>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Paris, 27.10.2014-02.11.2014

Status
Zamknięty.
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
Gael Monfils - John Isner @ 1.71 ✅✅✅ 6:4 7:6
H2H 3:4 dla Amerykanina ale w hali tylko 1:0 dla Monfilsa. Wczoraj bardzo dobry mecz Francuza (ATP 21), gładkie 6:1 6:4 z Sousą (ATP 52). Oczywiście zdarzały mu się proste błędy i nieudane zagrania pod publiczkę , ale tylko wtedy gdy &quot;mógł&quot; sobie na to pozwolić. Pod presją grał naprawdę mądrze.
Co tu dużo mówić - paryska publiczność go kocha i na pewno będą go bardzo wspierać w dzisiejszym meczu. Bilans w tym sezonie na hali : 8/2.
Isner (ATP 16) rok starszy od Gaela w tym roku na hali skromne 1/2. Wiadomo - jeśli będzie mu siedział serwis to nie da się przełamać. Ostatnie porażki z Robredo i Lopezem pokazują jednak że da się złamać Amerykańca i obnażyć jego serwis. Isner może być trochę podirytowany publicznością , a gdy nie będzie skoncentrowany na grze to nie da rady wygrać z Monfilsem .
Myślę że Francuza stać na zwycięstwo z Johnem nawet gdy ten będzie w 100% skupiony.

Fabio Fognini - Lucas Pouille @ 1.81 ✅✅✅ 6:7 6:7

Ach jak ja uwielbiam jak ludzie typują Fogniniego mówiąc że ma potencjał by wygrać z każdym. Może i ma , miewa przecież przebłyski geniuszu , ale znacznie częściej niż jego geniusz ujawniają się jego kontuzje mózgu. To jest kompletnie nierówny gość i każdy kto choć skubnął tenisa na pewno o tym wie . O ile jestem w stanie zrozumieć porażkę z zawodnikiem z 2 setki , bo to po prostu może się zdarzyć o tyle nie jestem w stanie zrozumieć jego porażki z Wangiem ,(ATP 395) ani młodym ,ani mającym świety sezon Chińczykiem. Tyle już o jego psychice teraz czysto sportowa sprawa .
W tym roku w hali tylko 3/2 a ogólnie w karierze 19/22
Pouille na hali bilans 7/3 w tym roku ale ciężko to porównać bo choć bilans lepszy to jednak nabity nie na poziomie ATP. Ale forma Francuza to już inna sprawa. W kwalach ograł Johnsona 2:0 i Nieminena również 2:0 a przecież szczególnie ten drugi w hali jest naprawdę groźny.
W pierwszej rundzie bez problemów zatrzymał Ivo Kalovicia , który może i zagrał przeciętne spotkanie ale jego serwis przecież zawsze jest groźny. Pouille gra tutaj mądrze, nie podpala się , broni breakpointów w pewny sposób. Dysponuje dobrym serwisem i niesiony przez publiczność na pewno jest w stanie ograć kogoś takiego jak Fognini. Pytanie tylko czy oczekiwania go nie przerosną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Nishikori(-1,5s) - Robredo 1 @ 1,66
Pinnacle

Jest to typ bardziej przeciwko Hiszpanowi niż za Japończykiem, bo nie wiem w jakiej jest dyspozycji, ale no nie zmienia to faktu, że jest faworytem w tym meczu.
Tommy genialny turniej w Walencji, ale zapłacił za to zdrowiem. Zmęczony był niesamowicie, a tu kolejny turniej i wczoraj dostał w pierwszej rundzie Vaska Pospisila, mecz trwał ponad 2 godziny, co nie jest handicapem dla Hiszpana.
Nishikori prezentował się z dobrej strony w Azji, miał troszkę przerwy, ale Japończyk potrafi grać na każdej nawierzchni i wszędzie jest groźny. W Paryżu grać potrafi, w ubiegłym roku trzecia runda, po pokonaniu Benneteau i Tsongi, uległ Gasquetowi.
Kursy może powalające nie są, ale mam przekonanie do tego typu, Robredo w końcu pęknie i będzie to dziś.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Robredo Tommy-Nishikori Kei 1 handicap +4.5 gemów, Pinnacle Sports 2.02

7:6, 2:6, 3:6 ⛔⛔⛔ Szkoda II seta...7 gemów z rzędu zrobiło swoje.

VS.


Z tym typem to jest trochę &quot;na dwoje babka wróżyła&quot; ponieważ z jednej strony Hiszpan jest w super formie i powinien nawiązać walkę z Japończykiem, a z drugiej strony to może wyjść zmęczenie już niemłodego 32 letniego Tommego. Kilka dni temu Tommy doszedł do finału w Walecnji gdzie pokonał po drodze Isnera, Lu, Aundujara, Chardego,a przegrał w finale z Murrayem 3:6, 7:6, 7:6. Finał był rozgrywany 26 października, pierwszą rundę w Paryżu rozegrał 28 października czyli około dwóch dni przerwy. Z tą kondycją w analizie to również nigdy nic nie wiadomo ponieważ jeden zawodnik znosi dobrze trudy turniejowe tym bardziej pod koniec sezonu,a drugi znacznie gorzej wypada. Plusem u Robredo jest ogranie meczowe oraz forma,a minusem właśnie może być zadyszka ale nie musi. Oglądałem dwa mecze Hiszpana w Walencji, gdzie wygrał z Isnerem oraz Chardym 2:0 i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Końcówka sezonu często jest szansą dla tenisistów z poza 10, dla tych tenisistów którzy nie szykują się pod mistrzostwa w Londynie. Jak wiadomo Kei gra w tych rozgrywkach i tutaj pojawia się kolejna niewiadoma. Ponieważ jedni tenisiści (Ci faworyci) odpadają sobie w I czy II rundach turnieju,a inni dopiero w półfinałach. Nishikori ostatni mecz rozegrał 8 października czyli bardzo dawno temu i przegrał tam z Sockiem 7:6, 6:4, a przed tą porażką wygrał turniej w Tokio,a jeszcze wcześniej w Kuala Lumpur na hali. Azjata w tym roku ma bilans na hali 8/0 czyli naturalnie można się domyśleć,że wygrał jeszcze jeden turniej i miało to miejsce w lutym. Nie od dzisiaj wiemy,że Kei to zawodnik który potrafi wygrywać już z wszystkimi, ale mimo wszystko ma swoje młodzieńcze zastoje. Boję się trochę tego meczu ponieważ nie wiem jak zaprezentuje się Robredo. Mam nadzieję mimo wszystko,że mecz będzie rozgrywany w ferworze ducha sportu i Hiszpan wygra ten mecz, urwie seta, przegra w stosunku 6:4, 6:4 czy innym który pokryje wyżej wymieniony handicap gemowy.

&quot;Typy dnia&quot; Tie Breaka, październik 2014 :
1. McGee James-Smyczek Tim 0:2, Bet365 1.90. Wynik? 4:6, 4:6 ✅
2. Cilic Marin-Sousa Joao 2:0, Pinnacle Sports 1.45. Wynik? 6:3, 6:3 ✅
3. Brown Dustin-Hanescu Victor 1, Bet365 1.53. Wynik? 6:4, 2:6, 6:4 ✅
4. Mayer Leonardo-Wu Di 2 handicap +4.5 gemów, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:4, 6:1 ⛔
5. Lopez Feliciano-Nadal Rafael 1, Pinnacle Sports 3.39. Wynik? 6:3, 7:6 ✅
6. Berdych Tomas-Karlovic Ivo 2 handicap +3.0 gemów, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:3, 6:4⛔
7. Donaldson Jared-Smyczek Tim 1, Bet365 3.50. Wynik? 6:2, 6:7, 7:5 ⛔
8. Groth Samuel-Rublev Andrey 2:0, Pinnacle Sports 1.90. Wynik? 7:6, 7:5 ✅
9. Dodig Ivan-Seppi Andreas 2, Pinnacle Sports 1.94. Wynik? 5:7, 6:7 ✅
10. Gimeno-Traver Daniel-Gulbis Ernests 0:2, Unibet 1.77. Wynik? 6:3, 7:6 ✅
11. Saville Luke-O&#39;Connell Christopher 2:0, Bet365 1.80. Wynik? 3:6, 6:1, 6:2⛔
12. Berankis Ricardas-Gimeno-Traver Daniel 1, Pinnacle Sports 1.84. Wynik? 6:3, 3:6, 6:3✅
13. Bolelli Simone-Nadal Rafael 1 handicap +3.5 gemów, Pinnacle Sports 2.10 .Wynik? 2:6, 2:6 ⛔
14. Isner John-Robredo Tommy 1, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:7, 3:6 ⛔
15. Pospisil Vasek-Dimitrov Grigor 0:2, Bet365 2.50. Wynik? 2:6, 2:6 ✅
16. Becker Benjamin-Karlovic Ivo 2, Pinnacle Sports 1.64. Wynik? 4:6, 4:6 ✅
17. Federer Roger-Karlovic Ivo I set over 10.5 gemów, Bet365 1.80. Wynik? 7:6, 13 gemów ✅
18. Querrey Sam-Delbonis Federico 2:0, Bet-at-home 1.80. Wynik? 6:2, 6:3✅
19. Robredo Tommy-Nishikori Kei 1 handicap +4.5 gemów, Pinnacle Sports 2.02. Wynik? 7:6, 2:6, 3:6 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Monfils G. - Isner J. 1 @1.74 Marathon✅
Wynik: 6:4, 7:6

Gael gra u siebie. W Paryżu różnie mu szło - raz odpadał w pierwszych rundach, lecz zdarzało mu się też dojść do finału. W pierwszym meczu pokonał pewnie Sousę, więc jeśli miałby ten turniej odpuszczać, to by odpadł już w pierwszym meczu. W tym roku na hali już wygrał jeden turniej na hali. Było to w lutym. We wrześniu zmierzał po wygraną w Metz, ale na drodze stanęła mu kontuzja. Bardzo udany dla niego US Open, gdzie omal nie wyeliminował samego Rogera Federera. Jego rywal jedynie 3 mecze na hali w tym roku - 2 wygrane w Davis Cup i porażka z Robredo w Valencii. Isner generalnie ostatnio nie zachwycał, wiadomo jak wygląda jego gra - opiera ją w dużej mierze na serwisie, z którym ostatnio różnie bywa. Gael powinien tutaj dać radę.
Robredo T. - Nishikori K. over 20 games @1.70 Pinnacle✅
Wynik: 7:6, 2:6, 3:6

Chciałbym, by wygrał Robredo, ale raczej prędzej będzie to Nishikori. Robredo po wyczerpującym turnieju w Hiszpanii zagrał kolejny zacięty mecz z Vaskiem Pospisilem, który trwał ponad 2 godziny. Kei już długo nie grał, ostatnio jeszcze w Azji. Wygrał w Kuala Lumpur i w Tokio, by później odpuścić turniej w Szanghaju. Tommy będzie chciał grać dalej, a Japończyk też nie odpuści. Spodziewam się tutaj zaciętego spotkania.
Tak sobie przeglądnąłem temat i póki co jeszcze się na Paryżu nie &quot;przejechałem&quot; ???? oby tak dalej
Nie wiadomo ile trenowal Djoko przez ostatnie pare tygodni. Zapewne pomagal przy dziecku.
Zreszta san Serb przyznal, ze nie lubi grac z Kolba a nawierzchnia sprzyja niemcowi.
Kolba zagral dobrze ostatnie spotkanie. W 4 z 6 spotkan djoko tracil seta i stawiam ze dzis bedzie tak samo.
Kolba +1,5 seta kurs 2,720 Pinnacle
Odnośnie tego już się wypowiedziałem, ale mój post został usunięty bo został uznany za spam chyba:razz:
Nawierzchnia na pewno nie była sprzyjająca dla Kolby, Djoković w końcu osiągał wiele sukcesów na hali czy hardzie. Przytoczyłeś mecze, które miały miejsce kilka lat temu. Jak wiadomo, między Serbem a Niemcem jest kilka lat różnicy, co miało wtedy znaczenie. Djoko nie był wówczas jeszcze tak dobrym tenisistą jak obecnie. Kto miał rację już wiadomo, Novak pewnie wygrał 2:0 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Po dzisiejszej porażce Pospisila/Socka Kubot i Lindstedt wygrywając swój mecz z Rojer/Tecau przeskoczą ich w race to London i będą na pewno na 9tej pozycji, a jako, że są wtedy parą, która wygrała szlema i zajmuje najwyższą pozycję poza top8 zapewnią sobie awans do mastersa.
Kurs 2.20 więc warty gry

e: Zweryfikowałem swoje obliczenia po poście kolegi niżej i rzeczywiscie już na stronie ATP przy ich nazwiskach Londyn &quot;zafajkowany&quot; więc nie muszą rzucić dzisiaj wszystkiego na szalę. Dzięki za korektę.
 
M 493

milo93

Użytkownik
Monfils Isner 1 1.67 Pinnacle✅✅ 6:4 7:6
Gael gra u siebie wiec na pewno mu zależy gra jego z Sousa mi się podobało to koniec sezonu zdąrzył odpocząć więc na pewno się spręży.Natomiast Isner ostatnio idzie w dół gra jego ostatnio mnie nie przekonuje serwis nie siedzi tak jak zwykle na pewno nie będzie to łatwy mecz ale Gael sobie poradzi
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Melzer/Matkowski-Dodig/Melo
Dodig/Melo 1.63 MarathonBet
⛔ Niestety w Marathonie krecz w 2.secie rozliczany jest jako porażka :/
Kurs nie powala, to prawda, ale mamy taką sytuację i taki kurs też jest do gry. Standardowo najpierw sytuacja rankingowa i około kortowa. Dodigi mają prostą sprawę, muszą zajść dalej niż Butoraci, bo tylko te dwie pary pozostały w walce o miejsce w Londynie, już ostatnie w tej elitarnej imprezie. Co prawda mają przewagę niemal 300 punktów, jednak przy odpowiedniej różnicy w osiągnięciach w Paryżu Butorac z Klaasenem mogą zająć ostatnią premiowaną lokatę. Co prawda, to rywale pary chorwacko-brazylijskiej doszli w tym roku do finału AO, jednak to moi faworyci w przeciągu sezonu prezentowali lepszą, stałą formę.

Teraz stricte do meczu. Etatowa para, grająca praktycznie cały sezon razem staje naprzeciw mieszańcowi złożonemu a jeden turniej. W takiej sytuacji tych pierwszych postrzega się jako faworytów, chyba, że między zawodnikami występuje wyraźna różnica klas. Tutaj tak nie ma, a wręcz jest odwrotnie. Melzer grał w tym sezonie w deblu sporadycznie, więcej na koniec sezonu. Matka grał cały czas, jednak z paroma zgrzytami, gdzie z Frytką nie potrafili czasem nawet zakwalifikować się do głównych turniejów. Polak grał niedawno sporo w parze z Paesem, nie wychodziło im to źle, jednak gdy trafiali na lepsze pary, należące do samego topu, to przegrywali. Bez wątpienia Dodigi do takich par należą. Kwestia samych statystyk ostatnimi czasy nie wygląda najlepiej dla faworytów. W hali w tym roku mają marny bilans 2/4, ostatnio 2/2, jednak wszystko w 250-tkach i 500-tkach, gdzie czołówka nie zawsze podchodzi an poważnie. Teraz stają pod ścianą i muszą się postarać. Wiem, że jeśli zagrają swój tenis, to wygrają ten pojedynek i szybko skupią swoją uwagę na kolejnym pojedynku, by walczyć o prestiżowy występ w Londynie. Trzeba przyznać, że całym sezonem zasłużyli sobie na występ w stolicy Wielkiej Brytanii.
W kwestii samej gry. Przy swojej maksymalnej grze Dodigi są niesamowitą parą. Obaj zawodnicy prezentują serwis na wysokim poziomie, podobnie potrafią też zagrać przy siatce, przez co uzupełniają się. Czynnikiem cementującym to jest zgranie, dzięki któremu obaj wiedzą dokładnie jak zachować się na korcie. Problematyczne piłki nie stanowią dla nich problemu, gdyż w mgnieniu oka potrafią zorientować się, który z nich powinien odbić daną piłkę, by stworzyć optymalną sytuację do wygrania punktu. U ich przeciwników może być o to ciężko, gdyż po prostu tego dodatkowego czynnika będzie brakowało. Obaj mają serwis i niezłą grę przy siatce, jednak śmiem wątpić, czy na takim samym poziomie, jak obecnie para Dodig/Melo.
Standardowo przy przegranym 1. secie faworytów polecam kontrę na ich zwycięstwo w drugiej partii.
------------------------------------------------------------------------

Typy okres 27-31.10:
1.Klahn 1.73 ✅
2.Andujar 3.25 ⛔
3.Monfils-1.5 seta 1.95 ✅
4.Lopez 2.35 ✅
5.Rojer/Tecau 1.65 ✅
6. Dodig/Melo 1.63 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Murray + Dodig/Melo @2.25 STS czyli w internetowym do wykrecenia kurs rzedu 2.40
Analiza czysto logiczna. By mieć pewny Londyn Murray musi dojść do ćwiercfinału. Dimitrov może i jest dobrym grajkiem, może jest wstanie walczyć z najlepszymi ale nie sądzę by wracający do optymalnej formy Andy dał sobie &quot;odebrać&quot; rodzimy Londyn chimerycznemu i mimo wszystko niedoświadczonemu bułgarowi.
Z deblem podobna sytuacja, konkurenci Dodigów pokonali jako dogi Benettau i Vasselina jednak tamci mieli już pewny występ w Londynie(dziwne w ogóle, że nikt tutaj tego nie wyłapał i nie pograł w ich stronę. Wczuwając się w perspektywę Dodigów widzę to tak. Butorac Klasen mają na swojej drabince albo deble pewne swojego występu lub nowotwór(Paes Wawrinka, którzy grają o pietruszkę). Na dodatek grają przed nimi więc dochodzi aspekt niepewności. Co za tym idzie pokonanie słabszych Matkowskiego i Melzera powinno być planem minimum gdyż stawka nie jest niska.
//edit: Murray gładziutko

Trochę bardziej szalony bet to dla mnie Bautista @2.37 bet365. Przyznam szczerze, że dawno nie oglądałem, żadnego z panów grających w tym meczu jednak Raonic spadł ostatnio z poziomiem. Bautista dość gładko ograł Gaską więc w podanym kursie można się doszukiwać value. Niby Raonic walczy o Londyn ale jestem święcie przekonany że nie jest w stanie wygrać Paryża i on też o tym wie.
//edit: ehh ciężko coś tu powiedzieć, obaj panowie marna prezentacja, co Bautista w drugim secie przełamał to za chwile oddawał jak ostatnia ciota(mikrobreaki też). Myślę, że progresja przeciw Raonicowi godna rozpatrzenia gdyż chłopaczyna gra marnie.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Raonic M. - Bautista-Agut R. 2 @2.54 Pinnacle⛔
Wynik: 7:5, 7:6

Naprawdę fajny kurs na Aguta. Patrząc na formę Milosa, można się dopatrzeć w tym value. Raonic naprawdę gra słabo, w poprzednim meczu pokonał ledwo co Socka po TB w trzecim secie. W Moskwie odpadł z Berankisem, a w Basel z Goffinem. Zupełnie inaczej Agut, finał w Moskwie, a w Paryżu nie miał problemów z Gasquetem, wygrywając pewnie 6:4, 6:2. To może być zacięty mecz. Stawiam na Hiszpana. Kursy na niego będą lecieć.
Dimitrov G. - Murray A. 2 @1.58 Marathon✅
Wynik: 3:6, 3:6

O ile się nie mylę, to Andy musi jeszcze chwilę pograć w Paryżu, by być pewnym udziału w finałach ATP. Na swojej drodze spotyka Grigora Dimitrov. Bułgar ostatnio mimo finału w Sztokholmie gra tak sobie, nie przekonuje mnie. Murray ma prawo być zmęczony, ostatnio gra naprawdę bardzo dużo. Myślę, że za niedługo będzie mozna grać przeciwko niemu, bo będzie chciał odzyskać siły przed turniejem w Londynie.
Anderson K. - Wawrinka S. over 23 games @1.88 Pinnacle✅
Wynik: 6:7, 7:5, 7:6

To może być zacięty mecz. Obaj ostatnio nie imponują i nie potrafią gładko pokonać słabszych rywali. Spodziewam się zaciętego meczu, możliwe, że nawet 3-setowego. Zwycięzcą ciężko wytypować, nie postawiłbym na żadnego z nich. Over wydaje się tutaj dobrym rozwiązaniem.
Tsonga J-W. - Nishikori K. 2 @1.87 Bwin✅
Wynik: 1:6, 6:4, 4:6

Tsonga mimo, że gra u siebie, powinien pożegnać się z kortami w Paryżu już jutro. Kei wrócił po przerwie i od razu pokonał świetnie ostatnio dysponowanego Robredo w 3 setach. Tsonga stracił seta z naprawdę kiepskim w tym roku Melzerem. Jo od US Open nic dobrego nie gra, notuje porażki z znacznie słabszymi rywalami. Kei po finale US Open w Azji wygrał 2 turnieje - w Kuala Lumpur i Tokio, Szanghaj odpuścił. Teraz przygotowuje się do finałów ATP i z pewnością chciałby jeszcze porać na hali. Stawiam na jego zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Anderson K. - Wawrinka S. 2 1.50 Bet365 6:7 7:5 7:6 ⛔⛔

Forma tenisowa jest wiec trzeba bylo sie zainteresowac jakims spotkaniem z dnia dzisiejszego.

Nie potrafie zliczyc ile razy sie zawiodlem na Andersonie obstawiajac na jego wygrane, czy tez sety. Jest to zawodnik tak chimeryczny, czesto walacy po siatach, autach ze glowa mala. Jego forma obecnie jest kiepska, nie ma co na ten temat wiecej sie rozwodzic. Wawrinka w najwyzszej tez na poczatku miesiaca nie byl, odpadajac trzykrotnie w pierwszych rundach, jednak sa tego plusy. Mogl spokojnie trenowac i sie przygotowywac do turnieju konczacego sezon Masters, ktory nadchodzi wielkimi krokami. Pierwsze owoce jego ciezkiej pracy bylo widac juz wczoraj - gral dosc rowno i pewnie przez cale spotkanie. W bezposrednich pojedynkach 3-2 dla Wawrinki, jednak w tym roku ku mojemu zdziwieniu 2-0 dla Kevina, co jeszcze bardziej mnie utwierdza w przekonaniu ze 3x z rzedu nie ogra Stana.

edit: co ten Wawrinka narobil, przelamal na 5-4 i nie wyserwowal...
 
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Tsonga-Nishikori 2 @1.6
Nishikori bardo dobry, zasluguje na londynki final. Tsonga mial wczoraj ogromne problemy z Melzerem. Francuz wrocil po dosc dlugiej przerwie i nie ta dyspozycja. Szykuje sie chyba dejavu sprzed roku i tym razem tez stawiam, ze gora bedzie Japonczyk.

Berdych-F.Lopez 1 @ 1.35

Czech bardzo dobrze zagral z Mannarino. Francuz w 2 rundzie byl naprawde swietny. Mysle, ze latwo nie bedzie, ale jednak biore w kombinacji jakiej ekstriumfatora tego turnieju.

Raonic-Bautista A. 2 @2.5

Raonic blisko porazki z Youngiem, przegral z Goffinem, wiec czemu nie z Bautista, ktory wczoraj gral jak z nut. Kurs oplacalny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Ferrer - Verdasco, powyżej 21,5 gemów, kurs: 2,00, Pinnacle
Rewanż za spotkanie sprzed tygodnia w Walencji. Tam pewnie wygrał starszy z Hiszpanów, pokonując swojego rodaka 6:3 6:2. Nie wierzę jednak w podobny scenariusz w dzisiejszym pojedynku, bo i ranga turnieju zupełnie inna. Verdasco zagrał z Simonem przyzwoite spotkanie, momentami przypominał zawodnika mierzącego się z Rafaelem Nadalem w półfinale Australian Open. Ferrer lubi &quot;męczyć&quot; spotkania i doprowadzać do 3 setów, tak było chociażby wczoraj w starciu z Goffinem. Nikt tutaj nie będzie odpuszczał, każdy walczy o zwycięstwo w turnieju, więc spodziewam się zaciętego pojedynku. Kurs fajny do gry.
 
M 25

manu

Użytkownik
Tsonga - Nishikori, Nishikori -3 kurs 2,46 1:6 6:4 4:6 ✅✅✅
Tsonga powrócił po miesięcznej przerwie wygrywając wczoraj z bedącym w średniej dyspozycji Melzerem w trzech setach co nie jest zachwycającym wynikiem. Swój poprzedni rozgrywany miesiąc temu w Azji przegrał z ... Michałem Przysiężnym. Różnie to można tłumaczyć, turniej w Azji, końcówka sezonu itp, nie mniej takiego rywala Francuz powinien pokonać gładko, tyle że ten sezon z pewnością nie należy do jego najlepszych w sezonie. Dzisiaj na przeciw niego staje Nishikori, który powrócił po prawie miesięcznej przerwie. W meczu z Robredo (przeżywającym ostatnio drugą młodość) wypadł bardzo poprawnie, po przegraniu pierwszego seta w tie-breaku, następne dwa wygrał gładko. Myślę, że Japończyk znajduję się aktualnie w dużo lepszej dyspozycji niż Francuz i powinien ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść z przewagą kilku gemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
1 409

153040

Użytkownik
Andy Murray @ 1.531✅

Kort jest zbyt wolny dla babyFeda żeby zrobił jakąś krzywdę Murrayowi.
Kei Nishikori @ 1.571✅

Big Willy może i jest zmotywowany ale to wciąż ten sam nie równy gracz który w tym roku był bardzo przeciętny, niczym specjalnym nie zaskoczył.
Nishi wczoraj zagrał swój 1 mecz po długiej przerwie dlatego było do przewidzenia że 1 set może być wyrównany. Później już dominował Japończyk.
Wielki talent, obok Feda chyba najlepiej poruszający się zawodnik + super BH. Dzięki tym 2 umiejętnością dzisiaj zdominuje Tsongę.
Pewne typy można śmiało grać !

Dodam jeszcze że warto próbować przeciwko Roanicowi
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 15

ksabi

Użytkownik
Butorac/Klaasen - Rojer/Tecau
Typ: 1
Kurs: 2.10
Stawka: 3/10
Tu nie ma co się rozpisywać - sprawa jest prosta. Klaaseny walcżą o Londyn, natomiast Rojery wczoraj ten awans wywalczyły i można spokojnie się spakować, i przygotować. Rojery miały wczoraj trochę problemów z Klapkami, jednak wygrali po STB.
Podobnie ma się sprawa w drugim meczu, który wg mnie jest ciut pewniejszy.
Dodig/Melo - Matkowski/Melzer
Typ: 1
Kurs: 1.55
Stawka: 4/10
Sprawa jest prosta. Dodig i Melo walczą o Londyn, natomiast Matkowski z Melzerem grają jednorazowo razem w tym turnieju i o nic (prócz kasy) nie walczą. Dlaczego ten mecz wydaje się być pewniejszy? Bo Matkowski/Melzer to z całym szacunkiem zlepiona na ostatnią chwilę para, niezgrana ze sobą, w przeciwieństwie do przeciwników, jakich mają Klaaseny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maciek90 306

maciek90

Użytkownik
Lucas Pouille (+5) vs Roger Federer @2.07 Pinnacle✅ 4-6 4-6

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jak wiadomo Roger ;) ja jednak próbuje dodatnie handi w strone Francuza, na które jak dla mnie jest value. Młody Pouille radzi sobie w tym turnieju nadspodziewanie dobrze. Zaczynał od kwali gdzie pokonał faworyzowanych Johnsona i Nieminena po 2:0 później w turnieju głównym odprawił najpierw Karlovica, który co prawda zagrał słaby mecz (pewnie dało się we znaki natęzenie spotkań w ostatnim czasie) nie mniej jednak nie można umniejszać wyczynu Francuza. Wczoraj natomiast rozprawił się z Fogninim również bez straty seta. Widać, że jest na fali a do tego gra u siebie co tez na pewno działa na plus. Dzisiaj chyba najważniejszy mecz w dotychczasowej karierze, na przeciwko stanie wielki Federer i jestem przekonany, że mobilizacja jest ogromna by pokazać się z jak najlepszej strony. Na temat gry Rogera nie będe się rozpisywał bo każdy go zna. Przed tygodniem wygrał turniej u siebie w Basel, wczoraj natomiast nie bez problemu w 3 setach wygrał z innym Francuzem - Chardym. Mimo sporej ilosci rozegranych meczy w ostatnim czasie i zblizajacego sie Londynu Roger na pewno podejdzie do tego spotkania na 100% i gdyby był to inny turniej i etap sezonu pewnie grałbym zdecydowanie handi w strone Szwajcara. Jednak dzisiaj licze po prostu nie tyle na słaba postawe Rogera co na dobrą gre Lucasa i to, że zostawi wszystkie siły na korcie. Roger też nie będzie się tutaj zażynał żeby go rozgromić. Wg mnie przynajmniej w jednym secie Francuz jest w stanie powalczyc a to powinno wystarczyć ( przy porażce 5 gemami mamy zwrot).

Po takim kursie zdecydowanie warto spróbować! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Djokovic N. - Monfils G. DW: 2-0 @1.70 Marathon✅
Wynik: 6:3, 7:6

Nie warto grać tego typu grubo, od razu ostrzegam ;) Djoković ostatnio gra naprawdę bardzo dobrze. Monfils po przerwie również spisuję się nieźle, w Paryżu obaj bez straty seta. Patrząc na to, jak ostatnio radził sobie Novak, zdecydowałem się zagrać DW na 2:0 na niego. Moim zdaniem ma naprawdę spore szanse, by wygrać bez straty seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Totalnie nie zgadzam się z użytkownikiem maciek90. Niby na jakiej płaszczyźnie Pouille ma być lepszym od Federera? Oglądałem mecz z Fogninim (Włoch wiadomo jak podszedł do meczu, olewka na całego) i to były męczarnie. Serwis przeciętny, w wymianach bez szału, siła uderzeń przeciętna. Chardy miał przynajmniej siłę uderzeń po swojej stronie. W dodatku presja zagrania z wielkim Federerem będzie ogromna. Większość widzów będzie po stronie Francuza ale czy to rzeczywiście atut w przyadku tak młodego zawdnika? Może go to bardziej speszyć. Spodziewam się gładkiego meczu dla Rogera.
Federer -5g @1.9 Marathonbet
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Niby na jakiej płaszczyźnie Pouille ma być lepszym od Federera? Oglądałem mecz z Fogninim (Włoch wiadomo jak podszedł do meczu, olewka na całego) i to były męczarnie. Serwis przeciętny, w wymianach bez szału, siła uderzeń przeciętna.
O czym ty piszesz ? Młody ma świetny serwis,przynajmniej tutaj w paryskiej hali, Fognini wcale nie podszedł na wyje... wczoraj, grał normalnie jak na swoje możliwości w hali, w wymianach o dziwo lepszy był Francuz, wytrzymywał długie wymiany, mocne ataki, kończący odwrócony fh bo linii.
Federer nie wiem właściwie po co wygrał wczorajszy mecz, po przegranym 2 secie z trybun odeszedł jego sztab i dzieciaki, Mirka nawet nie pojawiła się na meczu. Byłem przekonany że przegra ten mecz bo ma dużo szanse żeby wygrać ATP Finals no ale z takim podejście to... sam nie wiem. Zmierzam do tego że Roger jest wycieńczony, widac to po jego twarzy oraz coraz większej błędów tzw ram z bh, które w tym roku sie mu nie zdarzały. Może to Chardy nie umiał go wczoraj dokończyć po straconym serwisie i III secie ale dziś Młody Francuz ma dużo szanse na ... hmmm no może nawet sensacje ? Ale +hendi na Pouille do grania według mnie ;)
 
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
Gael Monfils (+1,5 seta) - Novak Djokovic @ 2.30 ⛔⛔⛔ 3:6 6:7 troszkę szczęścia... :;/:
Nie będę się rozpisywał bo mecz za godzinke, a jeszcze dużo rzeczy do zrobienia.
H2H obu panów powalające na korzyść Djoko bo aż 12/0. Ale chyba warto dodać że Francuz aż 8 razy ugrał seta w tych pojedynkach. Tylko raz grali ze sobą w hali , w 2009 roku , właśnie tutaj - w Paryżu, gdzie spotkali się w finale. Wygrał Novak 2:1, po tie-breaku w 3 secie.
Tak jak pisałem w poprzednim poście Gael uwielbia grać w paryskiej hali Bercy, 2 razy dochodził tu do finału. I w tym roku również nieźle się tu prezentuje. Gładkie 2:0 z Sousą , 2:0 z Isnerem. Po jego meczach poprostu widać że nakręca się francuską publicznością.
A Novak ? Broni punktów za wygraną w poprzednim roku, więc na pewno ma motywację żeby pokazać się z dobrej strony. Ale nie zachwycił mnie w meczu z Kolbą. Wiadomo- Djoko to Djoko , zawsze jest groźny i ciężko go pokonać nawet jak gdzieś pogubi formę. No ale powtarzam - w meczu z Niemcem nie błysnął. Kilka naprawdę pięknych zagrań (co akurat u Serba uważam za normalkę) ale też trochę głupich błędów, nie zdarzających się gdy gra na 100%. Widać było że oczywiście chciał wygrać, ale szczególnie gdy już miał połamanego Niemca to &quot;dbał&quot; o to ,by nie przełamać go drugi raz.
Nie sądze że Gael ten mecz wygra - o to będzie piekielnie ciężko, ale skoro w 4 ostatnich meczach pokrył ten handicap to u siebie, przy dopingu publiki , na pewno jest w stanie po raz 5 z rzędu powtórzyć ten wyczyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom