>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Oeiras & Monachium, 29.04-05.05.2013

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Estoril, 29.04 14:40
Istomin - Donskoy
typ: 0-2
4,00
WilliamHill
Analiza
Jutro rozpoczyna sie kolejny turniej ATP, w portugalskim Estoril naprzeciw siebie stana Denis Istomin i Evgeny Donskoy. Obaj zawodnicy przechodza ostatnio kryzys formy. Przegrywaja praktycznie wszystko co sie da. Denis Istomin przegrywal w I rundzie w Miami, z Hiszpanem Gimeno Traverem, w Monte Carlo ze Stanislavsem Wawrinka (co akurat do niespodzianek zaliczyc nie mozna) oraz w Barcelonie z Tursunovem. Uzbek wszedl wlasnie w najmniej ulubiona czesc sezonu, gre na ceglanych kortach, moze to celowy zabieg? Wiadomo, ze nie mozna utrzymywac dobrej dyspozycji przez caly sezon, a swoje piec minut Denis gral na poczatku sezonu na kortach twardych. Jego styl gry ewidentnie nie pasuje do gry na cegle, gra agresywnie i ofensywnie, dobrze serwuje, co na ziemi traci swoja wysoka wartosc. Dla Evgenyia sezon na kortach ziemnych to najbardziej ulubiona czesc sezonu i o ile w ostatnich tygodniach gral bardzo slabo, to pozytywnie zadziwil w Bukareszcie, gdzie mimo porazki w I rundzie, zagral bardzo dobre spotkanie z Finem, Nieminenem, ktory w ostatnim czasie przezywa jakby druga mlodosc. Jak wspomnialem dla Rosjanina to najwazniejsza czesc sezonu, na ziemi czuje sie najlepiej, zupelnie przeciwnie do Uzbeka. Sadze, ze to moze zawazyc w dniu jutrzejszym na koncowym zwyciestwie Donskoya.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Stakhovsky 1.4 bet 365 ???????? no tak Kubot wygrał, a Stach jako drugi po kubocie w rankingu ma pewny awans i co? i ma w dupie ten mecz, po co się starać?? Wq mnie te przekręciarze, podania Milmana do zera ????
Millman to zawodnik na szybkie nawierzchnie, nie pasuje mi tutaj po prostu. Stachu niezły turniej w Rumuni, ale jeżeli chce utrzymać miejsce w pierwszej setce to musi zdobywać punkty w rankingu. Jest zdecydowanym faworytem oglądałem jego mecz z Copilem, a i z GGL zagrał nieźle. Millman raczej powinien mieć problemy w wymianach z Ukraińcem. Pytanie brzmi tylko czy jak Kubot bd wygrywał to czy Stachu nie odpuści? Podobnie było w Peer , do tego tydzień temu mieliśmy włoski przekręt .... Jeżeli Stach nie odpuści to powinien wygrać, ma nadzieje że nie będzie patrzył na wynik u Kubota i wygra. Według mnie mecze tych co nawet jak przegrają to awansują powinny odbywać się najpóźniej.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Davydenko Nikolay - Dodig Ivan 2 @ 4.33 MarathonBet 4-6,4-6 ✅ szybko i zgodnie z planem

Davydenko w rankingu ATP sklasyfikowany na 43.im miejscu, a Dodig jest 56. - różnica duża nie jest, podobnie jak poziom gry, który prezentują w ostatnim czasie. Zarówno Rosjanin jak i Chorwat w tym sezonie rywalizowali z tenisistami o zbliżonym potencjale i spektakularnych zwycięstw jednemu i drugiemu odnieść się nie udało. Dziwi mnie zatem kurs wystawiony przez buków, które powinny być bardziej wyrównane - dla mnie to spore value, z którego zamierzam skorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Davydenko swietnie czuje sie w Monachium, broni sporo punktów, value może lekkie, ale nie widze wiekszych szans dla Dodiga, jesli oczywiscie Nikolay nie odpusci, z czego jest znany czasem
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jakich tych punktów broni?
Ja bym Dodiga nie skreślał, jest to bardzo szybka mączka.
Od siebie dodam że gram z kwali Stacha , który oswoił się troche z cegła a tutaj w Monachium zawsze mu sie dobrze grało. Millman ze swoją słabą obroną i brakiem umiejętnośći na poziom atp powinien się pakować
Stakhovsky @ 1,34 bwin ⛔ LL i gra dalej...
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Mathieu P-H. (Fra) - Tursunov D. (Rus
Tursunov bardzo dobrze radzil sobie w Barcelonie i wydaje mi się że w tym przypadku Mathieu nie sprawi kłopotow Rosyjskiemu tenisiscie.
Mathieu w Casablance i Bukareszcie odpadał w 1 rundzie, no cóż teraz też lepiej nie wypadnie...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem Dodig ma bardzo niewielkie szanse z Nikolayem, jeśli będzie mu się chciało grać to przewiduję 2:0 dla Ruska który w tym sezonie jeśli przegrywa to z zawodnikami z top 20 oprócz Jarko Nieminena z którym przegrał na hali a wiadomo jak Fin się czuję na tej nawierzchni.
Davydenko 1,35 Pinnacle
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Oeiras
Mecz: Muller G. - Roger-Vasselin E.
Data: 29.04.2013 18:00
Typ: 1
Kurs: 3.25
Bukmacher: William Hill
Analiza: Dzisiaj jako ostatni na kort w portugalskiim Oeiras wyjdą Francuz Eduard Roger-Vasselin oraz Luksemburczyk Gilles Muller. Faworytem bukmacherów jest Francuz, jednak ja szukam tutaj niespodzianki. Zawodnicy obydwaj są bardzo blisko w rankingu i rzeczywiście umiejętnościami pokazują zbliżony poziom. Obydwaj mają 29 lata. 73 w rankingu ATP Roger-Vasselin rozegrał w tym sezonie już 3 turnieje na ziemi. W Casablance po morderczym pojedynku, który trwał prawie 3 godziny przegrywa w drugiej rundzie z garcia-Lopezem 7:6, 6:7, 2:6. W prestiżowym turnieju w Monte Carlo przebijał się przez kwalifikacje, gdzie pokonał najpierw Ito 6:4, 6:3, a później Stakhowskiego 6:2, 6:4. W turnieju głównym w pierwszej rundzie pokonał Robina Haase (będącego obecnie bez formy) 6:3, 6:2, a w kolejnym meczu przegrał 1:6, 4:6 z Murrayem. W ostatnim tygodniu grał w Barcelonie, gdzie wygrał 6:2, 6:7, 6:2 z Janem Hajkiem i przegrał 4:6, 2:6 z Raoniciem. Oczywiście nie są to złe wyniki, jednak tak jak mówię szukam niespodzianki, a po takim kursie warto zagrać na Mullera, który co prawda ostatnio mnie zawiódł przegrywając 6:7, 2:6 z Lukasem Rosolem, lecz należy mieć a uwadze to, że Czech (35 w rankingu) wygrał cały ten turniej pokonując Mullera, Seppiego, Troickiego, Simona i garcia-Lopeza w finale. Przegrał tylko jednego seta w całym turnieju, no a z Mullerem grał jedynego tie-breaka na turnieju. Luksemburczyk w jedynym meczu na ziemi w tym sezonie grał solidnie i jeśli dzisiaj to powtórzy, widzę realne szanse na zwycięstwo!
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Muller- Roger-Vasselin 1 3.0 bet365:cool::cool: zwrot ???? plus dla Luksemburczyka
Gilles nie ma dobrej passy w tym sezonie ale pora się odblokować, tym bardziej że przeciwnik tez nie zachwyca. Muller jest leworęczny i na pewno to jest plusem dla niego, gdyż ciężko się gra przeciwko leworęcznym zawodnikom. Francuz również nie zachwyca i taki kurs na niego to przesada! Nie pokazuje nic specjalnego, a Muller potrafi ukąsić. Muller zagrał całkiem fajny pierwszy set z Rosolem, który wygrał cały turniej, w końcu Gilles musi awansować do 2 rundy turnieju ATP!! typ ryzykowny ale kurs przesadzony. Dziś rano Stakhovsky mnie wkurzył i liczę że na Gillesie odrobię swoje.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Mathieu P-H. (Fra) - Tursunov D. (Rus
Tursunov bardzo dobrze radzil sobie w Barcelonie i wydaje mi się że w tym przypadku Mathieu nie sprawi kłopotow Rosyjskiemu tenisiscie.
Mathieu w Casablance i Bukareszcie odpadał w 1 rundzie, no cóż teraz też lepiej nie wypadnie...
rusek zawsze na ziemi cienko sie prezentowal, pokonanie kontuzjowanego ferrera nic nie znaczy, belluci ustawil go do pionu

phm musi sie wkoncu odblokowac bo na ziemi to na pewno lepszy gracz, tylko ze ma obecnie problemy osobiste, a psychike mial zawsze krucha http://www.purepeople.com/article/paul-henri-mathieu-en-souffrance-face-au-cancer-de-sa-femme_a119776/1
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Muller - Roger-Vasselin Over 22.5 gems @ 2.0 Marathonbet zwrot
Seboafc już proponował typ na to zdarzenie, jednak wspomniał, że jest on dość ryzykowny i ja się z tym zgadzam. Francuz prezentuje ostatnio całkiem przyzwoity tenis, dzięki czemu osiąga niezłe wyniki, a porażki z Murrayem czy Raonicem wielkiej ujmy mu nie przynoszą. Mullerowi ciężko będzie go pokonać, ale seta powinien urwać. Gilles w pierwszym w tym roku meczu na clay&#39;u przegrał w dwóch setach z Rosolem, który świetnie zagrał w Bukareszcie. Teraz buki bardzo podobnie oceniają szanse zawodników, sądzę jednak, że na dwóch setach się nie skończy. Liczę na 3-setowy bój, co powinno przełożyć się na dużą liczbę gemów.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
a ja wierzę w 2-1 dla Luksemubrczyka! zobaczmy Historie meczy obu panów, wiem głupio brzmi bo to nie ma nic do rzeczy ale proszę:
14/10-11 Rennes, Francja Ćwierćfinały Europa Kort twardy w hali Roger-Vasselin, Edouard 0:2 57 26
30/08-11 US Open, New York, USA R128 Ameryka Kort twardy otwarty Muller, Gilles 3:0 76 64 64
02/06-09 Nottingham, Wielka Brytania R32 Europa Trawa Roger-Vasselin, Edouard 0:2 46 46
10/09-07 Orleans, Francja R32 Europa Kort twardy w hali Muller, Gilles 2:0 62 61
24/02-07 Besancon, Francja Półfinały Europa W hali/ Dywan Roger-Vasselin, Edouard 0:2 46 16
teraz kolej na zwycięstwo Mullera ????
 
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
G.Muller-Roger V.
Ja tutaj widze wygrana Francuza, ale kurs juz zbyt polecial w dol. Francuz pocztaek seoznu na cegle ma bardzo dobry (Monte Carlo: kwalifikacje plus 2 runda, Barcelona: 2 runda po pokonaniu niezle grajacego Hajka), a Muller rozpoczyna swoja przygode tym turniejem dopiero. Poza tym Roger Vasselin ma doswiadczenie wyniesione z Portugalli z dwoch ostatnich sezonow i gral calkiem calkiem, Muller jest zbyt duza niewiadoma. Typuje Francuza, wiec duzo bardziej podoba mi sie 2:1 w strone ERV, ale zobaczymy co los przyniesie.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
tak na marginesie powiem że po raz trzeci zostałem oszukany. Stachu dzisiaj grał dobrze dopóki trwał mecz Kubota, a nastepnie sobie przegrał z Milmanem ???? wiem wiem co ja gadam to nie możliwe a może jednak? niestety w tenisie coraz więcej jest przekrętasów dlatego radze uważać na obstawianie zawodników rozstawionych z 1 lub 2 w kwalach... bo to co wyprawiają to są po prostu jaja. Tydzień temu mieliśmy Włoski przekręt gdzie w Rumunii wycofał się Fognini a Volandri oddał mecz Cipolli ???? oczywiście mimo Medicala Volandri na drugi dzień grał.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
tak na marginesie powiem że po raz trzeci zostałem oszukany. Stachu dzisiaj grał dobrze dopóki trwał mecz Kubota, a nastepnie sobie przegrał z Milmanem ???? wiem wiem co ja gadam to nie możliwe a może jednak? niestety w tenisie coraz więcej jest przekrętasów dlatego radze uważać na obstawianie zawodników rozstawionych z 1 lub 2 w kwalach... bo to co wyprawiają to są po prostu jaja. Tydzień temu mieliśmy Włoski przekręt gdzie w Rumunii wycofał się Fognini a Volandri oddał mecz Cipolli ???? oczywiście mimo Medicala Volandri na drugi dzień grał.
Tak, tak , wszędzie złodzieje, ile musieli Federerowi zapłacić w półfinale USO jak w 5 secie przegrał z Djokovicem wygrany mecz :? Jak się gra kwalifikację do 250tek czy 500tek, albo chellengery to miejcie pretensje do siebie zamiast wylewac żale na forum że was okradli ????
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
słuchaj mówię jak jest patrz ostanio w Katowicach Peer, tydzień temu Volandri a dziś Stachu. Żeby nie było nie grałem ani Peer ani Volandriego, ale stwierdzam fakty a te są jasne :p i jak Kubot skończył mecz napisałem do jednego z użytkowników co tez stawiał na Stacha że Stachu przegra bo awansuje jako LL i miałem rację ????
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
John Millman - Grega Zemija 2 2.10 Bwin 2 :6 2:6 ✅ rozliczone bez problemu
Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie i według mnie kurs mocno przesadzony Zemija to bardzo doświadczony gracz i idzie mu ostatnio niezle na kortach ziemnych bardzo ładnie powalczył z Adujarem w Barcelonie niedawno też pokonał niezle dysponowanego Bechingera czy Bodena . Większe szanse na zwycięstwo daje Zemiji dlatego taki kurs wziołem z pocałowaniem ręki
Edit bo spadł ja zagrałem zaraz jak dodali na dowód dałem załącznik
Edit 2 Zobaczymy czy wejdzie???? ale jak zobaczyłem taki kurs bez wahania zagrałem nawet jak nie wejdzie warto było zaryzykować ????
Edit 3 Nie sądzę żeby to była pomyłka najpierw dali 1.65 .2.10 potem było 1.8 1.9 następnie 2.65 1.42 więc wątpię żeby to anulowali dam znać o wynikach ( o ile Zemija wygra ????) post niżej do usunięcia
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Mayer + Lorenzi 1.83 unibet✅

Jestem w szoku, taki kurs? Niemiec u siebie, po niezłym dobry wystepie w zeszłym tygodniu, gdzie przegrał dopiero z Garcia-Lopezem. Pokazał naprawde niezły tenis, w takiej formie zmotywowany może tutaj osiagnąc naprawde świetny wynik. Łukasz ma szczescie, ze kwale przeszedł, rywali miał pół amatotów. W kwalach do MC miał średniaka Bachingera i go zniszczył, to Mayer go wogle wbije w kort? Polak nie lubi cegły za bardzo, w zeszłym sezonie 8/10, Mayer na cegle zaliczył kilka świetnych turniejów. Przed własną publiką będzie piekielnie grozny, jutrzejszy mecz to formalność.

Lorenzi ma szczescie w losowaniu, trafia na słabiutkiego kwalifikanta, który pogrywa głownie na futuresach. Tutaj wykorzystał słabą obsade i jest w turnieju głownym co już jest dla niego ogromnym sukcesem. Lorenzi na ziemi naprawde solidna firma, z takimi rywalami po prostu nie przegrywa...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik

Mayer Florian - Kubot Lukasz 2(+1.5sets) @ 1.77 Pinnacle 7-6,4-6,7-5 ✅ Florek wymęczył wina, ale typek siadł elegancko


Buki dziwnie wystawili kursy na ten pojedynek - Niemiec gra na własnym terenie, jest w całkiem przyzwoitej formie w odróżnieniu od Kubota, który gra ostatnio straszną kichę, a Pinnacle wystawia 1.47 na Mayera co obiektywnie patrząc jest megapromocją. Sądzę, ze to jakaś podpucha. W dodatku dwa bezpośrednie pojedynki kończyły się zdecydowanymi wygranymi Mayera i zdecydowana przewaga w rankingu na korzyść Szwaba. Czyżby Florek chciałby odpocząć po Monte Carlo i Bukareszcie? Na to wygląda..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom