>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Rome 25.04-02.05.2010

Status
Zamknięty.
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Feliciano Lopez vs Marin Cilic 2:6, 7:6, 6:4
Lopez @3,46✅
Pinnacle
Okey Okey.....Cilić ogólnie rzecz biorąc,jest lepszym i bardziej perspektywicznym tenisistą od modela Lopeza,to nie ulega wątpliwości,należy jednak popatrzeć na nawierzchnie,na jakiej Ci Panowie
rozegrają dziś spotkanie,Lopez wirtuozem Tenisa nigdy nie będzie,ale na mączce jak to większość Hiszpanów,jest bardzo solidny i stabilny,Tydzień temu na swojej ziemi w Barcelonie,odpadł po dobrym spotkaniu z Sodą w 1/16 Finału,Wypoczęty Szwed przyjechał do Hiszpanii po zwycięstwo,nie startując w Mastersie w Monte Carlo i nie dał w tym meczu zbyt wielu szans Lopezowi,który dwie wcześniejsze rundy wygrał w 4 setach.W pierwszej pokonał młodego,perspektywicznego Ukraińca Dolgopolova po niezbyt długiej i wyrównanej walce,z resztą w drugim secie przy stanie 3:0 dla Feliciano,Oleksandr skreczował,Druga runda,to już jazda na wyższych obrotach,chociaż przed meczem nic sie na to nie zanosiło,rywalem był preferujący raczej twarde korty Uzbek Denis Istomin,Spotkanie bardzo zacięte i ciekawe,w pierwszym secie żaden z Tenisistów nie oddał swojego podania,Tie-Break wygrany przez bardziej doświadczonego i niesionego przez trybuny Hiszpana dopiero 9:7.w drugim secie scenariusz podobny,aż do stanu 6:5,kiedy Feliciano wykorzystał szanse i złamał rywala,to co napawa optymizmem,to napewno nie stracenie w całym spotkaniu swojego podania i tu upatruję dziś szanse w walce z Chorwatem,któremu wcale łatwiej od Istomina nie będzie.Marin nie startował tydzień temu w Barcelonie,zrobił sobie przerwę po niezbyt udanym epizodzie na mączce w Monte Carlo.Na przetarcie po prawie 3 godzinnej walce,pokonał Andreeva w trzech setach,jednak już w tamtym spotkaniu nie błyszczał i zwycięstwo,zawdzięcza bardziej popełniającemu mnóstwo niewymuszonych błędów Rosjaninowi niż swojej dyspozycji.3 runda to już &quot;El Toro&quot; Montanes.Cilić zaczął ten mecz od mocnego uderzenia i prowadził już bodajrze 4:1,wtedy jedna piękna akcja,zmieniła oblicze pierwszego seta i jak się pózniej okazało,również całego meczu,Chorwat sprawiał wrażenie zmęczonego i pozbawionego chęci do gry,co prawda on zawsze sprawia takie wrażenie,ale widać,że w tamtym meczu nie miał swojego dnia,co Albert skrzętnie wykorzystał i awansował dalej.Wracając do Rzymu,Feliciano odprawił wczoraj w pierwszej rundzie niezłego ostatnio Niemca Beckera w dwóch dosyć szybkich setach,Cilić zaczyna turniej dopiero dziś,z racji wysokiego miejsca w rankingu.Myślę,że kursy wystawione na to spotkanie,to swego rodzaju Value,nie wiem jak do tego spotkania podejdzie Marin,choc jesli nawet na 100% to napewno łatwo miał nie będzie,kurs jaki Oferuje Pinnacle,jest wart zagrania.Handicup +1,5 Seta na Lopeza wygląda też fajnie dla tych,którzy nie mają ochoty bardziej zaryzykować,kurs w Granicach 1,80.Ja dzisiejsze spotkanie,postaram sie obejrzeć w całości,mam nadzieję,że sie nie zawiode na Lopezie,chociaż wiem,że łatwo miał nie będzie.Pzdr
 
N 0

nani

Użytkownik
Dzisiaj granie przeciwko Verdasco może być istną żyłą złota. Hiszpan ostatnio kapitalnie, finał w jednym turnieju, wygrana w drugim. Jednak, czy takie natężenie meczów, to nie przesada? Czy dzisiejszy dzień, nie jest świetną okazją na zatankowanie? Bolelli u siebie, Bolelli z wielką motywacją. Dla mnie po takim kursie obowiązkowa pozycja u każdego typera na dzień dzisiejszy. Osobiście polecam grać tam, gdzie nie ma zwrotów za krecze.
Bolelli - Verdasco 1 5.50 2/10
Bolelli - Verdasco DW: 2:0 9.00 1/10
Z innych meczów, typem godnym uwagi, jest zakład przeciwko Isnerowi. W pierwszym meczu miał dużo szczęścia z Zeballosem, dzisiaj tego szczęścia już tyle nie będzie. Bellucci pogoni go po korcie tak, że Amerykaninowi odechce się grać. 1.44 wygląda smakowicie stawka, jaką proponuje to 8/10
 
F 0

filweb

Forum VIP
To ja właśnie jestem mocno zdziwiony kursem na Ferrera - jak dla mnie jest dosyć wysoki i nawet zastanawiałem się nad zagraniem na Davida. Ferrer prowadzi 4-0 w H2H a Madryt zaczyna się dopiero w następny poniedziałek, więc większość zawodników będzie miała okazję do odpoczynku. Będzie pewnie masowy exodus z turniejów w Serbii i w Estoril.

Co do komentarza dotyczącego mojego typu na Voladriego - typ nie jest podyktowany tylko i wyłącznie przywiązaniem Włocha do kortów w Rzymie. Bennettau też nie jest wirtuozem cegły, zarobił dla mnie kasę w spotkaniu z Querreyem, a teraz daję mu zwyczajnie trochę poniżej 50% szans na wygranie z Volandrim. Kurs 2,27 na Włocha w sam raz.
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
W ogóle nie rozumiem tych dzisiejszych podejrzeń o poodpuszczanie spotkań przez faworytów. Verdi męczył się w tamtym tyg o 500pkt a teraz ma odpuścić Mastersa za 1000pkt? Nawet jak zaliczy finał i tak ma ponad tydzień wolnego przed Mastersem w Madrycie. To samo Ferrer. Dziś moim zdaniem odpadnie dwóch Hiszpanów. Lopez i GGL. A Ferrer i Dasco jeszcze powalczą. I wcale bym się nie zdziwił gdyby Dasco zaliczył kolejny finał.
 
bmt 0

bmt

Użytkownik
Jednak, czy takie natężenie meczów, to nie przesada?
Oglądałeś finał w Barcelonie z Soderlingiem? Verdasco w 3 secie biegał jak szalony. Grał w ciągu 2 tygodni 10 meczów. Jedynie w finale z Nadalem zdarzył mu się mały dołek kondycyjny. Nie raz już było mówione, że zdrowia to nie można mu odmówić. Ostatni raz skreczował 09.10.2006 w Moskwie. Bolleli na pewno nie zagnie go ganianiem po korcie. Nie wykluczam, że czymś innym... Sam odpuszczam ten mecz, chociaż chętnie obejrzę.
 
N 0

nani

Użytkownik
Oglądałeś finał w Barcelonie z Soderlingiem? Verdasco w 3 secie biegał jak szalony. Grał w ciągu 2 tygodni 10 meczów. Jedynie w finale z Nadalem zdarzył mu się mały dołek kondycyjny. Nie raz już było mówione, że zdrowia to nie można mu odmówić. Ostatni raz skreczował 09.10.2006 w Moskwie. Bolleli na pewno nie zagnie go ganianiem po korcie. Nie wykluczam, że czymś innym... Sam odpuszczam ten mecz, chociaż chętnie obejrzę.
Tu nie chodzi o to, jak on biegał. Tu chodzi o to, że takie natężenie spotkań jest niezdrowe i może wywołać nieodwracalne zmiany w organizmie. Przykład (od razu mówię, że bardzo naciągany) Nadal i jego kolana.
Ostatni raz skreczował 09.10.2006 w Moskwie.
Nie wiem, nie sprawdzałem, choć mam wrażenie, że Fernando kreczował niedawno, ale być może tylko mi się wydaje, starzy ludzie tak mają ????
Odnosząc się do tego: Świetna okazja, by bez żadnych podejrzeń &quot;puścić&quot; mecz.

P.S Kto wierzy w czystość tenisa,jest wielkim idealistą.
 
lukaszk111 49

lukaszk111

Użytkownik
Nie zgodzę sie z tobą Nani.Dziś mamy srodę Verdasco odpoczął trzy i poł dnia to jest bardzo duzo dla tenisisty.Widać ze na mączce w tym sezonie bedzie zdobywał topowe miejsca.Jak napisał kolega w poprzednim poscie Fernando skreczował ostatnio w 2006 roku...a gdzie ma zdobywać pkt do rankingu jak nie w takich turniejach.
Obstawiam poniżej 19 gemów w meczu.Sądzę ze 6:3 6:4 to najmniejszy rozmiar kary jaki moze otrzymać.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Dzisiaj granie przeciwko Verdasco może być istną żyłą złota.
Mastersów się nie odpuszcza. Poza tym Bolleli jest kompletnym ogórkiem i to obecnie w dodatku bez formy. Szkoda nawet złotówki na Bolelliego. Verdasco tu może przegrać tylko z Nadalem i Djoko.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Ja dzisiaj spróbuję mimo wszystko Bellucciego 1.48 Pinnacle.
Amerykanin nie jest specjalistą od tej nawierzchni, nie pasuje do niej i awans do kolejnej rundy jest po prostu wegług mnie nie realny, trafia dodatkowo na Bellucciego który słabego Zeballosa ostatnimi wynikami bije na głowe... rozumiem że 20 asów w pierwszej rundzie Isnera itd itp ale dzisiaj zdecydowanie Brazylijczyk ????
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Ktoś tam pisał, że dzisiaj Bennetau pewniak dnia, że Volandri słaby i tak jakoś przestraszyłem się tych pseudo znawców i zagrałem Włocha z handicapem, mecz właśnie się zakończył, a Filippo pewnie wygrał 2-0 (6/2 6/0). Do tego grałem Giraldo, który właśnie przełamał Francuza w drugim secie i leci po wygraną. Teraz może coś o dzisiejszych spotkaniach, ogólnie to dość słabe kursy pozostały.
Tsonga - Troicki
kurs na Francuza około 1,35 i chyba tylko do jakiejś taśmy można to dodać, jak na razie H2H na korzyść Serba i to 2-0, więc dzisiaj Tsonga ma świetną okazję do zrewanożwania się, silny zawodnik, ostatnio na clayu bardzo dobre występy, a u Troickiego nie widzę specjalnie atutów do ogrania Jo-Wilfireda.
Belluci - Isner
uważam, że 1,40 na Brazylijczyka to trochę mało i odpuszczam to spotkanie, poza tym nie lubię grać przeciwko Isnerowi, co prawda na clayu to już inny, słabszy zawodnik, ale na pewno ma szansę z Thomazem. Gdyby kurs na Belluciego był w granicach 1,60 spróbowałbym, ale w tym wypadku wolę odpuścić albo również dodać do taśmy.
Berdych - Wawrinka
i tutaj mamy doczynienia już z lepszymi kursami, myślę, że 1,80 na Czecha to dobra inwestycja. niby miał kontuzje kostki, ale nie była bardzo poważna, ponieważ była w stanie kontynuować grę w meczu z Verdasco. takie kontuzje się leczy i myślę, że przyjechał do Rzymu gotowy na zwycięstwa. Wawrinka jak zwykle nie przekonuje mnie niczym, nie radzi sobie z lepszymi rywalami, po takim kursie spróbuję zagrać Tomasa.
Verdasco, Cilic, Ferrer, Almagro - te bety na pewno odpuszczam, albo za niskie kursy, albo ciężko ocenić kto ma tak naprawdę większe szanse.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Lopez-Cilic
typ: 2-0
5.0
Bet365
Analiza:
Dziś w spotkaniu II rundy turnieju w rzymie marin cilic zagra z feliciano lopezem . Cilic pierwsza runda mial wolna z racji tego ze jest rozstawiony , natomiast Lopez musial walczyc i pewnie pokonal benjamina beckera . Becker to grajacy podobnie co cilic zawodnik . Dobrze serwuje i dazy do jak najszybszego skonczenia akcji , co na clayu nie zawsze sie udaje . Lopez natomiast jak to hiszpan dobrze czuje sie wlasnie na ceglanej maczce . W dodatku Lopez potrafi rowniez skontrowac , posiada dobry serwis . To , ze Cilic nie jest stworzony do gry na maczce udowodnil chociazby w monte carlo . Chorwat przegral tak wyraznie z Albertem Montanesem . Lopez niezle poradzil sobie w Barcelonie gdzie przegral z pozniejszym finalista soderlingiem docierajac do trzeciej rundy . Patrzac na predyspozycje obydwu zawodnikow upatruje w tym spoktaniu niespodzianki w postaci wygranej hiszpana
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Na dziś widzę raczej we wszystkich meczach zwycięstwa faworytów. Podobają mi się kursy na Verdasco @1,25, który powinien bez problemów odprawić GGL-a dla którego będzie to koniec dnia dziecka w Rzymie oraz Gulbisa @1,40 chociaż pewna nutka niepewności tutaj mi drga gdzieś w głowie ,ale raczej powinien Volandriego ogarnąć, nie?
Soda-Wawrinka 1 - 1.45
Staszek dziś szczęśliwie ograł Berdycha, typowy mecz na styku był. Soda ogólnie lepszym tenisistą i w lepszej formie.
Zastanawia mnie mecz Ferrer-Murray. Z jednej strony Ferrer, który tutaj gra słabiej niż w Barcelonie. Daje się łamać Korolevowi, męcząc się z nim niemiłosiernie. Z drugiej Murray, który jak wiemy jest kompletnie bez formy, potwierdził to w MC no a tutaj w 1 meczu miał straszne problemy z serwisem. Chyba odpuszczę ten mecz. Śliskie spotkanie jak dla mnie.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Chyba jutro znowu spróbuje zagrać na Feliciano Lopeza.
Zapewne znowu będzie mnie to kosztowało sporo nerwów, ale kurs 2.20 z Ljubicicem warty zagrania. Chorwat prezentuje się średnio. Najlepsze lata ma już chyba za sobą i zbliża się do końca kariery. Niespodziewanie Ivan pokonał jednak Almagro po wyrównanym spotkaniu. Feliciano po słabszym początku spotkania później pokazał kawałek dobrego tenisa i pokonał wyżej notowanego Marina Cilića ( ten jednak asem na Calyu nie jest ).

Co się jeszcze rzuciło w oczy. Spotkanie Davida Ferrera z Andym Murrayem. Niestety nie widziałem dzisiejszego spotkania Szkota, ale widziałem te z Monte Carlo z Kohlim. Ogólnie Murray ostatnio prezentował się średnio. Na mączce też asem nie jest. Co innego Ferrer. Prezentuje się na clayu świetnie. W tym roku przegrał na tej nawierzchni tylko z Verdasco i z genialnym Nadalem. Murray na mączce sobie nie pograł w tym roku. Porażka i to sromotna z Kohlim i dzisiejsze zwycięstwo z Seppim. Kurs 1.74 na Hiszpana biorę w ciemno.

Dzisiaj Berdych ⛔ ale Feliciano Lopez ✅ ????
Hiszpan dał zarobić ????
 
F 0

filweb

Forum VIP
Hiszpan dał zarobić i myślę, że jego przygoda z tym turniejem powoli się kończy. Ljubicic ma znacznie większe doświadczenie na mączce, obecnie zalicza bardzo dobry sezon i póki co 1,72 w Betsafe jest wyjątkowo imteresujące, szkoda, że nie mam tam konta. 2,20 na Lopeza to chyba najdziwniejszy pomysł jaki widziałem na tym forum. Lopez &gt; 3 byłby do zagrania.
Zresztą, za takie pisanie jak &quot;Ljubicic najlepsze lata ma już za sobą&quot; to najchętniej bym dawał bany na kilka dni. Już w zeszłym sezonie zaliczył chyba 4 albo 5 razy 1/4 Mastersa, teraz wygrał Indian Wells, że gra trochę nierówno, to tylko i wyłącznie spowodowane jest właśnie dość zaawansowanym wiekiem. Kilka lepszych występów w Szlemach i Ivan może spokojnie wrócić do TOP 10.
Ljubicic - Lopez 1 1,685
Chorwat wywołuje między innymi także na tym forum ogromne kontrowersje. Bardzo dobre występy przeplata kompletnymi wtopami czy nawet nieuzasadnionymi kreczami, ale cały czas stać go na bardzo wiele, zwłaszcza na pokonanie bardzo przeciętnego w ogóle, a wyjątkowo przeciętnego na mączce Feliciano Lopeza. Hiszpan, gdyby nie wygrał obsadzonego gorzej niż średni challnger turnieju w Johannesburgu, to obecny sezon miałby baaaaaardzo kiepski, natomiast Ljubicic 2009 bardzo udany i teraz nikt nie powie, że nie stara się kontynuować swoich najświeższych osiągnięć. Mimo niekorzystnego dla mojego faworyta H2H, w którym Hiszpan prowadzi 4-2, to dla mnie kurs, za jaki postawiłem to największe value póki co w tym sezonie.
 
X 0

xben

Użytkownik
Mowiac o Feliciano Lopezie to dzis sobie pluje w brode po 1szym przegranym secie kurs na niego byl x8 a kusilo mnie zagrac ahh taka stowka x8 byloby milym typem ????
Na jutro moje typy -
Nadal (-7,5)- Hanescu(+7.5) - 1 :2.1
Wawrinka - Soderling - 2 : 1.4

Nadal prezentuje swietna forme dzis to pokazal mysle ze zmiecie Hanescu.
Soderling hmm ma swietny serwis, ciezko go zlamac mysle ze spokojnie poradzi sobie z Wawrinka.

Stawka 200 ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ernest Gulbis - Filippo Volandri 1 @ 1,35
Tutaj szczerze powiedziwaszy nie widzę innej opcji. Volandrii zaskakuje w Rzymie niezłą dyspozycją, regularnością i całkiem urozmaiconą grą, prawie jak za najlepszych czasów swojej kariery, ale Łotysz w formie jest niesamowitej. Cudowne winnery, pewny i potężny serwis i w końcu jako taka stabilność psychiczna pozwalają mu na wygrywanie nawet z Federerem ( który nawet w słabszej formie jest rywalem potwornie trudnym ). W 1 rundzie Ernests rozjechał Baghdatisa i dziś w podobnym stosunku powinien odprawić Filippo, który i tak już daleko zaszedł w Mastersie. Gulbis powinien wygrać 90% punktów przy 2 serwie Włocha.

Robin Soderling - Stanislas Wawrinka 1 @ 1,45

Bardzo fajny odd na sprawcę największej niespodzianki na Roland Garrosie 2009. Soda wczoraj miał leciutki meczyk z Lorenzim, któremu w 1 secie nie dał złudzeń na cokolwiek, w 2 secie się z Włochem pobawił, jak jak trzeba było się przyłożyć to łatwy i szybki brejk i mecz wygrany. Ogólnie Szwed w genialnej dyspozycji serwisowej + to, co pokazuje od jakiegoś już czasu, czyli potężny fh i masa winnerów. Wawrinka wczoraj zagrał bardzo zacięty mecz z Tomkiem Berdychem ( patrząc na statystyki ). Niestety w tym turnieju Staśka na żywo nie widziałem i o formie się nie wypowiadam. Ale znając życie gra fajnie i efektownie, ale nieregularnie, z przestojami. Szwed bardzo rzadko przechodzi kryzys podczas rozgrywania meczu i dlatego powinien rozprawić się ze Szwajcarem stosunkowo bezboleśnie.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Gulbis - Volandri @ 3.70 ⛔ 6/2 3/6 7/6
A ja ciągle wierzę w piękny sen Volandriego który melduję się w ćwierćfinale w Rzymie. Włoch mączkę ma we krwi ostatnich czasy gra tylko tutaj i z turnieju na turniej jest coraz lepiej. Ten wynik Gulbisa jest jedyny w karierze jak i ćwierćfinał RG w &#39;08 ale wtedy nie trafił na żadnego specjalistę od mączki i poległ dopiero w ćwierćfinale. Widzę szansę z elementu Gulbisa który jeśli mecz mu nie wejdzie nie będzie próbował tego naprawiać, a Pippo jest głodny tenisa na najlepszym poziomie i ogólnie powinien grać ciągle na wysokiej turniejowej formie.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Bhupathi/Mirnyi - Isner/Querrey
@1,75⛔
Doxxbet
Miodzio Kursik!;)Mahesh i Max z miesiąca na miesiąc,są ze sobą coraz bardziej zgrani,po zmianie partnerów przed tym sezonem,nie było wiadomo,czy będzie to trafna decyzja,teraz jednak widać,że było to świetne posunięcie.Hindus zrezygnował ze wspólnej gry z Markiem Knowlesem z Bahamów,z którym to przez długi czas,odnosił wielkie deblowe sukcesy i powrócił po kilku latach do wspólnej gry z Maxem.Wysoki Białorusin,dysponuje potężnym serwisem,również swietnie prezentuje się przy siatce,Bhupathi natomiast lepiej odnajduje się w grze z głębi kortu,wielkie doświadczenie sprawia,że jest jednym z najlepszych deblistów w rankingu,dzisiejszi rywale,jak to Amerykanie,lepiej prezentują się na kortach o twardej nawierzchni,lecz co ciekawe,w rozegranym miesiąc temu spotkaniu,na ich terenie w Miami,przegrali z Hindusem i Białorusinem w dwóch krótkich setach,dziś na mączce w Rzymie nie widzę innego scenariusza,największy atut Jankesów czyli serwis,nie będzie tutaj odgrywał aż tak wielkiego znaczenia,wygra doświadczenie i rutyna,której zarówno Maxowi jak i Maheshowi nie brakuje,Spotkanie rozpoczyna się za około 15 min,więc nie będe bardziej rozwijał swojego posta,Polecam typ,pzdr!
 
lukaszk111 49

lukaszk111

Użytkownik
Ferrer-Murray
Andy Murray (GBR) - wygra co najmniej 1 seta? Nie 2.55
Bwin

Nie widzę w tym meczu innego rozwiążania jak pewne wygranie dawida w 2 setach.
Na Ferrera przemawia to, ze są to jego ulubione korty.Do tego mozna dodać ze Andy gra totalną padake.
Murray, Andy vs. Kohlschreiber, Philipp 0:2 2:6 1:6
Ten wynik w Monte Carlo mówi sam za siebie.Wczesniej na twardych kortach uległ słabemu Fishowi.

Stawka 200zl
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Ja dzisiaj spróbuję mimo wszystko Bellucciego 1.48 Pinnacle.
Amerykanin nie jest specjalistą od tej nawierzchni, nie pasuje do niej i awans do kolejnej rundy jest po prostu wegług mnie nie realny, trafia dodatkowo na Bellucciego który słabego Zeballosa ostatnimi wynikami bije na głowe... rozumiem że 20 asów w pierwszej rundzie Isnera itd itp ale dzisiaj zdecydowanie Brazylijczyk ????
✅ ????

dla mnie bez dwóch zdań typem dnia jest Gulbis-3.5 gema po 1.83 w sportingbecie.
Volandri reprezentant gospodarzy osiągnął spory sukces, nawiązał do świetnych rezultatów z dawnych lat, ale za rywali miał Łuczaka i Benneteau czyli pokonał tych których mógł pokonać. Gulbis to jeden z największych talentów w tourze, który jest w świetnej formie. Łotysz posiada świetny serwis który będzie jednym z tych czynników które okażą się decydujące, zdecydowaną większość swoich gemów serwisowych będzie wygrywał z łatwością, Włoch każdego gema będzie musiał męczyć, na pewno Gulbis będzie miał sporo szans przy serwisie Włocha, nawet Łuczak w pierwszej rundzie miał 12 okazji by przełamać Volandriego. Nie widzę innej opcji niż wygrana Gulbisa, handi 3.5... prezent
z innych spotkań trudno powiedzieć co zagra Safina, za drobne spróbuję DW 2:0 Szavay
uważam że Soderlinga czeka bardzo trudny mecz z będącym w dobrej formie Stasiem, pokonał Berdycha, rozniósł Melzera a teraz Robin, który grał w zeszłym tygodniu w finale w Barcelonie, kurs 3 na Wawrinke też warto spróbować
2.55 na Wickamyer hmmm po ostatniej przegranej z Kanepi w fed Cup i wczorajszych męczarniach z Georges w pierwszym secie, dla mnie Henin na pewno nie jest taką faworytką jak pokazują to kursy...
Gulbis walka!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom