>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Monte Carlo, 10-17.04.2011

Status
Zamknięty.
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Pary kwalifikacji http://www.atpworldtour.com/posting/2011/410/qs.pdf dość trudne mecze chociaż Gil ✅ , Volandri ✅ , Berrer oraz Gonzalez ✅ wydają się pewniakami do przejścia. Natomiast pomyliłem zawodnika nie skojarzyłem że to chodziło o ramosa vinolas gdyż pisało sam ramos jasne że faworytem był Vinolas chociaż tego nie grałem natomiast z tych meczy zagrałem tylko jeden mecz Gil grubo gdyż kurs był ok i mecz najbardziej pewny jakie tu były.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Zaczynamy pierwszego tegorocznego Mastersa na ceglanej mączce. Wiadomo Monte Carlo to kolejny turniej, w którym niespodzianek nigdy nie brakowało i tym razem pewnie będzie tak samo. To jednak nie oznacza, że nie warto nić typować. Wszystkie typy, które podam w tym tygodniu liczmy jako zagrane za 10 jednostek, zobaczymy jaki przyniosą w następną niedzielę zysk lub stratę. Zaczynamy już od kwalifikacji:
Frederico Gil - Federico Del Bonis 1 @ 1.40 Bet-at-home ✅
Del Bonis to spory talent, który nawet jest nieco podobny jeśli chodzi o styl gry do Gila, ale to Portugalczyk jest bardziej doświadczonym tenisistom i tym, który ma wciąż większe umiejętności. Gil jest sprytny, szybki, gra niekonwencjonalnie, zmienia rytmy gry, dużo biega. Można powiedzieć to samo o jego rywalu, ale on ma wciąż problemy z wygrywaniem spotkań na poziomie chall, a Gil już od dawna sprawnie odnajduje się na cegle w ATP.
Ruben Ramirez-Hidalgo - Eduardo Roger-Vasselin 1 @ 1.55 Bet-at-home ⛔
Fajny kurs jak dla mnie. Widziałem Rubena kilka dni temu w meczu ze Starace, który wciąż gra w Casablance (dziś w 1/2 z Hanescu). Moim zdaniem walczył jak równy z równym i wcale dużo mu do Potito nie brakowało. Spodobał mi się w tym meczu i może kilka dni temu byłem zniesmaczony tym jak grał w najważniejszych momentach, ale to był mecz na innym poziomie. Tu toczy się walka o udział w Mastersie, rywalem inny &quot;doświadczony&quot; gracz, który specyfikacja pasuje jednak do cegły o wiele mniej niż w przypadku Hiszpana. W tym tygodniu myślę, że nie tylko mi tenisiści odpowiedzieli na pytanie kto będzie mocniejszy na cegle, ofensywni gracze, czy &quot;przeciętni&quot; tenisiści preferujący clay, padło na tych drugich.
Widzę też fajny mecz Oli Rochus - Benoit Paire, niestety nie znalazłem kursów u buków. Liczę na młodego Francuza i nawet na coś więcej w turnieju głównym. Wiadomo Rochusy to niewygodni rywale na cegle, dlatego kurs może być ciekawy...
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Julien Benneteau - Łukasz Kubot @ 1,7 Betsafe ✅ [6/1 6/2]

Dla obu mączka to nie biotop, a szczególnie ta w Monte Carlo. Łukasz po nienajgorszych występach w Golden Swing wydawało się że złapał wiatr w żagle, ale w Monzy zagrał piach, który nie przybliża go do TOP 100, gdzie po prostu nie da się utrzymać zdobywając w swoich gemach serwisowych 52% punktów tak jak Kubot w dwóch ostatnich meczach. Nie od dziś Polak ma też problem z DF, permanentnie oddaje rywalowi przynajmniej 5-6 puntków w ten sposób.
Benneteau wraca do formy po kontuzji, nie jest to napewno jeszcze to czego oczekuje, ale jakoś sobie radzi. W amerykańskich Mastersach zagrał przyzwoicie, kilka dni temu przegrał w Casablance z Volandrim, ale trzeba w tym miejscu docenić klasę tego rywala na tej konkretnej nawierzchni.
Nie widzę realnych szans na zwycięstwo najlepszego Polaka w tourze w tym meczu, zbyt często musi walczyć z własnym serwisem i jest nieregularny z głębi kortu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Po pierwsze nie ten temat.

Po drugie Benneteau nie wraca do formy. Gra beznadziejnie co potwierdził w meczu w Casablance z Volandrim, którego leją panowie typu Ungur 64 60. Filipo zagrał przeciętnie ale Francuz to już masakrycznie zle. Widać, że brakuje mu ogrania, nie nadaza za pilkami, bardzo słabo z fh. Nie ma sensu wprowadzać innych w błąd. Typu nie neguje bo to ogólnie raczej no bet i nie ma sensu typować czegoś tak ciężkiego do oceny i przewidywań ale piszmy prawde na temat formy graczy.

Po trzecie a na to każdy kto się zna na tenisie zwrócił uwagę ślędząc ten mecz. Julien ma ogromne problemy na teraz z bieganiem do szybkich piłek, kiedy Volandri odgrywał szybkie bh jednoręczne to było to widać jednoznacznie. Kubot lubi podkręcić grę, zaatakować i to może być duży problem dla rywala. Mam wrażenie, że o wiele łatwiej byłoby mu teraz z rywalem grającym lżej lub popełniającym dużo błedó wlasnych. To jest element, który może pogrążyć Łukasza bo jemu sie to zdarza.

Reausmując mamy same niewiadome i takich meczów powinno się unikać.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Po pierwsze TEN temat

Po drugie Benneteau wraca do formy. Na początku roku ogrywał go Starace czy Paire, co dla zawodnika będącego przez kontuzją na 32 miejscu w rankingu nie przystoi, tymczasem już w Indian Wells było nieco lepiej, bo łatwo ograł Felicianę i nawiązał równorzędną walkę z Melzerem

Po trzecie nie oglądałem meczu z Volandrim i nie ustosunkuję się do tezy że taki doświadczony zawodnik jak Francuz ma ogromne problemy z bieganiem do szybkich piłek (choć swoje zdanie na ten temat mam)

Po czwarte to że dla ciebie jest dużo niewiadomych w tym meczu, to nie oznacza że tak jest. Ja szacuję szanse Bennetau na więcej niż daje to bukmacher Betsafe wystawiając kurs 1,7 i nie zastanawiam się cz wiem wystarczająco dużo czy nie. Reasumując: jest kurs zawyżony to gram a nie rozmyślam.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Temat zostal przeniesiony przezemnie z Casablanki wiec po co dalej tkwisz w glupocie? Zapytaj adminow i nie smiec wiecej w dziale.

A co ma doświadczenia do problemów z bieganiem do piłek?

No to mamy HIT dnia :grin:

Jak gracz ma duże doświadczenie a warunki fizyczne na poziomie Isnera to tez zasugerujesz taką głupote? Nie ma żadnego powodu abyś wprowadzał innych w błąd na tym forum co robisz notorycznie więc podejmuje temat bo ile można. Jest po urazie, widocznie mniej trenował i gorzej się porusza czy to takie dziwne? Nawet taki oczywisty fakt musisz negować? Żalosne.

Nie widziałes meczu z Vol ale uwazasz, ze wraca do formy? Lol na jakiej podstawie? Gdzie tu jest jakas odpowiedzialność za typ, analize i sugestie gry skoro nawet pracy domowej nie odrobiles.
 
L 12

lw1916-70235

Użytkownik
Po drugie Benneteau wraca do formy. Na początku roku ogrywał go Starace czy Paire, co dla zawodnika będącego przez kontuzją na 32 miejscu w rankingu nie przystoi, tymczasem już w Indian Wells było nieco lepiej, bo łatwo ograł Felicianę i nawiązał równorzędną walkę z Melzerem
Mocne.
Skoro piszesz, że nie oglądałeś meczu z Volandrim to po czym oceniasz jego powrót do formy?
Było obejrzeć to byś się za głowę złapał oglądając Francuza.
I co ma Indian Wells do MC gdzie grają na clayu? ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Temat zostal przeniesiony przezemnie z Casablanki wiec po co dalej tkwisz w glupocie? Zapytaj adminow i nie smiec wiecej w dziale.

A co ma doświadczenia do problemów z bieganiem do piłek?

No to mamy HIT dnia :grin:

Jak gracz ma duże doświadczenie a warunki fizyczne na poziomie Isnera to tez zasugerujesz taką głupote? Nie ma żadnego powodu abyś wprowadzał innych w błąd na tym forum co robisz notorycznie więc podejmuje temat bo ile można.
Skoro ma niemal po pół roku gry ma problem z bieganiem to w dochodzeniu do formy popełnił jakiś błąd.

I skończ z żałosnym naskakiwaniem po mnie bo nie przestanę pisać od czasu do czasu analiz, wolę żeby ludzie mogli poczytać moje teksty, niż żebyś ty sugerowała im że 50% meczów to mecze sprzedane przez zawodników, a druga połowa to no-bety.

P.S. Rzecz jasna pozdrawiam wszystkich moich hejterów na czele z tobą.

Edit: a łączenie mnie z tekstem Hidalgo nie lubi cegły jest właśnie na twoim poziomie, dlatego niekomentuj moich tekstów tak jak ja to robię z twoimi, które odpuszczam choć często znajdę kilka baboli :] .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Prawda jest taka, że czym wolniejszy kort tym gorzej dla Benneteau a w tym sezonie wygrał on zaledwie 3 mecze!!! No ale spoko wraca do formy, dajcie się nabrać a autor tych głupot nawet nie widział meczów Juliena.

Tu się powinny toczyć rzeczowe dyskusje a ciągle mam wpisy na poziomie MackaLeo typu Hidalgo nie lubi cegły, Harrison trenuje na kortach w Houston. Po to reaguje aby ten dział nie stał się pośmiewiskiem.

Czym więcej dyskusji tym lepiej i sama chętnie coś zaproponuje ale przy takich błędach nie da się przejść obojętnie bo innych oszukuje się w ten sposób.

Cipolla może powalczyć z Petzem bo korty są bardzo wolne a Niemiec bazuje na serwisie i fh. Włoch gra lekko, technicznie, dużo dropów i podcięc. Niemiec tej slajsuje z bh ale ile można Flavio się taka gra nie nudzi a Petz raczej woli szybszą gre. Spokojnie 2,50 1/10 można znaleść. Stawka minimalna.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Również myślałem nad Benneteau, ale podobnie jak Rox uważam, że to typowy No Bet. Kubot jest nieprzewidywalny i w tym meczu nie zdziwi mnie nic. Betsafe mnie uszczęśliwiło i wystawiło za to taki kurs:
Oliver Rochus - Benoit Paire 2 @ 2.30 ⛔
Belg ostatnio niby w lepszej formie, ale na cegle, którą lubi z 8 lat młodszym Francuzem może mieć duży problem. Pamiętam ich mecz z zeszłorocznego French Open, kiedy to Francuz bardzo mi się podobał, jednak przegrał. Tym razem spodziewam się innego wyniku, bo przez ostatni rok Paire pokazywał nam się z dobrej strony w kilku momentach. Oli grał ostatnio w Miami, tam zadziwiająco dobrze mu szło, jednak Paire w tym samym tygodniu doszedł do finału challengera na ceglanej mączce. Ogranie, młodość, świeżość to powinny być atuty młodego Francuza. Wydawać by się mogło że faworytem jest Oli, ale ja bardziej cenię sobie w tym momencie umiejętności młodego Paire ;)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Prawda jest taka, że czym wolniejszy kort tym gorzej dla Benneteau a w tym sezonie wygrał on zaledwie 3 mecze!!! No ale spoko wraca do formy, dajcie się nabrać a autor tych głupot nawet nie widział meczów Juliena.
Tu się powinny toczyć rzeczowe dyskusje a ciągle mam wpisy na poziomie MackaLeo typu Hidalgo nie lubi cegły, Harrison trenuje na kortach w Houston. Po to reaguje aby ten dział nie stał się pośmiewiskiem.
Czym więcej dyskusji tym lepiej i sama chętnie coś zaproponuje ale przy takich błędach nie da się przejść obojętnie bo innych oszukuje się w ten sposób.
Cipolla może powalczyć z Petzem bo korty są bardzo wolne a Niemiec bazuje na serwisie i fh. Włoch gra lekko, technicznie, dużo dropów i podcięc. Niemiec tej slajsuje z bh ale ile można Flavio się taka gra nie nudzi a Petz raczej woli szybszą gre. Spokojnie 2,50 1/10 można znaleść. Stawka minimalna.
Roxanne - coś Ci powiem - na razie to Ty robisz z tego działu pośmiewisko, bo przekręcasz np to co napisałem. Nie napisałem tego, że Harrison trenuje w Houston, tylko częściej trenuje i że wątpliwa sprawa, dla kogo ta nawierzchnia jest bardziej korzystna. Dla Twojej wiadomości Harisson mimo tego, że jest taki młody grał w Houston znacznie wcześniej niż Zeballos, bo w 2008 r.
Widzę, że za wszelką cenę chcesz pokazać, że Ty jesteś nie wiadomo jakim typerem, a nikt inny poza Tobą się nie zna. Taka jesteś mądra i chcesz pokazać jaki z Ciebie typer - to proszę bardzo podaj codziennie jeden dobry typ z dobrą analizą. Piszesz &#39;&#39;Hanescu powinien sobie poradzić&#39;&#39;; &#39;&#39;raczej Rumun&#39;&#39; - przy następnym typie &#39;&#39;Golubev 1,55 do gry chociaz zawsze mam male watpliwosci&#39;&#39; i że odpuszczasz. Czyli reasumując podajesz jakieś analizy, z których nic nie wynika i wszystko może się zdarzyć. Normalnie jak wróżka. Co, by się nie stało, masz rację - bo Golubev powinien wygrać, ale masz wątpliwości. Jak wygra - jesteś super, wygrał. Jak nie wygra to - też jesteś super, bo przecież miałaś wątpliwości.
Także zamiast się napinać i negować czyjeś opinie - może czasami subiektywne to sama zacznij pisać coś ciekawego i merytorycznego, bo więcej tutaj Twoich postów z napinaniem niż z typami i analizami. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
To, że ktoś pisze błedy to nie oznacza, że odrazu siebie uwazam za mastera, czemu myslisz, ze takie musi byc przełozenie? Nie widze ani jednego procenta logiki w takim myśleniu. Jeśli jest dwóch slabych typerów i jeden drugiemu zwróci uwage to nie oznacza, że ten drugi jest najlepszy. Ja siebie nie uwazam za najlepszego typera tenisa a Ty mi to wkladasz w usta chociaz nic takiego nie mowie.

Mam watpliwosci więc tu o tym pisze, dzieje sie uwagami i można podyskutowac. Tobie taki styl nie odpowiada, jesli mi to obojetne. Na pewno nie bede pisac rzeczy naciaganych jak inni lub dodawac, że to super pewniaki na 100% 10/10 bo tenis nie jest sportem do takiej gry.

Tlumaczylam to wiele razy na tym forum i nie widze sensu sie powtarzac. Zbyt wiele zalezy w tenisie od jednostki, zbyt wiele zalezy od dyspozycji dnia, formy na teraz aby pisac o super pewniakach i wymadrzac sie na prawo i lewo.

Ja tego nie robie to atakujesz, jakbym robiła to tez być atakował. Dodajesz jeszcze, że przez to robie posmiewisko. Bardzo ciekawa analiza. Glęboka i zastanawiająca. A to nie wszystko, jeszcze napinam, neguje i co dalej? Phi już nic ale mnie pozdrawiasz więc bardzo dziekuje. Może to mnie uleczy.

Nie widze sensu dalej zamieszczac tu wpisow nie zgodnych z regulaminem forum. Jeśli masz do mnie uwagi prosze na pw, gg albo do odpowiedniego dzialu. Ocena pracy moderatora to tez inny dział, temat lub pw do czerwonych.

A fakty są takie, ze Harison nie trenuej tam, Hidalgo lubi cegle a Benneteau nie ma formy, ale po co o tym pisac przeciez to moja wina a wy macie racje. Sorry takze Hidalgo lubi grasa, Bennetau ma zyciowa forme a Harrison codziennie gra w Houston. Wybaczcie. To nie wszystko, jeszcze MaciusL. to najlepszy typer swiata. I już wszystko gra.

(z Lionelem wyjasnione na PW)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik


Powoli możemy się zastanawiać nad turniejem głównym, dla przejrzystości wstawię tu drabinkę:
[1] Rafael Nadal (ESP) BYE
Qualifier - Jarkko Nieminen (FIN)
Qualifier - Guillermo Garcia-Lopez (ESP)
Denis Istomin (UZB) - [13] Richard Gasquet (FRA)
[12] Jo-Wilfried Tsonga (FRA) - Juan Monaco (ARG)
Jeremy Chardy (FRA) - Ivan Ljubicic (CRO)
Qualifier - Juan Ignacio Chela (ARG)
BYE [5/W] Tomas Berdych (CZE)

[3/W] Andy Murray (GBR) BYE
[WC] Radek Stepanek (CZE) - Marcos Baghdatis (CYP)
Albert Montanes (ESP) - Xavier Malisse (BEL)
Thomaz Bellucci (BRA) - [16] Gilles Simon (FRA)
[10] Mikhail Youzhny (RUS) - Florian Mayer (GER)
Qualifier - Sergiy Stakhovsky (UKR)
Daniel Gimeno-Traver (ESP) - Santiago Giraldo (COL)
BYE [8] Gael Monfils (FRA)


[6] Fernando Verdasco (ESP) BYE
Tommy Robredo (ESP) - Ivan Dodig (CRO)
Kevin Anderson (RSA) - Fabio Fognini (ITA)
[WC] Jean-Rene Lisnard (MON) - [11] Viktor Troicki (SRB)
[14] Alexandr Dolgopolov (UKR) - Ernests Gulbis (LAT)
Michael Llodra (FRA) - Milos Raonic (CAN)
Janko Tipsarevic (SRB) - Feliciano Lopez (ESP)
BYE [4] David Ferrer (ESP)

[7] Jurgen Melzer (AUT) BYE
Nikolay Davydenko (RUS) - Robin Haase (NED)
Qualifier - Victor Hanescu (ROU)
Marcel Granollers (ESP) - [9] Nicolas Almagro (ESP)
[15] Marin Cilic (CRO) - Qualifier
Qualifier - Potito Starace (ITA)
Andrey Golubev (KAZ) - Philipp Kohlschreiber (GER)
BYE [2] Roger Federer (SUI)
Jak widać, już w pierwszej rundzie dojdzie do kilku ciekawych spotkań, warto zwrócić uwagę także na kwalifikacje. Zapraszam do dyskusji ;)
----
Krótko o pierwszej parze:
Denis Istomin (UZB) - [13] Richard Gasquet (FRA)
Istomin to nie jest wybitny ceglarz, w dodatku ostatnio forma kiepska. Gasquet natomiast bardzo mi się podobał podczas turniejów w USA, także wcześniej, przestał robić proste błędy i wydaje się, że może wreszcie złapał odpowiedni rytm. Stał się regularniejszy, ale cały czas trzeba uważać na jego kontry. Nawet solidni ceglarze będą mieli z nim problem, bo nie da się go wypchnąć za linię końcową przyciskając bekhend, bo ten jest jeszcze lepszy od forhendu. Kurs na to zdarzenie na pewno będzie niski, ale piszę o tym bo wydaje mi się, że na cegle Francuz będzie w tym roku bardzo groźny i w MC dojdzie do 3 rundy, w której czekać będzie Nadal. W dodatku tu cegła jest specyficzna, a Istomin nie grał w Monaco jeszcze... nigdy! Przypomnę tylko, że Gasquet był tu w półfinale w 2005 roku, w 2007 w ćwierćfinale więc powinien być oswojony z nawierzchnią i atmosferą panującą w MC :wink:​
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Typ powyżej popieram, przede wszystkim backhand istomina to kopalnia błędów i gasquet na takiej nawierzchni jaka jest w monte carlo powinien spokojnie wygrywać wymiany. Istomin serwisem zapewni sobie zapewne kilka gemów, ale wątpię by mógł zawalczyć o seta. Dlatego typ Gasquet 2:0
Drugi typ:
Tsonga - Monaco
typ 2

tsonga na tę chwilę popełnia tyle głupich błędów, że musi grać trzysetówki z zawodnikami pokroju Gaby. Malisse i Dolgo już go odprawiali w dwóch setach w Us. Monaco natomiast zagrał bardzo fajnie w miami, w meczu z federerem zaprezentował wyjątkowo konsekwentny, regularny tenis. Jeśli kursy na monaco będą powyżej 1,5 to chyba pokuszę się o większą stawkę.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Julien Benneteau - Łukasz Kubot @ 1,7 Betsafe ✅ [6/1 6/2]

Dla obu mączka to nie biotop, a szczególnie ta w Monte Carlo. Łukasz po nienajgorszych występach w Golden Swing wydawało się że złapał wiatr w żagle, ale w Monzy zagrał piach, który nie przybliża go do TOP 100, gdzie po prostu nie da się utrzymać zdobywając w swoich gemach serwisowych 52% punktów tak jak Kubot w dwóch ostatnich meczach. Nie od dziś Polak ma też problem z DF, permanentnie oddaje rywalowi przynajmniej 5-6 puntków w ten sposób.
Benneteau wraca do formy po kontuzji, nie jest to napewno jeszcze to czego oczekuje, ale jakoś sobie radzi. W amerykańskich Mastersach zagrał przyzwoicie, kilka dni temu przegrał w Casablance z Volandrim, ale trzeba w tym miejscu docenić klasę tego rywala na tej konkretnej nawierzchni.
Nie widzę realnych szans na zwycięstwo najlepszego Polaka w tourze w tym meczu, zbyt często musi walczyć z własnym serwisem i jest nieregularny z głębi kortu.
58 minut, 6/1 6/2, 3 DF Kubota w 7 gemach serwisowych, 46% punktów wygranych przy swoim podaniu. Krótko mówiąc: potwierdziły się moje przedmeczowe przypuszczenia

Typ powyżej popieram, przede wszystkim backhand istomina to kopalnia błędów i gasquet na takiej nawierzchni jaka jest w monte carlo powinien spokojnie wygrywać wymiany. Istomin serwisem zapewni sobie zapewne kilka gemów, ale wątpię by mógł zawalczyć o seta. Dlatego typ Gasquet 2:0
Drugi typ:
Tsonga - Monaco
typ 2

tsonga na tę chwilę popełnia tyle głupich błędów, że musi grać trzysetówki z zawodnikami pokroju Gaby. Malisse i Dolgo już go odprawiali w dwóch setach w Us. Monaco natomiast zagrał bardzo fajnie w miami, w meczu z federerem zaprezentował wyjątkowo konsekwentny, regularny tenis. Jeśli kursy na monaco będą powyżej 1,5 to chyba pokuszę się o większą stawkę.
mecz Tsonga-Monaco narazie tylko u jednego buka (bwin), Argentyńczyk póki co dogiem (1,96)

Na dzisiaj polecam jeszcze Karlovica ⛔ (wiem, że nie ten turniej) , kursy w granicach 1,5 ma wielu buków. Chorwat z Isnerem nie zagrał nic wielkiego, ale na Sweetinga powininno to spokojnie wystarczyć. Grali dwa miesiące temu (6/4 6/4 dla Karlovica).
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Jutro kolejne ciekawe mecze dalej gram Gila fajnie się prezentuję napewno poziom reprezentuję wyższy niż Cipolla który dawał się łamać z petzchem kilkukrotnie i chociaż wygląda że gładko wygrał z niemcem to tak dokońca to nie jest więc Gil 10/10 ciekawe jakie kursy będą dodatkowo Roger Vasselin gładko wygrał z Hidalgo który nie grał w ostatnim turnieju wcale żle ma dobry serwis natomiast Rochus nie przyjemny zawodnik do gry serwis zdecydowanie lepszy posiada francuz więc pewnie gram Vasselina.Ciekawy jestem waszych opini.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Volandri, Riba i Maxi wyglądali mi ciekawie, ale jakoś za dużo się waham, żeby na nich postawić. Najlepiej na jutro wyglądają mi dwa mecze, w których kursy może nie powalają, ale mimo to warto się zdecydować i zagrać:
Oliver Rochus - Eduardo Roger-Vasselin 1 @ 1.43 Bwin ✅
Rochus ograł dzisiaj Paire i mnie do siebie przekonał, chociaż nie widziałem meczu. Wiadomo Oli to niewygodny rywal, serwis mocno rotowany, może mieć z nim sporo problemów Francuz. Ogólnie nie przekonuje mnie Roger-Vasselin, w dodatku na cegle gdzie zdecydowanie większymi umiejętnościami dysponuje Belg. Liczę na rutyniarza i myślę, że powinien znaleźć się w turnieju głównym.
Federico Gil - Flavio Cipolla 1 @ 1.48 Bwin ✅
O tym, że Gil jest świetnym tenisistom na cegle pisałem wczoraj, dzisiaj to podtrzymuje. Pewnie udało mu się ograć w 1r. kwali Del Bonisa, czas na Cipollę, Włocha który jest regularny, lubi cegłę, ale nawet na tej nawierzchni wciąż jest poziom, dwa niżej od Portugalczyka. Zagra o turniej główny dlatego, że odprawił drewnianego Petzschnera, który w dodatku jest w kompletnej rozsypce. Nie widzę dla niego szans w meczu z solidnym Gilem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Co do Benneteau to Roxanne nie wiem czy ty sobie jaja robisz czy co ale on zdecydowanie preferuje wolne nawierzchnie.Zawodnik bardzo regularny dość słabo grający przy swoim serwisie dzisiaj może odpaść bo Tomić jednak nie popełnia aż tylu błędów co Kubot.Oczywiście francuz na hardzie też nie odstaje.
Kamke-Riba 2 1.65
Niemiec stara się grać płasko.Mocno z obydwu skrzydeł bardzo ofensywnie.Styl dobry ale na hale...Riba preferuje clay jak większość hiszpanów.Dobry serwis,dość solidny forehand którym potrafi przyśpieszyć gre,solidna gra zza lini końcowej powinno wystarczyć na niemca który lubi sobie postrzelać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jeremy Chardy - Ivan Ljubicic @ 2,08 Pinnacle ✅ [1/6 2/6]

Dłuższą chwilę zastanawiałem się nad tym meczem. Obaj zawodnicy ostatnio bardziej pod wozem niż na wozie i trudno licytować się który z nich bardziej zawodzi. Francuz po Wimbledonie potrafił odnieść kilka przekonywujących zwycięstw, awansować do TOP 50, a od tego sezonu znacznie obniżył loty, w turniejach ATP ma bilans 1/7, choć mogło się wydawać że coś zaczyna zmieniać się na lepsze po zwycięstwach w Davis Cupie. Występ w Casablance nie potwierdził tego wrażenia. Zwycięstwo nad Niemcem Phau w pierwszej rundzie zostało przyćmione przez porażkę z Andujarem, który nie miał problemów ze zdobywaniem przełamań.
W takim samym stosunku jak Chardy z Andujarem, przegrał Ljubicic z Lorenzim. Porażka niewątpliwie haniebna dla Legendy. Liczę, że to tylko jednorazowy słaby występ Chorwata, który ostatnio miał pod górkę - a to kontuzja w meczu z Bubką, a to drabinka z Del Potro w drugiej rundzie w Indian Wells, gdzie bronił tytułu. Ljubicic odpoczywał 3 tygodnie, myślę, że poprawił w swojej grze to co ostatnio zawodziło, by ku uciesze dużej grupy swoich fanów po raz piąty z rzędu awansować do drugiej rundy turnieju w Monte Carlo.
Daję Ljubicicowi nieznacznie większe szanse na zwycięstwo, co przy kursie oferowanym przez Pinnacle jest bardzo atrakcyjnym typem.

EDIT: pomeczowy komentarz
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom