>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Moskwa & Sztokholm & Wiedeń, 14.10-20.10.2013

Status
Zamknięty.
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Golubev(+1.5 seta) - Kukushkin 1 1.79 ⛔
Pinnacle


Dla mnie ten mecz to absolutne fifty-fifty i chętnie wbije w zakład, że Golubev ugra tutaj przynajmniej seta. Obydwoje przeszli od kwali bez straty seta, prezentując się naprawdę solidnie. Wczoraj teoretycznie Kukushkin miał trudniejszą przeprawę ponieważ mierzył się z Dolgopolovem, jednak kto śledzi występy tego pana dobrze wie, że jest on w stanie przegrać praktycznie z każdym więc nie szukałbym tutaj kluczowego argumentu. Panowie spotkali się na rozpoczęcie gry na twardych nawierzchniach w Astanie i po zaciętym pojedynku wygrał Kukushkin 5-7 6-2 7-6. Dziś również spodziewam się wyrównanej batalii i chętnie założę się z bukmacherem, że młodszy z Kazachów ugra przynajmniej seta. H2h co prawda zdecydowanie dla Kukushkina lecz wcześniejsze pojedynki były w latach 2009 i dalej więc nie mają one już dziś absolutnie żadnego znaczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Roger-Vasselin - Seppi ponad 21 gemów 1.68 pinnacle
Na turnieju w Moskwie własne podanie to świętość, ciężko o przełamania, przeważnie jest ich bardzo mało. Obaj pokazali się do tej pory z dobrej strony, Seppi faworytem, ale Francuz może powalczyć, pokonanie Stakhovskiego w takiej dyspozycji dobrze o jego formie świadczy. linia spokojnie do pokrycia jeśli cudów nie będzie.
Golubev - Kukushkin ponad 21,5 gemów 1.83 pinnacle
Obaj doszli do tego ćwierćfinału poprzez kwalifikacje. Trochę spotkań w nogach jest, ale obaj świetnie się tu czują, podanie funkcjonuje bardzo dobrze, statystyki pokazują że o przełamanie łatwo nie będzie, lekkim faworytem Kukushkin ale szykuje się kolejne wyrównane spotkanie.
Khachanov - Karlovic ponad 22,5 gemów 1.73 paddypower
Obaj to przede wszystkim serwis, w ich wypadku to już konkretnie widać, cały tenis oparty o pierwsze podanie, ciężko będzie o jakieś przełamania, zwłaszcza na tej nawierzchni, na returnie słabsi, najpewniejszy typ z trzech overów w Moskwie które zagrałem.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Gulbis, Ernests - Janowicz, Jerzy Tie Break In Match Nie 2.45 stawka 28 euro (niestety taki limit mam)
✅✅✅ wynik 7-5 4-6 6-3
Według mnie dzisiaj warto postawić brak tie breaka w meczu Janowicz Gulbis kurs aż 2.45 na marathonbet. Janowicz oraz Gulbis między sobą rozegrali 3 mecze w tym roku i tylko w jednym meczu który rozegrali na wimbledonie padł tie break i to aż w 4 secie. Janowicz w poprzednim meczu z Garcia-Lopez często wygrywał swoje gemy do zera ale jego przeciwnik też miał okazje do przełamania natomiast Gulbis rozegrał już 2 mecze w Stockholmie w ostatnim meczu z Sijslingiem w 2 secie 8 gemie przegrał swój serwis do zera jak widać zdarzają mu się chwile dekoncentracji podczas meczu. Aby zakład był prawidłowy wystarczy że będzie co najmniej jedno przełamanie w każdym secie po stronie któregoś zawodnika co jest dość prawdopodobne.
 
jasmin_bogow 1,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Gulbis, Ernests - Janowicz, Jerzy Tie Break In Match Nie 2.45 stawka 28 euro (niestety taki limit mam)

Według mnie dzisiaj warto postawić brak tie breaka w meczu Janowicz Gulbis kurs aż 2.45 na marathonbet. Janowicz oraz Gulbis między sobą rozegrali 3 mecze w tym roku i tylko w jednym meczu który rozegrali na wimbledonie padł tie break i to aż w 4 secie. Janowicz w poprzednim meczu z Garcia-Lopez często wygrywał swoje gemy do zera ale jego przeciwnik też miał okazje do przełamania natomiast Gulbis rozegrał już 2 mecze w Stockholmie w ostatnim meczu z Sijslingiem w 2 secie 8 gemie przegrał swój serwis do zera jak widać zdarzają mu się chwile dekoncentracji podczas meczu. Aby zakład był prawidłowy wystarczy że będzie co najmniej jedno przełamanie w każdym secie po stronie któregoś zawodnika co jest dość prawdopodobne.

Przepraszam, ale nonsens. Nie ma sensu upatrywac value na brak tie breaka w meczu, w ktorym obaj zawodnicy swietnie serwuja, a nawierzchnia jeszcze didatkowo temu sprzyja.


Andreas Seppi - Edouardo Roger Vasselin
Typ 1
Kurs 1.50
Pinnacle

Seppi jak dla mnie jest duzo bardziej wszechstronnym graczem od Rogera, a dodatkowo rok temu na hali wygral z nim gladko 2:0. Seppi jest lepiej wyszkolony technicznie i w historii pokazal lepsze wyniki na hali niz dotychczas slabo sobie na Niej radzacy Edouardo. Kurs dobrze wystawiony, sam pobieram
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Janowicz - Gulbis @ Janowicz 2.30 Pinnacle

Spotka się dwóch dobrze serwujących i mocno bijących zawodników , ale taki kurs na Jurka to trzeba brać. Polak przedwczoraj zmiótł Garcie-Lopeza w 60 minut ( 6-2 ,6-1 ) Zagrał bardzo fajnie , po kontuzji nie widać śladu.
Łotysz męczył się w pierwszym meczu z francuzem Chardy&#39;m , przy odrobinie szczęścia to francuz awansowałby do następnej rudny. Niestety nie widziałem meczu z Sijslingiem , który Gulbis wygrał dosyć pewnie. Liczę , że Ernests &quot;zagotuje się &quot; jak coś zacznie nie grać a wtedy to już z górki ..
Jak już wyżej koledzy pisali mecz bardzo równy ,więc rosnący kurs na Polaka chwytam z przyjemnością ;)
Stepanek - Haas @ Stepanek 2.22 Pinnacle
Spory kurs na czecha, który po USO gra bardzo dobrze , wygrał 14 spotkań z rzędu . Co prawda były to turnieje challangerowe w Orleans i Mons , ale dosyć ciekawie obsadzone . Stepanek lubi grać na twardych kortach i to widać , dziś wyprawami pod siatke powinien zmęczyć Haas&#39;a. Niemiec w średniej formie choć na twardych kortach też grać potrafi , może być fajny ciekawy mecz. Kurs chyba trochę zawyżony.
Liczę , że Radek podtrzyma passę bez porażki i wygra .​
 
D 52

d0ri3nt3s

Użytkownik
ATP MOSKWA
Khachanov - Karlovic 1 @ 3,5
bet365
Kurs wzrósł z początkowych 3. Jak dla mnie to lepiej! Dwa razy grałem na Karlovica w tym turnieju i się nie zawiodłem chociaż wczoraj przyprawił mnie o sporo nerwów. Chodzi mi o sytuację z 2 seta kiedy w taju było 4-5 i dwa serwisy Ivo. Oba stracił. Owszem serwis to nadal jego główny argument, ale motoryki u niego kompletnie nie ma. Myślę, że młody rosyjski tenisista pokaże mu dzisiaj, że trzeba już zejść ze sceny. Również gram od jakiegoś czasu na Khaczanova, bo widzę, że na hali czuje się on świetnie. Przy każdym zdobytym punkcie ma niesamowity doping. Liczę na to, że kolejny mecz podstarzałego IVO wykończy go kondycyjnie.
Polecam też zagrać na ruska tam gdzie krecz = wygrana lub przegrana. Podejrzewam, że leciwy Chorwat podda mecz jeśli wynik nie będzie dla niego niekorzystny.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
jeszcze jeden typ ode mnie na dziś:
Stepanek - Haas 1 2.32 marathonbet
typ przeciwko Haasowi, który ostatnio nie gra za dobrze, tu męczarnie z Mecirem. Stepanek uwielbia halę, z Lacko też męczył, ale ten halę też bardzo lubi.
h2h 3:3, na tej nawierzchni i tym kursie muszę zagrać Czecha ????
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Verdasco 2.50
Ferrer jest bez formy, ostatnio męczy się z kim popadnie i przegrywa z przeciętniakami typu Sousa. Jeżeli Verdasco zagra na optymalnym poziomie to na spokojnie wygra to spotkanie. 3 setówka moim zdaniem dość pewna jednakże wole pograć czysty win w stronę Fernando
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#142#
Ivo Karlovic - Richard Gasquet
Kurs: 3.50​

Niektórzy pomyślą, że stawianie tutaj na Karlovica to duża pomyłka, ale ja widzę szansę na wygranie tego meczu przez tenisistę z Chorwacji. Ivo spisuje się na tym turnieju dobrze, daje mało break pointów swoim rywalom, ale oczywiście to będzie dla niego generalny sprawdzian na tej imprezie. Rok temu odpadł właśnie w półfinale, teraz ma szansę na poprawę wyniku. Oczywiście nie będzie o to łatwo, bo Gasquet w ostatnich tygodniach nie zwalnia tempa. Zdarzają mu się wpadki, taka jak na przykład w Szanghaju, ale to nic w porównaniu z tym co osiągnął na US Open.
Kurs jak dla mnie przesadzony i dlatego warto spróbować za małą kwotę. Karlovic dobrze serwuje, a przede wszystkim nie popełnia wielu błędów. Przy drugim podaniu także próbuje nawiązać walkę z rywalem i trzeba powiedzieć, że wychodzi mu to całkiem nieźle. W Moskwie pokonał już Kudlę, Istomina oraz Khachanova. Tylko z reprezentantem Uzbekistanu miał problemy, a dwóch pozostałych ograł bardzo szybko. Richard pierwszy swój mecz zagrał z Donskoy&#39;em i trochę się namęczył, ale wygrał. W kolejnej rundzie zagrał pewniej i wygrał z Gabashvilim (6:3 6:2).
Wiadomo, że to od czego zależy gra u &quot;Dr Ivo&quot; to serwis. Jeżeli Francuz zatrzyma go w tym elemencie typ nie wejdzie, ale wątpię, by poradził sobie z uderzeniami Chorwata. Karlovic bardzo pewnie serwuje i ma już na koncie 42 asy przy tylko 4 double faultach. U Gasqueta gra polega na wymianach i rozrzucaniu rywala. Także posiada dobry serwis, ale nie tak regularny jak u doświadczonego przeciwnika. Na pewno każdy kojarzy jednoręczny backhand Richarda i to właśnie to zagranie jest jego znakiem rozpoznawczym. Fenomenalne uderzenia zachwycają publiczność i to niejednokrotnie podczas spotkania.
Z mojej analizy za dużo nie wynika, po prostu liczę na trochę szczęścia i może się uda. Francuz nie spisuje się tutaj jakoś super, a więc istnieje szansa na jego pokonanie. W H2H mamy remis, więc zapowiada się ciekawie także w tym elemencie. Mecze były bardzo dawno rozgrywane, więc nie ma co porównywać ich do teraźniejszości. Zobaczymy co przyniesie kolejny dzień i mam nadzieję, że Ivo nie zawiedzie w swoim głównym elemencie. Serwis ponad wszystko i być może urwie sety w tie-breakach.

#143#
David Ferrer - Ernests Gulbis ⛔
Kurs: 1.80​

Pogromca Jerzyka (niestety!) zmierzy się teraz z Ferrerem. Hiszpan nie jest w najwyższej formie, więc myślę, że Gulbis jest w stanie go ograć. Jak widać oddsmakerzy również stawiają na Łotysza, ale jak będzie to się dopiero okaże. Ernests gra pewnie w tym turnieju, chociaż miał małe problemy z Chardym. Dawał tam zdecydowanie za dużo break pointów, ale jak widać w kolejnych meczach poprawił się i teraz już pewnie gra. Błędy mu się zdarzają, ale komu nie. Przy większym szczęściu Janowicz mógł go wyeliminować, ale cóż, stało się inaczej. Ferrer zagrał tylko jeden mecz w Sztokholmie. Wygrał z Sockiem, chociaż gonił wynik. Jeżeli stracił seta z przeciętnym Amerykaninem, to dlaczego musi koniecznie wygrać z Gulbisem?
Styl gry na pewno nie odpowiada pod halę, ale jak spojrzeć na wyniki Davida nie są najgorsze. W poprzednim roku tylko 2 razy przegrał na tej nawierzchni, a wygrał aż 16-krotnie. W tym grał o wiele mniej spotkań, bo zaledwie trzy (2-1). Zupełnie inaczej sprawa ma się z Ernestsem, który w hali rozegrał już 14 spotkań (12-2). Tylko Berdych i del Potro pokonali go i to na początku sezonu, gdzie forma na pewno była gorsza od tej jaką prezentuje aktualnie. Gra ofensywnie co na pewno mu dopomoże, serwis także &quot;siedzi&quot;, więc atuty na ihard ma. Wszystko w teorii wygląda świetnie, ale czy praktycznie się na to przełoży?
Warto również wspomnieć o ostatnich wynikach obu tenisistów. Ferrer nie gra niczego specjalnego, odpadał dość szybko: Szanghai III runda, Pekin ćwierćfinał, Kuala Lumpur ćwierćfinał, a trzeba wspomnieć, że nie przegrywał z wielkimi tuzami tenisa. Gulbis za to spisuje się świetnie, w ostatnich 10 spotkaniach nie poniósł porażki. Wygrał turniej w Sankt Petersburgu, pomógł swojej reprezentacji w meczu z Finlandią. Na pewno wielkim rozczarowaniem jest dla niego US Open, gdzie pożegnał się już w I rundzie przegrywając z Haider-Maurerem. Nie wiem czy warto coś jeszcze dodawać, spotkanie może się różnie potoczyć i decydować będzie forma dnia. Typowe 50/50, chociaż mam przeczucie, że tym razem Gulbis nie zawiedzie.

Edit: Rozliczam już teraz, bo to co Gulbis grał w pierwszym secie, a w kolejnych jest wielką różnicą. Szkoda, bo po raz kolejny było blisko.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? M.Kukushkin - A.Seppi --&gt; 2 - 1,6-1,65 ⛔ 2-1
Mniej więcej takie kursy można znaleźć na Seppiego i wg mnie to jest duża przesada...Rozumiem, że Kukushkin nie stracił do tej pory nawet seta, ale no nie oszukujmy się przeciwnicy za mocni to mu się nie trafiali...Jedyny wydawać by się mogło mocniejszy przeciwnik Dolgopolov w czasie meczu grał jakby był na grzybach. Co prawda Seppi za dużo tu nie pograł, bo pokonał Lorenziego 2-0, a dziś 1 set i krecz Rogera-Vaselina, ale mimo wszystko uważam, że kurs jest za wysoki.
 
wielkiluz 3

wielkiluz

Użytkownik
David Ferrer - Ernest Gulbis
typ 1 kurs 2.0
bet365
W dniu dzisiejszym o godz. 15.00 dojdzie do pojedynku dwóch tenisistów o zupełnie odmiennym stylu gry. Gulbis, którego ulubioną nawierzchnią jest hard, preferujący agresywny styl gry dysponujący dobrym serwisem, forehandem oraz dropshotem stanie na przeciwko zawodnika świetnego w defensywie, często nazywanym tenisowym &quot;rzemieślnikiem&quot;. Serwis Gulbisa w meczu z Janowiczem w cale nie funkcjonował cały czas na najwyższym poziomie, dlatego uważam, że właśnie ten rzemieślniczy styl gry Ferrera da mu jutro zwycięstwo. Pomimo że David nie błyszczy ostatnio formą nie można mu odmówić walki do gry co pokazał w meczu z Sockiem. Jack rozegrał znakomity 1 set i gdyby cały mecz wyglądał w jego wykonaniu w ten sposób prawdopodobnie nie zobaczylibyśmy dzisiaj Ferrera w meczu z Gulbisem. Stało się jednak inaczej, Ferrer pokazał, że potrafi wygrywać na hardzie nawet z zawodnikami dysponującymi bardzo dobrym serwisem, co jutro będzie miało odzwierciedlenie w tym co zobaczymy na korcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dla Mnie wręcz przeciwnie, to co pokazuje Ferrer w ostatnich dniach mija się z powołaniem, pod koniec sezonu jest bez formy i pomału powinien szykować się na Mastersa, bo taką gra nic tam nie osiągnie, dzisiaj gra z Gulbisem, który pokonał Naszego Jerzyka, który jest na odmiennym biegunie, jeśli chodzi o formę, może i wczoraj serwis nie był do końca jego mocną stroną, ale dzisiaj może się to zmienić, i dodatkowo jego agresywny styl gry powinien dzisiaj spokojnie wystarczyć na słabo dysponowanego Hiszpana.
Win Ernests Gulbis 1.80 Bet365
Dw: 0:2 3.00 za drobne Bet365
 
d.n.o. 283

d.n.o.

Użytkownik
Spotkanie: ???? David Ferrer - Ernests Gulbis
Typ: David Ferrer
Kurs: 2.06
Bukmacher: Unibet

Analiza: Jeszcze pół roku temu jeśli by zobaczyc w ten sposob wystawione kursy na ta pare, mozna by powiedziec ze swiat stanal na glowie. Ale teraz rzeczywiscie, David zdecydowanie pod formą, a rozpedzony Łotysz zasluzyl na odzwierciedlenie swojej formy w kursach. Swietnie czuje sie w hali, wygral ostatni turniej w St. Petersburgu z pula 750tys dolarów pokonujac w finale Garcie Lopeza w 3 setach. Jego gra wyglada na solidna poukladana i dokladna. W ostatnim spotkaniu, spotkal sie z Jerzym Janowiczem i byl to niezwykle trudny mecz. Pierwszego seta uratowal doslownie w ostatniej chwili. Gdyby nei to pewnie przegral by 2-0, gdyz polak wygral nastepnego seta dosc zdecydowanie. Jednak Jerzy przegral na wlasne zycenie w trzech setach. Mimo wszystko Gulbis zostawil troche zdrowia na korcie i tutaj upatruje szansy dla walecznego hiszpana. On mogl wygodnie przypatrywac sie reszcie stawki, gdyz jego pojedynek z Fernando Verdasco zostal odwolany z powodu kontuzji. Gra Hiszpana opiera sie na wybieganiu, kondycji i swietnych passing shotach. Nie ma watpliwosci ze w ciagu dalszym jest regularniejszy od łotysza i duzo bardziej doswiadczony. Ernests uwielbia schodzisz do siatki i mysle ze w tym meczu straci mnostwo takich punktow. Pomimo tego ze jest w swietnej formie uwazam ze jego styl gry idealnie spasuje Ferrerowi i to 31 letni Hiszpan bedzie dzisiaj góra. Mozna pokusic sie o jakies overy gemowe, ale ja wole grac czysty win Davida.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
d.n.o. 283

d.n.o.

Użytkownik
Spotkanie: ???? Grigor Dimitrov - Benoit Paire
Typ: Over 22.5
Kurs: 1.78
Bukmacher: Unibet


Analiza: No no świetna para i świetny mecz nam sie zapowiada dzisiaj w stolicy Szwecji. Obaj panowie w tym sezonie spisywali sie zaskakujaco slabo biorac pod uwage nadzieje jakie sprawili w poprzedniej czesci swojej tenisowej kariery, ale ta koncowka sezonu wydaje sie lepsza u obu panow. Bułgar nie stracil w poprzednich rundach turnieju nawet jednego seta, ale fakt przeciwnikow wyjatkowych to on nie mial, najmocniejszym z nich wydaje sie byc 96 w rankingu De Shepper, ktory wczesniej ogral zawsze swietnego na hardzie Andersona. Benoit rowniez w turnieju jeszcze na czysto wygrywal wszystkie mecze, ale jego przeciwnicy wydaja sie byc bardziej wymagajacy, sczegolnie ostatni Milos Raonic ktory byl w naprawde swietnej formie. Spokojne zwyciestwo francuza 2-0 moze imponowac. Mimo wszystko faworytem bukmacherow jest Dimitrov, ja bardziej sklanialbym sie w kierunku Paire ale pewniejszym rozwiazaniem jest dla mnie over gemowy. Naprawde watpie aby byl to mecz krotki i jednostronny. W rankingu tenisistwo dziela tylko 3 miejsca i obaj sa nadziejami swoich krajow na przyszlosc. Nie widze tutaj innej opcji jak bardzo zaciety i overowy mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Stockholm i ATP Moscow
???? Ferrer D. - Gulbis E.
Gulbis E. ::: 1,86 ::: Pinnacle ::: 3/10

Nie widzę sensu pisania w kółko tego samego, od jakiegoś czasu Ferrer jest bez formy. Wątpię by w tydzień powrócił do formy. Rozegrał tylko jeden mecz w którym stracił set, luźny dzień i walkower Verdasco może mu tylko wyjść bokiem. Florian Mayer pokonał dość gładko Ferrera w Szanghaju, a tutaj nie zdziwię się jak to zrobi w dobrej formie Gulbis.

Wynik: 3:6 6:4 6:1 ⛔
???? Dimitrov G. - Paire B.
Dimitrov G. ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 3/10
Bardzo ciekawy i dość fajny pojedynek. Dwóch młodych i perspektywicznych zawodników z przyszłością, spotka się w półfinale w Szwecji. Dimitrov gra tutaj bardzo solidnie, wspiera go publiczność i widać, że po gorszym okresie gry w Stanach w końcu tutaj chyba odżył. Choć przeciwników lepszych miał Paire to jednak uważam, że wygraj tutaj Bułgar. Po 1,50-1,60 bym tego nie grał.
Wynik: 4:6 6:2 6:2 ✅
???? Kukushkin M. - Seppi A.
Seppi A. ::: 1,73 ::: Pinnacle ::: 3/10
Seppi ostatnio dość dobrze gra tylko nie ma szczęścia do przeciwników. Już jego gra zaimponowała mi w meczu przeciwko Hewittowi. Kukushkin łącznie z kwalifikacjami wygrywa tutaj wszystko i jest to chyba jego turniej życia to jednak dzisiaj będzie musiał grać przeciwko doświadczonego i rządnemu zwycięstwa Włochowi. 3 sety nie są tutaj wykluczone.
Wynik: 6:1 1:6 6:4 ⛔
 
R 2

rufex1610

Użytkownik
Ferrer d vs Gulbis e
typ: Ferrer kurs: 2.00
✅

Ferrer zagrał dobry mecz z Sockiem który w pierwszym secie wzniósł się na wyzyny swojego tenisa. Racja, ferrer popełnia wiecej błedów w ostatnich miesiacach ale robi to zdecydowanie rzadziej od Gulbisa. Ferrer to fighter który bardzo szybko potrafi się wziąć w garść w trudnych momentach swojej gry. Gulbis potrafi mieć dłuższe fale słabości. Koniec końców niby gulbis ma mocniejszy servis co na hali jest ogromnym atutem, ale ferrer również potrafi servovac asy, do tego return ma lepszy od gulbisa i w swojej historii gry na hali miał bardzo dobre wyniki. Kurs całkiem wart obstawienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Kukushkin Mikhail - Seppi Andreas @ 2.20 ✅
Ja tu zdecydowanie uderzam w stronę Kukushkina. Gra dla Kazachstanu, ale urodził się w Rosji, ostatnio forma fantastyczna. Rozgrywa jeden z lepszych sezonów. Ostatnio 2 wygrane challangery, 3 runda na US Open, wcześniej jeszcze kilka finałów challangerów. Tutaj w 6 dotychczasowych meczach, łącznie z kwalifikacjami nie stracił jeszcze seta. Gra niesamowicie pewnie i bardzo skutecznie. Wszystko funkcjonuje perfekcyjnie. Z drugiej strony Seppi, który aby awansować do półfinału musiał rozegrać 1,5 meczu. 1 z komediantem Lorenzim i pół seta z Roger-Vasselin, bo Francuz kreczował. Nie namęczył się za bardzo i to może być jego jedyny atut w tym spotkaniu, bo forma jest bardzo słaba. W wymianach widzę sporą dominację ze strony Kukushikina i to on ma wszystkie atuty po swojej stronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wielkiluz 3

wielkiluz

Użytkownik
Robin Haase - Tommy Haas
typ 1 kurs 3,25
bet365
Powiem krótko, mam wrażenie że Haas odczuwa już trudy tego sezonu. Widać u niego lekki spadek formy, więc jeśli tylko Robin będzie trzymał serwis powinien wygrać to spotkanie. Haase gra bardzo nierówno, jednak w tym turnieju zaskakuje mnie z meczu na mecz, oczywiście na plus. Trzyma swój serwis i wykorzystuje słabsze momenty przeciwnika. Tak właśnie powinno wyglądać dzisiejsze spotkanie.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP
Spotkanie:R. Haase - T. Haas
Typ: R. Haase
Kurs:3.41
Bukmacher:Pinnacle

Mecz finałowy turnieju na kortach twardych w hali spotykają się doświadczony zawodnik z Niemiec 35 letni Haas będący ostatnio w bardzo dobrej formie i zajmujący 12 miejsce w rankingu oraz moim zdaniem jeden z większych talentów niestety nie w pełni wykorzystanych 26 letni Robin Haase z Holandi. Holender zajmuje obecnie 63 miejsce w rankingu a moim zdaniem ma potencjał na pierwsza 15 rankingu. Ten sezon średni chociaż na kortach ziemnych dwa udane występy finał w Gstadt oraz ćwierćfinał w Kitzbuhel. Tutaj wczoraj ograł w dwoch setach Tsongę jednak Francuz byłjuż myślami przy finale Masters w Londynie. Jednak kursy wystawione na Holendra to moim zdaniem nieporozumienie 3.41 tp lekka przesada. Niemiec ostatnio nie jest w super formie co pokazał mecz półfinałowy z Rosolem i trzy set z tie breakiem w decydującej partii. W Szanghaju krecz Haasa w Pekinie porażk aw Irundzie. Moim zdaniem Holender może dziś wygrać szanse moim zdaniem 50/50.
 
A 22

anty87

Użytkownik
nie zgodze sie Tommy jest o klase lepszy pod kazdym wzgledem od Holendra, owszem jego mecze wygladaja jak by byl zmeczony sezonem ale na final wyjdzie napewno zmotywowany a wtedy powinien wygrac, jesli juz szukac jego porazki to w nastepnym tyg w 1-2r po dobrych kursach ale nie dzis
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom