>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Sydney, Auckland - 08.01-14.01.2017

Status
Zamknięty.
N 85

nerek90

Użytkownik
tez uwazam ze to sie moze udac. kurs 3,25 jest kompletnie nieadekwatny do szans i ryzyka typu. Portugalczyk juz w tamtym roku w czasie australian open series wygladal bardzo dobrze a w tym jest co najmniej tak samo. bardzo dobry w defensywie, lepsza jakosc uderzen w porownaniu do lat poprzednich. sock ma potencjal ale tenisisci wybiegani i lepsi technicznie od niego typu Gasquet, Ramos, Simon ewidentnie mu nie leza. po takim kursie uwazam ze warto sprobowac. oczywiscie bez szalenstw.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Sousa vs Sock Sousa wygra seta 1.65 Sportingbet
Ide w Souse , bo solidnie wyglada w tym turnieju, co mnie zaskoczylo, to to, ze poprawil BH , jak zawsze opiera swoj tenis na FH , obiega go strasznie czesto , w sumie Sock robi to rowniez, ale nie tak czesto jak Sousa .. pilka na BH a Sousa gra Forhandem .. tak czy owak obureczny BH u Sousy nawet niezle wygladal, zaczyna mniej obiegac ta strone i jego gra jest nawet dobra , lepiej wyglada niz rok temu wg mnie.. Nie wiem czy ogra Jacka, ale seta powinien zdobyc i ze spokojem wykorzysta gorszy gem serwisowy amerykanina.. Sock tez ladny turniej , gra milo dla oka .. Podsumowujac , licze tu na 3 zaciete sety , Sock i Sousa nie odpuszcza a z racji ciekawego kursu na portugalczyka na wygranie seta w meczu , pobieram ten typ , szykuje sie ciekawy final ..
Evans vs Muller Evans wygra seta 1.55 i over 22.5 gemów 1.65 Sportingbet
Tutaj tez wyrownany mecz .. Gilles w tym finale jak to on , bedzie chcial 3 mac swoj wyrzucajacy serwis, ataki do siatki etc .. Tie break w tym meczu rowniez mozliwy, ale poza serwisem i mocnym FH Mulller nie jest graczem , ktory bawi sie w wymiany, a wg mnie Evans bedzie chcial grac sporo wymian z glebi kortu .. Evans na serwisie gorzej od GIlllesa , ale i tak w wiekszosci wymian lepszy powinien byc Evans .. W tie breaku tez brytyjczyk nie jest bez szans, bo w koncu Mullerowi sie srwis powinie .. Ogolem stawiam na to , ze wygra final Evans.. Muller , gdy serwis nie wchodzi , strasznie sie irytuje , a Evans w tym turnieju gra swoje, solidnie na FH , duzo slajsow i wgle moc uderzen po stronie Evansa .. W wymianach lepszy bedzie Evans , w poprzednich meczach naprawde pokazywal, ze ma sile na BH rowniez, FH niezly a GIllles z Troickim w wymianach troche sie gubil i w ogole Serb niemrawo wygladal w meczu z luksemburczykiem i przegral na swoje zyczenie ..Ubezpieczam sie i ide w strone seta Evansa lub over gemowy ( Muller strasznie duzo asow w 2 poprzednich meczach ) , lecz Evans przy swoim serwisie , tez bedzie skupiony i nie powinien dac sie przelamywac tak jak z Kuznetsoveem ( Kuznetsow mocne petardy , Gilles az tak nie ryzykuje ) .. Podumowujac , zaciety mecz ale jednak Evans .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 238

daw1910

Użytkownik
Sousa - Sock
Typ: Sousa +3,5
Kurs: 1.90 ⛔
Bukmacher: Bet365

Sousa w wybitnej formie bez dwóch zdań. Idzie przez ten turniej jak burza, nie przegrał żadnego seta! Oglądałem powtórki jego dzisiejszego meczu z Baghdatisem i w oczy rzuca się duza dynamika na korcie, szybki dobieg do piłek i przede wszystkim silny serwis który kieruje do środka kortu. W takiej formie serwisowo- obronnej jestem spokojny o powodzenie typu. Sock już miał trudne chwile w turnieju. Przydarzyło mu się sporo (jak na solidnego serwismena) strat własnego podania. Taka strata w jutrzejszym finale może się od razu skończyć stratą seta jednak idę w bezpieczniejszą opcję +3,5 gema dla Sousy. Powodzenia!

E. Zabrakło gema..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom