>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Sydney, Auckland - 08.01-14.01.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP



Miejsce:
Sydney, Australia
Data rozgrywania: 08.01.2017-14.01.2017
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $437,380
Oficjalna strona turnieju: http://www.apiainternational.com.au/
Lista Startowa: http://www.apiainternational.com.au/players/men-singles
Drabinka: http://www.apiainternational.com.au/draws
Plan gier: http://www.apiainternational.com.au/schedules/order-of-play
Zestawienie kursów:http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-sydney/





Miejsce: Auckland, New Zealand
Data rozgrywania: 09.01.2016-14.01.2017
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $450,110
Oficjalna strona turnieju: http://www.asbclassic.co.nz/
Lista Startowa: http://www.asbclassic.co.nz/players/
Drabinka: http://www.asbclassic.co.nz/draws/mens
Plan gier: http://www.asbclassic.co.nz/schedule/mens
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/new-zealand/atp-auckland/
Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
dragonix 187

dragonix

Użytkownik
Harrison R. 2:0 - Matkowski M. @ 1.30 bet365 ✅

nie będę za wiele pisał, raz, że zaraz zaczynają, dwa, że typ jest po prostu oczywisty. Nasz grubasek Marcinek deblista, ostatni mecz w singlu 5 lat temu, tu każdy ugrany gem będzie sukcesem, o secie nie ma co marzyć. Harrison to solidny zawodnik, parę lat temu zapowiadał się nawet bardzo obiecująco, ale jednak nie doczłapał się do ścisłej czołówki, ale jest solidnym grajkiem. Ubiegły sezon po wcześniejszych lekkich perturbacjach udany i teraz powinien kontynuować dobrą serię i takich rywali jak dzisiejszy to powinien wciągać nosem. Na treningu się pewnie bardziej męczy niż to będzie w trakcie tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Monteiro - Giraldo
Oglądałem w nocy na przemian mecze oby dwóch panów w pierwszej rundzie kwali. Lepsze wrażenie na mnie wywarł Giraldo, który może nie grał fajerwerków, ale raczej pilnował swojego podania, którym robił sobie ogromny komfort w dalszej części wymiany.
Co do Brazylijczyka to na sam wstęp trzeba powiedzieć, że gra tutaj dzięki wielkiej &quot;uprzejmości&quot; Fabbiano, który koncertowo oddał mecz, a na przestrzeni całego meczu wyglądał znacznie lepiej. Monteiro pierwszy serwis na poziomie, leworęczny serwis robił trochę problemów, ale gorzej już z drugim. Dał rywalowi aż 13 szans na przełamanie swojego serwisu, więc ponad 3-krotnie więcej niż Giraldo.
Co do nawierzchni to oboje preferują clay, lecz Kolumbijczyk jest dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem, więc to jakiś handicap dla niego, tak samo lewa ręka Thiago nie powinna zrobić wielkiej krzywdy. Dziwią mnie te ruchy kursów, Santiago dopiero 3. w kolejce do ewentualnego awansu poprzez wycofanie się kogoś z main draw, prędzej czeka to Brazylijczyka, który jest pierwszy w kolejce. Jak dla mnie Giraldo w normalnych okolicznościach to bierze i tak też gram.
Giraldo @ 1,54 ⛔
1xBet
Giraldo olał mecz, 2 set zwłaszcza. Od początku wścieka się na ballboys, zajmuje się wszystkim oprócz grania. Taktykę miał dobrą z początku, nie wytrzymał ciśnienia. Przegrał w głowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 28K

sobolekk

Użytkownik
Nono to ladnie polecieli z kursami, korzystac poki są
Almagro vs Zverew 1 1,96 1xbet
Almagro ladnie pokazal sie w ostatnim turnieju, dwie pewne wygrane mimo ze z Kohschreiberem nie byl faworytem, odpadl z Murrayem po bardzo zacietych dwoch setach, Zverew nie pokazal za wiele, wygral jeden mecz ze slabym De Minaurem i dostal bęcki od Nadala, gra Almagro mi sie podobala duzo bardziej.
Muller vs Dolgopolov 2 2,42 1xbet
I tu tez , ogladalem mecz Muller, to byla zenada co on teraz gra
, dostal bęcki od slabiutkiego Donaldsona, Dolgo przegral z Nadalem niby 2:0 ale napsul krwi, gdyby mial mocniejsza psychike moglby cos ugrac
Kuznyetsow vs Klizan 2 2,80 1xbet
Tutaj dla mnie typowe 50/50, nie wiem czemu buki az tak go faworyzują, przyzwoicie gral Klizan z Bedene mecz mogl pojsc w obie strony, ok ktos moze powie ze Kuznyetsov ugral seta z Tsongą ale wydaje mi sie ze to troche przypadek
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Peralta/Zeballos-Erlich/Lipsky 0-2
Erlich/Lipsky 1.74 1xbet✅✅✅ IZZI

Widzę, że buki coraz bardziej zaczynają doceniać Zeballosa i Peraltę. W sumie słusznie, bo poprzedni sezon był dla nich w pewien sposób przełomowy. Potrafili już z dobrym skutkiem grać w ATP, a nawet sięgnąć po tytuł. Weźmy tylko pod uwagę to, że są to typowe ziemniaki. O ile Horacio jeszcze jakoś jest w stanie ogarniać na szybszych nawierzchniach, o tyle Peralta rozegrał bodajże tylko 3 mecze w ATP na hardzie. Buki przeceniły ich możliwości na twardej nawierzchni już podczas zeszłorocznego US Open, gdzie przeciwko Paviciom dali coś w stylu 2.00 na rywali argentyńsko-chilijskiego debla. Tutaj ich rywalami są Erlich z Lipskim. Lepszej nawierzchni niż hard dla nich nie ma, więc to jest zdecydowana przewaga po ich stronie. Może obaj poprzedniego sezonu nie mogą zaliczyć do udanych i dlatego zdecydowali się na stałą współpracę, bo wiedzą, że ich wspólna gra może przynieść efekt. Obaj nieźli na serwisie, a i return mają w porządku. W Chennai polegli przeciwko Cerretaniemu i Oswaldowi. Fakt, to chluby nie przynosi, ale dzięki temu mieli sporo czasu na przylot na Antypody i spokojne przygotowanie się do tego turnieju. Jak wspomniałem głównym argumentem dla mnie jest nawierzchnia, na której Jonathan z Wiewiórą mają ogromną przewagę w ograniu i doświadczeniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
A 498

adziu32

Użytkownik
Zeballos - Vesely 1 @3 bet365
W moim odczuciu najciekawszy underdog jutrzejszych meczow. Horacio wciaz cieszy siw tenisem i mimo zaawansowanego wieku wciaz prezentuje dobra dyspozycję. Wybiegany, grający jednoręcznym forhendem bedzie mial duza przewage w wymianach z Czechem. Vesely natomiast to zawodnik bazujacy na serwisie, nie ukrywam ze nie jestem fanem tego tenisisty. Value na Horacio, polecam na pewno zagrac handicap na Argentynczka.
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Jaziri M. - Schwartzman D. 2 @ 1.44 BET365 ⛔ nigdy więcej...
Ja zdążyłem pograć za 1.5, a był nawet 1.57. Kurs może nie powala, ale jak dla mnie do dubla bardzo dobry typ.
Argentyńczyk bardzo dobrze wszedł w sezon moim zdaniem. Wygrana z Querrey w bardzo dobrym stylu. Porażka z Raoniciem, ale mimo to podobał mi się w tym meczu Diego. Świetna gra w defensywie, ale kiedy miał okazję to również je wykorzystywał. Świetna praca na nogach. Dobry forehand i bh również niczego sobie.
Jaziri to już 32 letni zawodnik, który raz ja jakiś czas odpali w jakimś turnieju niższej rangi i to wszystko. Jak dla mnie słabo serwuje i przede wszystkim nie porusza się po korcie tak jak Argentyńczyk. Przegrał ostatnio w Doha w Kolbą w dwóch setach co mnie nie zdziwiło. W drugim secie się trochę postawił gdzie doprowadził do tie breaka.
Większa regularność oraz przewaga w poruszaniu się na korcie, to dwa czynniki które powinny zdecydować o wygraniu meczu przez Schwartzmana, który pokazał już w tym sezonie, że coś potrafi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Tenis by Dawid 932,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Sydney (wtorek)
Spotkanie: Kokkinakis T. – Thompson J.
Typ: Kokkinakis +1,5 seta @1,8 (sportingbet) ZWROT

Kursy na ten mecz zwróciły moją uwagę, bo są dość wysokie na Kokkinakisa, który od jakiegoś czasu zmagał się z urazami i w 2016 roku nie pograł w singlu oprócz jednego meczu na IO w Rio, gdzie przegrał z Eliasem po bardzo równym spotkaniu. Jednak wcześniej Thanasi już zdążył pokazać się ze świetnej strony w ATP Tour. Niczego temu chłopakowi nie brakuje, a jeśliby spotkali się ze sobą 1,5 roku wcześniej to by rozniósł Jordana, który obecnie jest jego partnerem deblowym. Trochę bratobójczy pojedynek, ale mam nadzieję, że Kokkinakis nie odda tego meczu koledze, a może bardziej w drugą stronę, aby ten nadrobił sobie budżet (ale to tylko takie moje gdybanie). Thompson dobrze zaczął sezon, bo pokonał Ymera oraz Ferrera, a wczoraj dostał baty od Nishikoriego (wygrane z dwoma pierwszymi nie należą jednak to dużych osiągnięć). Ogólnie Jordan jest ograny w challengerach i to głównie w okolicach jego kontynentu, gdzie odnosi największe sukcesy – stąd też jego dość wysoki ranking. Thanasi nie jest w ogóle sklasyfikowany, ale bardzo możliwe, że od razu wskoczy na jakieś przyzwoite miejsce po kilku turniejach. Jeśli chodzi o umiejętności to widzę tutaj przewagę Kokkiego – mam tylko nadzieję, że się przygotował do sezonu (w deblu wyglądał bardzo przyzwoicie).
 
adik1992 412,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja spórbuje takie Ako z turnieju w Sydeny:
Barton - Edmund ⛔ pokazał klasę
Edmund WIN @ 1,28
Idę tutaj w strone Brytyjczyka który w zeszłym sezonie poczynił ogromny skok do przodu co odzwierciedla jego ranking. W tym roku brał udział w Brisbane, pokonał Escobedo w dwóch setach, następnie po wygraniu pierwszej partii w drugiej Francuz skreczował. Odpadł dopiero po zaciętym spotkaniu z Wawrinką zostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie. Edmund dysponuje bardzo dobrym serwisem oraz forehandem. Natomiast Barton to typowy zawodnik z czelków, pewnego poziomu nie jest w stanie przeszkoczyć. Przechodził przez kwale pokonując Kukushina oraz Francuza Borgue, jednak kto śledził te spotkania to wie że poziom barziej przypminał WTA. Jeżeli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego to Brytyjczyk powinien wygrać spokojnie. Dla odważnych nawet DW Edmund 2:0 @1,72 bet365
Evans - Monteiro ✅
Evans WIN @1,36
Evans brał udział w Hopmanie gdzie przegrał 3 spotkania jednak przeciwnicy byli z czołówki. Porażki z Federerem, Gasquetem i A. Zverevem ujmy nie przynoszą. Głównie typ opieram na doświadczeniu Evansa w grze na kortach twardych gdzie spędził praktycznie całą swoją karierę. Jego przeciwnik to zupełnie inny typ zawodnika. Jego domeną są korty ziemne gdzie jest groźny co udowodnił rok temu ogrywając Tsonge na turnieju w Brazylii. W turnieju głównym znalazł się dzięki sprzyjającej drabince ogrywając Fabbiano oraz Giraldo. W ATP nie wygrał jeszcze turnieju na hardzie. W zeszłym roku wygrał zaledwie dwa pojedynki.
Dorzucam jeszcze Eliasa @1,53✅ w pojedynku z O&#39;connel. Według mnie bardziej ukształtowanym i lepszym tenisistą jest Portugalczyk, który poprawiła swoją grę w zeszłym roku i w tym stara się ją utrzymać. Pokonał w kwalifikacjach groźnego na hardzie Vanniego oraza Gruzina Basilashviliego. W Chienai przegrał z Kovalikiem 1:2.
Kursy z bet365
AKO:2,66 ⛔
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Gram dzisiejszej nocy ako składające się z dwóch meczy, kurs 1.89 Unibet.
Johnson vs Robert
Johnson 1.36 Unibet
Steve w pierwszym swoim meczu trafił na będącego w mega formie Dimitrova, przegrał zasłużenie, rywal był o klase lepszy. Jednak zostawił moim zdaniem po sobie dobre wrażenie mimo, że przegrał dosyć gładko 6:2 6:3 potrafił przełamać nawet Bułgara. Steve gra szybko, korty twarde to jego ulubiona nawierzchnia. Jego rywalem będzie dziś Francuz Robert, który wypadł słabo w meczu z Mahutem, grał wolno, popełniał dużo błędów. Dziś nie widze dla niego szans, obstawiam gładkie 2:0 dla Amerykanina.
Evans - Monteiro
Evans 1,39 Unibet
Evans w tamtym tygodniu grał w pucharze Hopmana, trafił na scisla czołówke tenisa na czele z Federerem, Gasqetem i Zverevem. Wszystkie swoje mecze przegrał 2:0, grał fajnie dla oka, podobała mi się jego gra. Jego rywalem jest Monteiro, którego ulubiona nawierzchnia jest cegła na której dośc dobrze sobie pogrywa w chelkach, na poziomie ATP Rozegrał niecałe 60 meczy na hardzie z czego 36 wygrał a 23 przegrał. Evans ma na koncie ponad 250 takich meczy przy bilansie 156/82 co już robi wrażenie. Myślę, że tutaj też obędzie się bez niespodzianki.
Zawsze przy kursach podajemy bukmachera./Macko18
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP debelL: Auckland (Nowa Zelandia), nawierzchnia twarda
Godzina: 03:10
Spotkanie: Daniell M / Demoliner M - Duran G / Sousa J
Typ: 1
Kurs: 1,53
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Z tenisa na dzisiaj a w zasadzie na jutro, bo mecz rozgrywany późną nocą u nas, ten mecz deblowy. Nowo Zelandczyk Daniell i Brazylijczyk Demoliner nie należą do potęg w tenisowym deblu ale już jakiś czas ze sobą w parze grają natomiast dla Durana i Sousy będzie to pierwszy mecz ze sobą w parze i to głównie zadecydowało o moim typie tutaj. Bardziej doświadczonym deblem i myślę lepiej rozumiejącym się tutaj w tym meczu na korcie powinien być Daniell z Demolinerem, którym myślę, że również dużo bardziej na wygranej będzie zależeć, bo w końcu Marcus Daniell pochodzi z Nowej Zelandi a ten turniej jest właśnie tam rozgrywany. Sousa przed tym spotkaniem deblowym zagra mecz w singlu z Hiszpanem Ramosem, który jest zaplanowany na godzinę 00:30 czasu polskiego, także będzie już miał w nogach ten pojedynek singlowy i myślę, że jakoś specjalnie na ten mecz deblowy się nie nastawia i według mnie Duran i Sousa tutaj za bardzo wysilać się nie będą, w przeciwieństwie do ich rywali, którym tak jak wspomniałem uważam, że dużo bardziej na wygranej tutaj będzie zależeć.
✅ 2-0 (6-4 , 6-4)
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
10.01.2017, 06:30, Auckland, 1. round, hard
Adrian Mannarino (FRA) - Marcos Baghdatis (CYP)
Kto wygra najwięcej gemów w meczu?
Adrian Mannarino (FRA) -1,5 @ 1,75 bwin⛔
Adrian finalista tego turnieju z 2015.Widać,że dobrze się mu gra na tych kortach.Wybrał drogę przygotowań przez w Noumea challenger.Tam rozegrał 5 spotkań rozbijając przeciwników i wygrywając turniej. Odprawił bez straty seta Milojevica,Falle,de Scheppera...Mam wrażenie,że jest zmotywowany na Auckland.
No a Bagieta w tym turnieju bez historii,bo odpadał w pierwszych rundach,ostatnio zabawiał się w Int. Premier Tennis League z różnym skutkiem.W Doha jakiś dziwny krecz z Radkiem przy stanie 6-4,5-3.Jakoś Cypryjczyk nie przekonuje mnie na ten mecz. H2H(1/0),Rank (60/36).Stat hard 2017 (5/0-0/1)
10.01.2017, 00:30, Auckland, 1. round, hard
Ryan Harrison (USA) - Guillermo Garcia-Lopez (ESP) @ 1,42 bwin✅
Patrzę na mecze Guillermo na twardej nawierzchni w zeszłym sezonie i wygląda to bardzo słabo W/L (7/13).Tak myślę,że dało się sporo zarobić widząc zestawienie kursów ;) Ostatnie mecze na hardzie to 0-7.Czyżby dzisiaj przełamanie? Nie sądzę.Nie zrobił tego w Chennai z Bedene w ważnym dla niego meczu i tutaj też raczej się nic nie zmieni.
Po drugej stronie Harrison. Stat hard (27/13).H2H 3-0
 
typer-grzegorz 32

typer-grzegorz

Użytkownik
Typ dotyczył będzie meczu w którym zmierzą się Ryan Hariison i Guillermo Garcia Lopez. Typuje tutaj gładkie zwycięstwo Harrisona 2:0 i pewny awans dalej. Betsson oferuje kurs na poziomie 2.04 na to wydarzenie. GGL ma już 33 lata i jego wyniki z roku na rok są coraz gorsze. W 2017 rozegrał tylko jeden mecz z Bedene przegrany 2:0. Poza tym wyniki z końcówki poprzedniego sezonu są fatalne. Z ostatnich 10 spotkań wygrał tylko 1, a aż 5 z 9 przegranych meczów przegrywał w stosunku 2:0. Harrison to 24 letni Amerykanin, który świetnie gra na kortach twardych. Solidny serwis i fajne wyczucie momentu dojścia do siatki gwarantuje mu masę punktów przy swoim serwisie. Poza tym oczywiście potrafi też przełamywać serwisy przeciwników. O dziwo to Harrison a nie GGL musiał grać w kwalifikacjach do tego turnieju, ale przeszedł przez nie jak burza dwa razy wygrywając pewnie 2:0. Poza tym wszystkie 3 bezpośrednie pojedynki kończyły się wynikiem 2:0 dla Amreykanina i nie mam wątpliwości, że dzisiejsze spotkanie zakończy się identycznym wynikiem.
0:30
R.Harisson - G.Garcia-Lopez dw 2:[email protected] betsson
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Przeglądając ofertę tenisa na noc, zaciekawiły mnie 2 bety. A mianowicie Khachanov i Dolgopolov. Ukrainiec tamten sezon fatalny, końcówka sezony na hardzie to 6 porażek z rzędu !! Oglądałem go w meczu z Nadalem i naprawdę radził sobie dobrze. Patrząc na sam wynik gemowy możemy mieć mieszane uczucia. Prowadzenie w 1 secie 3:1 czy brejki w 2 swiadczą o tym, że Dolgopolov jest naprawdę dobrze przygotowany. Muller kompletnie mnie nie przekonuje, jego gra servis-volley może nie wystaczyć na Olka. Drugi mecz to Khachanov, że ma duże umiejętnosci pokazał w koncówke tamtego sezonu. Po poprzednim turnieju w Doha ciężko, stwierdzić w jakiej dyspozycji jest Rosjanin. Ciężko jako odniesienie formy traktować Egipcjanina czy serwismena Karlovicia. Lu Y-H zawodnik ten ostatnio częściej grywał w challengerach. Dla mnie typowy przebijaka.
Dolgopolov 2.28 BET 365 1:2 --
Khachanov 1.83 Bet 365
1:2--
Dla mnie to najciekawsze propozycje na noc. Pozdrawiam !
Tak to jest z początkami sezonów.. trzeba dać czas chłopakom, żeby się rozkręcili :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 28K

sobolekk

Użytkownik
Sousa vs Ramos 1 2,23 1xbet
Zupelnie kursu nie rozumiem, Ramos gral totalną kiche, zbil go przecietny Sela, Sousa za to pokazal sie z dobrej strony pokonal Seppiego i przegral po wyrownanej walce z Berdychem, a przeciez Berdych to juz czolowka
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Popieram kolegę Zlatan97, po takich kursach warto szukać czegoś w stronę tych graczy. Oczywiście ostrzegam mniej doświadczonych, a dysponujących większym budżetem niż &#39;2 złote od mamy na bułkę&#39;, OSTROŻNIE ZE STAWKAMI. To trochę taka ruletka grać takie mecze Muller-Dolgo czy Lu-haczanov. Nieważne jaki kurs, szanse 50-50.
Natomiast ja mam pytanie do szanownych forumowiczów, co myślicie o Paire? Omijam jego zawsze, ale mecz z 17 latkiem i kurs 1.50? No nie wiem, Benoit dość tak się pokazał w Indiach.
Na pewno warto grać w Marcela przeciwko Giraldo. Kolumbijczyk gówniak jakich mało, widziałem mecz z Monteiro, masakra jakaś. dostał lucky looser-a ale jego przygoda się kończy
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Dzięki GALICA13 za miło słowo ???? a co do meczu Paire to, De Minaur gra u siebie, będzie pewnie gryzł kort aby wypaść jak najlepiej. Z drugiej strony oglądałem go w meczu ze starszych z braci Zverev i nie miał tam nic do powiedzenia. Jak wiemy dalej potem po Niemcu przeszedł huragan w postaci Nadala. Także ciężko według mnie jakkolwiek ugryźć to spotkanie. Równie dobrze, Paire może być zadowolony z pófinału w Chennai i potraktować ten turniej jako trening przed AO.
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Mannarino vs Baghdatis
Baghdatis +1.5 seta 1.48 Unibet
Pogram ten typ w dubelku bo to mecz moim zdaniem, ktory spokojnie moze wygrac Cypryjczyk. Mannarino w tym tygodniu troche pogral bo wygral Chelka i moim zdaniem tam jest jego miejsce, to nie jest zawodnik poziomu ATP. Jedkak gram bezpieczniej ze Marcos wygra seta, spotkali sie juz raz i wtedy wygral Mannarino 2:1. Jesli Baghdatis podejdzie powaznie do tego meczu to go wygra, rozegral do tej pory jeden mecz w Doha ze Stepankiem ktory przegral a za tydzien Australian Open, trzeba troche pograc by zlapac rytm meczowy przed Wielkim Szlemem. Umiejetnosci po stronie Baghdatisa, jesli do tego dojdzie spokojna glowa to jestem pewny o zwyciestwo. Poszla masowka na Francuza po wygraniu chelka, kurs na seta dosyc fajny, wiec gram.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jeremy Chardy ( -5,5 gema ) - Artem Sitak 1 @ 1,813 ✅ ( 6:4, 6:2 )

Pinnacle

Szkoda że Sitak gra z Chardym, bo akurat jemu nie ufam na tyle, żeby zagrać to grubo ( a raczej jego ambitnej postawie przeciwko kasztanowi ???? ). Sitak, oprócz tego, że jest jako-takim deblistą, grał w zeszłym roku TRZY mecze singlowe. Jak łatwo się domyślić, dostał w cymbał za każdym razem, bez ugrania seta. Bycie naturalizowanym Nowozelandczykiem nie zwiększy jego szans na dobry wynik w tym meczu. Jeśli Chardemu zechce się zagrać na 60%, to spokojnie to handi powinien pokryć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom