>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Rome 25.04-02.05.2010

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Llodra - Cipolla @ 1.50 ✅ 6/3 7/6
Rozumiem że czasami Michael ma cudowne wyniki gdzie dostaję rower z Matosevićiem czy przegrywa inne spotkania które powinien wygrać, ale nie sądzę by tutaj coś knuł z rywalem z Włoch i wpadł tylko po kwalifikacyjne wpisowe. H2H 1-0 dla Francuza który radzi sobie nieźle na rc pokazał to @ MC gdzie pokonał innego Włocha Fonę, a później uległ Ljubicićowi nie mam tutaj żadnego rozsądnego wytłumaczenia by w sportowej rywalizacji Llodra miał odpuścić kwalifikację do Mastersa we Włoszech, a kurs jest zachęcający jak dla mnie.
Nieminen - Martin @ 1.27 ✅ 7/6 7/6
Człowiek ściana i kolejne kwalifikację na rc które przechodzi jak burza i skrupulatnie kompletuję punkty do rankingu, Alberto wraca z Barcelony gdzie doszedł do II r. Nieminen miał trudniej ponieważ na wjazd wpadł na Bellucciego. H2H 2-0 i nie sądzę by nawet tak doświadczony Martin wytrzymał katorżnicze wymiany nadawane przez Jarkka.
AKO @ 1.90
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Dolgopolov - Hajek @ 1.84 ✅ 6/3 2/6 3/6
Powoli czas na weryfikację Ukraińca jak Lorenziego, VA czy innych pasożytów z TOP100 którzy nie prezentują nic na poziomie ATP. Hajek na mączce jest trochę kąśliwy potrafi wytrzymywać wymiany i czekać na błąd rywala. W tym roku skalpy takie jak np. Starace czy Greul przy Ukraińcu który jest naprawdę kortowym pajacem lecz nie w sensie Krejzola z Austrii ale kortowym swoim stylem. W tym roku z poziomu ATP pokonał Machado czy Pastora a turniejów już miał z kopę jak nie lepiej. H2H 1-0 dla Ukraińca mecz odbył się z rok lub dwa lata temu w challengerze w Czechach i Hajek uległ wtedy w trzecim secie 2/6, lepszej szansy na rewanż nie będzie miał ponieważ jest to decydująca runda o wejściu na Mastersa nie sądzę by Janek wpadał znowu w te same pułapki nadawane przez Dolgopolova.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Mam wyjazd, więc napiszę typy, a po 16 uzupełnię analizami :
Querrey - Bennettau 2 2.70

Monaco - Andreev 2 2.19

1. Fenomen Querreya chyba na zawsze pozostanie dla mnie niewyjaśniony. Ten zawodnik wygrywa tylko i wyłącznie w Stanach Zjednoczonych, poza ojczyzną jest generalnie bezwartościowy. Zwłaszcza na clayu, bo na tej nawierzchni traci 90% swoich atutów. A Bennettau też do wirtuozów nie należy, preferuje z pewnością szybsze nawierzchnie, lubi hale, ale od pewnego czasu można powiedzieć, że znacząco poprawił swoją grę i od razu pojawiły się wyniki takie jak choćby na początku dobry mecz Murrayem, a potem sensacyjna wygrana z Fedexem, Tsongą i Monfilsem. To Francuz powinien być faworytem tego spotkania.
2. Monaco po takim kursie z Andreevem - jeszcze kilka tygodni temu uznałbym to za zakład roku. Teraz, niestety, jeden z moich ulubionych claycourterów, zmaga się z poważną kontuzją nadgarstka. Uraz jest tak poważny, że wymaga operacji - póki co Juan się nie zdecydował i od razu odbiło się to na wynikach - porażki z dużo niżej notowanymi Traverem i Berrerem.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Seppi-Fognini @ 1.35 ✅ 6/0 6/3

Jak dla mnie jedno z pewniejszych spotkań na dzisiaj.Po fatalnym początku sezonu dla Fogniniego wszyscy liczyli iż przebudzi się na swojej ulubionej mączce,niestety tak sie nie stało zarówno w Monte Carlo jak i Barcelonie,Fabio nie ugrał nawet seta kolejno z Llodrą i Schwankiem wiec nazwiskami które na kolana nie rzucają.Jego rodak również nie imponuje formą,jednak w Monte Carlo można było zauwazyc ze cos idzie ku lepszemu,postawił twardy opór Montanesowi i grał całkiem nieźle.Myśle że dzisiaj warto postawic na Andreasa gdyż Fabio wydaje sie być całkowicie bez formy.Co dodatkowo skłania do tego typu to H2H 2:0 dla Seppiego przy czym jedno z zwycięstw miało miejsce na korcie ziemnym.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Hanescu-Berrer
typ: Berrer nie wygra ani jednego seta
2.44
Bwin
Analiza:
Dziś w spotkaniu I rundy turnieju atp w rzymie victor hanescu zagra z niemcem michaelem berrerem . Dziwia mnie tak wyrownane kursy na obu panow , gdyz w moim odczuciu zdecydowanym faworytem tego pojedynku wydaje sie byc Rumun ktory na tej nawierzchni czuje sie duzo lepiej od Berrera . Michael Berrer nie moze sie pochwalic ani jednym tytulem singlowym na clayu . Natomiast Victor ma na swoim koncie az 6 tytulow na korcie ceglanym ( w tym challengery) . Hanescu udowodnil w tym roku juz ze na clayu grac potrafi . Byl w finale turnieju w casablance .
Casablanca, Moroko, Afryka
11/04-10 Finał Hanescu, Victor vs. Wawrinka, Stanislas 0:2 26 36
10/04-10 Półfinały Hanescu, Victor vs. Serra, Florent 2:0 64 61
09/04-10 Ćwierćfinały Hanescu, Victor vs. Gasquet, Richard 2:1 76 46 63
08/04-10 R16 Hanescu, Victor vs. Nieminen, Jarkko 2:1 26 63 62
W Monte Carlo , ani w Barcelonie niepomoglo troche losowanie Victorowi , gdyz w I rundzie w Monte Carlo przegral z Wawrinka , a w II w Barcelonie z Bellucim . Zawodnik z Rumunii jest duzo bardziej regularniejszy od swojego dzisiejszego przeciwnika . niemiec mimo , ze osiagnal kilka niezlych wynikow w tym roku to gra jednak bardzo nierowno . Kazdy inny wynik niz zwyciestwo hanescu 2-0 bedzie dla mnie niespodzianka .
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Na jutro gram dwa dokładne wyniki,nie jest to najrostrponiejsza rzecz do robienia w tenisie ale nie mogłem się powstrzymać :razz:

Almagro-Kubot 2:0 @ 1.40

W jakiej formie jest nasz czołowy polski tenisista wszyscy widzą.Ostatnia wygrana na początku miesiąca w Casablance z słabiutkim Clementem,później już tylko porażki kolejno z Staracem,Troickim i Granollersem.Łukasz jest w dołku i nie widze szans zeby wyszedł z niego w tym pojedynku.Almagro moim zdaniem gra o wiele za słabo na clayu jak na swój potencjał zarówno w MC jak i w Barcelonie nie dał rady Tsondze.Jednak w wczesniejszych rundach odprawił bez problemów Venture i Greula.Nicolas jest w całkiem niezłej formie,w meczu z Tsongą przeciął sobie noge myśle jednak ze nie powinno to byc wielkim kłopotem i jutro bez straty seta pokona naszego rodaka.

Ljubicic-Mathieu 2:0 @ 1.60

Niezły kurs jak na to spotkanie,buki chyba kierowali się tutaj H2H które jest na remis 2:2 jednak wszystkie mecze miały miejsce na twardej nawierzchnii i były rozgrywane w okresie w którym francuz grał całkiem inny tenis.Obecnie gra Mathieu to jakas katastrofa,francuz jest całkowicie bez formy.Paul nie pozbierał sie jeszcze po kontuzji której doznał pod koniec ubiegłego roku co zaowocowało zaledwie jedną wygraną w tym roku z Beckerem w Indian Wells.Na clayu gładkie porażki w Casablance z Hernandezem i MC z Melzerem.Chorwat dobrze zaczał sezon w swietnym stylu wygrywajac Indian Wells.Pozniej nieszczesliwa kontuzja w meczu z Beckerem w Miami,powrót w MC gdzie zagrał całkiem nieźle pokonując Llodre i przegrywajac po zacietym tie breaku w 2 secie z Ferrerem.Myśle że patrząc na obecną formę obu graczy nie ulega watpliwosci kto jest lepszy i mam nadzieje ze nie nastapi zadna niespodzianka i chorwat ogra francuza gładko w 2 setach.
 
akabibdudka 0

akabibdudka

Użytkownik
Ljubicic-Mathieu 2:0 @ 1.60
Odradzam tego typu, Ivan to 31 letni Pan Nikt. (tak nazywają go od czasu poddania meczu w AO). Jego serwis jest przydatny na szybkie nawierzchnie, na Clay&#39;u serwis nie ma tak dużo znaczenia. Co prawda, gra też dobrze na tej nawierzchni, ale wracający po woli Mathieu po kontuzji &quot;może&quot; zrobić niespodziankę w postaci optymalnej formy która na Clay&#39;u może sprawić problemy Ljubicicowi. Już z Melzerem grał dobrze, tylko popełniał za dużo błędów. Ja jestem skłonny zagrać nawet +1,5 seta na Francuza. Z mojego doświadczenia odradzam tego typu.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Odradzam tego typu, Ivan to 31 letni Pan Nikt. (tak nazywają go od czasu poddania meczu w AO). Jego serwis jest przydatny na szybkie nawierzchnie, na Clay&#39;u serwis nie ma tak dużo znaczenia. Co prawda, gra też dobrze na tej nawierzchni, ale wracający po woli Mathieu po kontuzji &quot;może&quot; zrobić niespodziankę w postaci optymalnej formy która na Clay&#39;u może sprawić problemy Ljubicicowi. Już z Melzerem grał dobrze, tylko popełniał za dużo błędów. Ja jestem skłonny zagrać nawet +1,5 seta na Francuza. Z mojego doświadczenia odradzam tego typu.
A kto go tak nazywa ? bo jeszcze się z tak idiotycznym określeniem nie spotkałem, bo jeśli Ljuba jest nikim to ci którzy go tak nazywaj na dobrą sprawę w ogóle nie istnieją.
To Francuz bardziej jest nikim, zero sukcesów, beznadziejna forma tenisita wypalony chociaż na dobra sprawę niewiele w tym sporcie osiągnął, np: w pórównaniu do jak to go nazwałeś tego nikogo Ljubicicia.
Sorry ale nie mogłem się powstrzymać jeśli ktoś pisze o jednym z najlepszych tenisistów ost: 10lat, który na dobrą sprawę cały czas dobrze się trzyma; że jest nikim, to nie da się tego zostawić bez komentarza.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Volandri - Mayer F. @ 2.75 Florian Mayer withdrawal.
Spotkanie dnia, a kursy spadają, mecz zostaje przeważnie usuwany z ofert więc już się coś dzieje. Po pierwsze BNL d&#39;Italia International bez Volandriego to po prostu nie może się ten Masters obejść. Cwany Włoch który w tym roku bierze się za siebie w pojedynku z Florianem Mayerem który jak przeważnie każdy po poważnej kontuzji już nie wróci do dawnego poziomu jest strasznie przeceniany w tym spotkaniu, a jednak nie odskakuję poziomem od Włocha aktualnie aż tak. H2H 1-0 dla Mayera mecz odbył się w Sopocie i to bardzo, bardzo dawno jeśli Super Pippo to pamięta powinien tutaj we własnym ogródku zrewanżować się Niemcowi.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Tym razem w pełni zgadzam się z MistrzemAA. Po pierwsze, kolega powinien być bardziej rzetelny - Ivan poddał mecz podczas turnieju w Miami, a nie podczas Wielkiego Szlema w Australii. Po drugie, tydzień wcześniej Chorwat odniósł największe zwycięstwo w swojej karierze - wygrał turniej w Indian Wells, który rangą jest gdzieś pomiędzy Wielkim Szlemem a zwykłym Mastersem. Poza tym, Ivan to fantastyczny zawodnik, którego bardzo lubię i cenię, zwłaszcza za efektowny i wspaniały comeback - ponad rok temu nikt chyba nie powiedziałby, że zbliży się jeszcze do TOP 10, a kilka tygodni temu był 13 - y. Dość powiedzieć, że bodaj dwa lata temu osiągnął 1/4 finału na Roland Garros, a więc na mączce również potrafi grać. Jeśli uda mu się powtórzyć ten rezultat i uzbiera też kilka punktów na Wimbledonie, to powrót do czołowej 10 - ki jest jak najbardziej realny.
Na koniec tylko dodam, że nie zgadzam się ze skomentowanym typem 2-0 dla Ljuby. Kurs jest zdecydowanie za niski, a Mathieu ma ogromny potencjał, kiedyś się przełamie i znowu zacznie grać na przyzwoitym poziomie.
 
K 0

kristooo

Użytkownik
Spotkanie : Victor Troicki - Thiemo De Bakker
Typ : 2
Kurs : 1.66
Bukmacher : Betfair

Analiza:

Nie ma do gry nic ciekawego z MLB, a więc druga dziedzina o której coś się wie czyli tenis a konkretnie spotkanie 1 rundy turnieju w Rzymie w którym zmierzy się serb z holendrem. Spotkanie odbywa się na nawierzchni ceglastej co według mnie stawia zdecydowanie w roli faworyta De bakkera. W ostatnim turnieju w Barcelonie wywarł na mnie ogromne wrażenie ogrywając geniusza cegły czyli Ferrero i to nadodatek w Hiszpani w dodatku pokonał Tsonge który również nienajgorzej spisuje się w tym sezonie. Jego forma naprawde mnie zaskakuje i myślę że to będzie zawodnik pierwszej 20 rankingu w tym roku. Ma znakomite warunki i świetny serwis który wprawdze nie ma takiego znaczenia na cegle jak na kortach twardych ale zdecydowanie ułatwia mu życie i zdobywanie łatwych punktów. Troicki nie jest napewno w swojej optymalnej dyspozycji w tym sezonie nie grał jeszcze żadnego dobrego turnieju. W pamięci utkwiło mi tylko jego zwycięstwo nad Kubotem który jednak też zawodzi. Myślę, że młody holender wykorzysta swoje atrybuty i rozbije Trocikiego 2-0 a ma ku temu sposobność. Napewno znacznie wyższa forma ogromny talent i spore umiejętności.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Również się zgodzę i w żadnym wypadku nie zagrałbym po tym kursie na 2:0 dla Ivana. Także nie spodziewałem się jego powrotu do czołówki, a jednak w tym sezonie to się udało i to w jakim stylu! Może cegła to nie wymarzona nawierzchnia (widziałem jego mecz z Ferrerem w M-C i zdecydowanie za dużo starał się kończyć), a Mathieu (w którym wciąż drzemie, głównie na cegle właśnie ogromny potencjał) to zawsze kąśliwy rywal. Moim zdaniem nie warto tego spotkania w ogóle ruszać.
Jak na razie sezon na kortach ziemnych nie obfituje u mnie w wielkie wygrane, a trzeba się rozpędzać, bo pierwsze turnieje za nami. Typów w pierwszych tygodniach było zdecydowanie za dużo, dlatego od dziś postanowiłem zaostrzyć selekcję. Typów będzie mniej, ale powinna podnieść się skuteczność. Aby do tego doprowadzić postaram się opisać wszystkie grane przez siebie spotkania w tym temacie, może to pomoże? Myślę, że warto spróbować ;) Foro Italico to wielki turniej, w którym udział wezmą Nadal, Federer i Djokovic może to tutaj nastąpi jakieś przełamanie.
Po za meczem Ljubicica i Mathieu jutro w Rzymie zostanie rozegranych aż 12 spotkań pierwszej rundy. Nie ma co na siłę grać przeciwko kwalifikantom, a może zagrać na jednego z nich? Hajek zagra ze Starace (Włochem, który Foro Italico nigdy nie zwojował) którego ograł przed tygodniem w Barcelonie, oddając mu 5 gemów. Czy tak dużo Potito mógł w swoim tenisie przez tydzień zmienić? Nie sądzę, poczekamy na kursy, jeśli będą one wyrównane to warto próbować zagrać na kwalifikanta. Inny mecz z kortu centralnego to Gulbis - Baghdatis. Niby Łotysz ostatnio pokazał się z dobrej strony, a Cypryjczyk odwrotnie, ale kurs 1.55 nie zachęca, tym bardziej, że wiadomo na jakie odchyły od normy stać młodziana. Choć z drugiej strony to Masters i mobilizacja powinna być potrójna. Jeszcze to przemyśle do jutra. Isner zagra z Zeballosem w meczu który także radze omijać. Niby John to serwis man, ale z głębi kortu poczynił fajne postępy i jeśli piłki będą wchodziły mu w kort nie będzie stał na straconej pozycji. Andreev to także za duży chimeryk żeby zagrać na niego przeciwko Monaco (pomimo tego co napisał Filweb). Gdyby Argentyńczyk nie był zdolny do gry wycofałby się z turnieju, a skoro startuje to zapewne powalczy.
Montanes powinien roznieść Lorenziego, tyle że kurs to zaledwie 1.2, chociaż na podbicie typ to fajny, nie powinien zawieść. Benneteau też wydaje się faworytem w meczu z Querrey&#39;em. Co z tego że to już nie tylko serwis na szybkich kortach, skoro na cegle zupełnie zmienia swój styl, nie wytrzymuje tępa akcji, dłuższych wymian i zaczyna popełniać proste błędy, a cegła europejska różni się niesamowicie od tej amerykańskiej (która jest o wiele, wiele szybsza). Aż taki kurs na Francuza można próbować wykorzystać. I ostatni interesujący mnie mecz: Chela (Q) - Garcia-Lopez. Skoro Hiszpan przegrywa w MC z Petzschnerem to coś jest nie tak. Chela fajna forma ostatnio, a w Houston w ogóle kosmos. Myślę, że jeśli kursy będą wyrównane trzeba będzie go zagrać.
Rano podsumuje typy (które zagram + stawki) ;)
 
akabibdudka 0

akabibdudka

Użytkownik
A kto go tak nazywa ? bo jeszcze się z tak idiotycznym określeniem nie spotkałem, bo jeśli Ljuba jest nikim to ci którzy go tak nazywaj na dobrą sprawę w ogóle nie istnieją.
To Francuz bardziej jest nikim, zero sukcesów, beznadziejna forma tenisita wypalony chociaż na dobra sprawę niewiele w tym sporcie osiągnął, np: w pórównaniu do jak to go nazwałeś tego nikogo Ljubicicia.
Sorry ale nie mogłem się powstrzymać jeśli ktoś pisze o jednym z najlepszych tenisistów ost: 10lat, który na dobrą sprawę cały czas dobrze się trzyma; że jest nikim, to nie da się tego zostawić bez komentarza.
Widzę , że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nazwany tak został przez to co zrobił a nie kim jest, jak gra i co osiągnął.
Dobrze wiem, że Ljubicic jest świetnym tenisistą, ale od czasu poddania meczu w Miami (dzięki filmweb) , w niektórych środowiskach przestał być szanowany.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tak się składa, że mój znajomy wymyślił ksywe Pan Nikt dla Ljubicica i ja się z tym zgadzam ale to temat rzeka. Nie chodzi o dokonania tylko jego postawe, odpuszczanie meczów itd. To jest zwykle złodziejstwo i niszczenie mojego ukochanego sportu. Dorobek ma niesamowity i kiedyś go szanowałam ale teraz dla mnie jest zerem za to co robi (np. Masters 2009). Każdy ma swoje zdanie i to uszanujmy ale podkreslam ze chodzi o jego POSTAWĘ a nie dorobek i umiejetnosci.

Co do gry na dzis to tylko Chela według mnie warty grania. Lopez przeciętny na clayu, poprzednie turnieje malo udanem wtopy lub męczarnie ze slabymi graczami. Chela tu gral kwale, niedawno wygral w Houston, wszystko przemawia na nim. Jak tak jest w tenisie to czesto jest na odwrot taki sport ale trudno, zaryzykuje. Do tego Kohli.

Chela 1,48 ⛔
Kohli 1,35✅
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Uzupelnie tylko mysl Rox,
Pablo Cuevas - Philipp Kohlschreiber 1,35
Absolutna peffka dzisiaj. Niemiec solidny na każdej odmianie kortu, na ziemi czuje sie niezle. Pablo typowy ziemniak ale to nie ma znaczenia, Niemiec lepszy pod każdym wzgledem, dwa szybkie sety dla Niemca.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wawrinka S. - Melzer J. 1,42
Stasiu wraca do gry po udanych występach Casablance i MC tam zaprezentował sie bardzo dobrze. Teraz kilka dni naładował baterie i na pewno liczy na dobry wystep w Rzymie, moze jakaś 1/8.... Melzer go raz ograł ale było to na IO, wiec zupełnie inne korty,klimat itp. Jurgen naprawdę dobra forma, w Barcelonie już miał na łopatkach Verdasco, ale zabrakło tylko zimnej głowy. Zapowiada się wyrównane spotkanie, Melzer na pewno powalczy, jednak Staszek potwierdzi ze jest ostatnio w formie a jego optymalna forma na pewno spokojnie starczy na Jurgena.
Youzhny M. - Hewitt L. 1.40
I czas na mojego ulubieńca, który odpoczywał trochę po mordeczym i znakomitym pod każdym wzgeldem meczem z Nalbanidanem w MC. Przegrana w takim stylu w TB 3 seta na pewno wstydu mu nie przynosi, mozna pisać o nim w samych superlatywach.... Hewiit na każdej innej nawieszchni, tylko nie ziemia i to jeszcze wracający po cięzkiej kontuzji. W zeszłym tygodnia średni bardzo średni Szwank nie dał mu szans na win, teraz Youzhny po naładowaniu baterii liczy tu na jakiś porządny wynik, a kangur w żaden sposób nie jest w stanie mu przeszkodzić.
 
N 0

nani

Użytkownik
Straszna tu cisza, a przecież turniej w Rzymie rozpoczął się na dobre.
Na jutro wyśmienitym typem wydaje się De Bakker w spotkaniu z Troickim. Młody Holender wkracza wielkimi krokami do wielkiego tenisa, a taki zawodnik jak Troicki zagrozić mu po prostu nie może. Ostatnio Serb cieniutko przędzie i jutro powinien pożegnać się z turniejem.
Almagro - to formalność. Łukasz ostatnimi czasy prezentuje się fatalnie i jutro nasz rodak dostanie solidną lekcję tenisa. 1, DW: 2:0, na pewno do wzięcia.
Szokuje mnie kurs na Melzera. &gt;3 to zdecydowana przesada. Owszem, Stanislav gra ostatnio calkiem nieźle, ale taka rozbieżność między kursami? Zdecydowana przesada. Spodziewałem się kursów wyrównanych, a taki trzeba po prostu spróbować.
Kurs na faworytów Federer i Murray są również wielkim żartem.
Gulbis zagrał dzisiaj fantastyczne zawody i pokazał tym samym, że może powalczyć z Federerem. Roger to obecnie wielka niewiadoma. Według mnie taki kurs trzeba po prostu spróbować.
Seppi to także ciekawa inwestycja kapitału. Murray ostatnio gra wielkie dno i według mnie można spróbować zagrać na Włocha, który lubi mączkę w odróżnieniu od swojego brytyjskiego rywala.
No i Giraldo - zawodnik, który dał dzisiaj zarobić kupę pieniędzy. Kolejny mecz z Llodrą i tutaj również prorokuje jego zwycięstwo. Gra bardzo dobrze, pewnie czuje się na mączce i jest we wspaniałej formie. Powoli nadchodzi czas młodego Kolumbijczyka, Rzym to świetna okazja, by pokazać całemu światu swój ponadprzeciętny talent.
Zapraszam do dyskusji.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Gdyby wszystko było takie proste, jak to opisujesz, to 3/4 tego forum zarabiałoby na życie typowaniem spotkań tenisa.
De Bakker niekoniecznie będzie kontynuował swój marsz na szczyt rankingów już w kolejnym turnieju. Troicki to doświadczony i dość zdolny zawodnik z pewnością nie będzie łatwym przeciwnikiem dla Holendra, zwłaszcza zmęczonego tygodniem grania w Barcelonie i wciąż podekscytowanym wielkimi wygranymi nad Ferrero i Tsongą.
Almagro to bardzo dobry zawodnik, bardzo go lubię, ale jest dosyć niestabilny. Szkoda też, że większość z Was zapomniała już, jak fantastycznie na początku sezonu grał Łukasz - dlaczego nie miałby wrócić do tamtej dyspozycji? Urwanie seta Hiszpanowi z pewnością jest w jego zasięgu.
Co do Federera - czytałem dziś wiele pochlebnych opinii na temat Gulbisa, ale wydaje mi się, że Fedex powoli zacznie bronić swoich punktów rankingowych i jeśli na mecz z Łotyszem wyjdzie w pełni zmotywowany, to kurs 1,22 to czyste value.
Podobnie jak Murray - nie oszukujmy się, Seppiemu daleko choćby do Kohlschreibera, a i korty w Rzymie powinny dużo bardziej pasować Szkotowi, który zwyczajnie nie może sobie pozwolić na 3 - cią z rzędu porażkę w 1 meczu turnieju.
Zgadzam się, że kurs na Melzera jest dosyć ciekawy - Austriak to jednak kolejny bardzo niestabilny zawodnik i ja zawsze unikam stawiania na niego w 1 meczu turnieju. Podobnie jak na Wawrinkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom