>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Rome 25.04-02.05.2010

Status
Zamknięty.
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Kursy na Henin i tak są niesamowicie wysokie...Oczywiście jeśli chodzi o obecną sytucję powinny być wyższe, ale buki nie mogą sobie pozwolić na puszczenie jej po wyższym kursie bo wtedy za dużo ilość typów poszłaby w jedną stronę. A to, że nie wygra wcale nie jest powiedziane. Bo z kursami chodzi o to...żeby mieć mniej więcej po równo (adekatnie do potencjalnych wygranych z kursu) kasy z obu stron, a zarobek robić na marży. Proste.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Verdasco @1,25✅, Gulbis @1,40✅
Soda-Wawrinka 1 - 1.45⛔
2/3 dziś. Bardzo zaskoczył mnie in minus Soda. Fatalny mecz. Bez komentarza.
Nie ma jeszcze oferty na jutro ale nie wiem czy będę później przy kompie więc widzę to tak.
Gulbis-Lopez over gemowy. Nie wiem jaką linię wystawią, ale bardzo możliwe dwa tie-breaki ewentualnie jakieś 7-5 a może nawet trzy sety? Gulbis porządna przebieżka dziś z Volandrim, natomiast Lopez odpoczywał więc będzie świeży na mecz i serwis powinien funkcjonować. Powinien być zacięty mecz.
Djoko-Verdasco. Zdecyduję się zagrać na Hiszpana. Uważam, że Djoko nie weźmie rewanżu za MC, chociaż gra tutaj chyba lepiej niż w MC. Ale pamiętam, że w MC niby grał najlepszy tenis od dawna (wg obserwatorów, sam osobiście nie wiem bo nie oglądałem tego turnieju) a w meczu z Verdasco praktycznie nie przebijał piłki przez siatkę. Kurs ok. 2,5 na Hiszpana jest ok.
Tsonga-Ferrer. no bet.
Nadal-Wawrinka. no bet.
 
K 15

ksabi

Użytkownik
To Nadal już wygrał? ????

Ferrer z Tsongą? Ciężki mecz... Ale skłaniałbym się ku Hiszpanowi bardziej, dla mnie na mączce jest lepszym zawodnikiem. ???? Można też postawić na to, że będą trzy sety - o ile żaden z zawodników nie zacznie grać tak jak Soda dziś.

PS Dlaczego w meczu Ljubicic - Lopez był walkower? Chorwat nie wyszedł na kort czy co?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xavieer 0

xavieer

Użytkownik
Ferrer - Tsonga

Hiszpanie są 2 klasy wyzej na cegle od wszystkich narodowosci . David jest bardzo konsekwentnym graczem bardziej regularnym , niz Tsonga . Wilfried widac , ze do formy powoli wraca , ale bardziej ona mu sie przyda na Wimbledonie , nie wiem jak mozna napisac ze taki mecz to no bet , kurs pow.1,3 to value
 
S 0

sopel1910

Użytkownik
typ na Ferrera jak najbardziej popieram, @ 1.5 to dobra okazja na zarobek ;]
moje:
Gulbis - Lopez @ 2.76
Ten kurs to chyba jakiś żart. Łotysz gra naprawdę nieźle, ale przebłyski miewał i w poprzednich latach. Były one jednak krótkotrwałe i kończyły się porażką z rywalem z podobnej półki jak on sam. Feliciano to bardzo dziwny zawodnik, dobre występy przeplata z tragicznymi wtopami, jednak na korcie ziemnym wydaje się mimo wszystko solidniejszy niż Ernests, który mało co nie wyleciał dzisiaj z Volandrim. Dochodzi do tego aspekt zdrowotny - Hiszpan dzisiaj odpoczywał dzięki walkowerowi Ljuby, a Gulbis ganiał po korcie blisko 3 godziny. H2H 0-1, ale na hardzie więc nie ma co brać pod uwagę.
Verdasco - Djokovic @ 2.62
Kolejny atak śmiechu. Dasco gra swój najlepszy tenis, dwa finały w przeciągu dwóch tygodni to nie przypadek, a wciąż fizycznie wygląda wspaniale. Nole baaardzo słabo serwuje, ok.55 % 1 serwisu, mało wygrywających, asów, dużo podwójnych. Jeżeli się to utrzyma, to skończy jak w Monte Carlo, czyli w dwóch krótkich setach. Serb od dłuższego czasu nie zachwyca i stawianie go w roli faworyta z tak grającym Hiszpanem na mączce jest dla mnie co najmniej dziwne.
jestem dobrej myśli. oba kursy z pinnacle.
 
lukaszk111 49

lukaszk111

Użytkownik
F.Verdasco-N.Djokovic 1 2.40
bwin
Kursy na Fernando są zdecydowanie zawyżone.Grali ze sobą w tym roku dwa razy, z czego ostatni raz w poprzednim turnieju.
Wyniki się zakonczyły wynikami 6:1 6:2 i 6:2 6:2 dla Fernando.
Ktoś pisał ze Verdasco obnizył loty w tym turnieju i gra słabiej.
Dziś po dobrym meczu z Garcią-Lopezem (który w tym roku przegrywa dopiero drugi raz)pokazał, ze moze kolejny turniej z rzedu skończyć w finale.
Nie wiem dokładnie dlaczego bukmacherzy dali az taki duzy kurs.

Jutro zagram takzę Fernando 2:0 w setach kurs 3.55 warty zaryzykowania.

Na jutro jeszcze obstawie na Ferrera i moze handicap + na Wawrinke z Nadalem mam nadzieje ze linia bedzie kolo 7,5

Na mecz Ljubicicia z F.Lopezem przełaczyłem jak skonczyli rozgrzewkę.Lekarz przyszedł na kort.Ljuba trzymał się za bok, moze sobie coś nadciągna ew.jakis problem z zebrami.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Bilans GGL to w tym roku 9 zwycięstw i...11 porażek, więc nie wiem skąd Ci to wyszło, że przegrał dopiero drugi raz w tym roku. Nie pomyliłeś sobie czasem zawodników? Nie licz też na linię 7.5 na Wawrinkę...Myślę, że będzie 6 góra 6.5.
 
R 1

rooney1

Użytkownik
lopez to slaby gracz i dzisiaj odpadnie. volandri na ziemi to calkiem dobry zawodnik ktory z racji iz nie ma jakby to powiedziec duzo sily musi duzo przebijac i dlatego lotysz dzis popelnil tyle niewymuszonych bledow, a mimo to wygral. lopez taki wytrwaly nie jest i troche przycisniety bedzie sie gubil. 1,5 to prezent

nie wyzywamy zawodnikow - rox
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Idzie mało zrozumiana masowka na Verdasco. Dwa finały z rzedu to nie atut tylko dowód na zmeczenie, Djokovic gra lepiej niż w Monte Carlo, agresywniej i skuteczniej z koncowej. Troche mial z Belluccim klopotow, szkoda, ze nie ma kursow 1,80 to bym dala Djokovica a tak to raczej odpuszcze no Fena moze wygrac a kurs troche niski na Serba. Mimo to dziwia mnie masowe typy na Hiszpana, juz z Bolellim gral przecietnie.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
znowu o tym zmeczeniu..... To jest mączka, wczoraj zwyczajnie Dasco sie nie wysilal,bo i tak wiedzial,ze pojedzie z GGL ... Kiedy trzeba gral swoj tenis, nie twierdze,ze Djoko to przegra,ale skalanialbym sie ku Verdasco jednak....
W monte carlo tez gral dobrze...do meczu z verdasco..
Jesli mowa o zmeczeniu, to co z nadalem.... tez ma prawo byc zmeczonym a wymiata niesamowicie. Roxy na tym poziomie nie wierze w przegrane ze zmeczenia.... Kontuzja,owszem,ale dasco nic nie jest a on na djoko jest zawziety wiec ...
Dzisiaj wieksza masowka idzie na ferrera,dla mnie murowany pewniak ale jak kurs spadl z 1,55 na 1,33 to z mojego doswiadczenia... odpuszczam sobie ten mecz,bo aby czasem ferrera nie zaczela &quot;bolec kostka&quot; np..... Choc podkreslam,ze David to nie ten typ zawodnika i darze go wielkim szacunkiem.Mecz odpuszczam.
Gulbis-Lopez.... 1 1.45
Lotysz gra dobry tenis,swietnie serwuje i Lopez zostanie zmiazdzony. Takie moje zdanie. A wbrew pozorom,to,ze wiecej odpoczywal itd. nie wplynie korzystnie na niego. Lepiej grac dzien po dniu w turnieju,lepiej czujesz kort itd
Aha, nadal - wawrinka over 17,5 gema bwin 1,59
nie wierze,zeby wawrina przegral to np 6-2 6-2, powalczy,ma dobra forme i ciezki do zlamania a wystarczy 6-3 6-3 ... chociaz nie zdziwie sie jak bedzie to bardziej zaciety pojedynek
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Dokładnie bądźmy poważni i nie piszcie tutaj później jak np. Djoko wygra 2-0, że wygrał bo Verdasco był zmęczony. Bez jaj. To jest poziom pierwszej 10 ATP a sezon tenisowy jakby nie patrzeć &quot;dopiero&quot; się zaczął. Więc argumentowanie przy jakimkolwiek meczu, że ktoś jest zmęczony naprawdę nie ma sensu.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ocywiscie ze ma sens, 10 meczow w 2 tygodnie + problemy z plecami + podroze + w perspektywnie Madryt i RG. Nie oszukujmy sie to ma znaczenie i Verdasco ma prawo czuc sie zmeczony lub po prostu rozprezyc sie troche przez te wszystkie okolicznosci. Poczytajcie wypowiedzi graczy, po 3 intensywnych tygodniach praktycznie kazdy gracz robi przerwe wiec czemu skoro nie zmeczeni bo top 10 ATP? To nie ma sensu ale kazdy ma prawo do innego zdania i jak ktos podaje taki argument to widocznie tak mysli i nie odbierajcie komus takiej mozliwosci negujac, ze tak na pewno nie jest.
 
M 14

mrbork

Użytkownik
Djokovic wczoraj krał strasznie chaotycznie. W pierwszych gemach drugiego seta.
Szczerze mówiąc sam nie wiedziałem co tam w głowie przeżywa. Osobiście jakoś tak
zapamiętałem sobie Djoka jako tenisiste bardzo pewnego sie. Myśle, że ta pewnośc może go dzisiaj zgubić bez względu na mecze które grał Verasco.

Djokovic - Verdasco 2 2,10

P.S
Absolutna pomyłka buków z kursami, biore w ciemno.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dasco ma charakter wojownika, podobnie jak Nadal i nie odpuszcza meczy, wie ze jest w super formię i dogra ten turniej na maxa i dzisiaj da z siebie 100%. Wynik 6:2,6:2 z MC daje dużo do myślenia... po kursie około 2,4 na Hiszpana grzech nie zaryzykować ale max stawka 3/10. Ja czuje, ze czas na porażkę Verdasco, Djoko szuka optymalnej formy. Zapewne trzy sety, wyrównane gemy, zadecydują pojędyńcze punkty= no bet ????
Co do Innych meczy, może dzisiaj wreście over w meczy Nadala? Linia 17,5 gema wiec ja chyba zaryzykuje, Stasiu dzisiaj powalczy z Rafą.
Ferrera z Tsongą nie tykam. Hiszpan przegrał na cegle tylko z innymi Hispzanami, Ferrero,Nadal,Verdasco ???? Tsonga na ziemi dobrze sobie radzi, ale na Dawida to za mało, po kursie 1,50 nie biorę tego.
Gulbis vs Lalo hmmmm tutaj over raczej powinien być, ale Łotysz po wygraniu dwóch trydnych spotkań z Fedem i wczoraj męczarniach na własne życzenie z SuperPippo dzisiaj chyba czas na dwu setowe win. Nie lubie jednak grać przeciwko Lopezowi, wiec ja sie dzisiaj powstrzymam. Jednak nie powinien tutaj sprawdzić niespodzianki.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Ferrer - Tsonga
myślę, że jest to jedyne zdarzenie dzisiaj, które warto zagrać. Ferrer od dłuższego czasu prezentuje naprawdę solidny tenis, przegrywa tylko z lepszymi od siebie (będącymi w bardzo wysokiej formie) zawodnikami. Hiszpan notuje świetne wyniki na mączce i jest to zdecydowanie jego ulubiona nawierzchnia. teraz coś o wyżej notowanym w rankingu Tsondze, który na mączce nie gra niczego specjalnego, ostatnio dość szybko żegnał się z turniejami w Mote Carlo z Ferrero, w Barcelonie z De Bakkerem. jak na razie pokonał tylko Hajka, Trickiego, Giraldo i dwukrotnie Almagro. nie sądzę, aby dzisiaj był w stanie przeciwstawić się Ferrerowi przy założeniu, że obydwaj zawodnicy będą grali w pełni swoich możliwości i żaden nie będzie miał drobniejszego urazu lub słabszego dnia.
Nadal - Wawrinka
tutaj jestem zdania, że Rafaela w takiej formie nie pokona chyba żaden zawodnik, a zagrozić może ktoś kto uwielbia grać na mączce i jest w życiowej formie. jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania pomiędzy tymi zawodnikami to były cztery i wszystkie wygrał Hiszpan do zera w setach! Wawrinka w tym nie pokonał nikogo szczególnego oprócz Soderlinga, który wczoraj wyraźnie po raz kolejny miał słabszy dzień i nie grał zupełnie nic. nie szukałbym tutaj niespodzianki, Rafa wchodzi łatwo do półfinału.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Gulbis-Lopez
ile asów serwisowych zaserwuje Gulbis w całym meczu?
&lt;7,5 (6 asów, w ostatnim podaniu 2 asy sieknął i było nerwowo ;) )
@2,00 i$$$$i ✅
Betsafe

Oglądałem wczoraj Gulbisa, gość jest świetny w 1 secie potem jakby deczko spuszcza z tonu. Niestety nie widziałem meczu Gulbisa z Rogerem.
Co mogę powiedzieć o Gulbisie, gość doskonale gra pod linie końcową, dobrze returnuje, co do asów, on w tym turnieju w 2 secie raczej zaczyna trafiać asy ;) W meczu z Rogerem miał ich 8, w 1 secie 0, w 2 secie 3, w 3 secie 5.
Z Volandrim 2 -0-5. W sumie 7 ;)
Dlaczego sądzę że Gulbis nie sieknie 8 asów? Wydaje mi się że gość będzie zmęczony, z Federerem grał 2 godziny 3 minuty.
Z Volandrim 2 godziny 43 minuty i naprawdę to nie był łatwy mecz, liczę po prostu na lekkie zmęczenie Gulbisa i brak koncentracji przy serwowaniu.
EDIT/ nie chciałem nabijać postów - ale dzisiaj nie rozumiem firm bukmacherskich z kursem 2,5 na Verdasco ;) nice + Ferrer i straty odbite ???? $$$$
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Gulbis-Nadal
Wedlug mnie prawdopodobne bedzie wygranie chociaz jednego seta przez Gulbis ...z Federerem dal rade wiec mysle sobie , ze MOZE POWALCZYC i z Nadalem,
Gulbis wygra seta- kurs 5.30✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
 
M 14

mrbork

Użytkownik
Gulbis-Nadal

Wedlug mnie prawdopodobne bedzie wygranie chociaz jednego seta przez Gulbis ...z Federerem dal rade wiec mysle sobie , ze MOZE POWALCZYC i z Nadalem,
Gulbis wygra seta- kurs 5.30
Absolutnie nie !

Nie rozumiem dlaczego wszyscy są aż tak napaleni na tego Gulbisa.
Czego on dokonał w tym turnieju ? Powiedzcie tak naprawde...
Federer absolutnie nie ten którego widzieliśmy pod koniec zeszłego sezonu.
Mnóstwo błędów, na pewno będzie szlifował formę bo z taką to sie stoczy
i to solidnie. Baghdatis ? też długo nie grał, on już znacznie obliżył loty, kiedyś grał naprawde bardzo ładny tenis a teraz zwykłą kaszane.
Volandri ? Challengerowiec, jak go wszyscy określiają urwał mu przecież seta i nie wiele zabrakło, aby wygrał z nim w decydującym tie break&#39;u.

Nadal to Nadal, tutaj może mu tylko zagrozić/powalczyć któryś z Hiszpanów Ferrer - Verdasco. O wygraniu seta przez Lotysza poprostu nie
ma co mówić. Jak dla mnie 2:0 i 3/4 przełamania w meczu.

Pozdrawiam
 
T 0

tominho

Użytkownik
Gulbis-Nadal

Wedlug mnie prawdopodobne bedzie wygranie chociaz jednego seta przez Gulbis ...z Federerem dal rade wiec mysle sobie , ze MOZE POWALCZYC i z Nadalem,
Gulbis wygra seta- kurs 5.30
To zes sie Spike popisal
W Monte Carlo 14.04 jest mecz Gulbis - Wawrinka gdzie bylo 0;2 (1;6, 4;6 )
W Barcelonie Verdasco Gulbis 2;0 (6;2 , 7;6 )

Dla porownania Nadal wygral Z wawrinka 6;4 6;1 , z Verdasco 6;0 , 6;1

Wiec obejrzales jeden mecz Gulbisia i takie bzdury piszesz .

Zero logicznego myslenia , skoro tak dobrych graczy Nadal szybko odprawil to o czyms swiadczy ze jest najlepszy .

Dzis wynik w granicach 6;2 6;3 mysle ze jest bardzo realny .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom