś w singlu i obaj polegli ale jak można było spodziewać się porażki A.Seppiego z S.Wawrinką to porażki D.Gimeno Travera z ogórkiem M. Ryderstedt można uznać że Hiszpan świetnie się nie czuje. Dla porównania kurs na Kasa i Kohlmana w Bwin jest tylko 1,4. Typ wydaje się być pewny :smile:
Typy godne uwagi:
Zwycięstwo C.Kas/M.Kohlman @1,52
Powodzenia/Pozdrawiam/Poznaniak
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Tak dla wszystkich , aby wiedzieli przed typowaniem , oglądałem dzisiaj nie jedno spotkanko w Stoku i powiem że kort dosyć szybki. Serwis odgrywa bardzo istotną rolę,można grać wiele winnersów i udanych akcji serv&amp;voley.
Tym bardziej, skłanie mnie to do zagrania jutro Lopeza i Rochusa. Myślę nad Belluccim którego tutaj obstawiacie, koleś dosyć dobrze się tu czuje. Blake - sam niewiem co już o nim myśleć.
 
P 13

pipel

Użytkownik
Tobias Kamke v Jan Hajek typ 1 1,53 ✅ 6:0 6:2
Nie jest to jakiś wielki pojedynek niby Kamke wygrał teraz challengera w USA ale przynajmniej jest ograny. Hajek trapiony kontuzjami od US Open zagral 1 mecz i dwa poprzez kontuzje przegrał (1ret, 1 w/o). Nie jest to typ na wygraną Tobiasa lecz na przegraną Hajka.
 
1 4

10na10

Użytkownik
Tak dla wszystkich , aby wiedzieli przed typowaniem , oglądałem dzisiaj nie jedno spotkanko w Stoku i powiem że kort dosyć szybki. Serwis odgrywa bardzo istotną rolę,można grać wiele winnersów i udanych akcji serv&amp;voley.
Niby Plexipave, a szybko... Coś im mieszanka nie wyszła. ????
Jutro warto pograć wszelki HC w stronę Marchenko - hardworker dobrze czuje się w Moskwie. Istomin obniżył loty, chłopaki pograją 3 sety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom