>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Paryż (01.11.2021 - 07.11.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
afc0513f-4ec2-4642-9d7e-6b37835a58ef.png


Miejsce: Paryż, Francja
Data rozgrywania: 01.11.2021 - 07.11.2021
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP Master 1000
Pula nagród: €3,084,450
Oficjalna strona turnieju: https://www.rolexparismasters.com/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23681-atp-entry-list-1-7-novembre-2021.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/paris/352/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/paris/352/daily-schedule
Zwycięzca singla 2020:
D. Medvedev
Zwycięzcy debla 2020: F. Auger-Aliassime / H. Hurkacz



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Nishioka-Mager 1 @1.59

Wydaje mi sie, ze Nishioka powoli wraca do lepszej dyspozycji, bo niewtpliwie ten sezon mial sbaszy niz poprzedni. W Paryzu da sie pgrac w tenisa, wiec licze ze Japonczyk awansuje do glowenj drabinki. Mager prezentuje typowo nie wloski styl. Mocny serwis, mocny forhand, Wloch tez robi progres, ale Nishioka duzo lepiej zna ten turniej, bo juz tu startowal w poprzendich edycjach i mozliwosci ma duzo wieksze. To w sumie jedyny typ po calkiem dobyrm kursie, ktory rzucil mi sie oczy z paryskich kwalifikacji po przyzwoitym kursie, wiec wybieram ten mecz. Na pewno by awansowac do drabinki to zarowno jeden i drugi musi wygrac, bo tu nawet nie ma szans na zostanie lucky loserem. Latwo moze nie byc, ale typuje na Nishioke.
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-Paryż
Godzina: 11.00
Spotkanie: Fucsovics M.-Fognini
Typ: 2
Kurs: 2.47
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Moze i zyje wspomnieniami z turnieju w Ameryce ale nie uwazam zeby Fognini byl outsaiderem w tym spotkaniu,ba sadze nawet ze powinien byc faworytem.Wiadomo Wegier gra calkiem niezle na twardej ale jego dobra gra jak dla mnie skonczyla sie dobre pol roku temu,teraz nie jest w dobrej formie a porazki gonia porazki.Za Fogninim przemawia bezposrednie spotkania miedzy nimi,umiejetnosci techniczne,forma,z pewnoscia tez wieksze zainteresowanie fanow.Mimo porazki w Wiedniu sadze ze jest dobrze przygotowany do tego turnieju(mial duzo czasu) tym bardziej ze nie sadze by jego rywal byl na tyle mocny w obecnej formie.Wloch win2-1

Bublik -Evans 1 2.13 2-1
Djere-Musetti 2 1.77 1-2
 
Ostatnia edycja:
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Nie grajcie Musettiego, gość jest pod formą strasznie. Oglądałem wczoraj jego przegrany mecz z Gastonem to masakra co chłop gra już od dłuższego czasu.
 
A 354,3K

adams235

Znawca - Żużel
Kolega mnie ubiegl to samo chcialem napisac ....ja pogralem set Djerre kurs 1.48 oraz set Gastona kurs 1.51 Fortuna
Granie na Bublika tez ryzykowne choc tego nie neguje bo Evans tez nie blyszczy tu raczej bym szedl w over gemowy lub nawet 3 sety
Musetti i tak poprawil ostatnio gre jak na jego ostatnie wystepy ale czy starczy to na 2;0 bardzo watpie...
Mozna dobrac rowniez Shandong-Nianjing over 190.5 kurs 1.51 Fortuna liga Chinska w kosza z innej dyscypliny jesli ktos potrzebuje😉
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Chętnie zagrałbym na Djere ale myślę że mimo wszystko buki dobrze wystawiły kursy,Musetti gra jak gra ale dla mnie ma więcej możliwości od Djere który od zawsze kojarzył mi się z inną nawierzchnia.jak będzie zobaczymy.

Na jutro mega podoba mi się bet na Krajinovica z Opelka,może to być pułapka buków bo kursy są bardzo zblizone ale Amerykanin gra po prostu koszmarnie i wątpię by się to tak szybko zmienilo
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Lajovic-McDonald 1 3,00

Serb preferuje wolniejsze nawierzchnie a w Paryzu jest wolno.McDonald ogral slabego Gierasimova I na luzie przegral z Bautista, popelniajac sporo bledow.Ogolnie obaj bez formy a kurs na Lajovica przesadzony
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Mi udało się złapać 1.73 na Karatseva w ewinner i 1.86 na Murraya w Totalbet. Kursy już spadły ale nadal wysokie na nich jakby ktoś chciał w jakieś kombinacji owych panów z innymi typami.
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Fognini krecz na pewno.juz na wstępie narzekał na swoje ciało,wątpię by chciał kontynuować
Edit:
Jak Węgier to przegra to cud
 
Ostatnia edycja:
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Oglądałem Brookskiego z Gojowczykiem. Miał 6:3 4:0, nagle tak się zagotował regularnością Gojowczyka gdy zaczął grać swoje że doszło do trzeciego seta i TB gdzie mało brakowało a by przegrał. Kolejny mecz eliminacyjny to mało przekonująca wygrana nad Carballesem + problemy z plecami. Myślę że Murray to dobry trop, tym bardziej że to jest to Masters 1000
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Dzis proponuje Auger-Aliassime 1.21 + Hubert Hurkacz 1.41 w dublu, kursy niezaciekawe ale mysle, ze warte gry. Hubert po wpadce z Murrayem bedzie mial szanse sie zrehabilitowac jego przeciwnik Tommy Paul, dosc solidny sredniak, rywala z podobnej polki ma Aliassime, jesli chlopaki chca cos wiecej osiagnac w Paryzu absolutne must win, Ogladalem wczoraj Mecz Koepfera z Murrayem, Niemiec zagral dosc solidnie i bardzo szczesliwie wygral to spotkanie, Andy mial chyba z 8 pilek meczowych, dzisiaj juz zawodnik z innej polki dla niego.
Przewiduje oba mecze po 2:0 dla faworytow. Zobaczymy jak bedzie.
 
Ostatnia edycja:
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Ja natomiast myślę, że warto pograć Duckwortha @1,63 (sts). Co prawda wczoraj kilka razy sie dał połamać i Bautista miał aż 15 bp, mimo wszystko odwrócenie tie-breaka ze stanu 2-4 w 3 secie (na 7-4) pokazuje mocną psychikę "kaczki". W ogóle pokonanie tak dobrze technicznego grracza Bautisty który jest solidnym "topem" od wielu już lat nie jest zadaniem łatwym. Musetti jak było pisane kilka postów wyżej niczego ciekawego nie gra a pokonanie średniaka Djere który nie wygrał od końca września o niczym nie świadczy. Powiem tak "nie po to Duckworth wygrał z Bautistą, żeby przegrać z Musettim" choć to oczywiście tenis i wiadomo jak jest...

Można do tego dać w dublu Norriego ktory cały czas walczy o ATP Finals (jest tuż za Hurkim) i przyjdzie mu sie zmierzyć z "drewnem" Opelką, który miał dobry moment podczas US Open Tour (finał w Toronto), ale ten czas już minął. Reilly swoją grę opiera na serwisie co prawda wczoraj on w miare "siedział", ale myśle, że przy podaniu Norriego nie ma szans na break. Jeśli dojdzie do tie-breaka to uważam, że Brytyjczyk jakiś punkt urwie Amerykanowi. Jeśli nie wydarzy sie nic nieprzewidzianego (np jakaś niedyspozycja Norriego) nie widzę większych szans dla Opelki i kurs @1,47 (sts) pobieram z przyjemnością.

A jak będzie bo to w końcu tenis, zobaczymy.

Dość luźno dubelek wchodzi
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +232
T 23,6K

timon111

Użytkownik
T.Paul-H.Hurkacz typ:2 Kurs 1.40

Hubert nie nagrał się za długo w Wiedniu odpadając w 1/16 z Murrayem, ale nie brałbym tego za bardzo jako jakiś wyznacznik formy. Jeśli zagra na swoim dobrym poziomie to powinien sobie poradzić z Amerykaninem, który wcale nie gra tu w Paryżu rewelacyjnie i generalnie jest zawodnikiem o niższych umiejętnościach.

Dmitrow-Chaczanow typ:1 Kurs:1.76

Dmitrow zagrał rewelacyjny turniej Indian Wells. Przecierałem oczy ze zdumienia widząc jego cierpliwość i regularność w wymianach. W Wiedniu zagrał wyrównany mecz z wracającym do najwyższej dyspozycji Tsitsipasem. Chaczanow z kolei ostatnio obniżył nieco loty. Na + dla Rosjanina, że korty w Paryżu są dosyć szybkie i serwisem pewnie sprawi sporo problemów, ale według mnie, jeśli Dmitrow będzie grał to co w ostatnich tygodniach to wygra ten mecz i zamelduje się w kolejnej rundzie. Kursy od wczoraj spadają na Bułgara.

Fritz - Rublew Typ: 2/+17,5 gema Kurs: 1,62

Tutaj trochę chce zaprzeczyć ostatniej tendencji u obu panów. Fritz zarówno w Indian Wells jak i w Petersburgu dotarł odpowiednio do półfinału i finału, gra swój najlepszy tenis, choć powiem szczerze, że nie spodziewałem się po nim takiej dyspozycji. Rublow z kolei ostatnio ma słabszy okres, ale umiejętności u obu panów zdecydowanie po stronie Rosjanina i dziś spodziewam się u niego pełnej determinacji i uwolnienia swojego potencjału.

Tsitsipas-Popyrin Typ: Dokładny wynik 2:0 Kurs: 1.45

Pisałem wyżej, że Grek powraca do najwyższej dyspozycji i trzeba brać taki kurs do AKO z pocalowaniem ręki. Popyrin będzie pewnie trochę mieszał na serwisie, ale według mnie bez podjazdu do Tsitsipasa.

Korda-Cilic Typ: Korda wygra przynajmniej 1 seta Kurs:1,40

Eh ten Cilic i jego specyficzny tenis. Serwis+niskie mocne kątowe zagrania w końcową linie. To jest naprawdę skuteczne. Ostatnie tygodnie to w wykonaniu Chorwata istny maraton meczy. Finały odpowiednio w Moskwie i Petersburgu to naprawdę dobry wynik, ale sielanka musi się skończyć. Już myślałem, że w meczu z Davidovichem Fokiną będzie miał ciężko, ale Niemiec zagrał tragicznie i skończyło się szybkim 2-0. Dziś naprzeciwko staje Seba Korda i myślę, że dobierze się do skóry Cilicowi. Odpłaci się Chorwatowi równie mocnym serwisem i przy odpowiedniej mobilności na korcie powinien ugrać minimum seta z rywalem, który siłą rzeczy musi odczuwać w nogach ostatnie turnieje. Nieco ryzykowniej brałbym cały mecz Kordy.

Lajovic - Zverev Typ: 2/-20,5 gemów Kurs: 1.56

Już miałem odpuścić tę analizę, ale nie mogłem się oprzeć. Naprzeciwko staje 2 tenisistów. 24 letni Niemiec z wąskiego topu ATP. W tym sezonie nie raz mnie zadziwiał i kiedy z psychiką jest wszystko ok, to rywalizuje z najlepszymi na równi. Naprzeciwko mamy 31 letniego Serba. Typowy średniak, przebijaka. Od lat raczy nas swoimi występami na kortach, ale bez większych sukcesów. Praca ponad talent, nic więcej. Jeśli Niemiec nie będzie ziewał to szybkie 2-0 i po meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +219
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Dzis proponuje Auger-Aliassime 1.21 + Hubert Hurkacz 1.41 w dublu, kursy niezaciekawe ale mysle, ze warte gry. Hubert po wpadce z Murrayem bedzie mial szanse sie zrehabilitowac jego przeciwnik Tommy Paul, dosc solidny sredniak, rywala z podobnej polki ma Aliassime, jesli chlopaki chca cos wiecej osiagnac w Paryzu absolutne must win, Ogladalem wczoraj Mecz Koepfera z Murrayem, Niemiec zagral dosc solidnie i bardzo szczesliwie wygral to spotkanie, Andy mial chyba z 8 pilek meczowych, dzisiaj juz zawodnik z innej polki dla niego.
Przewiduje oba mecze po 2:0 dla faworytow. Zobaczymy jak bedzie.
I po augerze, bo nie widzi boiska i uderza z całej siły i wywala za boisko albo za linie :p
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Niestety, może tak być, zanim się obudzi będzie po meczu.

Mimo, ze bral medicala, jeszcze jakas szanse widze, ze wstanie z kolan ;) Tenisowo jest zdecydowanie lepszym graczem.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom