>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Monte Carlo, 15-22.04.2012

Status
Zamknięty.
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Jak dla mnie mecz frytek to no bet. Właśnie, melzer jest deblista klasy światowej i to on może pociągnąć grę swojego kolegi tak jak to robił Wawrinka z Troickim. Myślę że warto sobie odpuścić pierwszy mecz naszej dwójki i zobaczyć jak sobie radzą na cegle. ????


Wawrinka tak dobrym deblistą jak Melzer nie jest więc nie ma co ich porównywać.
Chodziło mi o to że jest on lepszy i bardziej doświadczony od swojego partnera czyli Troickiego i to on prawdopodobnie ciągnie jego grę.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Wszyscy się widze rzucili na tego Tsonge, ktorego pieta achillesa jest mączka w przeciwienstwie do Verdasco. Owszem, moze i Fernando nie blyszczy i bardzo wolno wchodzi w mecz co pokazuja 2 poprzednie spotkania gdzie stracil pierwsze sety ale tutaj na pewno zmobilizuje sie od samego poczatku. Jak dobrze wiemy Hiszpan notuje zdecydowanie lepsze wyniki na clayu niz Jo. Rozegral swietny turniej w Acapulco gdzie doszedl do finalu ulegajac Ferrer&#39;owi. A dla Tsongi jest to dopiero pierwszy turniej na mączce, wczesniej gral w Davisie gdzie przegral z Isnerem i wygral z Harrym. Na pewno nie tknal bym takiego kursu na Francuza a mysle ze jak najbardziej warto postawic jakies drobne na Fernando. Wiec Vamos Verdasco!⛔
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Jak dla mnie mecz frytek to no bet. Właśnie, melzer jest deblista klasy światowej i to on może pociągnąć grę swojego kolegi tak jak to robił Wawrinka z Troickim. Myślę że warto sobie odpuścić pierwszy mecz naszej dwójki i zobaczyć jak sobie radzą na cegle. ????

Wawrinka tak dobrym deblistą jak Melzer nie jest więc nie ma co ich porównywać.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Polacy rzadko grają na clayu
Tak to prawda w 100%, nie wychowali sie na clayu, nie wygrywali tylko tam w Sopocie i Brazylii. Znaja cegle tylko pod postacia budowlana.

Ich doswiadczenie jest tylko na betonie i czasem na trawie, cegla to niezwykla rzadkosc.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Nikt nie tyka spotkania Almagro? Przecież powinien bez problemu ograć Wawrinkę, którego ogrywał nawet na hardzie, ale martwią nieco rosnące kursy, oglądał ktoś Almagro wcześniej? Nie ma czasem jakiegoś urazu?
 
G 277

geryx

Użytkownik
✅Dolgopolov(+6)-Djokovic 1@ 1,76 betsson
Ze Novak wygra to raczej przesądzone. grali raz w 2011 roku 76 64 62 hard. Ukrainiec wczoraj 11 asów więc przełamania nie powinny leciec jedno za drugim. Plus wynik z US Open. Pierwszy set znów pewno bedzie wyrównany , Alex na pewno bedzie ryzykował, jak choć częśc ryzyka będzie wchodziło to jestem spokojny o typ.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Podczas relacji z meczu Verdasco - Tsonga Tomaszewski powiedziął ,że Novakovi zmarł dziadek dlatego niewykluczone,że mecz Novak odpuści gdyż ma ważniejsze sprawy na glowie niż gra w tenisa.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Pisalem to juz godzine temu w swoim temacie ;).
Dolgopolov-
Djokovic ⛔
8,50

expekt

Dolgopolov+6 - Djokovic ✅
1,75

Pinnacle

Tomaszewski mowil przed chwila ze zmarl dziadek jezdzacy na mecze Novaka i Djokovic myslal o powrocie do Belgradu. Dla pieniedzy nie musi grac, dla slawy rowniez nie. Jesli psychicznie jest rozbity to moze w ogole nie wyjdzie na kort a jak wyjdzie to byc moze zejdzie albo przegra mecz.
Jak by miał odpuścić to oddał by mecz walkowerem, a jak wyjdzie to wygrywa.
skad mozesz wiedziec co czuje zawodnik i jak zareaguje na korcie ? moze teraz mysli ze da rade. kurs warty ryzyka imho
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mecz wyglada normalnie i zadne takie hot newsy nie maja tu zadnego znaczenia poza sianiem fermentu. Przegral 2-6 to dziadek nie zyje a teraz 6-1 to zmartwychwastal? Dajcie sobie spokoj z takimi tematami a modzi niech to usuwaja. Analiza powinna zawierac jakies rzetelne informacje dotyczace meczu.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Moim zdaniem podawanie takich informacji jest jak najbardziej sluszne. Moze i nie ma to wplywu na gre Djoka, ale moze ma. Nikt tego nie wie. Jesli ktos jest zrzyty z drugim czlowiekiem a ten nagle odchodzi to chyba nie powiesz mi ze nie ma to zadnego znaczenia? Z jednej strony mozna sie bardzo zmobilizowac i wygrac a pozniej zadedykowac swoje zwyciestwo komus a z drugiej wpasc w dolek i przegrac wlasnie przez to a po meczu stwierdzic ze myslami bylo sie zupelnie gdzie indziej! Nikt tego nie wie, wiec takowe informacje sa jak najbardziej na miejscu.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Info infem, mozna sie spierac czy jest cenne czy nie, wg mnie nie ale odrazu jest pisanie glupot, ze moze odpuscic i grajcie Dolgo. To chore. Kazdy reaguje inaczej. Ja bym wolala sie skupic wygra i zwyciestwo dedykowac dziadkowi a nie uwalac bez powodu. Kazdy mysli inaczej, wprowadzanie tu takiego zamieszania mija sie z celem.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Jeśli informacja o śmierci osoby bliskiej nie ma waszym zdaniem znaczenia to powinniście dać sobie spokój z bukmacherką. Akurat mecz skończył się wygraną Djokovica jednak było widac innego Novaka ciągle mówiacego do siebie nie do końca skoncentrowanego po meczu zresztą się rozpłakał. Gdyby dzis trafił na lepsza gre Dołgopołowa w trzecim secie Novak nie dał by rady. kursu pred meczem były koło 8 więc granie na porażkę Djokovica było jak najbardziej uzasadnione w zaistniałej sytuacji.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Info infem, mozna sie spierac czy jest cenne czy nie, wg mnie nie ale odrazu jest pisanie glupot, ze moze odpuscic i grajcie Dolgo. To chore. Kazdy reaguje inaczej. Ja bym wolala sie skupic wygra i zwyciestwo dedykowac dziadkowi a nie uwalac bez powodu. Kazdy mysli inaczej, wprowadzanie tu takiego zamieszania mija sie z celem.
Widze ze dalej prym wiodą na tym forum kompletnie bzdurne teorie malo rozumnych uzytkownikow ktorzy nie potrafia wyciagnac jak najprostszych wnioskow... Na graniu tylko po statykach umoczylem sporo kasy na tenisie ale widze wyznawcow tej teorii jest masa i nie naucza sie po bledach innych ale nie o tym tu mowa.
Informacja o urazie, informacja o przybyciu na turniej w ostaniej chwili A TYM BARDZIEJ O SMIERCI BLISKIEJ OSOBY czy problemach rodzinnych sa jak najbardziej uzasadnione zeby grac przeciwko takiemu zawodnikowi i kazdy kto twierdzi ze tak nie jest poprostu nie potrafi wyciagnac najprostszych wnioskow i daleko nie zajdzie. Value bylo ogromne i kto zalapal to jego a co potem z tym zrobil to inna sprawa bo mozna bylo kontrowac jak i cieszyc sie zlapanym wysokim kursem i miec emocje do konca. Jeleniem jest ten kto gral Djokovica przed meczem na 2-0 badz po 1,08 a takich na pewno nie brakowalo ;).
 
P 161

poozon

Użytkownik
Info infem, mozna sie spierac czy jest cenne czy nie, wg mnie nie ale odrazu jest pisanie glupot, ze moze odpuscic i grajcie Dolgo. To chore. Kazdy reaguje inaczej.
Dokładnie każdy reaguje inaczej więc skąd mogłaś wiedzieć jak zareaguje Djokovic ? Ty założyłaś , że będzie chciał wygrać dla dziadka , natomiast sołtysiao przyjął wersję drugą, że nie w głowie będzie mu tenis . Niby dlaczego miała być do bzdurna teoria bo była odmienna od twojej ? Nie mogłaś przewidzieć jak zachowana się Djoko chyba , że teraz ty bawisz się w Jackowskiego .
Rozumiem wybór sołtysiało wybrał wyższy kurs który w tych okolicznościach miał prawo wejść
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Chciałbym podczękować wszystkim za wsparcie. Chciałbym także poświęcić ten turniej swojemu dziadkowi Vladimirowi, który wspierał mnie przez całą moją karierę i przesyłał pozytywną energię. Zawsze uśmiechnięty, mój bohater i wojownik, który nigdy się nie poddaje.
Wypowiedź Nole przed meczem.
Z Dolgo pierwszy set to był wypadek przy pracy, bardzo słabo to wygladało ze strony Djoka, poźniej już grał swoje i nie dał szans Ukraińcowi.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Chciałbym także poświęcić ten turniej swojemu dziadkowi Vladimirowi
niewykluczone,że mecz Novak odpuści gdyż ma ważniejsze sprawy na glowie niż gra w tenisa.
1.

Poswiecic czyli zrobic papa czy raczej kazda wygrana dedykowac Jemu? Wiec po co sugerowac, ze odpusci bo ma wazniejsze sprawy niz tenis.

2.

Poozon napisalam, ze kazdy ma inne podejscie a to oznacza, ze Djokovic ma kilka wyjsc:

a/ grac na maksa

b/ grac na ile potrafi w danej sytuacji

c/ odpuscic

itd itd itd

na to Twoja odpowiedz brzmi:

skąd mogłaś wiedzieć jak zareaguje Djokovic ? Ty założyłaś , że będzie chciał wygrać dla dziadka
Nie moglam bo wersji jest wiele. Nie zalozylam tylko Ty klamliwie zalozyles, ze ja zalozylam. To roznica. Wiem, ze chcesz rozreklamowac swoj serwis wiec nagle stales sie tu aktywny ale raczej Ci sie to nie uda.
 
beb 95

beb

Użytkownik
Gilles - Tsonga 2 1.53 @ Bet365

H2H między tymi zawodnikami jest 0:4, Tsonga według tego co widziałem oglądając jego mecze staje się mocniejszy ze spotkania na spotkanie. Gilles równierz błysnął w poprzednim meczu z Tipsarevicem. Patrząc na przeciwników to simon nie miał trudnych przeciwników w tym turnieju, Ballered powinien się cieszyć iż przeszedł kwalifikacje, Gil jak to Gil coś tam potrafi ale gdy trafia na mocniejszego zawodnika przeważnie zawodzi. Tipsarevic jest dobry, ale dzisiaj przegrał na własne życzenie. Za Tsongą mecze z Kohlim i Verdasco. Żaden z nich nawet nie przeciwstawił się mocno tsondze. Patrząc na styl gry jestem za Tsongą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom