>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Szanghaj, 09-16.10.2011

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Piszecie tylko o negatywnych stronach meczu, natomiast mecz był naprawdę ciekawy i było w nim wiele ciekawych wymian, a w szczególności ostatnie gemy 3 seta. Jak dla mnie mecz ciekawy i był warty obejrzenia, ale patrząc tak na grę Roddicka chłodnym okiem to nie jest za dobrze.
Nishikori +1,5seta @ 1,68
Nishikori na luzie wygrał pierwszego seta i plusik ????
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
no i dobrze, Bryanty bardziej powinny grać w kosza : &gt;
natomiast coś mi sie widzi, że zawodnicy co narobili sobie kaski (np. Roddick 16mln$ w całej karierze)
teraz marnieją w oczach na koniec sezonu
a na przykład taki Murray, który zawsze jest czwarty, to o ile będzie mógł, to będzie gryzł kort żeby coś wygrać wkońcu
po Nishikorim tez widać ogromna chęć
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Warto również dodać , że dzisiaj nasza Polska para Frystenberg/Matkowski odprawiła z kwitkami pare Bryanów w deblu :razz:
Zgadza się, ale mecz był zacięty co widać po wyniku, dopiero 12-10 nasi debliści wygrali w 3 secie. Prawdopodobnie wejdą do turnieju mistrzów, gdyż są już w półfinale, a z takim wynikiem powinni wskoczyć na 7. miejsce.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Mayer - Lopez
Kolejne ciekawe spotkania w dzisiejszych ćwierćfinałach. Florian Mayer jest według mnie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, gdyż odprawia najlepszych w tym turnieju, nawet samego Rafaela Nadala wyeliminował z turnieju, więc Feliciano Lopez nie powinien być dużą przeszkodą dla świetnie grającego Niemca w tym turnieju. Lopez pokonał Berdycha, ale to nie był ten sam Czech co kilka meczy wcześniej. Tak czy tak faworytem tego meczu jest Niemiec i nie wyobrażam sobie innego wyniku.
Mayer - 1,75
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Szczerze, to nie spodziewałem się takiego występu Mayera. Wiedziałem ,że będzie trudno, ale byłem pewien że podoła z Lopezem. Ogólnie słabo serwował, popełniał dużo błędów.. z koleji Lopezowi może serwis nie wchodził tak idealnie jak wczoraj, ale był jednak skuteczny a poza tym czuł się pewnie na swoich obu skrzydłach.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Patrząc na koncentracje obu zawodników:
Lopez - w pełni
Mayer - w połowie
tyle wystarczy żeby przegrać na takim Mayerze i tego nie da sie przewidzieć jak nie widzi się na lajfie
Mayer po prostu odpuścił - dlaczego ? Bo pokonał Nadala
ale dlaczego Niemiec odpuścił, gdy Niemcy nigdy nie odpuszczają ?
tutaj jest największa zagadka
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
Patrząc na koncentracje obu zawodników:
Lopez - w pełni
Mayer - w połowie

tyle wystarczy żeby przegrać na takim Mayerze i tego nie da sie przewidzieć jak nie widzi się na lajfie

Mayer po prostu odpuścił - dlaczego ? Bo pokonał Nadala
ale dlaczego Niemiec odpuścił, gdy Niemcy nigdy nie odpuszczają ?

tutaj jest największa zagadka

wypociny, przegral bo zagral duze gorzej niz wczoraj, a na lopeza to nie starczylo..do tego zawzwyczaj tak jest ze jak ktos wygra z topem potem dostaje kopa od duzo gorszych
 
S 10,5K

sheva91

Użytkownik
Patrząc na koncentracje obu zawodników:
Lopez - w pełni
Mayer - w połowie
tyle wystarczy żeby przegrać na takim Mayerze i tego nie da sie przewidzieć jak nie widzi się na lajfie
Mayer po prostu odpuścił - dlaczego ? Bo pokonał Nadala
ale dlaczego Niemiec odpuścił, gdy Niemcy nigdy nie odpuszczają ?
tutaj jest największa zagadka
Odpuścił w ćwierćfinale Mastersa?? Dawno nie słyszałem większej głupoty ????
Przegrał bo był po prostu słabszy, tu nie ma żadnej innej filozofii.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Feliciano Lopez - David Ferrer @2.20 ⛔⛔⛔

Czas na porażkę Ferrera. Już Ferrero powinien go wyeliminować, dziś blisko był Roddick - do 3 razy sztuka. Feliciano w Szanghaju z meczu na mecz wygląda lepiej. O ile z Tipsareviciem i Bogomolovem się męczył o tyle w 3 rundzie już gładko odprawił Berdycha, a następnie jeszcze łatwiej pokonał dziś pogromcę Nadala - Floriana Mayera. Co prawda Mayer także miał duży wkład w swoją porażkę, gdyż nie zagrał tak dobrze jak z Nadalem, jednak to nie umniejsza sukcesu Lopeza. Ferrer w Chinach prześlizguje się z rundy do rundy. Na początku pokonał Raonica (7:5 7:6), następnie Ferrero (1:6 7:5 6:2), a dzisiaj Roddicka (6:7 6:2 7:6). Już po wynikach widać że każdy z tych meczy mógł przegrać. Bilans Feliciano z Ferrerem to 6:4, gdzie Ferrer na korcie twardym wygrał tylko raz w 2007 roku.

Dodatkowo:
Lopez 1 set @2.10 ✅✅✅

Edit// Sam pograłem na Lopez 1 set, błędem było podanie tego typu jako dodatkowy, a win Lopeza jako główny ale mądry Polak po szkodzie. Mam nadzieję, że wielu typujących wybrało podobnie do mnie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Mayer po prostu odpuścił - dlaczego ? Bo pokonał Nadala ale dlaczego Niemiec odpuścił, gdy Niemcy nigdy nie odpuszczają ?
Kolego, chyba oglądaliśmy nie ten mecz. Mayer nie grał tak dobrze i błyskotliwie jak z Nadalem. Po drugie Lopez mu zbytnio nie pozwolił się rozegrać, ponieważ gdy Niemcowi wyszło coś lepszego, to Hiszpan tłumił go od razu asem, lub wygrywającym serwisem.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Zarówno Berdych jak i Mayer bardzo pomogli Lopezowi wygrać, acz trzeba docenić jego równą postawę. Przede wszystkim psychika nie siada. To jest jeden z niewielu zawodników który gra mądrze w każdym elemencie, zaimponował mi nie podejmowaniem zbędnego ryzyka przy lecącej z góry piłce - czeka, aż koziołek zrobi, po czym pewnym ciosem zdobywa punkt. Maestro. Większość od razu się napala i 1 na 3 piłki nie trafi.

Jedynie miałbym zastrzeżenia do serwisu. Zazwyczaj dwa gemy w secie ma słabsze, rzadko trafia 1 serwis i musi się slajsami ratować. Ferrer jak będzie dochodziło do wymian z założenia będzie miał przewagę. Jego spotkań nie widziałem, więc trudno mi się wypowiadać.

Bardziej jestem skłonny grać na Lopeza, ale w jego przypadku trzeba brać poprawkę na głowę, różnie to może być, choć wydaje się dojrzewać z meczu na mecz.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
ogólnie rzecz biorąc:
Lopez - Ferrer
obaj bardzo wyrównani i kurs 2.2 na Lopeza jest bdb,
ale tak na prawdę trzeba patrzeć na 1-szy set, kiedy Ferrer powinien dopiero się rozgrzewać i tego seta przegrać
Nishikori - Murray
Murray ograł w Japonii Nadala, ale Nadala ograł przecież przeciętny Mayer
Nishikori gra tutaj bardzo dobrze
Murray może jednak wygrać z trudem 2:0
ale tak na prawdę jest to spotkanie idealne na lajfa i spoglądanie na kursy Nishikoriego, może być dużo do ugrania
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Ludzie co się z Wami dzieje? Wczoraj pospolite ruszenie o ile to Mayer jest lepszy od Lopeza i miliard postów za Niemcem. Lopez wygrał no to dzisiaj też musi wygrać ciekawe podejście. Tak się składa, że oglądam wszystkie mecze i Lopeza i Ferrera i nie wiem co się tak uwzieliście na zawodnika rozstawionego nr 3. Zgadam się, długo się rozkręca ale póki co w każdym meczu wchodził na odpowiednie obroty i wtedy przeciwnicy nie istnieli więc o co Wam chodzi, że gra źle i na siłę wypisujecie typy przeciw niemu z kim by nie grał. Pewnie w finale jak zaskoczy w odpowiednim momencie to Murray też się nakryje biorąc pod uwagę jego chimeryczny charakter. Ferrer jest idealnym prz3eciwnikiem na Murraya kiedy ten będzie myślał, że już wygrał to się mocno zdziwi i ze zdumienia wyjdzie dopiero jak przyjdzie mu podejść do siatki i pogratulować Hiszpanowi wygranej.

To Was fantazja ponosi bo przynajmniej w tym turnieju stawiacie wyłącznie intuicyjnie na zasadzie wygrał poprzedni mecz, zagrał dobrze więc teraz też musi i argumentujecie to pocieszając się wymyślonymi z kapelusza rzeczami o słabej grze rywali. Nie twierdzę, że Ferrer wygra ale uważam, że ma na to zdecydowanie większe szanse niż Mayer czy Lopez, a to że daje tak napisałem to chciałem tylko wyprzedzić jutrzejszą burzę krytyki pod adresem Hiszpana i jakieś pewne dziwne propozycje hendi w stylu: -7,5 Murray pewniak grajmy w końcu Ferre źle gra i fuksem przechodzi.
Co do meczu półfinałowego myślę, że Szkot sobie poradzi mimo wszystko więc jakby to pominąłem.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
jak było widać Lopez gra defensywnie i prawie tylko beckhand
więc przy tak niewielkiej ilości błędów Ferrera
był bezsilny ...
ofensywna gra która jest prawie bezbłędna da zawsze da lepszy rezultat w dłuższym okresie czasu
jeżeli Murray wyjdzie na Ferrera, to można się spodziewać przegranej Ferrera,
Murray dużo lepiej radzi sobie z dobrymi serwisami niż Lopez
Murray gra też ofensywnie, więc dwa ognie będą z sobą walczyć na śmierć i życie, gdzie wygra większa dokładność przebicia
Murray szuka możliwości dogonienia wielkiej trójki - nie może wypuścić z rąk tego finału
O ILE WYGRA Z NISHIKORIM : &gt;
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Hehe, chłopie, Ferrer jest beznadziejny i chimeryczny, powinien polecieć już z Juanem Carlosem!
Jak Murray tylko wygra gram 2-0 DW po kursie pewnie z 2.50.
Przecież grali ostatnio, forma praktycznie identyczna, wynik znamy... (?)
więc przy tak niewielkiej ilości błędów Ferrera
że co!? 30 błędów jednego, 40 drugiego :&gt;
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Jak Ferrer jest chimeryczny to Murray ma rozdwojenie jaźni bo w każdym ale to w każdym meczu jest fragment, w którym gra gorzej niż nie jedna kobieta. Jego wygrywanie zależy od tego jak długo trwa ten właśnie fragment złej gry. A teksty w stylu powinien polecieć to już sam sobie odpowiedz czy mają sens bo żaden bukmacher za &quot;powinien&quot; Ci kasy nie da a przypominam, że na tym forum o to chodzi a nie o Twoje prywatne animozje i bawienie się w fan i anty fankluby. Zasada jest prosta przejechaliście się na Lopezie - przegraliście pieniądze = przegraliście dyskusje. Pisać to ja też sobie mogę, że Lopez powinien polecieć z Mayerem bo np ten ograł Nadala bo Twoje gadanie jest na tej właśnie zasadzie. Trzeba było stawiać, że Ferre popełni więcej niż np. 25 błędów wtedy byś wgrał i mógł sobie pisać jaki to on beznadziejny bo tyle błędów zrobił, ale skoro postawiłeś, że przegra a wygrał to choćby popełnił 150 błędów to i tak Twoje gadanie jest bez sensu.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Jak Ferrer jest chimeryczny to Murray ma rozdwojenie jaźni bo w każdym ale to w każdym meczu jest fragment, w którym gra gorzej niż nie jedna kobieta. Jego wygrywanie zależy od tego jak długo trwa ten właśnie fragment złej gry. A teksty w stylu powinien polecieć to już sam sobie odpowiedz czy mają sens bo żaden bukmacher za &quot;powinien&quot; Ci kasy nie da a przypominam, że na tym forum o to chodzi a nie o Twoje prywatne animozje i bawienie się w fan i anty fankluby. Zasada jest prosta przejechaliście się na Lopezie - przegraliście pieniądze = przegraliście dyskusje. Pisać to ja też sobie mogę, że Lopez powinien polecieć z Mayerem bo np ten ograł Nadala bo Twoje gadanie jest na tej właśnie zasadzie. Trzeba było stawiać, że Ferre popełni więcej niż np. 25 błędów wtedy byś wgrał i mógł sobie pisać jaki to on beznadziejny bo tyle błędów zrobił, ale skoro postawiłeś, że przegra a wygrał to choćby popełnił 150 błędów to i tak Twoje gadanie jest bez sensu.
Ech, który to już raz znajduje się jeden geniusz, który po meczu chce wszystkich pouczać, a przed meczem się słowem nie odezwał. Co do samego meczu to na Lopezie się nie przejechałem, a zarobiłem.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Jak Ferrer jest chimeryczny to Murray ma rozdwojenie jaźni bo w każdym ale to w każdym meczu jest fragment, w którym gra gorzej niż nie jedna kobieta. Jego wygrywanie zależy od tego jak długo trwa ten właśnie fragment złej gry. A teksty w stylu powinien polecieć to już sam sobie odpowiedz czy mają sens bo żaden bukmacher za &quot;powinien&quot; Ci kasy nie da a przypominam, że na tym forum o to chodzi a nie o Twoje prywatne animozje i bawienie się w fan i anty fankluby. Zasada jest prosta przejechaliście się na Lopezie - przegraliście pieniądze = przegraliście dyskusje. Pisać to ja też sobie mogę, że Lopez powinien polecieć z Mayerem bo np ten ograł Nadala bo Twoje gadanie jest na tej właśnie zasadzie. Trzeba było stawiać, że Ferre popełni więcej niż np. 25 błędów wtedy byś wgrał i mógł sobie pisać jaki to on beznadziejny bo tyle błędów zrobił, ale skoro postawiłeś, że przegra a wygrał to choćby popełnił 150 błędów to i tak Twoje gadanie jest bez sensu.
eee, synek, nie pozwalaj sobie
po pierwsze, to co ja powiedziałem odzwierciedlają wyniki w tym turnieju
po drugie nie generalizuj, tylko się przyzwyczaj, że na tym forum nie ma co oczekiwać trafień, bo większość sika w majty jak widzi kurs 2.00 w tenisie i gra, choćby to była pewna porażka
nie życzę sobie wsadzać mnie do jednego worka z takimi osobnikami, którzy polują na kurs, a nie na skuteczność, wystarczy spoglądnąć na typy, jakie zdarza(ło) mi się zamieścić
Ferrer w tym turnieju gra przeciętnie i nierówno - to są fakty, poparte wynikami, oczywiście, że Murray ma w meczach przestoje, jednak kto ich nie ma? tylko, że przestoje Murraya to maksymalnie połowa gema, a Ferrera połowa seta
dostrzegasz różnicę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom