>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Miami, 21.03-01.04.2012

Status
Zamknięty.
drago 108

drago

Użytkownik
nie ma co wracać do tej 250 z Olivettim, a do Falli już tym bardziej. Kiedy to było. Mecz z Ebdenem nie tyle co bez formy, a grał ze spiętą dupą aż strach. Dla mnie tutaj (zależnie jednak od drabinki, ale na razie) zajdzie bardzo daleko
Może mecz z Fallą był dawno, ale jak dla mnie Mardy prezentuje sie podobnie przez cały sezon, można to nazywać różnie spiętą dupą albo brakiem formy... W sumie na jedno wychodzi ;) Bliżej przyglądając się temu spotkaniu, to sam nie wiem, czy najlepszym rozwiązaniem nie jest typ na 3 sety, który wrzucił Kuba, ale jeśli miałbym stawiać kto ma przejść dalej to utrzymuje sie przy Kevinie, jednak chyba nie warto ryzykować.
Z tych niższych kursów najlepiej wygląda Del Potro i Federer, Ferrer tak jak pisze Dzidzok nie jest warty grzechu, a tym bardziej po Istominie.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Tutaj zdecydowanie Fish. Może nadużył zaufania w ostatnich tygodniach przeplatając na przemian porażki wraz ze zwycięstwami, jednak po pierwszym meczu z Dancevicem myślę, że na poważnie myśli o udziale w tym turnieju, poza tym gra u siebie i po odpadnięciu dziś w nocy Isnera oraz prawdopodobnym wyeliminowaniu Roddicka przez Federera, zostanie jedynym Jankesem. Wielkolud z Afrytki jakoś nie przypada mi do gustu i jeśli Mardy utrzyma swoją regularność to sam serwis Kevinovi tutaj nie wystarczy. Ostatnio grali podczas US Open i tam przebieg był dość wyrównany, jednak Mardy mimo wszystko udowodnił Andersonowi ,że troszkę mu jeszcze brakuje. Jedziesz Ryba.

Kevin Anderson - Mardy Fish @ 1,85 // Pinnacle ✅ 4-6, 3-6


edit: żałuj Roxy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A to od kiedy Isner nie potrafi grac na troche wolniejszym hardzie? I czemu dzieci Sosny nie napisaly przed meczem typu na Mayera a po wtopie Johna sa takie mundre? Smiesznie tu jak zwykle.

Co do meczu Fish - Anderson. Ogladajac Andersona ma sie wrazenie, ze facet sie cofa w rozwoju. Z glebi korti jeszcze te 2 sezony temu byl skuteczny. Obecnie zero pomyslow, mnostwo bledow, siatek. Jesli Fish zagra na 60-65% to powinien wygrac. Na to akurat stac Rybe i mysle, ze Amerykanin zagra wreszcie dobry turniej. Matwi tylko to, ze Lutek tez typuje Fisza wiec chyba sobie musze odpuscic : )
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
A to od kiedy Isner nie potrafi grac na troche wolniejszym hardzie? I czemu dzieci Sosny nie napisaly przed meczem typu na Mayera a po wtopie Johna sa takie mundre? Smiesznie tu jak zwykle.

Co do meczu Fish - Anderson. Ogladajac Andersona ma sie wrazenie, ze facet sie cofa w rozwoju. Z glebi korti jeszcze te 2 sezony temu byl skuteczny. Obecnie zero pomyslow, mnostwo bledow, siatek. Jesli Fish zagra na 60-65% to powinien wygrac. Na to akurat stac Rybe i mysle, ze Amerykanin zagra wreszcie dobry turniej. Matwi tylko to, ze Lutek tez typuje Fisza wiec chyba sobie musze odpuscic : )
Kiedy ostatni raz oglądałeś Andersona? (pytam z ciekawości bo z Querreyem rozegrał chyba dobre zawody-na to wskazują statystyki ;) )
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Polecam zagrać teraz na Fisha kurs 2,2. Anderson ma przełamanie ale strasznie go rozstawia po korcie Amerykanin bo złapał rytm.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Oj dałem du..... z typem na Ramosa nie wiem jak mogła mi tak cenna informacja ulecieć

Gasquet:
blamed sickness for his collapse in the final set after having match point against Ramos in Indian Wells.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Nadal/Granollers - Bhupathi/Bopanna @ 1.44 Bet365

Skoro Nadal wygrywa w deblu ostatnio naprawde sporo i to z mocnymi parami typu Paes/Stepanek czy tez Llodra/Zimjonic i z kilkoma innymi to dzisiaj tez sadze ze sobie poradzi. Po wygraniu w swietnym stylu IW , Rafa zmienil partnera do tego turnieju na Granollersa. Tutaj zaczeli odrazu od mocnego uderzenia pokonujac w 1 meczu pewnie Cilic/Karlovic 61 63. Dlaczego Nadal mialby znow wygrac ? Dlatego bo chyba zachcialo mu sie kilka tytulow przed igrzyskami i widac ze forme prezentuje wyborna. Ostatnie wyniki ma naprawde swietne przez co jest faworyzowanym w tym spotkaniu dos wyraznie przez bukmacherow , ja typue Nadala od kilku spotkan i dobrze na tym wychodze :]
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Co do meczu Fisha. Anderson to jednak jest mega drewno, zal bylo patrzec co on robi na korcie. Czasem zaskoczyl jakis dobrym zagraniem a poza tym to walenie na zmiane w siatke i po outach. Zasluzona wygrana Rybki ktory gral mądrze od stanu 0-3 w 1 secie gdzie kompletnie nie siedzial mu 1st pozniej sie ogarnal a Anderson chyba myslal ze mecz sie sam wygra. W nastepnej rundzie czeka go ciezka przeprawa z ktoryms z Hiszpanow ...
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Polecam zagrać teraz na Fisha kurs 2,2. Anderson ma przełamanie ale strasznie go rozstawia po korcie Amerykanin bo złapał rytm.
6:4, 6:3 ✅
Cóż Anderson bazuje na mocy swoich uderzeń z góry bo jest wysoki. Korty Miami są wolne więc jest więcej czasu na reakcje dla ludzi &quot;z nadgarstkiem&quot; żeby odbierać zagrania dryblasów. RoY &quot;drewno&quot; to masz na rozpałkę a Anderson jeszcze nie raz wygra.
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Panowie, jak się plasuje serwis Benneteau ostatnio? Może coś napsuć życia Ferrerowi, tym bardziej na ten wolnej nawierzchni?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@roY
że tak szczeniacko powiem: no i ?
nie często podaje suche typy, a skromnością teraz się nie popiszę i szczerze powiem, że moje propozycje w naszym dziale ATP są naprawdę niezłe, bo staram się mocno. A takie typy jak z Isnerem się przytrafiają przez niedopatrzenia.
poza tym w dziale głównym więcej osób korzysta niż z KzS przykładowo. Fish wygra bo chce? no i chciał i ma :] a Ty masz swoje argumenty specjalnie pod typ na afrykańskiego średniaka i szukasz milionów
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Wspaniały mecz w wykonaniu Flo dzisiejszej nocy z Isnerem. Rodzi się tylko pytanie, gdzie podziewał się niemiec w ostatnich dniach/tygodniach i jaki był powód jego słabszych rezultatów? Nie wiem. Mecz z Isnerem pokazał idealnie jakim jest solidnym i wręcz inteligentnym na korcie graczem, jeśli tylko dopisuje mu forma i dyspozycja dnia. Mayer był w stanie returnować serwis Isnera, nie mówiąc już że wygrywał większość wymian przy pomocy swojego urozmaiconego arsenału. Ogólnie mówiąc, Florian wykorzystywał każdą okazję jaką tylko podarował mu Isner, a zacząć można od słabego poruszania się po korcie Amerykanina czy kulejącego serwisu, który już w meczu z Davydenko nie wyglądał najlepiej.

W kolejnej rundzie czeka na niego Tsonga i choć poprawił nieco swoją dyspozycje w porównaniu do bardzo słabego występu w Indian Wells, grając poprawniej przy serwisie, nieco agresywniej oraz pewniej przy wymianach z wchodzącymi winnersami, tak do końca nie jest to wszystko jeszcze w tym sezonie adekwatne wobec jego wcześniejszych &quot;wielkich&quot; meczów. Przejechał po Maalise, wczoraj po Kohlschreiberze (choć już schodki momentami się pojawiały), jednak dobrze dysponowany Mayer ze swoimi slajsami i dropszotami na posterunku będzie dla niego trudnym kąskiem.

Niemiec kiedy tylko jest na fali ma wiele do powiedzenia ,a przekonał się pod koniec zeszłego roku o tym chociażby Nadal w Szanghaju. Nawierzchnia w Miami mu sprzyjaja i jestem pewien ,że powalczy z Tsongą, a przy okazaniu swojej precyzji oraz urozmaicenia w grze może ten mecz wygrać. Stawiam lekko na Flo - a co mi tam ????

Jo-Wilfried Tsonga - Florian Mayer @ 3,91 //Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jo-Wilfried Tsonga - Florian Mayer @ 3,91 //Pinnacle
Ciezko sie nie zgodzic z tym typem. Mayer ma duze szanse na wygrana. Tsonga w ostatnim czasie prezentuje sie srednio. Wczorajszy mecz pokazal, ze raczej daleko nie zajedzie w Miami. Florian to rywal nie zbyt przyjemny. Wielu graczy sie o tym przekonalo. Gorzej, ze po dobrych meczach czesto nastepna runde totalnie zawala. Oby tak nie bylo tym razem. Tsonga z drugiego podania powinien sie solidnie pomeczyc. Mayer dobry serwis, fh, slajsy kurs znakomity, spore szanse na winner.
 
gecko 32

gecko

Użytkownik
Może mecz z Fallą był dawno, ale jak dla mnie Mardy prezentuje sie podobnie przez cały sezon, można to nazywać różnie spiętą dupą albo brakiem formy... W sumie na jedno wychodzi ;) Bliżej przyglądając się temu spotkaniu, to sam nie wiem, czy najlepszym rozwiązaniem nie jest typ na 3 sety, który wrzucił Kuba, ale jeśli miałbym stawiać kto ma przejść dalej to utrzymuje sie przy Kevinie, jednak chyba nie warto ryzykować.
Z tych niższych kursów najlepiej wygląda Del Potro i Federer, Ferrer tak jak pisze Dzidzok nie jest warty grzechu, a tym bardziej po Istominie.
Ech, ciężko przejść obok, po raz kolejny słysząc argument &quot;Ferrer cienko z Istominem&quot;. Ludzie, on miał grype żołądkową, jest walczak to zagrał mecz i nie kreczował. Nie widziałem na tym turnieju jeszcze Ferrera w akcji, ale na mega wolnym korcie powinien zajechać Benneteau, który nie jest jakimś nastoletnim młodzieniaszkiem, żeby nadążyć do wszystkich rozrzucających po korcie piłek Davida. Nijak nie widzi mi się drugi z rzędu szybko skończony turniej doświadczonego Hiszpana. Jak dla mnie kurs wygląda nie najgorzej i chyba warto lekko spróbować.

Ferrer -1.5 seta @1.588
Pinnacle ✅
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Mam czuja, że Cilic dzisiaj powalczy. Oglądałem jego mecz z Nalbą w Indian Wells i muszę przyznać, że pozytywnie mnie zaskoczył. Porażka z Dancevicem w Dallas to akurat żadna niespodzianka, bowiem nie sądzę, aby Chorwat brał ten turniej na poważnie. Marin jest jednym z moich ulubionych tenisistów. Ma opinię drewniaka, choć wcale tak nie jest. Świetnie skoordynowany jak na swój wzrost, potrafi szybko biegać i z trudnych pozycji zagrywać kończące piłki. Forma co prawda dużo gorsza aniżeli 2 lata temu. Nabawił się w dodatku kontuzji, ale z tego, co widzę zaczyna powoli wychodzić na prostą. Czym może zagrozić Argentyńczykowi w nadchodzącym spotkaniu? Odpowiedź jest prosta. Nie oddawać inicjatywy, &quot;wchodzić&quot; w uderzenia i pilnować swojego serwisu. Del Potro zmuszony do intensywnego biegania automatycznie zaczyna się gubić. Nawierzchnia nie tak szybka, dlatego przewaga przy serwisie nie będzie aż tak wyraźna. W zeszłym roku panowie spotkali się w Montrealu. Zdecydowanym faworytem był wówczas Del Potro, zwyciężył jednak Marin który wcale nie grał na tak wysokim poziomie. Liczę na Chorwata, który potencjał ma naprawdę ogromny. Grzechem byłoby przejść obojętnie obok tak atrakcyjnego kursu. Zdaję sobie sprawę z tego, że Cilic jest pod formą, a ostatnie wyniki mówią same za siebie. Od samego rana jednak mecz ten chodzi mi po głowie. Byłbym wściekły na siebie, gdybym z tego nie skorzystał.
Cilic @5.00
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ech, ciężko przejść obok, po raz kolejny słysząc argument &quot;Ferrer cienko z Istominem&quot;. Ludzie, on miał grype żołądkową, jest walczak to zagrał mecz i nie kreczował. Nie widziałem na tym turnieju jeszcze Ferrera w akcji, ale na mega wolnym korcie powinien zajechać Benneteau, który nie jest jakimś nastoletnim młodzieniaszkiem, żeby nadążyć do wszystkich rozrzucających po korcie piłek Davida. Nijak nie widzi mi się drugi z rzędu szybko skończony turniej doświadczonego Hiszpana. Jak dla mnie kurs wygląda nie najgorzej i chyba warto lekko spróbować.

Ferrer -1.5 seta @1.588
Pinnacle
Możesz to jakoś potwierdzić? Nie znalazłem żadnej informacji na ten temat a Ferrer nie był tamtego dnia sobą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom