>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montpellier, Zagrzeb & Vina del Mar, 03-09.02.2014

Status
Zamknięty.
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Stakhovsky/Youzhny - Rojer/Tecau @ 1,40
W półfinale debla rozgrywanym w Zagrzebiu zmierzą się Stakhovsky w parze z Youzhnym i Rojer z Tecau. Faworyta w ten konfrontacji nie trudno wskazać. Jednak pisząc analizę nie skupiam się na walorach deblowych obu par bo zarówno jedni, jak i drudzy jakimś wachlarzem zagrań dysponują. Jednak nie ulega wątpliwości że to para Rojer Tecau jest lepsza. Stawiając na faworytów swój typ motywuję tym iż obaj Panowie zarówno Stakhovsky jak i Youzhny pożegnali się już z turniejem singlowym. Rusek odpadł kilkanaście minut temu po bardzo słabym meczu z dużo słabszym przeciwnikiem. Tak więc nic tych Panów już nie trzyma w tym turnieju poza deblem. A jak wiadomo wkrótce turniej w Rotterdamie gdzie zapewne Stachu będzie grał kwalifikacje chcąc się dostać do głównej drabinki turnieju. Ten fakt może oznaczać że z debla po prostu odpuszczą na co osobiście liczę. Rojer z Tecau grając w półfinale, mając na wyciągnięcie ręki finał, nie mogą takiej okazji zmarnować. To oni są typową parą deblową, która będzie chciała sięgnąć po tytuł. Stawiam na Rojera i Tecau!
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
D. Brown/E. Roger-Vasselin WYNIK 36 46 ⛔ ZLEWCZO OLEWCZY MECZ Dustina :zoltakartka:
TYP: Suma gemów Powyżej 22.5
KURS: 2.020
PinnacleSports

Pomijając teorie spiskowe, które się już tutaj pojawiały na temat tego spotkania, wg mnie tutaj będzie sporo walki i nikt tego meczu nie odpuści. Stawką jest QF ATP 250 więc HELLO! jest się o co bić przecież!! Dustin (jeden z moich ulubionych grajków) ten rok zaczął całkiem dobrze. Może owszem na AO się nie popisał ale w Doha całkiem ciekwie się pokazał. Na Hardzie w hali Brown na pewno grać potrafi i wg mnie o przełamanie jego serwisu będzie ciężko. Często zarówno Dustin jak i Eduard grają TIE BREAKI w swoich spotkaniach i dziś myślę będzie podobnie. Kurs jak najbardziej warty spróbowania, bo moim zdaniem szanse na OVERowe spotkanie w powyższym przypadku spore.
 
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Ja bym uważał na te turnieje, a jak już coś grać to raczej przeciwko tym minimalnym faworytom, oglądałem przed chwilą Gicquel - Simon(Simon sprawiał wrażenie że gra za karę), to samo Berrer zmiótł w 1 secie Evansa z kortu a później zapomniał jak się gra w tenisa, a szczytem szczytów był mecz Istomin - Tursunov, w 2 secie zaczęli od 5 breaków pod rząd, później Istominowi to się znudziło i wygrał w końcu swoje podanie w 6 gemie dopiero, a potem dalej sie bawili, Tursunov w tym secie przegrał by nawet mecz w WTA z takim podejściem wszystko przy swoim serwie bił kilka metrów w auty albo w siatke.
Brown - Vasselin - 1 @3.50 - Sportingbet

Mecz Jamajczyka z przeciętnym Vasselinem, który wczoraj męczył się z Przysiężnym pod formą, w tym meczu upatruje taki przebieg jak w tych meczach opisanych na górze, troche powalczą a w końcówce Roger zacznie grać to co grają faworyci w tych turniejach w Zagrebiu i Montpellier.
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Gael Monfils - Joao Sousa typ: Gael Monfils @ 1.20 Bet365

O Gaelu wspominalem i kontynuuje jego zwyciezka passe tym razem nad Portugalczykiem, jest lepszy wyzsze umiejetnosci, wyzysz potencjal ktory ma odpalic w tym roku, w slabszej formie napewno nie jest nie musi byc wiec duzo lepsza, serwis po stronie Monfilsa nie widze argumentow w tym mecz za Joao Monfils ma w tym roku udowodnic swoja wartosc i mysle ze trzeba w tym turnieju sie z nim liczyc wiec GM po 1.20 do dołożenia
Uważałbym tutaj. To prawda, Monf gra u siebie i lubi ten turniej, natomiast oglądałem mecze Sousy i Monfa i Sousa zrobił na mnie dużo większe wrażenie. Generalnie mecz z Kamke stał na bardzo dobrym poziomie, szybkie, ostre wymiany, Sousa jest świetnie przygotowany. Monf natomiast opaska na kolanie, plastry na plecach, jakiś mniej ruchliwy również, Kubot sprawił mu trochę problemów, myślę, że Sousa też powalczy. Przy tych kursach ja próbuję w stronę Portugalczyka.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Brown - Vasselin - 1 @3.50 - Sportingbet

Mecz Jamajczyka z przeciętnym Vasselinem, który wczoraj męczył się z Przysiężnym pod formą, w tym meczu upatruje taki przebieg jak w tych meczach opisanych na górze, troche powalczą a w końcówce Roger zacznie grać to co grają faworyci w tych turniejach w Zagrebiu i Montpellier.
Chyba nie oglądałeś meczu. Ołówek pierwszego seta zagrał bardzo dobrze. Roger również trzymał bardzo dobry poziom. Roger wyczekiwał na odpowiedni moment słabszego serwisu Ołówka i zdobywał ważne punkty na set. Zero przełamań do TB. Drugi set niestety już słabszy w wykonaniu Michała. Nie potrafił wygrywać wymian. Wazeliniarz bardzo dobry mecz, mało głupich błędów, zimna głowa.

Mecz na wysokim poziomie w porównaniu z innymi meczami w Mąpelier ;)

Po wczorajszym meczu jestem pewny Wazeliny, ale odpuszczę ten mecz bo wyżej wspomniane było o kwalach w Rotterdamie, a tankujących nie brakuje na tym turnieju.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Ivo Karlovic - Ivan Dodig tiebreak w meczu @1.44 ✅

Nie ma sensu tutaj się rozpisywać, Ivo wczoraj w pierwszym secie przegrał jeden punkt przy swoim podaniu, a mimo to przegrał seta. Dzisiaj będą panowie podobnie trzymać swoje podania i tb będzie na pewno. w każdym z ich meczów był przynajmniej jeden tb, nieraz dwa :wink: rok temu też w Zagrzebiu grali ze sobą i także były dwa tb, to samo niecały miesiąc temu na Australian Open ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Jarkko Nieminen wygra @ 1,53 Bet365 ✅
Ćwierćfinał turnieju rangi ATP250 w Montpellier, pojedynek dwóch niebywale doświadczonych zawodników. Gospodarz, Marc Gicquel podejmie młodszego Fina, Jarkko Nieminena. W tym meczu typuję zwycięstwo tego drugiego, podsumowując i analizując to co widziałem w Montpellier Jarkko nie jest na początku sezonu w optymalnej formie ale powinien sobie poradzić z 37-letnim Francuzem.
Jarkko Nieminen w Montpellier rozegrał dwa spotkanie ze zdecydowanie młodszymi zawodnikami i na tą chwilę ustępującymi mu klasą. W pierwszej rundzie kłopoty Finowi sprawił dopiero co upieczony Kazach (od tego roku reprezentuje ten kraj, urodzony na Ukrainie) Nedovyesov, który ostatecznie w trzecim secie musiał się poddać z powodu problemów z prawym barkiem. Dzisiaj zadanie było według mnie trudniejsze, Nieminen mierzył się z młodym Francuzem, Herbertem.
Marc Gicquel, przez ostatnie miesiące, a nawet lata gra przeważnie tylko na arenie Challenger, co jakiś czas, najczęściej w sezonie halowym próbuje sił u siebie w kraju na turniejach rangi ATP. W Montpellier Francuzi mu pomagają bez wątpienia. Najpierw pokonał w pierwszej rundzie Llodrę, a w drugiej, jego rodak, Gilles Simon podarował mu zwycięstwo. Simon w obu setach miał na widelcu zwycięstwo, w pierwszym prowadził nawet 5-3, serwował i na tablicy widniał wynik 30-0 - nic z tego, fatalna dyspozycja dnia pomogła Gicquelowi awansować do ćwierćfinału. Marc wcale nie prezentuje się nadzwyczajnie, gdyby Simon zagrał na normalnym poziomie to w tym meczu nie zobaczylibyśmy nic więcej, jednak zwyciężył by młodszy Francuz.
Jarkko Nieminen spotykał się na korcie z Francuzem cztery razy, zawsze gdy widzę h2h z sprzed kilku lat to nie zwracam na to uwagi, jednak w tym przypadku sytuacja wygląda inaczej - jeśli przegrywa się z jednym zawodnikiem, cztery mecze, nie wygrywając żadnego seta to przeciwnik musi wyjątkowo nie leżeć i takiego zawodnika się popamięta.
Przed Nieminenem otwiera się wielka szansa pokonania ćwierćfinału w Montpellier, dotychczas występował tutaj w trzech ostatnich turniejach i za każdym razem kończył w ćwierćfinale, jutro rywal zdecydowanie najłatwiejszy, nie wyróżniający się dobrą grą, jeśli Jarkko zagra dziś tak jak z Herbertem to Gicquel będzie miał ogromne problemy.
Philipp Kohlschreiber wygra @ 1,22 WilliamHill ⛔
Ćwierćfinał turnieju w Zagrzebiu, pojedynek wracającego po kontuzji Kohlschreibera z Brytyjczykiem, Danielem Evansem. Decyduję się na typowanie wygranej Niemca, który po odpuszczeniu występu w Melbourne wraca do dobrej dyspozycji. W Chorwacji rozegrał jedno spotkanie, do wygranej z Golubevem potrzebne było dwa, stosunkowo krótkie sety.
Daniel Evans ten ćwierćfinał musi uznać za świetny wynik, drabinka stosunkowo łatwa, szczęśliwie został lucky loserem i znalazł się w pierwszej rundzie turnieju głównego, wcześniej przegrywając z Bjornem Phau. Najpierw łatwe zwycięstwo z Janem Hajkiem, następie trzy sety, uwieńczone decydującym tiebreakiem z Berrerem. Niemiec zagrał dzisiaj kiepskie spotkanie co w konsekwencji dało odpadnięcie z turnieju.
Philipp dzisiaj zaprezentował się bardzo dobrze, pewne zwycięstwo nad nieźle grającym w hali Golubevem, jutro będzie podejmował rywala podobnego pokroju i nie spodziewam się niespodzianki w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Almagro N. - Daniel T. @ bwin 7.75
Zdecydowanie przesadzony kurs. 5.00 by było bardziej na miejscu. Almagro jest oczywiście faworytem, ale dzisiaj rozegrał pierwszy mecz w tym roku, przegrał 1 seta potem wziął się do roboty i wygrał 2 kolejne, ale optymalnej formy nie ma. To jest mały turniej, a w takich Almagro bardzo często gra na pół gwizdka. Jak popatrzymy na wyniki w tym turnieju i w podobnych w tym tygodniu to granie na niespodzianki popłaca. Daniel młody Japończyk pokonał tu już fajnych zawodników jak Belluci czy Delbonish. On ma o co grać, dla niego liczą się każde punkty. Spore value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sonder17 3

sonder17

Użytkownik
ATP w Montpelier:
G.Monfils
- D.Istomin @ 1.35 Millenium
Pojedynek będących w dobrych dyspozycjach tenisistów. Jednak większe szansę w tym starciu daje Francuzowi. Od pewnego czasu Gael wygrywa większość pojedynków z gorszymi od siebie w rankingu rywalami, czyniąc to zazwyczaj w dwóch setach. Mecz z Łukaszem też był przez niego kontrolowany i zwycięstwo &quot;Gumy&quot; nawet przez chwilę nie było zagrożone. W drugiej rundzie Francuz rozniósł zawsze solidnego Souse (ATP.50) 6:2, 6:3, co nie było dla mnie większym zaskoczeniem. Jeśli chodzi o Uzbeka to jestem pod wrażeniem jego dyspozycji w ostatnim czasie. Po raz drugi w niedługim czasie pokonał bardzo dobrego Tursunova, który ostatnie miesiące ma naprawdę całkiem niezłe.
Myślę, jednak że mój ulubiony z Francuzów da jednak radę i godnie zaprezentuje się przed własną publicznością i udowodni, że jego powrót do czołowej dziesiątki, w najbliższym czasie okaże się faktem. Mój typ to trzysetowy, ale jednak zwycięski mecz Gaela

ATP w Zagrzebiu:

Kohlschreiber P
.-Evans D @ 1.22 Millenium
Jestem przekonany, że to Niemiec wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Evans zaszedł już wystarczająco daleko w tym turnieju, a świetnie przygotowany i bijący wszystkich rywali &quot;Filip&quot; nie da szans młodemu Brytyjczykowi. Myślę, że dobre spotkanie na podbicie kursu. &quot;Kohli&quot; wygra w dwóch setach i pewnie awansuje do kolejnej rundy, ponieważ przynajmniej według mnie z tą dyspozycją jest faworytem do wygrania w Chorwacji. A po za tym to Niemiec i on na pewno nie zepsuje kuponu. Mój typ to pewny awans Kohlschreibera.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Gasquet Olivetti
Olivetti stanie przed życiową szansą i powalczy o to, żeby znaleźć się w swoim pierwszym półfinale ATP w karierze. Przed dwoma laty osiągnął 1/4 finału w Marsylii. Na przeciwko rodak, broniący tytułu sprzed roku Rychu Gasquet. Tyle, że Rychu udowodnił nie raz jak ciepłą główkę potrafi mieć i jak jest nieobliczalny. Olivetti awansował w specyficznych okolicznościach, ale Gasquet też potrafi być specyficzny. Prze nigdy nie zagrałbym go po takim kursie. Może Rysiek okaże dobre serce jak i Denko i pomoże spełnić piękny sen Olivettiego, może być też tak, że zbierze baty, ale wobec takich kursów ciężko przejść obojętnie
Olivetti 8.54 ( ewentualnie, że ugra seta, bo też mogą być dobre kursy)( podaję najwyższy kurs na rynku obecnie Pinnacle, jutro update jak naziemne wystawią ofertę )

Haas - Kuznetsov
Haas to taka tykająca bomba. Nigdy nie wiadomo kiedy wybuchnie. Bardzo gorąca głowa, łatwo wyprowadzić go z równowagi. Ma już swoje lata, więc i forma nie taka jak niegdyś. Turniej podrzędny, więc nie wiem czy będzie tak maksymalne spięcie. Wpisowe, chęć rozegranie się po urazie na AO, wypada wejść w rytm meczowy. Z Niemcem nigdy nie wiadomo do końca, więc aż strach ruszać tak niski kurs, tym bardziej, że wiele było wpadek Haasa przy tego typu zestawieniach
Kuznetsov 4.30 ? tu się jeszcze waham, muszę się z tym przespać
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Gasquet Olivetti
Olivetti stanie przed życiową szansą i powalczy o to, żeby znaleźć się w swoim pierwszym półfinale ATP w karierze. Przed dwoma laty osiągnął 1/4 finału w Marsylii. Na przeciwko rodak, broniący tytułu sprzed roku Rychu Gasquet. Tyle, że Rychu udowodnił nie raz jak ciepłą główkę potrafi mieć i jak jest nieobliczalny. Olivetti awansował w specyficznych okolicznościach, ale Gasquet też potrafi być specyficzny. Prze nigdy nie zagrałbym go po takim kursie. Może Rysiek okaże dobre serce jak i Denko i pomoże spełnić piękny sen Olivettiego, może być też tak, że zbierze baty, ale wobec takich kursów ciężko przejść obojętnie
Olivetti 8.54 ( ewentualnie, że ugra seta, bo też mogą być dobre kursy)( podaję najwyższy kurs na rynku obecnie Pinnacle, jutro update jak naziemne wystawią ofertę )
R. Gasquet/A. Olivetti (U 21.5) dla Mecz WYNIK 64 62 ✅:razz: co do gema przewidziałem wynik ????
Kurs: 2.160
PinnacleSports

Pozwolę się z kolegą powyżej nie zgodzić i ja tutaj, przy takiej grze Ryśka jak wczoraj z Mathieu, to nie widzę żadnych szans dla Albano. MAthieu wczoraj zagrał dobre spotkanie ale Rysiu zagrał kapitalnie. W zasadzie prawie zero własnych błędów, wszytko wracało na stronę Mathieu, sporo zagrań kończących miał Rysiek - jednym słowem gra kompletna. A Albano ? Owszem przebił się przez kwale, patologiczny mecz z Schepperem i chyba jeszcze bardziej patologiczny z Davydenką. Z Schepperem oglądałem mecz i w zasadzie panowie grali serwisem, return u jednego i drugiego w zasadzie nie istniał.
Czy Rysiek okaże tutaj &quot;dobre serce&quot; i pozwoli coś ugrać Albano ? Wątpię! Na dzień dzisiejszy Albano miał mnóstwo szczęścia w drabince, bo jego gra nie wygląda dobrze, no ale jest gdzie jest. Swoje na pewno młody Francuz ugrał, ale jego przygoda dziś się skończy i to czuję szybciutko. Wątpię aby Gasquet się z nim rozdrabniał i męczył po tym co wczoraj zobaczyłem. Po za tym, warto oszczędzać siły na prawdopodobne starcie z Janowiczem w półfinale!
Dla mnie dziś szybkie 2:0 - typuję wynik 64 62. Po takim kursie UNDER biorę z pocałowaniem ręki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Poniżej 21,5 gema @ 1,90 Bet365 ✅
Bardzo króka analiza bo nie ma co tutaj opisywać w tym meczu, francuski ćwierćfinał turnieju w Montpellier, Richard Gasquet podejmie swojego młodszego i mniej znanego kolegę, Albano Olivettiego. Myślę, że Richard rozstrzygnie to spotkanie bardzo szybko, nie widzę tutaj większych szans.
Richard Gasquet - tego zawodnika nie trzeba opisywać, świetne zagrania kończące, passingshoty, returnować potrafi - wszystko co trzeba grać w meczu z zawodnikiem grającym serve &amp; volley. W Montpellier swój pierwszy mecz rozgrywał również z Francuzem - jego rywalem był Paul-Henri Mathieu. Gasquet wygrał to spotkanie po dwóch stosunkowo gładkich setach.
Albano Olivetti to jest bardzo nieregularny zawodnik, poza akcją serve &amp; volley nie ma nic. W starciu z tak dobrze returnującym zawodnikiem jak Richard Gasquet prędzej czy później przestanie mu wszystko wychodzić. Oglądałem jego wcześniejsze mecze i popełnia bardzo dużo błędów pod siatką. Po kilku dobrych odpowiedziach ze strony Gasqueta zaczną się pojawiać nerwy i będzie musiał próbować innej gry, a nie oszukujmy się Albano inaczej grać nie potrafi.
Typ jak najbardziej polecam, linia dość wysoka, Olivetti jest do przełamania o czym uświadczył nas wczorajszy mecz, gdzie Davydenko łamał Francuza seriami. Gasquet jest w niezłej formie i w normalnej dyspozycji zamknie to w dwóch, krótkich setach,
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Gicquel - Nieminen @ Gicquel +3.5g 1.926 Pinnacle✅
wynik - 3:6 , 6:3 , 6:7
Nie do końca przekonuje mnie tu Jaro, niby wygrywa , ale ta jego gra jest bardzo przeciętna . Z Nedovyesov&#39;em się jeszcze jakoś wykaraskał przez krecz rywala , z Herbertem wygrał po dwóch TB bo małolat nie wytrzymał ciśnienia i zawiódł w najważniejszych momentach.Dziś po drugiej strony stanie weteran Gicquel , który przeżywa tu drugą młodość po kwalach ograł Llodre i Simona . Kurs na zwycięstwo jest bardzo wysoki co mnie zadowala bo na pewno z niego skorzystam.
H2H zdecydowanie dla Fina 4:0 , ale tym za bardzo się nie przejmuje , bo podobne wyniki Francuz miał z Simonem i Llodra.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Granollers / Lopez wygrają @ 1,36 Bet365 ⛔
Półfinał turnieju deblowego w Chilijskim Vina del Mar. Pojedynek jednej z najlepszych par świata z zawodnikami, którzy dopiero zaczynają swoją wspólną grę czyli Marach / Mergea. Para hiszpańska Granollers / Lopez radzi sobie w tym turnieju świetnie i wydaję mi się, że wspólne zgranie i doświadczenie przechyli szalę zwycięstwa.
Hiszpanie w Chile bardzo pewnie, dwa łatwe zwycięstwa, bez straty seta. Najpoważniejsi kandydaci do końcowego zwycięstwa w Vina del Mar. Po słabym występie podczas Australian Open, mieli bardzo dużo czasu na przygotowanie się do gry na kortach twardych i jak widzimy wyszło im to na dobre.
Marach z Mergeą, sprawdza się wszystko co pisałem przy okazji meczu z Lorenzim i Volandrim - para, która może dużo zamieszać, jednak jeszcze nie teraz. Potrzeba im czasu, pozwolę sobie przytoczyć swoje wczorajsze słowa.
Ćwierćfinał turnieju deblowego rangi ATP w Chilijskim Vina del Mar, pojedynek pary Marach / Mergea, która od zeszłego sezonu razem ze sobą gra. W 2013 roku dwa rozegrane wspólne turnieje, dwa zwycięstwa. Para, która na poziomie Challengerów nie ma sobie równych, na arenie ATP potrafi nawiązać walkę z najlepszymi, jednak do czołówki trochę brakuje. Na to jest czas, potrzeba im wielu wspólnych meczy, żeby się lepiej poznać, umiejętności deblowe mają wielkie i kilka razy pokazywali już próbkę niezłej wspólnej gry.
W Chile rozegrali dwa mecze z przeciętnymi parami i w obu meczach potrzebny był supertiebreak - o czym to świadczy? Brakuje jeszcze regularności i zgrania. Umiejętności są bez wątpienia, jednak dzisiaj nie daje im żadnych szans z jedna z najlepszych par na globie. To co cechuje Hiszpanów to regularność a u pary Marach/Mergea jeszcze tego nie widać.
 
paull 145

paull

Użytkownik
Gimeno Traver - Mayer
typ:1
kurs: 2,18 Pinaacle


Czy Hiszpan po raz kolejny zaskoczy ? Są na to duże szanse. Od pierwszej rundy buki wskazywały na odpadnięcie Daniela. Czy to z Dolgopolovem czy Zeballosem. A Hiszpan robił swoje. Grał pewnie, serwował świetnie i wygrywał. Za przeciwnika będzie miał Argentyńczyka Mayera który wielkim fuksem wygrał z Robredo. Z tego co pamiętam z gry Hiszpana, to własnie to że mu odpowiada gra z wysokimi i dobrze serwującymi zawodnikami. Ciężko jest go wyprowadzić z równowagi i nie boi się zagrywać bardziej ryzykownie. Leonardo to zawodnik który bazuje na bardzo mocnym serwisie i forhendzie. Uwielbia obiegać go, nie rzadko zostawiając cały kort otwarty. To się może okazać zgubne. Końcówkę zeszłego sezonu Daniel miał delikatnie mówiąc fatalną. Grał głównie w Challengerach, a w turniejach ATP&#39;owskich szybko odpadał. Ten turniej może się stać jego trampoliną do podrasowania sobie punktów w rankingu. Vamos Daniel !
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Kolba 1.20
Niemiec wygląda naprawdę dobrze w Zagrzebiu. Widać, że jest zdrowy i w bardzo dobrej dyspozycji. Takie turnieje jak w Zagrzebiu są po prostu stworzone dla Filipka. Żadnych poważnych grajków, praktycznie same &quot;drwale&quot; z półki Kolby. W meczu z Golub. niemiec panował i dzielił. Opanowanie, pewność siebie i dobra forma aż raziły pozytywnie w moje oczy! Jego rywal o kilka półek niżej, wyniki które osiąga nie powalają. W starciu z Niemcem nie daje mu większych szans. Evans ma już sporą dawkę tenisa w nogach, to będzie jego 6 spotkanie z rzędu, gra w Zagrzebiu już od 1 lutego. Na dokładnego i wypoczętego Niemca może mu brakować tlenu.

Andre@
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Granollers/Lopez to chyba najlepszy bet dzisiejszego dnia. O ile wczoraj nie zgadzałem się z Madersem, o tyle dzisiaj 100% poparcie. Marach/Mergea nie wyglądają za dobrze. W pierwszym meczu przy meczowej, bodajże Marach zamknął oczy i huknął po linii, co pozwoliło się obronić. W drugim spotkaniu gładko przegrany set, a później już jakoś się udało wrócić do gry. Marach i Mergea nie wyglądają najlepiej, a Granollers/Lopez nie wybaczają błędów i momentów niezrozumienia.
Od siebie proponuję Demoliner M./Raja P. + 1,5 seta @ 1,85. ✅
Panowie dobrze serwują, mają mocne głowy i nie tracą rozumu nawet przy breakpointach dla rywali. Odprawili już tutaj niezłych rywali bez straty seta. Rojer/Tecau dopiero zaczynają wspólną przygodę i niestety pojawiają się momenty niezrozumienia. Ogólnie widać, jeszcze duże rezerwy, ale na ten moment prezentują się średnio. Brazylijczyk z Hindusem nie mają nic do stracenia, a to sprawia, że są jeszcze groźniejsi. Zdecyduję się również na czyste zwycięstwo pary Demoliner M./Raja P. po kursie @ 3,3 . ⛔ Z taką grą jak do tej pory są w stanie to zrobić. Można jeszcze poszukać overu gemowego.

EDIT: Ten over 20,5 gema po kursie @ 2,15. ✅ to jednak najbardziej ryzykowna opcja, bo obawiam się troszkę o niedotrzymanie kroku przez parę Rojer/Tecau.
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
Jarkko Nieminen
-
Marc Gicquel

Jarkko Nieminen @ 1.40 bet365
Jarkko Nieminen -3,5 @ 2.00 bet365
Można sie przygladac i zastanawiac w jakiej dyspozycji tak naprawde jest Jarkko. Niby oba mecze w tym turnieju wygral ale w 1 meczu troche wykaraskał sie, teraz w meczu z Herbertem mial beznadziejna sytuacje w 1 secie 2:5 ale wygral mecz w 2 tie breakach, nie wiem co konkretnie o tym myslec w oparciu o typ ale to czym sie kieruje to H2H, i to nie byle jakie. Nie ma sie co oszukiwac ze Gicquel do tej pory nie mial za przyjemnych meczow z Jarkko, ledwo kilka gemow w secie jest w stanie mu urwac i mysle ze taki stan w psyche bedzie w tym meczu uwidoczniony wlasnie dzieki odleglemu czasowi kiedy ostatnio grali a mimo wszystko pamiec zapisuje, a Jarkko jak to on dostosuje sie, bedzie staral sie solidnoscia i zaskoczeniem lewusa napsuc krwi i mysle ze pomimo dobrego wystepu Gicquela (dotarl juz do cwiercfinalu) jego udany udzial w turnieju sie konczy, gra juz troche dluzej te kilka dni quali, stawiam na Jarkko i dzieki stabilnosci wyrwie przelamanie w secie 1 jak i 2.
Gael Monfils
-
Denis Istomin

Gael Monfils @ 1.33 bet365
over 22.5 @ 1.90 bet365
tie break TAK @ 2.25 bet365

Ide za ciosem w zwyciestwo Gaela, mysle ze jesli ma odpasc to pozniej z klasowym zawodnikiem wczesniej go nie ruszą. Ten mecz nie bedzie meczem z typu najlatwiejszych co Denis pokazuje po swojej grze ostatnimi czasy. Ma fajny serwis podparty solidnymi uderzeniami i korzysta ile moze. Gael zle tez nie serwuje ma nieprzewidywalne uderzenia jak i dobre wyczucie zwinnosc reakcje cze bedzie potrzeba na returnie i mysle ze dzieki tym cechom w ktoryms gemie znajdzie recepte na podanie, sam doskonale wie jak jego podanie musi byc dobre aby je utrzymywac po wygranie meczu. Obydwaj panowie poprawili swoja gre nie sa w zlej formie spodziewam sie wyrownanych gemow. W tym meczu mozemy byc swiadkami np 2 tie breakow jak to bylo kiedys miedzy nimi, nie musi tak byc w zwiazku z tym uwazalbym na granie handicapow na Monfilsa a do dolozenia wydaje sie calkiem ok.
Edouard Roger Vasselin
-
Jerzy Janowicz

Jerzy Janowicz @ 1.53 bet365
Jerzy Janowicz -2,5 @ 1.83 bet365
tie break TAK @ 1.83 bet365

No to uwazam ze trafila sie swietna para i zapowiada sie ciekawy mecz. Sympatyzuje z oboma graczami ale w tym meczu faworyzuje i stawiam na Dżeja. Jurek to co zrobil z Mannarino to wogole wybil mu return na pol roku chyba bo gosciu nie widzial o co chodzi nie mowiac jak sedziowie byki wywolywali jako dobre pilki, to akurat dramat ale we Francji normalka jak widze. Przejdzmy do zawodnikow ... Rozni ich wiek co za tym idzie pochodza z innej generacji tenisowej. Francuz dokladny w swoim poczynaniu zrownowazony niebanalny w schematach i do smierci skuteczny nie robiac za duzo bledow po drodze a widac ze ostatnimi czasy gra coraz lepiej mimo uplywu wieku natomiast jednak tenis zaczyna wchodzic na etap gry silowej. Jerzyk ma to do siebie ze gra z taka sila jaka malo kto potrafi wogole wydobyc a on przekazuje energie kinetyczna idealnie w pilke i jest jednoczesnie bardzo w tym skuteczny (ma idealne gabaryty na to i punkty trafienia). Mecz wydaje sie ze bedzie szybki kazdy bedzie chcial konczyc swoje punkty i gemy zdecydowanie dlatego jak w meczu bylo widac z Mannarino dociagnac do tie breaku tutaj to nie za duzy problem. Mysle ze po dosc rownym meczu mimo wszystko wygra JJ chyba ze Roger straci podanie dosc szybko to szykuje sie szybkie 2:0.
Albano Olivetti
-
Richard Gasquet

tie break TAK @ 1.83 bet365
Albano Olivetti +4,5 @ 1.80 bet365
over 21.5 gema @ 1.80 bet365

Czekalem na to jak pokaze sie Richard w tym turnieju, wiadome jak to z tymi tuzami tenisa wyglada w turniejach typu ATP 250. Na co warto zwrocic uwage to fakt ze Gasquet gra naprawde dobrze i nie wyglada aby planowal predko opuscic turniej a wrecz wyglada jakby nastawil sie na wygranie jego. Mysle ze w tym meczu nie powinien miec sporo problemow jednak chce zwrocic uwage na Olivettiego ktory w pierwszy mecu wlozyl 14 asow z De Sheeperem po czym wrzucil 28 asow Davydence, ma 203 cm 104kg potezny chlop wiec jego podanie moze nie byc zbyt latwe do przelamania i mysle ze Rysiu przy tak atomowym serwisie bedzie mial zalozenie gry na jedno przelamanie (taka taktyke stosuje sie w meczacz z big servami), nie zdziwilbym sie jesli ujrzymy tu tie break bo Gasquet tenisowo kilka klas lepszy a Olivetii moze utrzymac sie w meczu tylko jesli serwis bedzie na wysokim poziomie, gra we Francji idzie w tym turnieju calkiem niezle nic tylko sprobowac uwierzyc w jego serwis i tie break bo nie widze szans na mecz.
Nieminen/Kontinen - Mahut/Gicquel
Mahut/Gicquel @ 1.57 bet365
Obie pary dosc swieze, niby Finowie juz jakis czas ze soba grali ale to kilka razy mozna zauwazyc ze dobieraja sie jak maja turnieje (tournee) w Skandynawii typu Stockholm czy Helsinki pozniej, w miedzy czasie zagrali razem Davisa mysle ze deblistami wybitnymi nie sa jak i nie beda ze soba grali za dlugo nie rokuja w dluzszej perspektywie, Nieminen mimo wszystko uwage kladzie poki co na singla a ciezko grac to i to tym bardziej w jego wypadku, a tu na przeciw podobnie jak sie dobierali oni tak teraz turniej we Francji i zlepek tych tenisistow. O Mahucie mozna sporo powiedziec dostarczyl soba wielu informacji jest niezlym playerem szczegolnie deblowo. Gicquel opanowany doswiadczony za duzo w debla nie gra ale tym razem bedzie mial obok super oparcie i mysle ze turniej u siebie to taki zlepiony finski debel zdołają pokonac. Nalezy dodac fakt ze Gicquel gra w singlu z Nieminenem i mysle ze Jarkko w singlu go odprawi aby w deblu oddac win drugiej stronie.
Marin Cilic
-
Ivan Dodig

Marin Cilic @ 1.50 bet365
Marin Cilic -2,5 @ 1.80 bet365
tie break TAK @ 1.63 bet365

Spotkanie 2 Chorwatów na turnieju w Chorwacji. Obaj wygrywali ten turniej, Cilic nawet rok temu a calej karierze cieszyl sie tutaj 3 razy co pokazuje jak styl gry + nawierzchnia + gra u siebie sprzyja mocno jego grze i wygrywaniu. Spojrzalem w H2H Cilica na ostatnie turnieje i mecze i nie moglem sie doszukac gdzie on na hardzie przegral w 1r ... dawno nie bylo co pokazuje jego klase. Obaj zawodnicy obdarzeni niezlym potencjalem nieco wiekszym chyba Cilic ktory przez kontuzje i przerwy nie odblokowal go do konca. Mysle ze w tym meczu nie da sobie wyrwac tego zwyciestwa,a Dodig w meczu z Karloviciem pokazal juz ze nie jest w top formie, Karlo mial sporo BP nie wykorzysta i mecz polecial. Ofensywna gra Marina + super serwis i mocne uderzenia mysle ze stłamszą Dodiga który od poczatku roku przegral juz chocby z Brownem, F.Lopezem czy Kokkinakisem Marin opdrawi Ivana do domu choc ten daleko nie ma a Dodig i tak bedzie mial inne turnieje i nawet 500 albo 1000 na ktorych sobie odbije pkt a waga zwyciestwa mysle ze bardziej po stronie Cilica ale nie po latwym meczu.
Phillipp Kohlschreiber
-
Daniel Evans

Phillipp Kohlschreiber -4,5 @ 1.83 bet365
Daniel Evans notuje poki co calkiem niezly i chyba najlepszy sezon, w ostatniej rundzie pokonal po dziwnym meczu Berrera specjaliste od takich dziwnych nawierzchni wiec warto tez to zauwazyc. Evans nie zostal obdarowany warunkami fizycznymi podobnie jak Kolba za to Niemca natura obdarzyla w spory talent, ma swietne czucie, nienaganna technike mial przerwe nie gral w AO i tak naprawde jest troche ryzyko w graniu tego typa natomiast ja sugeruje sie tym ze Phillipp czesc sezonu przegapil teraz ostatnie dzwonki musi doprowadzic forme jak sie da robic jakies wyniki aby potem kazdego meczu z presja sie nie gralo choc w jego wypadku presja zmusza go do lepszej gry. Kursy nie sa zadowalajace na ten mecz, ogolnie pasuje Evansowi ta nawierzchnia natomiast juz w quali przegral z Phau ktory robi dobra robote w tym turnieju a nie sadze aby w meczu przeciwko Kolbie wystarczylo to co ma w warsztacie, Phillip to juz gracz z wyzszej polki. Evans ostatni mecz z tak dobrym zawodnikiem zagral 13.09 byl to Dodig kolejni gracze nie sa juz z tego poziomu gry (jedynie na us open cos tam pokazal).
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Janowicz J. - Roger-Vasselin E. @ 2,64 Marathon ⛔
Janowicz J. - Roger-Vasselin E. +1,5 seta @ 1.61 Marathon
⛔
Kursy na Vasselina spadają i jest w pełni zrozumiałe, bo nie widzę powodu dlaczego to nie on miałby być faworytem w tym meczu. Francuz to tenisista ułożony jak mało który. Nie jest żadnym wirtuozem, nigdy nie przebije się do ścisłej czołówki, ale swoje schematy gry ma opanowane do perfekcji. Konsekwencja i dokładność z jaką gra jest godna pochwały. Dobry pewny serwis, w wymianach bardzo pewny i rzetelny. Od początku sezonu dobra forma. Finał w Chennai, 3 runda Australian Open, teraz tutaj 2 pewnie wygrane mecze. Gra u siebie, a Francuzi u siebie zawsze mają ogromne wsparcie. Trudno znaleźć jakieś minusy po stronie Edouarda. A Janowicz nie błyszczy, narzeka tylko na kontuzje czy na inne problemy. W Davis Cupie pewnie wygrane mecze, ale Ruscy tam się za bardzo nie spinali. Niby hala sprzyja Janowiczowi, ale Francuz też tam się czuje bardzo dobrze i Janowicz by musiał zagrać na prawdę świetny mecz, z małą ilością błędów, aby zagrozić tak regularnemu i konsekwentnemu graczowi jak Vasselin, a takie meczu Janowicz to dawno nie widzieliśmy. Set to minimum jakie Edouard tutaj powinien ugrać, a zwycięstwo też prawdopodobne.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Haas - Kuznetsov +4.5 gema ✅✅✅ 7-6 6-4
Haas zaczął sezon trochę kiepsko odpad w 1 rundzie w Auckland, w pierwszej rundzie Australian Open skreczował.
Różnica w rankingu ATP pomiędzy oboma graczami jest dość spora ponad 100 pozycji ale to nie powinno mieć wpływu na dzisiejszy mecz. Kuznetsov ładnie się rozegrał na turnieju w Zagrzebiu bez problemu przeszedł eliminacje natomiast Haas wczoraj w pierwszej rundzie trochę się pomęczył z Beckerem. Jak widać Haas w nie najlepszej formie i w dodatku powrót po kontuzji co powinno skutkować spokojnym pokryciem handicapu +4.5 gema.
Komentarz pomeczowy
Ogólnie Haas bardzo słabo zagrał ten mecz mimo że wygrał, nie podobały mi się jego backhandy które często outem się kończyły, widać że jeszcze dobrze w sezon nie wszedł. Słabą stroną Haasa w tym meczu było również marnowanie bardzo dobrze wystawionych piłek. W jutrzejszym meczu z Evansem radzę nie grać na Niemca. W 4 gemie 2 seta doszło do dość ciekawej sytuacji dobre serwy Niemcowi wychodziły tylko wtedy jak serwował na lewą stronę natomiast jego serwisy na prawą stronę były dość łatwo odbierane przez Kuznetsova. Niniejsza sytuacja podkreśla to że Tommy w tym roku jeszcze się dobrze nie rozegrał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom