>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Santiago, Johannesburg & Zagreb 1.02-7.02.

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP


Tournament Name: Movistar Open
Location: Santiago, Chile
Dates: 01.02.2010-07.02.2010
Prize Money: $ 450,000
http://www.movistaropen.cl/



Tournament Name: SA Tennis Open
Location: Johannesburg, South Africa
Dates: 01.02.2010-07.02.2010
Prize Money: $ 500,000
http://www.satennisopen.co.za/



Tournament Name: PBZ Zagreb Indoors
Location: Zagreb, Croatia
Dates: 01.02.2010-07.02.2010
Prize Money: € 398,250
http://www.zagrebindoors.com/indoors.htm

Zapraszam do dyskusji jak i do podawania typów. :spokodfhgfh:
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
W Santiago pierwsza okazja do wykazania się dla claycourterów (nie licząć czalka w Kolumbi w kończącym się dziś tygodniu). Faworyt może być tylko jeden - Gonzo. U dołu drabinki z dwójką jest zwycięzca największej liczby spotkań na kortach ziemnych w turniejach ATP w 2009 roku - Juan Monaco. Zagra także Łukasz Kubot - w pierwszej rundzie z Horacio Zeballosem - sześciokrotnym finalistą challengerów na mączce w zeszłym sezonie.


Co do Johannesburga - takiej obsady nie powstydzili by się organizatorzy kilku challengerów. Rozstawiony jest nawet będąćy 104 w rankingu Stephane Robert. Co do tenisistów - Gael Monfils, David Ferrer i długo długo nic. O realnej szansie awansu do półfinału może myśleć Feliciano Lopez


W Zagrzebiu po wyczerpującym starcie w AO zagra Marin Cilic (broni tytułu sprzed roku) i to oczywiście on jest faworytem turnieju, jeśli tylko wytrzyma konydycyjnie zawody. Kto wie czy nie będziemy świadkami chorwackiego finału, bo w dolnej połówce drabinki jest Ivan Ljubicic. Osobiście liczę, że Ljubę postraszy Benjamin Becker, który drogę do ćwierćfinału ma łatwą - najpierw Qualifier, potem Krzysio Rochus/Petzschner. Warto przypomnieć, że w drugiej rundzie kwalifikacji odpadł Jerzy Janowicz.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Robert S. - Evans B. 1.45
Stephane bardzo dobrze zaprezentował sie na kortach w Melbourne- odpadł w II rundzie ale wygrywał juz 2:0 w setach z Montanesem, ale pozostał po sobie bardzo dobre wrazenie, stać go na wiele narazie jest tuz poza pierwsza setką ale z jego talentem niebawem sie to zmieni. Evans jest jednym z wielu amerykańskich średniaków grających na co dzień w challangerach tutaj obsada naprawde marna wiec nie musial przedzierać sie przez kwale, ale jego wygrana w tym spotkaniu bedzie dużym zaskoczeniem.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Darcis - Recouderc @ 1.40 ⛔ 6/3 3/6 4/6 :przeklina:
Chiudinelli - Brown @ 1.30
AKO @ 1.82
Pakiecik dwudniowy z RPA ale myślę że warty zamrożenia gotówki na dwa dni. Pierwszy typ to zagrywka na Belgijskiego Rekina jak mówią na Darcisa który z takimi typu oponentami wygrywa na twardych nawierzchnia ostatnio nawet zaczął częściej używac s&amp;v który mu wychodzi, przypomnę że Laurent ma jeden ze słabszych serwisów w stawce gdzie to powinno dodać trochę więcej szans dla Steve&#39;a by przełamać serwis Francuza. Drugi typ to juz nie raz o nim pisałem, tutaj dochodzi aspekt przy Szwajcarze że potrafi bardzo dobrze returnować i odgrywać pod samą linię końcową, gdzie farbowanemu Jamajczykowi na pewno nie będzie pasować, a z takim kąśliwym rywalem jakim jest Brown nie raz zostanie minięty przy siatce przez Kjudiego.

Co do innych spotkań przy których jeszcze nie ma kursów to na pewno kwalifikacje do Johannesburgu i Zagrzebia gdzie po dodaniu kursów nie wiem czy będę miał możliwość wpisania typów do tematu ale jednak w meczu Warda z Bemelmansem spróbuję zagrać na Brytola @ 1.98 który na przełomie Listopada jeśli się nie mylę został jednym z wielu sparingpartnerów Nadala i ostatnio bardzo to procentowało, a Bemelmans jednak na początku sezonu nie w formie gdzie Janowicz miał swoje szanse w spotkaniu z Belgiem. W RPA jest moich dwóch ulubieńców z zaplecza Helwetów czyli Sadecky @ 1.55 i Valent @ 2.50 pierwszy zagra ze słabym Balleretem i tutaj będzie ogromna szansa jak i Valent podejmie grę z średniakiem Okumem w trzech wypadkach myślę że zawodnicy będą dogami więc za wypośrodkowaną stawkę można zaryzykować. W głównych drabinkach po rozsądnym kursie można zagrać Stefa Roberta @ 1.49 może to jeszcze opiszę na dniach jak będzie czas.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Hmmm.. co prawda, tak jak napisałem w temacie dotyczącym chall, miałem z rana podać jeden fajny typ, ale Mozi po raz drugi mnie dziś ubiegł ;) Po raz drugi więc go uszczegółowię.

Stephane Robert - Brendan Evans 1 1,45
Robert vel. &quot;Brits killer&quot; (pseudo nadane mu ze względu na demolkę jaką zazwyczaj robi tubylcom w turniejach rozgrywanych na wyspach), to typowy rzemieślnik, ale w swoim levelu bez większych słabości.
W kontekście jego jutrzejszego pojedynku z Evansem, najważniejsze jest to, że Amerykanin uosabia styl gry, przeciw któremu uwielbia grać.
Coś ze statystyki z mojej bazy danych: Przeciwko serwismanom/netrusherom wygrywa ok. 85% pojedynków. Zaręczam, taki bilans, jak i wcześniejszy, który Wam podałem - Schwanka przeciw pusherom, zdarzają się przy zestawieniach stylów gry niezmiernie rzadko.

Wrażenie optyczne z gry jednego i drugiego: Robert nie posiada mocnej broni ofensywnej ( z obydwóch skrzydeł, szczególni z Bh, narzuca wymianom dobre tempo, ale nie wbija gwoździ w kort), ale potrafi być solidny aż do bólu. Jego siłą dobre poruszanie się po krocie (jest zwrotny, bardzo szybki, dobrze biega między liniami), spryt, gra obronna, antycypacja. Ma w swoim arsenale precyzyjne passingshoty i bardzo solidny return, dzięki czemu poluje na zawodników bez &quot;planu b&quot;, mniej regularnych.
... Evans właśnie do takich należy. Z głębi pola jest bardzo nieregularny, brakuje jego grze płynności, rytmu, przez co oglądanie jej jest często uciążliwe, a on sam falami zdobywa i traci punkty. Stara się uderzać mocno z obydwóch stron (lepszym skrzydłem FH, którym szuka winnersów, bardzo groźnie przyspiesza po krosie i z odwrotnego wzdłuż linii. 2BH gorszym skrzydłem, bardzo często nim slajsuje.
Wycieczki do siatki, to podstawowy element jego stylu gry („Volleys are usually my strength and my game style is to come in&quot; - jak sam twierdzi ), problem jest taki, że czucie volleyowe ma bardzo przeciętne, a do tego taktyka ataków, momenty ich wyboru, też pozostawiają wiele do życzenia. Do tego jest bardzo wybuchowy.
Moze być groźny, gdy jest w formie. Hmmm... w zeszłym tygodniu widziałem jego dwa mecze w Heilbronn. w pierwszym męczył się z Henrychem niemiłosiernie, przegrywał nawet 6:4 *5:4, ale jego rywal zachował się jak frajer. Później zdemolował go Ouanna.
Poniżej sporo ciekawostek zebranych w jednym miejscu:
http://forum.bukmacherskie.com/f35/kort-otwarty-dla-publicznosci-forum-bukmacherskie-version-38804.html
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Mischa Zverev - Mikhail Kukushkin 1 @ 2.16 (5/10)

Mischa to chłopak o wielkim potencjale, bardzo ofensywnym stylu gry jakoś strasznie przyhamował. Kiedy ma się więc odbudować? Najlepiej na szybkiej nawierzchni halowej w turnieju w którym gra masa jego rodaków. Rotacyjny, mocny serwis, volley i gra z głębi kortu opierająca się na sporej dawce ataku, choć większość jego piłek dostaje dużego spinu. Kukushkina widziałem w niemieckim challu w tym tygodniu. Grał tragicznie, skuteczność ataków tragiczna, serwis tragiczny, regularności też brakowało... Jutro Niemiec powinien się wreszcie przełamać, bo możliwości ma o wiele większe...

Reszta typów w moim temacie
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Mozi, mała uwaga. Agresja Zvereva opiera się na serwisie i atakach przy siatce, bo z głębi pola najczęściej zachowuje się jak ofensywny counter-puncher,a spin, o którym wspomniałaś ma na to spory wpływ.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Informacja dla osób które moga się napalić na grę na Łukasza Kubota który jest underdogiem w meczu z Zeballosem, nasz najlepszy tenisista jest ciągle zmorzony przez chorobę.
 
B 0

bchr

Użytkownik
Czy przypadkiem Zverev, nie jest po kontuzji lewego nagarstka, gdyż jest leworęczny, i miał przerwę 2 miechy ?
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Peter Luczak - Potito Starace 1 @ 2.40 (8/10)

Kolejny typ na dzisiaj. Taki kurs? Dla mnie mocno przesadzony. Starace to już przeciętniak. Niezły serw i zawsze solidna gra zza linii końcowej wystarcza na coraz mniejsze grono rywali. Luczak w formie życiowej. W Melbourne pomęczył Nadala, wcześniej też dobre wyniki. A przecież ulubiona nawierzchnia to zdecydowanie clay, choć zawsze miał aspiracje do grania wszędzie. Posiada solidne podanie (żeby nie powiedzieć dobre, bo jest w nim masa rotacji a i mocy nie brakuje). Do tego forhend, ostatnio nie słabszy bekhend i co istotne masa kończących uderzeń (nie tylko pod siatką gdzie często się wybiera) po solidnie wypracowanych akcjach czego wcześniej trochę brakowało (rozrzucał, ale nie potrafił skończyć akcji...)
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ja nie wiem, czy to forum zamienia się w jakiś absurd, czy co? Jak można pisać, że hard jest na równi z clayem ulubioną nawierzchnią Starace? Większej bzdury nie słyszałem jeszcze w tym roku, po pierwsze dlatego, że Włoch całkiem nieźle radzi sobie na mączce, a po drugie dlatego, że na hardzie prezentuje poziom drugiej setki rankingu ATP.

Natomiast na poziomie Challengerowym obaj panowie należą do czołówki &quot;clayowców&quot;, jednak H2H 3-0 dla Włocha, wszystkie mecze w ciągu ostatnich 2 lat i wszystkie na clayu mówi samo za siebie.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Będąc w Chorwacji( 30miut temu wróciłem do mojej kochanej Ojczyzny)
miałem przyjemność obejrzeć na żywo mecz Niemca z Kuką, i muszę stwierdzić że sam bym mu parę gemów urwał, szwab nie ma pojęcia o grze z głębi kortu.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
&lt;lol&gt;
ludzie, nie macie pojęcia co piszecie twierdząc, że ugralibyście gema z jakimkolwiek zawodowcem. Ba, z zawodnikiem z poziomu futures osoba nie trenująca zawodowo nie ma co myśleć o czymkolwiek. Więc nie piszcie proszę takich głupot ????
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ja pamiętam całkiem przyzwoity występ Zvereva w Rzymie, gdzie kolejno pokonał JCF, Berdycha, Simona, Matje i w końcu uległ Fedexowi, po bardzo wyrównanym, zakończonym TB 1 secie. Więc, kiepski występ Niemca to raczej wina jego przeciętnej formy, bo w tenisa to on grać potrafi.
 
whydack 0

whydack

Użytkownik
Ja bym chciał się wypowiedzieć na temat Darcisa. Dzisiaj wszystko wskazywało, że to on wygra. Ba, wygrywał w setach 1:0 w gemach 2:0 i nagle cos się stało i zaczął robić głupie błędy. Nie wiem czy coś mu się porobiło w tej kanciatej głowie czy co ale po takich meczach odechciewa się typować. Kto przy zdrowych zmysłach zagrał by na francuza?

Proszę o wyjaśnienie szanownych ekspertów ????
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Ja bym chciał się wypowiedzieć na temat Darcisa. Dzisiaj wszystko wskazywało, że to on wygra. Ba, wygrywał w setach 1:0 w gemach 2:0 i nagle cos się stało i zaczął robić głupie błędy. Nie wiem czy coś mu się porobiło w tej kanciatej głowie czy co ale po takich meczach odechciewa się typować. Kto przy zdrowych zmysłach zagrał by na francuza?

Proszę o wyjaśnienie szanownych ekspertów ????

Bez przesady, kto to jest Darcis? :| Fakt, ma umiejętności , gra ładnie dla oka, dobry slice, FH.. Ale przede wszystkim jest zawodnikiem strasznie chimerycznym. I właśnie tak jak pokazał dzisiaj, spokojnie kontroluje mecz i nagle się zacina. Pamiętam jak pokazał się w turnieju w Holandii, znakomita gra, mega zaskoczenie. Później było już dużo słabiej. A Recouderc zaś leszczem nie jest.. Solidny serwis + FH, to na pewno jest jego atutem. Jakoś nie dziwi mnie porażka Belga. W dodatku po kursie @1,25 :|
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
&lt;lol&gt;
ludzie, nie macie pojęcia co piszecie twierdząc, że ugralibyście gema z jakimkolwiek zawodowcem. Ba, z zawodnikiem z poziomu futures osoba nie trenująca zawodowo nie ma co myśleć o czymkolwiek. Więc nie piszcie proszę takich głupot ????
Prasa to była ironia(oczywiście że bym nie ugrał), miałem na myśli to że żaden z niego tenisista.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Zeballos H. - Kubot L. 1.65
Krótko i na temat, Łukasz jest nadal chory wczoraj miał wizyte u lekarza i jego wystep jeszcze w dni wczorajszym stał pod znakiem zapytania. Łukasz w okresie przygotowawczym trenował na szybkich kortach takich jak na AO, na mączce nie grał ładnych kilka miesiecy tutaj na pewno tez za duzo nie trenował, oszczedzał siły i wiecej czasu spedzał u lekarza. Dodatkowo gra debla. ZABALLOS to typowo tenisita usposobiony na korty zimne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom