>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Paryż 28.10.2013 - 03.11.2013

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Paryż
???? Raonic M. - Haase R.
Haase R. ::: 3,92 ::: Pinnacle ::: 3/10
Haase R. -1,5 seta ::: 6,69 ::: Pinnacle ::: 1/10
Gdzieś od lutego zauważyłem, że tam gdzie w 95% bukmacherów kursy spadają, tam najczęściej wygrywa dog. Ostatnio o tym wspominałem w meczu Paire z Herbertem (ZOBACZ 4 PRZYKŁADY), co sprawdziło się doskonale jak i w kilku innych meczach. Przykład również mieliśmy wczoraj z Grannolersem czy Andersonem (ZOBACZ). Być może na 2014 opracuję jakiś system progresji oparty na tych właśnie ruchach kursów. Uważam, że grając tylko ze względu na tą dziwną zależność, stawką (przykład 1/10, 1/10, 2/10, 3/10 itd.) przy kursach +3,00 uzyskamy spory yield.


Wynik: 6:3 6:4 ⛔
???? Andujar-Alba P. - Berdych T.
Andujar-Alba P. ::: 11,75 ::: Pinnacle ::: 1/10
Gram z powodu spadków kursu.
Wynik: 2:6 5:7 ⛔
 
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
ALMAGRO NICOLAS - STANISLAS WAWRINKA

Tak na szybko bo kursy na jutro już się pojawiły i od razu nasunął mi się świetny bet.
Almagro dziś dość pewnie ograł Ivana Dodiga 6:3,6:4, jak już wcześniej wspominałem Hiszpan jest w dobrej dyspozycji i co najważniejsze bardzo mu zależy na dobrym wyniku od jakiegoś czasu. Ktoś wspominał o świetych krowach w tenisie to osobiście uważam, że Hiszpan jak i Juan Martin nie zasługują na to miano i w Masters Paryż będą się liczyć. Nie ma szans aby jutro Almagro odpuścił a po tym co pokazał dziś Stas dla mnie jest faworytem. Lopez mało co nie pogonił Szwajcara, urywając mu seta. Wspomnieć również należy, że Staś nie jest w ostatnich tygodniach w najwyższej dyspozycji, odpadł w Bazylei z Rogerem-Vasselin 0:2 i tak na prawdę ciężko jest mi rozgryźć zachowanie Szwajcara. Z jednej strony brakuje mu punktów w rankingu i teoretycznie punkty i to zwycięstwo są mu niezbędne lecz kort weryfikuje i karze patrzeć na tą sytuacje w odmienny sposób. Warto moim zdaniem pokusić się o bet na Hiszpana, jest dla mnie teraz w pewnej formie a to co pokazał z Ivanem tylko mnie utwierdza.Widzę tutaj value. Faktycznie pierwsze podanie u Szwajcara nie wchodziło tak jak nas do tego przyzwyczaił Staś ale strata seta z Feliciano Lopezem to kpina. Z całym szacunkiem dla Lopeza ale jest on teraz słaby jak barszcz, przegrał nawet z Benneteau ostatnio kompromitując się w moich oczach. Kursy przez noc mocno poleciały u wszystkich buków i to spotkanie oceniałbym 55/45 dla Almagro a zadecyduje dyspozycja dnia i niuanse.
ALMAGRO +1,5 1.67⛔⛔⛔
Paddy Power

stawka: 8/10

ALMAGRO win 2.80 BetVictor⛔
6/10
pózniej uzupełnie o dokładne statystyki.
Polecam brać póki gorące

edit: Szkoda bo po pierwszych 4 gemach nie zapowiadało się na 6:3 dla Stana. Ciekawe czy Almagro na prawdę miał ten uraz biodra czy ściemniał, nie mniej jednak serwis dziś leszczowaty u Hiszpana a Wawrinka tym sobie pomagał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Federer R. - Anderson K.
Under 21.5 gemów @ 2.00✅
W drugiej rundzie paryskiej imprezy rozstawiony z piątką Szwajcar zmierzy się z Kevinem Andersonem. Roger Federer wciąż nie może być pewny występu w ATP World Tour Finals. Dwunasty w karierze udział w Masters zagwarantuje Szwajcarowi przebrnięcie jednej rundy turnieju ATP Masters 1000 w Paryżu. Szwajcar jest ostatnio w dobrej formie i myśle, że szybko w 2 setach odprawi Kevina i tym samym zagwarantuje sobie udział w WTF.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#161#
Stanislas Wawrinka - Nicolas Almagro ✅
Kurs: 1.50​

Wawrinka zagrał bardzo dobrze w spotkaniu z Lopezem, mógłby może poprawić trochę jeszcze z celnością pierwszego podania, ale na razie nie ma na co narzekać. Przecież aż tak zależny od tego elementu nie jest, potrafi poradzić sobie w wymianach, a jego backhand to istny cud. Almagro również nie został dłużny i gładko wygrał z Dodigiem. Imponujące gra, która przekłada się na świetne statystyki. Nie wygląda to może tak wspaniale jak u Stana, ale od Hiszpana za wiele wymagać nie można. Walczy tutaj tylko teoretycznie o szanse na Londyn, a Szwajcar jeżeli wygra tę rundę powinien już być pewny awansu.
Ostatnie tygodnie na pewno są o wiele lepsze w wykonaniu Nicolasa, który tak jak wspominałem w poprzedniej analizie zaliczył 2 półfinały oraz ćwierćfinał w niedawnych turniejach. U Wawrinki wygląda to gorzej, jeden ćwierćfinał i półfinał w słabo obsadzonym turnieju Kuala Lumpur. Mnie to jednak nie odstrasza, aby postawić właśnie na rodaka Federera. Przede wszystkim Stanislas walczy tutaj o coś, a nie jak Almagro o prestiż, bo kto wierzy w jego zwycięstwo na tej imprezie? Pewnie on sam nie ma takich myśli, a z tym, że nie poleci do Londynu już się pogodził.
Obaj gracze lubią bardzo zdecydowany tenis. Grają agresywnie, rozrzucają rywala po korcie, a później z łatwością kończą. Pewnie i w tym meczu zobaczymy kilka ciekawych wymian, efektowne zagrania. Wyszkolenie techniczne jest u nich na najwyższym poziomie, więc emocji na pewno nie zabraknie. Serwis jest chyba trochę lepszą stroną Szwajcara, chociaż i &quot;Mugro&quot; potrafi mocno zaserwować. Wszystko wskazuje na wyrównane spotkanie, over wydaje mi się tutaj także bardzo dobrym wyborem, ale wolę nie ryzykować kaprysów jednego z nich.
W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Wawrinka (6-3), a na hardzie mamy 2-2. Ostatnie ich spotkanie odbyło się tego roku w Buenos Aires na clay&#39;u, gdzie górą wyszedł Stan. Zobaczymy kto jako pierwszy wygra na hali, żaden z nich nie preferuje tej nawierzchni, ale ktoś wygrać przecież musi. Moim zdaniem będzie to 8-rakieta rankingu, a jak będzie przekonamy się już jutro. Oby był odpowiednio zmotywowany do tego meczu. Come on Wawrinka!

#162#
John Isner - Novak Djokovic Over 22.5 gema
Kurs: 1.75​

Długo się zastanawiałem nad tym spotkaniem i odpowiednim typem. Jak pewnie większość co czyta moje analizy zauważyła mały brak obiektywizmu, jeżeli opisuję mecz z udziałem Isnera. Jest to mój ulubiony tenisista i być może nie raz go przeceniam. Kilkukrotnie mnie zawiódł, tak jak dzisiaj, ale i niejednokrotnie dużo na nim zarobiłem. W meczu z Djokovicem nie widzę jakiegoś wielkiego pogromu, a raczej wyrównane widowisko. Panowie bardzo dobrze się znają, w tym roku rozegrali ze sobą już 2 spotkania (1-1). Na początku sezonu podczas Davis Cup w hali okazał się lepszy Nole po 3 setach. Kilka miesięcy później, w Cincinnati to Isner pokonał byłego lidera rankingu (2-1). Tamten mecz był naprawdę zacięty, ale wiadomo jak Amerykanie grają na swojej ziemi. Tutaj jest zupełnie inna bajka.
Co ciekawe Djokovic od 2010 roku na hardzie nie może znaleźć sposobu na reprezentanta USA. Warte zauważenia jest także to, że mecze zawsze były wyrównane. Mimo, że podczas pucharu Davisa skończyło się na trzech partiach John ugrał 13 gemów, więc jest to przyzwoita liczba. W Paryżu do domu odesłał Przysiężnego, chociaż łatwo nie było. Podczas drugiej odsłony przydarzył mu się słabszy gem serwisowy i przełamanie na korzyść Polaka. Poza tym zdarzeniem cały mecz był kontrolowany przez Isnera. Od dłuższego czasu zastanawia mnie także dyspozycja serwisowa mojego idola. Sypie asami z rękawa, na zawołanie potrafi 2-3 razy posłać bombę i z łatwością zdobyć punkt. Dawno nie widziałem tak dobrze serwującego Amerykanina.
O klasie Djokovica nawet nie ma chyba co wspominać, wielki gracz, świetnie wyszkolony, ale w Paryżu gra o nic. W swoim pierwszym meczu pokonał Herberta, który zdołał ugrać 9 gemów. Wszystko będzie zależeć od nastawienia Serba. Jeżeli będzie chciał szybko zakończyć mecz zakończy rywalizację pogromem, ale znając jego &quot;wybryki&quot; lubi się trochę pomęczyć i przewiduję trzysetowe spotkanie. Być może i podłoży się Isnerowi i spokojnie będzie czekał na turniej w Londynie. Wszyscy pamiętają ubiegłoroczny mecz z Istominem, który Novak przegrał tylko sam przez siebie. Over wydaje mi się najpewniejszy, ale dla graczy, którzy lubią ryzyko warto pograć czysty win Isnera, ewentualnie +1.5 seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
No to aktualizujemy ;)
Ranking/Nazwisko/Kraj/Liczba punktów w rankingu/Etap odpadnięcia w Paryżu 2012/Punkty zdobyte w Paryżu 2012/Punkty zdobyte w Paryżu 2013/Etap zawodów
1 Nadal, Rafael (ESP) 11,680 - 0 +90 Next round
2 Djokovic, Novak (SRB) 9,610 R32 10 +90 Next round
3 Murray, Andy (ESP) 5,790 R16 90 Kontuzja, wycofanie się z zawodów F8.
4 Ferrer, David (GBR) 5,200 W 1000 +90 Next round
5 Del Potro, Juan Martin (ARG) 5,365 R16 90 +90 Next round
6 Berdych, Tomas (SUI) 3,800 Q 180 +90 Next round
7 Federer, Roger (CZE) 3,445 - 0 +90 Next round
8 Wawrinka, Stanislas (SUI) 3,150 R16 90 +90 Next round
9 Gasquet, Richard (FRA) 3,120 R32 10 +90 Next round
--------------------------------------------------------------------------------------------------
10 Tsonga, Jo-Wilfried (FRA) 3,055 Q 180 +45 R32 OUT
11 Raonic, Milos (CAN) 2,770 R16 90 +90 Next round
12 Haas, Tommy (GER) 2,425 - 0 +45 R32 OUT
13 Almagro, Nicolas (ESP) 2,200 R16 90 +90 Next round
14 Youzhny, Mikhail (RUS) 2,135 - 0 +45 R32 OUT
Punktacja za wygranie w odpowiedniej rundzie:
1000 pkt - W - Zwycięzca
600 pkt - F - Finał
360 pkt - S - 1/2 - Półfinał
180 pkt - Q - 1/4 - Ćwierćfinał
90 pkt - R16 - Trzecia runda
45 pkt - R32 - Druga runda
10 pkt - R48 - Pierwsza runda
Ranking debli ATP.
1 Bryan, Bob (USA) Bryan, Mike (USA) 13,365
2 Peya, Alexander (AUT) Soares, Bruno (BRA) 6,730
3 Dodig, Ivan (CRO) Melo, Marcelo (BRA) 3,775
4 Granollers, Marcel (ESP) Lopez, Marc (ESP) 3,620
5 Marrero, David (ESP) Verdasco, Fernando (ESP) 3,370
6 Qureshi, Aisam-Ul-Haq (PAK) Rojer, Jean-Julien (NED) 3,215
7 Paes, Leander (IND) Stepanek, Radek (CZE) 2,990 +45 OUT
8 Fyrstenberg, Mariusz (POL) Matkowski, Marcin (POL) 2,865 +90 Next round
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 Mirnyi, Max (BLR) Tecau, Horia (ROU) 2,515 +90 Next round
10 Murray, Jamie (GBR) Peers, John (AUS) 2,490 +45 OUT
11 Huey, Treat (PHI) Inglot, Dominic (GBR) 2,375 +45 OUT
12 Benneteau, Julien (FRA) Zimonjic, Nenad (SRB) 2,265 +90 Next round
13 Gonzalez, Santiago (MEX) Lipsky, Scott (USA) 2,210 +180 Next round
14 Bopanna, Rohan (IND) Roger-Vasselin, Edouard (FRA) 1,940 +180 Next round
Bopanna, Rohan (IND) Roger-Vasselin, Edouard (FRA) Grają dalej w turnieju, ale nie mają szans na awans.
1,940 + 1000 (wygrana w turnieju) &lt; 2,865 + +90
Punktacja za wygranie w odpowiedniej rundzie:
1000 pkt - W - Zwycięzca
600 pkt - F - Finał
360 pkt - S - 1/2 - Półfinał
180 pkt - Q - 1/4 - Ćwierćfinał
90 pkt - R16
45 pkt - R24
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Dimitrov Grigor - Del Potro Juan-Martin @ 1.44 ✅
Nie widzę tu innej opcji jak łatwe 2:0 i tez polecam pograć po 2.02. Niektórzy wieścili porażkę Del Potro w poprzedniej rundzie, ale jak widać Argentyńczyk ciągle jest z nami i według mnie jeszcze trochę pogra. Juan jest w niesamowitej formie. Po nie udanym US Open zanotował 3 z rzędu finały, 2 z nich wygrywając pokonując m.in Nadala, Federera, Raonica i 2x Almagro. A minimalnie przegrał tylko z Djokovicem po niesamowitym spotkaniu stojącym na niezimskim poziomie zakończonym tiebreakiem w 3 secie. Styl w jakim Del Potro pokonuje kolejnych rywalki jest po prostu fantastyczny, forma mistrzowska. O Dimitrovie też się mówi, że złapał ostatnio formę, ale tak na prawdę to wygrał tylko 1 mały turniej nie pokonując tam praktycznie żadnego poważnego rywala oprócz Ferrera w finale. Wcześniejsze turnieje to porażki w 1 rundach w przeciętnymi rywalami. Tutaj w Paryżu 2 wygrane mecze, ale w fatalnym stylu. Z Fogninim to taką szopkę odstawili, że aż się słabo robiło. Tak grający Bułgar nie ma w ogóle podejścia do Del Potro. Juan w 1 rundzie pewnie pokonał świetnie grającego po powrocie Cilica. Chorwat rozgrywał bardzo dobry mecz, ale konsekwencja, równa gra po stronie Del Potro nie pozostawiły żadnych złudzeń. Del Potro ostatnio grał sporo, ale tutaj nie będzie odpuszczał i da z siebie wszystko. To jest turniej masters. A Del Potro przy dobrej grze tutaj i w Londynie ma szansę awansować do TOP4 rankingu i być rozstawionym w Australian Open i mieć pewność, że na Djokovica lub Nadala będzie mógł trafić dopiero w półfinale, a to ważna sprawa. Wszystkie atuty po stronie Del Potro i jutro je wykorzysta do odniesienia szybkiego zwycięstwa.
Gasquet Richard - Nishikori Kei @ 1.51 ✅
Gasquet rozgrywa rewelacyjny sezon, jeden z najlepszych w karierze. Wygrał w tym sezonie 3 turnieje, po raz 2 w karierze awansował do półfinału Wielkiego Szlema, po raz drugi ma także szansę zagrać w turnieju Masters kończącym sezon. Gra u siebie i nie zaprzepaści takiej szansy. Jest w zbyt dobrej dyspozycji, aby przegrać z Nishikorim, który w ostatnim czasie nie prezentuje nic wielkiego. Francuz ma większe umiejętności i to powinno przełożyć się na wynik spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
✅✅JUAN MARTIN DEL POTRO --- GRIGORI DIMITROV


Dimitrov wczoraj mimo, że wygrał z Fabio Fogninim to nie grał nic wielkiego i bodajże 5 razy był łamany przez Włocha. To na pewno nie świadczy dobrze przed konfrontacją z Juanem Martinem Del Potro który za dużo szans na breaka nie da Bułgarowi. Argentyńczyk od dłuższego czasu gra rewelacyjnie i wcale nie ma ochoty tutaj przegrać. Dużo osób już zwiastowało jego porażkę z Ciliciem a jednak Juan kontrolując spotkanie pewnie wygrał 2:0. Del Po ma już zagwarantowany strat w Londynie w Top 8 i tam również będzie dla mnie jednym z faworytów pod nieobecność Murraya. Spotkanie dwóch gigantów, tenisistów obdarzonych mocnym serwisem i dobrym forhendem więc z tenisistą którym lubi grać Argentyńczyk i z reguły nie przegrywa. Nic tylko grać i oglądać.
Ostatnie wyniki JMDP i to co wczoraj pokazał Dima każą mi grać na 2;0 dla Argentyńczyka.



JUAN MARTIN DEL POTRO 1.43 PINNACLE SPORTS
stawka: 9/10✅✅✅


DEL POTRO 2:0 PINNACLE 2.14
⛔⛔⛔
5/10
MILOS RAONIC - TOMAS BERDYCH

Piękny kurs na Kanadyjczyka mamy tutaj i grzechem jest nie zagrać tego po tym co wczoraj serwisowo pokazał Milos w spotkaniu z Haasem. 2:0 i bardzo dobra gra zasługują na uznanie bo osobiście miałem mieszane uczucia co do formy Kanadyjczyka i po tym co ostatnio grał Holender. Statystyki z meczu świetne i co zapamiętałem z meczu to przytoczenie komentatora staty - 95 %pierwszego podania i za chwilę nastąpił gem wygrany samymi asami. Na prawdę, Kanadyjczyk dojrzał w ostatnim czasie i z Berydychem powinien wyjść obronną ręką. Czech dla mnie wczoraj popełniał głupie błędy serwisowe czy UE a to przy tak rewelacyjnie serwującym Raoniczu będzie zgubne w skutkach. Oczywiście Berdych mógł sobie z Andujarem na to pozowlić bo kontrolował mecz ale często tak się zachowuje i nie oceniam tego przez pryzmat 1 meczu.Trzeba stwiedzić,ze to świetny tenisista, ale musiałby się zmobilizować i grać na 100procent możliwości w co wątpię. Ostatnie dwa spotkania wygrywał Milos, z tego roku w Rotherdamie było 2:0 co daje do myślenia kto jest faworytem przed tym meczem.


MILOS RAONIC 1.73 PINNACLE SPORTS
stawka:7/10
⛔⛔



GASQUET RICHARD - NISHIKORI KEI
Opowiadam się również po stronie Richarda Gaqueta, który przed własną dobrze znaną publicznością w hali Bercy będzie niesiony po każdym zdobytym punkcie. Podwójna to mobilizacja dla Francuza, gdyż Kei w poprzedniej rundzie pokonał Jo- Wilfreda Tsongę czyli kolegę z reprezentacji w Pucharze Davisa. Gasquet jeśli chodzi o umiejętności to jest topowym tenisistą. Jego backhand jednorącz to marzenie i jeden z lepszych w turze. Potrafi po prostu wszystko zagrać na korcie a mieszankę jaką momentami stosuje rywalom jest powalająca. Niestety nie zawsze tak gra i zdarzają się gorsze mecze i odpuszczanie. Dla mnie Francuz z tym jest zapamiętany i bardzo dawno nie ruszałem u buków tego tenisisty więc czas to zmienić. Czy się opłaci, przekonam się wieczorem po meczu, choć jedno jest pewne, że nie będzie to lekkie spotkanie. Kei to utalentowany player który nie gra zbyt siłowo ale dobrze rozrzuca przeciwnika.Pokonał Tsongę więc patrząc z pozycji mentalnej jest tutaj podbudowany i na pewno nie odpuści.
Ostatnie 3 spotkania wygrywał Francuz.



GASGUET 1,49 PINNACLE SPORTS
stawka 8/10
✅✅
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
WTA ( 28.10 - 03.11 )
1. Ayumi Morita ( 1.40 ) ✅
2. Simona Halep ( 1.29 ) ✅
3. Ayumi Morita ( 2.22 ) ✅
ATP ( 28.10 - 03.11 )
1. Marin Cilic ( 2.25 ) ✅
2. Philipp Kohlschreiber ( 1.81 ) ✅
3. Benoit Paire ( 1.25 ) ⛔
4. Richard Gasquet ( 1.40 ) ✅
5. Jo Wilfried Tsonga ( 1.54 ) ⛔
6. Jerzy Janowicz ( 1.30 ) ✅
7. Gilles Simon ( 1.72 ) ✅
8. Nicolas Almagro ( 1.86 ) ✅
9. Llodra/Mahut ( 1.40 ) ⛔

Stanislaw Wawrinka - Nicolas Almagro
Typ 2
Kurs 2.53
Pinnacle

Kurs lekko zbyt wysoki, zwlaszcza ze Stan na turniejach halowych w tym roku za bardzo sie nie popisuje - nawet tutaj z Lopezem stracil seta. Almagro natomiast ostatnio w formie, polfinal w Valencii gdzie przegral z Ferrerem, tutaj gladka wygrana z Dodigiem... mecz jak dla mnie na styku, zlaszcza ze panowie znaja sie dosc dobrze bo grali ze soba chyba 8 razy, w tym ciagu ostatnich 3 lat jest 2:1 dla Wawrinki. Nie mowie ze wejdzie na pewno, mowie, ze value jest po stronie Hiszpana.

David Ferrer - Gilles Simon
Typ 1
Kurs 1.40
Ladbrokes

Biore taki kursz pocalowaniem reki. Ferrer tutaj rok temu wygral ten turniej, a bukmacherzy daja taki kurs tylko i wylacznie dlatego, ze wczoraj mial slabszego seta jednego. Jak dla mnie to byla czysta dekoncentracja, zlekcewazyl przeciwnika, zwlaszcza ze w 3 secie juz dokonal pogromu. Simon nie jest zly na hali, pisalem o tym wczoraj, ale jednak Hiszpan jest od Niego duzo lepszy w wiekszosci aspektow. Polecam, brac poki nie spadnie.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Ferrer D. v Simon G. (+3,5g)
@ 2,04 Marathon


Próbuje tutaj handi gemowe na reprezentanta gospodarzy. Wczoraj oglądałem jego spotkanie z rodakiem Mahutem i wyniosłem z tego meczu bardzo dobre wrażenie. Nicolas jest bardzo trudnym rywalem w hali, na twardej nawierzchni. Jego serve&amp;volley i te cięte slajsy to nie jest łatwy styl dla rywala. Był to ciężki mecz dla Simona jednak wyszedł z Niego górą. Ferrer wczoraj dość niespodziewanie męczył się z Lukasem Rosolem, który w ostatnim czasie formą na pewno nie grzeszy. Zauważyłem, że w ostatnim czasie (może poza turniejem w Valencii) Ferrer nie potrafi zagrać meczu na jednym, stałym i dobrym poziomie. Przytrafiają mu się głupie straty setów, widać, że jest wykończony tym niesamowicie trudnym sezonem. Simon po fatalnym występie w Valencii, zagrał wczoraj bardzo solidne spotkanie i wierzę, że u siebie może skutecznie powalczyć z zeszłorocznym triumfatorem. Obaj zawodnicy grali ze sobą pięć razy, cztery razy zwyciężał Ferrer, jednak nawierzchnia tutaj przemawiała za Hiszpanem, gdyż rozgrywali te mecze na clay. Jednokrotnie spotkali się na hardzie i po niezwykle zaciętym spotkaniu zwyciężył Simon.

???? Federer R. v Kohlschreiber P.
@ 1,31 Marathon


Myślę, że kurs trochę za wysoki, przynajmniej ja to tak oceniam. Roger zagrał wczoraj dobre spotkanie z Andersonem, na końcu się trochę rozluźnił, jednak ostatecznie potrafił doprowadzić ten mecz spokojnie do końca. Dzisiaj jego rywalem będzie Niemiec, Philipp Kohlschreiber, który gdyby Seppi utrzymał nerwy na wodzy pożegnałby się z turniejem w pierwszej rundzie. Następnie Philipp w bratobójczym pojedynki pokonał w dwóch setach Tommy&#39;ego Hassa. Chciałem tutaj zagrać jeszcze handicap gemowy na Szwajcara, jednak coś mi mówi, żeby tego nie robić. Chociażby końcówka wczorajszego meczu z Andersonem. Myślę, że zwycięstwo zostanie tutaj osiągnięte, jednak może się zdarzyć, że będzie to zacięte spotkanie. Bilans bezpośredni tych Federer-Kohlschreiber to siedem zwycięstw Szwajcara, tylko raz Niemieckiemu tenisiście udało się wygrać seta, było to w 2009 roku. Potrafi z Kohlschreiberem Federer grać. A ten turniej powinien potraktować poważnie bo w tamtym roku tutaj nie grał, więc jest szansa poprawić dorobek punktowy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Paryż
???? Federer R. - Kohlschreiber P.
Kohlschreiber P. ::: 4,00 ::: Pinnacle ::: 3/10
Kolba to taki zawodnik który potrafi grać na najwyższym poziomie urywając sety czy to Djokovicowi czy Nadalowi. Dziś Federer w tej formie jest w jego zasięgu. Szwajcar zaliczał już o wiele większe kompromitacje w tym sezonie, dobrze wie, że za tydzień gra w Londynie. Po takim kursie warto spróbować. Też gram z tego powodu, że na Oddsportal pokazuje mi w 90% bukmacherów spadki na Federera, a jak znam życie wygra dog, choć wczoraj to się nie sprawdziło to jednak 6/1 trafionych robi nadal na mnie wrażenie.
Wynik:
???? Ferrer D. - Simon G.
Simon G. ::: 3,35 ::: Pinnacle ::: 3/10
Ferrer jak wszyscy wiemy nie jest w swojej życiowej formie. Za tydzień ma Londyn, przegrał w finale Valencię, a tutaj w pierwszym meczu stracił set, choć wygrał dość łatwo. Francuz broni tutaj punktów za półfinał, a Hiszpan wiadomo za zwycięstwo, choć nie wierzę, że to obroni i on sam chyba też. Simon Gilles u siebie na hali potrafi się zmobilizować, kursy poleciały w 90% w dół na Ferrera, a to dobrze wróży z typem na Gillesa Simona.
Wynik:
???? NISHIKORI
Analizy zaraz
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Maders ja tylko przypominam, że Simon w drugim secie miał w tb 4-0 albo 5-0, po czym przegrał 7:5 tb i musiał grać 3 seta. Dla mnie z jego głową nie jest wszystko w porządku ???? Poza tym Mahutowi wystarczy dwie piłki puścić raz w lewo, raz w prawo i podejść do siatki. Simon podczas drugiego seta miał 17 z 17 wygranych piłek przy siatce i nie wiem czemu tak rzadko podchodził do tej siatki.
 
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
O ile Kohlschreiber, Almagro czy nawet Nishikori mają dziś szanse na zwycięstwo i to dość okazałe, relatywne do kursów to uważam typ na Isnera, Simona czy Dimitrova totalną pomyłką. Oczywiście wszystko się może zdarzyć bo to tenis ale Simon wczoraj faktycznie nie grał źle a i tak była to droga przez mękę. 6:4,6:7,7:6 i dziś niby Gillu ma to wygrać? Ferrer jak utrzyma poziom wymian na porządnym, wcale nie najwyższym swoim poziomie to Francuzowi szybko wybije grę w tenisa. Simon wczoraj powinien to skończyć w 2 setach, głowa kolejny raz zawiodła i skończyło się szczęśliwie... 3 setówą i 2 tiebreki. Simon jest za pasywny na Ferrera i mimo, że przy siatce wczoraj grał bardzo dobrze coś 80-90% wygranych piłek to konsekwentnie cały czas zachowawczo przebijał zza lini. Serwis padaka i Dawid na pewno nie będzie mieć z nim problemu. Nie widzę tutaj nic innego jak win Hiszpana( jeżeli nie zagra tragicznie wygra to) ????

Ferrer 1.39 PINNACLE
9/10
6:3,6:3✅✅✅

@unique

Chyba kolega nie oglądałeś meczu bo Tsonga zmagał się z kontuzją i to nic nie swiadczy. Miał Tsonga swoje szanse na wygranie meczu których nie wykorzystał i to Kei gra dziś z Gasquetem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
unique 41

unique

Użytkownik
Gdzieś dziś na pewno będzie 1-2 niespodzianki, bo nie wierzę, że każdy z faworytów chce tutaj grać w finale.. Najbardziej to nie czuję Gasquet&#39;a. Nishikori w poprzedniej rundzie odprawił Tsonge, który walczył o być albo nie być tego roku i zagrać w Londynie. Choć przegrał 1 seta wyraźnie 6-1 to w 2 kolejnych poradził sobie w tibreakach, co za tym idzie? BARDZO ale to bardzo zależy japończykowi na grze w tym turnieju bo wie, że faworyci delikatnie mówiąc odpuszczać mogą ten turniej a dla takich zawodników jak janowiczy czy właśnie nishikori to jest dobry moment na pokazanie się na arenie międzynarodowej.
Gasquet R. (Fra) - Nishikori K. (Jpn)
Typ: Nishikori K. (Jpn)
Kurs: 2,75
Stawka: 4/10
 
sloovak 12

sloovak

Użytkownik
Znamy już 6 zawodników mających pewny udział w londyńskim Mastersie o pozostałe dwa miejsca walczą trzej tenisiści a są nimi Stanislas Wawrinka(8), Richard Gasquet(9), Milos Raonic(11). Pierwszy z tenisistów żeby mieć zapewniony udział musi awansować do półfinału w Paryżu a ostatni z nich Kanadyjczyk Raonic musi awansować do półfinału żeby mieć pewny awans natomiast Gasquet musi walczyć i patrzeć co zrobią rywale nie może i ewentualnie może wywalczyć awans w półfinale jeśli dotrze tam i spotka się z Raonicem który jest w jego połowie drabinki.

Ja natomiast skupie się na pierwszym z wyżej wymienionych tenisistów a mianowicie szwajcarem Wawrinka i jego dzisiejszym meczem z Hiszpanem Nicolasem Almagro. Pewna ciekawostka tego pojedynku jest fakt ze Almagro jeszcze wczoraj miał teoretyczne szanse na Mastersa w Londynie ale stracił je właśnie po wczorajszej wygranej Wawrinki z Lopezem i może to być dodatkowa motywacja dla Hiszpana aby wygrać mecz. Hiszpan jak wiadomo od kilku tygodni w dobrej dyspozycji zazwyczaj nie schodzi poniżej półfinałów na hali i tutaj jak na razie potwierdza swoja dyspozycje natomiast szwajcar nie pokazał jak na razie nic ciekawego i nie gra jakiegoś specjalnie dobrego tenisa. wiec albo nie jest w optymalnej formie a może to tylko zasłona dymna przed Londynem niemniej jednak po obejrzeniu obu dzisiejszych graczy w akcji nie mam wątpliwości kto wygra dzisiejszy mecz i dla mnie jest to Hiszpan. Almagro nie miał wczoraj najmniejszych problemow z pokonaniem swojego rywala natomiast Wawrinka męczył się z Lopezem który grał cały mecz z urazem a mimo to był w stanie urwać szwajcarowi seta.

Stanislas Wawrinka - Nicolas Almagro 2 2,40 BWIN 6:3 6:2 ⛔

Almagro w 1 secie doznał jakiegoś urazu ale dograł mecz na stojąco
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Klaasen R./Butorac E. - Lopez M./Granollers-Pujol M. @2,60 MarathonBet ⛔ dwa minibrejki rozpieprzyć, ech ????
Ponownie idę w Amerykanina i Południowoafrykańczyka. Wczoraj bardzo solidny mecz z parą Llodra/Mahut, panowie ani razu nie stracili podania, mało też dali rywalom okazji na to. Dziś naprzeciw nieco lepsza para, ale nie jest to ten absolutny top, przynajmniej nie w tym sezonie. Jakoś udało się dostać do WTF, nie wygrywając ani jednego tytułu w sezonie. Ostatnimi czasy jednak duet ten spisuje się poniżej oczekiwań, bo tak trzeba nazwać porażkę z duetem Nieminen/Tursunow w Walencji i kursy na poziomie 1,5 są tu trochę nie na miejscu. Dlatego też po raz kolejny korzystam i pobieram ładniutkie 2,6. Powodzenia! ;)
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
David Ferrer (-3.5) - Gilles Simon
Gilles Simon @ 1.90
Simon na twardych kortach czuje sie bardzo dobrze, szczególnie kiedy gra u siebie. W tamtym roku doszedł tu do półfinału kiedy to przegrał z bardzo dobrze w tedy dysponowanym Janowiczem. Ferrer wczoraj męczył się z Lukasem Rosolem, jego forma nie jest teraz najlepsza a za tydzień będzie grał w Londynie. Ostatnie spotkanie na takiej nawierzchni wygrał Simon i myśle, że dzisiaj stac go na wygranie conajmniej jednego seta.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
R.Gasquet vs K.Nishikori / Match Result - Gasquet, Richard To Win @ 1.42 Marathon ✅
Mecz Japonca z Tsonga to bylo lekkie nieporozumienie, mozna powiedziec, ze Tsonga zmagal sie z kontuzja, ale ja mu do konca nie wierze ;) Kei gral bardzo pasywanie, zero pomyslu, stal na koncu kortu, bezpluciowo przebijal czekajac na bledy Tsongi. Dzisiaj z Ryskiem taka taktyka daleko nie zajdzie, Gasquet ma jeszcze o co walczyc, tak wiec na pewno nie odpusci, Kei juz z Tsonga myslalmi, byl w domu, pewnie sam sie zdziwil, ze wyszlo, jak wyszlo ;) Dzisiaj Nishikori zegna sie z turniejem.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Aka Shakal - Ty naprawdę jesteś taki głupi, czy tylko udajesz?
co ma spadek kursów do powodzenia twojego typu? Podałeś jakieś 4 przykłady i już doszukujesz się zależności? ???? No to wczoraj 2 udupiłeś i dziś udupisz pewnie kolejne 2. To już razem będzie 4 i to wtedy oznacza, żeby grać na tych co spada tak? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dimitrov - Del Potro(-1,5s) @ 2,05
ComeOn

Tutaj nie widzę innego scenariuszu niż gładka wygrana Argentyńczyka, co prawda, może lekko odpuścić, ale nie sądzę by już teraz. Najlepsi grają nadal, dziś przed sobą ma Dimitrova, który już zapewne chciałby skończyć sezon. Tutaj znalazł się pokonując Llodrę w 3 setach i Fogniniego w 3 setach. Jak wiemy Włoch to typowy ziemniak i stracić z nim seta też trzeba umieć. Del Potro w bardzo dobrej formie, jeśli zagra na swoim poziomie nie powinien mieć żadnych problemów, jak chce grać dalej to musi się sprężyć by nie marnować bez sensu sił. Kurs bardzo przyjemny, a typ wydaje mi się pewny ????
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Milos Raonic - Tomas Berdych
Typ 1
Kurs 1.85
Tonybet

Raonic w h2h 2:0. Szczerze uwazam, ze akurat Berdychowi nie bedzie tutaj zalezalo tak bardzo, jakby moglo, a ponadto z samym Raoniciem za bardzo nie przepada grac. Musialby naprawde duzo sil wlozyc, zeby wygrac ten mecz, a nie sadze ze jest do tego sklonny. Do tego dochodzi nawierzchnia, ktora bardzo sprzyja Raonic&#39;iowi i wwszystko to dla mnie sklada sie na win kanadyjczyka.

Richard Gasquet - Kei Nishikori
Typ 1
Kurs 1.45
Tonybet

Gasquet jest po prostu lepszy. Tsonga gral fatalnie z Nishikorim, Gasquet jeszcze musi troche pkt zdobyc. Japonczyk nie pokazal nic specjalnego w meczu z Tsonga, jak obaj zagraja tak jak w pierwszych meczach to murowanym faworytem jest Gasquet, ponadto h2h 3:0, w tym jeden mecz z tego roku. Nie ma co sie rozpisywac, Gasquet to na tyle inteligentny i doswiadczony zawodnik, ze powinien to spokojnie wygrac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom