>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

ATP Tour - Munich, Estoril, Istanbul 25.04-01.05.2016

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ja ide w druga strone..
Fognini vs Kolba Frog win po kursie 3 sportingbet


Dla mnie Frog jest graczem, ktory jak ma dzien ograc potrafi wielkie nazwiska.. Kolba w tym turnieju mial trudniejszych rywali i wygrywal gladko spotkania, lecz dzis wg mnie ma najtrudniejsza przeprawe czyli nieobliczalnego wlocha.. Po takim kursie warto Froga sprobowac, Wloch nie bawi sie w przebijanie, a Kolba juz nie ten sam start do pilek jak za ubieglych lat, bedzie to na pewno wyrownane spotkanie.. Warto pograc na Fognini+1.5 seta pzdr

Do tego warto cos postawic w strone mloedego Zvereva.. Na pewno bardziej zalezy mu na wygranej od Thiema( dla mnie Thiem to taki gwiazdorek mlody, ktory ostatnio strasznie spuscil z tonu i nie jest w formie.. ) z kolei Zverev przegrywa mecze bo jest za pewny siebie, czasem sie dekoncentruje prowadzac 4:1 3:0 i potem porazki.. Jednak z dwojga zlego stawiam na Zvereva z racji tego, ze jest wg mnie w lepszej formie, dyspozycji tenisowej i na pewno powalczy o final.. nie mowie, ze Dominik odda latwo mecz, lecz ostatnie mecze i forma obu graczy wskazuja na wygrana dzis Zvereva.. 2.4 Sportingbet Zverev win
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Nie widziałem meczu Hiszpana z Simonem, ale dziś z Pairem wygrałby nawet Jurek Janowicz, bo Francuz ewidentnie odpuścił to spotkanie. Zatem zwycięstwo z nim w dwóch setach to nie jest żaden mocny argument w stronę Busty, tym bardziej, że samemu dał się połamać cztery razy.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Thiem vs Kohlschreiber
Kohlchreiber |2,00| bet365 ✅ BET DNIA

Dziś na prawdę mocno wchodzę w Niemca i totalnie nie rozumiem ludzi grających na Dominika. Oczekiwałem, że kursy będą odwrotne, ale znów wyjdzie, że buki nie wiedzą co robią, ale to dobrze i kurs 2 na Kohl biorę z pocałowaniem ręki. Thiem, oczywiście wielki młody talent, świetny forhend, ale ostatnio zdecydowanie spuścił z tonu i jego gra co jest niemal że najważniejszym aspektem nie jest regularna i nie wyglądało to za dobrze w żadnym z jego spotkań w Monachium czy w Monte Carlo. W Monako dostał Struffa z którym stracił seta i kto oglądał ten wie, że nie biegał do piłek i totalnie zlekceważył przeciwnika. Następnie strata seta z Taro aż porażka z Nadalem 2:0. Tutaj w Niemczech zaczął od zwycięstwa nad Giraldo 2:0 chodź ten w pierwszym secie miał dwie piłki setowe, których nie wykorzystał. Strata seta z Dodigiem, gdzie zagrałem na porażkę młodziaka i było blisko bo na prawdę trudną przeprawę miał z Dodgiem i wczoraj zwycięstwo z młodym talentem, Zverevem 2:1. Thiem wypadł z formy i te jego zwycięstwa wyszarpane i straty seta z rywalami o klasę jak nie o kilka niższymi to nie jest przypadek. Kohlschreiber gra u siebie, publiczność zdecydowanie za nim, jego forma jest na prawdę bardzo dobra a gra regularna. Tutaj pewne zwycięstwo z Mayerem 2:0, następnie z powracającym Del Potro 2:0 i wczoraj z również 2:0 z Fogninim. Panowie grali ze sobą wcale nie tak dawno i doskonale pamiętam to spotkanie, które wygrał Niemiec 2:0 gdzie w pierwszym secie poskładał Dominika do zera! a następnie w tb. Tak jak mówiłem, ja dziś wchodzę mocno w zawodnika gospodarzy bo na prawdę warto i jak dla mnie bet dnia. POLECAM!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
A 531

albuquerque

Użytkownik
Thiem vs Kohlschreiber
Kohlchreiber |2,00| bet365

Dziś na prawdę mocno wchodzę w Niemca i totalnie nie rozumiem ludzi grających na Dominika. Oczekiwałem, że kursy będą odwrotne, ale znów wyjdzie, że buki nie wiedzą co robią, ale to dobrze i kurs 2 na Kohl biorę z pocałowaniem ręki. Thiem, oczywiście wielki młody talent, świetny forhend, ale ostatnio zdecydowanie spuścił z tonu i jego gra co jest niemal że najważniejszym aspektem nie jest regularna i nie wyglądało to za dobrze w żadnym z jego spotkań w Monachium czy w Monte Carlo. W Monako dostał Struffa z którym stracił seta i kto oglądał ten wie, że nie biegał do piłek i totalnie zlekceważył przeciwnika. Następnie strata seta z Taro aż porażka z Nadalem 2:0. Tutaj w Niemczech zaczął od zwycięstwa nad Giraldo 2:0 chodź ten w pierwszym secie miał dwie piłki setowe, których nie wykorzystał. Strata seta z Dodigiem, gdzie zagrałem na porażkę młodziaka i było blisko bo na prawdę trudną przeprawę miał z Dodgiem i wczoraj zwycięstwo z młodym talentem, Zverevem 2:1. Thiem wypadł z formy i te jego zwycięstwa wyszarpane i straty seta z rywalami o klasę jak nie o kilka niższymi to nie jest przypadek. Kohlschreiber gra u siebie, publiczność zdecydowanie za nim, jego forma jest na prawdę bardzo dobra a gra regularna. Tutaj pewne zwycięstwo z Mayerem 2:0, następnie z powracającym Del Potro 2:0 i wczoraj z również 2:0 z Fogninim. Panowie grali ze sobą wcale nie tak dawno i doskonale pamiętam to spotkanie, które wygrał Niemiec 2:0 gdzie w pierwszym secie poskładał Dominika do zera! a następnie w tb. Tak jak mówiłem, ja dziś wchodzę mocno w zawodnika gospodarzy bo na prawdę warto i jak dla mnie bet dnia. POLECAM!
Każdy również, kto interesuje się tenisem dobrze wie, że w dzień meczu ze Struffem - Thiem obudził się z bólem w nodze, miał torbiel na stopie, trudno, żeby miał walczyć w takich okolicznościach o każdą piłkę. Nie odpowiadaj na to, bo nic konstruktywnego tutaj nie odpowiesz, a tylko spam się zrobi, po prostu wiedz z jakiego powodu &quot;odpuszczał&quot;. Taki uraz leczy się około 2 tygodnie, a on jeszcze grał.
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Kohlschreiber 1.98 Unibet
Kohlschreiber 2:0 3.40 Unibet

Finał turnieju w Niemczech, spotykają się dwaj bardzo dobrzy zawodnicy. Kohlschreiber idzie przez ten turniej jak burza - 2:0(6:3, 6:2) z Mayerem, 2:0(6:4, 6:1) z Del Potro i 2:0(6:1,6:4) z Fogininim, tracąc w każdym z tych spotkań po 5 gemów!! Łącznie 15 w całym turnieju!! Został przełamany tylko dwa razy w pierwszym meczu, raz gdy prowadził w 1 secie z Mayerem 5:1, drugi raz gdy prowadził z tym samym zawodnikiem w drugim secie z podwójnym przełamaniem 4:1. Wyszła mała dekoncentracja i przy takiej przewadze strata serwisu nie przyniosła żadnych negatywnych skutków. Z Del Potro i Foginim nie został przełamany ani razu! Mało, w drugim secie przełamał argentyńczyka 3 razy, a każdy wie jakim arsenałem i siła dysponuje Del Potro. Del Potro wygrał 1 gema swoje podanie a potem 6 kolejnych w drugim secie wygrał Niemiec! Foginiego przełamał dwa razy w pierwszym secie, raz w drugim. Istna demonstracja siły!
Coś o Thiemie? Nie czuję się tu jakoś rewelacyjnie, w każdym z meczów był stawiany jako zdecydowany faworyt, odpowiednio z Giraldo był na niego kurs 1.12, a wymęczył 7:5, 6:4. W 2 rundzie z Dodigiem kurs 1.14, i stracił seta wygrywając 2:1 i ogólnie grał słabo bo ten mecz akurat oglądałem cały. Ze Zverevem aż takim wyraźnym faworytem nie był bo kurs 1.44 na niego , ale jednak, przegrał 1 seta i wymęczył potem dwa wygrywając znów 2:1, statystyki tego turnieju wyraźnie przemawiają za niemcem który czuję się tutaj znakomicie jak i ogólnie na nawierzchni ziemnej. Bo przypomnijmy, że tydzień wcześniej na takiej samej nawierzchni w Barcelonie, także doszedł do półfinału przegrywając z nim z samym triumfatorem imrezy, Rafą Nadalem.
Do tego H2H? Spotkali się raz w pełnym wymiarze rok temu w turnieju w Kitzbihuen, Kohlschreiber wygrał 2:0 w półfinale z Thiemem, który tam był rozstawiony z numerem 1, miażdząc go w 1 secie 6:0, w drugim było 7:6 po tie-breaku, zresztą potem tamten turniej cały wygrał również Niemiec. Przemawia za nim doświadczenie, statystyki z tego turnieju, również H2H, wygra Niemiec, ja stawiam na 2:0 gdyż idzie jak burza w tym turnieju a Thiem prześlizgiwał się z rundy na rundę coraz bardziej, powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Schwartzman Diego Sebastian +4,5 g @1,75 Unibet ✅ Graty !! Diego ????

Wydaję mi się że, Diego gra swój najlepszy turniej w tym sezonie. On pokonał już Bagnisa, Tomica, Dzumhura oraz Del Bonisa. Przegrał po jednym secie z Dzumhurem i Delbonisem ale nie był faworytem w obu przypadkach. Osobiście nie spodziewałem się że, Diego nagle odżyje. Gościu w tym roku co każdy turniej na clay-u odpadał dosyć szybko, a niedawno przegrał z Bagietą do 0 i z Laaksonenem, który siedzi w ITF-ach i Challengerach.
Myślę że, w głównej mierze chodzi o sentyment jeśli chodzi o turniej w Istanbule. W zeszłym roku doszedł tu do półfinału. Przegrywając z samym Rogerem, po 3 setowej batalii. Widziałem już w tym turnieju Argentyńczyka w akcji i muszę powiedzieć że, w końcu znalazł równowagę w swojej grze. I wyniki przychodzą same. Pomimo iż, ten niski zawodnik nie słynie z mocnego serwisu, wcale nie dawał się łatwo łamać a w jego grze zobaczymy balans pomiędzy agresywną grą a kontrolowanym tenisem. Na ogół jest znany z kortów ziemnych i raczej defensywnego podejścia do gry jak to zazwyczaj na zawodników pod te korty przystało.
Nie ma sensu grać Bułgara po takim kursie, chociaż kursy wskazują go na wyraźnego faworyta. Ale on nie jest nie do pokonania zwłaszcza na glinie. Chociaż uważam go za gracza który może konkurować na wszystkich nawierz., to jednak nie koniecznie jego gra na tej nawierzchni jest dla niego najwygodniejsza. Ponad to jest to gracz zdecydowanie grający ofensywnie. Dimitrov to wielki talent ale daleko mu od formy z przed 2 lat, kiedy wygrał np: turniej w Acapulco czy Bukareszcie. Był w finale Wimbledonu, pokonał wielkiego Murraya odnosił zwycięstwa z Wawrinką czy był blisko pokonania Djoko.
Od tam tych czasów wiele się pozmieniało i nawet nie chodzi o pozycję w rankingu.
On nie prezentuję już tego samego poziomu, i od dawna nie wygrał turnieju.
Tutaj męczył się z Veselym, tak samo z Karlovicem który na tych kortach gra kupę. A co najlepsze Ungur stoczył z nim 3 sety i był blisko sensacji ! Mnie faworyt osobiście w ogóle nie przekonał od początku turnieju, i z pewnością będzie pod dużym ciśnieniem aby tutaj wygrać, w końcu musiał troszkę czekać na jakiś finał.
Diego nie ma nic do stracenia, jest to gracz typowy pod te korty, odnosił tu już sukcesy, forma jest stabilna, publiczność z pewnością bd. za nim. Myślę że, atakowanie jakiś handi jest dbr. opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Nie wiem. Nie widzialem. Na oficjalnej stronie ATP wynik 6/7 7/6 6/0 tez widnieje.
Podejrzewam dwie mozliwosci z tego co piszecie.
a) Bylo 40-40, wygral punkt Schwartzman, a Dimitrov stracil kolejny punkt regulaminowo (jezlei to bylo jego drugie ostrzezenie w meczu).
b) Jest tez kara przegranego gema w tenisie.
Podejrzewam, ze ktoras z tych opcji miala tu zastosowanie.
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
27.07.2015

(wydaje mi się, że triumf Schwartzmana w turnieju rangi ATP to kwestia czasu)
Trochę ta kwestia czasu trwała :grin:, ale pozdrowienia dla qbaliego, który był święcie przekonany, że samym przebijaniem turnieju atp wygrać się nie da :cool: :cool: :cool:

Oczywiście post z przekąsem, bo Diego wygrał w okolicznościach jakich wygrał, mimo wszystko wynik to wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
Ja oglądałem cały mecz, Dimitrov przy 40-40 zszedł z kortu, poszedł po rakiety połamał wszystkie po czym podał rękę sędziemu i &quot;podziękował&quot; za mecz. Czyli teoretycznie 2 punkty przed końcem meczu. Całoroczny rozliczył jako przegraną, bo podejrzewam że sporo na tym zarobili.
 
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
Teraz obejrzałem powtórkę, na pewno dostał karę, ale jaką i za co nie jestem pewien. Przy 40-40, podszedł do sędziego, coś do niego powiedział, tamten mu odpowiedział, po czym rozwalił rakietę, jakby wyglądało na to że chce dostać punkty karne. Generalnie dobry cyrk dziś Grigor odstawił.
 
cuadrado 296

cuadrado

Użytkownik
&quot;Tragiczne zachowanie Grigora Dimitrov&#39;a pod koniec trzeciego seta w finale turnieju ATP w Stambule. Bułgar kompletnie nie panował nad swoimi emocjami i otrzymał dwa ostrzeżenia za złamanie dwóch rakiet. Przy stanie 0-5 i równowaga, Grigor szedł w stronę swojej ławki wymienić rakietę i pyta się sędziego czy to jest już drugie ostrzeżenie i zaraz potem łamie kolejną rakietę, co oznacza stratę gema, a że jest już 5-0, to kończy się mecz i pojawiają się gwizdy i buczenie publiczności. Żałosne. „Zawiodłem moją rodzinę, mój team i moich fanów. Przepraszam&quot; - powiedział Dimitrov po meczu.&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom