>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Paryż (01.11.2021 - 07.11.2021)

Status
Zamknięty.
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Wczoraj też słabo wchodził w mecz. Augar ma jeszcze iluzoryczne szanse awansu do turnieju finałowego więc może powalczy.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Kiedyś pod koniec roku grało się w hali na tzw. dywanie. Czy ta wolna nawierzchnia w Paryżu to nie jest właśnie dywan?
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Korda-Cilic 1 kurs 2 Fortuna
Cilic idzie jak maszyna,ale w koncu musi sie zaciać tym bardziej ze juz pare razy byl na cienkiej linii,Korda jakby ostatnio slabszy okres ale tu licze po wygranej z Karatsewem ze powoli odzyje i zlamie Cilica swoją regularnoscią i wiekszą swiezoscią....do dubla set Kordy po kursie 1.4 mozna tez dobrać...nie ma co szaleć ze stawkami ale ja wejde w ten typ...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +67
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Cos ktos o meczu Ivashka-Medvedev?

Bo mi sie wydaje, ze bedzie cos na wzor meczu Djokovica,3 sety.Ivashka potrafi serwowac I linia 21,5 po 1,95 kusi
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Ja bym grał Gastona. Mega kurs a według moich obliczeń zwycięstwo da mu turniej finałowy dla tych młodych zawodników. Jak się mylę to niech ktoś mnie poprawi)

Ps. Przy 0:4 zagrałem seta Popyrina po kursie @46 zrobił 4:4 dawali casha x20 ale zostawiłem do końca i poległ 4:6

Edit. No i pięknie Gaston ogarnął
 
Ostatnia edycja:
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ten Koepfer widze sporo krwi napsul teraz Hubi sie z nim meczy, a Niemiec nic szczegolnego nie gra w tym turnieju...
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Ten Koepfer widze sporo krwi napsul teraz Hubi sie z nim meczy, a Niemiec nic szczegolnego nie gra w tym turnieju...
"(...) Niemiec nic szczegolnego nie gra w tym turnieju..."

?!

Przypominam, że ten Niemiec, który nie gra nic szczególnego w tym turnieju wyeliminował Murraya, a jeżeli to nie robi żadnego wrażenia to dodatkowo ograł Augera, aktualnie 11-tą rakiete świata...
Warto sprawdzić co i jak zanim zacznie się pieprzyć głupoty :)
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
"(...) Niemiec nic szczegolnego nie gra w tym turnieju..."

?!

Przypominam, że ten Niemiec, który nie gra nic szczególnego w tym turnieju wyeliminował Murraya, a jeżeli to nie robi żadnego wrażenia to dodatkowo ograł Augera, aktualnie 11-tą rakiete świata...
Warto sprawdzić co i jak zanim zacznie się pieprzyć głupoty :)
Murraya to teraz każdy ogrywa, a forma Augera pozostawiała wiele do życzenia już we wcześniejszym meczu z Magerem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
"(...) Niemiec nic szczegolnego nie gra w tym turnieju..."

?!

Przypominam, że ten Niemiec, który nie gra nic szczególnego w tym turnieju wyeliminował Murraya, a jeżeli to nie robi żadnego wrażenia to dodatkowo ograł Augera, aktualnie 11-tą rakiete świata...
Warto sprawdzić co i jak zanim zacznie się pieprzyć głupoty :)
A ogladales te mecze? Wiesz, ze Murray mial 8 meczowych? Wiesz, ze Auger bral medicala i nie byl wczoraj do konca soba? Jechal na farcie i dobrze sie stalo, ze go Hubi wyrzucil :)

edit: Djoko dostal walkowera
 
Ostatnia edycja:
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Ja bym grał Gastona. Mega kurs a według moich obliczeń zwycięstwo da mu turniej finałowy dla tych młodych zawodników. Jak się mylę to niech ktoś mnie poprawi
Owszem zwycięstwo da mu pewne miejsce w tym turnieju jednak mimo to jest aktualnie na 7 miejscu po wycofaniu się Augera i Brooksby'ego. W Next Gen gra 8 zawodnikow jednak to 8 miejsce jest dziką kartą dla Włochów. Przeskoczyć go może jedynie Rune, który żeby to zrobić musiałby wygrać chellka w Bergamo. Czyli nawet przy porażce ma nadal bardzo duże szanse.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ruud po porażce Brytyjczyka przed chwila juz jest w Mastersie.

Giron tutaj całkiem całkiem. Wyrzucił Tiafoe i Schwartzmana

Pytanie na ile Ruud postanowi się oszczędzać bo w ostatnich tygodniach mocno gonil Mastersa
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Murraya to teraz każdy ogrywa, a forma Augera pozostawiała wiele do życzenia już we wcześniejszym meczu z Magerem.
Jak pokazał Wiedeń - jednak nie każdy go ogrywa, nawet jeżeli tego potrzebuje jak tlenu. Jeszcze kilka dni temu Auger grał trzy sety ze Zverevem, a jeszcze wcześniej wyciągnął mecz z Norriem. Bez przesady w ocenianiu jego formy jako słabej, bo stracił seta z Magerem.

A ogladales te mecze? Wiesz, ze Murray mial 8 meczowych? Wiesz, ze Auger bral medicala i nie byl wczoraj do konca soba? Jechal na farcie i dobrze sie stalo, ze go Hubi wyrzucil :)

edit: Djoko dostal walkowera
Nie oglądałem tych meczów, ale skoro mecz zakończył się w trzecim secie w tb 11-9 to trudno żeby to był jednostronny mecz, w którym Murray nie miał nic do powiedzenia. O medicalu nie wiedziałem - widać, że sezon daje się we znaki wielu zawodnikom, bo i Zverev wczoraj korzystał z medicala.

Suma sumarum - można "jechać na farcie w jednym meczu", ale i z Hubim był z przodu z przełamaniem w drugim secie. Wygrane z Murrayem i Augerem dzień po dniu muszą robić wrażenie, mimo tego, że z Murraya bardziej zostało nazwisko niż wielki gracz, ale jednak z Hubim w każdym ich granym meczu w ostatnim czasie nie był tylko tłem, jak pokazuje jego obecny ranking.

Ruud po porażce Brytyjczyka przed chwila juz jest w Mastersie.

Giron tutaj całkiem całkiem. Wyrzucił Tiafoe i Schwartzmana

Pytanie na ile Ruud postanowi się oszczędzać bo w ostatnich tygodniach mocno gonil Mastersa
Ruud jeszcze nie jest w Mastersie - musi wygrać z Gironem i wtedy ma bilet.
Podobnie ma Hubert, który wygra z Duckworthem i zaklepie sobie miejsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
No tak. Ruud przy dzisiejszej porażce wypada z 8 jeżeli Sinner dojdzie do finału w Sztokholmie. Bądź jeżeli Norrie wygra ten turniej. No chyba że Ruud się zapisze na ten turniej i odda w dwóch setach. Wtedy ma 20 pkt i awans
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Z tego co widzę to Ruud na ten moment jest zgłoszony do turnieju w Sztokholmie, ale jeżeli wygra dzisiaj i Hubert z Duckworthem to może być masowe wycofywanie się z tego turnieju.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom