>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Miami, 23.03-03.04.2016

Status
Zamknięty.
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Poszli po rozum do glowy....bo 1.25 na Raonica to bylo chore. Czy jest az na tyle lepszy? Sock tez potrafi przylozyc i trzymac serwis....gemy decisive w setach bardzo prawdopodobne. A co do nawierzchni....Dzisiaj wszystko mozna zwolnic i przyspieszyc , wszystko zalezy od pilek. W erze przebijactwa opowiednio dobrane pilki odbijaja sie z taka sama szybkoscia na trawie jak i na cegle....ot caly dzisiejszy nudny tenis. Marray z Istominem jak sie zdziwil jak gral swoje podanie pilka dla kobiet ktora dzieciaki wyciagnely z kwiatow.....he he notabene je wtopil.
@Manita
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Dzumhur D. - Kukushkin M.
Dzumhur D. +1,5 seta ::: 1,83 ::: 2/3 Pinnacle Sports ✅
H2H 0:1 z 2013 roku podczas Challengera na mączce, padły wtedy 3 seta. Teraz gramy na Mastersie, a obaj Panowie niezbyt często grają o tak dużą stawkę czyli 4 rundę. Dzumhur od jakiegoś czasu gra bardzo ambitnie na korcie, walczy w swoich meczach. Rzadko kiedy tak naprawdę przegrywa mecze nie wygrywając seta. W Miami ma na rozkładzie już Nadala i Mayera więc te wyniki robią dobre wrażenie.
Kukushkin co prawda gra tutaj od kwalifikacji, łącznie ma już na koncie 4 zwycięstwa to jednak nie robią dużego wrażenia. Jego przeciwnicy nie byli najwyższych lotów. Kukushkin to na pewno nie jest zawodnik ze ścisłej czołówki i faworyzowanie go aż tak bardzo jest błędne w moim odczuciu. Bellucci urwał mu seta i podobnie jak Nadal z Dzumhurem musiał skreczować w trzecim secie.
Wynik: 4:6 6:1 6:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Gasquet R. – Berdych T.
@ Gasquet R. win 2,12 betathome ⛔ 1:2 (4:6, 6:3, 5:7)

Berdych męczył się teraz z Johnsonem, bardzo chciał skończyć mecz bez straty seta, ale prezentowany poziom sportowy nie pozwolił pojechać z Amerykaninem. Myślę, że będąc w dobrej dyspozycji Berdych nie miałby z tym żadnego problemu, widocznie jest coś na rzeczy. Gasquet strategicznie dysponuje siłami, wszedł w sezon mocnym uderzeniem wygrywając turniej ATP Montpellier w hali, z IW jednak odpada w 1/8 wyeliminowany przez Martina Cilica w setach 2:1. Występy Gasqueta zapowiadają, że Berdych będzie miał nie lada przeprawę, ostatnie H2H wrzesień 2015 to mamy akurat twardą nawierzchnię 1/8 US Open, Gasquet wygrywa 3:1. Jak patrzę na listę przeciwników co mieli od tego czasu, to bardziej doceniam występy Richarda, Francuz wciąż pozostaje w dobrej dyspozycji, natomiast Czech jakby stracił jeszcze na mocy i precyzji zagrań, to oczywiście moje odczucie i mogę się mylić, dla mnie jednak Richard będzie zbyt wymagającym przeciwnikiem dla Tomasa.!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
huwawey 0

huwawey

Użytkownik
Krygios - Kuznetsov
+1.5seta Kuznetsov 1.9 Ónibet

Jest to pierwszy mecz miedzy tymi panami. W tym roku Rosjanin spisuje sie ponad oczekiwania, pokonal miedzy innymi Chardego i Wawrinke. Jego wczorajszy mecz z Mannarino zaczalem ogladac dopiero od 2 seta. Przegrywal 1:0 gdzie potrafil wyciagnac mecz na 2:1 wiec widac ze walczy. Set 3 to majstersztyk wygral 6:0. Serwis rowniez potrafi trzymac (70% wczoraj z 1 podania) co mysle ze bedzie wazne w meczu z Krygiosem. W wymianach uwazam ze Rosjanin jest lepszym zawodnikiem. Kyrgios to glownie mocny serwis. Wczoraj Smyczek wedlug mnie troche zawiodl, a moze po prostu to nie ten rozmiar kapelusza dla niego (rowniez ogladalem mecz). Uwazam ze urwanie 1 seta dla Australijczyka jest wielce prawdopodobne, nie zdziwie sie wygrana w tym meczu Kuznetsova a w tym typie widze spore value
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Oglądał ktoś mecz Pouille - Ferrer ? Świetnie zagrał, czy Ferrer słabo ? Bo chce dodać Simona do dubelka z setem Gasqueta. Simona oglądałem z Cilicem i zagrał naprawdę bardzo dobrze (zresztą obaj grali dobrze) , także forma jakaś jest. Reszta spotkań dziś jest tak wyrównana, że trzeba siedzieć i obserwować, niestety dziś nie będę mogł. Powiem to co oglądałem, może komuś się przyda.
Zeballos - Goffin - fantastycznie zagrał Horacio ostatni mecz, walczył jak lew. Ciężko będzie mu to powtorzyć z bardziej regularnym przeciwnikiem niż Verdasco, który się zagotował jak zwykle.
Kyrgios - Kuznetsov - tutaj wszystko zależy od Nicka, jak zagra na swoim top poziomie, to nie będzie co zbierać. Wczoraj już miał ze Smyczkiem momenty marudzenia, niezadowolenia, ale serwis go ratował. Także jeśli nie wejdzie dobrze w mecz, będzie marudził jak wczoraj, to seta przynajmniej odda.
Djokovic - Thiem - widzialem Dominica w dwóch meczach i gra tutaj bardzo dobrze, naprawdę uważam, żę się pomęczy dziś Djoko. Może set?
Dzumhur - Raonic - Dzumhur walczak, wczoraj odrobił z Kukushkinem. Bardzo szybki, będzie biegał do każdej piłki, jest forma. Jak Raonic chwile przyśnie na serwisie, to straci seta.
 
H 902

hank

Użytkownik
Thiem +5,5 jest niezlym rozwiazaniem, o seta moze byc jednak ciężko.
Simon raczej na luzie, warunki idealne dla Niego, do tego rywal na poziomie granicy chalki/atp. Ferrer tragiczny od początku roku.
Za to o Rycha bym się martwił, przexiez on zagrał z 5 winnerow z Paire, nic konkretnego nie mozna powiedziec o jego formie.
Tak juz konkretnie.
Under 22,5 u Simona.
Jakos nie widze w tych warunkach szans na seta dla młodego, a nawet jeśli bym się pomylił to jest furtka ze mlody da rade, argumenty ofensywne jakies tam ma.
Nishikori -3,5,
Agut jest upierdliwy, ale dzis dostanie lustro po drugiej stronie. Kei gra tutaj dosc fajnie, nawet bym powiedział ofensywnie, co smiesznie brzmi odnosnie tego faceta, a jesli tak gra to znaczy ze czuje sie tutaj dosc dobrze.
A Hiszpan po dobrym poczatku , teraz troche slabiej, aczkolwiek warunki dla Niego sa wymarzone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Gilles Simon @1,31 Pinnacle ✅ 6/0 6/1
Gillou Simon jest roztańczony, jakby to ujął specyficzny Tomasz Lorek. Pełna kontrola meczu z Cilicem, w którym to Chorwat zahaczył o swój bardzo wysoki poziom, także in plus. Podłoga dla niego idealna, warunki atmosferyczne także, bo trzeba się ostro zmęczyć. Nie pozostaje nic innego, jak tylko pokonać rywala. Rywala, którego wyniki trzeba docenić, ale z przymrużeniem oka. GGL wyszedł na kort jedynie po wpisowe, a Ferrer, o czym wspomniał @Hank, ten rok ma słabiutki. Swoją drogą przypominam sobie wpisy z przedsezonowego turnieju w Abu Zabi, gdzie niektórzy na jego podstawie wieścili wielką formę Hiszpana. Pouille to ofensywny zawodnik, wchodzący w kort, na pewno mocno zmotywowany co zresztą daje co chwilę do zrozumienia. Może być to jednak podobny mecz do tego z RG, gdzie w pierwszej partii się wyszalał, natomiast w trzech kolejnych został skrupulatnie rozpracowany.
W tegorocznym Miami może to brzmieć śmiesznie, bo było powtarzane przez wielu z nas każdego dnia, lecz odpadnięcie - w tym wypadku - Gillou będzie dla mnie mega niespodzianką.
Grigor Dimitrov @2,44 Pinnacle ⛔ 7/6 3/6 3/6
Gram go tylko ze względu na kursy, które są bez wątpienia przesadzone. Bułgar też potrafi być genialny w długich wymianach, bez względu na to, czy są to baseline pts, czy już głębiej w korcie. Jego bilans z Monfilsem nie jest korzystny, żeby nie powiedzieć, że beznadziejny, lecz ja lubię stawiać przeciwko schematom. Grigor bez wątpienia jest zdolny do tego, aby te niekorzystne statystyki zmienić.
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Novak Djokovic - Dominic Thiem
Typ: 2, @8.00 ⛔⛔⛔ Bet365

Cóż, dzisiaj idę z grubej rury. Typ może wydawać się szalony, ale prawdę mówiąc liczę, że ktoś wreszcie przełamie hegemonię Serba w ostatnich mastersach i wydaje mi się, że Austriak jest naprawdę świetnym kandydatem do tego. H2H 1:0 z 2014 roku z Shanghai&#39;u, gdzie panowie rozegrali świetny mecz i naprawdę było na co popatrzeć. Nie ma sensu opisywać Novaka, bo każdy go zna i można wymieniać tylko same komplementy dotyczące tego gracza. Za to Thiem to jest według mnie gość, który ma potencjał na Szlema. Dominic dysponuje świetnym serwisem przekraczającym 200km/h, posiada także bardzo dobry jednoręczny bh, bardzo dobrze czuje się w ofensywie i w defensywie, gracz niemal kompletny, bo zdarza mu się popełniać sporo UE, jeżeli ograniczy ilość błędów to stanie się graczem z topu. Swój typ motywuje głównie tym, że Dominic potrafi zagrać fenomenalnie właśnie przeciwko tym najlepszym graczom. Jego bilans w tym sezonie to 28:4 i wygrane dwa turnieje. Ograł w tym roku Nadala na cegle, to czas ograć Nole, szczególnie że wolna nawierzchnia powinna sprzyjać Dominicowi. Nole aż tak nie błyszczy ostatnio i dzisiaj właśnie liczę na taki słabszy dzień i rewelacyjny Dominica. Polecam obejrzeć ten mecz, bo zapewne będzie tam sporo dobrego tenisa !
https://www.youtube.com/watch?v=UmO9UjgjQ-U
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zeballos gra świetnie, bez najmniejszych kompleksów, już 2 lata temu pokonał Goffina na tym turnieju, Belg jest za to w świetnej formie od jakiegoś czasu, z drugiej strony on tak samo jak Verdasco potrafi zagotować się w meczu. Linia gemów wystawiona jest tylko ma 19,5 czyli dość nisko. Uważam, że gra na Belga po 1,08 nie jest warta świeczki.
Pouille gra turniej życia, naprawdę myślę, że powalczy w tym meczu. Simon zagrał kapitalny mecz z Cilicem, ale za to młodszy Francuz Lucas obronił meczową z Ferrerem co na pewno go mocno podbudowało psychicznie i mentalnie.
Dzumhur gra turniej życia, ale Raonic to chyba jednak za wysokie progi patrząc na jego wyniki z 2016 roku.
Najciekawsze spotkanie to chyba dwóch gości co gra świetnie w tym sezonie czyli Kyrgios i Kuznetsov. Nie zdziwią mnie tutaj 3 sety bądź jakiś zacięty mecz z tie-breakami w tle. Myślę, że kursy na Nicka są zaniżone, chociaż sam go gram delikatnie w jakimś AKO, ale też pomyślę o opcji na seta dla Rosjanina. Jednak do meczu jeszcze daleko ;).
 
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Nishikori-Bautista 1 @1.28 exp
Nishikori jest zbyt dobry. Do kombinacji jak najbardziej. Japonczyk szybciej uderza pileczke w wymianach, techniczne tez troche lepszy. Niespodzianki sie nie spodziewam.

Monfils-Dimitrov 2 @2.35 b365

Nie wiem jak tam gral w nocu Monfils, ale Dimitrov wygral po swietnym meczu z Murrayem, a Miami ma na pewno pasuje, wiec czemu nie. Moim zdaniem warto tak grac przy tym kursie po tym co pokazali wczoraj Dimitrov z Murrayem.
 
iscoalcaron23 573

iscoalcaron23

Użytkownik
Richard Gasquet - Tomas Berdych 1 @2,2
Nie będę się rozpisywał, powiem króciutko co sądze o tym meczu.
Wszyscy wiemy, jakim zawodnikiem jest reprezentant naszych południowych sąsiadów, nie wyjdzie mu pare zagrań i włączy swój czajnik.
Co do Ryśka, to pokazuje solidnego tenisa odkąd wrócił po kontuzji i myśle, że coś jeszcze w tym turnieju ugra. Ostatni mecz na US Open pokazał, że Francuz wie jak grać z Czechem i licze na powtórke, powodzenia ????

Dodaj bukmachera. Po dodaniu usuń mój wpis. /Kuchcik
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Widzę, że większość idzie w stronę Dimitrova... Moim zdaniem błąd, bo Monfils naprawdę jest w solidnej formie. Świetnie serwuje, w końcu jego rywale w tym turnieju nie powąchali nawet BP. Już od dawna słychać pogłoski, że Francuz się trochę uspokoił i myślę, że powoli to zaczyna przynosi rezultaty. Nie wiem czy już nie jest za późno na jakieś wielkie osiągnięcia, ale na pewno w meczu z takim Dimitrov&#39;em jest on faworytem. Bułgar za często ma wpadki i przestoje, aby na niego grać. Także uważajcie.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
A powiedzmy sobie szczerze wygral tez dzieki pomocy Murraya bo jak serwis nie siedzial to nie zawsze w wymianach walil celnie poprostu zasluga Murraya i jego mozgu ze jest tutaj obecny.No i oni tam troche pograli wczoraj a Monfils 2:0 wiec nie wiadomo ze sie zregeneruje do konca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Novak Djokovic - Dominic Thiem
Typ: 2, @8.00 Bet365

Cóż, dzisiaj idę z grubej rury. Typ może wydawać się szalony, ale prawdę mówiąc liczę, że ktoś wreszcie przełamie hegemonię Serba w ostatnich mastersach i wydaje mi się, że Austriak jest naprawdę świetnym kandydatem do tego. H2H 1:0 z 2014 roku z Shanghai&#39;u, gdzie panowie rozegrali świetny mecz i naprawdę było na co popatrzeć. Nie ma sensu opisywać Novaka, bo każdy go zna i można wymieniać tylko same komplementy dotyczące tego gracza. Za to Thiem to jest według mnie gość, który ma potencjał na Szlema. Dominic dysponuje świetnym serwisem przekraczającym 200km/h, posiada także bardzo dobry jednoręczny bh, bardzo dobrze czuje się w ofensywie i w defensywie, gracz niemal kompletny, bo zdarza mu się popełniać sporo UE, jeżeli ograniczy ilość błędów to stanie się graczem z topu. Swój typ motywuje głównie tym, że Dominic potrafi zagrać fenomenalnie właśnie przeciwko tym najlepszym graczom. Jego bilans w tym sezonie to 28:4 i wygrane dwa turnieje. Ograł w tym roku Nadala na cegle, to czas ograć Nole, szczególnie że wolna nawierzchnia powinna sprzyjać Dominicowi. Nole aż tak nie błyszczy ostatnio i dzisiaj właśnie liczę na taki słabszy dzień i rewelacyjny Dominica. Polecam obejrzeć ten mecz, bo zapewne będzie tam sporo dobrego tenisa !
https://www.youtube.com/watch?v=UmO9UjgjQ-U

Nie no bez jaj.. i zaa ile to grasz za 10zl ?

Djoko broni tutaj punktow za tytul i stawianie cos przeciwko niemu to strzal w kolani..wiaeomo kurs na Djoka ciezki do tykania chyba ze za pare kola.. piszecie ze slaby sezon, naprawde ? A kto wygral IW? On czasem gra sobie na luzue w pierwsyzym secie zebyvsie wczuc a potem jak trzeba to zmiata przeciwnika.
Wrzucam Djoka i Raonica do ako bo fajne bonusy tenisowe na b365 daja! Po za tym duzo no betow dla mnie.

Szybko bo zaraz sie zaczyna G. Simon, ktory powinien spokojnie ograc dzis Poullie . @b365 Simon 1.28 win
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Djoko vs Thiem
Djoko 2:0 |1,47| Ónibet ✅

Na szybko bo zaraz meczyk.Kurs 1,47 na 2:0 Serba to ja biorę z pocałowaniem ręki. Z góry osobiście odradzam gry w stronę młodziaka. Osobiście typ na zwycięstwo Dominika jest dla mnie absurdalny. Do rzeczy. To jeszcze nie czas młodziaka, owszem umiejętności chłopak ma na TOP3, ale ale na to przyjdzie czas. Nie co dużo pisać, Djoko na pewno nie odpuści a w takim razie wciągnie go nosem. Owszem, wygrywał z Ferrerem czy z Nadalem, ale patrząc na jego przeciwników to zwykle był faworytem. Dla mnie to wiele nie zmienia, prawda jest taka, że Djoko grający na 100% jest po za zasięgiem dla każdego i to nie podlega dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
A 531

albuquerque

Użytkownik
Djoko vs Thiem
Djoko 2:0 |1,47| Ónibet

Na szybko bo zaraz meczyk.Kurs 1,47 na 2:0 Serba to ja biorę z pocałowaniem ręki. Z góry osobiście odradzam gry w stronę młodziaka. Osobiście typ na zwycięstwo Dominika jest dla mnie absurdalny. Do rzeczy. To jeszcze nie czas młodziaka, owszem umiejętności chłopak ma na TOP3, ale ale na to przyjdzie czas. Nie co dużo pisać, Djoko na pewno nie odpuści a w takim razie wciągnie go nosem. Owszem, wygrywał z Ferrerem czy z Nadalem, ale patrząc na jego przeciwników to zwykle był faworytem. Dla mnie to wiele nie zmienia, prawda jest taka, że Djoko grający na 100% jest po za zasięgiem dla każdego i to nie podlega dyskusji.
Nie takie zaraz, dopiero po meczu Halep z Timeą, a jeszcze pada.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ale mecz będzie w kolejnej rundzie, Goffin vs. Simon! Powinno być ciekawie ;).
???? Nishikori K. - Bautista-Agut R.
Bautista-Agut R. +1,5 seta ::: 2,18 ::: 1/3 Pinnacle Sports ⛔

H2H 3:0 z lat 2014-2015, w dwóch meczach Hiszpan urwał set, do tego wszystkie mecze rozgrywane były na mączce. Jak już wam pisałem Bautista-Agut rozgrywa kapitalny sezon, dwa wygrane turnieje ATP mówią o nim wszystko. Do tego o mały włos otarłby się o ćwierćfinał Australian Open, ale po 5 setach uległ solidnemu Berdychowi. Później po tym szlemie zagrał zacięte mecze i przegrywał swoje spotkania na styku, z Klizanem (5 meczowych piłek) i Baghdatisem (irytujące bodajże 4 krotne podrzucanie piłeczki i muśnięcie o jego włosy co spowodowało dyskusję i niemiłą atmosferę) pękł psychicznie pomimo, że był stroną dominującą podczas meczu.
Nishikori jak już wiecie to ścisła czołówka, ale on też niekiedy miewa swoje przestoje. Jak na razie w Miami wygląda bardzo pewnie, ale nie miał tak szczerze zbyt mocnych zawodników do pokonania. Hiszpan za to rozegrał świetne spotkanie z Tsongą, grał na pełnym ryzyku. Wystarczy chociażby zobaczyć tie-break w 3 secie i popatrzeć na jego piękno tenisa. Nie bał się ryzykować dlatego też wygrał. Set po kursie ponad 2,00 w mojej opinii wygląda bardzo przyzwoicie do gry.

Wynik: 6:2 6:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Raonic DW 2;0 @1,35 Betsson
Raonic wszystkie dotychczasowe mecze po 2;0. Dhumzur miał łatwiejszych przeciwników i na dodatek Nadala krecz, tak to by go nie było na tym etapie. Panowie nie spotkali się jeszcze na korcie, ale myślę, że pierwszy pojedynek lepiej zapamięta Raonic. Dhumzur jest 94 w ATP, ta runda i tak pozwoli mu się utrzymać w pierwszej setce, a Raonic walczy jest 12 i walczy o TOP10!
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Ja tam pograłem na wygraną Thiema po kursie 8. Djoković ma już chyba z 10 spotkań rozegranych w marcu co prawda gładziutko jeździ, ale no zadyszka może złapać każdego. Na dodatek w Miami warunki nie rozpieszczają. Nie wiem czy to było rok temu czy dwa lata temu ale Dolgopolov własnie w Miami konkretnie pogonił Djokovicia i było blisko sensacji. Wielka szansa dla Thiema sprawdzić się jak dużo mu brakuje do najwyższego poziomu tenisa. Zawsze każdy na sam dźwięk nazwiska Djoković to już spakowany jest do domu .
Licze , że Thiem jako młody talent z genialnym sezonem, który kręci konkretne wyniki od Lutego pogra coś. Gram w 365 a mecz będe oglądał więc jak coś do zamknięcia.
W ogóle co to za akcja, że ktoś kwestionuje stawkowanie, nawet jak za 10 ktoś gra to jest zwiększenie kapitału ośmiokrotne. Zresztą ktoś może sobie grać tak dla funu po dyszkach a nie walić 2000 po kursie 1,08 i rzucać hasła lokat bankowych a później bidować miesiąc bo się czuja miało. Każdy wie jaki ma portfel i na ile może sobie pozwolić.
Dla mnie to lepiej poszukać w tym magicznym turnieju niespodzianki niż grać na takich faworytów. Odpadł Wawrinka, Ferrer, Nadal - krecz, Murray. Z kobiet Serena, Radwańska, w trakcie pisania analizy widze, że Halep jest na wylocie.
W tenisie często decyduje dyspozycja dnia i dlatego wierze w Thiema. Kursy widze, że delikatnie w dół zeszły z 8 na 7 czyli paru takich wariatów jak ja co lubi doszukać się niespodzianki, też widzi jakieś szanse w tym meczu dla Austriaka

@WeedPlaja

Jasna sprawa. Nie kwestionuje wielkości Djokera bo to absolutny top, ale czasem można sobie poszukać niespodzianki zwłaszcza w tym turnieju w tym roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Do kolegi wyzej. Jak ktos widzi wygrana w swoim typie to napisze wszystko. A co ma do tego 8 meczy w marcu Djoka skoro Thiem w tym roku rozwgral prawie 2xrazy wiecej spotkan na wszystkich nawierzcniach. Bo chlopaki roznia sie tym od siebie ze Djoko jest fenomenem i nie musi lapac pkt w marnych 250 zeby byc w topie, tylko wygra dobie 2 turnieje masters i ma 8 raxy wiecejnpky niz ktos ktobwymrczy turniej 250... rozumiem ze jest tu duzy value w graniu na thiema bo to mlody talent... ale Nole to Nole i w obecnej formie w tym turnieju nikt go nie pokona.
To tak jak bym mial zagrac ze Leicester wygra z barca.. xo wydaje mi sie bardzije prawdopodobne lecz jednak raczje niemozliwe.
Mecz bedzie zaciety a wygra lepszy. Niedlugo sie przekonamy. A wydaje mi sie ze uczen dzis nienprzeskoczy mistrza.
@Rafaelinho szanuje post bo value ogromny i fajnie ze jest dyskusja na forum. Ale sprzeczam sie tylko dlatego ze nie widze tutajbwygranej thiema, choc by nie wiem co ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom