>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

ATP Tour - Monte Carlo, 15-22.04.2012

Status
Zamknięty.
J 13

jrq-

Użytkownik
A co sądzicie o Tipsareviciu? Montanes ostatnio spisywał się tragicznie, w pierwszej rundzie ograł dość pewnie Raonicia, ale Tipsarevic ma duzo wiecej atutow niz tylko serwis... Janko dość wszechstronny, forma też niezła się wydaje.
Kurs ~1.40
Podobny kurs jest na Simona, z Gilem, ktory łatwo ograł Jużnego. Z jednej strony Simon powinien sobie poradzić, ale z drugiej nie ogladałem na żywo go, więc jakby ktoś mógl cos wiecej napisac na temat jego gry. Bede wdzieczny.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Podobny kurs jest na Simona, z Gilem, ktory łatwo ograł Jużnego. Z jednej strony Simon powinien sobie poradzić, ale z drugiej nie ogladałem na żywo go, więc jakby ktoś mógl cos wiecej napisac na temat jego gry. Bede wdzieczny.
No właśnie, mnie nurtuje ten mecz. Niestety nie widziałem jeszcze Gila na tym turnieju.

Kurs na Simona wydaje się wysoki - myślę, że jest tak głównie ze względu na jeden aspekt: Gil broni tutaj punktów za sensacyjny występ (ćwierćfinał) sprzed roku.

Gil grał dwa mecze w niedzielę (kwalifikacje) - dwie trzysetówki i obydwie ogarnął. Z Bruguesem-Davi przegrywał już 1:6 2*:4 40-A. Z Darcisem wygrał po TB 3. seta. To wszystko w ciągu jednego dnia. Sądząc po tym widać, że mu zależy na obronie (przynajmniej) częściowej tych punktów.

Potem miał dzień przerwy (chyba dobrze dla niego, że 1. rundę grał we wtorek, a nie w poniedziałek - po tej morderczej niedzieli). No i ten mecz z Youzhnym.

Sądząc po wynikach (no i po tym odwóceniu meczu w 1. rundzie kwali) chce tutaj pokazać to samo co rok temu.

Szkoda, że mogę wnioskować tylko po wynikach, bo tak jak mówię, meczu Gil-Youzhny nie widziałem.

Nurtuje mnie jednak ta obrona punktów przez Gila i dlatego może +1,5 seta na Portugalczyka byłoby dobrą opcją.

On spadł trochę w rankingu. Wie, że MC jest bardzo ważne - potem do połowy roku nie broni już za dużej ilości punktów, więc myślę, że tutaj daje z siebie wszystko, żeby mieć jako taki luz przez dwa najbliższe miesiące.

Normalnie kurs na Simona w takim meczu byłby niższy, ale chyba w związku z tym co napisałem jest trochę wyższy.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
witam, moj pierwszy post wiec sie przywitac wypada, dobry wieczor!

ja ogladalem dzisiejszy mecz, rosjanin wygladal tak jakby wczoraj zabalowal, gral tragicznie, bez zastanowienia postawilem na Simona, jako, ze ostatnio sie interesuje tenisem, to ogladam praktycznie kazdy mecz na zywo, wg mnie Simon to pewniak, mam nadzieje, ze z czasem ogarne lepsze argumenty, ale to jak sie bardziej wkrece i spedze przy tym troche czasu, bo na razie nie chce lac wody bez sensu, ale tak jak mowie dzisiaj rosjanin nie pokazal nic ????

pozdrawiam!
 
P 161

poozon

Użytkownik
A co sądzicie o Tipsareviciu? Montanes ostatnio spisywał się tragicznie, w pierwszej rundzie ograł dość pewnie Raonicia, ale Tipsarevic ma duzo wiecej atutow niz tylko serwis... Janko dość wszechstronny, forma też niezła się wydaje.
Kurs ~1.40
Ja ogladałem to spotkanie , żaden mnie nie zachwycił ani Montanes ani Raonic . U Raonicia było widać miesięczną przerwę spowodowaną kontuzją , u Montanes czteromiesięczną . Nic nie pokazali , a że dwóch obecnie słabych zawodników trafiło na siebie to jeden musiał przejść
Montanes 14w 26ue; Raonic 30w 47ue.
Raonic masa UE zresztą Montanes nie lepszy
PObieram Tipse po 1,4
✅
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Gil-Simon
Typ:2
Kurs:1.30
Bukmacher:Expekt
Buki powinni w tym wypadku wystawić kurs 1.20, może z tego względu jak kolega wyżej wspomniał sugerowali się ubiegłorocznym ćwierćfinałem ale nie możemy na tą chwilę brać tego pod uwagę, pomimo chimeryczności Simona jestem w tym wypadku pewny jego wygranej bardziej przegranej Gila, kurs warty sporego zagrania.
Tipsarevic-Montanes
Typ:1
Kurs:1.35
Bukmacher:Expekt
Wygrana Montanesa nad Raonicem absolutnie mnie nie przekonuje, po po pierwsze ten drugi był świeżo po co prawda nie jakiejś bardzo długiej kontuzji to dochodzi do tego najgorsza nawierzchnia jaka mogła mu się przydarzyć, Janko lepszy na obecną chwilę pod każdym względem wygra ten mecz.
Cilic-Berdych
Typ:2
Kurs:1.4
Bukmacher:Expekt
Drewno spotka się z zawsze grożnym Tomasem, nawierzchnia na korzyść Czecha pomimo że do ulubionych dla niego nie należy ale za to nieodpowienia na korzystne wyniki Chorwata, nie mam wątpliwości który z zawodników w tym pojedynku wygra, Tomas zagra bez większego stresu i ze sporą motywacją ze względu na rangę turnieju oraz występujących w nim zawodników, bardzo ładny kurs.
Haase-Fognini
Typ:2
Kurs:1.55
Bukmacher:Expekt
W tym wypadku buki wystawiając kursy sugerowali się obecną pozycją w rankingu oraz wygraną Haase nad Monaco czego absolutnie nie można brać pod uwagę ponieważ ten drugi wygrywając drugiego seta do zera poddał w trzecim mecz,dodatkowo też ostatnio Włoch nie świecił formą ale wygrana nad zawsze grożnym Llodrą robi wrażenie(pomimo że to nie nawierzchnia Francuza) chimeryczny Haase żegna się w tej rundzie z turniejem.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Kilka słów, wszystko Betsafe:

G. Simon - F. Gil # 1 1.40 ✅ 6:3 6:2

Simon to zawodnik, który miewa przebłyski swojego wielkiego talentu, jednak można też go zobaczyć w fatalnej dyspozycji. Grać na najwyższym poziomie to on potrafi, jednak czy dziś tak zagra. Przeciwnikiem będzie Gil jak dla mnie to solidny challengerowiec, jednak kiedy chce coś zdziałać w turniejach o randze ATP to zazwyczaj kończy się to niepowodzeniem. Nie widziałem spotkań obu zawodników w pierwszej rundzie. Gil pokonał Youzhnego, natomiast Simon w dwóch setach odprawił Ballereta. Rusek dawno nie grał i jego porażka jakoś mnie nie dziwi, a Simon chyba tylko dla formalności wyszedł na kort i se pobiegał. Wygrany tego meczu spotka się za pewne z Tipsarevicem, który też powinien wygrać z Montanesem.


J. Tipsarevic - A. Montanes # 1 1.40 ✅ 6:2 6:3

Janko ostatnio pogrywał w Davisie wygrał po maratonie ze Stepankiem i dość pechowo przegrał z Berdychem. Jednak poziom jaki zaprezentował był całkiem nie zły. W ubiegłym roku Tipsa szybciutko przegrał w tym turnieju już w pierwszej rundzie z Lopezem. Albert to dla mnie zawodnik, o którym lepiej się nie wypowiadać. W ubiegłym roku pamiętam, że notował bardzo dobrą passę gdzie notował coś bodajże 13-3 na ziemi. W tym sezonie gra słabiutko, już w pierwszej rundzie z Raoniciem grał słabo. W pierwszym secie widziałem przebłyski starego dobrego Albercika, jednak były to tylko momenty. Wg mnie Tipsarevic powinien sobie dziś poradzić, fakt że będzie to jego pierwszy mecz w tym turnieju, może trochę potrwać zanim Janko wejdzie w mecz.


M. Kukushkin (+1.5 seta) - F. Volandri # 1 1.40 ✅ 7:6 2:6 6:2

Kazach w mojej opinii to wielki talent, jednak swoich umiejętności praktycznie nie wykorzystuje. Zazwyczaj jego dobrą grę można zobaczyć w turniejach wielkoszlemowych. Dziś jego grę można będzie zobaczyć na mączce w Monte Carlo. W tym sezonie na ziemi jeszcze nie grał, no wykluczając udział w tym turnieju. W kwalifikacjach ograł ostatnio dobrze dysponowanego Dimitrova oraz starą wygę Clementa. Wszystko szybko łatwo i w dwóch setach. Volandri to zawodnik, który potrafi grać na ziemi i nie raz już to pokazywał. Jednak od turnieju w Barlettcie jego forma jakoś do mnie nie przemawia. Po porażce ze Starace, był szybki udział w Casablance i porażka z Bachingerem. Wczoraj mlodym Giannesim 2:0, jednak Kukiskinh w mojej ocenie gra lepiej i powinien dziś powalczyć. Kazach wczoraj odprawił Florianka, który chyba zapomniał jak się gra, no ale wygrana to wygrana.



B. Tomic (+1.5 seta) - A. Dolgopolov # 1 1.80 ✅ 2:6 7:5 6:1

Obydwaj młodzi zdolni i ciekawi zawodnicy. Obydwóch nie lubię i nie przepadam za nimi. Tomic, który znany jest z tego, że jak gra to jest ciekawie, nie tylko za sprawą super zagrań. Widziałem jego mecz z Istominem i ten kto pisze, że Istomin oddał mecz ten nie wie co pisze. Tomic zagrał na prawdę solidnie. Serwis siedział bardzo dobrze, mimo tego, że to ziemia to, aż sam się zdziwiłem, że przy swoim podaniu Denis praktycznie nie zdobywał punktów. Tomic pokazał solidny tenis, fakt, że Istomin to żaden zimniak, ale jak dla mnie ten tenis co pokazał Australijczyk przekonał mnie. Co do Dolgiego, to nie widziałem, jego pierwszego mecz z Chela. Więc ciężko mi oceniać jego grę. Olek znany jest ze swoich wahań nastrojów. W ubiegłym tygodniu na ziemi w Casablance został zmieciony przez Cipollę, za pewne odpuścił se ten mecz. W mojej ocenie Tomic jest w stanie urwać co najmniej seta Dolgiemu, więc czemu miałby nie wygrać całego spotkania.


P. Andujar - S. Wawrinka # 2 1.40 ✅ 5:7 3:6

Czyżby wrócił do nas stary dobry Stasiek, który swoim jednoręcznym bh niszczył nie jednego z TOP10. Wczoraj szybko łatwo i przyjemnie wygrał z Lopezem, po którym mogliśmy się więcej spodziewać. Jednak ja bym uważał ze Szwajcarem, bo jego dobra gra w jednym spotkaniu nie oznacza powtórki formy w następnym meczu. Andujar ostatnio wraca do formy wygrany turniej w Casablance. Będzie to dla niego 6 spotkanie w przeciągu 6-7 dni więc o świeżości nie ma mowy. Podróż z Casablanci do Monte Carlo, również powinno odbić się na jego grze. Wątpię, by Hiszpan prezentował nadal taką dobrą formę. Mam nadzieję, że Szwajcar powtórzy dobrą formę i odprawi z kwitkiem zmęczonego Andujara.



5/5 uważam dzień za udany oby częściej takie. A co do Ferrera to ... brak słów. Jeżeli zawodnik ma uraz powinien nie wychodzić na kort i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
win1988 164

win1988

Użytkownik
Dolgopolov - Tomic 1 1.42 Panbet

Mam nadzieję, że Ukrainiec jest pamiętliwy, i za wałek jaki wykręcił mu Tomic na ostatnim AO zmiecie go z kortu. Nie mogę znaleźć filmiku, ale kto bardziej ogarnięty, to z pewnością pamięta tę sytuację. Czy może mieć ona znaczenie ? Chciałbym, może jednak Dolgo nie przywiązuję do tamtej sytuacji zbyt dużej uwagi i po prostu wyjdzie na mecz jak gdyby nigdy nic. Mimo wszystko, Tomic w porównania do Alexandra nie ma żadnego pojęcia o clayu. W ostatnich latach mało na niej grywał, a jak już to zazwyczaj przegrywał. Pokonał rok temu w MC Machado, i to tyle. Teraz udało mu się powtórzyć rezultat, ale wygrana nad Istominem nie robi na mnie wrażenia. Dolgo z kolei na mączce jest groźny, dużo więcej meczów rozegranych, dużo więcej sukcesów. Ostatnio nie szło najlepiej, wpadka w Maroku z Cipollą, wcześniej zaskakująca poraża z Kubotem, ale wtedy miał stan przedgorączkowy więc można mu wybaczyć. Tutaj w godzinkę z prysznicem uporał się z dziadkiem Chelą, który mimo wszystko grać na clayu jeszcze potrafi. Reasumując, Dolgo jak nie wyłączy mózgu w czasie gry powinien w szybkich dwóch setach uporać się z Australijczykiem. Slajsowaniem na mączce meczu się nie wygra, chyba. Kurs fajny, powinno być dobrze.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Nie chcę siać plotek ale...
Nie jestem pewien bp dopiero przełączyłem na Tomic Dolgopolov i wydaje mi się ze Dolgopolov złapał się za plecy schylił i pojawił się grymas twarzy , więc obserwujcie
Póki co nie wchodzę bo nie jestem do końca pewien , widziałem tylko końcówkę tego zachowania i nie wiem czym to było spowodowane
Medicala nie brał
...
Nic mu nie jest
 
thma 43

thma

Użytkownik
I Dolgopolov wygrał w 3 setach.
Ja osobiście zagrałem że, Tomic wygra 1 seta. 1,75.
Myślałem że Tomic wygra wygra to spotkanie, ale przed pójściem wczoraj spać poczytałem trochę forum i zdania były podzielone, zdecydowałem się na tylko 1 set dla Tomica, bardzo ładny kurs 1,75 i się opłacało. za to WIELKIE dzięki. ????

Edit Literówka.
 
beb 95

beb

Użytkownik
Julien Benneteau - Jürgen Melzer 2 1.60⛔

Melzer wraca do dużej formy, oglądając mecze obu zawodników w pierwszej rundzie stawiam na melzera. Benneteau dawał się w swoim meczu głupio przełamywać i zamiast szybkiego 2-0 miał wymęczone 2-1.

M.Bhupathi/R.Bopanna - V.Troicki/S.Wawrinka 1 1.63⛔

Debel numer jeden znany wszystkim tu obecnym, debel numer dwa stworzony w zasadzie nie wiadomo po co. I Troicki i Wawrinka w singlu jakoś grają ale w deblu jeszcze nikt ich porządnie nie sprawdził. Myślę że po dzisiejszym meczu będzie wszystko jasne czego można się po nich spodziewać.

Kei Nishikori - Paul-Henri Mathieu 1 1.40✅

Mathieu wygrał w pierwszej rundzie z Youngiem, i muszę przyznać że stawiałem przeciwko niemu już wtedy. Kei jest lepszy niż Young bez formy, a Mathieu daleko jest do gry jaką prezentował będąc kiedyś dawno temu na 12 miejscu ATP. Kei może nie jest lepszy technicznie lecz na pewno sprawniejszy fizycznie i to jest jego atut w tym meczu.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
szkoda, że Tomic to taka miękka faja, potrafił jedynie na chwilę postawić się średnio grającemu Dolgo. W sumie, widział co prezentuje Bernard, więc dopasował się odpowiednio do jego &quot;gry&quot;. Dolgo spokojniejszy, wydawał się skoncentrowany, w miarę regularny, a Tomic to taki trochę wariat. Kilka razy kątowe piłki rozdawał, a także kilka błędnych decyzji na korcie co wykorzystał lepszy dzisiaj Dolgo. Gratulacje dla tych, którzy na niego grali ????
 
mcbart 13

mcbart

Użytkownik
Warto pobrać Ferrera -2,5 gema na bet365 na żywo.

Oglądam mecz na żywo i Ferrer dopiero wchodzi w mecz.


No nie wiem czy warto , pewnie nie wiesz o pewnym fakcie

Twitter

Dzisiaj na treningu

Looks like Ferrer has a shoulder/right arm issue. Hope it s not too serious. His trainer was helping him to stretch his arm. He looked in pain but maybe it&#39;s nothing serious.&quot;
Odds makerzy na pewno nie czytają Twittera. Poprostu Ferrer gra dno narazie. Zobaczymy
 
P 161

poozon

Użytkownik
No nie wiem czy warto , pewnie nie wiesz o pewnym fakcie

Twitter

Dzisiaj na treningu

Looks like Ferrer has a shoulder/right arm issue. Hope it s not too serious. His trainer was helping him to stretch his arm. He looked in pain but maybe it&#39;s nothing serious.&quot;


Ferrer ruszył zdecydowanie 1:4 w czoło juz sie chyba nie obudzi moze jutro:grin:
To nie tylko było na twitterze ale tam najszybciej się pojawiło , widocznie nie czytają też innych stron . Możliwe , że gra właśnie dno bo coś jest na rzeczy z tym urazem , zobaczymy w wywiadach może coś będzie mówił


Hehe.. ???? No wiem widzę. Tragedia ???? )

Mogłeś dać info... Kurs 9.00 piechotą nie chodzi...
Ono mogłem , czekałem na pierwsze gemu ale jużna starcie złamał

PS w miare mozliwosci wrzucam
 
P 161

poozon

Użytkownik
Tak na szybkiego bo zaraz poleci
Haase - Bellucci typ 2 bwin 1,5 stawka 3j
EDIT : Napiszę , ale będzie krótka , bo nie widzę sensu pisać opowiadań . Starczy już tego szczęścia holendra prawda jest taka , że powinien już odpaść w pierwszej rundzie gdyby nie krecz Monaco . Bellucci dzisiaj zmiótł Ferrera nie wiem czy było to spowodowane urazem Ferrera czy po prostu Bellucci jest w bd formie , ale to co widziałem w dzisiejszym spotkaniu na Haase wystarczy spokojnie
christopher48 // Mam nadzieję, że dopiszesz jakąś analizę.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Mały kamikaze? Dlaczego nie. Berdych jakoś niespecjalnie leży mi w tym meczu, z resztą jest strasznie nieprzewidywalny i w połączeniu ze swoimi błędami, które ostatnio dość często zdarzają mu się popełniać - jak najbardziej myślę, że Kei może tutaj wykonać misje. Jak już wspominałem; Tomas zawodzi. Popełnia dużo niewymuszonych, kuleje mu serwis i dodatkowo ten jego scentrowany forhend... Nishikori lubi poprzebijać, z resztą w porównaniu do Berdycha to okaz typowego walczaka, który z kortu tak łatwo nie zejdzie. Ostatni raz grali ze sobą w Bazylei i 3 lata temu w Brisbane - oba mecze wygrał Japończyk. Stawiam na Nishikoriego.

Kei Nishikori - Tomas Berdych @ 3,40 // Pinnacle (6/10) ⛔
 
beb 95

beb

Użytkownik
Verdasco - Tsonga 2 1.50
Verdasco w tym turnieju wygrał dwa mecze, pierwszy z Rochusem, 2:1, lecz to tylko wynik, tak naprawdę zdominował tamten mecz i drugi również 2:1 z Dodigiem. Mecz numer dwa w wykonianiu verdasco był gorszy, wynik wymęczony. Moim zdaniem w momencie gdy dasco wpada na dużo mocniejszego przeciwnika niz rochus i dodig, którym jest Tsonga jego szanse drastycznie maleją. Ostatni raz panowie grali między sobą we wrzesniu na US open i mecz skończył się gładkim 3:0 dla tsongi. Jutro nie będzie tak prosto bo forma już nie ta u obu panów ale Tsonga wygra ten mecz.
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
ATP - Monte Carlo - MD​

Na pierwszy ogień idzie jeden z czterech jutrzejszych pojedynków deblowych. Spoglądając na każdy z nich bez problemu możemy wskazać faworyta, jednak czy tak samo łatwe jest to w rzeczywistości? Otóż moim zdaniem nie i dlatego na jutro wybrałem jedno, ale za to pewne spotkanie.
Jest to oczywiście pojedynek bliźniaków czyli Boba i Mike Bryan również z braćmi, jednak nie tak doświadczonymi jak starsi koledzy, czyli z Jamie i Andy Murrayem.
Pierwszy debel jest bardzo doświadczony, zgrany. Grają ze sobą od lat skupiając się głównie na grze podwójnej. W tym czasie wygrali wiele turniejów na różnego roadzaju nawierzniach, w tym także na clayu - na takiej właśnie nawierzchni rozgrywany jest turniej w Monaco. I choć ostatni turniej na tej nawierzchni wygrali prawie rok temu (maj 2011 w Madrycie) to moim zdaniem nadal dobrze sobie radzą co mogliśmy zobaczyć podczas wygranego meczu w Davis Cup w ubiegłym tygodniu z parą Julien Benneteau &amp; Michael Llodra 6:4 6:4 7:6(4).
Teraz czas na kilka słów o Szkotach. Andy nie jest typowym deblistą. W tym turnieju z pewnością skupi się na grze indywidualnej, a debla będzie traktował jako dodatek. Z kolei jego brat Jemie jest specjalistą w grze podwójnej. Wygrał on już kilka turniejów, jednak praktycznie w każdym z nich miał innego partnera. Na przestrzeni ostatnich lat wraz z bratem udało mu się wygrać dwa turnieje, jednak oba rozgrywane były w hali na nawierzchni twardej. W tym roku na cegle rozegrał jeden turniej, w którym odpadł w II rundzie. Było to w ubiegłym tygodniu w Casablance. Patrząc z kolei na turnieje na cegle w roku 2011 to było ich 6 w wykonaniu Jamiego. W 5 z nich odpadł w I rundzie. Raz natomiast udało mu się dojść do rundy II gdzie został wyeliminowany przez braci Braynów ulegając im 6:7(5) 5:7.
Myślę, że @1,30 na jedną z pięciu (moim zdaniem) najlepszych par deblowych świata nie trafia się codziennie na takim etapie rozgrywek, tym bardziej, że grają oni po prostu z parą przeciętną, a więc należy koniecznie skorzystać z takiej promocji. Dla niektórych z pewnością będzie to jedynie opcja dla podbicia AKO jednak osobą grającym za znacznie wyższe stawki kurs ten całkowicie wystarczy do pogrania. ????
???? Bob Bryan &amp; Mike Bryan vs. Andy Murray &amp; Jamie Murray ▶ 1 @ 1,30
7/10
Expekt
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Szczerze mówiąc wczoraj było o wiele łatwiej wyłapać coś ciekawego z oferty, niż dziś. Niby to dopiero spotkania trzeciej rundy, ale jakoś tak w mojej ocenie są one całkiem wyrównane, jednak jedno-dwa spotkania wydają się być w miarę pewne. Kilka słów niżej:

J. Tsonga - F. Verdasco # 1 - 1.55 Unibet ✅ 7:6 6:2

Tsonga to jeden z moich ulubieńców i gorąco mu kibicuję. Jego rywalem będzie Hiszpan Fernando Verdasco, ale po kolei. Jo ostatnio widziałem w Davisie, gdzie mierzył się z Isnerem i Harrisonem. Przegrał z drwalem i trochę się męczył z młodziakiem, ale udało się wygrać. Najciekawszą informacją z tych spotkań, to fakt, że te mecze były rozgrywane właśnie na kortach w Monte Carlo. Z tego co udało mi się doczytać Tsonga jest już prawie dwa tygodnie w tym pięknym mieście z nad lazurowego wybrzeża, więc mógł spokojnie trenować i przygotowywać się do jak najlepszego występu w Mastersie.

Powinno się wydawać, że Tsonga na mączce w Monte Carlo powinien już w ubiegłych latach grać przyzwoicie i notować dobre wyniki. Jednak te zawody jakoś mu nie leżą. Dotychczas grał tutaj dwukrotnie jego bilans to zaledwie 2-2. Przegrywał tutaj z Ljubicicem i Ferrero, a miało to miejsce rok i dwa lata temu. W pierwszej rundzie widziałem spotkanie z Kohlim i Tsonga całkiem całkiem się zaprezentował. Prowadził ciekawe wymiany, a Niemiec starał się je utrzymywać jak najdłużej, jednak Francuski numer jeden skutecznie kończył swoje akcje. Widać było w jego grze pewność i swobodę w zagraniach. Jego gra w mojej ocenie bardzo się poprawiła w porównaniu do potyczek z Davis Cupa.

Verdasco to jeden z tych zawodników, którzy według mnie powinni być spokojnie w TOP10, bo umiejętności mają, ale to nie wszystko. Fernando nie raz pokazywał, że psychika u niego to nie atut. Już rozegrał tutaj dwa spotkanie oba trzysetowe z Dodigiem i Rochusem. Oba pojedynki bardzo słabe i nudne. Fakt, że Hiszpan miewał przebłyski i grał na prawdę nie źle, jednak takie chwile dobrego tenisa z pewnością nie wystarczą na Francuza. Verdasco najlepiej czuje się właśnie na ziemnych nawierzchniach, jednak jest on daleko od swojej najlepszej formy. W mojej ocenie Tsonga nie powinien mieć większych problemów z awansem do następnej rundy. Hiszpan w takiej formie nie powinien za bardzo utrudnić tego awansu.


Jak wspomniałem dość ciężko jest wybrać coś pewnego i ciekawego do zagrania. Warto jednak w mojej ocenie zwrócić uwagę na takie typy jak:
Tipsarevic
Murray - Benek under 19.5 gema ZWROT
Japoniec (+1.5 seta) ✅ 6:2 2:6 4:6
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Fyrstenberg/Matkowski-Mayer/Melzer 1 1,60 fortuna ⛔ :-|

Polacy rzadko grają na clayu ale w tym meczu myśle warto spróbować.Mayer z Melzerem to para z łapanki,Jurgen to deblista światowej czołówki ale Mayer to słabszy deblista aniżeli Austriak.Polacy po ostatniej porażce z Tipsą i Kubotem zapewne bedą chcieli się zrehabilitować,Niemiec z Austriakiem już mieli problemy z Clementem i Lisnardem i nie widze ich jakoś w tym pojedynku,mam nadzieje,że Fyrstenberg i Matkowski się zepną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom