>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP Tour - Monte Carlo, 15-22.04.2012

Status
Zamknięty.
beb 95

beb

Użytkownik
Llodra - Fognini 1 2.00 @ bet365⛔

Obaj panowie bez formy jaką się od nich oczekuje. Odpadają obaj w początkowych rundach. Llodra na ostatnie 5 meczy, wygrał tylko jeden z Gulbisem na Indian Wells, a przegrał z Tsongą, Rosolem, Federerem i Del Potro. Gulbis podobnie przegrał 4 mecze, a jeden wygrał, wszystkie z mało znaczącymi grajkami. Stawiając ten typ kieruję się przede wszystkim klasą zawodnika. Lllodra próbuje grać w dużych turniejach a Fognini objeżdża wszystkie małe turnieje nabijając pkt do ATP. Według mnie to różnica klas i spośród obu zawodników bez formy wygra ten o klasę lepszy czyli Llodra.

Delbonis - Andujar 2 1.44 @ bet365✅

Bez zbędnego rozpisywania się, tutaj sytuacja jak wyżej, różnica klas. Andujar wygrał w niedziele turniej, więc jak mówi przesąd wygrani poprzednich turniejów odpadają szybko. Ale z delbonisem to byłby wstyd przegrać w monako. Nie wiem czy da radę w dwóch setach, ale ogólnie da radę, typ bardziej z sympatii niż dokładnej analizy.
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Berlocq - Starace @1,85 Bwin ✅ 2-4 i krecz łatwa kasa ????
Trochę mnie zdziwił fakt przyjazdu do Monte Carlo Argentyńczyka ponieważ w ubiegłym tygodniu występował on w turnieju w Houston i zmagał się tam od samego początku turnieju z kontuzją nogi a w spotkaniu z Lopezem ból doskwierał mu tak że kulawy Berlocq musiał poddać mecz i zejść z kortu. Wątpię żeby w ciągu trzech dni Argentyńczyk doszedł do pełnej sprawności i mógł w 100% zdrowy dzisiaj zagrać. Ale skoro zdecydował się grać to trzeba ten fakt wykorzystać i pograć u tych bukmacherów co zaliczają zakład po rozegraniu jednego punktu w meczu bo prawdopodobieństwo kreczu po tym co widziałem oglądając mecz z Lopezem jest bardzo duże.
 
K 0

kynio

Użytkownik
Na dzień dobry się przywitam z racji tego, że to mój pierwszy post.
Cześć.
Co do Monaco to myślę, że jest na tyle mocny ostatnio, że pojedzie po Holendrze... Bez przesady przecież oni są do takich sytuacji przystosowani, poza tym stać go wykupić sobie cały rząd miejsc żeby mu nikt nie przeszkadzał w odpoczynku. ????
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Simone Bolelli @3.00
Jak dla mnie value ogromne. Cilic na cegle nigdy nie był dobry. W dodatku ostatnimi czasy zmagał się z kontuzją i jeszcze nie jest w stanie grać na tak wysokim poziomie co kiedyś. Miałem okazję oglądać jego pojedynek z Del Potro na clay&#39;u i jedyne, co mogę powiedzieć na temat jego gry to... TRAGEDIA! Spóźniony do każdej piłki, popełniał multum niewymuszonych błędów, zmęczony po godzinie odbijania. Serwis nie funkcjonuje jak należy, natomiast returnu nawet nie zamierzam komentować. Bolelli potrafi grać świetnie na mączce. Jest sprytnym graczem, na którego trzeba uważać. Jeśli przytrzyma piłkę w korcie i nie pozwoli oddać inicjatywy, wówczas powinno być bardzo dobrze.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Na dzień dobry się przywitam z racji tego, że to mój pierwszy post.

Cześć.

Co do Monaco to myślę, że jest na tyle mocny ostatnio, że pojedzie po Holendrze... Bez przesady przecież oni są do takich sytuacji przystosowani, poza tym stać go wykupić sobie cały rząd miejsc żeby mu nikt nie przeszkadzał w odpoczynku. ????
A co kupi , żeby przejść aklimatyzacje ??

LIVE : Wynik 4:4 w normalnych warunkach już by jechał z Haasem a tutaj póki co równo więc 4,75 było warto


christopher48 // Jak można pisać, że było warto, jak się mecz jeszcze nie skończył. Jak grasz na wynik końcowy, to liczy się chyba tylko wynik końcowy, co nie? ;-) Pozdrawiam.
 
T 44

tomaso

Użytkownik
Simone Bolelli @3.00
Jak dla mnie value ogromne. Cilic na cegle nigdy nie był dobry. W dodatku ostatnimi czasy zmagał się z kontuzją i jeszcze nie jest w stanie grać na tak wysokim poziomie co kiedyś. Miałem okazję oglądać jego pojedynek z Del Potro na clay&#39;u i jedyne, co mogę powiedzieć na temat jego gry to... TRAGEDIA! Spóźniony do każdej piłki, popełniał multum niewymuszonych błędów, zmęczony po godzinie odbijania. Serwis nie funkcjonuje jak należy, natomiast returnu nawet nie zamierzam komentować. Bolelli potrafi grać świetnie na mączce. Jest sprytnym graczem, na którego trzeba uważać. Jeśli przytrzyma piłkę w korcie i nie pozwoli oddać inicjatywy, wówczas powinno być bardzo dobrze.
Z Delpo go widziałeś, ale jak wygrywał z Nalbą już nie... albo niewygodnie było o tym napisać.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
christopher48 // Jak można pisać, że było warto, jak się mecz jeszcze nie skończył. Jak grasz na wynik końcowy, to liczy się chyba tylko wynik końcowy, co nie? Pozdrawiam.
Nie zrozumielismy sie dalej.. value bylo ogromne i bzdura bylo granie tego za 1,35. Jak pokazala historia po 1 secie miales na Monaco 2,37 wiec grajac przed meczem 4,75 mozna bylo ladnie skontrowac i miec pieknego surebeta. Kto skorzystal to jego kto gral za 1,30 musial niezle lac w porty po 1 secie.

Teraz juz Monaco gra swoje ale tak jak pisalem value bylo i to spore a co dzialo sie z kursami w trakcie rowniez opisalem.


christopher48 // Ok, masz rację. Pozdrawiam.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Co niektórzy mnie nie zrozumieli . Ja nie pisałem , że Haase jest faworytem tylko , że jest value na Hasse a to różnica . Dla mnie szanse w tym meczu to 66-33 % w strone Monaco wiec kursy powiny być 1,5 – 3,0 a nie 1,19 – 5,2 . Post został skasowany bo coś tam jeszcze pisałem nie odpowiedniego .
Jeszcze odniosę się do tego
Jak można pisać, że było warto, jak się mecz jeszcze nie skończył.Jak grasz na wynik końcowy, to liczy się chyba tylko wynik końcowy, co nie? Pozdrawiam.
Pisałem , że było warto bo czekałem na sprzedaż na betfair i doczekałem się po secie 1,61 .
Fakt faktem szczęście dopisało ale potrafię się do tego przyznać
Pzdr i zakończymy już ten temat
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Błagam Poozon wez odpusc bo tego sie nie da czytac. Buki obnizaja kursy bo Ty podales na forum, wyczailes mega value przewidujac mysli Monaco. Krzysztof Jackowski bierze od Ciebie zapewne lekcje przepowiadania przyszlosci. Jak te 66-33 policzyles powiedz? I co z tym 1% poszedl na piwo?

Pisałem , że było warto bo czekałem na sprzedaż na betfair i doczekałem się po secie 1,61 .
Popis geniuszu, i faktycznie kazdy sie tym interesuje czy sprzedales, gdzie i za ile. Wszyscy tylko po co wchodza na to forum.

Bzdura goni bzdure.

Jeszcze uzupelnie bledy nawierzchni, ktore notorycznie robisz. Nawierzchnia jest wolna. Dziecko sosny znow sie nie popisalo.

Tomic - Dolgopolov 3,40 1/10

3.40 nieporozumienie. Ukrainiec po festiwalu fixow w Casablance nie prezentuje sie za dobrze. Zle wybory, zle kierunki, chaotyczna gra bez ladu i skladu. Tomic powinien go ograc solidnoscia. Ciagle mu na cegle nie idzie ale z takim rywalem przy takim kursie to naprawde te 1/10 warto. Zapewne bf pinn da wiecej. Dolgo ostatnio wiecej czasu spedza przed lustrem niz na solidnym trenowaniu. Efekt wizualny tragiczny, i na glowie i na korcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 161

poozon

Użytkownik
Błagam Poozon wez odpusc bo tego sie nie da czytac. Buki obnizaja kursy bo Ty podales na forum, wyczailes mega value przewidujac mysli Monaco. Krzysztof Jackowski bierze od Ciebie zapewne lekcje przepowiadania przyszlosci. Jak te 66-33 policzyles powiedz? I co z tym 1% poszedl na piwo?
Jakie ja myśli przewidziałem o co tobie chodzi ?? Wytłumacz mi to bo nie rozumiem ciebie , temat skończony teraz następny się udziela . Buki obniżają kursy bo ja podałem ?? Gdzie ja co takiego napisałem ??

66,66 - 33,33 % teraz lepiej czy czepisz sie 0,01 %?
Ja wyliczyłem w procentach , a ty jak wyliczyłeś 1j na Tomicia ? Pewnie w taki sam sposób . Po prostu chciałeś się czegoś czepić i czepiłeś
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jesli Monaco zszedl dzisiaj z kontuzja przy prowadzeniu z Haase to jutro bedzie wylaczony z gry ale moze wyjdzie na kort w deblu a wiec :
Fleming/Hutchins-Monaco/Nishikori
1,72

expekt (po 1 pilce zaliczone)
W najgorszym wypadku mysle dostaniemy zwrot...
 
P 161

poozon

Użytkownik
1/10 oznacza stawke a nie szanse % wygranej, facet nie kompormituj sie.

Serio ?? Naprawdę tyle lat grania i ciągle się czegoś uczę . Nie zrozumiałeś o co chodziło . Ja podałem w procentach jak powinny być wyliczone kursy i na twoje pytanie odpowiedziałem ciekawe jak ty wyliczyłeś stawkę myślałem ,że to zrozumiesz

Ty oceniłeś szanse w jednostkach

Ja oceniłem kurs w procentach

Jedno i drugie są tylko naszymi odczuciami co danego spotkania , więc pytanie jak to zrobiłem jest bezsensu . Też mogę się zapytać czego tylko 1j a nie więcej i jak to wyliczyłeś


Jeszcze uzupelnie bledy nawierzchni, ktore notorycznie robisz. Nawierzchnia jest wolna.

Zależy wszystko od pogody i wrzucanie do jednego wora i pisanie , że nawierzchnia jest wolna to jakieś nie porozumienie z twoje strony .

Cześć zawodników wypowiada się , że nawierzchnia jest wolna część że szybkość średnia wszystko zależy w jakich warunkach grali oraz od tego na jakim korcie grali Court Des Princes , Court Centra jeden jest wolniejszy druga szybsza

W dni pogodne kiedy kort jest wysuszona to nawierzchnia na pewno nie jest wolna .

Notoryczne błędy wymień chociaż jeden
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
ktoś oglądał dzisiejszy mecz Wawrinki i może mi napisać, czy tak dobry wynik z Feliciano to zasługa słabej dyspozycji Lopeza czy świetnej gry Szwajcara? Może jeszcze inaczej?


Witam, nie oglądałem meczu. Ale Lopez ostatni turniej skończył wysoko, przez to przyjechał do Księstwa Monaco w ostatniej chwili. Śledziłem statystyki na bieżąco, wychodzi że Wawrinka jest taki dobry. Pozdrawiam
prawdę mówiąc nie na taką opinię liczyłem, czekam na kogoś kto oglądał w/w mecz
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
@...mój ukochany Real na razie przegrał bitwe...wojne wygra u siebie:grin:. W Madrycie trzymam kciuki za ekipe!!!

@ droga Merenque, kiedyś Ci w tonie pejoratywnym pisałem o Maszy, od dzisiaj zmieniam zdanie, wygląda przecudnie:razz:...moze i wrzaski znikną... ????

Bhupathi, Bopanna 1.60⛔ koszmar...

To za poważny debel na składaka Viktor,Staszek. Troicki w mega kryzysie, a Staszek jako deblista mnie nie wzrusza. Serb od dłuzszego czasu stroi fochy na korcie i gra jak pokraka. Staszka moze oszczędzę bo to on pewnie będzie ciągnął gre...ale grają dla mnie aktualnie z topowym deblem, który jest zapewne wypoczęty i się zbroi na osiągnięcie dobrego rezultatu w Monte Carlo.


Andre@
 
thma 43

thma

Użytkownik
ktoś oglądał dzisiejszy mecz Wawrinki i może mi napisać, czy tak dobry wynik z Feliciano to zasługa słabej dyspozycji Lopeza czy świetnej gry Szwajcara? Może jeszcze inaczej?
Witam, nie oglądałem meczu. Ale Lopez ostatni turniej skończył wysoko, przez to przyjechał do Księstwa Monaco w ostatniej chwili. Śledziłem statystyki na bieżąco, wychodzi że Wawrinka jest taki dobry. Pozdrawiam ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tomic, B - Dolgopolov, Alexandr 1,35
Kurs tragiczny, ja liczyłem na 1,50, ale i tak biorę. Tak roxxx tutaj pisze swoje teorie... a Fakty są takie, iż Tomic na cegle nigdy nic nie grał, w 1r ograł Istomina, który sam oddał mecz- większe warunki postawił w Australii gdzie gdyby nie przegrał TB w 2 secie mogło się róznię potoczyć. Ja myślę, iż to Kangur więcej czasu spędza poza kortem czy przez lustrem czy na dyskotece nie ma znaczenia... Dolgi ma kończąc uderzenie, skraca grę i w tym elemencie bije kangura na łeb. Prawie go ograł na AO, w moim odczuciu był lepszy. Jego Fantazja, luz w grze jest absolutnym przeciwieństwem Tomica, który czeka na swoją szanse na szybszych kortach. Tutak gra bo na dobry ranking i z przeciętniakami może sobie radzić nawet na cegle, ale Alex do takich zdecydowanie nie należy.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Tomic, B - Dolgopolov, Alexandr 1,35
Kurs tragiczny, ja liczyłem na 1,50, ale i tak biorę. Tak roxxx tutaj pisze swoje teorie... a Fakty są takie, iż Tomic na cegle nigdy nic nie grał, w 1r ograł Istomina, który sam oddał mecz- większe warunki postawił w Australii gdzie gdyby nie przegrał TB w 2 secie mogło się róznię potoczyć. Ja myślę, iż to Kangur więcej czasu spędza poza kortem czy przez lustrem czy na dyskotece nie ma znaczenia... Dolgi ma kończąc uderzenie, skraca grę i w tym elemencie bije kangura na łeb. Prawie go ograł na AO, w moim odczuciu był lepszy. Jego Fantazja, luz w grze jest absolutnym przeciwieństwem Tomica, który czeka na swoją szanse na szybszych kortach. Tutak gra bo na dobry ranking i z przeciętniakami może sobie radzić nawet na cegle, ale Alex do takich zdecydowanie nie należy.
Kurs tragiczny, to po co ruszasz? Rozumiem, że tylko zapodałeś kontrę dla roxxx, a nie coś co sam grasz?!
Szkoda się potknąć na takim 1,35... Czuję, że Bernard zbierze się na pojedynek z Ukraińcem. To, że nie grał na cegle niczego nie zmienia. Dolgo nie jest jakąś potęgą, aby brać po takim kursie, moim zdaniem lepiej spróbować na win Bernarda.
Tomic @ kurs: 3.110
⛔
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie kontrę na Roxxx, odrazu postanowiłem grać jak zobaczyłem drabinkę i wyniki w 1r. Oczywiście gdyby nie analiza roxxx to bym nie poddał swojej, bo po co. Mi na zależy aby przekonywać do swoich typów, ale tutaj musiałem napisać co myślę. Jutro koło 12 wszystko będzie jasne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom