>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Szanghaj, 09-16.10.2011

Status
Zamknięty.
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Bogomolov A. Jr - Granollers-Pujol M.
Typ: 1 Kurs: 1.83
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Zawodnicy w rankingu ATP zajmują odpowiednio 38 i 36 miejsce.
Obaj spotkali się na korcie w tym roku, podczas French Open. Górą w pojedynku okazał się Hiszpan, który pokonał Amerykanina 3:1. Jednak, to Hiszpan wydaje się być na lepszej pozycji podczas potyczki na cegle.
Dzisiejszy mecz odbędzie się na twardej nawierzchni i jak sam bilans wskazuje 90/58 nie jest nawierzchnią, która mu &quot;leży&quot;.
Amerykanin w karierze ma bilans 288/184, więc powinno tutaj zaprocentować doświadczenie oraz obecnie lepsza jego forma do odniesienia zwycięstwa w tym pojedynku.
Ivan Ljubicic - Jurgen Melzer
Typ: 1
Kurs: 2.13
Buk: Pinnacle Stawka: 5/10
Obaj zawodnicy na twardej nawierzchni w tym sezonie mają podobny bilans 7/8 - Chorwat, a Melzer 7/9.
Ivan w ostatnim turnieju, który odbywał się w Pekinie dotarł do półfinału gdzie uległ Cilicowi.
W tym samym turnieju dzisiejszy rywal odpadł w pierwszej rundzie z Berdychem. Ogólny bilans Chorwata na twardej nawierzchni w karierze, to 167/118, a Austriaka 84/87.
Mimo, że w rywalizacji bezpośredniej jest 0:4 , to obecna forma raczej przemawia za Ljubicem.

i tak na dodatek, jako luźny typ
Minella+Morita(WTA) = 2.39 Sportingbet
 
lucho87 7

lucho87

Użytkownik
David Nalbandian - Florian Mayer 1 1.47

Mecz Hiszpana i Niemca zapowiada się jako bardzo ciekawy pojedynek, głównie ze względu na efektowną grę jaka charakteryzuje obu zawodników. Obaj w swoich pierwszych meczach turnieju w Szanghaju ograli bez straty seta, odpowiednio Ernesta Gulbisa i Fiabio Fogniniego, przy czym Mayer bardzo łatwo poradził sobie w meczu w Włochem (6-0, 6-2). Gra na hardzie to to co lubi 64 rakieta świata czyli David Nalbandian i po ciekawym pojedynku to jego widzę w kolejnej rundzie.

 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
David Nalbandian - Florian Mayer 1 1.47

Mecz Hiszpana i Niemca zapowiada się jako bardzo ciekawy pojedynek, głównie ze względu na efektowną grę jaka charakteryzuje obu zawodników. Obaj w swoich pierwszych meczach turnieju w Szanghaju ograli bez straty seta, odpowiednio Ernesta Gulbisa i Fiabio Fogniniego, przy czym Mayer bardzo łatwo poradził sobie w meczu w Włochem (6-0, 6-2). Gra na hardzie to to co lubi 64 rakieta świata czyli David Nalbandian i po ciekawym pojedynku to jego widzę w kolejnej rundzie.
w tej &quot;analizie&quot; udało ci się zamieścić prawie wszystko (tzn. na szczęście nie piszesz ile mają lat i gdzie mieszkają), oprócz samej analizy...

Typ mimo wszystko popieram. Mayer ma zbyt skromny wachlarz by poradzić sobie z zawodnikami, którzy prezentują bardzo dobrą technikę i inteligentną grę. Sporo też zależeć będzie od serwisu niemca. Pomimo tego, że jestem przekonany co do wygranej Nalbandiana to jednak odpuszczę granie tego meczu.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
W kolejnym już spotkaniu 3 rundy turnieju w Szanghaju zmierzą się dwaj rzemieślnicy tenisa Hiszpańskiego - Ferrero oraz Verdasco. Upatruje w tym spotkaniu zwycięstwa Ferrero, który wbrew pozorom na twardych nawierzchniach grać potrafi, a udowodnił to m.in we wczorajszym spotkaniu z Youzhnym, który pomimo walecznego charakteru i doświadczenia musiał uznać wyższość Hiszpana. Ferrero wykorzystał słabość Rosjanina pod względem niewymuszonych błędów (ponad 50), dość słabego poruszania się na korcie i niezbyt pewnego serwisu, mimo wszystko miał do wykorzystania aż 14 break pointów w meczu i dopiero pod koniec spotkania wykonał swoją robotę przełamując raz a skutecznie Mikhaila. Verdasco z kolei formą nie zachwyca, wymęczony mecz z Cippolą, później przerażająca porażka z Berdychem, 6-1, 6-0 (zdobywając jedynego gema po przełamaniu Czecha na początku meczu). Verdasco w meczu z Berdychem w ogóle nie próbował rywalizować w dłuższych wymianach, po prostu bezmyślnie przebijał piłkę i kończyło się to na siatce lub za linią końcową. Poza tym Fernando po dobrych występach w USA nie jest już tak dyspozycyjny i równy w swojej grze i dlatego uważam, że tutaj duże szanse ma Ferrero, który ostatnio formą przypomina swoje najlepsze lata, kiedy plasował się w czołówce ATP.

Juan Carlos Ferrero @2,07 / Pinnacle ✅
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Sądze, że powinien to być dość łątwy mecz dla Ferrera. Powoli wraca do swojej najlepszej formy, co pokazał jego występ w Tokio, gdzie osiągnął półfinał. Jest bardzo solidnym graczem, który ogrywa z łatwością niżej notowanych graczy. Uważam, że ten mecz nie będzie wyjątkiem, ponieważ Raonic jest daleko od swojej najlepszej dyspozycji odkąd wyleczył się po kontuzji. W Pucharze Davisa przegrał z Weintraubem (182), z trudem pokonał Sugite (175) a dziś niebędącego w ogóle w formie - Llodre 2:1. Wszystkie te mecze udowadniają, że słabo sobie radzi i jedyną jego bronią jest serwis, który w starciu z Hiszpanem na pewno nie wystarczy. Ferrer bardzo dobrze gra z returnu i na pewno będzie konsekwentnie próbował
przełamywać serwis Raonica. Rzadko to robię, ale zdecydowałem się tutaj zagrać 2:0 dla Davida.

Ferrer -1,5set @1,75 / Sportingbet ✅

-----------------------------------------------------------------------

Kolumbijczyk to gracz, który najlepiej czuje się na clayu, jednak udowodnił
ostatnio że na hardzie również grać potrafi. W Tokio wyeliminował Haase,
później bardzo ładny mecz z Tursunovem i zacięta walka z Nadalem. Tutaj w Szanghaju stoczył pojedynek z Dodigiem, może nie był to jego najlepszy występ - a mianowicie pierwszy set - jednak zdołał wygrać 2-1 i na pewno udowodnił ,że talent oraz potencjał ma. Melzer z koleji dość ociężale ostatnimi czasy, dzisiaj udało mu się uporać z Ljubicicem co prawda, jednak wcześniej doznał szereg różnych porażek, więc w pełni formy na pewno nie jest. Typ w jakimś stopniu na pewno wart gry, uwzględniając postawę Santiago i postępy jakie dokonuje w swojej grze. Do tej pory spotkali się 3 razy, ostatnio w Stuttgarcie ,gdzie górą był Giraldo.

Giraldo @2,63 / Pinnacle ✅
 
salva 22

salva

Użytkownik
Verdasco - Ferrero

Obaj zawodnicy to hiszpanie. Dziela ich w rankingu 44 miejsca. Verdasco to nie ten zawodnik co kiedys, formy w tym roku nie ma. Co prawda przeplata mecze wygrane z przegranymi ale do czolowki mu daleko. Ostatnio nawet przegral z Berdychem 6-1 6-0. Co prawda wygral z Lu 2-0 ale mnie to zwyciestwo nie przekonuje. Ferrero zagral w tym sezonie bardzo malo meczy. Podoba mi sie jego gra. Z meczu na mecz jest w coraz lepszej formie. Ostatnio wygral z Youzhny 2-0. Obaj zawodnicy sa bardzo dobrymi graczami na hardzie. W H2H prowadzi Verdasco 3-2. W zwiazku z tym, ze forma Ferrero rosnie,a Verdasco nadal jest slaba. Uwazam ze bilan H2H sie wyrowna po tym meczu, gram na Ferrero.


Ferrero @ 1,72


Giraldo - Melzer

Melzer jest o 28 pozycji wyzej w rankingu. W H2H prowadzi 2-1. Ogladalem ostatni Giraldo z Nadalem i gral bardzo dobrze. Szczegolnie serwis mu wychodzil. Forme Giraldo tez ma. Lecz uwazam ze nie jest az w takiej dyspozycji aby pokonac Melzera. Melzer od pewnego czasu pod forma, az do niedawna. Jego forma rosnie z meczu na mecz. W przedostatnim meczu przegral po walce z Berdychem 2-0, a w ostatnim pokonal bedacego w dobrej dyspozycji Ljubicica. Uwazam ze Melzer wygra to spotkanie, forma rosnie oraz ma do obronienia tutaj z przed roku cwiercfinal.


Melzer @ 1,5
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Raonić frajerstwo na najwyższym poziomie brak słów jaki to jest drewniany człowiek.
1-0 i serwis na początku każdego seta i przy stanie 4-3 traci w ten sam sposób na 4-5.Potwierdziło się że jak nie ma 1-szego serwisu to jest to słabszy zawodnik od Przysiężnego.Trzy idiotyczne błędy w końcówce tiebreaka pokazały prawdziwe oblicze Raonicia.A ten przestrzelony forehand w pusty kort w tb to był szczyt głupoty.
Ferrer nic wielkiego nie grał poprostu Raonić wyrzucał 2/3 jego drugich serwisów a sam zdobywał prawie tyle samo pkt. po 1-szym podaniu co Kanadyjczyk.A wystarczyło seta ugrać...

Raonić????????????
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Ja już dawno przestałem grać na Raonicia kiedy jego przeciwnikiem jest ktoś z top50 a Ferrer to najwyższa póła więc jedyne na co czekałem w tym meczu to właśnie takie rozpoczęcie, żeby kurs wzrastał na Ferrera i tym sposobem doczekałem się 1,8 na zwycięstwo nieważne czy 2-0 czy 2-1 po czym wziąłem w ciemno. Pozostaje mi żałować, że nie wziąłem 2-0 bo w pewnym momencie kurs był 7. Raonić jest jakiś dziwny, poza serwisem gra jak zawodnik z 3 setki a po korcie porusza się z większą gracją niż Ana Ivanović (w ogóle mam wrażenie, że ma jakąś dysproporcje ciała pokroju za długie nogi i porusza się jak na szczudłach albo jak kobieta na wysokim obcasie ???? )
 
gju 134

gju

Użytkownik
Tomić (2,0)⛔ - Dog nie miał najtrudniejszej drabinki dotychczas. Tomić wyjaśnił już Fisha. Bardzo mądra gra Australijczyka. Naprawdę zaimponował. Po takim kursie warto grać.
Ebden z jakimś handi✅✅✅ na Simona. a handi powinno być niezłe.
Murray - szybciutko się upora z Wawrinką w 2setach. (uporał się, ale na własne życzenie w 3 setach)
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Kolejna runda turnieju Masters w Szanghaju i kolejne bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Roddickiem a Almagro. Kursy na Hiszpana moim zdaniem lekko zawyżone, może prezentuje niezbyt równą formę ostatnio, jednak cały czas jest blisko top 10 i pod nieobecność w tym turnieju Monfilsa, odpadnięcie Tsongi oraz Fisha na pewno musi się zmobilizować, by zdobyć jak najwięcej punktów potrzebnych do gry na turnieju w Londynie. Roddick w mojej opini również ostatnio nie imponuje, co prawda pokonał w pierwszej rundzie walecznego Lu a później Dimitrova, który przegrał trochę na swoje życzenie. Serwis Andiego już nie tak skuteczny jak niegdyś, do tego dużo błędów
przy piłkach kończących oraz słaba gra przy siatce. W tamtym tygodniu przegrał własnie w takim stylu z Kevinem Andersonem i z Nadalem na US Open - bez walki. Pomimo faktu ,że Almagro
jak i Roddick grają dość nierówno, to uważam, że zmotywowany Nicolas na pewno ma duże szanse, poza tym to cały czas materiał na top10 więc Andy łatwego zadania miał nie będzie. Stawiam tutaj na wygraną Hiszpana po bardzo wyrównanym meczu.

Nicolas Almagro @2,85 / Pinnacle

-----------------------------------------------------------------------

Na 8 spotkań pomiędzy Ferrero a Ferrerem, tylko raz padł wynik 2:0 i miało to miejsce w 2006 roku. W tym wypadku nie jest to na pewno trudną linią do pokrycia i wątpie, by ten mecz szybko się zakończył.

Ferrero - Ferrer over 21,5 @1,94 / Pinnacle
 
S 10,5K

sheva91

Użytkownik
Giraldo &amp; Berdych 2,41 Betsafe ⛔ 6/7 6/4 3/6 ; 4/6 4/6
Według buków Giraldo nie jest faworytem w starciu z Nishikorim. No i dobrze, bo ja kurs 2,01 biore z pocałowaniem ręki ???? . Kei nie przekonuje mnie w Szanghaju w 1R tylko frajerstwu Haase zawdzięcza zwycięstwo. Holender wygrał pierwszego seta 6-0, a w drugim i trzecim serwował na mecz, ale ostatecznie przegrał. Dziś Japończyk odniósł wielki triumf ogrywając Tsongę grając poprawnie, ale bez fajerwerków po prostu wykorzystał słabszy dzień faworyta.
Giraldo turniej zaczął równie słabo co Nishikori do przegranego 1-6 seta z Dodigiem, ale z każdą chwilą się rozkręcał i ostatecznie pokonał Chorwata. Dziś w dramatycznej trzysetówce okazał się lepszy od Melzera wyciągając TB ze stanu 3-5.
H2H 1-0 dla Nishikoriego, który ograł Kolumbijczyka w pięciu setach na RG &#39;10 odrabiając stratę 0-2 w setach.
Nishikori to tenisista wielce utalentowany mający predyspozycję do gry ofensywnej jednak pod wodzą Brada Gilberta preferuję tak jak wszyscy jego wychowankowie hasło &quot;wygrac brzydko&quot; i nieco zatracił swój samurajski, ofensywny styl.
Santiago to wulkan na korcie, preferuję mocną grę z linii końcowej, ma bardzo groźne oba skrzydła, a i przy sieci radzi sobie dość dobrze.
Uważam, że Santi pewnie wygra ten mecz, zastanawiam się nad betem Giraldo won 2-0 za jakieś drobniaki.

Berdych kontynuuję dobrą passę z Pekinu ogrywając dziś Stepanka. Lopez dziś zagrał bardzo marnie, ale wystarczyło to na Bogomolova, ale jutro na Tomasa raczej nie wystarczy. H2H wynosi 3-3, na hardzie grali raz w Dubaju &#39;08 w dwóch setach wygrał Feliciano. To będzie ich 7 pojedynek i co ciekawe wszystkie ich nieparzyste mecze wygrał Hiszpan, ale jutro to Czech zejdzie z kortu jako zwycięzca.
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
polecam berdycha 2:0, widzialem ostatni turniej tomasa i moge mowic o nim w samych superlatywach natomiast dzis to vco robil lopez to byla parodia, bogomolov powinien to wygrac, byl lepszy w meczu, mimo to przegral..berdych przy 1 podaniu gra od kilku meczow tak, ze inni maja bardzo malo do powiedzenia..do tego dochodza podwojne bledy lopeza, gosc zachowuje sie jakby nie myslal..
 
midel 189

midel

Użytkownik
A to z oficjalnej strony turnieju w Szanghaju:

http://www.shanghairolexmasters.com/English/game/racing/live/13.html

Nie mam pojęcia, czy to jakaś pomyłka ,czy rzeczywiście Berdych oddał mecz walkowerem? Jeżeli to prawda, to wielka szkoda, bo na prawde odwalał ostatnio kawał dobrej roboty. Jeśli ktoś ma jakieś info. na ten temat to będę wdzięczny.
Może kopiowali z poprzedniego dnia i im zostało przypadkowo (mam taką nadzieję).
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Rafael Nadal - Florian Mayer
Trzecia runda Masters w Shanghaju pomiędzy tymi panami zapowiada się bardzo interesująco. Florian Mayer prezentuje tutaj rewelacyjną formę. Meczu z Fogninim nie było nam dane obejrzeć, ale wynik i statystyki(często mylne) chyba w tym przypadku mogą odzwierciedlić zdarzenia panujące na korcie. Przyszedł czas na Nalbandiana. Bardzo dobre, przemyślane akcje. Niewiele niewymuszonych błędów. Cudowna, niemalże bezbłędna gra przy siatce. Z głębi kortu też potrafił trzymać poziom. Nalbandian był po prostu bezradny przy tak grającym Niemcu. Florian w Shanghaju wygląda bardzo mądrze. Tej mądrości czasami brakowało przeciwnikowi Nadala - Garcii Lopezowi. W niektórych sytuacjach zachowywał się dość dziecinnie. Brakowało momentami mocnego uderzenia, które dobiłoby w pojedynczych akcjach Nadala. Mayer ten atut posiada. W połączeniu z dobrym pierwszym serwisem może tu namieszać. Nie mówię tu o jakiejś sensacji, ale jak już ma być, to właśnie w takiej formie Niemca. Byleby się nie spalił.
Over 19 @ 1.70 Tobet ✅
Florian Mayer(+5.5) @ 1.80 Tobet ✅
W dodatku jak bwin daje prezenty, to chyba można polecić:
Rafael Nadal(+5.5) @ 1.45 bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
A gdzież to przepadł mój post, w którym postawiłem na Mayera?


christopher48 // Usunąłem kilka postów na temat ewentualnego zwrotu za omyłkowo wystawione dodatnie handi gemowe na Nadala.

Jednym z tych postów był Twój post, którego to rzeczywiście pewna część dotyczyła Twojego typu.

Zatem przepraszam i jednocześnie kopiuję Twoje słowa z usuniętego postu. Oto one:



Ja ze swojej strony podejdę optymistycznie i postawie na Mayera kurs 8 jest do przyjęcia (oczywiście rozsądną stawkę). + dziękuję dobranoc
 
gju 134

gju

Użytkownik
Ferrer - Roddick 1 (1.7)✅✅✅
Dlaczego? Bo Roddick jest tu gdzie jest przede wszystkim dzięki drabince. Forma w lesie. Dostał na drugie śniadanie Almagro w jeszcze gorszej formie. Nie widzę Rodzia pokonującego Ferrera. Nie ma co porównywać tego meczu do tego co było na USO. Skoro uporał się Ferrer z bardzo dobrze grającym Ferrero to tym bardziej ogarnie się na A-Roda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krocze-szatana 18

krocze-szatana

Użytkownik
Ferrer - Roddick 1 (1.7)
Dlaczego? Bo Roddick jest tu gdzie jest przede wszystkim dzięki drabince. Forma w lesie. Dostał na drugie śniadanie Almagro w jeszcze gorszej formie. Nie widzę Rodzia pokonującego Ferrera. Nie ma co porównywać tego meczu do tego co było na USO. Skoro uporał się Ferrer z bardzo dobrze grającym Ferrero to tym bardziej ogarnie się na A-Roda.
Prawda jest taka, że Ferrero powinien wygrać dzisiaj ze swoim rodakiem 2:0 bo ten grał BEZNADZIEJNIE???? i gdyby nie groźny upadek Ferrero pod koniec drugiego seta (potrzebna była interwencja lekarza) to David nawet by nie powąchał ćwierćfinału.
Po tym co Ferrer zaprezentował z Raonicem i po dzisiejszym występie zdecydowanym faworytem jest dla mnie Roddick.
Takie moje zdanie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom