>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Miami, 21.03-01.04.2012

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ferrer zawsze jak przegrywa to ma migrene, grype albo stringi za mocno mu wchodza w pupcie. To nie sa zadne argumnety a wymysly z kosmosu. Jesli by sie bardzo zle czul to by SKRECZOWAL. Czegos takiego nie bylo. Mogl spokojnie dograc i to uczynil. Gral slabo bo forma tego dnia byla slaba. To cala historia tego meczu.

Po co ta napinka
Zadales pytanie gdzie go widzialam, odpisalam nazwy turniejow po czym stwierdzasz, ze to napinka. Buhahaha. Ostro ????
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ferrer zawsze jak przegrywa to ma migrene, grype albo stringi za mocno mu wchodza w pupcie. To nie sa zadne argumnety a wymysly z kosmosu. Jesli by sie bardzo zle czul to by SKRECZOWAL. Czegos takiego nie bylo. Mogl spokojnie dograc i to uczynil. Gral slabo bo forma tego dnia byla slaba. To cala historia tego meczu.



Zadales pytanie gdzie go widzialam, odpisalam nazwy turniejow po czym stwierdzasz, ze to napinka. Buhahaha. Ostro ????
Statsy z Samem miec dobre, wow wyczyn zycia...

o to mi chodzi,ale dobra koniec offtopu.
 
gecko 32

gecko

Użytkownik
Ferrer na hardzie radzi sobie wyśmienicie, a ostatnio gra świetnie (nie licząc porażki z Istominem gdzie dopadła go grypa żołądkowa) czasami zdarza się nie spodziewanie przegrac ale to sie zdarza nawet najlepszej trójce
Trudno wgl sobie wyobrazić by Tomic mógł tu cokolwiek ugrać, daje mu maks 6 gemów, już z Isnerem pokazał co się dzieje i jakie lanie zbiera jak trafia na kogoś bardzo mocnego.
Ferrer go tu zje więc kurs jak najbardziej do gry, dlaczego nie :cool:
Gdyby nie sensacyjna porazka z Istominem, zapewne ten kurs byłby jeszcze niższy.
David Ferrer 2-0 po 1.61 buk bet365
Wydaje się w miarę pewny, jeśli z Ferrerem wszystko Ok to nie ma szans na inny wynik, na pewno nie z takim Tomiciem
@MacieqLeo
Przyznam, że wątek grypy żołądkowej przypomniałem sobie na podstawie powyższego postu. Nie &quot;fatygowałem się&quot;, aby poszukać osobiście info na ten temat, fakt, mój błąd. Jednak skoro wiedziałeś o tym, to mogłeś sprostować wcześniej, żeby nie wprowadzać innych użytkowników w błąd ;). Post MistrzAA jest na forum już od 3 dni, więc uznałem, że skoro nikt nie pytał o szczegóły, to jest to prawda.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
@MacieqLeo

Przyznam, że wątek grypy żołądkowej przypomniałem sobie na podstawie powyższego postu. Nie &quot;fatygowałem się&quot;, aby poszukać osobiście info na ten temat, fakt, mój błąd. Jednak skoro wiedziałeś o tym, to mogłeś sprostować wcześniej, żeby nie wprowadzać innych użytkowników w błąd ;). Post MistrzAA jest na forum już od 3 dni, więc uznałem, że skoro nikt nie pytał o szczegóły, to jest to prawda.
Myślałem po prostu że coś przeoczyłem, ale skoro to nieprawda to nie ma do czego wracać. Podałeś info od MistrzaAA który sugerował że ktośtam tankował Mastersa ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
J. Monaco vs G. Monfils 1 2.9 ✅ 4-6 6-3 6-4

h2h na korzyść Argentyńczyka, tu wolne korty w Miami będą sprzyjać Monaco, słaba forma Monfilsa, dużo będzie zależeć od dyspozycji serwisowej Gaela, pamietam ostatni ich mecz w którym Monaco był kompletnie po za zasięgiem Cyrkowca, fakt że Francuz kreczował ale to dlatego że u niego to częsta sytuacja gdy nie idzie i przegrywa, do tego jest podatny na kontuzje, po takim kursie to value.

Federer
vs Roddick 1 -4.5 1.74 ⛔ 6-7 6-1 4-6
...jeden break wystraczył żeby przegrać, spodziewałem się trochę więcej po Rogerze...
Niestety kursy ostro poleciały w dół, nie ma się czemu dziwić Roddick nigdy nie mial nic do powiedzenia z Federerem, w h2h miażdząca przewaga Rogera, tutaj będzie podobnie, nie widzę najmniejszych szans na nawiązanie walki przez grającego coraz gorzej Amerykanina, widzę gładkie zwycięstwo Szwajcara, dużo zależy od podejścia Rogera, ale odkąd pamiętam po nieprzychylnej wypowiedzi Rodda na temat Fedexa kilka lat temu, Federer spinał się na mecze z nim i wygrywał dosyć pewnie, wynik 6-3 6-2 jak najbardziej możliwy
 
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
Roger Federer - Andy Roddick under 21,5 gemów
kurs 1.75 ⛔
Witam wszystkich dawno tu nie zaglądałem i ciesze się widząc ze dużo osób tu się udziela ;P. Do rzeczy w telewizji jak zwykle zaślepieni dawną postawą i formą andy&#39;ego Roddicka komentatorzy uznali dzisiejszy mecz jako szlagier. Trzeba przejrzeć na oczy, Federer miażdży statystykami swojego przeciwnika, o ile &quot;szlagier&quot; z Federerem po kursie 1,07 ma być naprawdę przebojem to jedyny znak zapytania wiszący nad tym meczem jest taki ile to gemów odda Federer swojemu miernemu przeciwnikowi który nie dorasta mu do pięt? Federer ma za sobą okres znakomitej gry w tym sezonie o ile coś może go w dzisiejszym meczu zatrzymać to jedynie ta wolniejsza nawierzchnia i wolniejsze piłki. Roddick już dawno przestał być &quot;tym&quot; Roddickiem a stał się przeciętniakiem nie wyróżniającym się z tłumu. Andy który niegdyś miażdżył serwisem i forhendem dzisiaj serwis nie funkcjonuje już tak wspaniale a w wymianach Roddick zmienił taktykę i zamiast grać ostro to bawi się w przebijanie piłki na środek kortu. Federer pokaże mu dzisiaj jak powinno się używać forehandu i serwisu, a fani Roddicka oby się modlili aby Andy nie zakończył kariery po kolejnej porażce z Federerem który tak jak go pokonywał kiedy Roddick był w formie to tak i dzisiaj nie powinien mieć żadnych problemów. Pozdrawiam
Właśnie się skończył pierwszy set, niestety Federer sam siebie zatrzymał popełniając tyle własnych błędów. Miał swoje szanse na przełamanie ale nie wyszło a w tie-breaku zakończył to wszystko zagraniem prostego smecza prosto na Roddicka który go minął. jak na razie najsłabsze mecz Federera od kilkunastu ostatnich spotkań.
Koniec drugiego seta, i chociaż typ nie wszedł człowiek się raduje że ogląda Federera grającego znakomicie, dużo dobrych zagrań mało błędów, Roddick bez szans, tak mecz powinien wyglądać od samego początku
Koniec trzeciego seta naprawde jak tu sie nie zdenerwować kiedy Roddick pierwszy raz przełamuje Federera w meczu, zagrywał maksymalnie pofarcone piłki które nie miały prawa przejść w tym gemie, naprawdę nie wytrzymam. Przez resztę seta Federer grał lepiej od Roddicka ale co z tego jak Roddick trafiał serwisem chyba 90% w tym trzecim secie, np w ostatnim gemie Federer miał 15:30 ale Andy oczywiście trafił 3 razy z rzędu serwisem, mecz życia nic dodać nic ująć.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Federer spanikował po zepsutych 4 bp w drugim gemie, następnie oddając podanie, słabo grał Federer i dobrze że odpadł, sam mecz się nie wygra, a on chyba na to liczył, i pomyśleć że takiego Roddicka mało brakowało a Kubot by pokonał.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Fed nie gral zle, po 1 secie sie spial i od 0-1 mial run 7-0 i ... nieszczesne 3bp ktorych nie wykorzystal tak by zapewne run byl z 9-0 ale wiekszy. No ale wlasnie przy tych 3bp cos drgnelo w Roddicku i zaczal grac bardziej agresywnie i to przynioslo upragniony efekt. Ponadto w 3 secie bardzo dobrze siedzial mu serwis i Fed nie mial juz pozniej zadnej okazji na breaka wiec zasluzone zwyciestwo Rodda ale szkoda Rogera ;)
Vamo$$ Monaco! ????
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Dimitrov-Tipsarevic
Kurs:1.30
Typ:2
Bukmacher:Expekt
Nie widzę tu innej możliwości jak wygrana Serba, jeśli nie dozna jakiejś kontuzji pewna 2, wygrana Rumuna nad Berdychem absolutnie mnie nie przekonała ze względu na brak formy, ale już wygrana w 2 setach tego drugiego nad powracającym do dobrej formy Nalbandianem już tak, na chwilę obecną Serb jest lepszym tenisistą w lepszej formie, lokata.
Tsonga-Mayer
Typ:1
Kurs:1.25
Bukmacher:Expekt
Gdyby Niemiec nie pokonał zmęczonego Drwala kurs wynosiłby max 1.13-1.15 a tak wynosi 1.25, wygranej tej nie biorę pod uwagę ponieważ Isner nie miał dnia a druga sprawa zmęczenie dało znać po sobie, Niemiec jest chyba najbardziej chimerycznym tenisistą jakiego znam te slajsy o mój jedyny wołają o pomstę, pewna wygrana Francuza, lokata.
Roddick-Monaco
Typ:2(+1,5)
Kurs:1.95
Bukmacher:Expekt
Wiem że dla niektórych ten typ może się wydać dziwny ale Federer wczoraj przegrał na własne życzenie, w drugim secie Roddick nie istniał a w trzecim wyszły mu serwisy i dociągnął do końca, jeśli Roddickowi nie będą dziś wychodzić tak jak wczoraj w 3secie typ jak najbardziej do ugrania dla Argentyńczyka, a nawet jakby to bardzo prawdopodobny tiebreak-ciężko będzie mu przełamać Monaco, a w nim wiadomo, loteria choć trochę lepiej dla serwismena.
Almagro-Fish
Typ:1
Kurs:1.90
Bukmacher:Expekt
Ciekawy kurs na Hiszpana, jest w bardzo dobrej formie o czym świadczą ostatnie wyniki i pewna gra, Fish jakby trochę się rozegrał pomimo niepewnych początków w turnieju ale mnie to nie przekonuje by stawiać na niego, wydaję mi się że te korty nie są aż tak szybkie by jego serwis był dla Almagro aż tak niebezpieczny dlatego jeśli już odbierze to w wymianach zdecydowanie go poroznosi na korcie tym bardziej jak wspomniałem nawierzchnia jest wolna i będzie mu sprzyjać, ładny kurs, pozdrawiam
 
O 6

olszyn

Użytkownik
ja dzis widze szanse w ugrania meczu, albo przynajmniej po 1 secie przez dimitrova z tipsarevicem i monaco z roddickiem. i monaco i dimitrov bardzo dobrze prezentuja sie w tym turnieju, sprawiajac juz po 1 duzej niespodziance, a zarowno roddick i tipsarevic to gracze specyficzni, jesli nie wejda dobrze w mecz, moze sie skonczyc dla nich zle. wiecej jak wroce ze squasha ????
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Dimitrov-Tipsarevic
Kurs:1.30
Typ:2
Bukmacher:Expekt
Nie widzę tu innej możliwości jak wygrana Serba, jeśli nie dozna jakiejś kontuzji pewna 2, wygrana Rumuna nad Berdychem absolutnie mnie nie przekonała ze względu na brak formy, ale już wygrana w 2 setach tego drugiego nad powracającym do dobrej formy Nalbandianem już tak, na chwilę obecną Serb jest lepszym tenisistą w lepszej formie, lokata.
Tsonga-Mayer
Typ:1
Kurs:1.25
Bukmacher:Expekt
Gdyby Niemiec nie pokonał zmęczonego Drwala kurs wynosiłby max 1.13-1.15 a tak wynosi 1.25, wygranej tej nie biorę pod uwagę ponieważ Isner nie miał dnia a druga sprawa zmęczenie dało znać po sobie, Niemiec jest chyba najbardziej chimerycznym tenisistą jakiego znam te slajsy o mój jedyny wołają o pomstę, pewna wygrana Francuza, lokata.
Roddick-Monaco
Typ:2(+1,5)
Kurs:1.95
Bukmacher:Expekt
Wiem że dla niektórych ten typ może się wydać dziwny ale Federer wczoraj przegrał na własne życzenie, w drugim secie Roddick nie istniał a w trzecim wyszły mu serwisy i dociągnął do końca, jeśli Roddickowi nie będą dziś wychodzić tak jak wczoraj w 3secie typ jak najbardziej do ugrania dla Argentyńczyka, a nawet jakby to bardzo prawdopodobny tiebreak-ciężko będzie mu przełamać Monaco, a w nim wiadomo, loteria choć trochę lepiej dla serwismena.
Almagro-Fish
Typ:1
Kurs:1.90
Bukmacher:Expekt
Ciekawy kurs na Hiszpana, jest w bardzo dobrej formie o czym świadczą ostatnie wyniki i pewna gra, Fish jakby trochę się rozegrał pomimo niepewnych początków w turnieju ale mnie to nie przekonuje by stawiać na niego, wydaję mi się że te korty nie są aż tak szybkie by jego serwis był dla Almagro aż tak niebezpieczny dlatego jeśli już odbierze to w wymianach zdecydowanie go poroznosi na korcie tym bardziej jak wspomniałem nawierzchnia jest wolna i będzie mu sprzyjać, ładny kurs, pozdrawiam
Niby powinno być tak jak piszesz, chociaż gry Dimitrova w tym turnieju nie widziałem. I Dimitrov jakby nie było to jest Bułgarem a nie Rumunem!! :grin: :razz:
Przeciwko Fishowi zagram i tym razem - Almagro to nie Anderson przy returnach - szczególnie jego jednoręki backhand powinien siać zagrożenie ????
A Monaco nawet mecz może ogarnąć - kurs koło 3 warty zaryzykowania ;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Roddick - Monaco O 21.5 @2.00 (William)
Meczu nie widziałem, ale jak zobaczyłem wynik pomyślałem ze był on jak za najlepszych lat. Mowa o spotkaniu Feda oczywiście. Przenosząc się na drugą stronę - Monaco do swojej efektywności przebijania dołożył w końcu kierunki i regularną siłę czego brakowało choćby z Isnerem. Monfils jak wiemy z meczów przeciwko Simonowi nie ma najmniejszych problemów z monotonnym graniem, po kilkanaście minimum przebić w najkrótszych akcjach. Tutaj jednak Argentyńczyk zaskoczył kątami co świetnie spychało do obrony.
Roddick, bardziej ofensywa w połączeniu z mocnym serwem. Myślę ze obaj narzucą swój rytm przy własnych podaniach, a linia jest dosyć średnia. Pewnie skoczy jeszcze o jednego gema ale to wiele nie zmieni.
Juan potrafi zaatakować, natomiast Andy nie jest wybitnym defensorem. Kiedy trzeba będzie to zamorduje efektywnym przebijaniem.
lokaty:
Nadal @1.05
Djoko @1.06
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Almagro-Fish
Typ:1
Kurs:2.150
Bukmacher:PinnacleSports

Tak na dzień dobry to powiem, że to ładne VALUE ???? Nie wiem czy ktoś oglądał z Was mecz Almagro z Verdasco ale ten pierwszy cały mecz ładnie kontrolował. Forma Almagro na prawdę zrobiła na mnie wrażenie i to nie tylko wczoraj ale już w IW prezentował się bardzo dobrze przegrywając dopiero z Djokerem... Kończące uderzenia z beckhandu to klasa światowa i pomimo że Verdasco jest leworęczny (czyli na jego stronę forhandową uderzał) to po prostu tych piłek nie sięgał, super kąt i siła uderzenia czyniła Verdasco bezradnym... Jak oglądałem wczoraj ten mecz to od razu mi się przypomniał mecz Almagro z Berdychem w IW - gra teraz to samo i myślę, że tak grającego Fisha powinien pokonać!! Determinacja jest, forma jest, zawodnik do przejścia bo niczego ciekawego Fish w meczu z np. Andersonem nie pokazał. To bardziej Anderson przegrał ten mecz niż Fish go wygrał (33 UE Andersona i 8 podwójnych błędów serwisowych!!!). Fish jak już Anderson przebił kilka razy to miał problemy a Almagro z przebijaniem długich wymian nie ma aktualnie żadnych problemów ;)
Fakt że bilans H2H jest na korzyść Fisha no ale to myślę, że jeszcze bardziej zmobilizuje Almagro na rewanż ???? Almagro z Verdasco też ma niekorzystny H2H a nie dał mu szans więc statystyki nieco na bok - aktualna forma się liczy !!!
http://ads.expekt.com/affiliates/redirect.aspx?pid=31193&amp;bid=1616
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Jak dla mnie Tipsarevic gladko 2-0 wygra, Dimitrov na prawdę nic wielkiego nie pokazał, a poza tym widać było, że ewidentnie coś go boli. Jakaś kontuzja czy coś, ale Berdych oczywiscie sfrajerzył mega, mial wczesniej kilka bp, ktorych nie wykorzystal i nastepnie dal sie zlamac w banalnej sytuacji.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Almugro ma wszystkie atuty aby Fisza pojechac. Oprocz bardzo dobrego pierwszego podania i mocnego fh, ktore daja duzo w ataku i trzymaja serwis, jest jeszcze solidna gra z tylu a tego Mardy moze nie wytrzymac. Podobal mi sie Nicolas z Verdasco chociaz trzeba przyznac, ze jego pussy friend zagral bardzo zle i mocno ulatwil zadanie koledze. Jesli Almagro bedzie grac tak samo jak z Fena lub lepiej to ma szanse na sukces w tym turnieju. Nie ma juz Monfilsa, Federera, Isnera. Na wlosku wisi Tsonga, Murray. Idealna okazja dla graczy takich jak Mayer, Almagro. Jesli wygra Fish (watpie ale to mozliwe) to rowniez moze zajsc daleko, byc moze to turniej na jego przelamanie. Jesli jednak mozna zlapac 2.50 na Hiszpana to ja biore.

U mnie max 2.30 jest ale ok niech bedzie, Almagro 2.30 3/10
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Mylisz się droga Roxanko. Almagro za słaby return na Fisha. Amerykanin miał już przegrać z Andersonem, a co zrobił widzieliśmy wszyscy. Mardy to jeden z najlepszych returnerów w tourze, serwis Hiszpana nie powinien zrobić na nim wrażenia. Potrafi w dodatku grać na siatce, wywiera presję na rywalach, co w starciu z alMUGro może być kluczem do zwycięstwa. Słabym wynikiem w IW nie ma się co sugerować, bo tam wszyscy chorowali i grali słabo. Fish u siebie jest zawsze mocny, nie widzę tutaj szans dla wariata z Hiszpanii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dlaczego mial przegrac z Andersonem? Po co zmyslasz i naciagasz. Czy cos takiego padlo z moich ust?

Co do meczu Fish - Anderson. Ogladajac Andersona ma sie wrazenie, ze facet sie cofa w rozwoju. Z glebi korti jeszcze te 2 sezony temu byl skuteczny. Obecnie zero pomyslow, mnostwo bledow, siatek. Jesli Fish zagra na 60-65% to powinien wygrac. Na to akurat stac Rybe i mysle, ze Amerykanin zagra wreszcie dobry turniej.
To napisalam PRZED meczem Fish - Anderson wiec nie krec i nie opowiadaj glupot.

Druga pomylka to return Almagro. Co Ci przyszlo do glowy zeby kwestionowac ten element w grze Hiszpana? Jego return jest na dobrym, wysokim poziomie. Biorac pod uwage nieco slabszy serwis Fisza niz w poprzednim roku to nie widze tu zadnego aregumnetu po za kolejnym Twoim naciaganiem pod teorie.

U siebie Fish zawsze mocny. A w Kanadzie slaby? Powietrze Amerykanskie powoduje, ze gra jak SuperMan a jak przekroczy granice to juz jest cieniem siebie? Kolejne bzdury. Sa turnieje gdzie gra u siebie ma faktycznie spore znaczenie. W Indian Wells nie byl u siebie? To czemu wygral 7 gemow z Ebdenem? Nie kompromituj sie BB.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Każdy może pisać co chce, ale prawda jest taka, że nigdzie indziej jak na własnych śmieciach Fish nie czuje się tak dobrze. Owszem, miał pojedyncze triumfy na kontynencie europejskim, ale to nic w porównaniu z tym co zdobył w Stanach. Nie wiem co tu jest do kwestionowania.
Fish w formie bez problemu pokonałby Almagro. Problem tkwi w tym, że Rybka od jakiegoś czasu gra dużo poniżej oczekiwań, stąd te kursy. Hiszpan to niewygodny rywal, nawet na hardzie, ale mimo wielu argumentów tutaj wypisywanych za Nicolasem, ja stawiałbym na Jankesa.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Piszę z tel. w trudnych warunkach. Szkoda, bo chętnie wdałbym się w dalszą dyskusję. Chodziło mi o to, że większość ludzi typowała Andersona, który nie miał prawa wygrać z Fishem. Almagro dobry returner? Zastanów się nad tym, co piszesz bo sama się w tym momencie kompromitujesz. Dasco serwuje nieporównywalnie gorzej od Fisha, dlatego nie ma się czemu dziwić, że tyle piłek wygrywał. Poza tym szkoda komentować Verdasco, któremu nic się nie podobało i psuł na potęgę.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Piszę z tel. w trudnych warunkach. Szkoda, bo chętnie wdałbym się w dalszą dyskusję. Chodziło mi o to, że większość ludzi typowała Andersona, który nie miał prawa wygrać z Fishem. Almagro dobry returner? Zastanów się nad tym, co piszesz bo sama się w tym momencie kompromitujesz. Dasco serwuje nieporównywalnie gorzej od Fisha, dlatego nie ma się czemu dziwić, że tyle piłek wygrywał. Poza tym szkoda komentować Verdasco, któremu nic się nie podobało i psuł na potęgę.
Z całym szacunkiem Buzz, ale jak najbardziej Almagro to dobry returner i chyba nie przywiązywałeś do końca uwagi podczas oglądania jego meczów..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom