>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Rome 25.04-02.05.2010

Status
Zamknięty.
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Gdyby wszystko było takie proste, jak to opisujesz, to 3/4 tego forum zarabiałoby na życie typowaniem spotkań tenisa.
De Bakker niekoniecznie będzie kontynuował swój marsz na szczyt rankingów już w kolejnym turnieju. Troicki to doświadczony i dość zdolny zawodnik z pewnością nie będzie łatwym przeciwnikiem dla Holendra, zwłaszcza zmęczonego tygodniem grania w Barcelonie i wciąż podekscytowanym wielkimi wygranymi nad Ferrero i Tsongą.
Almagro to bardzo dobry zawodnik, bardzo go lubię, ale jest dosyć niestabilny. Szkoda też, że większość z Was zapomniała już, jak fantastycznie na początku sezonu grał Łukasz - dlaczego nie miałby wrócić do tamtej dyspozycji? Urwanie seta Hiszpanowi z pewnością jest w jego zasięgu.
Co do Federera - czytałem dziś wiele pochlebnych opinii na temat Gulbisa, ale wydaje mi się, że Fedex powoli zacznie bronić swoich punktów rankingowych i jeśli na mecz z Łotyszem wyjdzie w pełni zmotywowany, to kurs 1,22 to czyste value.
Podobnie jak Murray - nie oszukujmy się, Seppiemu daleko choćby do Kohlschreibera, a i korty w Rzymie powinny dużo bardziej pasować Szkotowi, który zwyczajnie nie może sobie pozwolić na 3 - cią z rzędu porażkę w 1 meczu turnieju.
Zgadzam się, że kurs na Melzera jest dosyć ciekawy - Austriak to jednak kolejny bardzo niestabilny zawodnik i ja zawsze unikam stawiania na niego w 1 meczu turnieju. Podobnie jak na Wawrinkę.
Z większością tego co napisałeś zgadzam się w 99%
De Bakker, raczej bym opuścił, Holender chociaż na Clayu bardzo dobry to jednak ostatnio gra ponad swoje możliwości i to wkońcu może się załamać, co do Fedexa, to oczywiste głodny tenisa Szwajcar jedzie z jedno strzałowcem w setach, Gulbis to tytan regularności nie jest, a jak już zacznie nie wychodzić to przegra gładko. jakieś 1,5 na 2-0 dla Federera będzie bardzo dobry.
Murray też napewno nie powtórzy wyczynu z Kolią, i Seppiego spokojnie ogra.
Co do meczu Łukasza z Almagro no to tutak wątpliwości nie ma, Akurat Hiszpan to człowiek z niesamowitym serwisem, po za tym Clay to coś na czym uwielbia grać, także Łukasz jutro za wile gemów mu nie powinien urwać, już nawet nie mówię o secie po tego jakoś nie jestem sobie w stanie wyobrazić.
Melzer - Wawinka ? kto tam ich wie odpuścił bym to po 1,4 na Szwajacara to trochę mało a i Austiak potrafi zagrać kosmos.
Na jutro Polecam jeszcze Bolleli, dla mnie peffka dnia, z drewnianym Szwabem powienien pojechać gładko, Niemiec trochę taki wyjdzie nie wyjdzie trudny do wyczucia, regularność w porządku, ale jeśli Włoch trochę przyciśnie to Greul wraca do domu
Oczywiści Youzny vs Hewitt 1
Kangur o wielkim tenisie powinien zacząć powoli zapomiać, i zająć się czym innym, dodatkowo na Clayu beznadziejny, Rosjanin o niebo lepszy pod każdym względem, chyba tylko psychika na korzyść Leytona, Rusek izzi Win
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Popieram w całej rozciągłości typ na de Bakkera. Największe promo jutrzejszego dnia. Troicki to jedna wielka drewniana chimera. Wyjdzie mu jeden mecz na sto jak jest w formie. A tak się składa że w formy od dawna brakuje, więc męczył się nawet z równie słabym obecnie Kubotem. Holender wychował się na clayu, eksperci już kilka lat temu zwracali uwagę na jego nieprzeciętne możliwości. Zaczyna to powoli udowadniać. Obecnie życiowa forma i odprawienie z kwitkiem Troickiego powinno być formalnością. Kurs 1,6 biorę z pocałowaniem ręki. Sam nie dałbym więcej niż 1,4.
Do tego Monaco-Hanescu 2- 2.30. Zszokował mnie ten kurs. Monaco ze względu na powszechnie już znaną poważną kontuzję nadgarstka gra piach. Stąd brały się jego ostatnie wtopy z zawodnikami pokroju Berrera z którymi w normalnych warunkach nie ma prawa przegrać na clayu. Dziś trafił na jeszcze bardziej beznadziejnego Igora, który jak zwykle nie wytrzymał psychicznie i spartolił mecz. Hanescu wie jak się odbija na clayu. Do tego solidny serwis. Bardzo duże value moim skromnym zdaniem.
 
M 0

moneyfun

Użytkownik
Na jutro Polecam jeszcze Bolleli, dla mnie peffka dnia, z drewnianym Szwabem powienien pojechać gładko, Niemiec trochę taki wyjdzie nie wyjdzie trudny do wyczucia, regularność w porządku, ale jeśli Włoch trochę przyciśnie to Greul wraca do domu
Głupota jakich mało.
Raz to BoleLLi poza turniejem w Hiszpanii jest bity przez każdego jak leci.
Jest to cień zawodnika jakim bym nawet i w ubiegłym sezonie.
W Barcelonie ograł Robredo, który tego meczu najwyraźniej nie chciał wygrać.
Z Ferrerem przy 0-6 0-3 krecz, nie wiem czy coś mu było czy miał dość kompromitacji.
Simon Greul to nie jest chłopieć do bicia.
W MC serwował na mecz w 1 rundzie, żeby do domu wysłać Almagro.
W tym sezonie Monfils i Rysiek na rozkładzie.
Jak dla mnie @2.15 na Niemca dobre Value i kilka jednostek na pewno zagram. Nie wierzę , że Bolelli złapał mega formę w kilka dni.
BOLELLI - GREUL 2 @2.1 Expekt
PS. Gdyby Monaco miał jakaś super poważną tą kontuzję nadgarstka to by już był po operacji.
A tutaj każdy co gra przeciwko niemu jako pierwszy argument wymienia &quot;kontuzja&quot;.
Skoro tak to jak ten nadgarstek pozwolił mu wygrać z Andreevem?
MA KONTUZJĘ LEWEGO NADGARSTKA, CO UTRUDNIA MU GRANIE Z BH. ZRESZTĄ ISIA TEŻ GRAŁA KILKA TURNIEJÓW W 2009 Z PODOBNĄ KONTUZJĄ I WYGRYWAŁA MECZ ZA MECZEM.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Bolleli ograł Robredo na ziemi to mówi samo za siebie, a Ty tłumaczysz, ze poprostu Tomy nie chciał wygrać meczu, no ja Cie proszę. W meczu z Ferrerem był bez szans 80% zawodników na ziemi jest bez szans. Jestem pewnien, ze Bolleli od kilku tygodni mysli już tylko o tym turnieju. Talent ma naprawdę spory i jak ma sie gdzieś odbudować to tylko tutaj! Tak Niemiec prawie ograł Almagro bo ten grał piach jakich mało, spotkali sie tydzień pozniej, Nicolas grał normalny tenis i zniszczył Niemca. Greul nie przeszedł tu nawet kwali, wiec trudno go chwalic za co kolwiek. Włoch mega zmotywowany mam nadzieje, ze bedzie biegał do każdej piłki i liczę na jego odblokowanie.
 
M 14

mrbork

Użytkownik
Bellucci - Mayer 1 1.45
Wydaje mi się, że to jeden z lepszych typów na dziś. Brazylijczyk w ostatnim czasie radzi sobie całkiem przyzwoicie. Oczywiście dwie porażki z Ferrer&#39;em to z pewnością nie jest powód do płaczu. Thomaz swoje podanie opiera głównie na bardzo kąśliwym serwisie, w dodatku całkiem szybkim. Leo natomiast raczej woli grać na szybszych nawierzchniach. Argentyńczyk musiał przechodzić dodatkowo kwalifikacje w których jakoś specjalnie nie zaimponował. Myśle że Bellucci tutaj bez dwóch zdań odprawi Mayer&#39;a swoją regularnością. Poprostu jest lepszy.
 
F 0

filweb

Forum VIP
1. Typy na Challengery proszę zamieszczać w przeznaczonym do tego temacie.
2. Robredo przegrał z Bolellim z powodu kontuzji - nie zastanawiacie się, dlaczego nie ma go w Rzymie?
3. Typ na jutro :
Bennettau - Volandri 2 2,27
Widziałem wczoraj fragmentami spotkanie Włocha z Luczakiem i muszę powiedzieć, że Filippo zaprezentował się całkiem przyzwoicie. Jak to Volandri - kiepski serwis, ale świetna gra z głębi kortu, efektowne winnersy, dropshopy, czasem nawet wycieczka do siatki. Razem z Australijczykiem stworzyli bardzo dobre widowisko, gemy po 20 minut. Volandri zawsze bardzo dobrze czuł się podczas turnieju w Rzymie - kiedyś ograł tutaj Fedexa i doszedł bodaj do 1/2. W zeszłym tygodniu wygrał challengera w Rzymie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zgadzam sie z kolega smoooke co do meczu Hanescu - Monaco. Sporo juz napisalem to ja niewiele dodam, tym bardziej, że opisalam wczoraj mecz Juana i byl on beznadziejny. Porazka z Berrerem to nie przypadek, Monaco gra naprawde slabo i mysle, że lekkim faworytem jest Rumun więc kurs 2,36 biore grzech nie sprobowac. 2/10 nie szaleje bo to jednak tylko Hanescu i cegla. ✅

Co do Gulisa to smialo mozna probowac overa gemowego i ewentualnie +1,5 seta ✅ ale over 20.5 ✅zdecydownaie lepszy. Pisanie, że 1.22 w tym meczu to value jest najsmieszniejsza wypowiedz w historii FB. Gulbis gral swietnie w 1 meczu i śmialo moze z Fedem powalczyc. Forma Szwajcara to spora niewiadoma, wczoraj wygral w deblu ale to niewiele, mimo wszystko, mowi. 1/10 bo moze sie Lotysz spalic psychicznie.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Gratulacje dla tych którzy postawili na Gulbisa, rzeczywiście widać że jest w wysokiej formie, czego nie można powiedzieć o Szwajcarze, chyba nadal dzieci bawi zamiast wziąć się za trening, szkolne błędy w bardzo ważnych momentach, Z kolei Łotysza bardzo trudno było zmusić do popełnienia błędu.
W pełni zasłużone zwycięstwo Ernesta, znacznie lepszy od Fedexa w dniu dzisiejszym.
Forma Federera to katastrofa.
W następnej rundzie Gulbis chyba warty gry, nie wiadomo jak ze zmęczeniem, Ale wydaje się że wszystko jest w porządku.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Hmm, że tak powiem dziwiłem się graniu na Federera po takim niskim kursie, jakby nie było bardzo długo nie grał i dzisiaj świetnie było to widać, że zawodnik potrzebuje paru mniejszych turniejów. Trochę źle trafił w Rzymie, bo od razu na dobrze spisującego się, młodego Gulbisa, który mógł grać na luzie, nikt nie wymagał od niego zwycięstwa i to mu na pewno pomogło pokonać będącego w słabej formie Szwajcara. Ernesta może zagram w następnej rundzie, wszystko zależy od kursów. Na koniec jeszcze dodam, że mimo wszystko porażka Rogera jest dla mnie niespodzianką.
Warto odnotować pewne zwycięstwo po dobrej grze Djokovica, ostatnio spisywał się już znacznie lepiej.
Myślę, że może coś zwojować tutaj w Rzymie!
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Berdych - Wawrinka 1 - 1.65
Z pełnym przekonaniem gram w tym meczu na Tomka. Berdych od jakiegoś czasu prezentuje bardzo dobrą dyspozycję. Od blisku dwóch miechów przegrał 3 mecze: z Nadalem, Roddickiem i ostatnio w MC z Verdasco. Żadna z tych porażek mu ujmy bynajmniej nie przynosi. Oglądałem akurat go ostatnio w tym przegranym meczu z Fernando w MC ale i tak zanotował wówczas u mnie plusa. Staszek też zasygnalizował zwyżke formy, ale ja do niego osobiście nie mam przekonania. Kilka razy mnie, że tak powiem ostro &quot;wyruchał&quot;. Sądzę, że regularność Czecha przeważy. Wawrinke stosunkowo łatwo wyprowadzić z równowagi i jak się zacznie mylić to na potęgę. Stawka: 6/10.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Nie ma co, trzeba przyznać że turniej rozwija się bardzo ciekawie. Masa niespodzianek w pierwszych dniach, dlatego ja zmniejszyłem liczbę typów, a od jutra zamierzam grać single, max duble. Co do spotkań środowych to tylko cztery tak naprawdę przyciągnęły moją uwagę i przedstawiam swoje opinie bez zerkania na kursy (postaram się dopisać je ze stawkami rano).
Volandri - Benneteau 1
Trochę już o meczu napisał Filip. Też widziałem mecz z Luczakiem i forma Włocha ciekawa, widać że gra przy własnej publiczności mu sprzyja. Wiadomo Filippo prezentuje specyficzny styl gry. Nie powiedziałbym że jest graczem ofensywnym, ale sporo atakuje, robi to z obu stron i to się może podobać, inna sprawa to trochę błędów które przez to popełnia. Serwis jest dalej bolączką, ale to w końcu cegła i skoro świetnie poradził sobie z trudnym podaniem Luczaka to z Francuzem też powinien dać sobie rade. Właśnie przechodząc już do rywala. Ostatni sezon bardzo dobry, ale wyniki on może osiągać na hardzie. Agresywne podanie i mocna gra kątowa z końcowej linii to główne atuty. Pamiętam jak w Monte Carlo męczył się z przeciętnie grającym Dolgopolovem i to chyba trochę za mało na rozpędzonego Włocha.
Garcia-Lopez - Hewitt 2
Wiadomo cegła to nie do końca raj dla Hewitta, ale dziś grał solidnie. Nie szalał, sporo przebijał, serwis jako tako funkcjonował. A Kangur to tenisista bardzo równo grający i raczej ze słabszymi tenisistami nie zwykł w takich turniejach przegrywać. Oczywiście wciąż nękają go urazy, ale dziś zagrał dobry mecz przeciwko Youzhnemu. G-G-Lopez ograł niespodziewanie Chele, ale wszyscy siedzący w tenisie wiedzą jakie odchyły od formy potrafi mieć Argentyńczyk. Hiszpan pasuje mi teraz nawet bardziej na hard court, nie widzę zbyt wielu atutów po jego stronie. Bo i solidny forhend i bekhend mają swoje odzwierciedlenie u bardziej doświadczonego Hewitta.
Nadal - Kohli under 18.5
Samego spotkania nie ma sensu opisywać, bo obaj tenisiści świetnie znani. Nadal nie odda Niemcowi więcej niż 6 gemów. Rafa to na cegle tenisista magiczny, który gra od początku do końca i to powinno wystarczyć.
Ljubicic - Almagro 2
Ljuba nie pasuje do końca do cegły. Widziałem mecz z Mathieu i grał bardzo przeciętnie, to Francuz się podłożył (tj. grał naprawdę słabo, jak to on). Almagro po długim meczu ograł (podobno) dużo lepiej grającego Kubota. Wiadomo na co stać Hiszpana na cegle, powinien sobie więc poradzić z Chorwatem, który już powinien być poza turniejem.
 
M 14

mrbork

Użytkownik
Chciałbym zrócic uwagę, że na livesports w meczach tenisowych jutrzejszych widnieje opcja Federer - Sterace ???? Tak więc nie tylko my jesteśmy ździwieni flustrująca porażką Szwajcara. Oni już przed meczem założyli, że to nr1 zagra z Włochem.

Odnośnie jutrzejszych spotkań to na pewno sporo zainteresowania będą budziły takie typy:

Volandri - Benneteau (1) 2,20
Llodra - Giraldo (2) 1,40
Lorenzi - Soderling +5,5/-5,5 (2) 1,80
Allegro/Federer - Aspelin/Hanley (2) 1,90
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Nie napalałbym się zbytnio na wtopę Ferdka w deblu. Może i jest w słabej formie Fedex ale co z tego? Debel to inna bajka, poza tym jak wiadomo gra przy siatce Federera to czysta magia. A należy też podkreślić, że Allegro to przyzwoity deblista a nie tam żaden ogórek. Ponadto Fed będzie chciał jeszcze trochę pograć w Rzymie i powetować sobie singla. Przeciwnicy trudni bo debel z najwyższej półki. Dla mnie klasyczny no bet. Nie zaskoczy mnie żaden wynik w tym meczu.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Panowie 1.65 to spore value na Bennetau, Volandri to Chellengerowiec który non stop gdzieś startuje, i we Włoskich Chellengerach, jedno zwyciestwo, i same porażki w pierwszych i drugich rundach, Słaby mecz z Luczakiem beznadziejne statystyki tego spotkania, 3/20 wykorzystanych BP, Volandri bardzo łatwy do złamania bez serwisu( zresztą bez niczego tak naprawdę) Francuz to dla mnie peffka dnia a kurs jak dla mnie powinien być ok 1.2, 1,3
Może Francuz na tej nawierzchni nie czuje się najlepiej, ale grać też potrafi do tego to o klase lepszy zawodnik i Włoch jutro jest bez szans
Volandri, F - Benneteau J 1,65
Stawka
9/10
 
X 0

xben

Użytkownik
Witam wszystkich. Moze i jestem nowy na forum zdecydowanie nie jestem nowy w typowaniu. Po prostu wczesniej nie mialem okazji/mysli tutaj zajrzec.
Do sedna tak wiec na dzis popieram kolege z gory

Volandri, F - Benneteau J 1,65 - jest to bardzo ciekawy typ ja do tego na dzisiaj dorzucam :
Tomas Berdych
1.66. Jesli chodzi o ten typ to w sumie ostatnie tygodnie grania Tomasa same mowia za siebie. Wspina sie na top, mysle ze ten mecz powinien byc nastepnym na + dla niego
Ivan Ljubicic
2.50, Po ogladaniu dzisiaj/wczoraj Almagro powiem ze mnie nie przekonal do siebie tak wiec stawiam na doswiadczenie i zabojczy serwis Ivana. Ivan ostatnio osiagnal swoje najwyzsze osiagniecie w karierze i uwazam ze tutaj powinien wygrac.
To tyle z tenisa. Pozdrawiam i zycze wygranych dzis. ????
P.S ja dokladam do tego kuponu Liverpool(u siebie Atletico Madryt) - 1,53 i Chelsea (wyjazdowy - liverpool)1.9
X50 daje okolo 1000 ???? wish me luck
 
S 0

sliqe

Użytkownik
G. Garcia-Lopez
A. Montanes
M. Fyrstenberg
M. Matkowski
Czy ktoś ma jakieś informacje na temat tego spotkania ? Polacy widziałem , że przegrali 63 63 i mecz został anulowany. I ciekaw jestem co się stało tam ?
GGL &amp; Montanes witdrawal, Tipsarević/Troicki LL
 
M 14

mrbork

Użytkownik
Allegro/Federer - Hanley/Aspelin 2 1.90

Troszke źle mnie zrozumieliście, ja poprostu doceniam klase debla Aspelin/Hanley i poprostu myślę, że kursy powinny być ustawione na odwrót. Federer, owszem bez formy, ale nadal jest to czołowy tenisista świata. Nie można jednak zapomnieć że w umiejętnościach deblowych para Allegro/Federer znacznie odstaje od swoich przeciwników. Z tego powodu postanowiłem zagrać na debel australijko-szwedzki.
Uważam, że kwestią czasu jest spadek kursów na przeciwników ferdka.
 
K 76

krajos

Użytkownik
Ja na dzisiaj z tenisa w Rzymie gram (krótko bo nie mam czasu) :
Filippo Volandri - Julien Benneteau kurs: 2.19
- tak jak pisaliście wyżej Włoch ostatnio grał w challengerach &quot;u siebie&quot;, i w Rzymie w jednym z nich wygrał właśnie, z Julianem ;) powinien sobie poradzić
Tomas Berdych - Stanislas Wawrinka kurs: 2.11
- Stasiu łatwo uporał się z Melzerem w poprzedniej rundzie, a Berdych raczej nie do końca powinien być sprawny po kontuzji kostki w meczu z Verdasco w Monte Carlo
Feliciano Lopez - Marin Cilic kurs: 2.95
- Cilic jak na razie nic na mączce nie pokazał, a Lopez dobra skuteczność wygrywanych serwisów w pierwszej rundzie z Beckerem
Guillermo Garcia-Lopez - Lleyton Hewitt kurs: 2.41
- pomimo, że Hiszpana ulubioną nawierzchnią jest hard to znakomicie zaprezentował się w meczu z Chelą, a mecz Hewitta z Youzhnym nie zachwycił, bardziej to chyba Rosjanin przegrał niż kangur go wygrał :razz:
John Isner - Thomaz Bellucci kurs: 1.40
- dobra postawa Brazylijczyka w ostatnich turniejach na mączce przemawia na jego korzyść, trzeba tylko poradzić sobie z serwisem Amerykańskiego dwumetrowca (20 asów w pierwszej rundzie :])
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Volandri - Benneteau @ 2.25 ✅ 6/2 6/0
Pippo potwierdza że kocha Rzym. Mecz z Łuczakiem chociaż wynik nie wskazywał trwał ponad 2h i tenis ze strony Volandriego był wyśmienity, nie wiem czy ktoś zauważył ale tak strasznie skupionego zawodnika jeszcze nie widziałem z mimiki twarzy było widać całą cnotę która wychodzi z Włocha i szczera chęć zwycięstwa w meczu z Australijczykiem, tutaj Super Pippo pokazał świetny Włoski tenis, dodając że jeśli komuś nie pasuję to że Włoch nie miał zbytnio tanich punktów z serwisu lecz jego pierwszy osiągał wynik koło 70% zwycięskich piłek no to naprawdę nie wiem co chcecie na mączce żeby Włoch serwował jak Ivo, Gucio czy Anderson?, a wtedy byłby lament że w polu nic nie potrafi. Co do Julka nie pasuję mu nawierzchnia ceglana i to nie z czystej dedukcji że chłopakowi lepiej idzie na hc, lecz nie raz wspominał że nie lubi długich wymian. czy dużo biegać po śliskiej nawierzchni i jego wyniki w tym roku jak i w poprzednim pokazywały że z graczami którzy specjalizują się w graniu na ziemi ma naprawdę pod górkę np. z Dasco, Dolgo ale w tamtym sezonie to już totalnie nie potrafił wygrać z takimi zawodnikami i doznawał porażek z GGL&#39;em, Tenconim, Starace czy z Danielem. Jeśli ktoś zauważył jak pisałem na początku roku w kwalifikacjach do ATP w Ameryce Południowej przy Volandrim, Włoch jest cwany cały czas ostatnie dwa lata były nie wytłumaczalne dla mnie ale teraz chłop wraca na dobry tor ułożył sobie jak do tej pory świetny kalendarz gdzie wszędzie zdobywał punkty na plus w tym turnieju ma szansę na szybki awans pod setkę u siebie w ulubionym mieście który umieścił w swoich marzeniach kiedyś i napisał że chce wygrać Rzym lub RG w tym sezonie Rzym wygrał ale challenger. Na swojej nawierzchni z przeciwnikami w zasięgu ręki ma wielką szansę wrócić na lepsze miejsce rankingowe co da mu lepsze przepustki na kwalifikację do innych turniejów ATP na mączce. Bardzo życzę mu zwycięstwa z Francuzem który nie powinien wytrzymać tego spotkania na mączce ponieważ aż takim walczakiem na tej nawierzchni nie jest.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ferrer - Starace 4,88 2/10 ⛔

Jak zwykle kurs przesadzony, może i Starace nigdy tu nie blyszczal ale jednak gra u siebie i motywacja dodatkowa jest a Ferrer kilka meczow w MC, 1/2 w Barcelona a przed nim Masters w Madrycie. Juz polowa Hiszpanow wyleciala, dzis pewnie odpadnie GGL i Lalo. DLa mnie duze value, Starace niezly turniej w Casablance, byla wpadka z Hajkiem ale tutaj Czecha gladko rozwalil. Cos czuje, ze Potito dziś wygra. Szansa jest spora a kurs rewelacja. Okolicznosci tez sa szczegolne bo turniej w Madrycie i spora ilosc meczow Davida w krotkim czasie, odpadl juz Ferrero, Federer i masa innych faworytow, czas na DF.

Verdasco tez moze puscic Bolelliemu, taka sama sytuacja jak z Ferrerem a jeszcze wiecej meczow bo dwa finaly z rzedu, kurs 5,50 1/10 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom