>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Monte Carlo, 14-21.04.2013

Status
Zamknięty.
K 3

konrad93

Użytkownik
Jerzy Janowicz, Łukasz Kubot, Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski zdecydowali się na start w Monte Carlo Rolex Masters.
Turniej serii ATP World Tour Masters 1000 w Monaco odbędzie się na kortach ziemnych (w puli nagród 2,6 mln €). Janowicz (24 w rankingu ATP) raczej nie znajdzie się w gronie szesnastu rozstawionych graczy. Losowanie drabinki singla w sobotnie południe.
W imprezie chce bowiem zagrać 15 z 20 czołowych zawodników świata. Nie pojawią się jedynie: Roger Federer, David Ferrer, Tommy Haas, Kei Nishikori i Sam Querrey. Ponadto zabraknie m.in. Johna Isnera czy Feliciano Lopeza.
W kwalifikacjach powalczy Kubot (92). W pierwszej rundzie zmierzy się w sobotę około godz. 14-15 z Niemcem Matthiasem Bachingerem (104). Będzie to ich czwarty pojedynek. Bilans jest korzystny dla Łukasza (2:1).
W przypadku wygranej - Polak zagra o awans z Rumunem Victorem Hanescu (58) lub Włochem Gianlucą Naso (196).
W grze podwójnej pewni miejsca w głównej drabince są Fyrstenberg i Matkowski oraz Kubot i Serb Janko Tipsarevic. Janowicz i Filipińczyk Treat Huey są trzecim rezerwowym duetem.
żródło:facebook oraz strona o polskim tenisie
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ja ogólnie nie przyglądałem się ofercie na jutrzejsze kwalifikacje ale mysle że spokojnie można pograć przeciwko polakowi chociaz też nie wiem czy kurs będzie godny grania . Można polemizować na temat tego że teoretycznie cegiełka jest nawierzchnią na której Łukaszowi się gra najlepiej ale forma pozostawia bardzo ale to bardzo dużo do życzenia. Pomijając już jego starty w stanach na hardzie gdzie nie pokazał kompletnie nic, ale dużo może powiedzieć mecz w P. Davisa z De Voest. Ogladałem prawie cały mecz i przez pierwsze 1.5 seta byłem bardzo zdziwiony jak można tak zagrać . Mnóstwo popełnionych błedów.. brak odnalezienia sie na korcie i kompletnie nie wytłumaczalne decyzje. Okej później już wyglądało to lepiej ale szału nie było . Mecz przegrany , męczarnie duże i to z naprawde przeciętnym przeciwnikiem u siebie w domu przy pełnych trybunach . Natomiast Niemiec prezentuje się dosyć solidnie . Pokonanie w tym sezonie naprawde kilku ciekawych zawodników .. z Zemlja w Maroko też rozegrał dosyć solidny mecz przegrywając dopiero po TB w trzecie secie. Bachingerowi gra na mączce też nie jest obca, ma dosyc solidny serwis w przeciwieństwie właśnie do Kubota. Aututem Polaka jak wiemy zawsze była dobra gra przy siatce co w meczu singlowych w tym sezonie nie wychodzi mu za bardzo . Nie umie już tak jak kiedyś dobrze określic sytuacji , popełnia dużo błędów , a dwa że nie pomaga mu przy tym serwis który także zawsze był na równym poziomie. Co do kontuzji Kubota z Davisa , nic mi nie wiadomo. Ale tak czy inaczej czy będzie grał z jakimś lekkim bólem chociaz wątpie bo nie była to jakaś ciężka kontuzja to w moich oczach wszystko przemawia za Niemcem. Dla mnie jeżeli chodzi o Kubota to nie wiem czy jest w stanie jeszcze coś osiągnąć w turniejach ATP ale w takiej formie jaką prezentuje w tym sezonie jest to dla mnie mało możliwe. Oczywiśce nawierzchnia w jakimś małym stopniu podwyższa szanse Łukasza boo naprawde Polak na cegle grać umie .. ale jutroo widze małe szanse tylko jestem ciekawy jakie kursy będą wystawione.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Ramos A. (1)Eysseric J. (WC)
Volandri F.Soeda G. (8)

Andujar P. (2)De Schepper K.
Oger T. (WC)Rufin G. (10)

Hanescu V. (3)Naso G.
Bachinger M.Kubot L. (11)

Brands D. (4)Andreev I.
Giannessi A. (WC)De Bakker T. (12)

Kamke T. (5)Huta Galung J.
Mahut N.Petzschner P. (14)

Roger-Vasselin E. (6)Ito T.
Serra F.Stakhovsky S. (13)

Kavcic B. (7)Arneodo R. (WC)
Darcis S.Montanes A. (9)

Jeżeli chodzi o kwale do Monte Carlo (jednego z najbardziej &quot;malowniczego&quot; turnieju wg mnie ???? ) to pary prezentują się jak powyżej. Kursów wystawionych jeszcze nie ma ale kilku zawodników nie powinno mieć problemów w pierwszej rundzie kwalifikacji, mam tutaj na myśli:
RAMOS - spokojnie powinien sobie poradzić z młodzianem Eysseric, który w seniorskim tenisie jakoś sobie do końca nie radzi (w przeciwieństwie do juniorów). Ramos jest w fajnej formie a klasą przerasta rywala o dwie, trzy głowy... ✅
KAVCIC - tutaj także różnica kilku klas i większa analiza jest zbyteczna, Blaz spokojnie sobie powinien poradzić z młodym Francuzem.
Dość pewnie też wyglądają typy na Brandsa ✅, Roger-Vasselina ✅, Rufina ✅ oraz Hanescu.
Małe VALUE które zapewne pojawi się w kursach myślę, że będzie w spotkaniu Andujar P. (2) - De Schepper K. ⛔
Pablo jest zupełnie zagubiony (podobnie jak nasz Kubocik, przeciwko któremu też można śmiało grać bo BAchinger jest w całkiem niezłej dyspozycji ✅), jakoś nie może odnaleźć formy i w każdym meczu się strasznie męczy. Kenny na pewno w tym meczu może pokusić się o WIN.
Ciekawy też jestem jakie zostaną wystawione kursy w meczu Kamke z Huta Galung, bo wg mnie powinny być bardzo wyrównane (może minimalnie na korzyść Kamke), bo Jesse ostatnio w całkiem fajnej formie a Kamke na CLAY najlepszy nie jest ...
JAk będzie zobaczymy, ale na pewno fajnie że rusza kolejny MASTER ????
 
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
2.10 na Bachingera, myślę że spokojnie do gry ????
Kubot na mączce gra ostatnio słabo, jeszcze ta mega wolna nawierzchnia...
Jak dla mnie 70%-30% na korzyść Niemca ????
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Steve Darcis - Albert Montanes 2 1.6 bwin ✅ :browar565: 4:6 4:6
Zdecydowałem się tutaj grać na Montanesa ponieważ Darcis jest ostatnio w bardzo marnej formie i nie sądzę żeby na tej nawierzchni sprawił jakieś kłopoty Montanesowi. Hiszpan może też jakoś nie błyszczy ale widziałem jego pojedynek w Casablance z RV i po wygraniu pierwszego seta 6:3 w drugim prowadził 3 :0 i dziwnie przegrał ten mecz ( może spieszyło mu się na kwale do Monte Carlo) dziś jednak nie przewiduję problemów Hiszpana i po bardzo fajnym kursie gram na niego .
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Pablo Andujar (ESP) - Kenny De Schepper (FRA) dla Mecz WYNIK 61 60 :wowsdf: ⛔
KURS: 2.75
Bwin

Tak jak pisałem wcześniej spodziewałem się tutaj małego VALUE i jest nawet spore ... Andujar może mieć spore problemy z mocno bijącym piłkę Francuzem i jeżeli forma Andujara nagle nie eksploduje to myślę, że Kenny jak najbardziej ma szanse na WIN. Kenny ostatnio prezentuje się całkiem solidnie, w ostatnim meczu trochę zabrakło szczęścia, trochę się podpalił i zaczął popełniać sporo UE a Haase wtedy spokojnie czekał na te błędy. Dziś moim zdaniem będzie odwrotnie bo to raczej Andujar musi a Kenny będzie fajnie jak da rade ????
Serwis Kennego na pewno sporo lepszy niż Pablo, lewa ręka też raczej będzie atutem...
Jak będzie zobaczymy, ale wg mnie taki KURS to VALUE i go gram ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Monte Carlo - Zwycięzca
???? Kto wygra ATP Monte Carlo 2013?
Rafael Nadal ::: 1,50 ::: bet365 ::: 10/10
Nie mam najmniejszych wątpliwości kto wygra w 2013 roku turniej w Monte Carlo i tylko jak bukmacherzy wystawią kurs na końcowe zwycięstwo, od razu atakuje ten bet. Król mączki wygrał tutaj w 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 roku czyli 8 razy z rzędu. Bilans meczy od tego czasu na tym turnieju ma 42:0, co lepsze na 40 meczy wygrał 36 w dwóch setach. A w tym roku praktycznie nie ma mu kto zagrozić. Djokovic Novak nie jest w swojej najwyższej formie, mączka to nie była nigdy jego ulubiona nawierzchnia, a na Davis Cupie nabawił się urazu (na facebooku możecie zobaczyć jego zdjęcie jak leży na łóżku z opaską rehabilitacyjną na całej długości nogi), Andy Murray na mączce nie potrafił nigdy grać dość dobrze i z Rafą nie daję mu najmniejszych szans, Rogera Federera nie będzie tak samo jak i Davida Ferrera. Reszta stawki jest spokojnie w zasięgu &quot;Króla&quot; żaden Berdych, Del Potro, Almagro, Gasquet czy inni nie powinni mu zagrozić w Monako.
Hiszpan w tym sezonie specjalnie jest właśnie przygotowywany pod turnieje na mączce, a między innymi najbardziej na szlem Roland Garros. Po jego powrocie na tenisowe korty od czasów przerwy spowodowanej przez kontuzje przegrał jedynie swój pierwszy finał na mało prestiżowym turnieju w Chile ATP 250 przeciwko Zeballosowi. Później bez problemu wygrał turniej w Sao Paulo, a następnie na turnieju w Acapulco nie stracił nawet seta, a David Ferrer który doszedł do finału w Mastersa Miami ugrał w Meksyku z Nadalem zaledwie tylko dwa gemy. Później poszła fama (w którą sam uwierzyłem), że Rafael Nadal na hardzie nie będzie dobrze grał, a co się okazało? Hiszpan wygrywa ATP Indian Wells 1000 Masters pokonując w finale będącego w kapitalnej formie Juana Martina Del Potro. Jedyne co może zatrzymać Nadala to chyba kontuzja, a dziś już myślę o tym, czy nie warto postawić na jego zwycięstwo na French Open.
Tutaj macie świetny artykuł (anglojęzyczny) o turnieju w Monte Carlo: KLIK
 
dx2 241,1K

dx2

Użytkownik
(1)Djokovic v BYE
Youzhny v Gimeno-Traver
Gulbis v (wc)Isner
Klizan v (14)Monaco
(12)Raonic v Benneteau
Nieminen v Troicki
Dolgopolov v Tomic
BYE v (5)Del Potro
(4)Berdych v BYE
Q v Granollers
Q v Stepanek
Fognini v (15)Seppi
(9)Cilic v Zeballos
Janowicz v Anderson
Dodig v Paire
BYE v (7)Gasquet
(8)Tipsarevic v BYE
Malisse v Dimitrov
(wc)Balleret v Mayer
Bautista-Agut v (11)Simon
(16)Kohlschreiber v Bellucci
Q v Chardy
Matosevic v Verdasco
BYE v (3)Nadal
(6)Tsonga v BYE
Q v Davydenko
Melzer v Q
Goffin v (10)Almagro
(13)Wawrinka v Istomin
(wc)Monfils v Q
Haase v Q
BYE v (2)Murray
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ja na dzisiaj znowu spróbowałbym pograć w strone Bachingera. Kurs 2.50 wydaje mi się jest zachęcający a ja jednak widze duże szanse w jego meczu z Rumunem Hanescu. Niemiec bardzo gładko i szybko odprawił wczoraj naszego Łukasza, no ale tak jak wcześniej było pisane nie jest to oczywiście żadną niespodzianką. Rumun także bardzo gładko odprawił swojego przeciwnika lecz nie przywiązywał bym wagi ani do jednego ani drugiego meczu bo jak dla mnie przeciwnik przeciwnikowi nie równy. Na przestrzeni sezonu Bachinger prezentuje się o wiele lepiej. Hanescu praktycznie od początku sezonu odpada w pierwszych rundach, ale też trzeba podkreślić że zawsze trafiał na dobrych zawodników. Tylko że głównie były to mecz bez walki , jak spojrzymy w wyczyny Rumuna w tym sezonie to zobaczymy że Victor miał problemy z wygraniem seta. W przeciwieństwie własnie do Niemca który naprawde spisuje się dosyć solidnie, niezależnie od przeciwnika stara się grac swój tenis . Dużo też zalezy w jakiej formie serwisowej bedzie Victor, wydaje mi się że od tego dużo zależy. Doskonałe warunki fizyczne i dobry serwis to zawsze były jego atuty ale napewno ten serwis nie jest już taki stabilny jak kiedyś co mu pomagało coś ugrywac w tourze . Wydaje mi się że serwis Bachingera jest o wiele bardziej regularny. Ogólnie nie uważam tego typu za jakiegoś pewniaka ale po takim kursie wydaje mi się że jest warto zaryzykować . Spodziewam się tu wyrównanego pojedynku jednak wydaje mi się że z korzyścią dla Niemca.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Edouard Roger-Vasselin - Sergiy Stakhovsky ⛔ 6:2 6:4
Typ: 2
Kurs: 2.0
Bet-at-home
Dzisiejszego dnia ostatni dzień kwalifikacji to turnieju głównego w Monte Carlo. Ja pod lupę wziąłem mecz francuza Rogera-Vasselin z ukraińcem Stakhovskim.
Zacznę od ukraińca. Sergiy, 98 rakieta świata, wygrał 2:0 swój pierwszy mecz z francuzem Serrą. Mecz był jednostronny zakończony wynikiem 6:0 6:3 co ewidentnie pokazuje, że na zwycięstwo zasłużył i zapracował.

Z kolei Edouard, 84 rakieta męskiego tenisa, rozstawiony w tych kwali z numerem 6, wygrał 2:0 swój mecz z japończykiem Ito. Jego mecz również był szybki, lecz zakończony wynikiem 6:4 6:3, lecz akurat w tym przypadku, francuz był zdecydowanym faworytem tego meczu.
Pewnie zastanawiacie się dlaczego w takim razie gram na ukraińca? Ano dlatego, że Sergiy wygrywając 7 kwietnia z Arvidssonem w Pucharze Davisa miał prawie tydzień wolnego i mógł w spokoju odpocząć i przygotować się do turnieju w Monte Carlo. Natomiast Roger-Vasselin grał na turnieju w Casablance, gdzie rozegrał 2 mecze skończone wynikiem 3 setowym i miał 3 dni bez gry.
Kurs jest kuszący i myślę, że można spróbować za jakieś drobne kwoty.
Dla większej pewności można zagrać +1,5 seta lub gemy, lecz w bet-at-home nie ma takiej możliwości więc kursów nie podaje.

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
midq 677

midq

Użytkownik
Dolgopolov A. (Ukr) - Tomic B. (Aus)
Ciekawy mecz dzisiaj się zapowiada w księstwie Monako. Ukrainiec ostatnimi czasy nie błyszczy, porażki w 1 rundach turniejów Delray Beach i Indian Wells, 2 runda Miami, strata seta w meczu DC ze szwedem Erikssonem na którego kurs wynosił 20. Nie jest to jego sezon. Tomic znów ma za sobą dobry początek sezonu, gdy przegrywał to już z zawodnikami z najwyższej światowej półki jak Murray, Gasquet, Tsonga czy Federer. Zdaje sobie sprawę z tego, że ziemia to nie jest ulubiona nawierzchnia Bernarda ale mimo wszystko kurs jest bardzo ciekawy.
Tomic @ 2,73 pinnacle
⛔

Ramos A. (Esp) - Volandri F. (Ita)

Ramos ostatnio w bardzo dobrej formie, Volandri też sporo wygrywa ale jednak Ramos wygrywał z groźniejszymi rywalami. Nie będę pisał tu żadnej dużej analizy, czuję, że Albert wygra spokojnie z włochem i zamelduje się w głównej drabince turnieju w Monte Carlo w którym też może namieszać.
Ramos @ 1,7 unibet
✅
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Dolgopolov A. (Ukr) - Tomic B. (Aus)
Ciekawy mecz dzisiaj się zapowiada w księstwie Monako. Ukrainiec ostatnimi czasy nie błyszczy, porażki w 1 rundach turniejów Delray Beach i Indian Wells, 2 runda Miami, strata seta w meczu DC ze szwedem Erikssonem na którego kurs wynosił 20. Nie jest to jego sezon. Tomic znów ma za sobą dobry początek sezonu, gdy przegrywał to już z zawodnikami z najwyższej światowej półki jak Murray, Gasquet, Tsonga czy Federer. Zdaje sobie sprawę z tego, że ziemia to nie jest ulubiona nawierzchnia Bernarda ale mimo wszystko kurs jest bardzo ciekawy.
Tomic @ 2,73 pinnacle


Ramos A. (Esp) - Volandri F. (Ita)

Ramos ostatnio w bardzo dobrej formie, Volandri też sporo wygrywa ale jednak Ramos wygrywał z groźniejszymi rywalami. Nie będę pisał tu żadnej dużej analizy, czuję, że Albert wygra spokojnie z włochem i zamelduje się w głównej drabince turnieju w Monte Carlo w którym też może namieszać.
Ramos @ 1,7 unibet
też myślę o zagraniu na Ramosa, ale ciekaw jestem informacji co do MD
Hiszpan jest rozstawiony z 1. w kwalifikacjach ... wiadomo coś o wycofaniu się zawodników, Albercik pierwszy do LL ...

Tomica nie lubię, więc nie jestem obiektywny, ale on też męczył z Dustovem niesamowicie ???? w DC, nawierzchnia zdecydowanie pod Olka a i h2h na Ukraińca... ale niecierpię tego &#39;talentu&#39;, więc tym bardziej dla mnie Dolgo po 1,5
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
też myślę o zagraniu na Ramosa, ale ciekaw jestem informacji co do MD
Hiszpan jest rozstawiony z 1. w kwalifikacjach ... wiadomo coś o wycofaniu się zawodników, Albercik pierwszy do LL ...

1,5
Wczoraj ramos sie niezle meczyl ,ponad 2 h grania, jesli chodzi o rezygnacje to watpie aby Isner po dzisiejszym finale pakowal sie i lecial do europy zeby zagrac meczyk na jego &quot;ulubionej&quot; nawierzchni z Gulbisem....rok temu tak samo zrezygnowal po finale i nie pojawil sie. Volandri zawsze na maczce grozny,w casablance w niezlej formie wiec kto wie...dla mnie ten mecz to NO BET
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Ja na dzisiaj znowu spróbowałbym pograć w strone Bachingera. Kurs 2.50 wydaje mi się jest zachęcający a ja jednak widze duże szanse w jego meczu z Rumunem Hanescu. Niemiec bardzo gładko i szybko odprawił wczoraj naszego Łukasza, no ale tak jak wcześniej było pisane nie jest to oczywiście żadną niespodzianką. Rumun także bardzo gładko odprawił swojego przeciwnika lecz nie przywiązywał bym wagi ani do jednego ani drugiego meczu bo jak dla mnie przeciwnik przeciwnikowi nie równy. Na przestrzeni sezonu Bachinger prezentuje się o wiele lepiej. Hanescu praktycznie od początku sezonu odpada w pierwszych rundach, ale też trzeba podkreślić że zawsze trafiał na dobrych zawodników. Tylko że głównie były to mecz bez walki , jak spojrzymy w wyczyny Rumuna w tym sezonie to zobaczymy że Victor miał problemy z wygraniem seta. W przeciwieństwie własnie do Niemca który naprawde spisuje się dosyć solidnie, niezależnie od przeciwnika stara się grac swój tenis . Dużo też zalezy w jakiej formie serwisowej bedzie Victor, wydaje mi się że od tego dużo zależy. Doskonałe warunki fizyczne i dobry serwis to zawsze były jego atuty ale napewno ten serwis nie jest już taki stabilny jak kiedyś co mu pomagało coś ugrywac w tourze . Wydaje mi się że serwis Bachingera jest o wiele bardziej regularny. Ogólnie nie uważam tego typu za jakiegoś pewniaka ale po takim kursie wydaje mi się że jest warto zaryzykować . Spodziewam się tu wyrównanego pojedynku jednak wydaje mi się że z korzyścią dla Niemca.
Trochę tutaj muszę się nie zgodzić, mimo że wczoraj zagrałem na WIN Bachingera z Kubotem.
Piszesz, że &quot;Hanescu praktycznie od początku sezonu odpada w pierwszych rundach, ale też trzeba podkreślić że zawsze trafiał na dobrych zawodników.&quot; - otóż to ! Trzeba zwrócić uwagę na z kim Rumun przegrywał, bo porażki z Nishikorim, Andersonem czy Benkiem w Rotterdamie na pewno hańby mu nie przynoszą, tym bardziej że to mecze były na HARDzie. Hanescu znacznie lepiej się prezentuje na nawierzchni CLAY (bilans roku przedniego na tej nawierzchni: Qualies &amp; CH 45-11 - imponujący !!) i moim zdaniem dziś nie da większych szans Bachingerowi, który raczej preferuje nawierzchnię HARD.
Czy Niemiec faktycznie tak dobrze prezentuje się w tym sezonie ? Owszem, może nie gra źle, ale zwróć uwagę z kim pogrywał... Jak już trafiał na nieco lepszego grajka (Paire, Kudla, Smyczek) to już sobie nie radził. Hanescu dla niego na nawierzchni CLAY będzie na pewno bardzo trudnym przeciwnikiem i moim zdaniem kursy wystawione są prawidłowo i nie widzę większego VALUE w kursie na Bachingera.
Jeżeli chodzi o wczorajszy mecz Bachingera z Kubotem to raczej Kubot przegrał sam ten mecz niż Niemiec go wygrał. Meczu nie oglądałem ale staty akurat w tym przypadku mówią wszystko: 50% 1st Serve Points Won i 19% 2nd Serve Points Won to bardzo słąby wynik naszego KUBOCIKA.
Wg mnie typ na Hanescu wygląda dosyć pewnie a dokładam do dubelka kolejnego CLAYowca Montanesa:
???? V. Hanescu vs M. Bachinger dla Mecz (1.629) WYNIK 64 64 ✅
???? B. Kavcic vs A. Montanes dla Mecz (1.549) WYNIK 36 26 ✅
KURS:
2.523
PinnacleSports
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Kwalifikacje Monte Carlo, 14.04 13:00
Volandri - Ramos
typ: 1
2,33
1bet
Analiza
Dzis finaly kwalifikacji do turnieju Masters w Monte Carlo, w jednym z nich rozstawiony z numerem pierwszym w tych eliminacjach Albert Ramos spotka sie z Wlochem, Filippo Volandrim. Faworytem spotkania wedlug bukmacherow jest Hiszpan i chyba tak rzeczywiscie by bylo gdyby nie kilka aspektow. Po pierwsze Ramos nie wszedl dobrze w ten turniej, meczyl sie niemilosiernie z nikomu blizej nieznanym Francuzem. Po drugie i chyba najwazniejsze Ramos ma zapewniony udzial w turnieju glownym juz w tej chwili, jako lucky loser. Czy bedzie chcial meczyc sie dzis aby pokonac niewygodnego Wlocha? Jesli tak na pewno spotkanie potrwaloby dlugo nawet gdyby mialo byc rozstrzygniete w dwoch setach, gdyz Volandri preferuje tenis defensywny, gra na przezut. Mysle, ze w kontekscie udzialu w turnieju glownym nie bedzie to Hiszpanowi na reke. Ramos nie powinien sie dzis przemeczac i zapewne pusci mecz Wlochowi.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Tenis, ATP Kwalifikacje Monte Carlo, 14.04 13:00
Volandri - Ramos
typ: 1
2,33
1bet
Analiza
Dzis finaly kwalifikacji do turnieju Masters w Monte Carlo, w jednym z nich rozstawiony z numerem pierwszym w tych eliminacjach Albert Ramos spotka sie z Wlochem, Filippo Volandrim. Faworytem spotkania wedlug bukmacherow jest Hiszpan i chyba tak rzeczywiscie by bylo gdyby nie kilka aspektow. Po pierwsze Ramos nie wszedl dobrze w ten turniej, meczyl sie niemilosiernie z nikomu blizej nieznanym Francuzem. Po drugie i chyba najwazniejsze Ramos ma zapewniony udzial w turnieju glownym juz w tej chwili, jako lucky loser. Czy bedzie chcial meczyc sie dzis aby pokonac niewygodnego Wlocha? Jesli tak na pewno spotkanie potrwaloby dlugo nawet gdyby mialo byc rozstrzygniete w dwoch setach, gdyz Volandri preferuje tenis defensywny, gra na przezut. Mysle, ze w kontekscie udzialu w turnieju glownym nie bedzie to Hiszpanowi na reke. Ramos nie powinien sie dzis przemeczac i zapewne pusci mecz Wlochowi.
Skąd masz informację że &quot;Ramos ma zapewniony udzial w turnieju glownym juz w tej chwili, jako lucky loser&quot; ?? Ze względu na to że jest rozstawiony z 1 w kwalach ?? Jak tak to żadne zapewnienie bo wcale nie musi dojść do sytuacji, że w ogóle pojawi się miejsce w głównym turnieju dla LL.
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Ivan Dodig - Benoit Paire 2 1.44 bwin ✅
Jak dlamnie pewniak jeżeli Paire czegoś nie odstawi Dodig nie potrafi grać na cegle jedyny jego mecz dobry na cegle jaki zapadł mi w pamięć to w Pucharze Davisa gdzie urwał seta Fogniniemu jednak tym bym się nie sugerował wszyscy którzy chociaż trochę interesują się tenisem wiedzą co potrafi odstawić Fognini ( przegrany pierwszy set na Australian Open 6-0 z Bautistą Agutem &lt;lol&gt;) Dodig ostatni mecz na cegle wygrał w maju 2012 roku z Kunitsynem Paire natomiast ma solidne przetarcie na cegle w tym roku pokonał np Bodena jak dla mnie Paire wygląda dość solidnie
Roberto Bautista Agut - Giles Simon 2 1.22 bwin ???? Dramat jeśli chodzi o gre przy własnym podaniu
Idealny typ do mojego tripelka Hiszpan ostatnio w tragicznej formie przegrywa wszystko jak leci w dodatku czasami kreczuje w starciu z drugim przebijaczem Atp ( zaraz po David Ferrer) nie daje mu większych szans H2H 2-0 dla Simona wszystko w dwóch setach typ gram dlatego że idealnie pasuje mi do tripelka Set Vinci Paire i właśnie Simon ci którzy dobrali inny mecz mogą to odpuścić
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom