>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Moskwa & Sztokholm & Wiedeń, 14.10-20.10.2013

Status
Zamknięty.
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Ferrer - Dimitrov ✅
Typ: 2 @2.62 bet365
Szykuję nam się ciekawy finał: &#39;stary wyjadacz&#39; David kontra żądny sukcesów młodzieniaszek Grigor. Umiejętności chyba nie muszę przedstawiać...
Dlaczego wybrałem Dimitrova a nie Ferrera:?: Dlatego że nie widziałem tak wielkiego zaangażowania, waleczności w każdym meczu, które rozegrał Dima w Stockholmie. Po prostu widać że zależy mu na zwycięstwach i tegoż dokonuje. Uważam że zasługuje na zwycięstwo w turnieju.
Przegrany set (jedyny w Szwecji) z Paire przez Grigora o niczym nie świadczy, bo tam akurat świetnie siedział serwis Francuzowi i raz udało mu się przełamać Dimę. Swoje podanie Bułgar świetnie trzyma: tylko raz został przełamany przez Paire w tym turnieju (w 4 meczach):!:
Ferrer hmm walka, walka i walka. Co prawda rozegrał tylko dwa mecze w turnieju, ale w obu oddał pierwsze sety. Wiadomo jak gra Ferrer, nigdy nie odpuszcza, ale czy to wystarczy na świetnie dysponowanego Bułgara:?: Wątpie...
Ferrer myślami jest już w Valencii i obronie tytułu z zeszłego roku. Wiadomo że dyspozycja dnia, itp... odgrywa rolę. Ale mnie przekonuje dzisiaj Dima.
Ferrer - Dimitrov 2 @2.62 ✅
Ferrer - Dimitrov DW 0:2 @4.33 ⛔
Ferrer - Dimitrov +2.5 2 @2.00 ✅
Ferrer - Dimitrov 1. set 2 @2.50 ⛔ :cool:
Wszystko z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Ferrer myślami jest już w Valencii i obronie tytułu z zeszłego roku.
Skąd wiesz gdzie on jest dziś myślami? Pisał Ci? To jest finał. Skoro po 2 meczach grając 3 może zgarnąć tytuł nie wydaje mi się żeby odpuścił. Szukałbym tu bardziej czystko sportowych aspektów. Sam myślałem nad Dimitrovem ale poszedłbym tylko w stronę, że ugra seta. NIe oglądałem meczów Bułgara ale widziałem wczoraj Ferrera i gdyby główka Gulbisowi nie padła to mógł to wygrać ale majac seta i 40:15 na przełamanie na 5:4 wywalił 2 piłki proste , połamał rakietę i w kolejnym gemie już wiedziałem, że będzie po meczu.
Ferrer - Dimitrov +1,5 seta 2 Pinnacle kurs:1,57 stawka 5/10 ✅
Powodzenia;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom