>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Sztokholm & Moskwa, 18-24.10.2010

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
R. Bopanna/A. Qureshi - L. Friedl/V. Hanescu 2:1 ✅ ( 6:1,3:6,10:8 )
Pierwszym argumentem za Bopanną i Qureshim jest fakt, że grają oni ze sobą ładnych parę lat. Drugą wiadomością jest to, że przeciwnicy grają ze sobą pierwszy raz co w dubelku jest ważne. Trzecią sprawą jest to, że oni są finalistami US Open. Co prawda ostatnio przegrali w Shangahiu, ale Melzer i Paes właśnie wygrali ten finał (grali z nimi bardzo zacięty pojedynek 7:6,6:7), pokonując w następnym etapie gładko braci Brayanów 2:0 którzy wygrali US Open. Ale to była Azja i niespodzianek tam nigdy nie brak (np. Melzer ogrywa Nadala, później Melzer przegrywa z Monaco, a Monaco przegrywa gładko z Murrayem). Qureshi również w mixie doszedł do finału w US Open. W ogóle 2010 jest dla nich dobrym rokiem. Ćwierćfinał wimbledonu, finał US Open, ćwierćfinał w Szanghaju, nie mają na co narzekać. Hanescu w 2010 praktycznie same porażki. Ostatnio w dublu wygrał 18 września z jakimiś nikomu nie znanymi Ekwadorczykami. Leos kolejny wielki gracz &quot;turniejów z dupy&quot;. Wimbledon to porażka w 1 rundzie. Później jakiś turniej w Umag, co prawda finał, tak samo jak w Istambule. Ale kto tam brał udział, jak każdy czekał na US Open. W US Open Leos odpadł w 1 rundzie. Brał udział w turnieju w Szczecinie i dalej takie nikomu nie znane turnieje. Bopanna z Qureshim jak już mają przegrać to z jakimś poważnym przeciwnikiem. Jutro liczę na szybkie 2:0, tak jak to często bywa w dublach.

Typy:
1 - 1,42 ✅
2:0 - 1,90 ⛔
 
gju 134

gju

Użytkownik
moje typy:
Chardy - Kukushkin 1 (1.5)⛔
Rochus - Clement 1 (1.65)⛔
Golubev - Gonzalez 1 (1.25)✅✅✅
Marchenko - Istomin 2 przynajmniej jeden set (1.2)✅✅✅
Dolgopolov - Belyaev 1 (1.3)✅✅✅
Dodig - Robredo 2 (1.38 ) ⛔robredo chyba przyjechał po startowe)
Schoorel - Becker 2 (1.4)✅✅✅
sorka ze bez analizy, ale może kogoś tu utwierdzi w przekonaniu na typ.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Stepanek R. - Hanescu V.
Typ: 2 +1,5 seta
Kurs: 1,55

Jak dla mnie mega okazja do zgarnięcia naprawę dobrego kursu(około 2,50) no ale ja zadowalam się mniejszymi kursami bo wole pewniejszy zysk. Wiec gram tu opcje +1,5 setach na Rumuna. Rumun to jeden z moich ulubionych to może za duże słowo, ale naprawdę lubię jego grę bardzo solidny grajek a takich lubie. Mało kiedy oddaje mecze bez walk 2:0, wszystkie mecze to walka, 3 sety itp. Tu będzie podobnie, Radek po powrócię nawet w połowie nie jest tym zawodnikiem co kiedyś. W Azji porażka z anonimowym Bai 2:0... chyba już sam chce aby ten sezon się skończył. Viktora dawno nie oglądaliśmy odpuścił starty w Azji może i dobrze, liczę, iż się tutaj solidnie przygotował i pokaże dzisiaj kawałek dobrego tenisa!
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Kubot - Bachinger @ 2.05 8/10 ⛔ 4/6 6/4 3/6
Kursy w tym tygodniu prawie w każdym meczu wahają się począwszy od spotkania Dolgopolowa gdzie też miał przegrać, kończąc na spotkaniach Starace, Kuzniecowa czy Tipsarevićia, nie wnikam w aspekty pozasportowe bo nie mam na ten temat informacji. Przejdź do tego co wiemy turniej w mieście Abby od wielu lat jest ekstremalnie szybki wręcz squashowa rok temu robił tutaj furorę Pim-Pim gdzie chciał wrócić po kontuzji i doszedł do ćwierćfinału w dobrym stylu, szybkość nawierzchni można podać poprzez ich zwycięzców wygrywali tutaj Ivo, Blake, Fish, Nalbandian czy Bagieta czyli ludzie którzy kończą serwisem lub uderzeniem kończącym po krótkim returnie, czy osoby s&amp;v. Kubot chcę zakończyć sezon w TOP50 i na Mastersie w Londynie jeśli ma tutaj polec z solidnym średniakiem z challengerów który fakt gra ofensywnie to jednak nie powinien robić dzisiaj większych kłopotów przy swojej grze Polaka który w hali świetnie operuję chip and charge czy oczywiście s&amp;v.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Łukasz Kubot - Matthias Bachinger
Typ: Łukasz Kubot; @1,65
Toto-Mix

Po porażce Kubota kilka tygodni temu w challengerze w Szczecinie z Rosolem, powiedziałem sobie, że do końca sezonu nie postawię już na Łukasza. Trzeba jednak powiedzieć, że Polak podnosi się ostatnio z drobnej zapaści - przeszedł kwalifikacji do Pekinu i Szanghaju, no i jeszcze ten pamiętny mecz w Szanghaju z Isnerem. Bachinger gra przeważnie w challengerach - z różnym skutkiem. Myślę, że jest to przeciwnik, którego Polak może na spokojnie ograć. Stawiam na Kubota.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Berdych - Nieminen @ 1,53

H2H 4-0 na szybkich nawierzchniach mówi bardzo wiele. Jarkko nie ma za bardzo czym straszyć Czecha, który mimo średniej formy powinien &quot;rozstrzelać&quot; Fina dosyć szybko.

Mayer - Ryderstedt (+4.5) @ 1,73

Definitywny koniec nadziei dla Szweda, który w pierwszej rundzie, mimo przeciętnej gry pokonał słabo dysponowanego Gimeno-Travera. Nie doceniłem Niemca, a ten rozbił w proch i pył dużo lepszego gracza niż Ryderstedt, a więc Feliciano Lopeza. I tym razem powinno być dla Floriana bezproblemowo.

Clement/Knowle - Battistone/Siljestrom @ 1,3

Brian i Andreas grać debla potrafią, ale Julian Knowles i Arnaud Clement to inna półka. Powinni bez problemu wykorzystać przewagę doświadczenia.
 
M 0

malywarchlak

Użytkownik
Kunitsyn/Tursunov - Polasek/Zelenay

Typ : Polasek/Zelenay @ 2.1

Bet365

Stawiam tutaj na parę Polasek/Zelenay , ostatnio wygrali turniej w Belgii , także obecna forma tej pary jest całkiem dobra. Z kolei para przeciwników w tym roku się jeszcze nie pokazywała na kortach. Warto spróbować.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Kolega 10na10 chyba nie oglądał meczu. Nieminen przy bardzo wielu swoich gemach miał problemy. Kwadratowa głowa to i kwadratowy tenis. Niestety ale to prawda, bo gra kątowa to dla Niemiego abstrakcja. 75% piłek posyła na nieduże ale jednak auty. Często oddawał na 15-40 Berrerowi i tylko Niemcowi zawdzięcza że kilka razy nie został przełamany. Berrer miał przewage podczas większości wymian, ale w najważniejszych momentach wyrzucał lub trafiał w siatkę. Czasem tylko Nieminen ratował się serwisem. Zdecydowanie więcej błysku i inteligencji było po stronie Berrera

Na ile widziałem ostatnie mecze Berdycha to niby wszystko okej, ale za często ma chwilowe przestoje. A takie chwile u niego owocują brejkami. Zobaczymy co pokaże dziś.

Osobiście myślę, że rzemieślnik Nieminen powinien przegrać z więcej myślącym Czechem



cd meczu Mayera z Ryderstedtem to tu warto podkreślić, że ten drugi wygrał z Gimeno głównie serwisem (no i w jakimś stopniu słabszą dyspozycją rywala). Wiele gemów wygrywał do 15, czasem jakiś mniej pewny do 30 czy już bardzo rzadko do 40. Dlatego sądzę że handicapy na Mayera nie są zbyt pewne. Panowie nigdy ze sobą nie grali, czas na 1, wg mnie zacięty pojedynek
 
L 77

low

Użytkownik
Ja odniosłem wręcz odwrotne wrażenie. To Berrer grał naprawdę dobre spotkanie, ale to było za mało na Fina. Owszem Nieminen miał przestoje w grze, ale drugi set był bardzo dobry w jego wykonaniu. Berdych od czasu finału Wimbledonu niczego szczególnego nie pokazuję.

Jarkko Nieminen - Tomas Berdych @ 2,75 ✅
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Berdych - Nieminen @ 1,53

H2H 4-0 na szybkich nawierzchniach mówi bardzo wiele. Jarkko nie ma za bardzo czym straszyć Czecha, który mimo średniej formy powinien &quot;rozstrzelać&quot; Fina dosyć szybko.
  • solidną grą w każdym elemencie tenisowego rzemiosła

  • ciekawą i penetrującą grą kątową

  • świetnymi approach shottami i wolejami

  • mobilnością na korcie


chyba jednak ma czym straszyć
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Golubev A. - Kunitsyn I. 1,55

Kazach to jedna z gwiazdek cyklu, świetne występy w challach, chyba 4 turnieje wygrane pod rząd, pozniej w Azji finał turnieju ATP i porażka dopiero z Yoyzhnym. Po prosto w ostatnich tygodniach forma wręcz fantastyczna, ostatnio dwie porazki jedna przez krecz i jedna z Janko no ale wiadomo musiał kiedyś przegrać 2,3 mecze teraz z Igorem liczę na łatwe win, podobnie jak w 1r z Gonzalezem.

Do tego może Youzhny kursy około 1,35. U siebie na pewno Misha liczy na dobry występ, mysle, ze bardzo liczt na wygranie tej imprezy. Istomin solidny grajek, no ale liczę na dobry występ Mishy w tej imprezie...
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Golubev A. - Kunitsyn I. 1,55

Kazach to jedna z gwiazdek cyklu, świetne występy w challach, chyba 4 turnieje wygrane pod rząd, pozniej w Azji finał turnieju ATP i porażka dopiero z Yoyzhnym. Po prosto w ostatnich tygodniach forma wręcz fantastyczna, ostatnio dwie porazki jedna przez krecz i jedna z Janko no ale wiadomo musiał kiedyś przegrać 2,3 mecze teraz z Igorem liczę na łatwe win, podobnie jak w 1r z Gonzalezem.

Do tego może Youzhny kursy około 1,35. U siebie na pewno Misha liczy na dobry występ, mysle, ze bardzo liczt na wygranie tej imprezy. Istomin solidny grajek, no ale liczę na dobry występ Mishy w tej imprezie...
Golubev wygrał cztery turnieje w całej karierze, wszystkie w dość dużych odstępach czasu

co do Youzhnego spotkałem się z informacją że wycofał się z turnieju singla po porażce w deblu, więc nie ma chyba sensu zamrażać kasy
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Roger Federer - Taylor Dent
Typ: Roger Federer -5,5 gemów; @2,140
PinnacleSports

Jeżeli tylko Szwajcar będzie się przykładał do gemów serwisowych Denta, to takie handi spokojnie pokryje. Wszyscy wiedzą, że Amerykanin gra stylem serve&amp;volley, zatem Federer pewnie wiele razy będzie musiał mijać swojego rywala, a to potrafi robić. Oczywiście zakładam, że Dent nawet nie powącha breaka przy serwisie Federera. Szwajcar powinien to skończyć w dwóch szybkich setach.
 
P 13

pipel

Użytkownik
James Blake v Jarkko Nieminen 0:2 2,10 ✅ 0:6 2:6
Bet365
Lubie Blake`a ale to Jarkko będzie dyktował warunki i można się spodziewać dość jednostronnego widowiska. Blake za dużo autów, za dużo siatek.Wygrana z kiepsko dysponowanym Bellucim i męczarnie z Bachingerem niczego dobrego nie wróżą ,a o Nieminienie dużo pisać nie trzeba większość chyba wie że do jego gry jak na razie nie można mieć zarzutów i jeśli zagra swój dobry tenis to 2:0 jak najbardziej możliwy wynik.

Kurde szkoda Jamesa jak tak się na niego patrzy. Na twarzy wymalowany mega dół wyjdzie to wyjdzie nie to nie. Mógł przełamać na początku drugiego seta to wywalił 3 piłki pod rząd w taśme. Jarkko momentami odpuszczał ale też kilka znakomitych zagrań zaprezentował. Jeszcze tylko Troicki niech wygra i gra muzyka.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Stepanek R. - Cuevas P.
Typ: 1
Kurs: 1,50
Radek chyba po kontuzji przypomniał sobie jak sie gra w tenisa. Tutaj dwa łatwe zwyciestwa, wygląda to naprawdę dobrze. Pablo pokonał po dwóch TB Dadynenke no ale ostatnio pokonanie Rosjanina to nie jest jakiś imponujący wyczyn. Może na ziemi większa walka, ale tu na szybkich kortach w hali nie daje szans, kolejne 2:0 dla Czecha!
Popieram Typ na Fina, nie wiem czy 2:0 ale wygra te spotkanie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Jarkko Nieminen - James Blake
Typ: Jarkko Nieminen
Kurs: 1,420
Buk: PinnacleSports

Analiza: Co będzie dalej z Jamesem? Strasznie ostatnio obsunął się w rankingu. Najprawdopodobniej będzie musiał grać za niedługo już w kwalifikacjach do wielu turniejów (do czego nie jest przyzwyczajony). Pewnie gdzieniegdzie dostanie dziką kartę, no ale przecież wszędzie nie będzie miał tego przywileju, zatem kwale będą nieuniknione (bo nie wierzę, żeby Blake &quot;szlajał się&quot; po challengerach). Tutaj w Sztokholmie jest już nieźle (1/4 finału), ale tylko na papierze, bo męczarnie z przeciętnym Bachingerem to nie jest powód do dumy. Zatem ta 1/4 finału to będzie kres Amerykanina, bo na przeciw staje dobrze ostatnio dysponowany Nieminen. Co ciekawe, H2H 6:0 dla Amerykanina, zatem pora na pierwszą wygraną Fina w ich rywalizacji. Nieminen wygra ten mecz.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Dolgopolov - Baghdatis 1 (2.05)⛔
Kunitsyn - Istomin over 23 (1.9)⛔
Dolgo ma patent na Cypryjczyka. a w meczu Istomina widzą mi się 3 sety.
 
P 13

pipel

Użytkownik
Patent? A jaki jeśli można wiedzieć? Oboje przełamują i są przełamywani, ciężko stwierdzić jednoznacznie kto wygra bo grają dość nierówno. Temperament czy doświadczenie? Jak dla mnie za mało argumentów. Natomiast drugi typ to faktycznie ten z pewniaków ale chyba każdy wie jak to jest z tymi pewniakami ;) Takie typowanie bez oglądania, tylko na bazie statystyk to granie na ślepo ale życzę powodzenia bo wszystko się może zdażyć.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Roger Federer - Stanislas Wawrinka
Typ: Stanislas Wawrinka +4,5 gemów; @2,130
PinnacleSports

Wszystko będzie oczywiście zależało od serwisu Stasia. Jeżeli będzie na przyzwoitym procencie, to takie handi może być pokryte. Na temat H2H lepiej nie wspominać, bo Wawinka ma je takie jak większości tenisistów z Fedem - tragiczne. Stachowi udało się raz wygrać z Fedem, a w pozostałych meczach nie ugrał nawet seta. Liczę, że dziś będzie w miarę wyrównane spotkanie i mniej utytułowany ze Szwajcarów pokryje handi +4,5 gemów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom