>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Sydney, Auckland - 08.01-14.01.2017

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Chardemu coś te klimaty nie służą , w poprzednim turnieju cały mokry od pierwszych minut i to raczej nie na widok Murraya ???? Sitak to dziad, ale serwis ma , do siatki poleci , gra u siebie, pewnie coś tam ugra, szczególnie że Chardy to maszynka ue.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Tadeusz, tamten turniej był w Doha, ten jest w Auckland. Mecz odbędzie się pod koniec dnia. Poza tym napisałem, szkoda że to akurat z Chardym gra Sitak, bo nie można tego zagrać grubiej. Ale obojętnie moim zdaniem też przejść nie można ????
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Chardemu coś te klimaty nie służą , w poprzednim turnieju cały mokry od pierwszych minut i to raczej nie na widok Murraya ???? Sitak to dziad, ale serwis ma , do siatki poleci , gra u siebie, pewnie coś tam ugra, szczególnie że Chardy to maszynka ue.
Kolejny tenisowy &#39;znafca&#39; dla którego 30 letni gracz to dziad[chyba że to takie nowoczesne określenie słabego tenisisty], 180 centymetrowy zawodnik to karzeł, a Katar i Nowa Zelandia to te same klimaty.
No tekst o Chardy&#39;m. Serio? Facet, który od jakichś 8 lat w tym TOP 50 jakoś tam się utrzymuje, potrafi grać mega mecze, przebijać jak Djoko, a Ty go nazwiesz maszynką UE? Może od razu amator? Ja go nie nazwę Djokoviciem, ale nie nazwę też cieniasem, to po prostu remi szardi. Kryzys ma od jakiegoś czasu, mecze słabsze, ale żeby od razu maszynka UE? A forehand to ma oburęczny no nie? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Harrison R. - Garcia-Lopez G.
Garcia-Lopez G. +1,5 seta ::: 1,78 ::: 1/3 ⛔
Martwi na pewno H2H 3:0 z lat 2011-2016, jednak wbrew pozorom Harrison to młody tenisista, 24 lata na karku, z tego co pamiętam to w ostatnich sezonach na placach jednej ręki można było zliczyć jego udane turnieje w ATP w ciągu roku. Poza tym poziom to zawodnik z pogranicza Challenger.
Oczywiście to zawodnik młody, z ambicjami na rozwój, ale GGL to stary wyga, 2 lata temu miał super sezon, rok temu mocno średnio, jednak nadal jest to klasowy gracz. To, że odpadł w 1 rundzie z Bedene w Chennai jeszcze o niczym nie świadczy, bo tam młody Słoweniec / Reprezentant Wielkiej Brytanii nie jednemu zawodnikowi z czołówki napsuł krwi w poprzednich sezonach.
Kto wygra mecz, to wielka zagadka, jednak ja bym po 1,40 nie ufał jeszcze aż tak bardzo młodemu Harrisonowi na początku sezonu. Przeszedł gładko kwalifikacje to fakt, ale z nikim poważnym tam nie grał. Warto wspomnieć, że 2 razy grali w Indian Wells ze sobą, gdzie Harrison odniósł tam naprawdę spektakularne wyniki w latach 2011-2012 jak na tak młodego tenisistę.
Wynik: 6:1 6:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
J 3K

jatyper

Użytkownik
Dzieki. To ode mnie taki typ:
Klizan v Kuznetsov powyżej 21.5 gemów 1.72 Bet365
Obydwaj świetnie serwuja, powinnien byc szybki mecz bez jakichs dłuzszych wymian. I jeszzcze jedna opcja: TIE BREAK w meczu 2.50 Bet365
zwrot - krecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Tenis by Dawid 978,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Auckland
Spotkanie: Johnson S. €“- Lu Y-H.
Typ: Lu win @2,0 (bet365) ⛔

Widziałem poprzednie spotkania tych graczy I trochę jestem zdziwiony kursami, ale w sumie rozumiem, bo to Johnson jest większą marką w ATP Tour, a Lu gra trochę i tu i w challengerach. Steve zagrał dość przeciętnie, a ratował go głównie serwis w spotkaniu z Robertem. Na szczęście Francuz był jeszcze słabszy i to poratowało Amerykanina. Robert był bliski wygrania pierwszego seta, ale jakby brakowało mu sił (może wiek i klimat zrobił swoje). Można powiedzieć, że Francuz nie podjął większej walki w tym spotkaniu. Johnson poza wspomnianym serwisem za wiele nie pokazał, a jego backhand wyglądał dość słabo, bo był głównie slajsowany, co na pewno wykorzysta lepszy zawodnik. Lu pokazał dobry tenis z Khachanovem i mocną psychikę, bo przegrał pierwszy set, a później wygrał dwa kolejne (każdy po TB). Lu fizycznie jak i technicznie wyglądał bardzo solidnie i w wymianach z Johnsonem to widzę jego jako faworyta. W starciu z Lu, poratować Johnsona może jedynie serwis na wysokim procencie, bo Tajwańczyk, gdy wyczuje braki na stronie backhandowej, szybko to wykorzysta. Podsumowując mecz ze wskazaniem na Lu, po tym co pokazali w poprzednich meczach.

ATP Sydney
Spotkanie:
Barton M. – Muller G.
Typy: Barton +3,5 gema @1,72 (bet365) ⛔
lub dla odważniejszych Barton win @3,5 (bet365)

Mecz młodego gospodarza kontra doświadczony Muller. Zacznę może od Mullera, który nie najlepiej zaczął rok, bo przegrał z dość przeciętnym Donaldsonem i to wyraźnie. Nawierzchnia w Australii także nie należy do szybkich, więc na pewno nie jest to plus dla Gillesa, który operuje praktycznie tylko na serwisie. W poprzednim meczu trochę wymęczył wygraną z Dolgopolovem, gdzie mogło to pójść w obie strony i widać było w podaniach Luksemburczyka, że nie jest ono tak pewne jak to ma w zwyczaju. Przejdę teraz do wiele młodszego Bartona, który bardzo zaimponował mi w poprzednich spotkaniach, szczególnie z Edmundem, którego odprawił z kwitkiem dość pewnie po dwóch TB. Ktoś powie, że jak pewnie skoro po TB, ale widać było w tym meczu, że to Barton jest lepszym zawodnikiem, a jak był moment zagrożenia świetnie bronił się serwisem. Dlatego też myślę, że Mullerowi będzie bardzo ciężko o przełamanie w tym meczu, bo po pierwsze wspomniany bardzo dobry serwis Bartona, a po drugie w wymianach także przewagę będzie miał Australijczyk. Fizycznie także Barton powinien wyglądać lepiej, a trzeba też dodać, że gra u siebie, więc trybuny pomogą. Można zaryzykować i pograć też w wygraną Bartona. Powodzenia!
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Muller G. – Barton M.(+3,5g) 2 @ 1.73 (William Hill) | 4/10j ⛔ gema brakło

Turniej w Sydney to ostatni przystanek przed zbliżającym się Australian Open. Ważnym czynnikiem w tych zawodach jest kwestia mobilizacji. Myślę, że ta zapewne będzie po stronie Bartona, dla którego awans do ćwierćfinału turnieju ATP, będzie sporym osiągnięciem. Nie twierdzę, że Muller odpuści to spotkanie, ale zapewne „gryzł trawy” nie będzie. Trzeba oczywiście odnotować, że w dwóch poprzednich edycjach docierał w Sydney do półfinałów.

Australijczyk, aby grać w turnieju głównym musiał przebijać się przez kwalifikację, gdzie pokonał dwóch solidnych zawodników, jakim są Kukushkin i Bourgue. W 1 rundzie dostał już zawodnika z okolic rankingowych Mullera, mowa oczywiście o dobrze zapowiadającego się Brytyjczyku Kyle’u Edmundzie. Sensacyjnie po 2 TB zwyciężył Barton. Co warte pokreślenia, w żadnym z tych 3 spotkań, Australijczyk nie dał się przełamać.

Muller do tego spotkania musiał pokonać jednego rywala, którym był Ukrainiec Aleksandr Dolgopolov. Luksemburczyk dokonał tego w 3 setach, tracąc 1 raz swoje podanie. W poprzednim tygodniu próbował swoich sił w Brisbane, gdzie przegrał już w 1 rundzie z Amerykaninem Jaredem Donaldsonem. Porażka w dwóch setach i utrata 3 swoich podań chwały Mullerowi nie przynoszą.

Jedno w tym spotkaniu wydaje się być pewne. Mianowicie serwujący powinni wygrywać swoje gemy serwisowe, bo mają ku temu świetne argumenty. Pierwszym moim pomysłem miał być „over gemowy” na to spotkanie. Po dłuższym przemyśleniu biorę handicap w stronę zawodnika gospodarzy, który tanio „skóry” nie powinien sprzedać. Moim zdaniem Barton może w tym turnieju dokonań kolejnej niespodzianki, a znając specyfikę turniejów poprzedzających wielkie szlemy, jest to bardzo realne.
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Jaziri - Isner
Isner @1.22✅
Isner 2:0 @1.70 ⛔
Typ &quot;księgowa&quot; bo Isner to zabijaka przy serwisie a i ostatnio czesto schodził do siatki gdzie pogrywał nawet nawet... Jesli chodzi o Jazira to jego gra tez opiera sie głownie na serwisie lecz porownywac go do Isnera nie wolno! Psychika nie ta, doświadczenie nie te i nawet jeśli dojdzie tu do tie-breaków to weżmie je ISNER.
Ostatni ich mecz to US OPEN 2015 gdzie lanie dostał Jaziri ;)

Klein B. - Sousa J.
Sousa J. @1.28 ✅
Sousa J. -3,5 gema @1.68 ✅
Klein to chalengerowiec! Oglądałem go w paru spotkaniach i nie widze tutaj dla niego szans, serwisem raz trafi raz kuleje i fajdaczy, technicznie Sousy tutaj nie przebije i ranking 300+ dobrze pokazuje jego obecne umiejętności a więc ide w strone Portugalczyka ktory pokonał w tym turnieju Ramosa w ładnym stylu.

Zawsze przy kursie podajemy bukmachera./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Kohlschreiber-Troicki 2 @1.82
Te turnieje na poczatku roku rzadza sie swoimi prawami i dobitnie pokazal to pierwszy tydzien stycznia juz. Czemu Troicki? Bo to do tej pory byl zdecydowanie turniej Serba w poprzednich latach. Trociki zagral w Sydeny trzy razy w finale i dwa razy ten turniej wygrał. Statystycznie, wiec wyglada to znakomicie. Te dwa zwyciectwa byly w ostatnich dwoch latach 2015 i 2016 (rok temu to byl horror z Dimitrovem). Nie pogral duzo Troicki w Brisbane, gdzie przegral po dobrym meczu z Wawrinka. Ja tu licze, ze Serb bedzie chciec znowu pokazac sie w Sydney. Kohlschreiber ciezko powiedziec z czym tu do ludzi wyjdzie. Niemiec zawsze jezdzil w tej czesci roku grac w Auckland i tam z kolei on swiecil sukcesy, ale teraz zmienil front i zarowno w tym jak i w ubieglym roku wybral Sydney. Co z tego wyniknie do konca nie wiadomo. Niemic na pewno mozliwosci ma bardzo duze, ale on pierwsza czesc roku ubieglego mial swietna, a w drugiej gral fatalnie. Troicki wrecz odwrotniei Serb koczyl tamten sezon bardzo dobrze. Dzis Trociki na pierszym podaniu oddal Lorenziemu tylko 3 punkty, wiec chyba niezle. W Auckland postawilbym na Kohlschreibera, ale w Sydney probuje na Troickiego.
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Popieram dx2 mocno. Do dzisiaj pamiętam jak niecały rok temu(no 11 miesięcy) Troicki grał w Sofii z Philipem i kurs na Serba był koło 2.10. Byłem mega pewny jego wygranej i tak się stało. Teraz trochę ogarnęli się z kursami, ale okoliczności inne. Viktor wygrywał tutaj rok temu, wygrywał dwa lata temu, w 2011 był w finale i ogólnie jest to dla niego specjalnie miejsce. Pokazał to w meczu z Lorenzim. Serwis na meeega poziomie, naprawdę. Lubię Philipa, jest super graczem według mnie i lubię go oglądać, ale tutaj bardziej widzę wygraną Serba. Natomiast wiele może się tu zdarzyć, kurs 1.70 to tez nie jest jakaś rewelacja. Warte uwagi, ale ja sam jeszcze będę się zastanawiał czy to zagrać. Nie dlatego, że Troicki to &#39;czajnik&#39; bo jednak &#39;jego&#39; turniej i motywacji nie braknie, ale dlatego że Kolba to super gracz i stać go nawet na 6-3 6-2 jak będzie chciał. nie mówiąc już o 6-4 3-6 7-6 na przykład.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Carreno-Busta vs Kuznetsov typ: 1 (1.66)
bet356
Zacznę od tego, że Rosjanin tak naprawdę w tych dwóch pierwszych meczach w Sydney nie był poddany prawdziwemu egzaminowi. Dwa krecze, jasne to może być plus, że wypoczęty itp. Ale oglądałem jego mecz w Doha z Tsonga i nic specjalnego nie pokazał, choć Francuz jakby od niechcenia jakby ospały. Końcówka zeszłego roku też mocno średnia. Natomiast Carreno-Busta pierwszy mecz w tym roku ogółem i trafił na dość ciężkiego przeciwnika na twardym, czyli na Zvereva i fakt pierwszy set bez historii dla Niemca , ale mimo to podniósł się i dwa kolejne sety dla niego. Ba! Bardzo dobrze serwował i 2 i 3 secie. Ogólnie to dość dobrze pamiętam ich ostatni mecz w USA w sierpniu w Winston-Salem i naprawdę Hiszpan pokazał solidny tenis. Zresztą on zawsze. To taki typ zawodnika. Mało błędów. Walczak. Myślę, że to on dzisiaj wygra z Rosjaninem. Kurs elegancki i chyba dobrze wystawiony. Tak czy inaczej ja idę w stronę Carreno-Busty.
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Auckland
Godzina: 02:00
Spotkanie: Johnson - Isner
Typ: over 25 gemów (3drogowo)
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza: Niestety czas dopiero teraz pozwala napisać kilka zdań a linia od rana wzrosła z 24 na 25. Podobnie jak wczoraj mecz dwóch amerykanów, z dobrym serwisem którzy na hardzie czują się doskonale. Ostatni ich mecz wygrał Johnson i możliwe, że jutro znów tak będzie jednak bezpieczniejszą opcją w mojej opinii jest over. Obaj do tej pory stracili 1 gema serwisowego. Steve grał 1 mecz więcej. Nie będę charakteryzował gry obu bo jest raczej dobrze znana szczególnie jeśli chodzi o Johna :cool: Krótko mówiąc 2 tie breaki jeśli John będzie w formie serwisowej bo nie spodziewam się przełamania ze strony Isnera. Linia neutralna to 24,5 po kursie 1,83 jednak wolę odrobinę go podbic grając na minimum 26 gemów w meczu. Powodzenia!

✅ ;)
 
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Isner - Johnson
over 10,5 gema w 1 secie @1,8
over 12,5 gema w 1 secie @2,25
bukmacher: bet365
Wiele do analizy nie dodam niż kolega wyżej, z tą różnica że ide w liczbe gemów w pierwszym secie gdyż obawiam sie że przy panujących warunkach w Auckland Isner może miec problemy kondycyjne. W meczu z Jazirim wyglądał słabo na korcie, ratował go serwis w trudnych momentach. Myślę że w pierwszym secie obaj będą starali sie pilnować swojego podania i TB rozstrzygnie o losach partii.
Za drobne Johnson DW 1 set 7:6 @3,5
Baghdatis - Vesely
Wynik 2:2 po 4 gemach w 1 secie @1,8
bukmacher: 1xbet
Typ bardziej na czuja. Wystarczy że obaj wygrają po 2 gemy serwisowe. Kurs jak najbardziej zachęcający do zagrania tego zdarzenia. W tym sezonie Vesely pokrył ten zakład w 3/4 meczach a Baghdatis 3/3. Mecz ważny bo walka o 1/2 finału więc na początku koncentracja powinna być na wysokim poziomie.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Ten bet z Isnerem tez od razu rzucził mi sie w oczy, jak jeszcze nie było kursów, ale po dłuższym przemysleniu odpuszcze. Po pierwsze, te korty wcale nie są takie szybkie i nie wiadomo czy na pewno z tymi tie-breakami. Po drugie, myślę, że przed wielkim szlemem, żaden z nich nie będzie walczyć na 100%. Po trzecie, kto wie, może mają już jakieś zakupione bilety itp ? Muszą przelecieć samolotem, zaaklimatyzować się. Ogólnie, grałbym to na 100%, lecz nie gdy do wielkiego szlema pozostaje 5 dni.
 
dragonix 187

dragonix

Użytkownik
Thiem Dominic - Evans Daniel @ 4.33 bet365 ✅
Widzę tu sporą szansę na niespodziankę. Początek sezonu, zaraz Australian Open, dużo znaków zapytania co do formy jak i zaangażowania zawodników. Oglądałem dzisiaj Thiema i wyglądał dość przeciętnie i widać było, że traktuje ten mecz treningowo. Zaangażowania maksymalnego na pewno nie było, sporo prostych błędów. Oczywiście nawet u grającego na 40% Austriaka widać jakość uderzeń, ale gdyby po drugiej stronie siatki stał dzisiaj ktoś bardziej ogarnięty to z takim zaangażowaniem raczej by tego meczu nie wygrał. Dzisiaj rywal powinien być trudniejszy. Evans to półka wyżej od Elisa, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę grę na hardzie. Anglik na hardzie to bardzo solidny zawodnik, z przyzwoitym serwisem i regularną grą z końca kortu. Oczywiście to nie poziom Thiema i oczywiście Austriak może w kolejnym meczu zagrać dużo bardziej zmotywowany, ale po takim kursie według mnie warto zaryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
D.Evans-And.Kuznetsov 2 @1.58
Myslalem sobie nad Troickim, ktory byc moze znow zaszaleje w Sydney, ale Serb zagral tylko jeden mecz, a Gilles Muller tez tutaj dobrze grywal, zaliczajac dwa polfinaly pod rzad i na pewno chcialby w koncu dotrzec do finalu.
Probuje wiec na Kuznetsova. Rosjanin bardzo dobrze zaczal ubiegly seozn i zanotowal bardzo dobre wystepy w Doha i na Australian Open (4 runda), wiec na pewno dobrze byloby zgromadzic troche punktow w poczatkowych tygodniach. W szlemie trudniej o gwarancje dobrego wyniku, wiec licze ze Rosjanin na wszelki wypadek bedzie w Sydney grac juz na maksa. Dzis wydaje mi sie, ze to byl dobry mecz z Carreno i obydwaj bardzo chcieli wygrac. Daniel Evans niby &quot;wow&quot; ogral Thiema, ale jak znam zycie, to Austriak za ten turniej sie juz nie zabijal. Thiem zagral bardzo dobrze w Brisbane w tamtym tygodniu i odpadl z Dimitrovem po bardzo wyrownanym meczu w cwiercfinale. Mam nieodparte wrazenie, ze Thiem jednak koncentruje sie na AO, bo on w Brisbane pokazal sie z naprawde dobrej strony i w tym meczu z Dimitrovem mial tez duzo swoich szans. Evans na pewno ten turniej zaliczy na plus, bo wynik w postaci polfinalu to sukces. Dla obydwu graczy jest to walka o pierwszy w karierze final ATP World Tour. Kuznetsov jednak wydaje mi sie faworytem, chcoby ze wzgledu ze on zrobil duzo wiecej tych dobrych wynikow w tourze i przewiduje miejsce w finale dla Rosjanina.
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Spotkanie: Baghdatis - Sousa
Typ: over 22,5 gema ⛔
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zostajemy w Auckland. W tym meczu również będę szukał overu gemów ze względu dobrej formy obu zawodników. Sousa już wygrał 3 mecze bez straty seta i niejedna osoba już przytuliła na nim hajs. Bagieta stracił jednego seta z nieobliczalnym Brownem, wygrał pierwszy pojedynek z Mannarino gdzie nie był stawiany w roli faworyta. Z Veselym gładkie 2-0. Ze sobą nie grali więc tym bardziej sprzyja to overowi - będą się &#39;badać&#39; podczas meczu. Dobra forma w turnieju i szansa na finał czyt. duży sukces dla obu - uderzamy w overek Powodzenia!

Oprócz tego w kolejnym amerykańskim meczu powinno być długo i zacięcie ????
Sock - Johnson over 23,5 gema @1,83 Bet365 ⛔

Niestety dzis szybko i nieprzyjemnie..
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Wydaje mi sie ze warto pojsc w win Sousy 3,25 jest kurs , powinno spadac, wygrywa mecz za meczem z latwoscia, 50/50 to jest conajmniej na ten mecz, jest chlopak gazie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom