>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Szanghaj, 09-16.10.2011

Status
Zamknięty.
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Nie odezwałem się bo chciałem się wyspać. Wystarczy mi, że podałem jako jedyny zwycięstwo Mayera z Nadalem i Lopeza z Mayerem. W tym meczu wiedząc, że Ferrer się wolno rozkręca poczekałem co się będzie działo i postawiłem na niego po 1 secie przy kursie 2,5. Tak to tylko pisze może akurat uwierzysz ale nie myśl, że mi na tym bardzo zależy. Nie uważam się za geniusza sam często się mylę ale akurat temat tego turnieju obserwuję uważnie i widząc niską skuteczność postanowiłem się wypowiedzieć. Uściślę (żebyście mnie jutro nie zjedli) jeśli Murray wejdzie do finału to szanse Szkota oceniam na 55-45. Kursy pewnie będą zdecydowanie bardziej pod Murraya chodzi mi tylko o to, żebyście nie wypisywali po 100 razy, że Ferrer nie ma najmniejszych szans tak jak było to przed meczem z Lopezem i przy meczu Mayera z Lopezem bo bez względu na wynik finału gwarantuję Wam, że stawiając na Murraya przynajmniej raz przyjdzie Wam poobgryzać paznokcie ????
Słowo &quot;synek&quot; zostaw sobie dla potomstwa, a to co Ty powiedziałeś odzwierciedla to, że gadasz przeciwko zawodnikowi, który doszedł do finału. To tak jakbyś mówił, że Hiszpania była słaba na MŚ bo wyniki odzwierciedlają to że strzeliła tylko 7 goli w 7 meczach. W bukmacherce chodzi o zwycięstwo a nie &quot;moralne&quot; zwycięstwo.
 
buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
Pora na długo wyczekiwany przez wszystkich finał w Szanghaju. Staram się nie typować dokładnych wyników w finale, w którym jak wiadomo może się zdarzyć wszystko. Tym razem jestem jednak w stu procentach pewien, kto w tym meczu zwycięży i nie sądzę, by mogło dojść tutaj do jakiejkolwiek niespodzianki. Muszę przyznać, że tak świetnie dysponowanego, pewnego siebie Szkota w życiu jeszcze nie widziałem. Andy wygrywa ostatnio mecz za meczem, jest w piekielnie wysokiej formie, co powinien w dniu jutrzejszym wykorzystać. To, co dzisiaj zrobił w meczu z Japończykiem - Kei Nishikori to prawdziwy majstersztyk. Fenomenalnie serwował, popełniał niewiele błędów i zdominował utalentowanego przeciwnika w każdym elemencie gry.

Po drugiej stronie siatki mamy doświadczonego Hiszpana - Davida Ferrera, który najlepiej czuje się rzecz jasna na cegle, jednak niejednokrotnie udowadniał już, że trzeba także na niego uważać na szybszych nawierzchniach. Utrzymuje od jakiegoś czasu wysoką formę, chociaż nie obyło się bez problemów z awansowaniem do finału - o mały włos bowiem nie odpadł już w spotkaniu z Juanem Carlosem Ferrero, który nie wykorzystał 3 piłek meczowych. Z Roddickiem również miał spore kłopoty pomimo tego, iż dyktował warunki gry z głębi kortu. Dzisiaj po raz kolejny przegrał 1 seta, jednak w kolejnych partiach nie pozostawił Lopezowi żadnych złudzeń. David generalnie gra znacznie lepiej niż w Tokio, jednak nie sądzę, by dzisiaj mógł zagrozić rozpędzonemu Murrayowi. Panowie spotkali się już 7-krotnie, w H2H Andy prowadzi 4:3, jednak przegrane przez niego spotkania miały miejsce na cegle.

Uważam, że nawet jeśli Ferrer wzniósłby się na wyżyny swoich możliwości, to i tak nie będzie miał najmniejszych szans w dniu jutrzejszym ze Szkotem. Serwis go nie uratuje w trudnych momentach, w wymianach również o wiele więcej szans daję Murrayowi, który ostatnimi czasy gra bezbłędnie. Typuję więc pewne zwycięstwo Andy&#39;iego w dwóch setach.

Szkoda, że Djokovic nie zdecydował się wystąpić w Szanghaju, bowiem z całą pewnością byłby to piekielnie ciekawy mecz i nie wykluczyłbym nawet wygranej Murraya.

✅ Andy Murray 2:0 @1.50 ✅
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ozborn jeśli w nicku masz rok urodzenia to powiem Ci, że prezentujesz oznaki zdrowia, bo &quot;główkę&quot; masz młodszą;)


Murray to zdecydowanie wyższa półka niż Lopez, ale na wymianach jakby nie było przeważać będzie Ferrer. A tych wymian będzie sporo, w gemach serwisowych jednego i drugiego. Szkot napewno będzie bronił się mocnym serwisem, David niby też taki ma, ale chyba jednak nieco słabszy i mniej regularny.

Jeden i drugi jest bardzo zmotywowany. Widać było jak się David cieszył, przyznał, że obawiał się starcia z Lopezem, zna jego styl i liczył się z tym, że nie może mieć słabszego gema serwisowego.

Prawie tak było i wygrał. Jutro będzie tak samo, a do tego natknie się na mocniejsze returny. Będzie ciekawie... tak samo jak z finałem kobiet w Linz - live
 
prof 13,7K

prof

Użytkownik
Na koniec doloze cos od siebie a mianowicie to ze Ferrer niewiarygodnie dobrze serwuje na tym turnieju co daje mu spore szanse na ugranie chocby seta. Ostatnio w pojedynkach z Murrayem przegrywal po 2-0 no ale przy jego walecznej postawie i dobrym serwisie mozna zaryzykowac taki wlasnie typ.

Ferrer +1.5 seta @ 2.35 Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom