>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Munich, Estoril, Istanbul 25.04-01.05.2016

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Kontinen/Peers-Zverev/Zverev 2-0
Kontinen/Peers 1.82 1xbet✅✅✅

Fakt, że bracia zagrali tutaj w zeszłym roku bardzo dobry turniej, ale skąd taki kurs na wyraźnych faworytów tutaj jakimi są John z Henrim?! Saszka z Miszą grają obecnie w debla &quot;od święta&quot;, najczęściej właśnie na własnej ziemi. Kangur z Finem grają za to tylko w debla i w tym sezonie praktycznie ciągle razem. Odpowiednie zgranie już w tej parze jest, a do tego dochodzi pewnego rodzaju uniwersalność. Mimo że jednym z tenisistów w tym deblu jest Australijczyk, to radzą sobie bardzo dobrze na cegle. Na tej nawierzchni sporą rolę odgrywa return, a w tym elemencie obaj wypadają bardzo dobrze. W 1R z parą gospodarzy miewali przestoje na serwisie, jednak return ich nie zawodził i aż 5 razy połamali rywali. Bracia z to grali z włoskim deblem Cecchinato/Fognini. Koniec końców udało im się wygrać po meczowym taju, ale z początku wydawało się, że to Fabio z kolegą wyjdą z tego zwycięsko. &quot;Peersy&quot; to jednak znacznie lepsza para, z większym zgraniem i z pewnością z większymi umiejętnościami, więc Zverevowie łatwiej mieć nie będą. Dlatego też dziwi mnie tutaj kurs aż 1.8+, który sugerowałby praktycznie wyrównane szanse. Ja tutaj widzę to inaczej, są wyraźni faworyci i ten kurs trzeba po prostu zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
No i co ilu graczy &quot;odpuscilo&quot; ? Zauwazylem ze Verdasco a reszta nie, podziele sie swoim 20 letnim doswiadczeniem i oznajmie ze nigdy nie wychodzilem dobrze na graniu w ten sposob, zwykle pie...nic wiecej. Do tego stopnia ze odpuscilem gre na live, a napewno jakis malych turniejow. Co pokazal wam to dzisiejszy dzien i np zachowanie Gaby w deblu. Jak sie szuka ustawki to trzeba ja zrobic i tylko ja grac. Bo zanim znajdziecie okazje to wszystko przegracie oszukujac sie na innych meczach. Wiec te tematy sie odpuszcza a nie gra. Taka moja rada a tylko ulatwiacie im robote. Oni dobrze wiedza ze janusze beda szukac ich porazki i wykorzystaja wasze zachowania bo im tylko obrot robicie . ile lat trzeba aby zrozumiec to co sie widzi i robi. To jest jedno wielkie dymanie gracza, a wy bedziecie pisac tak jutro i za rok od nowa ! Wszyscy beda happy tylko nie wy !
To prawda, ze Gabashvili o dziwo nie odpuścił w deblu mając kwale w piątek, ta sama sytuacja z Ramosem, który po przegraniu seta z Khachanovem zmiazdzyl go w nastepnych dwóch. Teoretycznie powinien odpuścić szczególnie po przegraniu pierwszego seta bo ma kwalifikacje w piątek, a z drugiej strony może stwierdził że może nie przejść kwali i nie wejść do głównego turnieju i woli spróbować w 250tce, w końcu teraz już jest w ćwierćfinale. Można by tu dużo dyskutować. Nie wiadomo co zawodnikom siedzi w głowie. Np. Pospisil ewidentnie odpuścił ze Struffem, który z drugiej strony gra u siebie. Giraldo prowadził z Thiemem mając szanse na podwójne przełamanie co było równoznaczne z piłkami setowymi - niby wszystko ok Thiem gra w drabince głównej w Madrycie, a Giraldo jest rozstawiony w kwalach. Estrella troche inna sprawa, bo był w trakcie meczu i mecz przeniesiony, ale tak czy inaczej też gra kwale, był przełamany, mógł odpuścić z reprezentantem gospodarzy, ale wygrał. Dodig teraz ma kwale, Bellucci jest w drabince głównej, ale mimo to Dodig prowadzi, jeżeli uda mu się wygrać to też teoretycznie powinien odpuścić, jednak tego nie zrobił.
Grałem też na Cecchinato, który wg informacji będzie miał przerwę, miał Sijslinga w 2 secie na widelcu a frajersko przegrał, gdyby wygrał w następnym meczu miałby wolny los bo Monfils się wycofał. Kosmos.

Ogółem kwestia podejścia i takie coś ciężko wybadać, lepiej grać na zawodników typu Garcia-Lopez, którzy bronią punktów albo coś. Jutro ciekawa sprawa gra na Schwarzmana który urwał rok temu seta Federerowi i broni punktów zdaje się za półfinał, Zverev ma kwale do Madrytu i gra z Rosolem, mógł odpuścić, bo przegrywał, a wygrał kolejne 2 sety z Jazirim. Zverev rok temu odpadł również w 2 rundzie z Kohlschreiberem, a Rosol grał w ćwierćfinale tej imprezy urywając seta Murrayowi, który ten turniej wygrał. Jest dużo możliwości, najlepiej znaleźć najbardziej pewnie.

Jutro widzi mi się właśnie set lub +4.5 g w kierunku Rosola, Schwarzman, Almagro (broni punktów, Sousa bez formy rok temu odpadł w 1r), Mayer (Lorenzi problem z kolanem, męczarnie z Ymerem w poprzedniej rundzie + gra kwale), Lajovic i Tipsarevic z czelka z Pragi. Wieczorem napisze analizy.
Zastanawiam się też na gre coś w stronę nieobliczalnego Chunga, Granollers w kwalach - i tu znowu dyskusyjna sprawa.
Nie w temacie, ale Pliskova broniąca tytułu powinna zjeść u siebie na cegle Giorgi, kurs 1.36.

Polecam również typ post z góry czyli Kontinen/Peers, do finału mają spokojną drogę, po drugiej strony drabinki Cabal/Farah, jeżeli nie odpuszczą. Dobra opcja też chyba Duran/Gonzalez, Butorac/Lipsky. Marach/Martin grają z uboższą wersją klonów czyli Skupski/Skupski, małe doświadczenie na cegle, a ewentualnie w następnej rundzie prawdopodobnie Kontinen/Peers. Generalnie też te deble przeciwko parom gdzie występuje jakiś singlista, choć dzisiaj np. to nie wypaliło z Gabashvilim to w kolejnej rundzie Daniell/Sitak. Gaba miałby odpuścić kwale ? Teoretycznie jeżeli pokusiłby się o wygrany turniej deblowy to przechodząć tą parę, w półfinale mają Schwarzmana i Molteniego, a w finale jeżeli turniejowa jedynka nie odpuści to Inglot/Lindstedt.
Wie ktoś kiedy zacyznają się rozgrywki deblowe w Madrycie ?
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
A co miał odpuszczać Gabashvili, jeżeli on jest w drabince głównej w Madrycie? Wszedł tam za Isnera. &quot;Odpuścić&quot;, to może jutro ewentualnie Cervantes w deblu, jeżeli odpadnie dzisiaj w singlu, a to też nie jest pewne, bo następny mecz deblowy miałby w piątek (kwalifikacje do turnieju mężczyzn w Madrycie są w sobotę, a nie jak mylnie tutaj podajecie w piątek), a z Estoril do Madrytu jest bardzo blisko. Jak już szukacie takich sensacji, to szukajcie je w piątek, przed tym, jak dany zawodnik ma kwalifikacje w sobote i nie &quot;zależy&quot; temu tenisiście na grze podwójnej.
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
A co miał odpuszczać Gabashvili, jeżeli on jest w drabince głównej w Madrycie? Wszedł tam za Isnera. &quot;Odpuścić&quot;, to może jutro ewentualnie Cervantes w deblu, jeżeli odpadnie dzisiaj w singlu, a to też nie jest pewne, bo następny mecz miałby w piątek, a z Estoril do Madrytu jest bardzo blisko. Jak już szukacie takich sensacji, to szukajcie je w piątek, przed tym, jak dany zawodnik ma kwalifikacje w sobote i nie &quot;zależy&quot; temu tenisiście na grze podwójnej.
Faktycznie Gabashvili wszedł za Isnera, ale jeszcze w momencie kiedy grałem ten typ (Gabashvili/Berlocq vs Koolhof/Middelkoop, nie było to pewne, bo grałem to w poniedziałek, a mecz był przekładany. Isner wycofał się dopiero dzisiaj. Ale generalnie można też wyczytać &quot;qualies might start friday, so expect Draws Early Tomorrow&quot;, więc pewnie część kwali możliwe, że odbędzie się w piątek.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Faktycznie Gabashvili wszedł za Isnera, ale jeszcze w momencie kiedy grałem ten typ (Gabashvili/Berlocq vs Koolhof/Middelkoop, nie było to pewne, bo grałem to w poniedziałek, a mecz był przekładany. Isner wycofał się dopiero dzisiaj.
To nie zmienia postaci rzeczy. Wiadomo, że dopiero w tygodniu, szczególnie w drugiej jego częsci przed danym turniejem zawodnicy się ewentualnie wycofują z turniejów, Gabashvili był wysoko na liście &quot;alternatyw&quot; do turnieju w Madrycie, więc mogłeś się wstrzymać z graniem przeciw niemu podając jeden z argumentów, własnie ten o &quot;odpuszczeniu&quot;. Poza tym zawodnicy na pewno wiedzą o tym jakiś czas wcześniej, niż jest to podawane do mediów. Męski turniej kwalifikacyjny nie zacznie się w piątek, w piątek w czasie wieczornym, to oni dopiero będą losowali drabinkę kwalifikacyjną. 02/05 zaczyna się turniej damski, męski 03/05, więc kwalifikacje w piątek za pewne będą ze strony kobiet.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Paire vs Edmund Edmund 2.2 Bet-at-home

No coz na poczatku chcialem brac Paire.. Jest po prostu lepszym tenisista od Edmunda..
Lecz, ze niedlugo Madryt, Paire pewnie tam bedzie staral sie osiagac lepsze rezultaty i tam tez bedzie sie spinal.. Za Edmundem stoi po pierwsze to, ze bardziej mu zalezec bedzie dzis na wygranej, ogral Gimeno-Travera co juz jest malenkim sukcesem.. Licze, na jego walecznosc i potroszku na to, ze Paire nie bedzie biegal do wszystkiego i gral na swoim najlepszym poziomie.. zmeczenie tez robi swoje, ale jednak jak znam Benoit, jest to gracz nieobliczalny i czasem no, nie, ze odpuszcza ale nie przyklada sie do danych meczow.. Zdecydowanie Kyle.. Powodzonka

Paire win 6:7 6:3 6:3.. ⛔⛔ Paire pokazal klase po przegranym 1 secie i nie odpuscil .. w kolejnej rundzie Garcia lopez, ktory jest faworytem wg mnie w tym meczu ..
 
M 676

mmichael83

Użytkownik
Verdasco Fernando Carreno-Busta Pablo ✅✅✅

2

b e t 3 6 5 2,00

Spotkanie dwóch hiszpanów, jeden właśnie wraca z tytułem z Rumunii po 3 tyg tourne ( houston,Monte carlo, Bukareszt ) jak na 33 latka całkiem sporo patrzać że Madryt 1000 od weekendu . Verdasco znany jest z tego że lubi Sobie spekulować turniejami, poza tym nawet jakby grał na 100% to po 3 tyg grania młodszy hiszpan ktory broni tutaj SF zawsze jest niewygodnym zawodnikiem na clayu.

typ 7/10

Z pocałowaniem ręki pobiorę inny mecz o podobnej skali

Paire - Edmund

b e t 3 6 5 2,5

Kyle jest postacią która na pewno zagości w top 20,kwestia 2 lat , ma mocne płaskie uderzenie,ale także celność na wysokim poziomie, to pozwala mu już obecnie wygrywać na turniejach ATP . Paire ma talent jakich mało ale każdy wie jaka z niego wielka du** wołowa . Powątpiewam w to że zagra przed masters 1000 kolejny już 4 turniej z rzędu na pełnych obrotach, wejdzie zrobie Swoje i pojedzie do madrytu .

stawka 6/10
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Można prosić listę zawodników albo drabinkę kwalifikacji w Madrycie? Szukam i nie mogę znaleźć.
tu masz link do lisy kali
http://www.menstennisforums.com/4577-mutua-madrid-open/781849-madrid-qualifying-entry-list-updated-april-12-2016-a.html
A teraz kilka słow o tych co niby mieli na kwale zapierdzielac ......ani Ramos ani Zverev nigdzie sie nie wybrali dzisiaj ....a co bedzie jutro cholera wie Ramos gra dopiero w piatek z Delbonisem tam napewno bedzie musiał spasowac jesli chce brac udział w kwalach w sobote
Zobaczymy co zrobi Zverev gra z Rosolem wiec jesli chce miec chwile oddechu przed kwalami powinien puscic mecz.....
ale jak to bedzie zobaczymy
licze na niespodzianke ze strony Mayera w meczu z Kolba
Mayer 5,50
bet365
Jeśli podajemy tutaj jakiś typ, to popieramy go rzeczowymi argumentami. Nie ma typów bez analiz, miejsce na takie rzeczy jest w dziale z kuponami./Macko18
 
P 4

pro8lem

Użytkownik
D Lajovic vs I Karlovic
Co sądzicie o pograniu po kursie 2,65 na Ivo
w bezposrednich pojedynkach prowadzi 0:4
Ktos moglby mi wiecej powiedziec, dlaczego ma tak zla passe w tym roku, poza wiekiem?
czy jest to dobry typ na przelamanie zlej serii porazek?
Do moderatora: po odpowiedzi sklaniam sie ku usunieciu mojego posta. Pozdrawiam
 
D 570

duff999

Użytkownik
Karlovic aktualnie na clayu nie istnieje. Wyszedł na Souse - grał dramatycznie.
Problemy z poruszaniem i serwisem. W meczu z Pouille wyszedł z długimi ściągaczami na kolana. Serwis pracował nieco lepiej , ale to i tak na clayu go nie ratuje.

Moim zdaniem warto próbować w stronę Lajovica , ale też należy wziąć pod uwagę , że w obecnej formie Pouille to gracz lepszy o klasę od niego , a tam bylo też ok 1.40. Sousa również nieco lepiej spisuje się w wymianach.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP ISTAMBUŁ
Godzina: 16.30
Spotkanie: D.LAJOVIC - I. KARLOVIC
Typ: zwycięstwo IVO KARLOVIC
Kurs: 2.8
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Na wstępie powiem że typ niebezpieczny i ryzykowny jak to bywa z typami na przełamanie złej passy więc spokojnie ze stawką.Do tego cholera wie co naprawdę dzieje się z kolanem Chorwata .W marcu na twiterze Ivo pisał że COME BACK jest blisko
ale czy już jutro ???Wiele tych ale.
Niemniej jednak jest kilka argumentów za typem.
- Każda passa kiedyś się kończy
- Bilans z Lajovicem 4:0 na korzyść IVO
-HM delikatnie mówiąć szorstkie stosunki Serbsko - Chorwackie (oczywiście w ostatnich latach bardzo się poprawiły ale wciąż jest coś na rzeczy) trzeba też dodać że Ivo zawsze w meczach z SERBAMI i bardzo się motywuje na dowód Karlovic to jeden z niewielu tenisistów którzy mogą pochwalić się dodatnim bilansem z Djokovicem3 do 1 na korzyść Chorwata ale 3 razy zwyciężał Ivo na hardzie a raz przrgrał z Novakiem na mączce .
I tu jest pies pogrzebany na nawierzchni ziemnej IVO traci sporo ze swoich atutów ale
Dusan Lajovic to średniak i może akurat tych atutów jutro na niego wystarczy.Jesli z kolanem Doktora jest ok, to know- how jak pokonać tego przeciwnika na pewno jest.
Mała ciekawostka obaj ostatnio odpadli w Bukareszcie z Pouille , obaj w dwóch setach i obaj z identycznym wynikiem 6:3 , 6:4 .
Jeśli to miałby być jakiś papierek lekmusowy mecz powinien być wyrównany co może przełożyć się na Tiebreacki - a tutaj Ivo na pewno czuje się lepiej od Dusana .
Trzymam mocno kciuki za lidera wszechczasów statystyk serwisowych , zwłaszcza że Isner czai się tuż tuż)

PROSZE MODERATORA O USUNIĘCIE PIERWSZEGO POSTU , WKRADŁ SIĘ TAM MAŁY LAPSUS KTÓRY POPRAWIŁEM W DRUGIM POSCIE.DZIEKUJĘ
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 139

kurczak-z-kfc

Użytkownik
Mayer - Kohlschreiber - 2 @1.15
Simon - Mathieu - 1 @1.29
Bury/Zelenay - Cabal/Farah - 2 @1.20
Silva Frederico/Edmund - Mirnyi/Huey - 2 @1.29

@2.37
✅✅✅
Bukmacher:
Marathonbet

Wszystko wydaje mi się jakieś proste i błahe, także jedziemy z takim oto AKO. ;) Kolba w zeszłym roku finał przegrany z Murray&#39;em, więc jest czego bronić. Mayer podobnie jak rok temu, dopiero co zaczął sezon. Poprzedni wręcz fatalny, zwycięstwa można policzyć na palcach jednej ręki. Nie lubię gry Florka i nie wyobrażam sobie, że może odprawić swojego rodaka, który jest w dobrej dyspozycji.

Simon to kolejny z zawodników, którego gra nie cieszy mojego oka. Tona przebijania, ataku jak na lekarstwo. Nuda, ale to mu przynosi zwycięstwa. Tym razem powinno być podobnie. Mathieu ogrywał go, ale było to lata temu. Teraz już forma nie ta, żeby nawiązać do tamtych wyników. Tenisista ze Strasbourga z pewnością jest w stanie nawiązać walkę, lecz w prezencie od przeciwnika zbyt wiele nie dostanie.

Kolumbijczycy po krótkiej wizycie w Stanach znowu są na fali. W Monte Carlo półfinał, a na rozkładzie takie pary jak Bryany, Kontinen/Peers czy Lopezy bez straty seta. Tutaj w odróżnieniu od rywali (bronili piłki meczowej) zaczęli od pewnego triumfu. Mąka to ich żywioł, a w Monachium bez wątpienia powalczą o tytuł.

Huey/Mirnyi kolejni murowani faworyci swojego pojedynku i nie widzę tutaj cienia szans na niespodziankę. Forma i zgranie myślę, że się zgadzają. ;) Doświadczenie też po ich stronie. Para 21-letnich przeciwników w debla zbyt często nie grywa. Jak to mówią, &quot;izi bet&quot;.

Za kilka złotówek mniej gram to AKO poszerzone o Kontinen/Peers (@3.77 ✅). Macko wyżej napisał sporo na temat tego meczu. ;) Do jakiejś tasiemki/AKO imo można brać Klapkomatki (✅), ale nie ma na ten moment kursów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Mathieu vs Simon Mathieu+1.5 seta 1.95 lub Mathieu powyzej 10 gemow 1.8 Sportingbet

Simon nie jest w jakies super formie, zeby ot tak gladko wygrac z Mathieu.. Mathieu to gracz doswiadczony i na bank urwie seta Simonowi, ktory od Stasia dostal lanie bodaj w Monte Carlo 6:2 6:1 jakos tak.. Mathieu 10 gemow powinien ugrac, dla odwazniejszych +1.5 seta pzdr

Simon win 3:6 6:2 6:1

Over gemow nie wszedl, ale +1.5 seta jak najbardziej
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Damir Dzumhur - Ilya Marchenko Typ: Ilya Marchenko @ 3.80 Unibet

Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się oczywiste i jasne. Damir Dzumhur jest lepszy w grze na ceglanej mączce, bardzo lubi taką nawierzchnię, a ostatnio w Monte Carlo odniósł na niej niepodważalny sukces meldując się w najlepszej szesnastce eliminując po drodze Tomasa Berdycha. Tym samym Bośniak wydaje się naturalnym faworytem do wygrania dzisiejszego spotkania. Jednak w mojej ocenie kursy na takowe rozstrzygnięcie nie odpowiadają realiom i są zdecydowanie za niskie z paru względów. Po pierwsze w przyszłym tygodniu rozpoczyna się duży turniej z cyklu Masters Series - Mutua Madrid. Niewykluczone więc, że Dzumhur dzisiejsze spotkanie odpuści i zaryzykuje przebrnięcie przez kwalifikacje i dotarcie do turnieju głównego, tym bardziej że w Stambule w następnej rundzie czekać będzie bardzo wymagający rywal Tomic/Schwartzman. Po drugie ze względów czysto sportowych, czy można dać @ 1.30 na zawodnika, który tydzień temu przegrał Marco Cecchinato, zaś w rankingu ATP nigdy nawet nie zameldował się w czołowej 50-tce. Po trzecie i ostatnie Marchenko również notuje świetny sezon, czego potwierdzeniem są nawet ostatnie wygrane na ziemi z Maximo Gonzalezem, czy Dudim Selą. Mecz wcześnie więc Bośniak zawsze zdąży się załapać na jakiś wczesny lot do stolicy Hiszpanii
 
J 19

jasemnietoper

Użytkownik
Damir Dzumhur - Ilya Marchenko Typ: Ilya Marchenko @ 3.80 Unibet

Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się oczywiste i jasne. Damir Dzumhur jest lepszy w grze na ceglanej mączce, bardzo lubi taką nawierzchnię, a ostatnio w Monte Carlo odniósł na niej niepodważalny sukces meldując się w najlepszej szesnastce eliminując po drodze Tomasa Berdycha. Tym samym Bośniak wydaje się naturalnym faworytem do wygrania dzisiejszego spotkania. Jednak w mojej ocenie kursy na takowe rozstrzygnięcie nie odpowiadają realiom i są zdecydowanie za niskie z paru względów. Po pierwsze w przyszłym tygodniu rozpoczyna się duży turniej z cyklu Masters Series - Mutua Madrid. Niewykluczone więc, że Dzumhur dzisiejsze spotkanie odpuści i zaryzykuje przebrnięcie przez kwalifikacje i dotarcie do turnieju głównego, tym bardziej że w Stambule w następnej rundzie czekać będzie bardzo wymagający rywal Tomic/Schwartzman. Po drugie ze względów czysto sportowych, czy można dać @ 1.30 na zawodnika, który tydzień temu przegrał Marco Cecchinato, zaś w rankingu ATP nigdy nawet nie zameldował się w czołowej 50-tce. Po trzecie i ostatnie Marchenko również notuje świetny sezon, czego potwierdzeniem są nawet ostatnie wygrane na ziemi z Maximo Gonzalezem, czy Dudim Selą. Mecz wcześnie więc Bośniak zawsze zdąży się załapać na jakiś wczesny lot do stolicy Hiszpanii


re:
Który to już raz widze na forum analize opartą praktycznie wyłącznie pod tytułem &quot;żeby się nie spóznił na samolot..&quot; i praktycznie za każdym razem nie ma to odzwierciedlenia w wyniku meczu. Nie atakuje typu, ale opierać go w głównej mierze na takich przesłankach jest bez sensu. To jest Europa tu nie leci sie po 12h z jednego miejsca w drugie.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
BetGun
???? Igor Sijsling - Jozef Kovalik
TYP: Sijsling @2,00


Grali już ze sobą w kwalifikacjach do tego turnieju, 2-0 wygrał Sijsling. Nie wiem za kogo wszedł do turnieju Kovalik ale moim zdaniem odpadnie z niego po pierwszym meczu znowu z Holendrem. Nie wiem dlaczego znowu kursowym faworytem jest Słowak. Przecież Sijsling pokonał go dosłownie kilka dni temu na tym samym korcie, ponadto zagrał świetny mecz z Marco Cecchinato wygrywając w dwóch setach. Igor będzie miał zdecydowaną przewagę psychiczną i jeśli zagra tak jak w ostatnich dniach spokojnie ogra Jozefa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 139

kurczak-z-kfc

Użytkownik
Thiem - Dodig - 1 @1.19
Coric - Kyrgios - 2 @1.42

Goffin - Zverev - 1 @1.56 Jednak dalej dno ;)

@2.63 ⛔⛔⛔
Bukmacher:
Marathonbet

Długo Thiem musiał pracować na moje uznanie. Z dystansem podchodziłem do zachwytów nad jego talentem, lecz w tym sezonie już nie mam oporów żeby na niego stawiać. Owszem zdarzają się słabsze momenty, ale Austriak to klasa wyżej od Dodiga. Na clayu w tym sezonie bilans 11-2 mimo problemów ze stopą w Monte Carlo (porażek doznawał już nieco wyeksploatowany drugim kolejnym turniejem z Pellą i z mocnym już w Europie Nadalem). Chorwat to solidna marka deblowa, ale z głębi kortu odstaje. Nawet słabszy drugi serwis Dominica nie powinien być problemem.

Może mączka nie jest ulubioną nawierzchnią Kyrgiosa i z pewnością traci on trochę atutów, ale to nie znaczy, że musi przegrywać. Pokazał rok temu, że jest w stanie wygrywać z najlepszymi nawet na kartoflu (Federer w Madrycie). Uwielbiam gościa i jego grę, oczywiście jak nie pajacuje. W końcu od początku sezonu pokazuje na co go stać. Jak już przegrywał, to ze ścisła czołówką (nie licząc wpadki z Ramosem). W Estoril broni finału. Corić z kolei nie przekonuje mnie, przynajmniej na tą chwilę. Miewa straszne przestoje i bywa niepewny. Jeśli Australijczyk nie zostawi głowy w szatni, powinno być stosunkowo łatwo.

Goffin przez długi czas uważałem za mocno przecenionego średniaka. Jednak w jego grze trochę się zmieniło. Do nienagannej techniki i sporej dozy solidności doszedł atak i większa agresja w grze. Początek sezonu w Europie mimo wszystko słaby. W Monte Carlo masa błędów i męki z Verdasco czy Pujolem. Nie widziałem jego meczu z Estrellą (po przebiegu sądząc może to i lepiej?), ale nienawidzę jak ktoś taki ma 5-2 ze starym Burgosem i oddaje pięć kolejnych gemów. Niemiec fajnie się rozwija, ma warunki fizyczne, ale nadal brak mu chłodnej głowy (choć czasami to samo można powiedzieć o Belgu, który złapał kontuzję mózgu choćby w ostatnim gemie z Pujolem). Zverev też potrafi strasznie się męczyć i przedłużać spotkania. Czasem jakby brakowało mu pomysłu. Nie jestem zwolennikiem sprawdzania lotów, ale jeśli Alex ma grać kwalifikacje w Madrycie, bez względu na wynik, mecz z Goffin powinien być tym ostatnim przed własną publicznością (oj nie, nie odda tak łatwo ;)) Obawy mam po tym, co ostatnio widziałem. Mimo wszystko liczę, że David zepnie pośladki, pokaże kto jest bardziej doświadczony i zagra tak jak w USA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Kyrgios @ Kohlschreiber 1+1 @ 2.19 Pinnacle [4/10j] ✅

Nick Kyrgios – Borna Coric

Australijczyk mierzy w tym sezonie w TOP 10, aby tego dokonać musi zrobić dwie rzeczy: po pierwsze obronić punkty z zeszłego sezonu, po drugie osiągać jak najlepsze wyniki w turniejach wielkoszlemowych i Mastersach.

W Estoril w zeszłym roku dotarł do finału, także celem minimum jest dojście do finału. Do tego potrzebuje jeszcze dwóch zwycięstw, najpierw trzeba ograć Borne Coric’a, następnie kogoś z dwójki Almagro/Mayer. W finale może być trudniej, bo górna część drabinki ma zdecydowanie wyższej klasy zawodników.

Kilka dni temu Kyrgios obchodził urodziny, także myślę, że będzie chciał sprawić sobie prezent wygrywając cały turniej.

Borna Coric jest tylko rok młodszy o Nick’a, ale posiada dużo mniejsze doświadczenie i troszkę niższą skale talentu. Jest to solidny tenisista z papierami na granie, ale dziś nie powinien mieć większych szans z Australijczykiem.

Juan Martin Del Potro – Philipp Kochlschreiber

Niemiec ostatnimi czasy prezentuje solidną formę. Do tego dochodzi fakt, że gra u siebie w Monachium i broni punktów za zeszłoroczny finał, który przegrał z Andy’m Murray’em po niesamowicie zaciętym meczu. Ogólnie jak spojrzeć na historię występów Philipp’a w tym turnieju to naprawdę jest co podziwiać: 2 zwycięstwa (2007,2012) i 2 finały (2013,2015).

Del Potro z turnieju na turniej poprawia grę. Jeszcze trochę potrwa, aż osiągnie swój optymalny poziom. Wyrzucił z turnieju już 2 zawodników gospodarzy, jednak myślę, że w tym przypadku powiedzenie „do 3 razy sztuka” sprawdzi się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Kohlschreiber-Fognini 1 @1.45 oddring
Kohlschreiber duzo meczow za soba ogolnie, ale juz ten etap turnieju, ze Kohli nie powinien odpuscic. Korty tutejsze zna jak wlasna kieszen, a w Monachium Kohlschreiber wygrywal swoj pierwszy tytul w karierze. Rok temu Nimiec gral tez swietnie w tym okresie, a tutaj przegral final minimalnie z Murrayem po fantastycznym meczu. Fognini tez juz pokazna ilosc meczow za nim. Forma Wlocha po kontuzji coraz lepsza i powinna rosnac, ale jakos nie widze tutaj wygranej Wlocha. Fognini dzis bral juz przerwe medyczna tez. Poza tym Wloch to taki zawodnik, ktory wielu rywalom zalazl a skore na korcie i jest w nim cos takiego, ze chce sie go pokonac. Mysle, ze Kohlschreiber dopnie swego jutro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom